Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Wis filters
  • sprint
Componist
Meer... Minder...

195 concerten

  • Meesterpianisten in de Kleine Zaal: Dmitry Masleev

    Dmitry Masleev (piano)
    Dmitry Masleev (piano)
    Tsjaikovski, Schubert, J. Haydn
    J. Haydn Sonate in C, Hob. XVI: 48
    Schubert Vier impromptus, D 899
    Tsjaikovski Impromptu (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Berceuse (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Tendres reproches (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Danse caractéristique (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Méditation (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Mazurque pour danser (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Polacca de concert (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Dialogue (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Un poco di Schumann (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Valse bluette (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Chant élégiaque (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Un poco di Chopin (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Valse à cinq temps (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Scène dansante (invitation au trépak) (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Dinsdag 17 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Orkest van de Achttiende Eeuw: Mozarts feestelijke La clemenza di Tito

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regie)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regie), Cappella Amsterdam, Anders Dahlin (tenor, Titus), Paula Murrihy (mezzosopraan), Deirdre Angenent (sopraan), Laetitia Gerards (sopraan), Rosanne van Sandwijk (mezzosopraan), Henk Neven (bariton)
    Mozart
    Mozart La clemenza di Tito, KV 621
    Woensdag 18 oktober 2017 19:30 Grote Zaal
  • Trio Shaham Erez Wallfisch: Dvořáks 'Dumky' Trio

    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Schubert, Dvořák, Bloch
    Bloch Drie nocturnes
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Schubert Pianotrio in Bes, D 898
    Woensdag 18 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Tigran Hamasyan solo

    Tigran Hamasyan (piano/zang)
    Tigran Hamasyan (piano/zang)
    Donderdag 19 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Iconen in de Kleine Zaal: Dvořáks 'Dumky'-trio

    Bert Natter, Trio Shaham Erez Wallfisch
    Bert Natter, Trio Shaham Erez Wallfisch
    Dvořák
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Vrijdag 20 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Michel van der Aa's Sunken Garden: ronddwalen in paradijselijk 3D

    Amsterdam Sinfonietta, André de Ridder (dirigent), Roderick Williams (bariton)
    Amsterdam Sinfonietta, André de Ridder (dirigent), Roderick Williams (bariton), Katherine Manley (sopraan), Claron McFadden (sopraan), Kate Miller-Heidke (zang (film), Amber), Jonathan McGovern (bariton (film), Simon Vines)
    Van der Aa
    Van der Aa Sunken Garden
    Zaterdag 21 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • ADE: Kiasmos (live), special guests: Grandbrothers

    Kiasmos, Grandbrothers
    Kiasmos, Grandbrothers
    Zaterdag 21 oktober 2017 23:30 Grote Zaal
  • Winnaar Liszt Concours in virtuoos programma met RFO

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    R. Schumann
    R. Schumann Derde symfonie in Es, op. 97 'Rheinische'
    Zondag 22 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Close-up: portretconcert Olivier Patey

    Olivier Patey (klarinet), Alexei Ogrintchouk (hobo), Marleen Asberg (sopraan en viool)
    Olivier Patey (klarinet), Alexei Ogrintchouk (hobo), Marleen Asberg (sopraan en viool), Jea-Won Lee (viool), Harold Hirtz (altviool), Jérôme Fruchart (cello), Olivier Thiery (contrabas), Sophie Patey (piano)
    Dirksen, Reich, Prokofjev
    Puccini E lucevan le stelle (uit 'Tosca')
    Schubert Der Hirt auf dem Felsen, D 965
    Brahms Klarinettrio in a, op. 114
    Prokofjev Kwintet in g, op. 39
    Reich New York Counterpoint
    Dirksen nieuw werk
    Dinsdag 24 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Cécile McLorin Salvant: For One to Love

    Cécile McLorin Salvant, Aaron Diehl (piano), Paul Sikivie (contrabas)
    Cécile McLorin Salvant, Aaron Diehl (piano), Paul Sikivie (contrabas), Lawrence Leathers (perussie)
    Woensdag 25 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • René Jacobs dirigeert Beethovens bevrijdingsopera Leonore

    Freiburger Barockorchester, Zürcher Sing-Akademie, René Jacobs (dirigent)
    Freiburger Barockorchester, Zürcher Sing-Akademie, René Jacobs (dirigent), Tareq Nazmi (bas), Johannes Weisser (bariton), Maximilian Schmitt (tenor, Florestan), Marlis Petersen (sopraan), Dimitry Ivashchenko (bas), Robin Johannsen (sopraan), n.t.b.
    Beethoven
    Beethoven Leonore
    Zaterdag 28 oktober 2017 13:00 Grote Zaal
  • Polo de Haas: Canto ostinato solo

    Polo de Haas (piano)
    Polo de Haas (piano)
    Ten Holt, Satie, Glass
    De Haas Improvisations and Harmonies
    Glass Modern Love Waltz
    Satie Vexations
    Ten Holt Canto ostinato
    Zaterdag 28 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Dejan Lazić en Nederlands Kamerorkest: Beethoven

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Dejan Lazić (piano)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Dejan Lazić (piano)
    Schubert, Beethoven
    Beethoven Ouverture 'Coriolan' in c, op. 62
    Beethoven Pianoconcert naar 'Vioolconcert in D' in D, op. 61
    Schubert Vijfde symfonie in Bes, D 485
    Zaterdag 28 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Familieconcert: Halloween (6+)

    Nordwestdeutsche Philharmonie, Markus Huber (dirigent), Frank Lammers (verteller)
    Nordwestdeutsche Philharmonie, Markus Huber (dirigent), Frank Lammers (verteller), Paul van Loon (tekstschrijver)
    De Abreu, Williams, Badelt
    Bernstein Overture (uit 'Candide')
    Humperdinck Hexenritt (uit 'Hänsel und Gretel')
    Stravinsky Danse infernale du roi Kastcheï (uit 'De vuurvogel')
    Rimski-Korsakov De vlucht van de hommel
    Saint-Saëns Danse macabre
    Badelt Pirates of the Carribean
    Williams Flying theme (uit 'E.T. The Extra-Terrestrial')
    De Abreu Tico-Tico
    Zondag 29 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Dejan Lazić speelt het 'Zesde pianoconcert' van Beethoven

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Dejan Lazić (piano)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Dejan Lazić (piano)
    Schubert, Beethoven
    Beethoven Ouverture 'Coriolan' in c, op. 62
    Beethoven Pianoconcert naar 'Vioolconcert in D' in D, op. 61
    Schubert Vijfde symfonie in Bes, D 485
    Maandag 30 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 4 november 2017 11:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 4 november 2017 13:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • De vrouwelijke Faust: Mascagni's Rapsodia satanica (met film)

    Radio Filharmonisch Orkest, Valerio Galli (dirigent), Rosanne Philippens (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Valerio Galli (dirigent), Rosanne Philippens (viool)
    Mascagni, Busoni, Puccini
    Puccini Capriccio sinfonico
    Busoni Vioolconcert in D, op. 35a
    Mascagni Rapsodia satanica
    Zaterdag 4 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Beethovens Zesde en Mischa Maisky in Saint-Saëns

    Musikkollegium Winterthur, Thomas Zehetmair (dirigent), Mischa Maisky (cello)
    Musikkollegium Winterthur, Thomas Zehetmair (dirigent), Mischa Maisky (cello)
    Beethoven, Saint-Saëns
    Saint-Saëns Eerste celloconcert in a, op. 33
    Beethoven Zesde symfonie in F, op. 68 'Pastorale'
    Zondag 5 november 2017 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 5 november 2017 11:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 5 november 2017 13:30 Koorzaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Kamermuziek op zondagmiddag: Fauré's Tweede pianokwartet

    Vassilis Varvaresos (piano), Noé Inui (viool), Georgy Kovalev (altviool)
    Vassilis Varvaresos (piano), Noé Inui (viool), Georgy Kovalev (altviool), Alexander Warenberg (cello)
    Fauré, Brahms
    Brahms Derde pianokwartet in c, op. 60
    Fauré Tweede pianokwartet in g, op. 45
    Zondag 5 november 2017 14:15 Kleine Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Ode aan Bach

    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Igor Ruhadze (viool), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    Zondag 5 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Denis Kozhukhin: magische energie, samenhang en souplesse

    Denis Kozhukhin (piano)
    Denis Kozhukhin (piano)
    Gershwin, Debussy, Bartók
    Händel Suite in g, HWV 432
    Brahms Drei Intermezzi, op. 117
    Bartók Out of Doors, Sz. 81
    Debussy Préludes I, L. 117
    Gershwin Rhapsody in Blue
    Zondag 5 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Mark Padmore en Imogen Cooper met Schumann

    Mark Padmore (tenor), Imogen Cooper (piano)
    Mark Padmore (tenor), Imogen Cooper (piano)
    Hahn, Fauré, R. Schumann
    R. Schumann Zwölf Gedichte, op. 35
    Fauré Mandoline (uit 'Cinq mélodies 'de Venise'', op. 58)
    Fauré En sourdine (uit 'Cinq mélodies 'de Venise'', op. 58)
    Hahn Chanson d'automne, nr. 1 (uit 'Chansons grises')
    Hahn Tous d'eux, nr. 2 (uit 'Chansons grises')
    Hahn L'allée est sans fin, nr. 3 (uit 'Chansons grises')
    Hahn En sourdine, nr. 4 (uit 'Chansons grises')
    Hahn L'heure exquise, nr. 5 (uit 'Chansons grises')
    Fauré La bonne chanson, op. 61
    Dinsdag 7 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Rising Stars: violist Emmanuel Tjeknavorian

    Emmanuel Tjeknavorian (viool)
    Emmanuel Tjeknavorian (viool)
    H.W. Ernst, Ehrenfellner, Enescu
    J.S. Bach Eerste sonate in g, BWV 1001
    Ysaÿe Sonate in g, op. 27, nr. 1
    Prokofjev Sonate in D, op. 115
    Enescu Ménétrier (uit 'Impressions d'enfance in D', op. 28)
    Ehrenfellner Suite des Alpes, op. 36 (In opdracht van Wiener Konzerthaus, Musikverein Wien en de European Concert Hall Organisation) (Nederlandse première)
    H.W. Ernst Introduktion, Thema und Variationen über das irische Volkslied 'Die letzte Rose' (uit 'Sechs mehrstemmige Studien')
    Woensdag 8 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Scherpdenkers: Mano Bouzamour & Jean-Guihen Queyras

    Mano Bouzamour, Jean-Guihen Queyras (cello), Sokratis Sinopoulos (lyra (knievedel))
    Mano Bouzamour, Jean-Guihen Queyras (cello), Sokratis Sinopoulos (lyra (knievedel)), Keyvan Chemirani (percussie), Bijan Chemirani (percussie)
    Leriche, Traditioneel, Lutoslawski
    Stroppa Ay, There’s the Rub
    Daly Karsilama (uit danscyclus Choroi)
    Sinopoulos Nihavent Semai
    Kurtág selectie (uit 'Jelek, játékok és üzenetek (Tekens, spelletjes en berichten)')
    K. Chemirani / B. Chemirani Percussie improvisatie '7/4'
    Lutoslawski Sacher variatie
    Traditioneel Homayoun
    Leriche 5/4
    Traditioneel Sunday Morning (arr. S. Sinopoulos)
    Donderdag 9 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Jonge Nederlanders: Amatis Pianotrio

    Amatis Trio
    Amatis Trio
    Sjostakovitsj, Schubert
    Schubert Tweede pianotrio in Es, D 929, op. 100
    Sjostakovitsj Eerste pianotrio in c, op. 8
    Sjostakovitsj Tweede pianotrio in e, op. 67
    Vrijdag 10 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Concerto Köln: Vivaldi’s geest in Dresden

    Concerto Köln, Julia Lezhneva (sopraan)
    Concerto Köln, Julia Lezhneva (sopraan)
    Hasse, Vivaldi, Graun, C.H.
    Pisendel Sinfonia in Bes
    Graun, C.H. La Gloria uit 'Armida'
    Graun, C.H. Senza di te, mio bene uit 'Coriolano'
    Vivaldi Concert (bew. J. Pisendel)
    Graun, C.H. Piangete uit 'Mitridate'
    Graun, C.H. Parmi, ah no! uit 'Silla'
    Hasse Sinfonia a quattro in g, op. 5, nr. 6
    Vivaldi Zeffiretti che sussurate (uit 'Ercole su'l Termodonte', RV 710)
    Graun, C.H. No, no, di Libia fra l’arene uit 'Silla'
    Vivaldi Concert in F, RV 569
    Graun, C.H. Mi paventi il figlio indegno uit 'Britannico'
    Zaterdag 11 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Gordan Nikolić en het Nederlands Kamerorkest met Stravinsky en Bach

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan), John Daszak (tenor), Henk Neven (bariton)
    Stravinsky, J.S. Bach
    J.S. Bach Zesde Brandenburgse concert in Bes, BWV 1051
    Stravinsky Pulcinella
    J.S. Bach Cantate 'Weichet nur, betrübte Schatten', BWV 202
    Zaterdag 11 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor met Schuberts roerende Stabat Mater

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Maartje Rammeloo (sopraan), Fabio Trümpy (tenor), André Morsch (bariton)
    Schubert, Ives
    Ives Derde symfonie 'The camp meeting'
    Schubert Stabat Mater in f, D. 383
    Zondag 12 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • Gordan Nikolić en het Nederlands Kamerorkest met Stravinsky en Bach

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan), John Daszak (tenor), Henk Neven (bariton)
    Stravinsky, J.S. Bach
    J.S. Bach Zesde Brandenburgse concert in Bes, BWV 1051
    Stravinsky Pulcinella
    J.S. Bach Cantate 'Weichet nur, betrübte Schatten', BWV 202
    Zondag 12 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Apollo Ensemble: Gigantisch Barok

    Apollo Ensemble, David Rabinovich (viool en artistieke leiding)
    Apollo Ensemble, David Rabinovich (viool en artistieke leiding)
    Händel, J.S. Bach, Telemann
    Telemann Vijfde ouverture in F, TWV 55 'La joie'
    J.S. Bach Zesde Brandenburgse concert in Bes, BWV 1051
    Händel Concerto grosso in G, op. 3, nr. 3, HWV 314
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048
    Telemann Concert
    Händel Concerto a quattro in d
    Telemann Concert voor 2 hoorns en orkest, uit 'Tafelmusik', TWV 54:Es1
    Zondag 12 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Bernard Haitink en het Chamber Orchestra of Europe

    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Anna Lucia Richter (sopraan)
    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Anna Lucia Richter (sopraan), Hanno Müller-Brachmann (bariton)
    Mahler, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 36 in C, KV 425 'Linzer'
    Mahler Lied des Verfolgten im Turm (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Rheinlegendchen (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Des Antonius von Padua Fischpredigt (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Verlor'ne Müh (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Wo die schönen Trompeten blasen (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Wer hat dies Liedlein erdacht (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Lob des hohen Verstandes (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Revelge (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Der Tamboursg'sell (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Das irdische Leben (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Der Schildwache Nachtlied (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Trost im Unglück (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Woensdag 15 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Fine Arts Kwartet, Von Eckardstein en Midgley: Mozart

    Fine Arts Kwartet, Matthew Midgley (contrabas), Severin von Eckardstein (piano)
    Fine Arts Kwartet, Matthew Midgley (contrabas), Severin von Eckardstein (piano)
    Mendelssohn, Mozart, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Eerste strijkkwartet
    Mozart Pianoconcert nr. 21 in C, KV 467
    Mendelssohn Allegro non troppo in Es gr.t., nr. 2 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 53)
    Mendelssohn Nr. 33 in Bes gr.t., nr. 3 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Nr. 34 in C gr.t. "Spinnerlied", nr. 4 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Nr. 35 in b kl.t., nr. 5 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Nr. 36 in E gr.t., nr. 6 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Derde strijkkwartet in D, op. 44, nr. 1
    Woensdag 15 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Bernard Haitink en Eva-Maria Westbroek: Wagner

    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Wagner, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 35 in D, KV 385 'Haffner'
    Wagner Wesendonck-Lieder, WWV 91
    Mozart Symfonie nr. 38 in D, KV 504 'Praagse'
    Vrijdag 17 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Christian Gerhaher zingt Schubert en Brahms

    Christian Gerhaher (bariton), James Cheung (piano)
    Christian Gerhaher (bariton), James Cheung (piano)
    Schubert, Debussy, Britten
    Gesualdo Moro, lasso, al mio duolo (arr. B. Foskett)
    Brahms Wir wandelten, nr. 2 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Brahms Meerfahrt, nr. 4 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Brahms Verzagen, nr. 4 (uit 'Fünf Gesänge', op. 72)
    Brahms Über die Heide, nr. 4 (uit 'Sechs Lieder', op. 86)
    Brahms Der Tod, das ist die kühle Nacht, nr. 1 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Britten Songs and Proverbs of William Blake, op. 74
    Debussy Trois chansons de France, L. 102
    Debussy Trois poèmes de Mallarmé, L. 127
    Schubert Der Atlas (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Ihr Bild (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Das Fischermädchen (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Die Stadt (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Am Meer (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Der Doppelgänger (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Vrijdag 17 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Club Concertgebouw: Maarten Hogenhuis Trio

    Maarten Hogenhuis Trio
    Maarten Hogenhuis Trio
    Vrijdag 17 november 2017 21:00 Koorzaal
  • Visman revisited & Berlioz' Symphonie fantastique

    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Mari Eriksmoen (sopraan)
    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Mari Eriksmoen (sopraan)
    Berlioz, Visman
    Visman Sables, Oxygène
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Zaterdag 18 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Simone Lamsma en Marc Albrecht met Sibelius' Vioolconcert en Brahms

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Brahms, Sibelius
    Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
    Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
    Zaterdag 18 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Vadim Gluzman in Bruchs Eerste vioolconcert

    Luzerner Sinfonieorchester , James Gaffigan (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Luzerner Sinfonieorchester , James Gaffigan (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Brahms, Bruch
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Brahms Tweede serenade in A, op. 16
    Zondag 19 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • KCOV Amsterdam bezingt Koning David (Mozart & Honegger)

    KCOV Amsterdam, Het Promenade Orkest, Frank Hameleers (dirigent)
    KCOV Amsterdam, Het Promenade Orkest, Frank Hameleers (dirigent), Wendy Roobol (sopraan), Lien Haegeman (mezzosopraan), Seil Kim (tenor), Pieter Hendriks (bariton)
    Mozart, Honegger
    Honegger Le roi David, H. 37
    Mozart Davidde penitente, KV 469
    Zondag 19 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Bill Laurance Solo

    Bill Laurance
    Bill Laurance
    Zondag 19 november 2017 21:00 Kleine Zaal
  • Simone Lamsma en Marc Albrecht met Sibelius' Vioolconcert en Brahms

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Brahms, Sibelius
    Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
    Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
    Maandag 20 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Turning East: Abir El Abed & Amsterdams Andalusisch Orkest

    Abir El Abed (zang), Amsterdams Andalusisch Orkest, Ahmed El Maai (qanun/leiding)
    Abir El Abed (zang), Amsterdams Andalusisch Orkest, Ahmed El Maai (qanun/leiding), Abderrahim Semlali (viool/leiding), Edsart Udo de Haes (flamenco gitaar), Haytham Safia ('ud), Ahmed Khaili (darbuka), Dwight Breinburg (tar), Jaafar Lougmani (altviool), Avishai Darash (piano), Daniel van Huffelen (contrabas), Marianne Noordink (ney)
    Maandag 20 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Turning East: Caravan - Julian Schneemann & Friends

    Julian Schneemann (piano/compositie), Bart Schneemann (hobo), Emmy Storms (viool)
    Julian Schneemann (piano/compositie), Bart Schneemann (hobo), Emmy Storms (viool), Jawa Manla (ud), Jeroen Batterink (slagwerk), Nederlands Blazers Ensemble
    Dinsdag 21 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Maxim Rysanov & friends met Bachs Goldberg-variaties

    Boris Brovtsyn (viool), Maxim Rysanov (altviool), Kristina Blaumane (cello)
    Boris Brovtsyn (viool), Maxim Rysanov (altviool), Kristina Blaumane (cello)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Goldberg-variaties, BWV 988 (arr. D. Sitkovetsky)
    Woensdag 22 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • SOUK presenteert: Asma Lmnawar

    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Ginesa Ortega (flamencozang), Rembrandt Frerichs (fortepiano in Maqam stemming/piano), Omar Bashir (ud), Adil Ech-Charfi (ney/viool), Rhani Krija (percussie), Mustapha Antari (percussie), Pierre Bonnet (bas), Nicolas Viccaro (drums), Het Nationale Ballet, Anna Ol (solist), Young Gyu Choi (solist), Marijn Rademaker (solist), Remi Wörtmeyer (choreografie), Ahmad Joudeh (danser), Peter Leung (choreografie)
    Donderdag 23 november 2017 19:00 Grote Zaal
  • SOUK presenteert: Asma Lmnawar

    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Ginesa Ortega (flamencozang), Rembrandt Frerichs (fortepiano in Maqam stemming/piano), Omar Bashir (ud), Adil Ech-Charfi (ney/viool), Rhani Krija (percussie), Mustapha Antari (percussie), Pierre Bonnet (bas), Nicolas Viccaro (drums), Het Nationale Ballet, Anna Ol (solist), Young Gyu Choi (solist), Marijn Rademaker (solist), Remi Wörtmeyer (choreografie), Ahmad Joudeh (danser), Peter Leung (choreografie)
    Vrijdag 24 november 2017 19:00 Grote Zaal
  • Einde van een tijdperk: Rachmaninoffs Vespers

    Groot Omroepkoor, Sigvards Klava (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Sigvards Klava (dirigent)
    Rachmaninoff, Momotenko
    Momotenko Na Strastnoj (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Rachmaninoff Vespers, op. 37
    Zaterdag 25 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Rodrigo’s beroemde gitaarconcert en Falla’s El amor brujo

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Juan Manuel Cañizares (gitaar)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Juan Manuel Cañizares (gitaar), Ginesa Ortega (zang)
    Falla/Burgers, Rodrigo, Fauré
    Fauré Masques et bergamasques, comédie musicale, op. 112
    Rodrigo Concierto de Aranjuez
    Falla/Burgers Suite uit 'El amor brujo'
    Zaterdag 25 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Turning East: Bach ontmoet soefi

    Bart Schneemann (hobo), Haleh Seyfizadeh (zang), Elisabeth Hetherington (zang)
    Bart Schneemann (hobo), Haleh Seyfizadeh (zang), Elisabeth Hetherington (zang), Ali Ghamsari (tar), David Mackor (theorbe), Nederlands Blazers Ensemble
    Zaterdag 25 november 2017 20:15 Kleine Zaal
    Uitverkocht
  • Cecilia Bartoli en Sol Gabetta: Dolce Duello

    Cecilia Bartoli (mezzosopraan), Sol Gabetta (cello), Cappella Gabetta
    Cecilia Bartoli (mezzosopraan), Sol Gabetta (cello), Cappella Gabetta
    Gluck, Boccherini, Raupach
    Hasse Ouverture (uit 'Il ciro riconosciuto')
    Caldara Fortuna e speranza (uit 'Nitocri')
    Albinoni Aure! Andate e baciate (uit 'Il nascimento dell'Aurora')
    D. Gabrielli Aure voi di miei sospiri (uit 'San Sigismondo, re di Borgogna')
    Pollarolo Ouverture (uit 'Ariodante')
    Händel Lascia la spina cogli la rosa (Piacere), nr. 45 (uit 'Il Trionfo del tempo e del Disinganno', HWV 46a)
    Raupach O placido il mare (uit 'Siroe, re di Persia')
    Händel What passion cannot Music raise and quell, nr. 3 (uit 'Ode for St Cecilia’s Day', HWV 76)
    Boccherini Celloconcert in D, G. 483
    Gluck Dance of the Furies (uit 'Orfeo ed Euridice')
    Boccherini Se d'un amor tiranno, G. 557
    Maandag 27 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Het Middagconcert: Storioni Trio speelt Brahms

    Storioni Trio
    Storioni Trio
    Mendelssohn, Brahms
    Brahms Tweede pianotrio in C, op. 87
    Mendelssohn Eerste pianotrio in d, op. 49
    Dinsdag 28 november 2017 14:00 Kleine Zaal
  • Mezzosopraan Christianne Stotijn: The Poet’s Echo

    Christianne Stotijn (mezzosopraan), Joseph Breinl (piano)
    Christianne Stotijn (mezzosopraan), Joseph Breinl (piano)
    A. Beach, Bernstein, Rimski-Korsakov
    Ives Weil auf mir
    Ives Du alte Mutter
    Ives Ich grolle nicht
    Ives Feldeinsamkeit
    Britten The Poet's Echo, op. 76
    Barber Puisque tout passe (uit 'Mélodies passagères', op. 27)
    Barber Un cygne (uit 'Mélodies passagères', op. 27)
    Barber Tombeau dans un parc (uit 'Mélodies passagères', op. 27)
    Barber Le clocher chante (uit 'Mélodies passagères', op. 27)
    Barber Départ (uit 'Mélodies passagères', op. 27)
    Copland Why Do They Shut Me out of Heaven? (uit 'Twelve Poems of Emily Dickinson')
    Copland The World Feels Dusty (uit 'Twelve Poems of Emily Dickinson')
    Copland There Came a Wind like a Bugle (uit 'Twelve Poems of Emily Dickinson')
    Copland Going to Heaven! (uit 'Twelve Poems of Emily Dickinson')
    Rimski-Korsakov De wolken beginnen te spreiden (uit 'Vier liederen', op. 42)
    Rimski-Korsakov Zing niet voor mij, mooi meisje (uit 'Vijf romances', op. 51)
    Rimski-Korsakov Mijn stem is zoet en loom voor jou (uit 'Vier liederen', op. 7)
    Rimski-Korsakov De echo (uit 'Aan de dichter', op. 45)
    Rimski-Korsakov Jij en u (uit 'Vier romances', op. 27)
    Bernstein Two Love Songs
    A. Beach Three Browning Songs, op. 44
    Dinsdag 28 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Zing mee voor Sinterklaas: Pepernotenfeest! (4+)

    Cor Bakker (piano), Elise Schaap (zang), Annie Tangberg (cello)
    Cor Bakker (piano), Elise Schaap (zang), Annie Tangberg (cello), Bart van Hoof (blaasinstrumenten), Arie den Boer (slagwerk), Kiki Jaski (regie)
    Woensdag 29 november 2017 15:30 Grote Zaal
  • Yannick Nézet-Séguin & Orchestre Métropolitain de Montréal

    Orchestre Métropolitain de Montréal, Yannick Nézet-Séguin (dirigent), Alexandre Tharaud (piano)
    Orchestre Métropolitain de Montréal, Yannick Nézet-Séguin (dirigent), Alexandre Tharaud (piano), Stéphane Tétreault (cello)
    Debussy, Elgar, Ravel
    Champagne Exil interieur (Nederlandse première)
    Ravel Pianoconcert voor de linkerhand in D
    Elgar Celloconcert in e, op. 85
    Debussy La mer, trois esquisses symphoniques, L. 109
    Woensdag 29 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Pavel Haas Kwartet: Dvořák en Ravel

    Pavel Haas Kwartet
    Pavel Haas Kwartet
    Dvořák, Ravel, Stravinsky
    Stravinsky Concertino
    Ravel Strijkkwartet in F
    Dvořák Veertiende strijkkwartet in As, op. 105
    Woensdag 29 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • John Williams' filmmuziek uit Star Wars

    Nederlands Philharmonisch Orkest, John Axelrod (dirigent)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, John Axelrod (dirigent)
    Wagner, G. Holst, Williams
    Williams Star Wars
    G. Holst delen uit 'The Planets', op. 32
    Wagner Der Ritt der Walküren (uit 'Die Walküre', WWV 86b)
    Vrijdag 1 december 2017 20:15 Grote Zaal
    Uitverkocht
  • TRACKS - Fuse

    Fuse, Frank Lammers (regie), Desirée van Gelderen (licht)
    Fuse, Frank Lammers (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Vrijdag 1 december 2017 21:00 Kleine Zaal
  • Britse reflecties: Birtwistle en Wigglesworth

    Radio Filharmonisch Orkest, Ryan Wigglesworth (dirigent), Barnabás Kelemen (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Ryan Wigglesworth (dirigent), Barnabás Kelemen (viool)
    Janáček, Birtwistle, R. Wigglesworth
    Knussen Flourish with Fireworks, op. 22
    R. Wigglesworth Locke's Theatre
    Birtwistle Night's Black Bird
    R. Wigglesworth Vioolconcert
    Janáček Sinfonietta, JW 6/18
    Zaterdag 2 december 2017 14:15 Grote Zaal
  • John Williams' filmmuziek uit Star Wars

    Nederlands Philharmonisch Orkest, John Axelrod (dirigent)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, John Axelrod (dirigent)
    Wagner, G. Holst, Williams
    Williams Star Wars
    G. Holst delen uit 'The Planets', op. 32
    Wagner Der Ritt der Walküren (uit 'Die Walküre', WWV 86b)
    Zaterdag 2 december 2017 20:15 Grote Zaal
    Uitverkocht
  • Hannes Minnaar met Mozarts Pianoconcert nr. 22

    philharmonie zuidnederland, Kevin John Edusei (dirigent), Hannes Minnaar (piano)
    philharmonie zuidnederland, Kevin John Edusei (dirigent), Hannes Minnaar (piano)
    Beethoven, Mozart
    Mozart Pianoconcert nr. 22 in Es, KV 482
    Beethoven Achtste symfonie in F, op. 93
    Zondag 3 december 2017 11:00 Grote Zaal
  • Close-up: Lou Harrison 100 jaar

    Kersten McCall (fluit), Borika van den Booren (viool), Christian Hacker (cello)
    Kersten McCall (fluit), Borika van den Booren (viool), Christian Hacker (cello), Herman Rieken (slagwerk), Bence Major (slagwerk), Mark Braafhart (slagwerk), Marc Aixa Siurana (slagwerk), Nicolas van Poucke (piano)
    Crumb, Ives, Cage / Harrison
    Harrison Songs in the forest
    Cage / Harrison Double Music
    Ives Pianotrio
    Harrison Varied Trio
    Crumb Vox balaenae
    Zondag 3 december 2017 14:15 Kleine Zaal
  • Daniil Trifonov: geniale en intrigerende muzikale hemelbestormer

    Daniil Trifonov (piano)
    Daniil Trifonov (piano)
    Chopin, Rachmaninoff, Tsjaikovski
    Mompou Variations sur une thème de Chopin
    R. Schumann Chopin: Agitato, nr. 12 (uit 'Carnaval', op. 9 'Scènes mignonnes sur quatre notes')
    Grieg Studie (Hommage à Chopin) (uit 'Stimmungen', op. 73)
    Barber Nocturne 'Homage to John Field'
    Tsjaikovski Un poco di Chopin (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Rachmaninoff Variaties op een thema van Chopin, op. 22
    Chopin Variaties op 'Là ci darem la mano' uit Mozarts 'Don Giovanni' in Bes, op. 2
    Chopin Sonate in bes, op. 35 'Treurmars'
    Zondag 3 december 2017 20:15 Grote Zaal
  • Barbara Hannigan & LUDWIG: suites Berg en Gershwin

    LUDWIG, Barbara Hannigan (sopraan/dirigent)
    LUDWIG, Barbara Hannigan (sopraan/dirigent)
    Gershwin, Berg, Schönberg
    Debussy Syrinx, L. 129
    Schönberg Verklärte Nacht, op. 4
    Berg Lulu Suite
    Gershwin Girl Crazy
    Maandag 4 december 2017 20:15 Grote Zaal
  • Ronald Brautigam en Chiaroscuro Kwartet: Schumann

    Chiaroscuro Kwartet, Ronald Brautigam (fortepiano)
    Chiaroscuro Kwartet, Ronald Brautigam (fortepiano)
    R. Schumann, Fanny Mendelssohn, J. Haydn
    J. Haydn Strijkkwartet in Bes, op. 76 nr. 4, Hob. III: 78 'Sonnenaufgang'
    Fanny Mendelssohn Strijkkwartet in Es
    R. Schumann Pianokwintet in Es, op. 44
    Maandag 4 december 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Denève met Sibelius en Tüür bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Stéphane Denève (dirigent), Vincent Cortvrint (piccolo)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Stéphane Denève (dirigent), Vincent Cortvrint (piccolo)
    Sibelius, Tüür, Ravel
    Ravel Ma mère l'oye, cinq pièces enfantines
    Tüür Solastalgia (In opdracht van Koninklijk Concertgebouworkest)
    Sibelius Tweede symfonie in D, op. 43
    Woensdag 6 december 2017 20:15 Grote Zaal
  • Liza Ferschtman & vrienden: Octetten Schubert & Fagerlund

    Liza Ferschtman (viool), Joseph Puglia (viool), Lilli Maijala (altviool)
    Liza Ferschtman (viool), Joseph Puglia (viool), Lilli Maijala (altviool), Niek de Groot (contrabas), Christoffer Sundqvist (klarinet), Bram van Sambeek (fagot), Hervé Joulain (hoorn)
    Schubert, Fagerlund
    Fagerlund Octet
    Schubert Octet in F, D 803, op. 166
    Woensdag 6 december 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Denève met Sibelius en Tüür bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Stéphane Denève (dirigent), Vincent Cortvrint (piccolo)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Stéphane Denève (dirigent), Vincent Cortvrint (piccolo)
    Sibelius, Tüür, Ravel
    Ravel Ma mère l'oye, cinq pièces enfantines
    Tüür Solastalgia (In opdracht van Koninklijk Concertgebouworkest)
    Sibelius Tweede symfonie in D, op. 43
    Donderdag 7 december 2017 20:15 Grote Zaal
  • Jerusalem Kwartet speelt Beethoven en Debussy

    Jerusalem Kwartet
    Jerusalem Kwartet
    Debussy, Beethoven
    Beethoven Strijkkwartet in f, op. 95 'Serioso'
    Debussy Strijkkwartet in g, op. 10
    Beethoven Strijkkwartet in F, op. 135
    Donderdag 7 december 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Amsterdam Piano Series: Thomas Beijer

    Thomas Beijer (piano)
    Thomas Beijer (piano)
    D. Scarlatti, Beethoven
    Beethoven Vijfde sonate in c, op. 10, nr. 1
    Beethoven Zesde sonate, op. 10, nr. 2
    Beethoven Zevende sonate in D, op. 10, nr. 3
    D. Scarlatti Sonate in E, K 531
    D. Scarlatti Sonate in D, K. 96
    D. Scarlatti Sonate in g, K. 450
    D. Scarlatti Sonate in f, K. 481
    D. Scarlatti Sonate in G, K. 13
    Beethoven Sonate nr. 21 in C, op. 53 'Waldstein'
    Vrijdag 8 december 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Telemanns spektakelstuk: Der Tag des Gerichts

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Andrea Marcon (dirigent)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Andrea Marcon (dirigent), Lisa Larsson (sopraan), Carlos Mena (countertenor), Thomas Cooley (tenor), Konstantin Wolff (bas)
    Telemann
    Telemann Der Tag des Gerichts, TWV 6:8
    Zaterdag 9 december 2017 14:15 Grote Zaal
  • Jerusalem Kwartet speelt Beethoven en Debussy

    Jerusalem Kwartet
    Jerusalem Kwartet
    Debussy, Beethoven
    Beethoven Strijkkwartet in f, op. 95 'Serioso'
    Debussy Strijkkwartet in g, op. 10
    Beethoven Strijkkwartet in F, op. 135
    Zaterdag 9 december 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest Essentials: Sibelius’ Tweede symfonie

    Koninklijk Concertgebouworkest, Stéphane Denève (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Stéphane Denève (dirigent)
    Sibelius
    Sibelius Tweede symfonie in D, op. 43
    Zaterdag 9 december 2017 21:00 Grote Zaal
  • Club Concertgebouw: Marzio Scholten Americana Trio feat. Hayden Powell

    Marzio Scholten Americana Trio, Marzio Scholten (gitaar), Sean Fasciani (bas)
    Marzio Scholten Americana Trio, Marzio Scholten (gitaar), Sean Fasciani (bas), Niek de Bruijn (drums), Hayden Powell (trompet)
    Zaterdag 9 december 2017 21:00 Koorzaal
  • Arabella Steinbacher speelt vioolfavorieten

    Stavanger Symfonisch Orkest, Christian Vásquez (dirigent), Arabella Steinbacher (viool)
    Stavanger Symfonisch Orkest, Christian Vásquez (dirigent), Arabella Steinbacher (viool)
    Wagner, Chausson, Saint-Saëns
    Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
    Saint-Saëns Introduction et rondo capriccioso in a, op. 28
    Verdi Ouverture (uit 'I Vespri siciliani')
    Chausson Poème in es, op. 25
    Wagner Ouverture (uit 'Tannhäuser', WWV 70)
    Zondag 10 december 2017 11:00 Grote Zaal
  • Kamermuziek op zondagmiddag: Osiris Trio met Dvořák

    Osiris Trio
    Osiris Trio
    Dvořák, Martinů
    Martinů Bergerettes, H. 275
    Dvořák Pianotrio in f, op 65, B 130
    Zondag 10 december 2017 14:15 Kleine Zaal
  • Pieter Jan Leusink dirigeert Händels Messiah

    Olga Zinovieva (sopraan), Andrew Slater (bariton), Pieter Jan Leusink (dirigent)
    Olga Zinovieva (sopraan), Andrew Slater (bariton), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    Händel
    Händel Messiah, HWV 56
    Zondag 10 december 2017 14:15 Grote Zaal
  • Fay Claassen: Luck Child

    Fay Claassen (zang), Peter Tiehuis (gitaar), Karel Boehlee (piano/synthesizer)
    Fay Claassen (zang), Peter Tiehuis (gitaar), Karel Boehlee (piano/synthesizer), Theo de Jong (basgitaar), Toon Roos (saxofoon)
    Zondag 10 december 2017 20:15 Kleine Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.