Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

28 concerten


  • Woensdag 30 september 2020


    • Rising Stars: saxofoniste Jess Gillam

      Woensdag 30 september 2020 18:30Kleine Zaal

      Jess Gillam (saxofoon), James Baillieu (piano)
      Jess Gillam (saxofoon), James Baillieu (piano)
      Piazzolla, Finnis, Monk
      Pedro Iturralde Pequeña Czarda
      Poulenc Sonate
      Dowland Flow, My Tears
      A. Marcello Concert in d
      Monk Early Morning Melody
      Finnis A Spiral Ascending (In opdracht van Sage Gateshead)
      Piazzolla L'histoire du tango
    • Rising Stars: saxofoniste Jess Gillam

      Woensdag 30 september 2020 20:45Kleine Zaal

      Jess Gillam (saxofoon), James Baillieu (piano)
      Jess Gillam (saxofoon), James Baillieu (piano)
      Piazzolla, Finnis, Monk
      Pedro Iturralde Pequeña Czarda
      Poulenc Sonate
      Dowland Flow, My Tears
      A. Marcello Concert in d
      Monk Early Morning Melody
      Finnis A Spiral Ascending (In opdracht van Sage Gateshead)
      Piazzolla L'histoire du tango
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert

  • Woensdag 21 oktober 2020


    • Quatuor Béla speelt Brittens Tweede strijkkwartet

      Woensdag 21 oktober 2020 18:30Kleine Zaal

      Quatuor Béla
      Quatuor Béla
      Britten, Dumont, Schubert
      Schubert fragment (uit 'Strijkkwartet in a', D 804 'Rosamunde')
      Dumont Strijkkwartet nr. 2 'Brèches'
      Britten Strijkkwartet nr. 2 in C, op. 36
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert
    • Quatuor Béla speelt Schuberts Rosamunde

      Woensdag 21 oktober 2020 20:45Kleine Zaal

      Quatuor Béla
      Quatuor Béla
      Schubert, Dumont, Britten
      Britten fragment (uit 'Strijkkwartet nr. 2 in C', op. 36)
      Dumont Strijkkwartet nr. 2 'Brèches'
      Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'

  • Woensdag 28 oktober 2020


    • Scherpdenkers: Eelco Bosch van Rosenthal en Asko|Schönberg

      Woensdag 28 oktober 2020 18:30Kleine Zaal

      Asko|Schönberg, Eelco Bosch van Rosenthal (spreker)
      Asko|Schönberg, Eelco Bosch van Rosenthal (spreker)
      J. Adams, S. Adams
      S. Adams Playing Changes & Changes Move
      J. Adams John's Book of Alleged Dances
      S. Adams Shade Studies
    • Scherpdenkers: Eelco Bosch van Rosenthal en Asko|Schönberg

      Woensdag 28 oktober 2020 20:45Kleine Zaal

      Asko|Schönberg, Eelco Bosch van Rosenthal (spreker)
      Asko|Schönberg, Eelco Bosch van Rosenthal (spreker)
      J. Adams, S. Adams
      S. Adams Playing Changes & Changes Move
      J. Adams John's Book of Alleged Dances
      S. Adams Shade Studies

  • Zondag 1 november 2020


    • Malevich Piano Quartet: aanstormend talent van wereldklasse

      Zondag 1 november 2020 15:15Kleine Zaal

      Malevich Piano Quartet
      Malevich Piano Quartet
      R. Schumann, Kox, Martinů
      Martinů Pianokwartet, H. 287
      Kox Pianokwartet nr. 2
      R. Schumann Pianokwartet in Es, op. 47
    • Malevich Piano Quartet: aanstormend talent van wereldklasse

      Zondag 1 november 2020 18:30Kleine Zaal

      Malevich Piano Quartet
      Malevich Piano Quartet
      R. Schumann, Kox, Martinů
      Martinů Pianokwartet, H. 287
      Kox Pianokwartet nr. 2
      R. Schumann Pianokwartet in Es, op. 47

  • Woensdag 4 november 2020


    • Rising Stars: Violiste Diana Tishchenko

      Woensdag 4 november 2020 18:30Kleine Zaal

      Diana Tishchenko (viool), Zoltán Fejérvári (piano)
      Diana Tishchenko (viool), Zoltán Fejérvári (piano)
      Schubert, Mendonça, Stravinsky
      Stravinsky Divertimento 'Le baiser de la fée' (arr. S. Dushkin)
      Mendonça nieuw werk (In opdracht van Philharmonie de Paris en Casa da Música, Porto)
      Schubert Fantasie in C, D 934
    • Rising Stars: Violiste Diana Tishchenko

      Woensdag 4 november 2020 20:45Kleine Zaal

      Diana Tishchenko (viool), Zoltán Fejérvári (piano)
      Diana Tishchenko (viool), Zoltán Fejérvári (piano)
      Schubert, Mendonça, Stravinsky
      Stravinsky Divertimento 'Le baiser de la fée' (arr. S. Dushkin)
      Mendonça nieuw werk (In opdracht van Philharmonie de Paris en Casa da Música, Porto)
      Schubert Fantasie in C, D 934

  • Zondag 15 november 2020


    • Polo de Haas: Glass, Satie en Ten Holts Canto ostinato

      Zondag 15 november 2020 19:30Kleine Zaal

      Polo de Haas (piano)
      Polo de Haas (piano)
      Ten Holt, De Haas, Satie
      Glass Modern Love Waltz
      Satie Gymnopédie nr. 3
      Satie Gnossienne nr. 3
      Satie Petite ouverture à danser
      Satie Vexations
      De Haas Improvisations and Harmonies
      Ten Holt Canto ostinato

  • Zondag 29 november 2020


    • Close-up: Speel Nederlands met me

      Zondag 29 november 2020 13:00Kleine Zaal

      Vincent Cortvrint (fluit), Nicoline Alt (hobo), Calogero Palermo (klarinet)
      Vincent Cortvrint (fluit), Nicoline Alt (hobo), Calogero Palermo (klarinet), Jos de Lange (fagot), Fons Verspaandonk (hoorn), Coraline Groen (viool), Henriëtte Luytjes (viool), Eke van Spiegel (viool), Roland Krämer (altviool), Christian Hacker (cello), Léo Genet (contrabas), Stijn Berkouwer (dirigent)
      Escher, Pijper, Van Baaren
      Van Baaren Septet
      Pijper Strijkkwartet nr. 1 in f
      Escher Sinfonia per dieci strumenti
    • Close-up: Speel Nederlands met me

      Zondag 29 november 2020 15:15Kleine Zaal

      Vincent Cortvrint (fluit), Nicoline Alt (hobo), Calogero Palermo (klarinet)
      Vincent Cortvrint (fluit), Nicoline Alt (hobo), Calogero Palermo (klarinet), Jos de Lange (fagot), Fons Verspaandonk (hoorn), Coraline Groen (viool), Henriëtte Luytjes (viool), Eke van Spiegel (viool), Roland Krämer (altviool), Christian Hacker (cello), Léo Genet (contrabas), Stijn Berkouwer (dirigent)
      Escher, Pijper, Van Baaren
      Van Baaren Septet
      Pijper Strijkkwartet nr. 1 in f
      Escher Sinfonia per dieci strumenti

  • Maandag 30 november 2020


    • Close-up: Speel Nederlands met me

      Maandag 30 november 2020 18:30Kleine Zaal

      Vincent Cortvrint (fluit), Nicoline Alt (hobo), Calogero Palermo (klarinet)
      Vincent Cortvrint (fluit), Nicoline Alt (hobo), Calogero Palermo (klarinet), Jos de Lange (fagot), Fons Verspaandonk (hoorn), Coraline Groen (viool), Henriëtte Luytjes (viool), Eke van Spiegel (viool), Roland Krämer (altviool), Christian Hacker (cello), Léo Genet (contrabas), Stijn Berkouwer (dirigent)
      Escher, Pijper, Van Baaren
      Van Baaren Septet
      Pijper Strijkkwartet nr. 1 in f
      Escher Sinfonia per dieci strumenti
    • Close-up: Speel Nederlands met me

      Maandag 30 november 2020 20:45Kleine Zaal

      Vincent Cortvrint (fluit), Nicoline Alt (hobo), Calogero Palermo (klarinet)
      Vincent Cortvrint (fluit), Nicoline Alt (hobo), Calogero Palermo (klarinet), Jos de Lange (fagot), Fons Verspaandonk (hoorn), Coraline Groen (viool), Henriëtte Luytjes (viool), Eke van Spiegel (viool), Roland Krämer (altviool), Christian Hacker (cello), Léo Genet (contrabas), Stijn Berkouwer (dirigent)
      Escher, Pijper, Van Baaren
      Van Baaren Septet
      Pijper Strijkkwartet nr. 1 in f
      Escher Sinfonia per dieci strumenti

  • Woensdag 9 december 2020


    • Rising Stars: Percussioniste Vanessa Porter

      Woensdag 9 december 2020 18:30Kleine Zaal

      Vanessa Porter (slagwerk), Daniël Weingarten (geluidsontwerper)
      Vanessa Porter (slagwerk), Daniël Weingarten (geluidsontwerper)
      Kuhn, Porter / Weingarten, Kuyumcuyan
      Porter Folie
      Sciarrino Appendice alla perfezione
      Globokar ?Corporel
      D. Lang the anvil chorus
      Aperghìs Messenger (In opdracht van Kölner Philharmonie (KölnMusik), Festspielhaus Baden-Baden en de European Concert Hall Organisation)
      Kuyumcuyan Shapes
      Porter / Weingarten Decline
      Aperghìs Le corps à corps, op. 49
      Kuhn À Deux
    • Rising Stars: Percussioniste Vanessa Porter

      Woensdag 9 december 2020 20:45Kleine Zaal

      Vanessa Porter (slagwerk), Daniël Weingarten (geluidsontwerper)
      Vanessa Porter (slagwerk), Daniël Weingarten (geluidsontwerper)
      Kuhn, Porter / Weingarten, Kuyumcuyan
      Porter Folie
      Sciarrino Appendice alla perfezione
      Globokar ?Corporel
      D. Lang the anvil chorus
      Aperghìs Messenger (In opdracht van Kölner Philharmonie (KölnMusik), Festspielhaus Baden-Baden en de European Concert Hall Organisation)
      Kuyumcuyan Shapes
      Porter / Weingarten Decline
      Aperghìs Le corps à corps, op. 49
      Kuhn À Deux

  • Dinsdag 15 december 2020


    • Close-up: portretconcert Petra van der Heide

      Dinsdag 15 december 2020 18:30Kleine Zaal

      Petra van der Heide (harp), Kersten McCall (fluit), Elise Besemer (viool)
      Petra van der Heide (harp), Kersten McCall (fluit), Elise Besemer (viool), Guus Jeukendrup (altviool), Clément Peigné (cello), Mark Braafhart (percussie)
      Cras, Saint-Saëns, Pierné
      Fauré Fantaisie, op. 79
      Strootman Brave New World
      Hindemith Sonate voor harp
      Tan Dun In Distance
      Pierné Impromptu-caprice in As, op. 9
      Saint-Saëns Fantaisie in A, op. 124
      Cras Quintette
    • Close-up: portretconcert Petra van der Heide

      Dinsdag 15 december 2020 20:45Kleine Zaal

      Petra van der Heide (harp), Kersten McCall (fluit), Elise Besemer (viool)
      Petra van der Heide (harp), Kersten McCall (fluit), Elise Besemer (viool), Guus Jeukendrup (altviool), Clément Peigné (cello), Mark Braafhart (percussie)
      Cras, Saint-Saëns, Pierné
      Fauré Fantaisie, op. 79
      Strootman Brave New World
      Hindemith Sonate voor harp
      Tan Dun In Distance
      Pierné Impromptu-caprice in As, op. 9
      Saint-Saëns Fantaisie in A, op. 124
      Cras Quintette

  • Dinsdag 2 februari 2021


    • Close-up: Portretconcert Miroslav Petkov

      Dinsdag 2 februari 2021 20:15Kleine Zaal

      Miroslav Petkov (trompet), Ivan Podyomov (althobo/klavecimbel), Marc Daniel van Biemen (viool)
      Miroslav Petkov (trompet), Ivan Podyomov (althobo/klavecimbel), Marc Daniel van Biemen (viool), Benjamin Peled (viool), Vilém Kijonka (altviool), Rob Dirksen (contrabas), Alice Gott (cello), Jens Düppe (drums), Dimitar Bodurov (piano)
      Jolivet, Bodurov, Henze
      J.S. Bach Badinerie (uit 'Orkestsuite nr. 2 in b', BWV 1067)
      Neruda Hoornconcert (versie voor trompet) in Es
      Copland Quiet City
      Henze Sonatina
      Bodurov nieuw werk gebaseerd op Bulgaarse volksmuziek
      Jolivet Concertino nr. 2
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.