Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Componist
Meer... Minder...
Beleef meer
Gezocht op

1 concert op donderdag 23 februari 2017

  • TRACKS: Remy van Kesteren

    Remy van Kesteren (harp), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht)
    Remy van Kesteren (harp), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Satie, Van Kesteren, Fondse
    Frahm Hammers
    Mompou Angelico, nr. 1 (uit 'Eerste cahier (uit 'Música callada')')
    Fondse Maria
    Van Kesteren Faith
    Van Kesteren Refugee
    Van Kesteren Aerial
    Van Kesteren Franck
    Satie Eerste gnossienne
    Van Kesteren Continuum
    Van Kesteren Leviathan
    Donderdag 23 februari 2017 21:00Kleine Zaal

472 concerten vanaf vrijdag 24 februari 2017

  • TRACKS: Remy van Kesteren

    Remy van Kesteren (harp), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht)
    Remy van Kesteren (harp), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Satie, Van Kesteren, Fondse
    Frahm Hammers
    Mompou Angelico, nr. 1 (uit 'Eerste cahier (uit 'Música callada')')
    Fondse Maria
    Van Kesteren Faith
    Van Kesteren Refugee
    Van Kesteren Aerial
    Van Kesteren Franck
    Satie Eerste gnossienne
    Van Kesteren Continuum
    Van Kesteren Leviathan
    Vrijdag 24 februari 2017 21:00Kleine Zaal
  • Fazil Say & Nicolas Altstaedt

    Nicolas Altstaedt (cello), Fazil Say (piano)
    Nicolas Altstaedt (cello), Fazil Say (piano)
    Sjostakovitsj, Janáček, Say
    Debussy Sonate in d
    Say Four Cities – Dört Şehir, op. 41
    Janáček Pohádka ('Een sprookje'), JW 7/5
    Sjostakovitsj Sonate in d, op. 40
    Maandag 27 februari 2017 20:15Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Winnaars IVC Lied Duo Concours 2016, Adèle Charvet (mezzosopraan), Florian Caroubi (piano)
    Winnaars IVC Lied Duo Concours 2016, Adèle Charvet (mezzosopraan), Florian Caroubi (piano)
    Hahn, Wolf, R. Schumann
    Poulenc La petite servante, nr. 3 (uit 'Cinq poèmes de Max Jacob')
    Poulenc C'est ainsi que tu es (uit 'Métamorphoses')
    Poulenc Sanglots, nr. 5 (uit 'Banalités', FP 107)
    Krüs Lunam, ne quidem Lunam
    R. Schumann Lust der Sturmnacht, nr. 1 (uit 'Zwölf Gedichte', op. 35)
    R. Schumann Sehnsucht nach der Waldgegend, nr. 5 (uit 'Zwölf Gedichte', op. 35)
    R. Schumann Stille Tränen, nr. 10 (uit 'Zwölf Gedichte', op. 35)
    Wolf Mignon: Kennst du das Land?, nr. 9 (uit 'Goethe-Lieder')
    Hahn À Chloris (uit 'Mélodies, livre II')
    Woensdag 1 maart 2017 12:30Kleine Zaal
  • Danel Kwartet met Tsjaikovski

    Danel Kwartet
    Danel Kwartet
    Tsjaikovski, M. Weinberg, Borodin
    Borodin Tweede strijkkwartet in D, op. 51
    M. Weinberg Vijfde strijkkwartet in Bes, op. 27
    Tsjaikovski Tweede strijkkwartet in F, op. 22
    Woensdag 1 maart 2017 20:15Kleine Zaal
  • Scherpdenkers: Adriaan Geuze en Huang Ruo

    Adriaan Geuze, Asko|Schönberg, Huang Ruo (dirigent)
    Adriaan Geuze, Asko|Schönberg, Huang Ruo (dirigent)
    Cage, J.L. Adams, Huang Ruo
    Huang Ruo The Lost Garden: Concerto no. 2
    J.L. Adams The Light Within
    Cage In a Landscape
    Huang Ruo Woven (In opdracht van Het Koninklijk Concertgebouw) (wereldpremière)
    Donderdag 2 maart 2017 20:15Kleine Zaal
  • Belcea Kwartet: Sjostakovitsj dichtbij

    Belcea Kwartet
    Belcea Kwartet
    Beethoven, Sjostakovitsj, Schubert
    Schubert Strijkkwartet in G, D 887
    Sjostakovitsj Vijftiende strijkkwartet in es, op. 144
    Beethoven Cavatina (uit 'Strijkkwartet in Bes gr.t. op.130)
    Vrijdag 3 maart 2017 20:15Kleine Zaal
  • Nederlands Studenten Kamerkoor: Muziek, abstractie en emotie

    Nederlands Studenten Kamerkoor, Kurt Bikkembergs (dirigent), Emma Kroon (cello)
    Nederlands Studenten Kamerkoor, Kurt Bikkembergs (dirigent), Emma Kroon (cello)
    Samson, L. Anderson, Steenberge
    Rabe Rondes
    Manneke Madrigaal Le città sottili
    Geysen Doe
    Rissanen Jabberwocky
    Ligeti Lux aeterna
    Enersen Agua Nocturna
    Porcelijn In shikara tala
    Goeyvaerts Mon doux Pilote s'endort aussi
    Steenberge O Crux Splendidior
    L. Anderson The Typewriter (arr. J. Damsma)
    Popovia (arr. H. Lensink)
    Samson Twee stukken voor cello solo
    Zaterdag 4 maart 2017 20:15Kleine Zaal
  • 30 jaar serie Meesterpianisten: spectaculair jubileumconcert

    Denis Matsuev (piano), Alexei Volodin (piano), Alexander Romanovsky (piano)
    Denis Matsuev (piano), Alexei Volodin (piano), Alexander Romanovsky (piano), Behzod Abduraimov (piano), Alexander Malofeev (piano), Aidan Mikdad (piano)
    Lutoslawski, Arenski, Balakirev
    Rachmaninoff Non allegro (uit 'Tweede sonate in bes', op. 36)
    Rachmaninoff L'istesso tempo: Allegro molto (uit 'Tweede sonate in bes', op. 36)
    Medtner Canzona serenata (uit 'Vergessene Weisen I'), op. 38, nr. 6
    Prokofjev Scherzo (uit 'Ten pieces', op. 12)
    Kapustin Intermezzo (uit 'Acht concertetudes', op. 40)
    Tsjaikovski Dumka in c, op. 59
    Skrjabin Vijfde sonate in Fis, op. 53
    Tsjaikovski Nocturne in cis (uit 'Six morceaux', op. 19)
    Balakirev Islamey, oriëntaalse fantasie, op. 18
    Prokofjev Zevende sonate in Bes, op. 83
    Rachmaninoff Eerste suite in g, op. 5
    Arenski Eerste suite, op. 15
    Lutoslawski Variaties op een thema van Paganini
    Zondag 5 maart 2017 19:45Grote Zaal
  • Van Baerle Trio met Henze, Tsjaikovski en Beethoven

    Van Baerle Trio, Hannes Minnaar (piano), Maria Milstein (viool)
    Van Baerle Trio, Hannes Minnaar (piano), Maria Milstein (viool), Gideon den Herder (cello)
    R. Schumann, Tsjaikovski, Henze
    Beethoven Pianotrio in c, op. 1, nr. 3
    Henze Kammersonate
    Tsjaikovski Pianotrio in a, op. 50
    R. Schumann Adagio, nr. 6 (uit 'Sechs Stücke in kanonischer Form', op. 56)
    Maandag 6 maart 2017 20:15Kleine Zaal
  • Nathalie Stutzmann: het Franse lied

    Nathalie Stutzmann (alt), Inger Södergren (piano)
    Nathalie Stutzmann (alt), Inger Södergren (piano)
    Debussy, Chausson, Fauré
    Schubert Fischerweise, D 881
    Schubert Sehnsucht, D 879
    Schubert Lachen und Weinen, D 777
    Schubert Du bist die Ruh, D 776
    Schubert An die Laute, D 905
    Schubert Die junge Nonne, D 828
    Schubert Der Musensohn, D 764
    Wagner Fünf Gedichte für eine Frauenstimme, op. 91 'Wesendonck-Lieder'
    Fauré Mandoline (uit 'Cinq mélodies 'de Venise'', op. 58)
    Fauré Clair de lune (uit 'Twee Liederen', op. 46)
    Fauré Nell (uit 'Drie liederen', op. 18)
    Fauré Après un rêve (uit 'Drie Liederen', op. 7)
    Chausson Sérénade italienne (uit 'Sept mélodies', op. 2)
    Chausson Les papillons (uit 'Sept mélodies', op. 2)
    Chausson Les heures (uit 'Drie liederen', op. 27)
    Chausson Le temps des lilas (uit 'Poème de l'amour et de la mer', op. 19)
    Debussy Les cloches (uit 'Twee romances', L. 78-79)
    Debussy Fleur des blés, L. 16
    Debussy La chevelure (uit 'Chansons de Bilitis')
    Debussy La mer est plus belle que les cathédrales (uit 'Trois mélodies de Verlaine', L. 81)
    Dinsdag 7 maart 2017 20:15Kleine Zaal
  • Van Baerle Trio met Henze, Tsjaikovski en Beethoven

    Van Baerle Trio, Hannes Minnaar (piano), Maria Milstein (viool)
    Van Baerle Trio, Hannes Minnaar (piano), Maria Milstein (viool), Gideon den Herder (cello)
    R. Schumann, Tsjaikovski, Henze
    Beethoven Pianotrio in c, op. 1, nr. 3
    Henze Kammersonate
    Tsjaikovski Pianotrio in a, op. 50
    R. Schumann Adagio, nr. 6 (uit 'Sechs Stücke in kanonischer Form', op. 56)
    Woensdag 8 maart 2017 20:15Kleine Zaal
  • Fondation SOS Talents: Milda Daunoraité en Kasparas Mikuzis

    Milda Daunoraité (piano), Kasparas Mikuzis (piano)
    Milda Daunoraité (piano), Kasparas Mikuzis (piano)
    Chromushin, Frosini, Barkauskas
    Sogny 2 Prolégomènes à une Eidétique Musicale
    J.S. Bach Prelude in b (bew. A. Siloti)
    Dvarionas Etude in E (uit '24 Piano Pieces')
    Liszt Un sospiro, nr. 3 (uit 'Etudes de concert', S. 144, LW A118)
    Prokofjev Sarcasmen, op. 17
    Sancan Toccata
    Rachmaninoff Etudes-tableaux in Es (uit 'Etudes-tableaux', op. 33)
    Rachmaninoff Etude-tableaux in g (uit 'Etudes-tableaux', op. 33)
    Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in Es, nr. 6 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Dvarionas Impromptu in es (uit '24 Piano Pieces')
    Chatsjatoerjan Toccata in es (uit 'Suite')
    Kapustin Finale (uit 'Acht concertetudes', op. 40)
    Gavrilin Tarantella
    Barkauskas Winter
    Frosini Jolly Caballero
    Chromushin Elephants and Tigers
    Donderdag 9 maart 2017 20:15Kleine Zaal
  • Slagwerk Den Haag met Cage, Reich en Glass

    Slagwerk Den Haag
    Slagwerk Den Haag
    Glass, Reich, Cage
    Fiumara Vitreous Body (uit 'Vitreous Bodies')
    Cage First Interlude (uit 'Sonatas and Interludes') (arr. Slagwerk Den Haag)
    Fiumara Petals (uit 'Vitreous Bodies')
    Reich Music for Pieces of Wood
    Cage Second Interlude (uit 'Sonatas and Interludes') (arr. Slagwerk Den Haag)
    Fiumara Remix (uit 'Vitreous Bodies')
    Glass Music in Similar Motion
    Fiumara Choral (uit 'Vitreous Bodies')
    Fiumara North Star (uit 'Vitreous Bodies')
    Cage Third Interlude (uit 'Sonatas and Interludes') (arr. Slagwerk Den Haag)
    Reich Six Marimbas
    Vrijdag 10 maart 2017 21:00Kleine Zaal
  • Rafael Aguirre en de Spaanse gitaartraditie

    Rafael Aguirre (gitaar)
    Rafael Aguirre (gitaar)
    Giménez, Gutiérrez, Gershwin
    Albéniz Asturias, op. 47
    Albéniz Córdoba, nr. 4 (uit 'Cantos de España', op. 232)
    Albéniz Torre Bermeja, serenata (uit 'Piezas características', op. 92)
    Giuliani Rossiniana V, op. 123
    Mendelssohn Andante sostenuto, in g kl.t. "Venetianisches Gondellied", nr. 6 (uit 'Sechs Lieder ohne Worte', op. 19b)
    Pujol Tres piezas españolas
    Gershwin Preludes
    Gutiérrez Alma llanera
    Giménez Las Bodas de Luis Alonso
    Zaterdag 11 maart 2017 20:15Kleine Zaal
  • Het Middagconcert op dinsdag: Navarra Kwartet & Guy Johnston

    Navarra Kwartet, Guy Johnston (cello)
    Navarra Kwartet, Guy Johnston (cello)
    Schubert
    Schubert Quartettsatz in c, D 703, op. posth.
    Schubert Strijkkwintet in C, D 956, op. posth. 163
    Dinsdag 14 maart 2017 14:00Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Ensemble van het Utrechts Conservatorium, Danna Paternotte (viool), Marijke Mulder (viool)
    Ensemble van het Utrechts Conservatorium, Danna Paternotte (viool), Marijke Mulder (viool), Sarah Lynn Huizing (viool), Anna Steenhuis (viool), Carien de Bakker (viool), Andrea Bertanzon (altviool), Camillo Cabassi (cello)
    Dohnányi, Telemann
    Telemann Concerto da camera in D, TWV 40:202
    Telemann Concerto da camera in G, TWV 40:201
    Dohnányi Marcia (uit 'Serenade in C', op. 10)
    Dohnányi Romanza (uit 'Serenade in C', op. 10)
    Dohnányi Tema con variazioni (uit 'Serenade in C', op. 10)
    Woensdag 15 maart 2017 12:30Kleine Zaal
  • Kopelman Kwartet met Sjostakovitsj en Tsjaikovski

    Kopelman Kwartet
    Kopelman Kwartet
    Tsjaikovski, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Tweede strijkkwartet in A, op. 68
    Tsjaikovski Derde strijkkwartet in es, op. 30
    Tsjaikovski Andante cantabile in D, op. 11
    Donderdag 16 maart 2017 20:15Kleine Zaal
  • Kopelman Kwartet met Sjostakovitsj en Tsjaikovski

    Kopelman Kwartet
    Kopelman Kwartet
    Tsjaikovski, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Tweede strijkkwartet in A, op. 68
    Tsjaikovski Derde strijkkwartet in es, op. 30
    Tsjaikovski Andante cantabile in D, op. 11
    Zaterdag 18 maart 2017 20:15Kleine Zaal
  • Pianiste Elisabeth Leonskaja’ s stormachtige Beethoven

    Elisabeth Leonskaja (piano)
    Elisabeth Leonskaja (piano)
    Rachmaninoff, Tsjaikovski, Beethoven
    Beethoven Zeventiende sonate in d, op. 31, nr. 2 'Der Sturm'
    Tsjaikovski Sonate in G, op. 37
    Rachmaninoff Prélude, nr. 2 (uit 'Morceaux de fantaisie', op. 3)
    Zondag 19 maart 2017 11:00Kleine Zaal
  • Kamermuziek Ensemble van het PSO & Sophia's Symphonic Wind Ensemble

    Kamermuziek Ensemble van het PSO, Sophia's Symphonic Wind Ensemble
    Kamermuziek Ensemble van het PSO, Sophia's Symphonic Wind Ensemble
    Schubert, Mahler, R. Strauss
    R. Strauss Serenade in Es, op. 7
    Mahler Lieder eines fahrenden Gesellen (bew. E. Somers)
    Schubert Octet in F, D 803, op. 166
    Zondag 19 maart 2017 14:15Kleine Zaal
  • Rafal Blechacz in Meesterpianisten

    Rafal Blechacz (piano)
    Rafal Blechacz (piano)
    Chopin, Beethoven, J.S. Bach
    J.S. Bach 4 Duetten, BWV 802-805
    Beethoven Rondo in G, op. 51, nr. 2
    Beethoven Derde sonate in C, op. 2, nr. 3
    Chopin Nocturne in fis (uit 'Deux Nocturnes', op. 48)
    Chopin Fantasie in f, op. 49
    Chopin Sonate in bes, op. 35 'Treurmars'
    Chopin Wals in cis (uit 'Drie walsen', op. 64)
    Zondag 19 maart 2017 20:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Fancy Fiddlers, Charlotte Spruit (viool), Christian Berg (viool)
    Fancy Fiddlers, Charlotte Spruit (viool), Christian Berg (viool), Mei-lin Bos (viool), Luna de Mol (viool), Yaïr Inguilan (viool), Nathan Hoornaert (viool), Julian Jeukendrup (viool), Rózsa Kremer (viool), Isabelle Kruithof (viool), Roos Langman (viool), Kayte Moll van Charante (viool), Alix Rodenburg (viool), Isha Rodenburg (viool), Simon Rosier (viool), Joshua Tavenier (viool), Romée Verbeeck (viool), Tess Verweij (viool), Lydia Zweers (viool), Fabius Breelaerts van Blokland (cello), Charlotte Brussee (cello), Silvan Liklikuwata (cello), Simon Zweers (cello)
    Piazzolla, Tsjaikovski, Schubert
    Händel Ouverture (uit 'Suite uit 'Alcina'', HWV 34)
    Lachner Allegro ma non troppo (uit 'Vijfde strijkkwartet in G', op. 104)
    Eyk Sentiments d'antan
    Schubert Presto (uit 'Strijkkwartet in C', D 32)
    Tsjaikovski Allegro vivace (uit 'Souvenir de Florence in d', op. 70)
    Piazzolla Libertango (arr. Fancy Fiddlers)
    Woensdag 22 maart 2017 12:30Kleine Zaal
  • Rising Stars: cellist Edgar Moreau

    Edgar Moreau (cello), Pierre-Yves Hodique (piano)
    Edgar Moreau (cello), Pierre-Yves Hodique (piano)
    Monti, Schnittke, Fauré
    Beethoven Sonate in g, op. 5, nr. 2
    Poulenc Sonate
    Tanguy Spirales (In opdracht van Philharmonie de Paris en de European Concert Hall Organisation.) (Nederlandse première)
    Fauré Elégie, op. 24
    Schnittke Eerste sonate
    Monti Csárdás
    Woensdag 22 maart 2017 20:15Kleine Zaal
  • Olli Mustonen & friends: Schuberts Forellenkwintet

    Hugo Ticciati (viool), Philippe Graffin (viool), Razvan Popovici (altviool)
    Hugo Ticciati (viool), Philippe Graffin (viool), Razvan Popovici (altviool), Christian Poltéra (cello), Rick Stotijn (contrabas), Olli Mustonen (piano)
    Schubert, Mustonen, Milhaud
    Milhaud Suite de concert après La création du monde in A, op. 81
    Mustonen Pianokwintet
    Schubert Kwintet in A, D 667 'Die Forelle'
    Donderdag 23 maart 2017 20:15Kleine Zaal
  • Jonathan Biss: Meesterpianist in de Kleine Zaal

    Jonathan Biss (piano)
    Jonathan Biss (piano)
    Brahms, Chopin, Kurtág
    R. Schumann Fünf Gesänge der Frühe, op. 133
    Kurtág Witold Lutoslawski in memoriam (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    Kurtág Schaduwen (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    Kurtág Hommage à Farkas Ferenc (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    Kurtág Gedachten over een Albertijnse bas (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    Kurtág Hongaars (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    Kurtág Felicitaties voor Nuria (een beetje verlaat) (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    Chopin Polonaise-fantaisie in As, op. 61
    Brahms Andante espressivo (uit 'Derde sonate in f', op. 5)
    Brahms Vier Klavierstücke, op. 119
    Brahms Sechs Klavierstücke, op. 118
    Vrijdag 24 maart 2017 20:15Kleine Zaal
  • School voor Jong Talent meets Europe in Chamber Music

    Jong Talent uit acht verschillende Europese steden waaronder leerlingen van Jong KC, Den Haag
    Jong Talent uit acht verschillende Europese steden waaronder leerlingen van Jong KC, Den Haag
    J.S. Bach
    J.S. Bach Prélude (uit 'Partita in E', BWV 1006a)
    Zaterdag 25 maart 2017 14:15Kleine Zaal
  • Ludus Trio: Beethoven, Debussy en Dvořák

    Ludus Trio, Anna Dmitrieva (viool), Francois-Marie Lhuissier (cello)
    Ludus Trio, Anna Dmitrieva (viool), Francois-Marie Lhuissier (cello), Mane Davtyan (piano)
    Dvořák, Debussy, Beethoven
    Beethoven Pianotrio in D, op. 70, nr. 1 'Geister'
    Debussy Pianotrio in G
    Dvořák Pianotrio in f, op 65, B 130
    Zondag 26 maart 2017 14:30Kleine Zaal
  • Close-up: Portretconcert Bart Claessens

    Bart Claessens (trombone), Omar Tomasoni (trompet), Bert Langenkamp (trompet)
    Bart Claessens (trombone), Omar Tomasoni (trompet), Bert Langenkamp (trompet), Laurens Woudenberg (hoorn), Perry Hoogendijk (tuba), Jeroen Bal (piano)
    Crespo, Bernstein, Arnold
    Castérède Sonatine
    Sulek Sonate 'Vox Gabrieli'
    Schnyder Rhythm in Blue
    Arnold Eerste kwintet, op. 73
    Bernstein Dance Suite
    Crespo Suite Americana
    Dinsdag 28 maart 2017 20:15Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Tessa Lark (viool), Peter Klimo (piano)
    Tessa Lark (viool), Peter Klimo (piano)
    R. Strauss
    R. Strauss Sonate in Es, op. 18
    Woensdag 29 maart 2017 12:30Kleine Zaal
  • Quirine Viersen speelt Bachs Cellosuites

    Quirine Viersen (cello)
    Quirine Viersen (cello)
    J.S. Bach
    J.S. Bach nr. 3 in C gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 2 in d kl.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 6 in D gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach Sarabande (uit 'Eerste suite in G', BWV 1007)
    Woensdag 29 maart 2017 20:15Kleine Zaal
  • Rembrandt en Mondriaan in TRACKS

    Rembrandt Frerichs (piano), Maria-Paula Majoor (viool), Benjamin Glorieux (cello)
    Rembrandt Frerichs (piano), Maria-Paula Majoor (viool), Benjamin Glorieux (cello), Dominic Seldis (contrabas), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Debussy, J.S. Bach, Frerichs
    Messiaen Plainte calme, nr. 7 (uit 'Préludes', I/2 )
    Frerichs Mondriaan Tracks nr. 10
    J.S. Bach Prélude (uit 'Eerste suite in G', BWV 1007)
    J.S. Bach Presto (uit 'Eerste sonate in g', BWV 1001)
    J.S. Bach Andante (uit 'Sonate in G', BWV 1027)
    Frerichs Opening
    Frerichs Carrousel
    Messiaen Louange à l'éternité de Jésus (uit 'Quatuor pour la fin du Temps', I/22 )
    Debussy Elégie
    Frerichs Liza
    Donderdag 30 maart 2017 21:00Kleine Zaal
  • Rembrandt en Mondriaan in TRACKS

    Rembrandt Frerichs (piano), Maria-Paula Majoor (viool), Benjamin Glorieux (cello)
    Rembrandt Frerichs (piano), Maria-Paula Majoor (viool), Benjamin Glorieux (cello), Dominic Seldis (contrabas), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Debussy, J.S. Bach, Frerichs
    Messiaen Plainte calme, nr. 7 (uit 'Préludes', I/2 )
    Frerichs Mondriaan Tracks nr. 10
    J.S. Bach Prélude (uit 'Eerste suite in G', BWV 1007)
    J.S. Bach Presto (uit 'Eerste sonate in g', BWV 1001)
    J.S. Bach Andante (uit 'Sonate in G', BWV 1027)
    Frerichs Opening
    Frerichs Carrousel
    Messiaen Louange à l'éternité de Jésus (uit 'Quatuor pour la fin du Temps', I/22 )
    Debussy Elégie
    Frerichs Liza
    Vrijdag 31 maart 2017 21:00Kleine Zaal
  • Eerbetoon aan Rudolf Jansen

    Andreas Schmidt (bariton), Joseph Breinl (piano), Christiane Oelze (sopraan)
    Andreas Schmidt (bariton), Joseph Breinl (piano), Christiane Oelze (sopraan), Jeroen Sarphati (piano), Thomas Oliemans (bariton), Ernst Munneke (piano), Robert Holl (bas), Roger Braun (piano), Irene Maessen (sopraan), Margriet van Reisen (mezzosopraan), Seil Kim (tenor), Frans Fiselier (bariton), Natasja Douma (piano), Lenneke Ruiten (sopraan), Thom Janssen (piano)
    Zondag 2 april 2017 19:30Kleine Zaal
  • Yuja Wang in Meesterpianisten

    Yuja Wang (piano)
    Yuja Wang (piano)
    Rachmaninoff, Bizet, Prokofjev
    Chopin 24 Préludes, op. 28
    Brahms Variaties en Fuga op een thema van G.F. Händel in Bes, op. 24
    R. Schumann Der Contrabandiste, nr. 10 (uit 'Spanisches Liederspiel', op. 74)
    Liszt/Schubert Gretchen am Spinnrade
    Prokofjev Toccata in d, op. 11
    Chopin Eerste Ballade in g, op. 23
    Bizet Carmen Variations (bew. V. Horowitz)
    Rachmaninoff Vocalise
    Zondag 2 april 2017 20:15Grote Zaal
  • Wispelwey en Giacometti: Schubert en Brahms

    Pieter Wispelwey (cello), Paolo Giacometti (piano)
    Pieter Wispelwey (cello), Paolo Giacometti (piano)
    Brahms, Schubert
    Schubert Fantasie in C, D 934
    Brahms Tweede sonate in F, op. 99
    Schubert Sonate in a, D 821 'Arpeggione'
    Brahms Eerste sonate in e, op. 38
    Brahms Allegretto grazioso (quasi Andante) (uit 'Tweede sonate in A', op. 100)
    Maandag 3 april 2017 20:15Kleine Zaal
  • Roderick Williams in Engels liedprogramma

    Roderick Williams (bariton), Iain Burnside (piano)
    Roderick Williams (bariton), Iain Burnside (piano)
    Vaughan Williams, Britten, Gurney
    Purcell / Britten Let the dreadful engines of eternal will
    Gurney Desire in Spring
    Gurney On the Downs
    Gurney Reconciliation
    Gurney Lights Out
    Britten Songs and Proverbs of William Blake, op. 74
    Vaughan Williams Songs of Travel
    Britten The Ploughboy
    The girl form Thorpeness (bew. R. Vaughan Williams)
    Dinsdag 4 april 2017 20:15Kleine Zaal
  • Pražák Kwartet speelt Dvořák en Smetana

    Pražák Kwartet
    Pražák Kwartet
    Dvořák, Smetana, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in D, KV 575 'Pruisisch'
    Smetana Tweede strijkkwartet in d
    Dvořák Veertiende strijkkwartet in As, op. 105
    Dvořák 2. Allegro vivace, in des gr.t. (uit 'Twee walsen', op. 54)
    Woensdag 5 april 2017 20:15Kleine Zaal
  • Blazers Concertgebouworkest: Mozart en Beethoven

    Alexei Ogrintchouk (hobo), Miriam Pastor Burgos (hobo), Olivier Patey (klarinet)
    Alexei Ogrintchouk (hobo), Miriam Pastor Burgos (hobo), Olivier Patey (klarinet), Arno Piters (klarinet), Simon Van Holen (fagot), Helma van den Brink (fagot), Laurens Woudenberg (hoorn), Fons Verspaandonk (hoorn)
    Beethoven, Mozart
    Mozart Ouverture (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Un'aura amorosa (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Bella vita militar (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Serenade in c, KV 388
    Mozart Ouvertura (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Introduzione, Notte e giorno faticar (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Là ci darem la mano (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Fin ch'han dal vino (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Beethoven Octet in Es, op. 103
    Mozart Giovinette che fate all'amore (uit 'Don Giovanni') (bew. J Triebensee)
    Donderdag 6 april 2017 20:15Kleine Zaal
  • Polo de Haas: Solo

    Polo de Haas (piano), K. Schippers (poëzie), Jordi Carrasco Hjelm (contrabas)
    Polo de Haas (piano), K. Schippers (poëzie), Jordi Carrasco Hjelm (contrabas), Hanneke de Munk (expositie)
    De Haas, Bruynèl, Satie
    Mozart Twaalf variaties op 'Ah, vous dirai-je, maman', KV 265
    Satie Eerste gymnopédie
    Satie Eerste gnossienne
    Satie Petite ouverture à danser
    Satie Embryons desséchés
    Bruynèl Brouillard
    De Haas Amsterdam Concerto (improvisaties)
    Zaterdag 8 april 2017 20:15Kleine Zaal
  • Kamermuziek op zondagmiddag: Harriet Krijgh en Magda Amara

    Harriet Krijgh (cello), Magda Amara (piano)
    Harriet Krijgh (cello), Magda Amara (piano)
    Chopin, Rachmaninoff, R. Schumann
    Mjaskovski Tweede sonate in a, op. 81
    R. Schumann Drei Romanzen, op. 94
    Rachmaninoff Sonate in g, op. 19
    Chopin Lento - Allegro con spirito (uit 'Introduction et polonaise brillante in C', op. 3)
    Zondag 9 april 2017 14:15Kleine Zaal
  • Wiener Klaviertrio speelt Brahms

    Wiener Klaviertrio
    Wiener Klaviertrio
    Brahms, Schönberg, Mozart
    Mozart Pianotrio in G, KV 564
    Schönberg Verklärte Nacht, op. 4
    Brahms Eerste pianotrio in B, op. 8 'Urfassung'
    Brahms Andante con moto (uit 'Tweede pianotrio in C', op. 87)
    Maandag 10 april 2017 20:15Kleine Zaal
  • Jonge Nederlanders: Laetitia Gerards met Poulencs La voix humaine

    Laetitia Gerards (sopraan), Ramon van Engelenhoven (piano), Lisenka Heijboer (regie)
    Laetitia Gerards (sopraan), Ramon van Engelenhoven (piano), Lisenka Heijboer (regie), Thomas Lamers (dramaturgie), Vera Selhorst (vormgeving), Stan Verberkt (klankontwerp), Hendrik Walther (lichtontwerp)
    Poulenc
    Poulenc La voix humaine, tragédie lyrique
    Dinsdag 11 april 2017 20:15Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Peter van der Zwaag (Maarschalkerweerdorgel)
    Peter van der Zwaag (Maarschalkerweerdorgel)
    Franck, J.S. Bach
    J.S. Bach Prelude (uit 'Prelude en fuga in Es', BWV 552)
    Franck Prélude, Fugue et Variation in b, op. 18
    J.S. Bach Fuga (uit 'Prelude en fuga in Es', BWV 552)
    Woensdag 12 april 2017 12:30Grote Zaal
  • Wiener Klaviertrio speelt Brahms

    Wiener Klaviertrio
    Wiener Klaviertrio
    Brahms, Schönberg, Mozart
    Mozart Pianotrio in G, KV 564
    Schönberg Verklärte Nacht, op. 4
    Brahms Eerste pianotrio in B, op. 8 'Urfassung'
    Brahms Andante con moto (uit 'Tweede pianotrio in C', op. 87)
    Woensdag 12 april 2017 20:15Kleine Zaal
  • Apollon Musagète Kwartet speelt Grieg

    Apollon Musagète Kwartet
    Apollon Musagète Kwartet
    Fresedo, Grieg, Sibelius
    Puccini Crisantemi
    Arenski Tweede strijkkwartet in a, op. 35
    Sibelius Andante festivo
    Grieg Eerste strijkkwartet in g, op. 27
    Fresedo Vida Mia
    Donderdag 20 april 2017 20:15Kleine Zaal
  • Apollon Musagète Kwartet speelt Grieg

    Apollon Musagète Kwartet
    Apollon Musagète Kwartet
    Fresedo, Grieg, Sibelius
    Puccini Crisantemi
    Arenski Tweede strijkkwartet in a, op. 35
    Sibelius Andante festivo
    Grieg Eerste strijkkwartet in g, op. 27
    Fresedo Vida Mia
    Zaterdag 22 april 2017 20:15Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    jongNBE, Teresa Costa (fluit), Inge Ariesen (hobo)
    jongNBE, Teresa Costa (fluit), Inge Ariesen (hobo), Kim Grisel (klarinet), Suzanne van Berkum (fagot), Els van der Weij (saxofoon), Felix Peijnenborgh (hoorn), Ivo van Gennip (trompet), Max van den Brand (trombone), Robin de Zeeuw (contrabas), Natalia Alvarez-Arenas (slagwerk), Brandt Attema (bastrombone)
    Özdemiroglu, Verhelst, Schnyder
    Wagner Der Ritt er Walküren (uit 'Die Walküre', WWV 86b) (bew. W. van Merwijk)
    Whitacre Sleep
    Schnyder Schumacher Marsch
    Verhelst Russian ballet music
    Özdemiroglu Davet (bew. T. Zafer Özdemir)
    Woensdag 26 april 2017 12:30Kleine Zaal
  • Glass on the Roof

    Amstel Quartet, Pascal Meyer (toetsen), Kypski (elektronica)
    Amstel Quartet, Pascal Meyer (toetsen), Kypski (elektronica), Hendrik Walther (video & licht), Thomas Myrmel (geluid), Barbara Makkinga (regieadvies)
    Kypski / Amstel Quartet, Fiumara, Glass
    Glass Music in Similar Motion
    Glass Mishima
    Glass Mad Rush
    Fiumara I Dreamed in the Cities at Night
    Kypski / Amstel Quartet Turntable Breathing
    Glass Satyagraha (arr. M. Riesman)
    Zaterdag 29 april 2017 20:15Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Cheng Kwartet
    Cheng Kwartet
    Lee, Sjostakovitsj, Mozart
    Mozart Allegro, nr. 1 (uit 'Achtste strijkkwartet in F', KV 168)
    Mozart Allegro, nr. 4 (uit 'Achtste strijkkwartet in F', KV 168)
    Sjostakovitsj Allegretto (uit 'Derde strijkkwartet in F', op. 73)
    Sjostakovitsj Moderato con moto (uit 'Derde strijkkwartet in F', op. 73)
    Sjostakovitsj Allegro non troppo (uit 'Derde strijkkwartet in F', op. 73)
    Lee When the drum beats (Taiwanees volkslied)
    Woensdag 3 mei 2017 12:30Kleine Zaal
  • Patricia Kopatchinskaja: Bach en Kurtág

    Patricia Kopatchinskaja (viool), Anthony Romaniuk (piano/klavecimbel), Viktor Kopatchinsky (cimbaal)
    Patricia Kopatchinskaja (viool), Anthony Romaniuk (piano/klavecimbel), Viktor Kopatchinsky (cimbaal)
    J.S. Bach, Lann, Beethoven
    C.Ph.E. Bach Fantasia in fis, Wq 80 'C.P.E. Bachs Empfindungen'
    Kurtág Acht duo's, op. 4
    Crumb Four Nocturnes (Night Music II)
    Biber