Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Gezocht op

41 concerten

  • Romeo en Julia van Prokofjev en Gershwins Pianoconcert

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Alexander Joel (dirigent), Frank Braley (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Alexander Joel (dirigent), Frank Braley (piano)
    Prokofjev, Gershwin, Fernández
    Fernández Homage to Bernstein
    Gershwin Pianoconcert in F
    Prokofjev delen uit suite 'Romeo en Julia', op. 64
    Maandag 29 oktober 2018 20:15Grote Zaal Vanaf € 24,00
  • Jörgen van Rijen en Camerata RCO: Pärt en Bach

    Jörgen van Rijen (trombone), Camerata RCO
    Jörgen van Rijen (trombone), Camerata RCO
    J.S. Bach / Vivaldi, Mendelssohn, J.S. Bach / B. Marcello
    Pärt Fratres (bew. J. Van Rijen)
    Mozart Allegro in F, KV 580b
    Pärt Pari intervallo
    J.S. Bach / A. Marcello Concert in d, BWV 974 'naar hoboconcert van A. Marcello' (arr. J. Van Rijen)
    J.S. Bach / B. Marcello Concert in c, BWV 981 'naar vioolconcert op.1 nr. 2 van B. Marcello' (arr. J. Van Rijen)
    Mendelssohn Konzertstück in f, op. 113
    Pärt Vater unser (bew. J. Van Rijen)
    Mendelssohn Tweede Konzertstück in d, op. 114
    J.S. Bach / Vivaldi Concert in D, BWV 972 'naar vioolconcert RV 230 van A. Vivaldi' (arr. J. Van Rijen)
    Woensdag 31 oktober 2018 20:15Kleine Zaal Vanaf € 26,00
  • Scherpdenkers: Petra Stienen en Ragazze Kwartet

    Petra Stienen (spreker), Ragazze Kwartet
    Petra Stienen (spreker), Ragazze Kwartet
    Reich
    Reich WTC 9/11
    Reich Different Trains
    Vrijdag 2 november 2018 20:15Kleine Zaal Vanaf € 22,00
  • Koorprojekt Opus 9 - Requiem for an Angel

    Koorproject Opus, Orkest Nootstroom Fryslân, Arnaud Oosterbaan (dirigent)
    Koorproject Opus, Orkest Nootstroom Fryslân, Arnaud Oosterbaan (dirigent), Jeannette van Schaik (sopraan), Raoul Steffani (bariton), Edwin Rutten (spreker)
    Carr
    Carr Father, forgive them, for they know not what they do, nr. 1 (uit 'Seven Last Words from the Cross')
    Carr Ave Maria
    Carr The Welcome Arrival of Spring
    Carr Agnus Dei
    Carr Eli, Eli, lama sabachthani?, nr. 4 (uit 'Seven Last Words from the Cross')
    Carr Requiem for an Angel
    Vrijdag 9 november 2018 20:15Grote Zaal Vanaf € 22,50
  • Feeëriek harpconcert door Lavinia Meijer en Stravinsky's De vuurvogel

    Radio Filharmonisch Orkest, Ludovic Morlot (dirigent), Lavinia Meijer (harp)
    Radio Filharmonisch Orkest, Ludovic Morlot (dirigent), Lavinia Meijer (harp)
    Stravinsky, Saariaho, Mendelssohn
    Mendelssohn Ouverture (Allegro di molto) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
    Saariaho Trans
    Stravinsky De vuurvogel
    Zaterdag 1 december 2018 14:15Grote Zaal Vanaf € 35,00
  • Calefax met o.a. Tansy Davies, Steve Reich en Mayke Nas

    Calefax Rietkwintet
    Calefax Rietkwintet
    Reich, Garrop, Bauckholt
    Tsoupaki Interface
    Byrd Sellinger’s Round (arr. R. Hekkema)
    Davies The Beginning of the World 'A variation on Sellinger's Round, an Elizabethan theme' (arr. J.R. Althuis)
    Volans Calefacción
    Nas Entrez
    Bauckholt Zugvögel
    Garrop Rites for the Afterlife (In opdracht van de Barlow Endowment for Music Composition van de Brigham Young University)
    Reich New York Counterpoint (arr. R. Hekkema)
    Zaterdag 1 december 2018 20:15Kleine Zaal Vanaf € 23,00
  • Callisto Trio: de jongste kamermuzieksensatie uit de VS

    Callisto Trio, Geneva Lewis (viool), Annie Jacobs-Perkins (cello)
    Callisto Trio, Geneva Lewis (viool), Annie Jacobs-Perkins (cello), Katelyn Vahala (piano)
    Dvořák, Ives, Schoenfield
    Schoenfield Cafe Music
    Ives Pianotrio
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Zondag 13 januari 2019 14:30Kleine Zaal Vanaf € 25,00
  • Utrechtsch Studenten Concert speelt Bruckners Negende

    Utrechtsch Studenten Concert, Bas Pollard (dirigent)
    Utrechtsch Studenten Concert, Bas Pollard (dirigent)
    Bruckner, J. Andriessen
    J. Andriessen Berkshire Symphonies
    Bruckner Negende symfonie in d 'Dem lieben Gott'
    Zondag 13 januari 2019 20:15Grote Zaal Vanaf € 19,00
  • Koninklijk Concertgebouworkest Horizon: Barcelona en Amsterdam

    George Benjamin (dirigent), Bejun Mehta (countertenor), Dames van het Nederlands Kamerkoor
    George Benjamin (dirigent), Bejun Mehta (countertenor), Dames van het Nederlands Kamerkoor, Oliver Harrison (beeld)
    Benjamin, Soler, Richter
    Ravel Alborada del gracioso
    Richter Wendingen
    Soler Sol
    Benjamin Dream of the Song (In opdracht van Koninklijk Concertgebouworkest)
    Ravel Boléro
    Donderdag 17 januari 2019 20:15Grote Zaal Vanaf € 23,00
  • Ravels Boléro door het Koninklijk Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, George Benjamin (dirigent; componist), Bejun Mehta (countertenor)
    Koninklijk Concertgebouworkest, George Benjamin (dirigent; componist), Bejun Mehta (countertenor), Dames van het Nederlands Kamerkoor, Oliver Harrison (beeld)
    Benjamin, Soler, Richter
    Ravel Alborada del gracioso
    Richter Wendingen
    Soler Sol
    Benjamin Dream of the Song (In opdracht van Koninklijk Concertgebouworkest)
    Ravel Boléro
    Vrijdag 18 januari 2019 20:15Grote Zaal Vanaf € 23,00
  • Andriessen, Agamemnon en het sterrenstof van Unsuk Chin

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, JoAnn Falletta (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, JoAnn Falletta (dirigent), Martina Batič (koordirigent)
    Chin, L. Andriessen, Debussy
    Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune, L. 86
    L. Andriessen Agamemnon
    Chin Le chant des enfants des étoiles
    Zaterdag 19 januari 2019 14:15Grote Zaal Vanaf € 35,00
  • Goebaidoelina's Offertorium en Brahms' Vierde symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, James Gaffigan (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, James Gaffigan (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Brahms, Goebaidoelina
    Goebaidoelina Offertorium, concert voor viool en orkest
    Brahms Vierde symfonie in e, op. 98
    Zaterdag 2 februari 2019 14:15Grote Zaal Vanaf € 35,00
  • Pekka Kuusisto, Nadia Sirota en Markus Hohti

    Pekka Kuusisto (viool), Nadia Sirota (altviool), Markus Hohti (cello)
    Pekka Kuusisto (viool), Nadia Sirota (altviool), Markus Hohti (cello)
    Norman, Muhly, Dessner
    Dessner Tuusula
    Dessner Delphica
    Dessner Ornament and Crime
    Dessner Skrik Trio
    Muhly Keep in Touch
    Muhly Drones and Violin
    Muhly Drones and Viola
    Muhly Honest Music
    Norman Sabina
    Maandag 4 februari 2019 20:15Kleine Zaal Vanaf € 23,00
  • Ticciati, Lubbe, Arp & Gvetadze: Brahms, chansons en improvisaties

    Nino Gvetadze (piano), Hugo Ticciati (viool), Gareth Lubbe (altviool)
    Nino Gvetadze (piano), Hugo Ticciati (viool), Gareth Lubbe (altviool), Julian Arp (cello)
    Brahms, Ticciati / Lubbe, Monnot
    Fauré Eerste pianokwartet in c, op. 15
    Hahn Chanson d'automne (arr. D. Lundblad)
    Monnot La vie en rose (arr. D. Lundblad)
    Ticciati / Lubbe Improvisatie
    Brahms Eerste pianokwartet in g, op. 25
    Maandag 11 februari 2019 20:15Kleine Zaal Vanaf € 35,00
  • Canto ostinato op vier vleugels met o.a. Polo de Haas en Kees Wieringa

    Polo de Haas (piano), Kees Wieringa (piano), Arielle Vernède (piano)
    Polo de Haas (piano), Kees Wieringa (piano), Arielle Vernède (piano), Gerard Bouwhuis (piano)
    Ten Holt
    Ten Holt Canto ostinato
    Dinsdag 12 februari 2019 20:15Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Iván Fischer & Boedapest Festival Orkest: Stravinsky  

    Boedapest Festival Orkest, RIAS Kammerchor, Iván Fischer (dirigent)
    Boedapest Festival Orkest, RIAS Kammerchor, Iván Fischer (dirigent)
    Stravinsky
    Stravinsky Four Norwegian Moods
    Stravinsky Scherzo à la russe
    Stravinsky Tango
    Stravinsky Symphonie de psaumes
    Stravinsky Le sacre du printemps, tableaux de la Russie païenne en deux parties
    Woensdag 13 februari 2019 20:15Grote Zaal Vanaf € 30,00
  • Liederen en dansen van de dood: Moesorgski en Verdi

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nationaal Kinderkoor
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nationaal Kinderkoor, Xian Zhang (dirigent), Michael Gläser (koordirigent), Dmitry Ulyanov (bas), Lisette Bolle (sopraan)
    Verdi, Moesorgski, Whitley
    Whitley Speak out
    Moesorgski Liederen en dansen van de dood (arr. D. Sjostakovitsj)
    Verdi Quattro pezzi sacri
    Zaterdag 16 februari 2019 14:15Grote Zaal Vanaf € 35,00
  • Kopelman Kwartet: Mozart, Kissin en Tsjaikovski

    Kopelman Kwartet
    Kopelman Kwartet
    Tsjaikovski, Kissin, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in d, KV 421
    Kissin Strijkkwartet
    Tsjaikovski Tweede strijkkwartet in F, op. 22
    Donderdag 7 maart 2019 20:15Kleine Zaal Vanaf € 36,00
  • Bartók, Beethoven en geestesverwanten

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Tabea Zimmermann (altviool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Tabea Zimmermann (altviool)
    Beethoven, Kurtág, Bartók
    Zimmermann Sinfonie in einem Satz
    Bartók Altvioolconcert, Sz. 120
    Kurtág Petite musique solennelle - En hommage à Pierre Boulez 90
    Beethoven Vierde symfonie in Bes, op. 60
    Zaterdag 9 maart 2019 14:15Grote Zaal Vanaf € 35,00
  • Kopelman Kwartet: Mozart, Kissin en Tsjaikovski

    Kopelman Kwartet
    Kopelman Kwartet
    Tsjaikovski, Kissin, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in d, KV 421
    Kissin Strijkkwartet
    Tsjaikovski Tweede strijkkwartet in F, op. 22
    Zaterdag 9 maart 2019 20:15Kleine Zaal Vanaf € 36,00
  • Geisers, fjorden en de Russische connectie: Thorvaldsdottir, Sibelius en Rachmaninoff

    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Sergei Khachatryan (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Sergei Khachatryan (viool)
    Rachmaninoff, Sibelius, Thorvaldsdottir
    Thorvaldsdottir Aeriality
    Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
    Rachmaninoff Eerste symfonie in d, op. 13
    Zaterdag 16 maart 2019 14:15Grote Zaal Vanaf € 35,00
  • Close-up: Eerbetoon aan Pavel Haas

    Marc Daniel van Biemen (viool), Benjamin Peled (viool), Arndt Auhagen (viool)
    Marc Daniel van Biemen (viool), Benjamin Peled (viool), Arndt Auhagen (viool), Jeroen Woudstra (altviool), Edith van Moergastel (altviool), Fred Edelen (cello), Nitzan Laster (cello)
    Haas, Krása, Ullmann
    G. Klein Strijktrio
    Ullmann Derde strijkkwartet, op. 46
    Krása Tanz
    Krása Passacaglia en Fuga
    Haas Derde strijkkwartet, op. 15
    Dinsdag 19 maart 2019 20:15Kleine Zaal Vanaf € 36,00
  • Het Koninklijk Concertgebouworkest speelt Schuberts 'Grote' symfonie

    Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Kersten McCall (fluit)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Kersten McCall (fluit)
    Wennäkoski, Schubert
    Schubert Ouverture. Andante - Allegro (uit 'Alfonso und Estrella', D 732)
    Wennäkoski Soie
    Schubert Negende symfonie in C, D 944 'Grote'
    Woensdag 20 maart 2019 20:15Grote Zaal Vanaf € 25,00
  • Het Koninklijk Concertgebouworkest speelt Schuberts 'Grote' symfonie

    Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Kersten McCall (fluit)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Kersten McCall (fluit)
    Wennäkoski, Schubert
    Schubert Ouverture. Andante - Allegro (uit 'Alfonso und Estrella', D 732)
    Wennäkoski Soie
    Schubert Negende symfonie in C, D 944 'Grote'
    Donderdag 21 maart 2019 20:15Grote Zaal Vanaf € 25,00
  • Groot Omroepkoor: Wantenaar en Goebaidoelina

    Groot Omroepkoor, Philipp Ahmann (dirigent), Ivan Monighetti (cello)
    Groot Omroepkoor, Philipp Ahmann (dirigent), Ivan Monighetti (cello)
    Goebaidoelina, Tsjaikovski, Wantenaar
    Wantenaar nieuw werk (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee)
    Tsjaikovski Negen geestelijke koorwerken
    Goebaidoelina Sonnengesang
    Zaterdag 23 maart 2019 14:15Grote Zaal Vanaf € 35,00
  • Het Koninklijk Concertgebouworkest speelt Schuberts 'Grote' symfonie

    Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Kersten McCall (fluit)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Kersten McCall (fluit)
    Wennäkoski, Schubert
    Schubert Ouverture. Andante - Allegro (uit 'Alfonso und Estrella', D 732)
    Wennäkoski Soie
    Schubert Negende symfonie in C, D 944 'Grote'
    Zondag 24 maart 2019 14:15Grote Zaal Vanaf € 25,00
  • Raskatov en Tsjaikovski’s ‘Pathétique’

    Radio Filharmonisch Orkest, Otto Tausk (dirigent), Maria Milstein (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Otto Tausk (dirigent), Maria Milstein (viool)
    Tsjaikovski, Raskatov
    Raskatov In excelsis
    Tsjaikovski Zesde symfonie in b, op. 74 'Pathétique'
    Zaterdag 30 maart 2019 14:15Grote Zaal Vanaf € 35,00
  • Scherpdenkers: Pim van Lommel over Eindeloos bewustzijn

    Pim van Lommel, Nationaal Vrouwen Jeugdkoor, Ensemble Black Pencil
    Pim van Lommel, Nationaal Vrouwen Jeugdkoor, Ensemble Black Pencil, Jorge Isaac (blokfluit/elektronica), Matthijs Koene (panfluit), Esra Pehlivanli (altviool), Marko Kassl (accordeon), Enric Monfort (slagwerk)
    Vigh
    Vigh nieuw werk
    Donderdag 4 april 2019 20:15Kleine Zaal Vanaf € 22,00
  • Polo de Haas solo

    Polo de Haas (piano)
    Polo de Haas (piano)
    De Haas, Ligeti, Cage
    D. Scarlatti Sonate in d, K 517
    D. Scarlatti Sonate in E, K 380
    D. Scarlatti Sonate in g, K. 8, L. 488
    D. Scarlatti Sonate in e, K. 292
    Fauré Thème et Variations, op. 73
    Debussy Pour le piano, L. 95
    Cage Suite for Toy Piano
    Ligeti Musica ricercata
    De Haas Pinoa
    De Haas improvisatie
    De Haas Improvisatie voor piano en iPhone
    Zaterdag 6 april 2019 20:15Kleine Zaal Vanaf € 28,50
  • New European Ensemble: Goebaidoelina en Pärt

    New European Ensemble, Keren Motseri (sopraan), Kai Rüütel (mezzosopraan)
    New European Ensemble, Keren Motseri (sopraan), Kai Rüütel (mezzosopraan), Erik Slik (tenor)
    Pärt, Goebaidoelina
    Goebaidoelina Pilgrims
    Goebaidoelina Sotto Voce
    Pärt Stabat mater
    Donderdag 18 april 2019 20:15Kleine Zaal Vanaf € 23,00
  • ARC Ensemble: Music in Exile

    ARC Ensemble, Erika Raum (viool), Marie Bérard (viool)
    ARC Ensemble, Erika Raum (viool), Marie Bérard (viool), Steven Dann (altviool), Thomas Wiebe (cello), Joaquin Valdepeñas (klarinet), Dianne Werner (piano)
    Castelnuovo-Tedesco, Kaufmann, Ben-Haim
    Weinberg Eerste sonate, op. 12
    Ben-Haim Klarinetkwintet, op. 31a
    Kaufmann Elfde strijkkwartet
    Castelnuovo-Tedesco Eerste pianokwintet, op. 69
    Vrijdag 3 mei 2019 20:15Kleine Zaal Vanaf € 35,00
  • Nederlandse premières bij het Koninklijk Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Peter Eötvös (dirigent), Patricia Kopatchinskaja (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Peter Eötvös (dirigent), Patricia Kopatchinskaja (viool), Sol Gabetta (cello)
    Lutoslawski, Van der Aa, Eötvös
    Eötvös Alle vittime senza nome
    Van der Aa Dubbelconcert (In opdracht van het Koninklijk Concertgebouworkest)
    Lutoslawski Concert voor orkest
    Vrijdag 10 mei 2019 20:15Grote Zaal Vanaf € 23,00
  • Hauschka - A Different Forest

    Hauschka (piano)
    Hauschka (piano)
    Vrijdag 10 mei 2019 20:15Kleine Zaal Vanaf € 24,00
  • Stravinsky's Le sacre du printemps en Lucas & Arthur Jussen spelen Bartók

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Lucas Jussen (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano), Theun van Nieuwburg (pauken/slagwerk), Simone Rubino (slagwerk)
    Stravinsky, Bartók, Ligeti
    Ligeti Concert Românesc
    Bartók Concert voor 2 piano's, slagwerk en orkest, Sz. 115
    Stravinsky Le sacre du printemps, tableaux de la Russie païenne en deux parties
    Zaterdag 11 mei 2019 20:15Grote Zaal Vanaf € 24,00
  • Stravinsky's Le sacre du printemps en Lucas & Arthur Jussen spelen Bartók

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Lucas Jussen (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano), Theun van Nieuwburg (pauken/slagwerk), Simone Rubino (slagwerk)
    Stravinsky, Bartók, Ligeti
    Ligeti Concert Românesc
    Bartók Concert voor 2 piano's, slagwerk en orkest, Sz. 115
    Stravinsky Le sacre du printemps, tableaux de la Russie païenne en deux parties
    Maandag 13 mei 2019 20:15Grote Zaal Vanaf € 24,00
  • Grenzeloos Asko|Schönberg

    Asko| Schönberg
    Asko| Schönberg
    L. Andriessen / Padding, Harden, L. Andriessen
    Davies nieuw werk
    Davies Salt Box
    L. Andriessen Hout
    Harden At Pappa's Altar
    L. Andriessen / Padding Het gesprek
    Vrijdag 17 mei 2019 20:15Kleine Zaal Vanaf € 23,00
  • Grenzen voorbij: drie premières door Ensemble Musikfabrik

    Ensemble Musikfabrik, Emilio Pomàrico (dirigent), Marco Blaauw (trompet)
    Ensemble Musikfabrik, Emilio Pomàrico (dirigent), Marco Blaauw (trompet)
    Chin, Hirs, Bauckholt
    Germanus nieuw werk (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee. Mede mogelijk gemaakt door het Fonds Podiumkunsten)
    Saunders Bite
    Bauckholt Schlammflocke
    Hirs nieuw werk (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee. Mede mogelijk gemaakt door het Fonds Podiumkunsten)
    Chin Gougalon 'Scenes from a street theatre'
    Zaterdag 18 mei 2019 14:15Grote Zaal Vanaf € 35,00
  • Marc Albrecht dirigeert Sjostakovitsj' Eerste symfonie

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Tosca Opdam (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Tosca Opdam (viool)
    Sjostakovitsj, De Raaff, Bartók
    Bartók Suite (uit 'De wonderbaarlijke mandarijn'), op. 19
    De Raaff Tweede vioolconcert 'North Atlantic Light'
    Sjostakovitsj Eerste symfonie in f, op. 10
    Zaterdag 18 mei 2019 20:15Grote Zaal Vanaf € 24,00
  • Marc Albrecht dirigeert Sjostakovitsj' Eerste symfonie

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Tosca Opdam (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Tosca Opdam (viool)
    Sjostakovitsj, De Raaff, Bartók
    Bartók Suite (uit 'De wonderbaarlijke mandarijn'), op. 19
    De Raaff Tweede vioolconcert 'North Atlantic Light'
    Sjostakovitsj Eerste symfonie in f, op. 10
    Maandag 20 mei 2019 20:15Grote Zaal Vanaf € 24,00
  • Schrekers amorele wereld: Die Gezeichneten

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Peter Dijkstra (koordirigent), Michael Kupfer (bariton), Markus Eiche (bariton), Steven Humes (bas), Allison Oakes (sopraan), Marco Jentzsch (tenor, Alviano Salvago), ntb (tenor, Guidobald), Jeff Martin (tenor, Usodimare), Emilio Pons (tenor, Menaldo Negroni), Gurgen Baveyan (bariton), Miljenko Turk (bariton), Thilo Dahlmann (bariton), Nikki Treurniet (sopraan), Gala El Hadidi (mezzosopraan), Denzil Delaere (tenor, Pietro), Wiebe-Pier Cnossen (bariton), Jeannette van Schaik (sopraan), Leon van Liere (tenor, 1. Senator/1. Bürger/3. Jüngling), Michael Wilmering (bariton), Martijn Sanders (bariton)
    Schreker
    Schreker Die Gezeichneten
    Zaterdag 1 juni 2019 13:00Grote Zaal Vanaf € 58,00
  • Pierre-Laurent Aimard bij het Koninklijk Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Vladimir Jurowski (dirigent), Pierre-Laurent Aimard (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Vladimir Jurowski (dirigent), Pierre-Laurent Aimard (piano)
    Ravel, Messiaen, Birtwistle
    Debussy Jeux, poème dansé, L. 126
    Birtwistle Responses
    Messiaen Oiseaux exotiques, I/41
    Ravel La valse
    Vrijdag 14 juni 2019 20:15Grote Zaal Vanaf € 23,00
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.