Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Wis filters
  • 13 jan. 2017
  • Brahms

Geen resultaten op vrijdag 13 januari 2017

54 concerten vanaf zaterdag 14 januari 2017

  • The Myrthen Ensemble: Songs to the moon

    The Myrthen Ensemble, Mary Bevan (sopraan), Clara Mouriz (mezzosopraan)
    The Myrthen Ensemble, Mary Bevan (sopraan), Clara Mouriz (mezzosopraan), Robert Murray (tenor), Marcus Farnsworth (bariton), Joseph Middleton (piano)
    Falla, Fauré, Massenet
    Brahms Der Gang zum Liebchen, nr. 1 (uit 'Sieben lieder', op. 48)
    Brahms Walpurgisnacht, nr. 4 (uit 'Vier Balladen und Romanzen', op. 75 )
    Brahms Nächtens, nr. 2 (uit 'Sechs Quartette')
    Brahms Vor der Tür, nr. 2 (uit 'Vier Duette', op. 28)
    Brahms Unbewegte laue Luft, nr. 8 (uit 'Lieder und Gesänge', op. 57)
    Brahms Ständchen, nr. 1 (uit 'Fünf Lieder', op. 106)
    Brahms Der Abend, nr. 2 (uit 'Drei Quartette', op. 64)
    Brahms Vergebliches Ständchen, nr. 4 (uit 'Fünf Romanzen und Lieder', op. 84)
    R. Schumann Unterm Fenster, nr. 3 (uit 'Vier Duette', op. 34)
    R. Schumann Mondnacht, nr. 5 (uit 'Liederkreis', op. 39)
    R. Schumann Zwei Venetianische Lieder I, nr. 17 (uit 'Myrthen', op. 25)
    R. Schumann Zwei Venetianische Lieder II, nr. 18 (uit 'Myrthen', op. 25)
    R. Schumann Die Lotosblume, nr. 7 (uit 'Myrthen', op. 25)
    R. Schumann In der Nacht, nr. 4 (uit 'Spanisches Liederspiel', op. 74)
    Warlock The Night
    Maconchy Sun, Moon, and Stars
    Barber Nocturne 'Homage to John Field'
    Szulc Clair de lune (uit '10 Mélodies', op. 83, nr. 1)
    Mompou Damunt de tu només les flors, nr. 1 (uit 'Combat del somni')
    Saint-Saëns Guitares et mandolines
    Debussy Apparition (1884) (uit 'Quatre chansons de jeunesse')
    Chausson La nuit (uit 'Deux duos', op. 11)
    Hahn L'heure exquise, nr. 5 (uit 'Chansons grises')
    Duparc La fuite
    Massenet Rêvons, c'est l'heure
    Fauré Clair de lune (uit 'Deux mélodies', op. 46, nr. 2)
    Fauré Pleurs d'or, op. 72
    Fauré Tarentelle (uit 'Twee Liederen, voor twee sopranen en piano', op. 10)
    Falla Siete canciones populares Españolas (arr. J. Middleton)
    Dinsdag 17 januari 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Meesterpianist Severin von Eckardstein: veelzijdig en verfijnd

    Severin von Eckardstein (piano)
    Severin von Eckardstein (piano)
    Grieg, Prokofjev, Medtner
    R. Schumann Fantasiestücke, op. 12
    Ravel Gaspard de la nuit
    Brahms Intermezzo in A (uit 'Sechs Klavierstücke', op. 118)
    Brahms Romance in F (uit 'Sechs Klavierstücke', op. 118)
    Brahms Intermezzo in es (uit 'Sechs Klavierstücke', op. 118)
    Medtner Sonate-Ballade in Fis, op. 27
    Medtner Nr. 3 in f kl.t., nr. 3 (uit 'Vier sprookjes', op. 26 'Skazki')
    Prokofjev Duivelse suggestie (uit 'Vier stukken')
    Grieg Vlinder, op. 43, nr. 1
    Zondag 22 januari 2017 20:15 Grote Zaal
  • Trio Shaham Erez Wallfisch & Hartmut Rohde: Brahms

    Trio Shaham Erez Wallfisch , Hartmut Rohde (altviool)
    Trio Shaham Erez Wallfisch , Hartmut Rohde (altviool)
    Brahms, Fauré, G. Klein
    G. Klein Strijktrio
    Fauré Eerste pianokwartet in c, op. 15
    Brahms Derde pianokwartet in c, op. 60
    Brahms Rondo alla Zingarese: Presto (uit 'Eerste pianokwartet in g', op. 25)
    Donderdag 2 februari 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Jonge Nederlanders: Mathieu van Bellen en zijn Busch Trio

    Mathieu van Bellen (viool), Miguel da Silva (altviool), Ori Epstein (cello)
    Mathieu van Bellen (viool), Miguel da Silva (altviool), Ori Epstein (cello), Omri Epstein (piano)
    Brahms, R. Strauss, J.S. Bach
    J.S. Bach Chaconne (uit 'Tweede partita in d', BWV 1004)
    R. Strauss Sonate in Es, op. 18
    Brahms Tweede pianokwartet in A, op. 26
    Zaterdag 4 februari 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Rising Stars: klarinettist Horácio Ferreira

    Horácio Ferreira (klarinet), Dávid Bekker (piano)
    Horácio Ferreira (klarinet), Dávid Bekker (piano)
    Brahms, Hakola, Debussy
    Kovács Hommage à Manuel de Falla
    R. Schumann Fantasiestücke, op. 73
    Françaix Tema con variazioni
    Weber Grand duo concertante in Es, J 204, op. 48
    Debussy Première rhapsodie, L. 116
    Hakola Creazy, op. 94 (In opdracht van Calouste Gulbenkian Foundation, Lissabon, Casa da Música Foundation, Porto, en de European Concert Hall Organisation.) (Nederlandse première)
    Brahms Eerste sonate in f, op. 120
    Kovács Sholem-alekhem, rov Feidman!
    Woensdag 8 februari 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Een herontdekte (vroege) Stravinsky en een nieuwe Wagemans

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), John Lill (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), John Lill (piano)
    Brahms, Wagemans, Stravinsky
    Stravinsky Begrafenislied, op. 5
    Wagemans Pangea (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Brahms Eerste pianoconcert in d, op. 15
    Zaterdag 18 februari 2017 14:15 Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert Brahms 3 en Denis Kozhukhin speelt Strauss

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Denis Kozhukhin (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Denis Kozhukhin (piano)
    Brahms, R. Strauss, Fauré
    Fauré Suite 'Pelléas et Mélisande', op. 80
    R. Strauss Burleske in d, o.Op 85
    Brahms Derde symfonie in F, op. 90
    Zaterdag 25 februari 2017 20:15 Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert Brahms 3 en Denis Kozhukhin speelt Strauss

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Denis Kozhukhin (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Denis Kozhukhin (piano)
    Brahms, R. Strauss, Fauré
    Fauré Suite 'Pelléas et Mélisande', op. 80
    R. Strauss Burleske in d, o.Op 85
    Brahms Derde symfonie in F, op. 90
    Maandag 27 februari 2017 20:15 Grote Zaal
  • Lets Radiokoor zingt Brahms

    Lets Radiokoor, Sigvards Klava (dirigent), Eline de Gast (piano)
    Lets Radiokoor, Sigvards Klava (dirigent), Eline de Gast (piano), Ruben Plazier (piano)
    Vasks, Pärt, Karlsons
    Brahms An die Heimat, nr. 1 (uit 'Drei Quartette', op. 64)
    Brahms Der Abend, nr. 2 (uit 'Drei Quartette', op. 64)
    Karlsons Le Lagrime dell'anima
    Pärt Virgencita
    Vasks The Fruit of Silence
    Brahms Rede, Mädchen, allzu liebes, nr. 1 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Am Gesteine rauscht die Flut, nr. 2 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms O die Frauen, nr. 3 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Wie des Abends schöne Röte, nr. 4 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Die grüne Hopfenranke, nr. 5 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Ein kleiner, hübscher Vogel, nr. 6 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Wenn so lind dein Auge mir, nr. 8 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Am Donaustrande, nr. 9 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms O wie sanft die Quelle sich, nr. 10 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Nein, es ist nicht auszukommen, nr. 11 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Vögelein durchrauscht die Luft, nr. 13 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Sieh, wie ist die Welle klar, nr. 14 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Nachtigall, sie singt so schön, nr. 15 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Ein dunkeler Schacht ist Liebe, nr. 16 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Es bebet das Gesträuche, nr. 18 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Verzicht, o Herz, auf Rettung, nr. 1 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Finstere Schatten der Nacht, nr. 2 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Vom Gebirge Well auf Well, nr. 7 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Weiche Gräser im Revier, nr. 8 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Flammenauge, dunkles Haar, nr. 14 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Zum Schluss, nr. 15 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Maandag 6 maart 2017 20:15 Grote Zaal
    Geannuleerd
  • Jonathan Biss: Meesterpianist in de Kleine Zaal

    Jonathan Biss (piano)
    Jonathan Biss (piano)
    Brahms, Chopin, Kurtág
    R. Schumann Fünf Gesänge der Frühe, op. 133
    Kurtág Witold Lutoslawski in memoriam (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    Kurtág Schaduwen (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    Kurtág Hommage à Farkas Ferenc (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    Kurtág Gedachten over een Albertijnse bas (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    Kurtág Hongaars (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    Kurtág Felicitaties voor Nuria (een beetje verlaat) (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    Chopin Polonaise-fantaisie in As, op. 61
    Brahms Andante espressivo (uit 'Derde sonate in f', op. 5)
    Brahms Vier Klavierstücke, op. 119
    Brahms Sechs Klavierstücke, op. 118
    Vrijdag 24 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Yuja Wang in Meesterpianisten

    Yuja Wang (piano)
    Yuja Wang (piano)
    Rachmaninoff, Bizet, Prokofjev
    Chopin 24 Préludes, op. 28
    Brahms Variaties en Fuga op een thema van G.F. Händel in Bes, op. 24
    R. Schumann Der Contrabandiste, nr. 10 (uit 'Spanisches Liederspiel', op. 74)
    Liszt/Schubert Gretchen am Spinnrade
    Prokofjev Toccata in d, op. 11
    Chopin Eerste Ballade in g, op. 23
    Bizet Carmen Variations (bew. V. Horowitz)
    Rachmaninoff Vocalise
    Zondag 2 april 2017 20:15 Grote Zaal
  • Wispelwey en Giacometti: Schubert en Brahms

    Pieter Wispelwey (cello), Paolo Giacometti (piano)
    Pieter Wispelwey (cello), Paolo Giacometti (piano)
    Brahms, Schubert
    Schubert Fantasie in C, D 934
    Brahms Tweede sonate in F, op. 99
    Schubert Sonate in a, D 821 'Arpeggione'
    Brahms Eerste sonate in e, op. 38
    Brahms Allegretto grazioso (quasi Andante) (uit 'Tweede sonate in A', op. 100)
    Maandag 3 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Rotterdams Philharmonisch met Brahms Tweede symfonie

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Rafael Payare
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Rafael Payare
    Brahms, Wagner
    Wagner Ouverture (uit 'Tannhäuser', WWV 70)
    Brahms Tweede symfonie in D, op. 73
    Zondag 9 april 2017 11:00 Grote Zaal
  • Wiener Klaviertrio speelt Brahms

    Wiener Klaviertrio
    Wiener Klaviertrio
    Brahms, Schönberg, Mozart
    Mozart Pianotrio in G, KV 564
    Schönberg Verklärte Nacht, op. 4
    Brahms Eerste pianotrio in B, op. 8 'Urfassung'
    Brahms Andante con moto (uit 'Tweede pianotrio in C', op. 87)
    Maandag 10 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Wiener Klaviertrio speelt Brahms

    Wiener Klaviertrio
    Wiener Klaviertrio
    Brahms, Schönberg, Mozart
    Mozart Pianotrio in G, KV 564
    Schönberg Verklärte Nacht, op. 4
    Brahms Eerste pianotrio in B, op. 8 'Urfassung'
    Brahms Andante con moto (uit 'Tweede pianotrio in C', op. 87)
    Woensdag 12 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Concertvrienden-repetitie: Faust en Beethoven bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Myung-Whun Chung (dirigent), Isabelle Faust (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Myung-Whun Chung (dirigent), Isabelle Faust (viool)
    Beethoven, Brahms
    Brahms Vioolconcert in D, op. 77
    Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
    Woensdag 3 mei 2017 09:30 Grote Zaal
  • Isabelle Faust en Beethoven bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Myung-Whun Chung (dirigent), Isabelle Faust (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Myung-Whun Chung (dirigent), Isabelle Faust (viool)
    Beethoven, Brahms
    Brahms Vioolconcert in D, op. 77
    Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
    Woensdag 3 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • Isabelle Faust en Beethoven bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Myung-Whun Chung (dirigent), Isabelle Faust (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Myung-Whun Chung (dirigent), Isabelle Faust (viool)
    Beethoven, Brahms
    Brahms Vioolconcert in D, op. 77
    Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
    Zondag 7 mei 2017 14:15 Grote Zaal
  • Professor Erik Scherder over muziek en ons brein

    Erik Scherder (spreker), Camerata RCO , Jonge Strijkers Amsterdam
    Erik Scherder (spreker), Camerata RCO , Jonge Strijkers Amsterdam, Thomas Beijer (piano)
    Murphy, Falla, Brahms
    Mozart Molto allegro (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Schubert Adagio (uit 'Octet in F', D 803, op. 166)
    Mahler Kräftig bewegt, doch nicht zu schnell - Trio: Recht gemächlich (uit 'Eerste symfonie in D') (arr. K. Simon)
    Brahms Vijfde Hongaarse dans in fis, WoO 1
    Falla selectie (uit 'Nachten in de tuinen van Spanje (Noches en los jardines de España)') (arr. T.A. Beijer)
    Murphy Tonal (In opdracht van Het Concertgebouw en Camerata RCO)
    Murphy Atonal (In opdracht van Het Concertgebouw en Camerata RCO)
    Mozart Allegro assai (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Dinsdag 16 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • Rising Stars: Armida Kwartet

    Armida Kwartet
    Armida Kwartet
    Mendelssohn, Brahms, J.S. Bach
    Mozart Adagio en Fuga in c, KV 546
    Nikodijevic "tiefenrausch" (In opdracht van Festspielhaus Baden-Baden, Konzerthaus Dortmund, Laeiszhalle Elbphilharmonie Hamburg, Kölner Philharmonie en de European Concert Hall Organisation.) (Nederlandse première)
    J.S. Bach Contrapunctus 1 (uit 'Die Kunst der Fuge', BWV 1080)
    J.S. Bach Contrapunctus 4 (uit 'Die Kunst der Fuge', BWV 1080)
    J.S. Bach Contrapunctus 11 a 4 (uit 'Die Kunst der Fuge', BWV 1080)
    J.S. Bach Contrapunctus 14 (uit 'Die Kunst der Fuge', BWV 1080)
    Brahms Tweede strijkkwartet in a, op. 51, nr. 2
    Mendelssohn Adagio (uit 'Zesde strijkkwartet in f', op. 80)
    Woensdag 17 mei 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Meesterpianist Arcadi Volodos: Schumann, Brahms en Schubert

    Arcadi Volodos (piano)
    Arcadi Volodos (piano)
    Rachmaninoff, Schubert, Brahms
    R. Schumann Papillons, op. 2
    Brahms Acht klavierstücke, op. 76
    Schubert Sonate in A, D 959
    Brahms Andante moderato, nr. 1 (uit 'Drei Intermezzi', op. 117)
    Rachmaninoff Romance, op. 21, nr. 7 'Zdes’ khorosho' (bew. A. Volodos)
    Zondag 21 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • Martin Fröst en Amsterdam Sinfonietta met Mozart

    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Martin Fröst (klarinet)
    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Martin Fröst (klarinet)
    Fröst, Brahms, Mozart
    Mozart Adagio en Allegro in f, KV 594
    Mozart Klarinetconcert in A, KV 622
    Brahms Liebeslieder Walzer, op. 52a (arr. F. Hermann)
    Brahms Eerste Hongaarse dans, WoO 1
    Brahms Veertiende Hongaarse dans, WoO 1
    Brahms Hongaarse dansen nr. 21, WoO 1
    Fröst Klezmer Dance no. 3 (uit 'Klezmer Dances')
    Fröst Klezmer Dance no. 2 (uit 'Klezmer Dances')
    Maandag 3 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Erik Scherder & Ysbrand van der Werf: Over slaap en ons brein

    Erik Scherder (spreker), Ysbrand van der Werf (spreker), Mariana Izman (piano)
    Erik Scherder (spreker), Ysbrand van der Werf (spreker), Mariana Izman (piano)
    Beethoven, Mozart, J.S. Bach
    Brahms Wiegenlied nr. 4 (uit 'Fünf Lieder', op. 49) (arr. L. Godowski)
    Debussy Clair de lune (uit 'Suite bergamasque', L. 75)
    J.S. Bach Aria (uit 'Goldberg-variaties', BWV 988)
    Mozart Adagio (uit 'Twaalfde sonate in F', KV 332)
    Beethoven Für Elise in a, WoO 59
    Beethoven Adagio sostenuto (uit 'Veertiende sonate in cis', op. 27, nr. 2 'Mondschein')
    Vrijdag 14 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Dream with me: Burggraaf, Wispelwey en Spanjaard

    Cora Burggraaf (mezzosopraan), Pieter Wispelwey (cello), Ed Spanjaard (piano)
    Cora Burggraaf (mezzosopraan), Pieter Wispelwey (cello), Ed Spanjaard (piano)
    Diepenbrock, Von Brucken Fock, Bosmans
    Brahms Allegretto grazioso (quasi Andante) (uit 'Tweede sonate in A', op. 100) (arr. P.R. Wispelwey)
    Brahms Zwei Gesänge, op. 91
    Brahms Ständchen, nr. 1 (uit 'Fünf Lieder', op. 106)
    Brahms Junge Lieder I/Meine Liebe ist grün, nr. 5 (uit 'Lieder und Gesänge', op. 63)
    Dvořák Rondo in g, op. 94
    Chopin Melodia (Melodie), nr. 9 (uit 'Poolse liederen', op. 74) (arr. M. Knigge)
    Chopin Narzeczony (De bruidegom), nr. 15 (uit 'Poolse liederen', op. 74) (arr. M. Knigge)
    Chopin Moja pieszczotka (Mijn lieveling), nr. 12 (uit 'Poolse liederen', op. 74) (arr. M. Knigge)
    Sjostakovitsj Het lied van Ophelia, nr. 1 (uit 'Zeven romances op teksten van Aleksander Blok', op. 127)
    Debussy Intermezzo, L. 27
    Massenet On dit!
    Massenet Elégie
    Bosmans Complainte du petit cheval blanc
    Bosmans Nuit calme
    Bosmans Le diable dans la nuit
    Von Brucken Fock Berceuse d'armorique
    Von Brucken Fock Les cigales
    Diepenbrock Berceuse
    Zaterdag 15 juli 2017 20:00 Kleine Zaal
  • 'Pastorale' van Beethoven, Viviane Hagner speelt Bruch

    Beethoven Orchester Bonn, Christof Prick (dirigent), Viviane Hagner (viool)
    Beethoven Orchester Bonn, Christof Prick (dirigent), Viviane Hagner (viool)
    Beethoven, Bruch, Brahms
    Brahms Variaties op een thema van J. Haydn in Bes, op. 56a
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Beethoven Zesde symfonie in F, op. 68 'Pastorale'
    Donderdag 20 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Andrei Korobeinikov met Brahms’ Händel-variaties

    Andrei Korobeinikov (piano)
    Andrei Korobeinikov (piano)
    Schubert, Brahms, Glinka
    J. Haydn Andante con variazioni in f, Hob. XVII: 6
    Glinka Variaties op een thema uit Bellini's opera 'I Capuleti e i Montecchi'
    Brahms Variaties en Fuga op een thema van G.F. Händel in Bes, op. 24
    Schubert Sonate in Bes, D 960
    Zaterdag 5 augustus 2017 20:00 Kleine Zaal
  • Arabella Steinbacher speelt Brahms, Schubert nu ‘vollendet’

    Münchner Symphoniker, Kevin John Edusei (dirigent), Arabella Steinbacher (viool)
    Münchner Symphoniker, Kevin John Edusei (dirigent), Arabella Steinbacher (viool)
    Schubert, Brahms, F. Berwald
    F. Berwald Ouverture 'Estrella de Soria'
    Brahms Vioolconcert in D, op. 77
    Schubert Achtste symfonie in b, D 579 'Unvollendete' (bew. M. Venzago)
    Zondag 6 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Amsterdam Piano Series: Frank van de Laar

    Frank van de Laar (piano)
    Frank van de Laar (piano)
    Schubert, Dohnányi, R. Schumann
    Brahms Variationen über ein Thema von Robert Schumann in fis, op. 9
    R. Schumann Sehr lebhaft in fis kl.t., nr. 8 (uit 'Noveletten', op. 21)
    Dohnányi Tweede rapsodie in fis (uit 'Vier rapsodieën', op. 11)
    Dohnányi Derde rapsodie in C (uit 'Vier rapsodieën', op. 11)
    Schubert Sonate in A, D 959
    Woensdag 13 september 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Nelson Goerner: Argentijnse meester van de nuance en klankkleur

    Nelson Goerner (piano)
    Nelson Goerner (piano)
    Chopin, Brahms, Schubert
    Schubert Sonate in A, D 664
    Brahms Variaties op een thema van Paganini in a, op. 35
    Chopin Nocturne in F (uit 'Trois Nocturnes', op. 15)
    Chopin Nocturne in fis (uit 'Deux Nocturnes', op. 48)
    Chopin Sonate in b, op. 58
    Zondag 24 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Middagconcert: Nino Gvetadze speelt Chopin & Brahms

    Nino Gvetadze (piano)
    Nino Gvetadze (piano)
    Chopin, Brahms, R. Schumann
    R. Schumann Des Abends (uit 'Fantasiestücke', op. 12)
    R. Schumann Aufschwung (uit 'Fantasiestücke', op. 12)
    R. Schumann Warum? (uit 'Fantasiestücke', op. 12)
    Brahms Intermezzo in a (uit 'Sechs Klavierstücke', op. 118)
    Brahms Intermezzo in A (uit 'Sechs Klavierstücke', op. 118)
    Brahms Eerste rapsodie in b, op. 79
    Chopin 24 Preludes, op. 28
    Dinsdag 3 oktober 2017 14:00 Kleine Zaal
  • Skride, Berthaud, Krijgh & Skride spelen Brahms

    Baiba Skride (viool), Lise Berthaud (altviool), Harriet Krijgh (cello)
    Baiba Skride (viool), Lise Berthaud (altviool), Harriet Krijgh (cello), Lauma Skride (piano)
    Brahms, Mozart, Mahler
    Mahler Pianokwartet in a
    Mozart Pianokwartet in g, KV 478
    Brahms Eerste pianokwartet in g, op. 25
    Maandag 9 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Close-up: portretconcert Olivier Patey

    Olivier Patey (klarinet), Alexei Ogrintchouk (hobo), Marleen Asberg (sopraan en viool)
    Olivier Patey (klarinet), Alexei Ogrintchouk (hobo), Marleen Asberg (sopraan en viool), Jea-Won Lee (viool), Harold Hirtz (altviool), Jérôme Fruchart (cello), Olivier Thiery (contrabas), Sophie Patey (piano)
    Dirksen, Reich, Prokofjev
    Puccini E lucevan le stelle (uit 'Tosca')
    Schubert Der Hirt auf dem Felsen, D 965
    Brahms Klarinettrio in a, op. 114
    Prokofjev Kwintet in g, op. 39
    Reich New York Counterpoint
    Dirksen nieuw werk
    Dinsdag 24 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Gatti meets Zimmermann bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Frank Peter Zimmermann (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Frank Peter Zimmermann (viool)
    Brahms, Beethoven
    Beethoven Vioolconcert in D, op. 61
    Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
    Donderdag 2 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Gatti meets Zimmermann bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Frank Peter Zimmermann (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Frank Peter Zimmermann (viool)
    Brahms, Beethoven
    Beethoven Vioolconcert in D, op. 61
    Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
    Vrijdag 3 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Kamermuziek op zondagmiddag: Fauré's Tweede pianokwartet

    Vassilis Varvaresos (piano), Noé Inui (viool), Georgy Kovalev (altviool)
    Vassilis Varvaresos (piano), Noé Inui (viool), Georgy Kovalev (altviool), Ella van Poucke (cello)
    Fauré, Brahms
    Brahms Derde pianokwartet in c, op. 60
    Fauré Tweede pianokwartet in g, op. 45
    Zondag 5 november 2017 14:15 Kleine Zaal
  • Denis Kozhukhin: magische energie, samenhang en souplesse

    Denis Kozhukhin (piano)
    Denis Kozhukhin (piano)
    Gershwin, Debussy, Bartók
    Händel Suite in g, HWV 432
    Brahms Drei Intermezzi, op. 117
    Bartók Out of Doors, Sz. 81
    Debussy Préludes I, L. 117
    Gershwin Rhapsody in Blue
    Zondag 5 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Christian Gerhaher zingt Schubert en Brahms

    Christian Gerhaher (bariton), James Cheung (piano)
    Christian Gerhaher (bariton), James Cheung (piano)
    Schubert, Debussy, Britten
    Gesualdo Moro, lasso, al mio duolo (arr. B. Foskett)
    Brahms Wir wandelten, nr. 2 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Brahms Meerfahrt, nr. 4 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Brahms Verzagen, nr. 4 (uit 'Fünf Gesänge', op. 72)
    Brahms Über die Heide, nr. 4 (uit 'Sechs Lieder', op. 86)
    Brahms Der Tod, das ist die kühle Nacht, nr. 1 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Britten Songs and Proverbs of William Blake, op. 74
    Debussy Trois chansons de France, L. 102
    Debussy Trois poèmes de Mallarmé, L. 127
    Schubert Der Atlas (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Ihr Bild (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Das Fischermädchen (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Die Stadt (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Am Meer (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Der Doppelgänger (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Vrijdag 17 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Simone Lamsma en Marc Albrecht met Sibelius' Vioolconcert en Brahms

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Brahms, Sibelius
    Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
    Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
    Zaterdag 18 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Vadim Gluzman in Bruchs Eerste vioolconcert

    Luzerner Sinfonieorchester , James Gaffigan (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Luzerner Sinfonieorchester , James Gaffigan (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Brahms, Bruch
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Brahms Tweede serenade in A, op. 16
    Zondag 19 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • Simone Lamsma en Marc Albrecht met Sibelius' Vioolconcert en Brahms

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Brahms, Sibelius
    Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
    Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
    Maandag 20 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Het Middagconcert: Storioni Trio speelt Brahms

    Storioni Trio
    Storioni Trio
    Mendelssohn, Brahms
    Brahms Tweede pianotrio in C, op. 87
    Mendelssohn Eerste pianotrio in d, op. 49
    Dinsdag 28 november 2017 14:00 Kleine Zaal
  • András Schiff: Hongaarse meester van de klassieke pianistische vertelkunst

    András Schiff (piano)
    András Schiff (piano)
    J.S. Bach, Brahms, Beethoven
    Mendelssohn Fantasia in fis, op. 28 'Sonate écossaise'
    Beethoven Sonate nr. 24 in Fis, op. 78 'Für Therese'
    Brahms Acht klavierstücke, op. 76
    Brahms Sieben Fantasien, op. 116
    J.S. Bach Zesde Engelse suite in d, BWV 811
    Zondag 17 december 2017 20:15 Grote Zaal
  • Valery Gergiev en Münchner Philharmoniker: Brahms

    Münchner Philharmoniker, Valery Gergiev (dirigent)
    Münchner Philharmoniker, Valery Gergiev (dirigent)
    R. Strauss, Brahms
    Brahms Derde symfonie in F, op. 90
    R. Strauss Ein Heldenleben, op. 40
    Woensdag 24 januari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Edo de Waart leidt Brahms’ Eerste symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Brahms, Bernstein
    Bernstein Lamentation (uit 'Eerste symfonie') Jeremiah
    Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
    Zondag 28 januari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Makhtin, Korobeinikov & friends met Beethoven en Brahms

    Dmitri Makhtin (viool), Johannes Moser (cello), Alexei Ogrintchouk (hobo)
    Dmitri Makhtin (viool), Johannes Moser (cello), Alexei Ogrintchouk (hobo), Alexander Gurfinkel (klarinet), Daniel Gurfinkel (klarinet), Andrei Korobeinikov (piano)
    Beethoven, Brahms
    Brahms Eerste sonate in G, op. 78 'Regen'
    Brahms Eerste sonate in f, op. 120
    Beethoven Klarinettrio in Bes, op. 11 'Gassenhauer'
    Beethoven Pianotrio in c, op. 1, nr. 3
    Maandag 5 februari 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Sterrenkwartet rond Leonidas Kavakos speelt Brahms

    Leonidas Kavakos (viool), Yuja Wang (piano), Antoine Tamestit (altviool)
    Leonidas Kavakos (viool), Yuja Wang (piano), Antoine Tamestit (altviool), Clemens Hagen (cello)
    Brahms
    Brahms Eerste pianokwartet in g, op. 25
    Dinsdag 13 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Bernard Haitink dirigeert Brahms' Ein deutsches Requiem

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Bernard Haitink (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Bernard Haitink (dirigent), Michael Gläser (koordirigent), Camilla Tilling (sopraan), Hanno Müller-Brachmann (bariton)
    Brahms
    Brahms Ein deutsches Requiem, op. 45
    Zaterdag 24 februari 2018 14:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Pavel Haas Kwartet & Boris Giltburg: Brahms’ Pianokwintet

    Pavel Haas Kwartet, Boris Giltburg (piano)
    Pavel Haas Kwartet, Boris Giltburg (piano)
    Brahms, Sjostakovitsj, Schubert
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Sjostakovitsj Zevende strijkkwartet in fis, op. 108
    Brahms Pianokwintet in f, op. 34
    Vrijdag 16 maart 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Nobuko Imai en vrienden: kwartetten van Brahms en Beethoven

    Niek Baar (viool), Nobuko Imai (altviool), Ella van Poucke (cello)
    Niek Baar (viool), Nobuko Imai (altviool), Ella van Poucke (cello), Ben Kim (piano)
    Brahms, Beethoven
    Beethoven Pianokwartet in Es, WoO 36/1
    Brahms Derde pianokwartet in c, op. 60
    Zondag 25 maart 2018 11:00 Kleine Zaal
  • Zemlinsky's Die Seejungfrau compleet

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, James Conlon (dirigent), Nelson Freire (piano)
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, James Conlon (dirigent), Nelson Freire (piano)
    Brahms, Zemlinsky
    Zemlinsky Die Seejungfrau
    Brahms Tweede pianoconcert in Bes, op. 83
    Zaterdag 7 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Hamlet Pianotrio met Brahms en Beethoven

    Hamlet Pianotrio
    Hamlet Pianotrio
    Brahms, Beethoven
    Beethoven Pianotrio in Es, op. 70, nr. 2
    Brahms Derde pianotrio in c, op. 101
    Zondag 13 mei 2018 11:00 Kleine Zaal
  • Brahms’ Ein deutsches Requiem door Cappella Amsterdam

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent), Lenneke Ruiten (sopraan), André Morsch (bariton)
    Brahms
    Brahms Ein deutsches Requiem, op. 45
    Donderdag 24 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Meesterpianisten in de Kleine Zaal: Lukáš Vondráček

    Lukáš Vondráček (piano)
    Lukáš Vondráček (piano)
    R. Schumann, Brahms, Mozart
    Mozart Sonate in a, KV 310
    Brahms Vier Klavierstücke, op. 119
    R. Schumann Arabeske in C, op. 18
    R. Schumann Carnaval, op. 9 'Scènes mignonnes sur quatre notes'
    Vrijdag 25 mei 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Danel Kwartet & La Marca-broers: Tsjaikovski’s Souvenir

    Danel Kwartet, Adrien La Marca (altviool), Christian-Pierre La Marca (cello)
    Danel Kwartet, Adrien La Marca (altviool), Christian-Pierre La Marca (cello)
    Tsjaikovski, Brahms
    Brahms Tweede strijkkwintet in G, op. 111
    Tsjaikovski Souvenir de Florence in d, op. 70
    Maandag 28 mei 2018 20:15 Kleine Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.