Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

1 concert op dinsdag 27 februari 2018

46 concerten vanaf woensdag 28 februari 2018

  • De Avond van de Filmmuziek

    Metropole Orkest
    Metropole Orkest
    Woensdag 28 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • De Avond van de Filmmuziek

    Metropole Orkest
    Metropole Orkest
    Donderdag 1 maart 2018 20:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Fauré's Requiem door het Nederlands Kamerorkest en Nederlands Kamerkoor

    Nederlands Kamerorkest, Nederlands Kamerkoor, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Nederlands Kamerorkest, Nederlands Kamerkoor, Gordan Nikolić (viool/leiding), Risto Joost (koordirigent), Judith van Wanroij (sopraan), Martijn Cornet (bariton)
    Fauré, Vaughan Williams, Connesson
    Connesson nieuw werk
    Vaughan Williams Fantasia on a Theme by Thomas Tallis
    Fauré Requiem, op. 48
    Vrijdag 2 maart 2018 20:15 Grote Zaal
  • Beethoven en Rihm: Monumenten voor de vrijheid

    NDR Elbphilharmonie Orchester, Thomas Hengelbrock (dirigent), Pavol Breslik (tenor)
    NDR Elbphilharmonie Orchester, Thomas Hengelbrock (dirigent), Pavol Breslik (tenor)
    Beethoven, Rihm, Wagner
    Wagner Vorspiel (uit 'Parsifal', WWV 111)
    Rihm Reminiszenz
    Beethoven Zevende symfonie in A, op. 92
    Zaterdag 3 maart 2018 14:15 Grote Zaal
  • Fauré's Requiem door het Nederlands Kamerorkest en Nederlands Kamerkoor

    Nederlands Kamerorkest, Nederlands Kamerkoor, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Nederlands Kamerorkest, Nederlands Kamerkoor, Gordan Nikolić (viool/leiding), Risto Joost (koordirigent), Judith van Wanroij (sopraan), Martijn Cornet (bariton)
    Fauré, Vaughan Williams, Connesson
    Connesson nieuw werk
    Vaughan Williams Fantasia on a Theme by Thomas Tallis
    Fauré Requiem, op. 48
    Zaterdag 3 maart 2018 20:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 4 maart 2018 14:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 18 maart 2018 14:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Donderdag 22 maart 2018 19:30 Grote Zaal
  • Cappella Neapolitana: Een antwoord op de passie van Scarlatti

    Cappella Neopolitana, Ghislieri Choir, Antonio Florio (dirigent)
    Cappella Neopolitana, Ghislieri Choir, Antonio Florio (dirigent), Roberta Invernizzi (sopraan (in Scarlatti)), Sara Mingardo (alt (in Scarlatti)), Raffaele Pe (countertenor, evangelist), Luca Cervoni (tenor, Christus), Marco Bussi (bas)
    Veneziano, A. Scarlatti
    A. Scarlatti Stabat Mater
    Veneziano La Passione secondo Giovanni
    Zaterdag 24 maart 2018 14:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 24 maart 2018 19:30 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Vrijdag 30 maart 2018 13:30 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 31 maart 2018 14:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 31 maart 2018 19:30 Grote Zaal
    Uitverkocht
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 1 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 1 april 2018 19:30 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink dirigeert Händels Messiah

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Andrew Slater (bariton), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    Händel
    Händel Messiah, HWV 56
    Maandag 2 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Zemlinsky's Die Seejungfrau compleet

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, James Conlon (dirigent), Nelson Freire (piano)
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, James Conlon (dirigent), Nelson Freire (piano)
    Brahms, Zemlinsky
    Zemlinsky Die Seejungfrau
    Brahms Tweede pianoconcert in Bes, op. 83
    Zaterdag 7 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Koperensemble van het Koninklijk Concertgebouworkest: van Bach tot Gershwin

    Koper van het Koninklijk Concertgebouworkest, Vesko Eschkenazy (viool)
    Koper van het Koninklijk Concertgebouworkest, Vesko Eschkenazy (viool)
    Monti, Gershwin, Händel
    Sjostakovitsj Festivalouverture, op. 96 (arr. P. Lawrence)
    Susato Suite (arr. J. Iveson)
    Albinoni Adagio in g (arr. S. Verhelst)
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048 (bew. C. Mowat)
    Piazzolla Ave Maria (arr. S. Verhelst)
    Händel The Arrival of the Queen of Sheba (uit 'Solomon', HWV 67) (arr. P. Archibald)
    Gershwin Gershwin Selection (arr. R. Bissill)
    Monti Csárdás (arr. S. Verhelst)
    Zondag 8 april 2018 11:00 Grote Zaal
  • Thrillers met Jaap van Zweden: Jeths en Bartók

    Radio Filharmonisch Orkest, Jaap van Zweden (dirigent), Juliane Banse (sopraan (in The Tell-Tale Heart))
    Radio Filharmonisch Orkest, Jaap van Zweden (dirigent), Juliane Banse (sopraan (in The Tell-Tale Heart)), Michelle DeYoung (mezzosopraan (in Hertog Blauwbaards burcht)), Mikhail Petrenko (bas (in Hertog Blauwbaards burcht)), Pál Mácsai (spreker (in Hertog Blauwbaards burcht))
    Bartók, Jeths
    Jeths The Tell-Tale Heart (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Bartók Hertog Blauwbaards burcht, op. 11, Sz. 48
    Zaterdag 14 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Dinsdagmiddagconcert: Liszts Tweede pianoconcert

    Beethoven Orchester Bonn, Dirk Kaftan (dirigent), Joseph Moog (piano)
    Beethoven Orchester Bonn, Dirk Kaftan (dirigent), Joseph Moog (piano)
    Liszt, R. Schumann
    R. Schumann Eerste symfonie in Bes, op. 38 'Frühling'
    Liszt Tweede pianoconcert in A
    Dinsdag 17 april 2018 15:30 Grote Zaal
  • Nielsens 'Sinfonia semplice': niet zomaar eenvoudig

    Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Severin von Eckardstein (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Severin von Eckardstein (piano)
    Nielsen, Beethoven, Fagerlund
    Fagerlund nieuw werk (In opdracht van Het Koninklijk Concertgebouw voor NTR ZaterdagMatinee en Radio Filharmonisch Orkest)
    Beethoven Vierde pianoconcert in G, op. 58
    Nielsen Zesde symfonie, FS 116 Sinfonia semplice
    Zaterdag 21 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Boris Berezovski in Rachmaninoffs Derde pianoconcert

    philharmonie zuidnederland, Dmitri Liss (dirigent), Boris Berezovski (piano)
    philharmonie zuidnederland, Dmitri Liss (dirigent), Boris Berezovski (piano)
    Sjostakovitsj, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Derde pianoconcert in d, op. 30
    Sjostakovitsj Vijftiende symfonie in A, op. 141
    Zaterdag 21 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • De virtuositeit van Caldara: La concordia de' pianeti

    La Cetra, Barockorchester Basel, Andrea Marcon (dirigent), Delphine Galou (alt)
    La Cetra, Barockorchester Basel, Andrea Marcon (dirigent), Delphine Galou (alt), Veronica Cangemi (sopraan), Christophe Dumaux (countertenor, Giove), Franco Fagioli (countertenor, Apollo), Carlos Mena (countertenor, Marte), Emiliano Gonzalez Toro (tenor), Luca Tittoto (bas)
    Caldara
    Caldara La concordia de' pianeti
    Zaterdag 28 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Symphonic Cinema: Ravels Daphnis et Chloé

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent), Lucas van Woerkum (film)
    Ravel
    Ravel Daphnis et Chloé
    Zaterdag 28 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor zingt Dvořáks Te Deum

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Tomáš Netopil (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Tomáš Netopil (dirigent), Olesya Golovneva (sopraan), Markus Butter (bariton)
    Vasks, Dvořák
    Dvořák De woudduif, op. 110
    Vasks The Fruit of Silence
    Dvořák Te Deum, op. 103
    Zondag 29 april 2018 11:00 Grote Zaal
  • Symphonic Cinema: Ravels Daphnis et Chloé

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent), Lucas van Woerkum (film)
    Ravel
    Ravel Daphnis et Chloé
    Maandag 30 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Jaap van Zweden met Bruckner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Bruckner
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Woensdag 2 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Jaap van Zweden met Bruckner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Bruckner
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Donderdag 3 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Jaap van Zweden met Bruckner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Bruckner
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Zondag 6 mei 2018 14:15 Grote Zaal
  • Kammerorchester Wien - Berlin en Denis Matsuev

    Kammerorchester Wien - Berlin, Denis Matsuev (piano), Gábor Tarkövi (trompet)
    Kammerorchester Wien - Berlin, Denis Matsuev (piano), Gábor Tarkövi (trompet)
    Tsjaikovski, Sjostakovitsj, Mozart
    Mozart Eine kleine Nachtmusik in G, KV 525
    Sjostakovitsj Eerste pianoconcert in c, op. 35
    Tsjaikovski Serenade in C, op. 48
    Maandag 7 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Bruckners Achtste symfonie & nieuw werk van Welmers

    Radio Filharmonisch Orkest, David Zinman (dirigent), Leo van Doeselaar (orgel)
    Radio Filharmonisch Orkest, David Zinman (dirigent), Leo van Doeselaar (orgel)
    Bruckner, Welmers
    Welmers Memories III (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Zaterdag 12 mei 2018 14:15 Grote Zaal
  • Joshua Weilerstein dirigeert Mozarts Pianoconcert nr. 20 en Sjostakovitsj' Elfde

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Sjostakovitsj, Mozart
    Mozart Pianoconcert nr. 20 in d, KV 466
    Sjostakovitsj Elfde symfonie in g, op. 103 'Het jaar 1905'
    Zaterdag 12 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Joshua Weilerstein dirigeert Mozarts Pianoconcert nr. 20 en Sjostakovitsj' Elfde

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Sjostakovitsj, Mozart
    Mozart Pianoconcert nr. 20 in d, KV 466
    Sjostakovitsj Elfde symfonie in g, op. 103 'Het jaar 1905'
    Maandag 14 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Franse glorie: Debussy’s La mer en Ravels La valse

    Radio Filharmonisch Orkest, Jun Märkl (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Jun Märkl (dirigent)
    Ravel, Debussy, Poulenc
    Poulenc Les biches: Suite
    Debussy La mer, trois esquisses symphoniques, L. 109
    Ravel La valse
    Zondag 20 mei 2018 11:00 Grote Zaal
  • Brahms’ Ein deutsches Requiem door Cappella Amsterdam

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent), Lenneke Ruiten (sopraan), André Morsch (bariton)
    Brahms
    Brahms Ein deutsches Requiem, op. 45
    Donderdag 24 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Muzikale maskers: Thomas Adès dirigeert eigen werk

    Britten Sinfonia, Thomas Adès (dirigent), Steven Isserlis (cello)
    Britten Sinfonia, Thomas Adès (dirigent), Steven Isserlis (cello), Nicolas Hodges (piano)
    G. Barry, Adès, Stravinsky
    Prokofjev Eerste symfonie in D, op. 25 'Klassieke'
    Stravinsky Eerste suite voor klein orkest
    Stravinsky Tweede suite voor klein orkest
    Adès Lieux retrouvés
    G. Barry Pianoconcert
    Adès Three Studies from Couperin
    Zaterdag 26 mei 2018 14:15 Grote Zaal
  • Concertgebouworkest Essentials: Blomstedt dirigeert Berlioz

    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent)
    Berlioz
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Zaterdag 26 mei 2018 21:00 Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert Symphonie fantastique van Berlioz

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton)
    Berlioz, Martin
    Martin Sechs Monologe aus Jedermann
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Zondag 27 mei 2018 14:15 Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert Symphonie fantastique van Berlioz

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton)
    Berlioz, Martin
    Martin Sechs Monologe aus Jedermann
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Maandag 28 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Elektra: Richard Strauss op zijn felst

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Dalia Schaechter (mezzosopraan), Elena Pankratova (sopraan), Asmik Grigorian (sopraan), Károly Szemerédy (bas), Thomas Piffka (tenor, Aegisth), Florian Just (bariton), Laetitia Gerards (sopraan), n.t.b., James Kryshak (tenor, Ein junger Diener), Charles Dekeyser (bas), Alwyn Mellor (sopraan), Cécile van de Sant (alt), Iris van Wijnen (mezzosopraan), Jelena Kordi (mezzosopraan), Lisette Bollen (sopraan), Eleanor Dennis (sopraan)
    R. Strauss
    R. Strauss Elektra, op. 58
    Zaterdag 2 juni 2018 14:15 Grote Zaal
  • Leonidas Kavakos speelt én dirigeert Bach en Beethoven

    Chamber Orchestra of Europe, Leonidas Kavakos (viool/leiding)
    Chamber Orchestra of Europe, Leonidas Kavakos (viool/leiding)
    Beethoven, Schubert, J.S. Bach
    J.S. Bach Vioolconcert in d, BWV 1052R
    Schubert Vijfde symfonie in Bes, D 485
    Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
    Zaterdag 2 juni 2018 20:15 Grote Zaal
  • Sir Simon Rattle: afscheid van de Berliner Philharmoniker

    Berliner Philharmoniker, Sir Simon Rattle (dirigent)
    Berliner Philharmoniker, Sir Simon Rattle (dirigent)
    Bruckner, Abrahamsen
    Abrahamsen Nieuw werk (Nederlandse première)
    Bruckner Negende symfonie in d 'Dem lieben Gott'
    Dinsdag 5 juni 2018 20:15 Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert Bruckners Vierde

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Bertrand Chamayou (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Bertrand Chamayou (piano)
    Bruckner, Mendelssohn
    Mendelssohn Tweede pianoconcert in d, op. 40
    Bruckner Vierde symfonie in Es 'Romantische'
    Maandag 18 juni 2018 20:15 Grote Zaal
  • Concertgebouworkest: Masterclass Daniele Gatti

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Stravinsky, Brahms
    Brahms Variaties op een thema van J. Haydn in Bes, op. 56a
    Stravinsky Le sacre du printemps, tableaux de la Russie païenne en deux parties
    Maandag 25 juni 2018 10:00 Grote Zaal
  • Concertgebouworkest: Masterclass Daniele Gatti

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Stravinsky, Brahms
    Brahms Variaties op een thema van J. Haydn in Bes, op. 56a
    Stravinsky Le sacre du printemps, tableaux de la Russie païenne en deux parties
    Dinsdag 26 juni 2018 10:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Concertgebouworkest: Masterclass Daniele Gatti

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Stravinsky, Brahms
    Brahms Variaties op een thema van J. Haydn in Bes, op. 56a
    Stravinsky Le sacre du printemps, tableaux de la Russie païenne en deux parties
    Woensdag 27 juni 2018 10:00 Grote Zaal
    Geannuleerd
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.