Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Wis filters
  • 11 jan. 2017
  • Modern

1 concert op woensdag 11 januari 2017

  • Daniele Gatti dirigeert Debussy en Stravinsky bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Stravinsky, Debussy
    Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune
    Debussy La mer, trois esquisses symphoniques, L. 109
    Stravinsky Le sacre du printemps, tableaux de la Russie païenne en deux parties
    Woensdag 11 januari 2017 20:15 Grote Zaal

50 concerten vanaf donderdag 12 januari 2017

  • Daniele Gatti dirigeert Debussy en Stravinsky bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Stravinsky, Debussy
    Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune
    Debussy La mer, trois esquisses symphoniques, L. 109
    Stravinsky Le sacre du printemps, tableaux de la Russie païenne en deux parties
    Donderdag 12 januari 2017 20:15 Grote Zaal
  • Daniele Gatti meets Janine Jansen bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Janine Jansen (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Janine Jansen (viool)
    Bruckner, Berg
    Berg Vioolconcert 'Dem Andenken eines Engels'
    Bruckner Vierde symfonie in Es 'Romantische'
    Vrijdag 13 januari 2017 20:15 Grote Zaal
  • Familie Ferschtman speelt Sjostakovitsj

    Liza Ferschtman (viool), Maria Milstein (viool), Marc Desmons (altviool)
    Liza Ferschtman (viool), Maria Milstein (viool), Marc Desmons (altviool), Dmitri Ferschtman (cello), Elisabeth Leonskaja (piano), Mila Baslawskaja (piano)
    Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Tweede sonate in b, op. 61
    Sjostakovitsj Tweede pianotrio in e, op. 67
    Sjostakovitsj Pianokwintet in g, op. 57
    Vrijdag 13 januari 2017 20:15 Kleine Zaal
  • NTR ZaterdagMatinee: Onstuitbare mechanieken

    Ensemble Modern, Brad Lubman (dirigent)
    Ensemble Modern, Brad Lubman (dirigent)
    Reich, J. Adams, Nas
    Nas No Reason to Panic
    J. Adams Son of Chamber Symphony
    Reich Pulse
    Reich Runner
    Zaterdag 14 januari 2017 14:15 Grote Zaal
  • NTR ZaterdagMatinee: (Kein) Abschied

    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Kirill Gerstein (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Kirill Gerstein (piano)
    Tsjaikovski, De Leeuw, Schreker
    Schreker Vorspiel zu einem Drama
    De Leeuw Abschied
    Tsjaikovski Eerste pianoconcert in bes, op. 23
    Zaterdag 21 januari 2017 14:15 Grote Zaal
  • Nederlands Kamerkoor zingt Glass en Pärt

    Nederlands Kamerkoor, Peter Dijkstra (dirigent), Matthias Havinga (orgel)
    Nederlands Kamerkoor, Peter Dijkstra (dirigent), Matthias Havinga (orgel)
    D. Lang, Glass, Jennefelt
    Pärt Solfeggio
    Jennefelt Villarosa sarialdi , nr. 3 (uit 'Villarosa Sequences')
    Glass Three Songs for Chorus a Cappella
    Pärt De profundis
    Pärt Da pacem Domine
    D. Lang where you go
    Jennefelt Vinamintra elitavi , nr. 7 (uit 'Villarosa Sequences')
    Glass selectie (uit 'Another Look at Harmony - Part IV')
    Woensdag 25 januari 2017 21:00 Kleine Zaal
  • TRACKS: Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet

    Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet, Sterre Konijn (zang), Jorinde Keesmaat (regie)
    Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet, Sterre Konijn (zang), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Mahler / B. Faber / J. Faber, Puccini, Genchev
    Mahler Trauermarsch (uit 'Eerste symfonie in D' 'Titan') (arr. J. Faber)
    Shaffy Het is stil in Amsterdam (arr. B. Faber)
    Mendelssohn Variations sérieuses in d, op. 54 (arr. B. Faber)
    Sonneveld Het hondje van Dirkie (arr. J. Faber)
    Mahler Scherzo (uit 'Eerste symfonie in D' 'Titan') (arr. M. Van Prooijen)
    Satie Vijfde gnossienne (arr. J. Faber)
    Genchev deel (uit 'Klarinet kwartet')
    Sonneveld Ik zou met jou (arr. J. Faber)
    Puccini Quando m'en vo (uit 'La bohème') (arr. J. Faber)
    Mahler / B. Faber / J. Faber Titan Remix
    Donderdag 26 januari 2017 21:00 Kleine Zaal
  • TRACKS: Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet

    Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet, Sterre Konijn (zang), Jorinde Keesmaat (regie)
    Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet, Sterre Konijn (zang), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Mahler / B. Faber / J. Faber, Puccini, Genchev
    Mahler Trauermarsch (uit 'Eerste symfonie in D' 'Titan') (arr. J. Faber)
    Shaffy Het is stil in Amsterdam (arr. B. Faber)
    Mendelssohn Variations sérieuses in d, op. 54 (arr. B. Faber)
    Sonneveld Het hondje van Dirkie (arr. J. Faber)
    Mahler Scherzo (uit 'Eerste symfonie in D' 'Titan') (arr. M. Van Prooijen)
    Satie Vijfde gnossienne (arr. J. Faber)
    Genchev deel (uit 'Klarinet kwartet')
    Sonneveld Ik zou met jou (arr. J. Faber)
    Puccini Quando m'en vo (uit 'La bohème') (arr. J. Faber)
    Mahler / B. Faber / J. Faber Titan Remix
    Vrijdag 27 januari 2017 21:00 Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest Horizon: Leonard Bernstein, East Side West Side

    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Bernstein, Rijnvos
    Rijnvos Amérique du Nord (In opdracht van het Koninklijk Concertgebouworkest)
    Bernstein Eerste symfonie Jeremiah
    Bernstein Symphonic Dances (uit 'West Side Story')
    Donderdag 2 februari 2017 21:15 Grote Zaal
  • Gustavo Gimeno dirigeert Bernstein bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Revueltas, Bernstein, Rijnvos
    Rijnvos Amérique du Nord (In opdracht van het Koninklijk Concertgebouworkest)
    Bernstein Eerste symfonie Jeremiah
    Revueltas Sensemayá
    Bernstein liederen ntb
    Bernstein Symphonic Dances (uit 'West Side Story')
    Vrijdag 3 februari 2017 20:15 Grote Zaal
  • Concertgebouworkest Essentials: muziek uit West Side Story van Bernstein

    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Bernstein, Revueltas
    Revueltas Sensemayá
    Bernstein liederen ntb
    Bernstein Symphonic Dances (uit 'West Side Story')
    Zaterdag 4 februari 2017 21:00 Grote Zaal
  • Bernstein en Sibelius bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Alan Gilbert (dirigent), Augustin Hadelich (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Alan Gilbert (dirigent), Augustin Hadelich (viool)
    Sibelius, Bernstein, Roukens
    Roukens Boundless (Homage to L.B.)
    Bernstein Serenade
    Sibelius Vierde symfonie in a, op. 63
    Woensdag 8 februari 2017 20:15 Grote Zaal
  • Bernstein en Sibelius bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Alan Gilbert (dirigent), Augustin Hadelich (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Alan Gilbert (dirigent), Augustin Hadelich (viool)
    Sibelius, Bernstein, Roukens
    Roukens Boundless (Homage to L.B.)
    Bernstein Serenade
    Sibelius Vierde symfonie in a, op. 63
    Donderdag 9 februari 2017 20:15 Grote Zaal
  • Canto ostinato met o.a. Polo de Haas en Hannes Minnaar

    Polo de Haas (piano), Hannes Minnaar (piano), Kees Wieringa (piano)
    Polo de Haas (piano), Hannes Minnaar (piano), Kees Wieringa (piano), Arielle Vernède (piano), Gerard Bouwhuis (piano)
    Ten Holt
    Ten Holt Canto ostinato
    Vrijdag 10 februari 2017 20:15 Grote Zaal
  • Mao danst de foxtrot: Adams’ Nixon in China

    NJO, Cappella Amsterdam, Kevin John Edusei (dirigent)
    NJO, Cappella Amsterdam, Kevin John Edusei (dirigent), David Wilson-Johnson (bariton, Chou En-lai), Robin Adams (bariton, Richard Nixon), Olle Persson (bas-bariton, Henry Kissinger), Michael Weinius (tenor, Mao Tse-tung), Evanna Lai (mezzosopraan, Nancy T'ang, first Secretary of Mao), Iris van Wijnen (zang, Second Secretary of Mao), Helena Rasker (alt, Third Secretary of Mao), Janis Kelly (sopraan, Pat Nixon), Yun-Jeong Lee (sopraan, Chian Ch'ing)
    J. Adams
    J. Adams Nixon in China
    Zaterdag 11 februari 2017 13:00 Grote Zaal
  • Een herontdekte (vroege) Stravinsky en een nieuwe Wagemans

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), John Lill (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), John Lill (piano)
    Brahms, Wagemans, Stravinsky
    Stravinsky Funeral Song, op. 5
    Wagemans Pangea (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Brahms Eerste pianoconcert in d, op. 15
    Zaterdag 18 februari 2017 14:15 Grote Zaal
  • Nederlands Studenten Orkest: Mahlers Negende

    Nederlands Studenten Orkest, Jurjen Hempel (dirigent), Mathieu van Bellen (viool)
    Nederlands Studenten Orkest, Jurjen Hempel (dirigent), Mathieu van Bellen (viool)
    Mahler, Takemitsu, J. Strauss jr.
    J. Strauss jr. Wals 'Freuet euch des Lebens', op. 340
    Takemitsu Far calls. Coming, far!
    Mahler Negende symfonie in D
    Dinsdag 21 februari 2017 20:00 Grote Zaal
  • TRACKS: Remy van Kesteren

    Remy van Kesteren (harp), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht)
    Remy van Kesteren (harp), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Satie, Van Kesteren, Fondse
    Frahm Hammers
    Mompou Angelico, nr. 1 (uit 'Eerste cahier (uit 'Música callada')')
    Fondse Maria
    Van Kesteren Faith
    Van Kesteren Refugee
    Van Kesteren Aerial
    Van Kesteren Franck
    Satie Eerste gnossienne
    Van Kesteren Continuum
    Van Kesteren Leviathan
    Donderdag 23 februari 2017 21:00 Kleine Zaal
  • TRACKS: Remy van Kesteren

    Remy van Kesteren (harp), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht)
    Remy van Kesteren (harp), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Satie, Van Kesteren, Fondse
    Frahm Hammers
    Mompou Angelico, nr. 1 (uit 'Eerste cahier (uit 'Música callada')')
    Fondse Maria
    Van Kesteren Faith
    Van Kesteren Refugee
    Van Kesteren Aerial
    Van Kesteren Franck
    Satie Eerste gnossienne
    Van Kesteren Continuum
    Van Kesteren Leviathan
    Vrijdag 24 februari 2017 21:00 Kleine Zaal
  • Scherpdenkers: Adriaan Geuze en Huang Ruo

    Adriaan Geuze, Asko|Schönberg, Huang Ruo (dirigent)
    Adriaan Geuze, Asko|Schönberg, Huang Ruo (dirigent)
    Cage, J.L. Adams, Huang Ruo
    Huang Ruo The Lost Garden: Concerto no. 2
    J.L. Adams The Light Within
    Cage In a Landscape
    Huang Ruo Woven (In opdracht van Het Koninklijk Concertgebouw) (wereldpremière)
    Donderdag 2 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Slagwerk Den Haag met Cage, Reich en Glass

    Slagwerk Den Haag
    Slagwerk Den Haag
    Glass, Fiumara, Reich
    Cage Branches
    Reich Music for Pieces of Wood
    Reich Six Marimbas
    Fiumara Glass Interludes
    Glass Music in Similar Motion
    Vrijdag 10 maart 2017 21:00 Kleine Zaal
  • NTR ZaterdagMatinee: Voorbij het einde

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Klaas Stok (koordirigent), Leila Josefowicz (viool)
    Jeths, Berg
    Berg Vioolconcert 'Dem Andenken eines Engels'
    Jeths Requiem (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met finianciële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Zaterdag 11 maart 2017 14:15 Grote Zaal
  • John Malkovich: Just Call Me God - A dictator's final speech

    John Malkovich (acteur), Sophie von Kessel (actrice), Michael Sturminger (tekst en regie)
    John Malkovich (acteur), Sophie von Kessel (actrice), Michael Sturminger (tekst en regie), Martin Haselböck (orgel en muzikaal concept), Franz Danksagmüller (elektronica)
    Woensdag 15 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Olli Mustonen & friends: Schuberts Forellenkwintet

    Hugo Ticciati (viool), Philippe Graffin (viool), Razvan Popovici (altviool)
    Hugo Ticciati (viool), Philippe Graffin (viool), Razvan Popovici (altviool), Christian Poltéra (cello), Rick Stotijn (contrabas), Olli Mustonen (piano)
    Schubert, Mustonen, Milhaud
    Milhaud Suite de concert après La création du monde in A, op. 81
    Mustonen Pianokwintet
    Schubert Kwintet in A, D 667 'Die Forelle'
    Donderdag 23 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Rembrandt en Mondriaan in TRACKS

    Rembrandt Frerichs (piano), Maria-Paula Majoor (viool), Benjamin Glorieux (cello)
    Rembrandt Frerichs (piano), Maria-Paula Majoor (viool), Benjamin Glorieux (cello), Dominic Seldis (contrabas), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Frerichs
    Frerichs Carrousel
    Donderdag 30 maart 2017 21:00 Kleine Zaal
    Uitverkocht
  • Rembrandt en Mondriaan in TRACKS

    Rembrandt Frerichs (piano), Maria-Paula Majoor (viool), Benjamin Glorieux (cello)
    Rembrandt Frerichs (piano), Maria-Paula Majoor (viool), Benjamin Glorieux (cello), Dominic Seldis (contrabas), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Frerichs
    Frerichs Carrousel
    Vrijdag 31 maart 2017 21:00 Kleine Zaal
  • De nieuwe Passie bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Groot Omroepkoor, Martyn Brabbins (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Groot Omroepkoor, Martyn Brabbins (dirigent), Jeffrey Lloyd-Roberts (tenor), Evez Abdulla (bariton)
    Živković, Ali-Zadeh, Debussy
    Debussy Le martyre de Saint Sébastien, fragments symphoniques
    Ali-Zadeh Nasimi-Passion
    Živković The Mystival Sacrifice
    Vrijdag 7 april 2017 20:15 Grote Zaal
  • NTR ZaterdagMatinee: Vluchtelingen en dissidenten

    Radio Filharmonisch Orkest, Alexander Vedernikov (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Alexander Vedernikov (dirigent), Simone Lamsma (viool), Julia Westendorp (sopraan), Olivia Vermeulen (mezzosopraan)
    Sjostakovitsj, Prokofjev, De Roo
    De Roo and the centuries surround me with fire (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Prokofjev Eerste vioolconcert in D, op. 19
    Sjostakovitsj Vierde symfonie in c, op. 43
    Zaterdag 8 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • Polo de Haas: Solo

    Polo de Haas (piano), K. Schippers (poëzie), Jordi Carrasco Hjelm (contrabas)
    Polo de Haas (piano), K. Schippers (poëzie), Jordi Carrasco Hjelm (contrabas), Hanneke de Munk (expositie)
    De Haas, Bruynèl, Satie
    Mozart Twaalf variaties op 'Ah, vous dirai-je, maman', KV 265
    Satie Eerste gymnopédie
    Satie Eerste gnossienne
    Satie Petite ouverture à danser
    Satie Embryons desséchés
    Bruynèl Brouillard
    De Haas Amsterdam Concerto (improvisaties)
    Zaterdag 8 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • De nieuwe Passie bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Groot Omroepkoor, Martyn Brabbins (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Groot Omroepkoor, Martyn Brabbins (dirigent), Jeffrey Lloyd-Roberts (tenor), Evez Abdulla (bariton)
    Živković, Ali-Zadeh, Debussy
    Debussy Le martyre de Saint Sébastien, fragments symphoniques
    Ali-Zadeh Nasimi-Passion
    Živković The Mystival Sacrifice
    Zondag 9 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • House of Cards in Concert - Music by Jeff Beal

    Radio Filharmonisch Orkest, Jeff Beal (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Jeff Beal (dirigent)
    Beal
    Beal House of Cards Symphony
    Zaterdag 22 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • Het Amsterdams Gemengd Koor: Rutter en Duruflé

    Amsterdams Gemengd Koor, Paul Valk (dirigent)
    Amsterdams Gemengd Koor, Paul Valk (dirigent)
    Duruflé, Rutter
    Rutter Magnificat
    Duruflé Requiem, op. 9
    Zaterdag 22 april 2017 20:15 Grote Zaal
  • Glass on the Roof

    Amstel Quartet, Pascal Meyer (toetsen), Kypski (elektronica)
    Amstel Quartet, Pascal Meyer (toetsen), Kypski (elektronica), Hendrik Walther (video & licht), Thomas Myrmel (geluid), Barbara Makkinga (regieadvies)
    Kypski / Amstel Quartet, Fiumara, Glass
    Glass Music in Similar Motion
    Glass Mishima
    Glass Mad Rush
    Fiumara I Dreamed in the Cities at Night
    Kypski / Amstel Quartet Turntable Breathing
    Glass Satyagraha (arr. M. Riesman)
    Zaterdag 29 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • De magische helden van John Adams

    Radio Filharmonisch Orkest, John Adams (dirigent), Tim McAllister (saxofoon)
    Radio Filharmonisch Orkest, John Adams (dirigent), Tim McAllister (saxofoon), Sir Willard White (spreekstem)
    Stravinsky, Copland, J. Adams
    J. Adams Short Ride in a Fast Machine, Fanfare for Orchestra
    J. Adams Saxofoonconcert
    Copland Lincoln Portrait
    Stravinsky Symfonie in drie delen
    Zaterdag 6 mei 2017 14:15 Grote Zaal
  • Concertgebouworkest Horizon: British Intelligence

    Koninklijk Concertgebouworkest, Ryan Wigglesworth (dirigent), Félix Dervaux (hoorn)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Ryan Wigglesworth (dirigent), Félix Dervaux (hoorn)
    Elgar, Knussen, R. Wigglesworth
    R. Wigglesworth Clock from a Winter's Tale (In opdracht van het Koninklijk Concertgebouworkest)
    Knussen Hoornconcert, op. 28
    Elgar Enigma-variaties, op. 36
    Donderdag 11 mei 2017 21:15 Grote Zaal
  • Elgars Enigma en andere Britse breinkrakers bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Ryan Wigglesworth (dirigent), Félix Dervaux (hoorn)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Ryan Wigglesworth (dirigent), Félix Dervaux (hoorn)
    Elgar, Knussen, R. Wigglesworth
    Britten Four Sea Interludes, op. 33a
    R. Wigglesworth Clock from a Winter's Tale (In opdracht van het Koninklijk Concertgebouworkest)
    Knussen Hoornconcert, op. 28
    Elgar Enigma-variaties, op. 36
    Vrijdag 12 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • Nieuw werk voor Groot Omroepkoor

    Groot Omroepkoor, Eric Whitacre (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Eric Whitacre (dirigent)
    Whitacre
    Whitacre Sagrada Familia (In opdracht van o.a. NTR ZaterdagMatinee)
    Whitacre Lux aurumque
    Whitacre Sleep
    Whitacre Leonardo Dreams of his Flying Machine
    Zaterdag 13 mei 2017 14:15 Grote Zaal
  • Scherpdenkers: Inez Weski en 8RΛHMS RεQVIεM Reinvented

    Inez Weski, Nederlands Kamerkoor, Remy van Kesteren (harp)
    Inez Weski, Nederlands Kamerkoor, Remy van Kesteren (harp), Peter Dijkstra (dirigent)
    Brahms / Kyriakides
    Brahms / Kyriakides Requiem, op. 45
    Zaterdag 13 mei 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Christoph Eschenbach: devotie en extase

    Radio Filharmonisch Orkest, Christoph Eschenbach (dirigent), Tzimon Barto (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Christoph Eschenbach (dirigent), Tzimon Barto (piano)
    Bruckner, Rihm, Messiaen
    Messiaen Les offrandes oubliées 'méditation symphonique'
    Rihm Tweede pianoconcert
    Bruckner Zevende symfonie in E
    Zaterdag 20 mei 2017 14:15 Grote Zaal
  • NTR ZaterdagMatinee: Het nieuwe Babylon

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nederlands Kamerkoor
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nederlands Kamerkoor, Markus Stenz (dirigent), Klaas Stok (koordirigent Groot Omroepkoor), Boudewijn Jansen (koordirigent Nederlands Kamerkoor), Marisol Montalvo (sopraan, Inanna), Guibee Yang (sopraan, Die Seele), Jussi Myllys (tenor, Tammu), Robert Bork (bas-bariton, Priesterköning/Der Tod), Gabriele Schnaut (sopraan, Euphrat), Kai Wessel (countertenor, Skorpionmensch), Franz Mazura, Steven Ebel (tenor, Priester)
    Widmann
    Widmann Babylon
    Zaterdag 3 juni 2017 13:00 Grote Zaal
  • Gavrylyuk, Stravinsky en debuut Pietari Inkinen bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Pietari Inkinen, Alexander Gavrylyuk (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Pietari Inkinen, Alexander Gavrylyuk (piano)
    Bartók, Prokofjev, Kurtág
    Stravinsky Symphonies d’instruments à vent
    Kurtág Petite musique solennelle - En hommage à Pierre Boulez 90
    Prokofjev Eerste pianoconcert in Des, op. 10
    Bartók Concert voor orkest, Sz. 116
    Vrijdag 23 juni 2017 20:15 Grote Zaal
  • Holland Festival Proms – Temple of Time

    Sinta Wullur (concept, muziek, artistieke en muzikale leiding), Miranda Lakerveld (regie, dramaturgie, libretto), Marijn Korff de Gidts (slagwerk)
    Sinta Wullur (concept, muziek, artistieke en muzikale leiding), Miranda Lakerveld (regie, dramaturgie, libretto), Marijn Korff de Gidts (slagwerk), Jasper Goedman (slagwerk), Achim Heine (slagwerk), Fredrike de Winter (slagwerk), Clara de Mik (slagwerk)
    Wullur
    Wullur Temple of Time
    Zaterdag 24 juni 2017 15:00 Grote Zaal
  • Holland Festival Proms – Sacred Environment

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor
    Moore, Crumb, Mackey
    Mackey Lost and Found
    Crumb A Haunted Landscape
    Moore Sacred Environment (In opdracht van Holland Festival, NTR Radio)
    Zaterdag 24 juni 2017 17:00 Grote Zaal
  • Holland Festival Proms – Mantra

    Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano)
    Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano)
    Stockhausen
    Stockhausen Mantra
    Zaterdag 24 juni 2017 19:30 Grote Zaal
  • Holland Festival Proms – Organ Prom

    Tom Jenkinson (basgitaar), James McVinnie (orgel)
    Tom Jenkinson (basgitaar), James McVinnie (orgel)
    Glass, Messiaen, Jenkinson
    Jenkinson selectie (uit 'Solo Electric Bass I')
    Jenkinson Space Frame Suite
    Messiaen Le banquet céleste
    Glass Mad Rush
    Jenkinson nieuw werk
    Zaterdag 24 juni 2017 21:30 Grote Zaal
  • Logeren in de Grote Zaal - Max Richters Sleep

    Max Richter (piano), Grace Davidson (sopraan), Louisa Fuller (viool)
    Max Richter (piano), Grace Davidson (sopraan), Louisa Fuller (viool), Natalia Bonner (viool), Nick Barr (altviool), Ian Burdge (cello), Chris Worsey (cello)
    Richter
    Richter Sleep
    Zaterdag 15 juli 2017 23:59 Grote Zaal
    Uitverkocht
  • Arthur en Lucas Jussen spelen de Carmina Burana

    Het Koorbiënnale Festivalkoor, Nieuw Amsterdams Kinderkoor (o.l.v. Eline Welle), Béni Csillag (dirigent)
    Het Koorbiënnale Festivalkoor, Nieuw Amsterdams Kinderkoor (o.l.v. Eline Welle), Béni Csillag (dirigent), Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano), Renate Arends (sopraan), Yves Saelens (tenor), Dietrich Henschel (bariton), Slagwerkgroep van het Radio Filharmonisch Orkest (slagwerk)
    Orff
    Orff Carmina Burana
    Woensdag 23 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Gatti leidt RCO in Bruckners Negende symfonie

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Bruckner, Rihm
    Rihm IN-SCHRIFT
    Bruckner Negende symfonie in d 'Dem lieben Gott'
    Woensdag 30 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert Symphonie fantastique van Berlioz

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton)
    Berlioz, Martin
    Martin Sechs Monologe aus Jedermann
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Zondag 27 mei 2018 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Marc Albrecht dirigeert Symphonie fantastique van Berlioz

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton)
    Berlioz, Martin
    Martin Sechs Monologe aus Jedermann
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Maandag 28 mei 2018 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni