Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Wis filters
  • 23 apr. 2017
  • Vocaal
Componist
Meer... Minder...

Vocale muziek

Van intieme zangrecitals in de Kleine Zaal tot indrukwekkende koorwerken en wereldberoemde zangers in de Grote Zaal: de mooiste vocale muziek hoort u in Het Concertgebouw.

Geen resultaten op zondag 23 april 2017

161 concerten vanaf maandag 24 april 2017

  • NTR ZaterdagMatinee: Nabucco in de Barok

    Cappella Mediterranea, Chœur de Chambre de Namur, Leonardo García Alarcón (dirigent)
    Cappella Mediterranea, Chœur de Chambre de Namur, Leonardo García Alarcón (dirigent), Fernando Guimarães (tenor, Nabucco), Alejandro Meerapfel (bas, Daniele), Owen Willetts (countertenor, Arioco), Matteo Bellotto (bas, Eufrate), Ariana Vendittelli (sopraan, Azaria/Idolatria), Caroline Weynants (sopraan, Anania), Lucía Martín Cartón (sopraan, Misaele), Capucine Keller (sopraan, Superbia)
    Falvetti
    Falvetti ll dialogo del Nabucco
    Zaterdag 29 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • 4 mei Concert: Jan Terlouw, Cappella Amsterdam en Nora Fischer

    Jan Terlouw (spreker), Cappella Amsterdam, Nationaal Vrouwen Jeugdkoor
    Jan Terlouw (spreker), Cappella Amsterdam, Nationaal Vrouwen Jeugdkoor, Ed Spanjaard (dirigent en piano), Nora Fischer (zang), Lucie Horsch (blokfluit en piano), Jan Hage (harmonium en orgel)
    Telemann, T. de Leeuw, Ravel
    Rossini Kyrie, nr. 1 (uit 'Petite messe solennelle')
    Sweelinck De profundis
    Van Eyck Amarilli mia bella, nr. 35 (uit 'Der Fluyten Lust-hof')
    Poulenc Litanies à la vierge noire
    Ravel Trois beaux oiseaux du paradis (uit '3 Chansons')
    T. de Leeuw Elégie pour les villes détruites
    Ravel Kaddisch (uit 'Deux mélodies hébraïques')
    Poulenc C, nr. 1 (uit 'Deux poèmes de Louis Aragon')
    Telemann Derde fantasia in b, TWV 40:4
    Rossini Cum sancto spiritu, nr. 7 (uit 'Petite messe solennelle')
    Donderdag 4 mei 2017 21:15 Grote Zaal
  • Nieuw werk voor Groot Omroepkoor

    Groot Omroepkoor, Eric Whitacre (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Eric Whitacre (dirigent)
    Traditioneel, J.S. Bach, Hopkins
    Whitacre Lux aurumque
    Whitacre Leonardo Dreams of his Flying Machine
    Hopkins Past Life Melodies
    Whitacre Water Night
    J.S. Bach Come Sweet Death (bew. E. London)
    Whitacre Cloudburst
    Whitacre Child of wonder
    Traditioneel Elijah rock (bew. M. Hogan)
    Traditioneel I want Jesus to walk with me (bew. M. Hogan)
    Traditioneel Joshua fit the battle of Jericho
    Whitacre Sleep
    Zaterdag 13 mei 2017 14:15 Grote Zaal
  • Herreweghe 70 jaar: Missa Brevis en Bach-cantates

    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Hannah Morrison (sopraan)
    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Hannah Morrison (sopraan), Alex Potter (countertenor), Thomas Hobbs (tenor), Peter Kooy (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Mis in A, BWV 234
    J.S. Bach Cantate 'Ein feste Burg ist unser Gott', BWV 80
    J.S. Bach Cantate 'Gott, der Herr, ist Sonn und Schild', BWV 79
    Zondag 14 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • Christopher Maltman zingt Eisler: Hollywood Songbook

    Christopher Maltman (bariton), Julius Drake (piano)
    Christopher Maltman (bariton), Julius Drake (piano)
    Eisler
    Eisler Hollywood Songbook
    Dinsdag 16 mei 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Royal Music by Händel & Purcell

    Bach Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan)
    Bach Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Purcell, Händel
    Händel Tweede suite in D, HWV 349
    Händel Fatto scorta al sentier della gloria, Aria (uit 'Arminio', HWV 36)
    Händel Lascia ch'io pianga mia cruda sorte (uit 'Rinaldo', HWV 7a)
    Purcell Sound the Trumpet, Z 335
    Händel Concerto grosso in Bes, op. 3, nr. 2, HWV 313
    Purcell Aria 'When I Am Laid in Earth' (Dido's Lament) (uit 'Dido and Aeneas', Z 626)
    Händel Pena tiranna io sento al core, Aria (uit 'Amadigi di Gaula', HWV 11)
    Händel Let the bright Seraphim in burning row, nr. 107 (uit 'Samson', HWV 57)
    Händel Ombra mai fù (uit 'Xerxes', HWV 40)
    Händel Ode for the Birthday of Queen Anne, HWV 74
    Händel Derde suite in G, HWV 350
    Händel Io t'abbraccio, è più che morte aspro e forte (uit 'Rodelinda, regina de Langobardi', HWV 19)
    Händel Da tempeste il legno infranto (uit 'Giulio Cesare in Egitto', HWV 17)
    Händel Sento la gioia, ch'in sen mi brilla, Aria (uit 'Amadigi di Gaula', HWV 11)
    Zondag 21 mei 2017 14:15 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Studenten van de Dutch National Opera Academy, Nikki Treurniet (sopraan), Jeannette van Schaik (sopraan)
    Studenten van de Dutch National Opera Academy, Nikki Treurniet (sopraan), Jeannette van Schaik (sopraan), Nina van Essen (mezzosopraan), Zofia Hanna (mezzosopraan), Deborah Saffery (mezzosopraan), Judith Weusten (mezzosopraan), Peter Nilsson (piano)
    Humperdinck
    Humperdinck delen (uit 'Hänsel und Gretel')
    Woensdag 31 mei 2017 12:30 Kleine Zaal
  • NTR ZaterdagMatinee: Het nieuwe Babylon

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nederlands Kamerkoor
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nederlands Kamerkoor, Markus Stenz (dirigent), Klaas Stok (koordirigent Groot Omroepkoor), Boudewijn Jansen (koordirigent Nederlands Kamerkoor), Marisol Montalvo (sopraan, Inanna), Guibee Yang (sopraan, Die Seele), Jussi Myllys (tenor, Tammu), Robert Bork (bas-bariton, Priesterköning/Der Tod), Gabriele Schnaut (sopraan, Euphrat), Kai Wessel (countertenor, Skorpionmensch), Steven Ebel (tenor, Priester), Franz Tscherne (spreekstem, Ezechiel), Simon Duus (bas, Ein Schreiber), Damian Höflmaier (jongenssopraan (uit Tölzer Knabenchor), Ein Bote/Das Kind), Daniel Henze (jongenssopraan (uit Tölzer Knabenchor), Ein Bote/Das Kind)
    Widmann
    Widmann Babylon
    Zaterdag 3 juni 2017 13:00 Grote Zaal
  • Holland Festival: Jonas Kaufmann en Eva-Maria Westbroek

    Jonas Kaufmann (tenor), Eva-Maria Westbroek (sopraan), Jochen Rieder (dirigent)
    Jonas Kaufmann (tenor), Eva-Maria Westbroek (sopraan), Jochen Rieder (dirigent), Residentie Orkest
    Wagner, Verdi
    Verdi Prelude (uit 'Aida')
    Verdi Se quel guerrier io fossi! (uit 'Aida')
    Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
    Verdi La vita è inferno all'infelice! ... Oh, tu che in seno agli angeli (uit 'La forza del destino')
    Verdi Tu che le vanità (uit 'Don Carlo')
    Verdi Prelude (uit 'Otello')
    Verdi Già nella notte densa (uit 'Otello')
    Wagner Vorspiel (uit 'Rienzi, der Letzte der Tribunen', WWV 49)
    Wagner Eerste akte, derde scène (uit 'Die Walküre', WWV 86b)
    Zondag 4 juni 2017 15:00 Grote Zaal
  • Padmore en Bezuidenhout: Schuberts Schwanengesang

    Mark Padmore (tenor), Kristian Bezuidenhout (fortepiano)
    Mark Padmore (tenor), Kristian Bezuidenhout (fortepiano)
    Schubert, Beethoven
    Beethoven Maigesang, nr. 4 (uit 'Acht Lieder', op. 52)
    Beethoven Neue Liebe, neues Leben, nr. 2 (uit 'Sechs Lieder', op. 75)
    Beethoven Adelaide, op. 46
    Beethoven An die ferne Geliebte, op. 98
    Schubert Schwanengesang, D 957
    Dinsdag 6 juni 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Sächsische Staatskapelle Dresden & Matthias Goerne: Mahler

    Sächsische Staatskapelle Dresden, Daniel Harding (dirigent), Matthias Goerne (bariton)
    Sächsische Staatskapelle Dresden, Daniel Harding (dirigent), Matthias Goerne (bariton)
    Dvořák, Mahler
    Mahler Blumine (uit 'Eerste symfonie (Hamburger versie incl. Blumine) in D' 'Titan')
    Mahler Kindertotenlieder
    Dvořák Achtste symfonie in G, op. 88
    Donderdag 8 juni 2017 20:15 Grote Zaal
  • Studentenkoor Amsterdam & CREA Orkest: Verdi, Zemlinsky en Mahler

    CREA Orkest, Studentenkoor Amsterdam, Charlotte Houberg (sopraan)
    CREA Orkest, Studentenkoor Amsterdam, Charlotte Houberg (sopraan), Rosina Fabius (alt), Satriya Krisna (tenor), Agris Hartmanis (bas)
    Mahler, Zemlinsky, Verdi
    Verdi Te Deum
    Zemlinsky Frühlingsbegräbnis
    Mahler Das klagende Lied
    Dinsdag 20 juni 2017 20:15 Grote Zaal
  • Holland Festival Proms – Sacred Environment

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor
    Moore, Crumb, Mackey
    Mackey Lost and Found
    Crumb A Haunted Landscape
    Moore Sacred Environment (In opdracht van Holland Festival, NTR Radio)
    Zaterdag 24 juni 2017 17:00 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Opera Classics

    The Symphonic Orchestra of the Netherlands, Opera Mannenkoor, Pieter Jan Leusink (dirigent)
    The Symphonic Orchestra of the Netherlands, Opera Mannenkoor, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan), Andrew Slater (bas)
    Donizetti, Bizet, Bellini
    Verdi Prelude (uit 'Ernani')
    Verdi Allegri! Beviam! (uit 'Ernani')
    Mozart Aria 'La vendetta, oh, la vendetta' (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    J. Haydn Aria 'Al tuo seno fortunato' (uit 'L'anima del filosofo, ossia Orfeo ed Euridice', Hob. XXVIII: 13)
    Rimski-Korsakov Eerste aria van Marfa (uit 'De bruid van de tsaar')
    Gounod Gloire immortelle (uit 'Faust')
    Gounod Le veau d'or (uit 'Faust')
    Mozart Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen (uit 'Die Zauberflöte', KV 620)
    Rossini Aria 'Largo al factotum' (uit 'Il barbiere di Siviglia')
    Bellini Aria 'Casta diva' (uit 'Norma')
    Bizet Votre toast je peux vous le rendre (uit 'Carmen')
    Donizetti Quanto amore! (uit 'L’elisir d’amore')
    Zondag 25 juni 2017 14:15 Grote Zaal
  • Rossini’s Il barbiere di Siviglia door Opera Zuid

    Opera Zuid, philharmonie zuidnederland, Per-Otto Johansson (dirigent)
    Opera Zuid, philharmonie zuidnederland, Per-Otto Johansson (dirigent), Luthando Qave (bariton, Figaro), Marcel van Dieren (bariton, Basilio), Stefan Stoll (bariton, Bartolo), Veerle Sanders (mezzosopraan, Berta), Romie Estèves (mezzosopraan, Rosina), Juraj Holly (tenor, Conte Almaviva), Rubèn Plantinga (bariton, Fiorello/officier), Geert Lageveen (regie), Leopold Witte (regie), Dieuweke van Reij (kostuum ontwerp)
    Rossini
    Rossini Il barbiere di Siviglia
    Dinsdag 4 juli 2017 19:30 Grote Zaal
  • Tutu Puoane meets Jesse van Ruller

    Tutu Puoane (zang), Jesse van Ruller (gitaar)
    Tutu Puoane (zang), Jesse van Ruller (gitaar)
    Vrijdag 7 juli 2017 19:30 Koorzaal
  • Concertgebouworkest speelt The Best of Bernstein

    Koninklijk Concertgebouworkest, John Wilson (dirigent), Kim Criswell (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, John Wilson (dirigent), Kim Criswell (sopraan), Scarlett Strallen (sopraan), Julian Ovenden (tenor), Nadim Naaman (bariton)
    Bernstein
    Bernstein New York, New York, nr. 2 (uit 'On the Town')
    Bernstein Lonely Town, nr. 7 (uit 'On the Town')
    Bernstein I Can Cook Too, nr. 10 (uit 'On the Town')
    Bernstein Dream With Me (uit 'Peter Pan')
    Bernstein A Little Bit In Love (uit 'Wonderful Town')
    Bernstein One Hundred Easy Ways To Lose A Man (uit 'Wonderful Town')
    Bernstein On the Waterfront - suite
    Bernstein Overture (uit 'Candide')
    Bernstein I Am Easily Assimilated (Buenos Aires) (uit 'Candide')
    Bernstein Nothing More Than This (uit 'Candide')
    Bernstein Glitter and Be Gay (uit 'Candide')
    Bernstein 1600 Pennsylvania Avenue
    Bernstein The Dance at the Gym (Blues, Promenade, Mambo, Cha-Cha, Meeting Scene, Jump) (uit 'West Side Story')
    Bernstein Maria (uit 'West Side Story')
    Bernstein Trouble in Tahiti
    Bernstein Wrong Note Rag (uit 'Wonderful Town')
    Vrijdag 7 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Tutu Puoane meets Jesse van Ruller

    Tutu Puoane (zang), Jesse van Ruller (gitaar)
    Tutu Puoane (zang), Jesse van Ruller (gitaar)
    Vrijdag 7 juli 2017 21:30 Koorzaal
  • SummerNight at the Opera: van Mozart tot Puccini

    Belgian National Orchestra, Aleksandar Markovic (dirigent), Jodie Devos (sopraan)
    Belgian National Orchestra, Aleksandar Markovic (dirigent), Jodie Devos (sopraan), Thomas Blondelle (tenor), Thomas Oliemans (bariton)
    Puccini, Lehár, J. Strauss jr.
    Rossini Ouverture (uit 'L'Italiana in Algeri')
    Mozart Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen (uit 'Die Zauberflöte', KV 620)
    Mozart 'La ci darem la mano' (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Wagner Wie Todesahnung Dämm'rung deckt die Lande (uit 'Tannhäuser', WWV 70)
    Wagner O du mein holder Abendstern (uit 'Tannhäuser', WWV 70)
    Bellini Ah! non credea mirarti (akte 2) (uit 'La sonnambula')
    Bellini Ah! non giunge (akte 2) (uit 'La sonnambula')
    Tsjaikovski Ya vas lyublyu (uit 'Schoppenvrouw', op. 68)
    Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
    Verdi Gualtier Maldè!...Caro Nome (uit 'Rigoletto')
    J. Strauss jr. Ouverture (uit 'Die Fledermaus', op. 362)
    Lehár Dein ist mein ganzes Herz (uit 'Das Land des Lächelns')
    Lehár Lippen schweigen, 's flustern Geigen: Hab' mich lieb! (uit 'Die lustige Witwe')
    Verdi Parigi, o cara noi lasceremo (uit 'La traviata')
    Verdi Di Provenza il mar (uit 'La traviata')
    Puccini E lucevan le stelle (uit 'Tosca')
    Verdi Alzati! là tuo figlio (uit 'Un ballo in maschera')
    Verdi Eri tu che macchiavi (uit 'Un ballo in maschera')
    Puccini Nessun dorma! (uit 'Turandot')
    Verdi Libiamo, ne'lieti calici (Brindisi) (uit 'La traviata')
    Woensdag 12 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Dream with me: Burggraaf, Wispelwey en Spanjaard

    Cora Burggraaf (mezzosopraan), Pieter Wispelwey (cello), Ed Spanjaard (piano)
    Cora Burggraaf (mezzosopraan), Pieter Wispelwey (cello), Ed Spanjaard (piano)
    Diepenbrock, Von Brucken Fock, Bosmans
    Brahms Allegretto grazioso (quasi Andante) (uit 'Tweede sonate in A', op. 100) (arr. P.R. Wispelwey)
    Brahms Zwei Gesänge, op. 91
    Brahms Ständchen, nr. 1 (uit 'Fünf Lieder', op. 106)
    Brahms Junge Lieder I/Meine Liebe ist grün, nr. 5 (uit 'Lieder und Gesänge', op. 63)
    Dvořák Rondo in g, op. 94
    Chopin Melodia (Melodie), nr. 9 (uit 'Poolse liederen', op. 74) (arr. M. Knigge)
    Chopin Narzeczony (De bruidegom), nr. 15 (uit 'Poolse liederen', op. 74) (arr. M. Knigge)
    Chopin Moja pieszczotka (Mijn lieveling), nr. 12 (uit 'Poolse liederen', op. 74) (arr. M. Knigge)
    Sjostakovitsj Het lied van Ophelia, nr. 1 (uit 'Zeven romances op teksten van Aleksander Blok', op. 127)
    Debussy Intermezzo, L. 27
    Massenet On dit!
    Massenet Elégie
    Bosmans Complainte du petit cheval blanc
    Bosmans Nuit calme
    Bosmans Le diable dans la nuit
    Von Brucken Fock Berceuse d'armorique
    Von Brucken Fock Les cigales
    Diepenbrock Berceuse
    Zaterdag 15 juli 2017 20:00 Kleine Zaal
  • Viva la Diva: Metropole Orkest, Sven Ratzke en Tania Kross

    Metropole Orkest, Hans Ek (dirigent), Tania Kross (mezzosopraan)
    Metropole Orkest, Hans Ek (dirigent), Tania Kross (mezzosopraan), Sven Ratzke (zang)
    Zondag 23 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Taralli: waar de maffia de muziek ontmoet

    Taralli, Marcel Reijans (tenor), Jan-Willem Schaafsma (tenor)
    Taralli, Marcel Reijans (tenor), Jan-Willem Schaafsma (tenor), Robbert Muuse (bariton-bas), Frans Fiselier (bas), Maurice Lammerts van Bueren (piano)
    Van Klaveren, Bizet, Mozart
    Monteverdi Ouverture (uit 'Orfeo', SV 318) (arr. M. Lammerts van Bueren)
    Monteverdi Amici, amici è giunta (uit 'L’incoronazione di Poppea', SV 308)
    Monteverdi Non morir, non morir (uit 'L’incoronazione di Poppea', SV 308)
    Händel Ombra mai fù (uit 'Xerxes', HWV 40)
    Händel Tirannia gli diede il regno (uit 'Rodelinda, regina de Langobardi', HWV 19)
    Händel Piangerò la sorte mia (uit 'Giulio Cesare in Egitto', HWV 17) (arr. M. Lammerts van Bueren)
    Purcell Frost scene (uit 'King Arthur, or The British Worthy', Z. 628) (arr. R. Muuse)
    Taralli with basil (arr. M. Lammerts van Bueren)
    Lane Wilson Tenor and Baritone
    Berlin Alles wat jij kunt, dat kan ik veel beter (uit 'Annie get your gun')
    Rossini Finale (uit 'De barbier van Sevilla')
    Mozart Sonate in D, KV 576
    Mozart Aria 'Madamina, il catalogo è questo' (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Aria 'Quel ribelle e quel ingrato' (uit 'Mitridate, re di Ponto', KV 87)
    Mozart Recitatief 'Come mai creder deggio' (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Aria 'Dalle sua pace la mia dipende' (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Aria 'Hai già vinta la causa!...Vedrò, mentr'io sospiro' (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    Mozart Nel mare solca e nell'arena semina (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Ah, soccorso! (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Bizet Au fond du temple saint (uit 'Les pêcheurs de perles')
    Rossini Largo al factotum (uit 'De barbier van Sevilla') (arr. W. van Klaveren)
    Van Klaveren Wiener Wurst 'Operette medley'
    Maandag 7 augustus 2017 20:00 Kleine Zaal
  • Arthur en Lucas Jussen spelen de Carmina Burana

    Het Koorbiënnale Festivalkoor, Nieuw Amsterdams Kinderkoor (o.l.v. Eline Welle), Béni Csillag (dirigent)
    Het Koorbiënnale Festivalkoor, Nieuw Amsterdams Kinderkoor (o.l.v. Eline Welle), Béni Csillag (dirigent), Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano), Katharine Dain (sopraan), Yves Saelens (tenor), Dietrich Henschel (bariton), Slagwerkgroep van het Radio Filharmonisch Orkest (slagwerk)
    Orff
    Orff Carmina Burana
    Woensdag 23 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • ‘People’s diva’ Renée Fleming zingt Strauss en Barber

    Royal Stockholm Philharmonic Orchestra, Sakari Oramo (dirigent), Renée Fleming (sopraan)
    Royal Stockholm Philharmonic Orchestra, Sakari Oramo (dirigent), Renée Fleming (sopraan)
    Brahms, R. Schumann, R. Strauss
    Beethoven Ouverture 'Leonore' nr. 3 in C, op. 72b
    Barber Knoxville: Summer of 1915, op. 24
    R. Strauss Daphnes Verwandlung (uit 'Daphne', op. 82)
    R. Schumann Derde symfonie in Es, op. 97 'Rheinische'
    Barber Sure on This Shining Night, op. 13, nr. 3
    R. Strauss Morgen, nr. 4 (uit 'Vier Lieder', op. 27)
    Brahms Vierde Hongaarse dans in fis, WoO 1
    Maandag 28 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Last of the SummerNights

    Radio Filharmonisch Orkest, Antony Hermus (dirigent), Nemanja Radulovic (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Antony Hermus (dirigent), Nemanja Radulovic (viool), Karin Strobos (mezzosopraan)
    Márquez, Ravel, Bizet
    Copland Fanfare for the Common Man
    Roukens Chase (In opdracht van Koninklijk Concertgebouworkest)
    Mozart Ouverture (uit 'La clemenza di Tito', KV 621)
    Mozart Parto, parto (uit 'La clemenza di Tito', KV 621)
    Rossini Ouverture (uit 'Il barbiere di Siviglia')
    Rossini Aria 'Una voce poco fa' (uit 'Il barbiere di Siviglia')
    Sjostakovitsj The Gadfly, op. 97a
    Tsjaikovski Russische dans (uit 'Het zwanenmeer', op. 20)
    R. Strauss Till Eulenspiegels lustige Streiche, op. 28
    Falla Tweede suite (uit 'El sombrero de tres picos')
    Bizet Près des remparts de Séville [Seguidilla] (uit 'Carmen')
    Bizet Danse bohème (uit 'Carmen')
    Ravel Tzigane, rapsodie de concert
    Márquez Danzón 2
    Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
    Donderdag 31 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • RCO Opening Night | Hengelbrock dirigeert Mozart en Dvořák

    Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Diana Damrau (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Diana Damrau (sopraan)
    Dvořák, Mozart
    Mozart Ouverture (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Aria 'L'amerò, sarò costante' (uit 'Il re pastore', KV 208)
    Mozart Bella mia fiamma, addio!...Resta, o cara!, KV 528
    Mozart Symfonie nr. 32 in G, KV 318
    Mozart E Susanna non vien! Sono ansiosa... Dove sono i bei momenti (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    Dvořák Achtste symfonie in G, op. 88
    Donderdag 14 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Invoelbaar drama in Verdi's opera Simon Boccanegra

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Martina Batič (koordirigent), Dimitri Platanias (bariton), Rafael Siwek (bas), Ernesto Petti (bas), Tomeu Bibiloni (bariton), Lianna Haroutounian (sopraan), Giorgio Berrugi (tenor, Gabriele Adorno), Leon van Liere (tenor, kapitein)
    Verdi
    Verdi Simon Boccanegra
    Zaterdag 16 september 2017 13:30 Grote Zaal
  • Markus Stenz dirigeert Beethovens Negende symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Aga Mikolaj (sopraan), Kristina Hammarström (alt), Zoltán Nyári (tenor), Tareq Nazmi (bas)
    Beethoven
    Beethoven Negende symfonie in d, op. 125
    Zondag 24 september 2017 11:00 Grote Zaal
  • Olga Zinovieva: Amadeus is my love

    Olga Zinovieva (sopraan), Pieter Jan Leusink (dirigent), Bach Orchestra of the Netherlands
    Olga Zinovieva (sopraan), Pieter Jan Leusink (dirigent), Bach Orchestra of the Netherlands
    Mozart
    Mozart Molto allegro (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Mozart Aria 'Ah, spiegarti, oh Dio', KV 178
    Mozart Aria 'Voi avete un cor fedele', KV 217
    Mozart Menuetto & Trio (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Mozart Allegro assai (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Mozart Aria 'Non curo l'affetto', KV 74b
    Mozart Aria 'Schon lacht der holde Frühling', KV 580
    Mozart Alcandro, Io confesso - Non so d'onde viene, KV 294
    Mozart Eine kleine Nachtmusik in G, KV 525
    Mozart Recitatief en aria 'A Berenice...Sol nascente', KV 70
    Mozart Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen (uit 'Die Zauberflöte', KV 620)
    Zondag 24 september 2017 14:15 Grote Zaal
  • Nederlands Kamerkoor zingt Requiem van Fauré

    Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Kamerkoor, Candida Thompson (viool en leiding)
    Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Kamerkoor, Candida Thompson (viool en leiding), Judith van Wanroij (sopraan), Andreas Wolf (bariton)
    Guastavino, Fauré, Sjostakovitsj
    Nystedt Immortal Bach
    J.S. Bach Ciaconna (uit 'Tweede partita', BWV 1004 ) (bew. H. Thoene)
    Pärt Da pacem Domine
    Sjostakovitsj Kammersinfonie, op. 110a (arr. R. Barshai)
    Fauré Requiem, op. 48
    Guastavino Canciones Populares Argentinas (Recogidas y armonizadas por Guastavino)
    Dinsdag 26 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Beethoven door Arnold Schönberg Koor & Bezuidenhout

    Le Concert Olympique, Arnold Schönberg Koor, Jan Caeyers (dirigent)
    Le Concert Olympique, Arnold Schönberg Koor, Jan Caeyers (dirigent), Kristian Bezuidenhout (piano), Susanne Bernhard (sopraan), Steve Davislim (tenor), Dietrich Henschel (bariton)
    Beethoven
    Beethoven Derde pianoconcert in c, op. 37
    Beethoven Tweede symfonie in D, op. 36
    Beethoven Christus am Ölberge, op. 85
    Maandag 2 oktober 2017 19:30 Grote Zaal
  • Camerata RCO: Avant tout de vous amuser

    Camerata RCO , Marc Pantus (bariton), Thomas Beijer (piano)
    Camerata RCO , Marc Pantus (bariton), Thomas Beijer (piano)
    Martinů, Poulenc
    Poulenc L'invitation au château, FP 138
    Poulenc Trio, FP 43
    Poulenc Sonate
    Martinů La revue de cuisine, H. 161
    Poulenc Le bal masqué, FP 60
    Zondag 8 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Thomas Oliemans en Malcolm Martineau: Mahler en Duparc

    Thomas Oliemans (bariton), Malcolm Martineau (piano)
    Thomas Oliemans (bariton), Malcolm Martineau (piano)
    Mahler, Duparc
    Duparc Le manoir de Rosemonde
    Duparc Chanson triste, op. 2
    Duparc Testament
    Duparc Le galop
    Mahler Scheiden und Meiden (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Frühlingsmorgen, nr. 1 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Erinnerung, nr. 2 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Hans und Grethe, nr. 3 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Lieder eines fahrenden Gesellen
    Duparc L'invitation au voyage
    Duparc La vague et la cloche
    Duparc Phidylé
    Mahler Um Mitternacht (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Ich atmet' einen linden Duft (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Blicke mir nicht in die Lieder (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Ich bin der Welt abhanden gekommen (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Lob des hohen Verstandes (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Dinsdag 10 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Met de juiste tekst... Kortekaas, Beethoven en Prokofjev

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Karel Mark Chichon (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Karel Mark Chichon (dirigent), Klaas Stok (koordirigent), Dezsö Ránki (piano)
    Prokofjev, Beethoven, Kortekaas
    Kortekaas Voetnoten bij de menselijke komedie: Mijmeringen van Arnon Grunberg (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Beethoven Chorfantasie in f, op. 80
    Prokofjev Suite uit 'Romeo en Julia', op. 64
    Zaterdag 14 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
    Geannuleerd
  • Henk Poort - Ik ben mijn lied

    Henk Poort (zang), Ed Boekee (piano), Bart Oomen (regie)
    Henk Poort (zang), Ed Boekee (piano), Bart Oomen (regie)
    Zondag 15 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Orkest van de Achttiende Eeuw: Mozarts feestelijke La clemenza di Tito

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regie)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regie), Cappella Amsterdam, Anders Dahlin (tenor, Titus), Paula Murrihy (mezzosopraan), Deirdre Angenent (sopraan), Laetitia Gerards (sopraan), Rosanne van Sandwijk (mezzosopraan), Henk Neven (bariton)
    Mozart
    Mozart La clemenza di Tito, KV 621
    Woensdag 18 oktober 2017 19:30 Grote Zaal
  • Michel van der Aa's Sunken Garden: ronddwalen in paradijselijk 3D

    Amsterdam Sinfonietta, André de Ridder (dirigent), Roderick Williams (bariton)
    Amsterdam Sinfonietta, André de Ridder (dirigent), Roderick Williams (bariton), Katherine Manley (sopraan), Claron McFadden (sopraan), Kate Miller-Heidke (zang (film), Amber), Jonathan McGovern (bariton (film), Simon Vines)
    Van der Aa
    Van der Aa Sunken Garden
    Zaterdag 21 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • Collegium Vocale Gent & Philippe Herreweghe in Monteverdi's Mariavespers

    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan)
    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan), Barbora Kabátková (sopraan), William Knight (tenor), Benedict Hymas (tenor), Samuel Boden (tenor), Reinoud van Mechelen (tenor), Peter Kooij (bas), Wolf Matthias Friedrich (bas)
    Monteverdi
    Monteverdi Vespro della Beata Vergine
    Dinsdag 24 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Eva-Maria Westbroek en Mariss Jansons bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Liszt, Tsjaikovski, Rachmaninoff
    Sjostakovitsj Zesde symfonie in b, op. 54
    Rachmaninoff Drie liederen
    Tsjaikovski Panorama (uit 'De schone slaapster', op. 66a)
    Tsjaikovski Valse (uit 'De schone slaapster', op. 66a)
    Tsjaikovski Briefscène (uit 'Jevgeni Onegin', op. 24)
    Liszt Les préludes
    Donderdag 26 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Eva-Maria Westbroek en Mariss Jansons bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Liszt, Tsjaikovski, Rachmaninoff
    Sjostakovitsj Zesde symfonie in b, op. 54
    Rachmaninoff Drie liederen
    Tsjaikovski Panorama (uit 'De schone slaapster', op. 66a)
    Tsjaikovski Valse (uit 'De schone slaapster', op. 66a)
    Tsjaikovski Briefscène (uit 'Jevgeni Onegin', op. 24)
    Liszt Les préludes
    Vrijdag 27 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • René Jacobs dirigeert Beethovens bevrijdingsopera Leonore

    Freiburger Barockorchester, Zürcher Sing-Akademie, René Jacobs (dirigent)
    Freiburger Barockorchester, Zürcher Sing-Akademie, René Jacobs (dirigent), Tareq Nazmi (bas), Johannes Weisser (bariton), Maximilian Schmitt (tenor, Florestan), Marlis Petersen (sopraan), Dimitry Ivashchenko (bas), Robin Johannsen (sopraan), n.t.b.
    Beethoven
    Beethoven Leonore
    Zaterdag 28 oktober 2017 13:00 Grote Zaal
  • Eva-Maria Westbroek en Mariss Jansons bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Liszt, Tsjaikovski, Rachmaninoff
    Sjostakovitsj Zesde symfonie in b, op. 54
    Rachmaninoff Drie liederen
    Tsjaikovski Panorama (uit 'De schone slaapster', op. 66a)
    Tsjaikovski Valse (uit 'De schone slaapster', op. 66a)
    Tsjaikovski Briefscène (uit 'Jevgeni Onegin', op. 24)
    Liszt Les préludes
    Zondag 29 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • KCOV Excelsior zingt Mozarts Requiem

    KCOV Excelsior, Ger Vos (dirigent), Gerrie Meijers (continuo)
    KCOV Excelsior, Ger Vos (dirigent), Gerrie Meijers (continuo), Martha Bosch (sopraan), Sara Klein Horsman (alt), Jeroen de Vaal (tenor), Frans Fiselier (bas)
    Mozart
    Mozart Litaniae de venerabili altaris sacramento, KV 243
    Mozart Te Deum laudamus, KV 141
    Mozart Requiem in d, KV 626
    Zondag 29 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Ode aan Bach

    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Igor Ruhadze (viool), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    Zondag 5 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Mark Padmore en Imogen Cooper met Schumann

    Mark Padmore (tenor), Imogen Cooper (piano)
    Mark Padmore (tenor), Imogen Cooper (piano)
    Hahn, Fauré, R. Schumann
    R. Schumann Zwölf Gedichte, op. 35
    Fauré Mandoline (uit 'Cinq mélodies 'de Venise'', op. 58)
    Fauré En sourdine (uit 'Cinq mélodies 'de Venise'', op. 58)
    Hahn Chanson d'automne, nr. 1 (uit 'Chansons grises')
    Hahn Tous d'eux, nr. 2 (uit 'Chansons grises')
    Hahn L'allée est sans fin, nr. 3 (uit 'Chansons grises')
    Hahn En sourdine, nr. 4 (uit 'Chansons grises')
    Hahn L'heure exquise, nr. 5 (uit 'Chansons grises')
    Fauré La bonne chanson, op. 61
    Fauré Prison (uit 'Twee Liederen', op. 83)
    Dinsdag 7 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Concertvrienden-repetitie: Gatti met Mahler en Haydn bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Julia Kleiter (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Julia Kleiter (sopraan), Tatjana Vassiljeva (cello)
    Mahler, J. Haydn
    J. Haydn Celloconcert in C, Hob. VIIb: 1
    Mahler Vierde symfonie in G
    Woensdag 8 november 2017 09:30 Grote Zaal
  • Barokvirtuoos Julia Lezhneva

    Concerto Köln, Julia Lezhneva (sopraan)
    Concerto Köln, Julia Lezhneva (sopraan)
    Hasse, Vivaldi, Graun, C.H.
    Pisendel Sinfonia in Bes
    Graun, C.H. La Gloria uit 'Armida'
    Graun, C.H. Senza di te, mio bene uit 'Coriolano'
    Vivaldi Concert (bew. J. Pisendel)
    Graun, C.H. Piangete uit 'Mitridate'
    Graun, C.H. Parmi, ah no! uit 'Silla'
    Hasse Sinfonia a quattro in g, op. 5, nr. 6
    Vivaldi Zeffiretti che sussurate (uit 'Ercole su'l Termodonte', RV 710)
    Graun, C.H. No, no, di Libia fra l’arene uit 'Silla'
    Vivaldi Concert in F, RV 569
    Graun, C.H. Mi paventi il figlio indegno uit 'Britannico'
    Zaterdag 11 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Gordan Nikolić en het Nederlands Kamerorkest met Stravinsky en Bach

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan), John Daszak (tenor), Henk Neven (bariton)
    Stravinsky, J.S. Bach
    J.S. Bach Zesde Brandenburgse concert in Bes, BWV 1051
    Stravinsky Pulcinella
    J.S. Bach Cantate 'Weichet nur, betrübte Schatten', BWV 202
    Zaterdag 11 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor met Schuberts roerende Stabat Mater

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Maartje Rammeloo (sopraan), Fabio Trümpy (tenor), André Morsch (bariton)
    Schubert, Ives
    Ives Derde symfonie 'The camp meeting'
    Schubert Stabat Mater in f, D. 383
    Zondag 12 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • Gordan Nikolić en het Nederlands Kamerorkest met Stravinsky en Bach

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan), John Daszak (tenor), Henk Neven (bariton)
    Stravinsky, J.S. Bach
    J.S. Bach Zesde Brandenburgse concert in Bes, BWV 1051
    Stravinsky Pulcinella
    J.S. Bach Cantate 'Weichet nur, betrübte Schatten', BWV 202
    Zondag 12 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Carl Orffs Carmina Burana

    INSO International Symphony Orchestra, The New Romanian Choir, Raymond Janssen (dirigent)
    INSO International Symphony Orchestra, The New Romanian Choir, Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
    Orff, Lysenko, Voica
    Verdi Ouverture (uit 'Nabucco')
    Saint-Saëns Danse bacchanale
    Voica The Bridge
    Lysenko Ouverture (uit 'Taras Bulba')
    Orff Carmina Burana
    Zondag 12 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Carl Orffs Carmina Burana

    INSO International Symphony Orchestra, The New Romanian Choir, Raymond Janssen (dirigent)
    INSO International Symphony Orchestra, The New Romanian Choir, Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
    Orff, Lysenko, Voica
    Verdi Ouverture (uit 'Nabucco')
    Saint-Saëns Danse bacchanale
    Voica The Bridge
    Lysenko Ouverture (uit 'Taras Bulba')
    Orff Carmina Burana
    Maandag 13 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Carl Orffs Carmina Burana

    INSO International Symphony Orchestra, The New Romanian Choir, Raymond Janssen (dirigent)
    INSO International Symphony Orchestra, The New Romanian Choir, Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
    Orff, Lysenko, Voica
    Verdi Ouverture (uit 'Nabucco')
    Saint-Saëns Danse bacchanale
    Voica The Bridge
    Lysenko Ouverture (uit 'Taras Bulba')
    Orff Carmina Burana
    Dinsdag 14 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Bernard Haitink en het Chamber Orchestra of Europe

    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Anna Lucia Richter (sopraan)
    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Anna Lucia Richter (sopraan), Hanno Müller-Brachmann (bariton)
    Mahler, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 36 in C, KV 425 'Linzer'
    Mahler Lied des Verfolgten im Turm (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Rheinlegendchen (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Des Antonius von Padua Fischpredigt (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Verlor'ne Müh (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Wo die schönen Trompeten blasen (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Wer hat dies Liedlein erdacht (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Lob des hohen Verstandes (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Revelge (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Der Tamboursg'sell (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Das irdische Leben (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Der Schildwache Nachtlied (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Trost im Unglück (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Woensdag 15 november 2017 20:15 Grote Zaal Vanaf € 43,00
  • Carl Orffs Carmina Burana

    INSO International Symphony Orchestra, The New Romanian Choir, Raymond Janssen (dirigent)
    INSO International Symphony Orchestra, The New Romanian Choir, Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Racoveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton)
    Orff, Lysenko, Voica
    Verdi Ouverture (uit 'Nabucco')
    Saint-Saëns Danse bacchanale
    Voica The Bridge
    Lysenko Ouverture (uit 'Taras Bulba')
    Orff Carmina Burana
    Donderdag 16 november 2017 20:15 Grote Zaal Vanaf € 69,00
  • Magda Mendes presenteert Oliveiras

    Magda Mendes (zang), Ward Veenstra (gitaar), Udo Demandt (percussie)
    Magda Mendes (zang), Ward Veenstra (gitaar), Udo Demandt (percussie), Brandt Attema (bastrombone), Remko de Landmeter (fluit), Bart de Kater (klarinet), Maripepa Contreras Gámez (hobo), Daniel Garrido Iglesias (fagot)
    Donderdag 16 november 2017 21:00 Kleine Zaal
  • Bernard Haitink en Eva-Maria Westbroek: Wagner

    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Mendelssohn, Wagner, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 35 in D, KV 385 'Haffner'
    Wagner Wesendonck-Lieder, WWV 91
    Mozart Symfonie nr. 38 in D, KV 504 'Praagse'
    Mendelssohn Scherzo (Allegro vivace) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
    Vrijdag 17 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Christian Gerhaher zingt Schubert en Brahms

    Christian Gerhaher (bariton), James Cheung (piano)
    Christian Gerhaher (bariton), James Cheung (piano)
    Schubert, Debussy, Britten
    Gesualdo Moro, lasso, al mio duolo (arr. B. Foskett)
    Brahms Wir wandelten, nr. 2 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Brahms Meerfahrt, nr. 4 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Brahms Verzagen, nr. 4 (uit 'Fünf Gesänge', op. 72)
    Brahms Über die Heide, nr. 4 (uit 'Sechs Lieder', op. 86)
    Brahms Der Tod, das ist die kühle Nacht, nr. 1 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Britten Songs and Proverbs of William Blake, op. 74
    Debussy Trois chansons de France, L. 102
    Debussy Trois poèmes de Mallarmé, L. 127
    Schubert Der Atlas (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Ihr Bild (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Das Fischermädchen (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Die Stadt (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Am Meer (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Der Doppelgänger (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Vrijdag 17 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Visman revisited & Berlioz' Symphonie fantastique

    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Mari Eriksmoen (sopraan)
    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Mari Eriksmoen (sopraan)
    Berlioz, Visman
    Visman Sables, Oxygène
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Zaterdag 18 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • KCOV Amsterdam bezingt Koning David (Mozart & Honegger)

    KCOV Amsterdam, Het Promenade Orkest, Frank Hameleers (dirigent)
    KCOV Amsterdam, Het Promenade Orkest, Frank Hameleers (dirigent), Wendy Roobol (sopraan), Lien Haegeman (mezzosopraan), Seil Kim (tenor), Pieter Hendriks (bas)
    Honegger, Mozart
    Mozart Davidde penitente, KV 469
    Honegger Le roi David, H. 37
    Zondag 19 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • LUDIQUE! lebt Leander

    Martijn Mulders (zang), Gerald Drent (zang), Karin Pagmár (zang)
    Martijn Mulders (zang), Gerald Drent (zang), Karin Pagmár (zang), Paul Tijink (piano)
    Zondag 19 november 2017 20:15 Koorzaal Vanaf € 35,00
  • Turning East: Abir El Abed & Amsterdams Andalusisch Orkest

    Abir El Abed (zang), Amsterdams Andalusisch Orkest, Ahmed El Maai (qanun/leiding)
    Abir El Abed (zang), Amsterdams Andalusisch Orkest, Ahmed El Maai (qanun/leiding), Abderrahim Semlali (viool/leiding), Edsart Udo de Haes (flamenco gitaar), Haytham Safia ('ud), Ahmed Khaili (darbuka), Dwight Breinburg (tar), Jaafar Lougmani (altviool), Avishai Darash (piano), Daniel van Huffelen (contrabas), Marianne Noordink (ney)
    Maandag 20 november 2017 20:15 Kleine Zaal Vanaf € 15,00
  • SOUK presenteert: Asma Lmnawar

    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Ginesa Ortega (flamencozang), Rembrandt Frerichs (fortepiano in Maqam stemming/piano), Omar Bashir (ud), Adil Ech-Charfi (ney/viool), Rhani Krija (percussie), Mustapha Antari (percussie), Pierre Bonnet (bas), Nicolas Viccaro (drums), Het Nationale Ballet, Anna Ol (solist), Young Gyu Choi (solist), Marijn Rademaker (solist), Eric Corton (presentator), Remi Wörtmeyer (choreografie), Ahmad Joudeh (danser), Peter Leung (choreografie)
    Donderdag 23 november 2017 19:00 Grote Zaal
  • SOUK presenteert: Asma Lmnawar (VIP)

    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Het Nationale Ballet
    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Het Nationale Ballet, Gordan Nikolić (viool/leiding), Ginesa Ortega (flamencozang), Adil Ech-Charfi (ney), Mustapha Antari (percussie), Rhani Krija (percussie), Eric Corton (presentator)
    Donderdag 23 november 2017 19:00 Grote Zaal Vanaf € 60,00
  • SOUK presenteert: Asma Lmnawar

    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Ginesa Ortega (flamencozang), Rembrandt Frerichs (fortepiano in Maqam stemming/piano), Omar Bashir (ud), Adil Ech-Charfi (ney/viool), Rhani Krija (percussie), Mustapha Antari (percussie), Pierre Bonnet (bas), Nicolas Viccaro (drums), Het Nationale Ballet, Anna Ol (solist), Young Gyu Choi (solist), Marijn Rademaker (solist), Eric Corton (presentator), Remi Wörtmeyer (choreografie), Ahmad Joudeh (danser), Peter Leung (choreografie)
    Vrijdag 24 november 2017 19:00 Grote Zaal
  • SOUK presenteert: Asma Lmnawar (VIP)

    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Het Nationale Ballet
    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Het Nationale Ballet, Gordan Nikolić (viool/leiding), Ginesa Ortega (flamencozang), Adil Ech-Charfi (ney), Mustapha Antari (percussie), Rhani Krija (percussie), Eric Corton (presentator)
    Vrijdag 24 november 2017 19:00 Grote Zaal
  • De Russische ziel: Rachmaninoffs Vespers

    Groot Omroepkoor, Sigvards Klava (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Sigvards Klava (dirigent)
    Rachmaninoff, Momotenko
    Momotenko Na Strastnoj (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Rachmaninoff Vespers, op. 37
    Zaterdag 25 november 2017 14:15 Grote Zaal Vanaf € 34,00
  • Don KosakenChor Russland: a musical journey to Russia

    Don KosakenChor Russland, Instrumental Soloists Ensemble ‘Philarmonia’, Marcel Nicolajevich Verhoeff (dirigent)
    Don KosakenChor Russland, Instrumental Soloists Ensemble ‘Philarmonia’, Marcel Nicolajevich Verhoeff (dirigent)
    Zondag 26 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Geannuleerd: Juan Diego Flórez' favorieten: Mozart, Verdi en Rossini

    Juan Diego Flórez (tenor), François Sochard (viool), Orchestre de Chambre de Lausanne
    Juan Diego Flórez (tenor), François Sochard (viool), Orchestre de Chambre de Lausanne, Joshua Weilerstein (dirigent)
    Verdi, Puccini, Mascagni
    Mozart Ouverture (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    Mozart Ich baue ganz auf deine Stärke (uit 'Die Entführung aus dem Serail', KV 384)
    Mozart Ouverture (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Il mio tesoro (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Si spande al sole in faccia (uit 'Il re pastore', KV 208)
    Mozart Ouverture (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Dies Bildnis ist bezaubernd schön (uit 'Die Zauberflöte', KV 620)
    Mozart Aria 'Fuor del mar ho un mar in seno' (uit 'Idomeneo, re di Creta', KV 366)
    Rossini Che ascolto? Ahime, che dici? (uit 'Otello')
    Massenet Méditation (uit 'Thaïs')
    Offenbach O dieu de qu'elle ivresse (uit 'Les contes d'Hoffmann')
    Offenbach Va pour Kleinzach! (uit 'Les contes d'Hoffmann')
    Mascagni Intermezzo sinfonico (uit 'Cavalleria rusticana')
    Puccini Che gelida manina (uit 'La bohème')
    Verdi Prelude derde bedrijf (uit 'La traviata')
    Verdi Questa o quella (uit 'Rigoletto')
    Verdi La mia letizia infondere (uit 'I Lombardi alla prima crociata')
    Zondag 26 november 2017 20:15 Grote Zaal
    Geannuleerd
  • Cecilia Bartoli en Sol Gabetta: Dolce Duello

    Cecilia Bartoli (mezzosopraan), Sol Gabetta (cello), Cappella Gabetta
    Cecilia Bartoli (mezzosopraan), Sol Gabetta (cello), Cappella Gabetta
    De Curtis, Rossini, Vivaldi
    Hasse Ouverture (uit 'Il ciro riconosciuto')
    Caldara Fortuna e speranza (uit 'Nitocri')
    Albinoni Aure! Andate e baciate (uit 'Il nascimento dell'Aurora')
    D. Gabrielli Aure voi di miei sospiri (uit 'San Sigismondo, re di Borgogna')
    Pollarolo Ouverture (uit 'Ariodante')
    Händel Lascia la spina cogli la rosa (Piacere), nr. 45 (uit 'Il Trionfo del tempo e del Disinganno', HWV 46a)
    Raupach O placido il mare (uit 'Siroe, re di Persia')
    Händel What passion cannot Music raise and quell, nr. 3 (uit 'Ode for St Cecilia’s Day', HWV 76)
    Boccherini Celloconcert in D, G. 483
    Gluck Dance of the Furies (uit 'Orfeo ed Euridice')
    Boccherini Se d'un amor tiranno, G. 557
    De Nebra Seguedillas y Fandango
    Vivaldi Sovvente il sole (uit 'Andromeda liberata')
    Rossini La Danza 'La Danza'
    De Curtis Non ti scordar di me (arr. E. Seguine)
    Maandag 27 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Mezzosopraan Christianne Stotijn: The Poet’s Echo

    Christianne Stotijn (mezzosopraan), Joseph Breinl (piano)
    Christianne Stotijn (mezzosopraan), Joseph Breinl (piano)
    Dvořák, A. Beach, Bernstein
    Ives Weil auf mir
    Ives Du alte Mutter
    Ives Ich grolle nicht
    Ives Feldeinsamkeit
    Barber Puisque tout passe (uit 'Mélodies passagères', op. 27)
    Barber Un cygne (uit 'Mélodies passagères', op. 27)
    Barber Tombeau dans un parc (uit 'Mélodies passagères', op. 27)
    Barber Le clocher chante (uit 'Mélodies passagères', op. 27)
    Barber Départ (uit 'Mélodies passagères', op. 27)
    Britten The Poet's Echo, op. 76
    Copland Why Do They Shut Me out of Heaven? (uit 'Twelve Poems of Emily Dickinson')
    Copland The World Feels Dusty (uit 'Twelve Poems of Emily Dickinson')
    Copland There Came a Wind like a Bugle (uit 'Twelve Poems of Emily Dickinson')
    Copland Going to Heaven! (uit 'Twelve Poems of Emily Dickinson')
    Rimski-Korsakov De wolken beginnen te spreiden (uit 'Vier liederen', op. 42)
    Rimski-Korsakov Zing niet voor mij, mooi meisje (uit 'Vijf romances', op. 51)
    Rimski-Korsakov Mijn stem is zoet en loom voor jou (uit 'Vier liederen', op. 7)
    Rimski-Korsakov De echo (uit 'Aan de dichter', op. 45)
    Rimski-Korsakov Jij en u (uit 'Vier romances', op. 27)
    Bernstein Two Love Songs
    A. Beach Three Browning Songs, op. 44
    Dvořák Lento maestoso - Vivace (uit 'Pianotrio in e', op. 90 'Dumky')
    Dinsdag 28 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Barbara Hannigan & LUDWIG: suites Berg en Gershwin

    LUDWIG, Barbara Hannigan (sopraan/dirigent)
    LUDWIG, Barbara Hannigan (sopraan/dirigent)
    Gershwin, Berg, Schönberg
    Debussy Syrinx, L. 129
    Schönberg Verklärte Nacht, op. 4
    Berg Lulu Suite
    Gershwin Girl Crazy
    Maandag 4 december 2017 20:15 Grote Zaal Vanaf € 24,00
  • Grootkoor Gala Kerstconcert

    Grootkoor Holland, Nan van Groeningen (leiding), Etty van der Mei (leiding)
    Grootkoor Holland, Nan van Groeningen (leiding), Etty van der Mei (leiding), Karin Bloemen (zang), Pia Douwes (zang), Sterre van Boxtel (sopraan)
    Vrijdag 8 december 2017 20:15 Grote Zaal Vanaf € 42,50
  • Hoogtepunt van het Telemann-jaar: Der Tag des Gerichts

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Andrea Marcon (dirigent)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Andrea Marcon (dirigent), Lisa Larsson (sopraan), Carlos Mena (countertenor), Thomas Cooley (tenor), Konstantin Wolff (bas)
    Telemann
    Telemann Der Tag des Gerichts, TWV 6:8
    Zaterdag 9 december 2017 14:15 Grote Zaal Vanaf € 40,00
  • Pieter Jan Leusink dirigeert Händels Messiah

    Olga Zinovieva (sopraan), Andrew Slater (bariton), Pieter Jan Leusink (dirigent)
    Olga Zinovieva (sopraan), Andrew Slater (bariton), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    Händel
    Händel Messiah, HWV 56
    Zondag 10 december 2017 14:15 Grote Zaal Vanaf € 35,00
  • Kerstconcert met Bach en Jenkins door het Amsterdams Gemengd Koor

    Amsterdams Gemengd Koor, Paul Valk (dirigent), Martina Prins (sopraan)
    Amsterdams Gemengd Koor, Paul Valk (dirigent), Martina Prins (sopraan), Mirjam Schreur (mezzosopraan), Jeroen de Vaal (tenor), Berend Eijkhout (bariton)
    K. Jenkins, J.S. Bach
    J.S. Bach Eerste cantate: Am ersten heiligen Weihnachtsfeiertage (uit 'Weihnachtsoratorium', BWV 248)
    J.S. Bach Tweede cantate: Am zweiten heiligen Weihnachtsfeiertage (uit 'Weihnachtsoratorium', BWV 248)
    K. Jenkins Stella Natalis
    Zondag 10 december 2017 20:15 Grote Zaal Vanaf € 33,50
  • Bachs Weihnachtsoratorium door Windsbacher Knabenchor & Akamus

    Akademie für Alte Musik Berlin, Windsbacher Knabenchor, Martin Lehmann (dirigent)
    Akademie für Alte Musik Berlin, Windsbacher Knabenchor, Martin Lehmann (dirigent), Katja Stuber (sopraan), Rebecca Martin (alt), Patrick Grahl (tenor), Martin Berner (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Eerste cantate: Am ersten heiligen Weihnachtsfeiertage (uit 'Weihnachtsoratorium', BWV 248)
    J.S. Bach Tweede cantate: Am zweiten heiligen Weihnachtsfeiertage (uit 'Weihnachtsoratorium', BWV 248)
    J.S. Bach Derde cantate: Am dritten heiligen Weihnachtsfeiertage (uit 'Weihnachtsoratorium', BWV 248)
    J.S. Bach Zesde cantate: Am Feste der Offenbarung Christi (uit 'Weihnachtsoratorium', BWV 248)
    Woensdag 13 december 2017 20:15 Grote Zaal Vanaf € 35,00
  • De gouden haan: Rimski-Korsakovs betoverende sprookjesopera

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Vasily Petrenko (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Vasily Petrenko (dirigent), Martin Wright (koordirigent), Maxim Mikhailov (bas), Viktor Antipenko (tenor, Tsarevitsj Gidon ), Andrei Bondarenko (bariton), Oleg Tsibulko (bas), Yulia Mennibaeva (mezzosopraan), Barry Banks (tenor, De astroloog), Venera Gimadieva (sopraan), Aleksandra Kubas-Kruk (sopraan), Alan Belk (tenor, Eerste bojaar), Lars Terray (bas)
    Rimski-Korsakov
    Rimski-Korsakov De gouden haan
    Zaterdag 16 december 2017 13:30 Grote Zaal Vanaf € 53,00
  • Tölzer Knabenchor: Europese Kerstklassiekers

    Tölzer Knabenchor, Theresa Förg (harp), Clemens Haudum (orgel/piano)
    Tölzer Knabenchor, Theresa Förg (harp), Clemens Haudum (orgel/piano), Christian Fliegner (dirigent)
    Nordqvist, Traditioneel
    Traditioneel Il est né, le divin enfant
    Traditioneel Ding dong! Merrily on High
    Traditioneel Fum, fum, fum
    Traditioneel Ya viene la vieja
    Traditioneel Lulajże Jezuniu
    Traditioneel Astăzi s-a născut Hristos
    Traditioneel Fröhliche Weihnacht Überall
    Traditioneel Deck the halls
    Nordqvist Jul, jul, strålande jul
    Traditioneel Joulupuu on rakennettu
    Traditioneel Hiljaa, hiljaa
    Traditioneel Dormi, dormi
    Traditioneel Het was een maged
    Traditioneel Ecco natale
    Traditioneel Dormi, non piangere
    Traditioneel Lassts uns ein
    Traditioneel Maria, durch ein Dornwald ging
    Traditioneel Mürztaler Engelruf
    Traditioneel Es werd scho glei dumpa
    Traditioneel Andachtsjodler
    Zondag 17 december 2017 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Holland Baroque: Forgotten Christmas

    Holland Baroque, Sophie Junker (sopraan), Joowon Chung (sopraan)
    Holland Baroque, Sophie Junker (sopraan), Joowon Chung (sopraan), Franz Vitzthum (countertenor), Jan Van Elsacker (tenor), Dingle Yandell (bas-bariton)
    Schelle, Anoniem, Pachelbel
    Bouzignac Dum silentium (arr. J. Steenbrink / T. Steenbrink)
    Hassler Gelobet seist du (arr. J. Steenbrink / T. Steenbrink)
    Hassler Dixit Maria (arr. J. Steenbrink / T. Steenbrink)
    Carissimi Salve salve puellule (arr. J. Steenbrink / T. Steenbrink)
    A. Scarlatti Cantata per la Notte di Natale (arr. J. Steenbrink / T. Steenbrink)
    Oswald Sonata in e (arr. J. Steenbrink / T. Steenbrink)
    Böddecker Natus est Jesus (arr. J. Steenbrink / T. Steenbrink)
    Buns Eerste sonate (arr. J. Steenbrink / T. Steenbrink)
    Pachelbel Partie (suite) in G (arr. J. Steenbrink / T. Steenbrink)
    Böddecker Veni salvator hominum (arr. J. Steenbrink / T. Steenbrink)
    Anoniem Die heil'gen drei König' mit ihrigem Stern (arr. J. Steenbrink / T. Steenbrink)
    Anoniem Daar waren eens drie koningen (arr. J. Steenbrink / T. Steenbrink)
    Anoniem Fröliche Hirte (arr. J. Steenbrink / T. Steenbrink)
    Bouzignac Noé, noé, pastores (arr. J. Steenbrink / T. Steenbrink)
    Schelle Vom Himmel kam der Engelschar (arr. J. Steenbrink / T. Steenbrink)
    Maandag 18 december 2017 20:15 Kleine Zaal Vanaf € 30,00
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.