Workshops voor leerkrachten

Het Concertgebouw biedt muzikale workshops aan die u als leerkracht goed in de klas kunt inzetten, in zijn geheel of per workshopelement. Deze workshops kunnen gegeven worden per bouw of aan het gehele docententeam. Daarnaast worden zangworkshops georganiseerd, waarbij het plezier in zingen en het opzetten van een leuke zangles centraal staan. Een aantal workshopvoorbeelden:

ZINGEN
Spanning op de gezichten… "Ik kan niet zingen"… maar na de start al snel gelach, ontspanning en een geweldig geluid… Met het hele team zingen en ervaren wat het met je doet. Zingen is een workshop waarbij u handvatten krijgt om lekker met uw klas te zingen. Daarnaast is zingen een goede manier om aan de lichaamshouding te werken en zorgt zingen voor meer cohesie in de groep. Een van de mogelijkheden is werken aan de hand van thema's. 
 
INSTRUMENTEN
Heeft u schoolinstrumentarium maar wordt het niet gebruikt? Dan kunt u met deze workshop leren hoe u het effectief kunt inzetten. Deze workshop biedt u vaardigheden om met de klas te gaan musiceren met instrumenten waarbij de nadruk ligt op creatieve processen. Hoe daagt u de kinderen uit om mooie muziek te maken met schoolinstrumenten? Een andere mogelijkheid is het inzetten van instrumentarium als begeleiding van een lied, waardoor het nóg specialer wordt.

Heeft u interesse in het bijwonen een workshop? Neem dan contact op met de afdeling Binnenschoolse Muziekeducatie van Het Concertgebouw.

Het Concertgebouw N.V.
Binnenschoolse Muziekeducatie
Concertgebouwplein 10
1071 LN Amsterdam

T 020 5730531
F 020 5730466

binnenschools@concertgebouw.nl