Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Componist
Meer... Minder...
Beleef meer
Video opname
  • Levende legende Menahem Pressler en Kelemen Kwartet

    Menahem Pressler (piano), Kelemen Kwartet
    Menahem Pressler (piano), Kelemen Kwartet
    J. Haydn, Bartók, Dvořák
    J. HaydnStrijkkwartet in Bes, op. 76 nr. 4, Hob. III: 78 'Sonnenaufgang'
    BartókDerde strijkkwartet in Cis, Sz. 85
    DvořákTweede pianokwintet in A, op. 81
    Dinsdag 9 februari 2016 20:15 Kleine Zaal
    Uitverkocht
  • Gratis Lunchconcert

    Prijswinnaar van Het Nederlandse Vioolconcours Oskar Back, Michael Foyle (viool), Maksim Štšura (piano)
    Prijswinnaar van Het Nederlandse Vioolconcours Oskar Back, Michael Foyle (viool), Maksim Štšura (piano)
    Franck
    FranckSonate in A
    Woensdag 10 februari 2016 12:30 Kleine Zaal
  • Pražák Kwartet krachtig en lichtvoetig met Beethoven

    Pražák Kwartet
    Pražák Kwartet
    J. Haydn, Bruckner, Beethoven
    J. HaydnStrijkkwartet in G, op. 77, nr. 1
    BrucknerStrijkkwartet in c, WAB 111
    BeethovenStrijkkwartet in e, op. 59, nr. 2
    Woensdag 10 februari 2016 20:15 Kleine Zaal
  • Canto ostinato voor vier vleugels

    Polo de Haas (piano), Kees Wieringa (piano), Arielle Vernède (piano)
    Polo de Haas (piano), Kees Wieringa (piano), Arielle Vernède (piano), Gerard Bouwhuis (piano)
    Ten Holt
    Ten HoltCanto ostinato
    Donderdag 11 februari 2016 20:15 Grote Zaal
    Uitverkocht
  • Sterrenkwartet: Helmchen, Eberle, Tamestit en Hecker

    Martin Helmchen (piano), Veronika Eberle (viool), Antoine Tamestit (altviool)
    Martin Helmchen (piano), Veronika Eberle (viool), Antoine Tamestit (altviool), Marie-Elisabeth Hecker (cello)
    Mozart, Dvořák, Brahms
    MozartPianokwartet in g, KV 478
    DvořákTweede pianokwartet in Es, op. 87, B 162
    BrahmsEerste pianokwartet in g, op. 25
    Vrijdag 12 februari 2016 20:15 Kleine Zaal
  • Matthias Goerne zingt Mahler bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Manfred Honeck (dirigent), Matthias Goerne (bariton)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Manfred Honeck (dirigent), Matthias Goerne (bariton)
    Beethoven, Mahler
    BeethovenZevende symfonie in A, op. 92
    Mahlerliederen uit 'Des Knaben Wunderhorn'
    Vrijdag 12 februari 2016 20:15 Grote Zaal
  • Eeuwige vreugde: Alison Balsom speelt nieuw trompetconcert

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Hans Graf (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Hans Graf (dirigent), Alison Balsom (trompet), Leo van Doeselaar (orgel), Cécile van de Sant (mezzosopraan), Raymond Ayers (bariton)
    Messiaen, Chen Qigang, Hindemith
    MessiaenPrière après la communion, nr. 16 (uit 'Livre du Saint Sacrement', I/53 )
    Chen QigangJoie éternelle (In opdracht van KT Wong Foundation, China Philharmonic, NTR ZaterdagMatinee en Mitteldeutscher Rundfunk Radio Sinfonieorchester)
    HindemithWhen lilacs last in the dooryard bloom'd
    Zaterdag 13 februari 2016 14:15 Grote Zaal
  • Pianist Steven Osborne met Schubert en Debussy

    Steven Osborne (piano)
    Steven Osborne (piano)
    Schubert, Debussy, Rachmaninoff
    SchubertImpromptu in f kl.t. (uit 'Vier Impromptus', D 935)
    SchubertImpromptu in F gr.t. (uit 'Vier Impromptus', D 935)
    DebussyMasques, L. 105
    DebussyImages (Deuxième série), L. 111
    DebussyL'isle joyeuse, L. 106
    Rachmaninoffin f, nr. 1 (uit 'Études-tableaux', op. 33)
    Rachmaninoffin c, nr. 3 (uit 'Études-tableaux', op. 33)
    Rachmaninoffin es, nr. 6 (uit 'Études-tableaux', op. 33)
    Rachmaninoffin Es, nr. 7 (uit 'Études-tableaux', op. 33)
    Rachmaninoffin g, nr. 8 (uit 'Études-tableaux', op. 33)
    Rachmaninoffin a, nr. 2 (uit 'Études-tableaux', op. 39)
    Rachmaninoffin es, nr. 5 (uit 'Études-tableaux', op. 39)
    Rachmaninoffin c, nr. 7 (uit 'Études-tableaux', op. 39)
    Rachmaninoffin d, nr. 8 (uit 'Études-tableaux', op. 39)
    Rachmaninoffin D, nr. 9 (uit 'Études-tableaux', op. 39)
    Zaterdag 13 februari 2016 20:15 Kleine Zaal
  • Essentials: 19e-eeuwse popmuziek en het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Manfred Honeck (dirigent), Aleksey Semenenko (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Manfred Honeck (dirigent), Aleksey Semenenko (viool)
    Tsjaikovski, Beethoven
    TsjaikovskiSouvenir d'un lieu cher, op. 42
    BeethovenZevende symfonie in A, op. 92
    Zaterdag 13 februari 2016 21:00 Grote Zaal
  • Sprookjesachtige romantiek van Tsjaikovski en Chopin

    Wroclaw Filharmonisch Orkest, Daniel Raiskin (dirigent), Alexei Volodin (piano)
    Wroclaw Filharmonisch Orkest, Daniel Raiskin (dirigent), Alexei Volodin (piano)
    Chopin, Tsjaikovski
    ChopinTweede pianoconcert in f, op. 21
    TsjaikovskiNotenkrakersuite, op. 71a
    Zondag 14 februari 2016 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
  • Kamermuziek op Zondagmiddag: Busch Trio

    Busch Trio
    Busch Trio
    Mendelssohn, Schubert
    MendelssohnEerste pianotrio in d, op. 49
    SchubertTweede pianotrio in Es, D 929, op. 100
    Zondag 14 februari 2016 14:15 Kleine Zaal
  • Matthias Goerne zingt Mahler bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Manfred Honeck (dirigent), Matthias Goerne (bariton)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Manfred Honeck (dirigent), Matthias Goerne (bariton)
    Beethoven, Mahler
    BeethovenZevende symfonie in A, op. 92
    Mahlerliederen uit 'Des Knaben Wunderhorn'
    Zondag 14 februari 2016 14:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
  • Concertgebouw Valentijn Classics

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Hanspeter Spannring (fluit)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Hanspeter Spannring (fluit), Sandrine Chatron (harp), Gregor Bak (presentatie)
    Vaughan Williams, Mozart, Debussy
    Vaughan WilliamsFantasia on Greensleeves
    MozartEine kleine Nachtmusik in G, KV 525
    DebussyDanse sacrée et danse profane, L 103
    BiberBattalia in D, c. 61
    MozartFluit-harpconcert in C, KV 299
    Zondag 14 februari 2016 20:15 Grote Zaal
  • Mozarts Eine kleine Nachtmusik & Fluit-harpconcert

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Hanspeter Spannring (fluit)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Hanspeter Spannring (fluit), Sandrine Chatron (harp)
    Vaughan Williams, Mozart, Debussy
    Vaughan WilliamsFantasia on Greensleeves
    MozartEine kleine Nachtmusik in G, KV 525
    DebussyDanse sacrée et danse profane, L 103
    BiberBattalia in D, c. 61
    MozartFluit-harpconcert in C, KV 299
    Maandag 15 februari 2016 20:15 Grote Zaal
  • Nederlands Studenten Orkest: Vrijheid

    Nederlands Studenten Orkest, Bas Wiegers (dirigent), Arthur Jussen (piano)
    Nederlands Studenten Orkest, Bas Wiegers (dirigent), Arthur Jussen (piano)
    Debussy, Grahl, Ravel
    DebussyGénéral Lavine (ork. L. Brewaeys)
    GrahlNieuw werk (In opdracht van Nederlands Studenten Orkest)
    RavelPianoconcert voor de linkerhand in D
    BartókConcert voor orkest, Sz. 116
    Dinsdag 16 februari 2016 20:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
  • Openbare Repetitie Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Andris Nelsons (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Andris Nelsons (dirigent)
    Woensdag 17 februari 2016 12:30 Grote Zaal
  • Rising Stars: Zaïde Kwartet bestrijkt vier eeuwen

    Zaïde Kwartet
    Zaïde Kwartet
    J. Haydn, Sjostakovitsj, Verunelli
    J. HaydnStrijkkwartet in F, op. 50 nr. 5 'Ein Traum'
    SjostakovitsjZevende strijkkwartet in fis, op. 108
    VerunelliTweede strijkkwartet (In opdracht van Philharmonie de Paris en de European Concert Hall Organisation. Met steun van het Programma Cultuur van de Europese Unie.) (Nederlandse première)
    MendelssohnZesde strijkkwartet in f, op. 80
    Woensdag 17 februari 2016 20:15 Kleine Zaal
  • Sjostakovitsj’ Zesde symfonie door het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Andris Nelsons (dirigent), Jean-Yves Thibaudet (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Andris Nelsons (dirigent), Jean-Yves Thibaudet (piano)
    Sjostakovitsj, Gershwin
    Sjostakovitsjdelen uit ‘Suite voor variétéorkest’
    SjostakovitsjZesde symfonie in b, op. 54
    GershwinPianoconcert in F
    Woensdag 17 februari 2016 20:15 Grote Zaal
  • Sjostakovitsj’ Zesde symfonie door het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Andris Nelsons (dirigent), Jean-Yves Thibaudet (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Andris Nelsons (dirigent), Jean-Yves Thibaudet (piano)
    Sjostakovitsj, Gershwin
    Sjostakovitsjdelen uit ‘Suite voor variétéorkest’
    SjostakovitsjZesde symfonie in b, op. 54
    GershwinPianoconcert in F
    Donderdag 18 februari 2016 20:15 Grote Zaal
  • Jasper Blom Quartet & Bert Joris: Polyfonie van de Lage Landen

    Jasper Blom Quartet, Jasper Blom ( saxofoons, elektronica), Jesse van Ruller (gitaren)
    Jasper Blom Quartet, Jasper Blom ( saxofoons, elektronica), Jesse van Ruller (gitaren), Frans van der Hoeven (contrabas), Martijn Vink (drums), Bert Joris (trompet)
    Vrijdag 19 februari 2016 19:30 Koorzaal
  • Bijzonder kwintet rond Renaud Capuçon speelt Mozart

    Renaud Capuçon (viool), Guillaume Chilemme (viool), Gérard Caussé (altviool)
    Renaud Capuçon (viool), Guillaume Chilemme (viool), Gérard Caussé (altviool), Adrien La Marca (altviool), Edgar Moreau (cello)
    Beethoven, Mozart
    BeethovenStrijkkwartet in a, op. 132
    MozartStrijkkwintet in C, KV 515
    Vrijdag 19 februari 2016 20:15 Kleine Zaal
  • Jasper Blom Quartet & Bert Joris: Polyfonie van de Lage Landen

    Jasper Blom Quartet, Jasper Blom ( saxofoons, elektronica), Jesse van Ruller (gitaren)
    Jasper Blom Quartet, Jasper Blom ( saxofoons, elektronica), Jesse van Ruller (gitaren), Frans van der Hoeven (contrabas), Martijn Vink (drums), Bert Joris (trompet)
    Vrijdag 19 februari 2016 21:30 Koorzaal
  • Koortsachtige gloed: Marcus Creed dirigeert Groot Omroepkoor

    Groot Omroepkoor, Marcus Creed (dirigent), Leo van Doeselaar (orgel)
    Groot Omroepkoor, Marcus Creed (dirigent), Leo van Doeselaar (orgel)
    Escaich, Manneke, Schnittke
    EscaichEvocation III
    MannekeSymphonie pour choeur et orgue 'Jai embrassé l'aube d'été' (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee)
    SchnittkeDrie geestelijke koorzangen
    KodályMissa Brevis
    Zaterdag 20 februari 2016 14:15 Grote Zaal
  • Quatuor Mosaïques: Bachs Kunst der Fuge als kwartet

    Quatuor Mosaïques
    Quatuor Mosaïques
    J. Haydn, Purcell, J.S. Bach
    J. HaydnStrijkkwartet in f, op. 20, nr. 5, Hob. III: 35
    PurcellFantasia a 4 in F, Z 737
    PurcellFantasia a 4 in d, Z 739
    PurcellFantasia a 4 in a, Z 740
    PurcellFantasia a 4 in c, Z 738
    J.S. BachContrapunctus, nr. 1 (uit 'Die Kunst der Fuge', BWV 1080)
    J.S. BachContrapunctus, nr. 5 (uit 'Die Kunst der Fuge', BWV 1080)
    J.S. BachContrapunctus, nr. 6 (uit 'Die Kunst der Fuge', BWV 1080)
    J.S. BachContrapunctus, nr. 9 (uit 'Die Kunst der Fuge', BWV 1080)
    J.S. BachContrapunctus, nr. 11 (uit 'Die Kunst der Fuge', BWV 1080)
    Zaterdag 20 februari 2016 20:15 Kleine Zaal
  • Amsterdam Sinfonietta en Jean-Guihen Queyras met Haydn

    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Jean-Guihen Queyras (cello)
    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Jean-Guihen Queyras (cello)
    Wolf, J. Haydn, Berg
    WolfItaliaanse serenade in G
    J. HaydnCelloconcert in C, Hob. VIIb: 1
    BergSonate, op. 1 (arr. W. van Klaveren)
    DvořákSerenade in E, op. 22, B. 52
    Zaterdag 20 februari 2016 20:15 Grote Zaal
  • Russisch summum: Rachmaninoff, Sjostakovitsj en Matsuev

    Radio Filharmonisch Orkest, Alexander Vedernikov (dirigent), Denis Matsuev (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Alexander Vedernikov (dirigent), Denis Matsuev (piano)
    Sjostakovitsj, Rachmaninoff
    SjostakovitsjTweede pianoconcert in F, op. 102
    RachmaninoffEerste symfonie in d, op. 13
    Zondag 21 februari 2016 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
  • Barokke fagotconcerten door Combattimento en Bram van Sambeek

    Combattimento, Bram van Sambeek (fagot)
    Combattimento, Bram van Sambeek (fagot)
    W.F. Bach, Vivaldi, Müthel
    W.F. BachSinfonia 'Die Disonanzen' in F, F. 67
    VivaldiConcert voor fagot in a, RV 499
    VivaldiConcert voor strijkers in C (reconstructie P. Dirksen)
    VivaldiConcert voor fagot in d, RV 481
    VivaldiConcert in d, RV 129 'Madrigalesco'
    MüthelConcert voor twee fagotten in Es
    Zondag 21 februari 2016 14:15 Kleine Zaal
  • Pieter Jan Leusink dirigeert Mozarts Requiem

    Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent)
    Mozart
    MozartMis in C, KV 317 'Krönungsmesse'
    MozartRequiem in d, KV 626
    Zondag 21 februari 2016 14:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
  • Violist-vertelster Nicola Benedetti met Alexei Grynyuk

    Nicola Benedetti (viool), Alexei Grynyuk (piano)
    Nicola Benedetti (viool), Alexei Grynyuk (piano)
    Szymanowski, Elgar, Beethoven
    SzymanowskiDrie mythes, op. 30
    ElgarSonate in e, op. 82
    BeethovenSonate in A, op. 47 'Kreutzer'
    Maandag 22 februari 2016 20:15 Kleine Zaal
  • The Music of Simon & Garfunkel

    Simon & Garfunkel Revival Band, Michael Frank (zang), Guido Reuter (zang)
    Simon & Garfunkel Revival Band, Michael Frank (zang), Guido Reuter (zang)
    Maandag 22 februari 2016 20:15 Grote Zaal
  • Thomas Quasthoff spreekt, Florian Boesch zingt

    Thomas Quasthoff (spreker), Florian Boesch (bariton), Justus Zeyen (piano)
    Thomas Quasthoff (spreker), Florian Boesch (bariton), Justus Zeyen (piano)
    R. Schumann, Schubert, Liszt
    R. SchumannDer arme Peter 1: Der Hans und die Grete tanzen herum, nr. 3 (uit 'Romanzen und Balladen III', op. 53)
    R. SchumannDer arme Peter 2: In meiner Brust, nr. 4 (uit 'Romanzen und Balladen III', op. 53)
    R. SchumannDer arme Peter 3: Der arme Peter wankt vorbei, nr. 5 (uit 'Romanzen und Balladen III', op. 53)
    SchubertIhr Bild, nr. 9 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    SchubertDer Doppelgänger, nr. 13 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    SchubertDer Atlas, nr. 8 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    LisztVergiftet sind meine Lieder
    LisztEin Fichtenbaum steht einsam
    LisztDie Loreley
    R. SchumannEs leuchtet meine Liebe, nr. 3 (uit 'Lieder und Gesänge', op. 127)
    R. SchumannBelsatzar, op. 57
    R. SchumannDein Angesicht, so lieb und schon, nr. 2 (uit 'Lieder und Gesänge', op. 127)
    R. SchumannDu bist wie eine Blume, nr. 24 (uit 'Myrthen', op. 25)
    R. SchumannDie Lotosblume, nr. 7 (uit 'Myrthen', op. 25)
    R. SchumannLiederkreis, op. 24
    Dinsdag 23 februari 2016 20:15 Kleine Zaal
  • TRACKS - Rick Stotijn & Stockholm Syndrome Ensemble

    Rick Stotijn (contrabas), Malin William-Olsson (viool), Malin Broman (viool/altviool)
    Rick Stotijn (contrabas), Malin William-Olsson (viool), Malin Broman (viool/altviool), Fredrik Paulsson (viool/altviool), Johannes Rostamo (cello), Simon Crawford-Phillips (piano), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (lichtontwerp), Jurjen Alkema (video artiest)
    Woensdag 24 februari 2016 21:00 Kleine Zaal
  • Franz Welser-Möst debuteert bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Franz Welser-Möst (dirigent), Alice Coote (mezzosopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Franz Welser-Möst (dirigent), Alice Coote (mezzosopraan)
    Schubert, Mahler, J. Strauss jr.
    SchubertDerde symfonie in D, D 200
    MahlerLieder eines fahrenden Gesellen
    J. Strauss jr.Leichtes Blut, op. 319
    J. Strauss jr.Kuss-Walzer, op. 400
    Josef StraussDie Libelle, Polka-Mazur, op. 204
    Josef StraussFriedenspalmen, op. 207
    J. Strauss jr.Czárdás, op. 441
    Donderdag 25 februari 2016 20:15 Grote Zaal
  • TRACKS - Rick Stotijn & Stockholm Syndrome Ensemble

    Rick Stotijn (contrabas), Malin William-Olsson (viool), Malin Broman (viool/altviool)
    Rick Stotijn (contrabas), Malin William-Olsson (viool), Malin Broman (viool/altviool), Fredrik Paulsson (viool/altviool), Johannes Rostamo (cello), Simon Crawford-Phillips (piano), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (lichtontwerp), Jurjen Alkema (video artiest)
    Donderdag 25 februari 2016 21:00 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Rubens Kwartet, Mayu Konoe (viool), Takehiro Konoe (altviool)
    Rubens Kwartet, Mayu Konoe (viool), Takehiro Konoe (altviool)
    Dvořák
    DvořákDerde strijkkwintet in Es, op. 97, B 180
    Vrijdag 26 februari 2016 12:30 Kleine Zaal
  • Sjors van der Panne en band

    Sjors van der Panne (zang), Hubert-Jan Horrocks (piano), Peter Pluer (gitaar)
    Sjors van der Panne (zang), Hubert-Jan Horrocks (piano), Peter Pluer (gitaar), Michelle Courtens (cello)
    Vrijdag 26 februari 2016 20:15 Kleine Zaal
    Laatste kaarten
  • Franz Welser-Möst debuteert bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Franz Welser-Möst (dirigent), Alice Coote (mezzosopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Franz Welser-Möst (dirigent), Alice Coote (mezzosopraan)
    Schubert, Mahler, J. Strauss jr.
    SchubertDerde symfonie in D, D 200
    MahlerLieder eines fahrenden Gesellen
    J. Strauss jr.Leichtes Blut, op. 319
    J. Strauss jr.Kuss-Walzer, op. 400
    Josef StraussDie Libelle, Polka-Mazur, op. 204
    Josef StraussFriedenspalmen, op. 207
    J. Strauss jr.Czárdás, op. 441
    Vrijdag 26 februari 2016 20:15 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta – Kom, we gaan spelen (4 en 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta, Bart Oomen (concept), Kiki Jaski (regie)
    Amsterdam Sinfonietta, Bart Oomen (concept), Kiki Jaski (regie)
    Zaterdag 27 februari 2016 11:30 Koorzaal
    Laatste kaarten
  • KleuterSinfonietta – Kom, we gaan spelen (4 en 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta, Bart Oomen (concept), Kiki Jaski (regie)
    Amsterdam Sinfonietta, Bart Oomen (concept), Kiki Jaski (regie)
    Zaterdag 27 februari 2016 13:30 Koorzaal
  • Bernard Haitink dirigeert Bruckners ‘Onvoltooide’

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Bernard Haitink (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Bernard Haitink (dirigent), Sally Matthews (sopraan), Karen Cargill (mezzosopraan), Mark Padmore (tenor), Gerd Grochowski (bas)
    Bruckner
    BrucknerTe Deum, WAB 45
    BrucknerNegende symfonie in d 'Dem lieben Gott'
    Zaterdag 27 februari 2016 14:15 Grote Zaal
    Uitverkocht
  • Sjors van der Panne en band

    Sjors van der Panne (zang), Hubert-Jan Horrocks (piano), Peter Pluer (gitaar)
    Sjors van der Panne (zang), Hubert-Jan Horrocks (piano), Peter Pluer (gitaar), Michelle Courtens (cello)
    Zaterdag 27 februari 2016 20:15 Kleine Zaal
    Laatste kaarten
  • Pieter Jan Leusink dirigeert Mozarts Requiem

    Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent)
    Mozart
    MozartMis in C, KV 317 'Krönungsmesse'
    MozartRequiem in d, KV 626
    Zaterdag 27 februari 2016 20:15 Grote Zaal
  • Familieconcert: Het zwanenmeer (6+)

    Noord Nederlands Orkest, Bas Wiegers (dirigent), Hadewych Minis (verteller)
    Noord Nederlands Orkest, Bas Wiegers (dirigent), Hadewych Minis (verteller), Reggie Naus (tekst), Tonje Langeveld (regie)
    Tsjaikovski
    Tsjaikovskiselectie (uit 'Het zwanenmeer', op. 20)
    Zondag 28 februari 2016 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
  • KleuterSinfonietta – Kom, we gaan spelen (4 en 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta, Bart Oomen (concept), Kiki Jaski (regie)
    Amsterdam Sinfonietta, Bart Oomen (concept), Kiki Jaski (regie)
    Zondag 28 februari 2016 11:30 Koorzaal
  • KleuterSinfonietta – Kom, we gaan spelen (4 en 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta, Bart Oomen (concept), Kiki Jaski (regie)
    Amsterdam Sinfonietta, Bart Oomen (concept), Kiki Jaski (regie)
    Zondag 28 februari 2016 13:30 Koorzaal
  • Akademie für Alte Musik & Collegium Vocale Gent met Händel

    Akademie für Alte Musik Berlin, Collegium Vocale Gent, Christian Curnyn (dirigent)
    Akademie für Alte Musik Berlin, Collegium Vocale Gent, Christian Curnyn (dirigent), Klara Ek (sopraan), Thomas Hobbs (tenor)
    Händel
    HändelThe Ways of Zion Do Mourn (Funeral Anthem for Queen Caroline), HWV 264
    HändelOde for St Cecilia’s Day, HWV 76
    Zondag 28 februari 2016 14:15 Grote Zaal
  • Lianne La Havas

    Lianne La Havas
    Lianne La Havas
    Maandag 29 februari 2016 20:00 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Dorien Schouten (Maarschalkerweerdorgel)
    Dorien Schouten (Maarschalkerweerdorgel)
    Alain, Manneke, H. Andriessen
    AlainLitanies, AWV 100
    MannekeAleer het licht ten avond raakt (uit 'De zonne rijst')
    H. AndriessenFête-Dieu
    AlainPostlude pour l'Office de Complies, AWV 13
    LanglaisPrelude (uit 'Organ Book')
    LanglaisPasticcio (uit 'Organ Book')
    Woensdag 2 maart 2016 12:30 Grote Zaal
  • De Avond van de Filmmuziek

    Metropole Orkest, Vince Mendoza (dirigent), Eric Corton (presentator)
    Metropole Orkest, Vince Mendoza (dirigent), Eric Corton (presentator)
    Donderdag 3 maart 2016 20:15 Grote Zaal
    Uitverkocht
  • De Avond van de Filmmuziek

    Metropole Orkest, Vince Mendoza (dirigent), Eric Corton (presentator)
    Metropole Orkest, Vince Mendoza (dirigent), Eric Corton (presentator)
    Vrijdag 4 maart 2016 20:15 Grote Zaal
    Uitverkocht