Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Wis filters
  • 23 apr. 2017
  • Overig
Beleef meer

Geen resultaten op zondag 23 april 2017

63 concerten vanaf maandag 24 april 2017

  • 4 mei Concert: Jan Terlouw, Cappella Amsterdam en Nora Fischer

    Jan Terlouw (spreker), Cappella Amsterdam, Nationaal Vrouwen Jeugdkoor
    Jan Terlouw (spreker), Cappella Amsterdam, Nationaal Vrouwen Jeugdkoor, Ed Spanjaard (dirigent en piano), Nora Fischer (zang), Lucie Horsch (blokfluit en piano), Jan Hage (harmonium en orgel)
    Telemann, T. de Leeuw, Ravel
    Rossini Kyrie, nr. 1 (uit 'Petite messe solennelle')
    Sweelinck De profundis
    Van Eyck Amarilli mia bella, nr. 35 (uit 'Der Fluyten Lust-hof')
    Poulenc Litanies à la vierge noire
    Ravel Trois beaux oiseaux du paradis (uit '3 Chansons')
    T. de Leeuw Elégie pour les villes détruites
    Ravel Kaddisch (uit 'Deux mélodies hébraïques')
    Poulenc C, nr. 1 (uit 'Deux poèmes de Louis Aragon')
    Telemann Derde fantasia in b, TWV 40:4
    Rossini Cum sancto spiritu, nr. 7 (uit 'Petite messe solennelle')
    Donderdag 4 mei 2017 21:15 Grote Zaal
  • Scherpdenkers: Inez Weski en 8RΛHMS RεQVIεM Reinvented

    Inez Weski, Nederlands Kamerkoor, Remy van Kesteren (harp)
    Inez Weski, Nederlands Kamerkoor, Remy van Kesteren (harp), Peter Dijkstra (dirigent)
    Brahms / Kyriakides
    Brahms / Kyriakides Requiem, op. 45
    Zaterdag 13 mei 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Professor Erik Scherder over muziek en ons brein

    Erik Scherder (spreker), Camerata RCO , Jonge Strijkers Amsterdam
    Erik Scherder (spreker), Camerata RCO , Jonge Strijkers Amsterdam, Thomas Beijer (piano)
    Murphy, Falla/Burgers, Brahms
    Mozart Molto allegro (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Schubert Adagio (uit 'Octet in F', D 803, op. 166)
    Mahler Kräftig bewegt, doch nicht zu schnell - Trio: Recht gemächlich (uit 'Eerste symfonie in D') (arr. K. Simon)
    Brahms Vijfde Hongaarse dans in fis, WoO 1
    Falla/Burgers selectie (uit 'Nachten in de tuinen van Spanje (Noches en los jardines de España)') (arr. T.A. Beijer)
    Murphy Tonal (In opdracht van Het Concertgebouw en Camerata RCO)
    Murphy Atonal (In opdracht van Het Concertgebouw en Camerata RCO)
    Mozart Allegro assai (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Dinsdag 16 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • Audio Obscura x Dixon b2b Job Jobse

    Dixon, Job Jobse
    Dixon, Job Jobse
    Donderdag 25 mei 2017 20:00 Grote Zaal
  • Amsterdammertje presenteert: 'een ouderwets Rondje-Mokum'

    Rondje Mokum, André Vrolijk (leiding/accordeon)
    Rondje Mokum, André Vrolijk (leiding/accordeon)
    Zaterdag 3 juni 2017 20:15 Grote Zaal
  • Entrée Presents: Binkbeats + guests

    Binkbeats, Remy van Kesteren (harp), LUWTEN (zang)
    Binkbeats, Remy van Kesteren (harp), LUWTEN (zang), Miroslav Petkov (trompet), Martin Schippers (trombone), Nico Schippers (trombone), Venz (DJ), Dia Dia Dia (DJ)
    Zaterdag 17 juni 2017 22:00 Kleine Zaal
  • Holland Festival Proms – Temple of Time

    Sinta Wullur (concept, muziek, artistieke en muzikale leiding), Miranda Lakerveld (regie, dramaturgie, libretto), Marijn Korff de Gidts (slagwerk)
    Sinta Wullur (concept, muziek, artistieke en muzikale leiding), Miranda Lakerveld (regie, dramaturgie, libretto), Marijn Korff de Gidts (slagwerk), Jasper Goedman (slagwerk), Achim Heine (slagwerk), Fredrike de Winter (slagwerk), Clara de Mik (slagwerk), Krishna . (slagwerk), Chetna Sahni Sehgal (zang), Ilyas Nadjafi (zang), Ganesh Ramnath (zang), Marielle de Winter (zang), Juliette van Dijk (zang), Miranda Driessen (zang), Namgyal Lhamo (zang), Sinan Vural (zang), Iris Ficker (zang)
    Wullur
    Wullur Temple of Time
    Zaterdag 24 juni 2017 15:00 Grote Zaal
  • Holland Festival Proms – Dark Play

    Zaterdag 24 juni 2017 16:00 Kleine Zaal
  • Finale Koninklijk Concertgebouw Concours 2017

    n.t.b. finalisten van het Koninklijk Concertgebouw Concours
    n.t.b. finalisten van het Koninklijk Concertgebouw Concours
    Zondag 25 juni 2017 15:00 Kleine Zaal
  • Masterclass dirigeren door Daniele Gatti met het Concertgebouworkest

    Daniele Gatti (dirigent), Valentina Peleggi (dirigent), Dawid Runtz (dirigent)
    Daniele Gatti (dirigent), Valentina Peleggi (dirigent), Dawid Runtz (dirigent), Sergey Neller (dirigent), Jiří Rožeň (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest
    Woensdag 28 juni 2017 10:00 Grote Zaal
  • Masterclass dirigeren door Daniele Gatti met het Concertgebouworkest

    Daniele Gatti (dirigent), Valentina Peleggi (dirigent), Dawid Runtz (dirigent)
    Daniele Gatti (dirigent), Valentina Peleggi (dirigent), Dawid Runtz (dirigent), Sergey Neller (dirigent), Jiří Rožeň (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest
    Donderdag 29 juni 2017 10:00 Grote Zaal
  • Masterclass dirigeren door Daniele Gatti met het Concertgebouworkest

    Daniele Gatti (dirigent), Valentina Peleggi (dirigent), Dawid Runtz (dirigent)
    Daniele Gatti (dirigent), Valentina Peleggi (dirigent), Dawid Runtz (dirigent), Sergey Neller (dirigent), Jiří Rožeň (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest
    Vrijdag 30 juni 2017 10:00 Grote Zaal
  • Erik Scherder & Ysbrand van der Werf: Over slaap en ons brein

    Erik Scherder (spreker), Ysbrand van der Werf (spreker), Mariana Izman (piano)
    Erik Scherder (spreker), Ysbrand van der Werf (spreker), Mariana Izman (piano)
    Beethoven, Mozart, J.S. Bach
    Brahms Wiegenlied nr. 4 (uit 'Fünf Lieder', op. 49) (arr. L. Godowski)
    Debussy Clair de lune (uit 'Suite bergamasque', L. 75)
    J.S. Bach Aria (uit 'Goldberg-variaties', BWV 988)
    Mozart Adagio (uit 'Twaalfde sonate in F', KV 332)
    Beethoven Für Elise in a, WoO 59
    Beethoven Adagio sostenuto (uit 'Veertiende sonate in cis', op. 27, nr. 2 'Mondschein')
    Vrijdag 14 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Yoga in Concert: Kuiper, De Hoop en Bhattacharya

    Jan Kuiper (gitaar/yogi), Yvonne de Hoop (yogi), Sandip Bhattacharya (tabla (trommels)/zang/percussie)
    Jan Kuiper (gitaar/yogi), Yvonne de Hoop (yogi), Sandip Bhattacharya (tabla (trommels)/zang/percussie), Jan Klug (soundscaper)
    Zaterdag 15 juli 2017 13:00 Grote Zaal
  • Logeren in de Grote Zaal - Max Richters Sleep

    Max Richter (piano), Grace Davidson (sopraan), Louisa Fuller (viool)
    Max Richter (piano), Grace Davidson (sopraan), Louisa Fuller (viool), Natalia Bonner (viool), Nick Barr (altviool), Ian Burdge (cello), Chris Worsey (cello)
    Richter
    Richter Sleep
    Zaterdag 15 juli 2017 23:59 Grote Zaal
  • Uwaga! Mozart op de Balkan

    Uwaga!, Christoph König (viool en altviool), Maurice Maurer (viool)
    Uwaga!, Christoph König (viool en altviool), Maurice Maurer (viool), Miroslav Nisic (accordeon), Matthias Hacker (contrabas), Max Klaas (percussie)
    Bangalter / De Homem-Christo, Uwaga!, Mozart
    Hacker Efimias Tanz
    Maurer Reggae vioolconcert (naar Adagio uit Derde vioolconcert in G, KV 216 van W.A. Mozart)
    König Kein Weltuntergang
    Paunovic Haos Kolo (arr. M. Nisic)
    König Konsole / Kyrie (naar Kyrie uit Mis in c, KV 427 van W.A. Mozart)
    Maurer Alla Turca (naar Alla Turca uit Sonate in A, KV 331 van W.A. Mozart)
    König Zauberflöte (naar Ouverture uit Die Zauberflöte, KV 620 van W.A. Mozart)
    Mozart Adagio (uit 'Pianoconcert nr. 23 in A', KV 488) (arr. C. König)
    Uwaga! Balkan sonate (naar Andante grazioso uit Sonate in A, KV 331 van W.A. Mozart)
    Maurer Lacrimosa (naar Requiem in d, KV 626 van W.A. Mozart)
    Bangalter / De Homem-Christo Around the World (arr. C. König)
    Dinsdag 25 juli 2017 20:00 Kleine Zaal
  • Fuse: van Studio naar Concertgebouw

    Fuse, Julia Philippens (viool), Emma van der Schalie (viool)
    Fuse, Julia Philippens (viool), Emma van der Schalie (viool), Adriaan Breunis (altviool), Mascha van Nieuwkerk (cello), Tobias Nijboer (contrabas), Daniel van Dalen (percussie)
    Taube, Trapp, E. Meyer
    Bruce Part One (uit 'Gumboots')
    Bruce Dance IV (uit 'Gumboots')
    Bruce Dance V (uit 'Gumboots')
    Ligeti Musica ricercata
    Falla/Burgers Nana
    Daniels Divertimento
    Ravel Alborada del gracioso
    Falla/Burgers Danza ritual del fuego (uit 'Suite 'El amor brujo'')
    Chalhoub Recitative ala Baroque
    Riley In C
    Frahm Hammers
    Duncan / E. Meyer Attaboy
    E. Meyer Chromium Picolonate
    Trapp Mr. Black
    Taube Så skimrande var aldrig havet
    Dinsdag 1 augustus 2017 20:00 Kleine Zaal
  • SummerNight at the Movies I: van Superman tot Ice Age

    Münchner Symphoniker, Andreas Schüller (dirigent), Christiaan Kuyvenhoven (presentator)
    Münchner Symphoniker, Andreas Schüller (dirigent), Christiaan Kuyvenhoven (presentator)
    Bernstein, Williams, Copland
    Newman 20th Century Fox Fanfare
    Grieg Prelude: Morning Mood (Morgenstemning) (uit 'Peer Gynt', op. 23)
    Grieg The Death of Åse (Åses død) (uit 'Peer Gynt', op. 23)
    Grieg Anitra's Dance (Anitras dans) (uit 'Peer Gynt', op. 23)
    Grieg In the Hall of the Mountain King (I Dovregubbens hall) (uit 'Peer Gynt', op. 23)
    Rota The Godfather Waltz (uit 'The Godfather')
    Rota Love theme from The Godfather (uit 'The Godfather')
    Chatsjatoerjan Adagio van Spartacus en Phrygia (uit 'Tweede suite 'Spartacus'')
    Chatsjatoerjan Sabeldans
    Copland Fanfare for the Common Man
    Williams Suite 'Harry Potter and the Sorcerer's Stone'
    Bernstein The Magnificent Seven
    Williams March (uit 'Superman')
    Bernstein Medley West Side Story
    Chatsjatoerjan Waltz (uit 'Maskerade suite')
    Williams Raiders March (uit 'Indiana Jones')
    Williams Main Theme (uit 'Schindler's List')
    Dinsdag 8 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Producer Henrik Schwarz, Metropole Orkest en Jules Buckley

    Metropole Orkest, Jules Buckley (dirigent), Henrik Schwarz (producer)
    Metropole Orkest, Jules Buckley (dirigent), Henrik Schwarz (producer)
    Zaterdag 19 augustus 2017 21:00 Grote Zaal
  • Mike Kwadraat: Boddé en Del Ferro improviseren

    Mike Boddé (piano), Mike del Ferro (piano)
    Mike Boddé (piano), Mike del Ferro (piano)
    Maandag 21 augustus 2017 20:00 Kleine Zaal
  • SummerNight at the Movies II: van Dallas tot Downton Abbey

    Noord Nederlands Orkest, Christian Schumann (dirigent), Harry Piekema (presentator)
    Noord Nederlands Orkest, Christian Schumann (dirigent), Harry Piekema (presentator)
    Elfman, Tiersen, Powell
    Goldsmith Universal Studios Theme
    Moesorgski Nacht op de kale berg
    Saint-Saëns Danse macabre
    Lunn The Suite (uit 'Downton Abbey') (arr. D. Wagner)
    Beal House of Cards (arr. R. Ford)
    Djawadi Game of Thrones (arr. G.P. van Schaik)
    Immel Theme from Dallas (arr. H. Mancini)
    Dale Surfrider (uit 'Pulp Fiction') (arr. G.P. van Schaik)
    Dale Misirlou (uit 'Pulp Fiction') (arr. G.P. van Schaik)
    R. Strauss Einleitung (Sonnenaufgang) (uit 'Also sprach Zarathustra', op. 30)
    Williams Hook
    Williams Flying theme (uit 'E.T. The Extra-Terrestrial')
    Powell How to Train Your Dragon
    Tiersen Amélie
    Elfman Main Theme (uit 'Men in Black')
    Elfman Batman Suite
    Williams Imperial March (uit 'Star Wars')
    Zaterdag 26 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Cursus: Beethoven en het geloof

    Michel Khalifa (presentatie)
    Michel Khalifa (presentatie)
    Maandag 18 september 2017 20:00 Koorzaal
    Geannuleerd
  • Scherpdenkers: Erwin Olaf en Cello8ctet Amsterdam

    Erwin Olaf, Cello8ctet Amsterdam, Michael Riesman (piano)
    Erwin Olaf, Cello8ctet Amsterdam, Michael Riesman (piano)
    Glass
    Glass Suite uit Dracula (arr. M. Riesman)
    Glass Suite uit The Hours (arr. M. Riesman)
    Donderdag 5 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Nik Bärtsch's Mobile

    Nik Bärtsch’s Mobile
    Nik Bärtsch’s Mobile
    Vrijdag 6 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Lezing: Muziek en samenleving

    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Maandag 9 oktober 2017 20:00 Koorzaal
  • Sietske Sikkes: Muziek, alzheimer en dementie

    Sietske Sikkes (presentator), Charlie Bo Meijering (piano)
    Sietske Sikkes (presentator), Charlie Bo Meijering (piano)
    Dinsdag 10 oktober 2017 20:00 Koorzaal
  • Concertgebouworkest Horizon: Multiversum

    Koninklijk Concertgebouworkest, Peter Eötvös (dirigent), Iveta Apkalna (orgel)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Peter Eötvös (dirigent), Iveta Apkalna (orgel), László Fassang (hammondorgel), Jaap Drupsteen (visualisatie), Vincent Icke (spreker)
    Eötvös, Vivier, Ligeti
    Ligeti Atmosphères
    Vivier Orion
    Eötvös Multiversum
    Donderdag 19 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Iconen in de Kleine Zaal: Dvořáks 'Dumky'-trio

    Bert Natter, Trio Shaham Erez Wallfisch
    Bert Natter, Trio Shaham Erez Wallfisch
    Dvořák
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Vrijdag 20 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • ADE: Kiasmos (live), special guests: Grandbrothers

    Kiasmos, Grandbrothers
    Kiasmos, Grandbrothers
    Zaterdag 21 oktober 2017 23:30 Grote Zaal
  • TRACKS - Pianoduo Scholtes-Janssens

    Pianoduo Scholtes-Janssens, Elsina Jansen (regie), Desirée van Gelderen (licht)
    Pianoduo Scholtes-Janssens, Elsina Jansen (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Rosenblatt, Prokofjev, Satie
    Poulenc Allegro ma non troppo (uit 'Concert voor twee piano's in d', op. 61)
    Debussy Avec emportement (uit 'En blanc et noir')
    Ravel Prélude à la nuit: Très modéré (uit 'Rapsodie espagnole')
    Ravel Feria: Assez animé (uit 'Rapsodie espagnole')
    Milhaud Modéré (uit 'Scaramouche', op. 165d)
    Satie Eerste gymnopédie
    Prokofjev Introductie (uit 'Eerste suite uit 'Assepoester'', op. 107)
    Prokofjev Assepoesters wals (uit 'Eerste suite uit 'Assepoester'', op. 107)
    Satie La belle excentrique
    Rosenblatt Concertino on two Russian themes
    Donderdag 26 oktober 2017 21:00 Kleine Zaal
  • TRACKS - Pianoduo Scholtes-Janssens

    Pianoduo Scholtes-Janssens, Elsina Jansen (regie), Desirée van Gelderen (licht)
    Pianoduo Scholtes-Janssens, Elsina Jansen (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Rosenblatt, Prokofjev, Satie
    Poulenc Allegro ma non troppo (uit 'Concert voor twee piano's in d', op. 61)
    Debussy Avec emportement (uit 'En blanc et noir')
    Ravel Prélude à la nuit: Très modéré (uit 'Rapsodie espagnole')
    Ravel Feria: Assez animé (uit 'Rapsodie espagnole')
    Milhaud Modéré (uit 'Scaramouche', op. 165d)
    Satie Eerste gymnopédie
    Prokofjev Introductie (uit 'Eerste suite uit 'Assepoester'', op. 107)
    Prokofjev Assepoesters wals (uit 'Eerste suite uit 'Assepoester'', op. 107)
    Satie La belle excentrique
    Rosenblatt Concertino on two Russian themes
    Vrijdag 27 oktober 2017 21:00 Kleine Zaal
  • De vrouwelijke Faust: Mascagni's Rapsodia satanica (met film)

    Radio Filharmonisch Orkest, Valerio Galli (dirigent), Rosanne Philippens (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Valerio Galli (dirigent), Rosanne Philippens (viool)
    Mascagni, Busoni, Puccini
    Puccini Capriccio sinfonico
    Busoni Vioolconcert in D, op. 35a
    Mascagni Rapsodia satanica
    Zaterdag 4 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Lezing: Muziek en ethiek

    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Woensdag 8 november 2017 20:00 Koorzaal
  • Scherpdenkers: Mano Bouzamour & Jean-Guihen Queyras

    Mano Bouzamour, Jean-Guihen Queyras (cello), Sokratis Sinopoulos (lyra (knievedel))
    Mano Bouzamour, Jean-Guihen Queyras (cello), Sokratis Sinopoulos (lyra (knievedel)), Keyvan Chemirani (percussie), Bijan Chemirani (percussie)
    Leriche, Traditioneel, Lutoslawski
    Stroppa Ay, There’s the Rub
    Daly Karsilama (uit danscyclus Choroi)
    Sinopoulos Nihavent Semai
    Kurtág selectie (uit 'Jelek, játékok és üzenetek (Tekens, spelletjes en berichten)')
    K. Chemirani / B. Chemirani Percussie improvisatie '7/4'
    Lutoslawski Sacher variatie
    Traditioneel Homayoun
    Leriche 5/4
    Traditioneel Sunday Morning (arr. S. Sinopoulos)
    Traditioneel Hasapiko
    Donderdag 9 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Cursus: Thinking East

    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Woensdag 15 november 2017 20:00 Koorzaal
  • Lezing: Muziek en identiteit

    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Maandag 20 november 2017 20:00 Pleinfoyer
  • Turning East: Caravan - Julian Schneemann & Friends

    Bart Schneemann (hobo), Emmy Storms (viool), Jawa Manla (ud)
    Bart Schneemann (hobo), Emmy Storms (viool), Jawa Manla (ud), Julian Schneemann (piano/compositie), Jeroen Batterink (slagwerk), Nederlands Blazers Ensemble
    Dinsdag 21 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Turning East: Bach ontmoet soefi

    Bart Schneemann (hobo), Haleh Seyfizadeh (zang), Elisabeth Hetherington (zang)
    Bart Schneemann (hobo), Haleh Seyfizadeh (zang), Elisabeth Hetherington (zang), Ali Ghamsari (tar), David Mackor (theorbe), Nederlands Blazers Ensemble
    Zaterdag 25 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • TRACKS - Fuse

    Fuse, Frank Lammers (regie), Desirée van Gelderen (licht)
    Fuse, Frank Lammers (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Donderdag 30 november 2017 21:00 Kleine Zaal
  • TRACKS - Fuse

    Fuse, Frank Lammers (regie), Desirée van Gelderen (licht)
    Fuse, Frank Lammers (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Vrijdag 1 december 2017 21:00 Kleine Zaal
  • B’nai B’rith Chanoeka Concert 2017

    Israel Nachman (cantor), Barry Mehler (dirigent), Tal Strauss (piano)
    Israel Nachman (cantor), Barry Mehler (dirigent), Tal Strauss (piano), Noa Eyl (viool), Dmitry Ivanov (viool), Julia Dinerstein (altviool), Nadia David (cello), Michel Marang (klarinet), Maayan Licht (tenor&sopraan), João Moreira (tenor), Albert van Ommen (tenor), Holgerd Vachlis (tenor), David Feldman (bariton&alt), Ken Gould (bariton), Itamar Lapid (bas), Gilad Nezer (bas)
    Dinsdag 12 december 2017 20:00 Kleine Zaal
    Uitverkocht
  • Arthur Japin in Scherpdenkers: Stille Nacht am Silbersee

    Arthur Japin, Silbersee, Romain Bischoff (leiding)
    Arthur Japin, Silbersee, Romain Bischoff (leiding), Jörg Brinkmann (cello)
    Brinkmann, D. Lang
    D. Lang the little match girl passion
    Brinkmann nieuw werk
    Woensdag 20 december 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Iconen in de Kleine Zaal: Schumanns Pianokwintet

    Bert Natter, Heath Kwartet, Hannes Minnaar (piano)
    Bert Natter, Heath Kwartet, Hannes Minnaar (piano)
    R. Schumann
    R. Schumann Pianokwintet in Es, op. 44
    Donderdag 21 december 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Cursus: De instrumentale muziek van Bach

    Michel Khalifa (presentatie)
    Michel Khalifa (presentatie)
    Woensdag 10 januari 2018 20:00 Koorzaal
  • Cursus: Tsjaikovski door Hans Haffmans

    Hans Haffmans (presentatie)
    Hans Haffmans (presentatie)
    Dinsdag 23 januari 2018 20:00 Koorzaal
  • TRACKS - Rosanne Philippens

    Rosanne Philippens (viool), Elsina Jansen (regie), Desirée van Gelderen (licht)
    Rosanne Philippens (viool), Elsina Jansen (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Vrijdag 26 januari 2018 21:00 Kleine Zaal
  • Scherpdenkers: Peter Kuipers Munneke & Ralph van Raat

    Peter Kuipers Munneke, Ralph van Raat (piano)
    Peter Kuipers Munneke, Ralph van Raat (piano)
    Fiumara, Ligeti, J.L. Adams
    Debussy Des pas sur la neige (uit 'Préludes I', L. 117)
    Boulez III. Modéré, presque vif, nr. 3 (uit 'Tweede sonate')
    Murail Estuaire
    Tanaka Northern Light
    Tanaka Crystalline II
    J.L. Adams Nunataks (Solitary Peaks)
    Ligeti Arc-en-ciel, nr. 5 (uit 'Etudes, premier livre')
    Fiumara Counting Eskimo Words for Snow (wereldpremière)
    Vrijdag 2 februari 2018 20:15 Kleine Zaal
  • TRACKS - Berlage Saxofoonkwartet

    Berlage Saxofoonkwartet, Sybrand van der Werf (regie), Desirée van Gelderen (licht)
    Berlage Saxofoonkwartet, Sybrand van der Werf (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Donderdag 22 februari 2018 21:00 Kleine Zaal
  • TRACKS - Berlage Saxofoonkwartet

    Berlage Saxofoonkwartet, Sybrand van der Werf (regie), Desirée van Gelderen (licht)
    Berlage Saxofoonkwartet, Sybrand van der Werf (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Vrijdag 23 februari 2018 21:00 Kleine Zaal
  • Erik Scherder en Nikola Meeuwsen: Muziek en het brein

    Erik Scherder (spreker)
    Erik Scherder (spreker)
    Vrijdag 9 maart 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Scherpdenkers: Hans Aarsman en Bart Schneemann

    Hans Aarsman, Nederlands Blazers Ensemble
    Hans Aarsman, Nederlands Blazers Ensemble
    Zondag 11 maart 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Cursus: Muzikale retoriek in de Matthäus-Passion

    Michel Khalifa (presentatie)
    Michel Khalifa (presentatie)
    Woensdag 14 maart 2018 20:00 Koorzaal
  • Iconen in de Kleine Zaal: Schuberts Rosamunde

    Bert Natter, Pavel Haas Kwartet
    Bert Natter, Pavel Haas Kwartet
    Schubert
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Donderdag 15 maart 2018 20:15 Kleine Zaal
  • TRACKS - Laetitia Gerards

    Laetitia Gerards (sopraan), Thomas Beijer (piano), Kiki Jaski (regie)
    Laetitia Gerards (sopraan), Thomas Beijer (piano), Kiki Jaski (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Vrijdag 23 maart 2018 21:00 Kleine Zaal
  • Cursus: Tsjaikovski door Hans Haffmans

    Hans Haffmans (presentatie)
    Hans Haffmans (presentatie)
    Woensdag 18 april 2018 20:00 Koorzaal
  • Symphonic Cinema: Ravels Daphnis et Chloé

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent), Lucas van Woerkum (film)
    Ravel
    Ravel Daphnis et Chloé
    Zaterdag 28 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Symphonic Cinema: Ravels Daphnis et Chloé

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent), Lucas van Woerkum (film)
    Ravel
    Ravel Daphnis et Chloé
    Maandag 30 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Cursus: Sibelius door Hans Haffmans

    Hans Haffmans (presentatie)
    Hans Haffmans (presentatie)
    Maandag 14 mei 2018 20:00 Koorzaal
  • Iconen in de Kleine Zaal: Bachs Cellosuites

    Bert Natter, Nicolas Altstaedt (cello)
    Bert Natter, Nicolas Altstaedt (cello)
    J.S. Bach
    J.S. Bach nr. 1 in G gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 5 in c kl.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    Donderdag 24 mei 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Cursus: Beethoven de mythe

    Michel Khalifa (presentatie)
    Michel Khalifa (presentatie)
    Maandag 28 mei 2018 20:00 Koorzaal
  • Concertgebouworkest: Masterclass Daniele Gatti

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Maandag 25 juni 2018 10:00 Grote Zaal
  • Concertgebouworkest: Masterclass Daniele Gatti

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Dinsdag 26 juni 2018 10:00 Grote Zaal
  • Concertgebouworkest: Masterclass Daniele Gatti

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Woensdag 27 juni 2018 10:00 Grote Zaal
    Geannuleerd
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.