Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum
Gezocht op

Geen resultaten op vrijdag 13 januari 2017

39 concerten vanaf zaterdag 14 januari 2017

  • Ballaké Sissoko & Vincent Segal: Musique de nuit

    Ballaké Sissoko, Vincent Segal
    Ballaké Sissoko, Vincent Segal
    Dinsdag 7 februari 2017 20:15Kleine Zaal
  • Caetano Veloso Presents Teresa

    Caetano Veloso, Teresa Cristina
    Caetano Veloso, Teresa Cristina
    Vrijdag 19 mei 2017 20:15Grote Zaal
  • Holland Festival Proms – Temple of Time

    Miranda Lakerveld (regie, dramaturgie, libretto), Marijn Korff de Gidts (slagwerk), Jasper Goedman (slagwerk)
    Miranda Lakerveld (regie, dramaturgie, libretto), Marijn Korff de Gidts (slagwerk), Jasper Goedman (slagwerk), Achim Heine (slagwerk), Fredrike de Winter (slagwerk), Clara de Mik (slagwerk), Krishna . (slagwerk), Chetna Sahni Sehgal (zang), Ilyas Nadjafi (zang), Ganesh Ramnath (zang), Marielle de Winter (zang), Juliette van Dijk (zang), Miranda Driessen (zang), Sinta Wullur (zang), Namgyal Lhamo (zang), Sinan Vural (zang), Iris Ficker (zang)
    Wullur
    Wullur Temple of Time
    Zaterdag 24 juni 2017 15:00Grote Zaal
  • Holland Festival Proms – The Nile Project

    Adel Mekha (zang, percussie), Ahmed Omar (bas, tambour), Mohamed Abozekry (ud)
    Adel Mekha (zang, percussie), Ahmed Omar (bas, tambour), Mohamed Abozekry (ud), Nader El Shaer (kawala, keytar, farfisa, zang), Saleeb Loza (zang), Asia Madani (zang, percussie), Selamnesh Zemene (zang), Ibrahim Fanous (krar), Dave Otieno (elektrische gitaar), Kasiva Mutua (percussie, zang), Steven Sogo (zang, vas, ikembe, umiduri), Michael Bazibu (entongoli, adungu, endingidi, percussie, zang)
    Zaterdag 24 juni 2017 23:30Grote Zaal
  • Flamenco in de Kleine Zaal: Eduardo Guerrero

    Eduardo Guerrero (dans), Javier Ibañez (gitaar), Jesus Corbacho Vazquez (zang)
    Eduardo Guerrero (dans), Javier Ibañez (gitaar), Jesus Corbacho Vazquez (zang), Manuel Soto (zang)
    Donderdag 3 augustus 2017 20:00Kleine Zaal
  • Richard Bona & Mandekan Cubano: Heritage

    Richard Bona (bas, zang), Dennis Hernandez (trompet), Rey Alejandre (trombone)
    Richard Bona (bas, zang), Dennis Hernandez (trompet), Rey Alejandre (trombone), Osmany Paredes (piano), Ludwig Afonso (drums), Luis Quintero (percussie), Roberto Quintero (percussie)
    Zaterdag 5 augustus 2017 21:00Grote Zaal
  • Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal: Hotel Victoria

    Carel Kraayenhof (bandoneon), Juan Pablo Dobal (piano)
    Carel Kraayenhof (bandoneon), Juan Pablo Dobal (piano)
    Piazzolla, Carlos Sanders, Toro
    Latasa Hotel Victoria
    Kraayenhof Enny
    Kraayenhof Ñata blanca
    Fleury Te vas milonga
    Ramirez La equívoca
    Dobal Sudamérica
    Dobal Aire de cueca
    Kraayenhof Frieda's milonga
    Kraayenhof Opera 79
    Mercau Soria Vamos a chayar
    Dobal Cueca de las nubes
    Jiménez De allá
    Toro El Antigal
    Kraayenhof Loco lindo
    Dobal Candombe sin esclavos
    Dobal Remanso
    Carlos Sanders Luna de arrabal
    Kraayenhof So many partings
    Dobal Cuando despierto mañana
    Piazzolla Adiós nonino
    Kraayenhof Where are you
    Donderdag 24 augustus 2017 20:00Kleine Zaal
  • Scherpdenkers: Mano Bouzamour & Jean-Guihen Queyras

    Mano Bouzamour, Jean-Guihen Queyras (cello), Sokratis Sinopoulos (lyra (knievedel))
    Mano Bouzamour, Jean-Guihen Queyras (cello), Sokratis Sinopoulos (lyra (knievedel)), Keyvan Chemirani (percussie), Bijan Chemirani (percussie)
    Leriche, Traditioneel, Lutoslawski
    Stroppa Ay, There’s the Rub
    Daly Karsilama (uit danscyclus Choroi)
    Sinopoulos Nihavent Semai
    Kurtág selectie (uit 'Jelek, játékok és üzenetek (Tekens, spelletjes en berichten)')
    K. Chemirani / B. Chemirani Percussie improvisatie '7/4'
    Lutoslawski Sacher variatie
    Traditioneel Homayoun
    Leriche 5/4
    Traditioneel Sunday Morning (arr. S. Sinopoulos)
    Donderdag 9 november 2017 20:15Kleine Zaal
  • Magda Mendes presenteert Oliveiras

    Magda Mendes (zang), Ward Veenstra (gitaar), Udo Demandt (percussie)
    Magda Mendes (zang), Ward Veenstra (gitaar), Udo Demandt (percussie), Brandt Attema (bastrombone), Remko de Landmeter (fluit), Bart de Kater (klarinet), Maripepa Contreras Gámez (hobo), Daniel Garrido Iglesias (fagot)
    Donderdag 16 november 2017 21:00Kleine Zaal
  • Turning East - Gratis Lunchconcert

    Sinan Arat (ney/bansuri/zang), Jacobus Thiele (percussie)
    Sinan Arat (ney/bansuri/zang), Jacobus Thiele (percussie)
    Anoniem, Dede, Improvisatie
    Arat Inhale
    Arat The red hat
    Improvisatie Nihavend Taksim
    Dede Nihavend Saz Semai
    Anoniem Hicaz ilahi Ah nice bir uyursun 'A hymn'
    Arat Roof
    Arat Exhale
    Maandag 20 november 2017 12:30Kleine Zaal
  • Turning East: Abir El Abed & Amsterdams Andalusisch Orkest

    Abir El Abed (zang), Amsterdams Andalusisch Orkest, Ahmed El Maai (qanun/leiding)
    Abir El Abed (zang), Amsterdams Andalusisch Orkest, Ahmed El Maai (qanun/leiding), Abderrahim Semlali (viool/leiding), Edsart Udo de Haes (flamenco gitaar), Haytham Safia ('ud), Ahmed Khaili (darbuka), Dwight Breinburg (tar), Jaafar Lougmani (altviool), Avishai Darash (piano), Daniel van Huffelen (contrabas), Marianne Noordink (ney)
    Maandag 20 november 2017 20:15Kleine Zaal
  • Turning East - Gratis Lunchconcert

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Dinsdag 21 november 2017 12:30Grote Zaal
    Geannuleerd
  • Turning East: Caravan - Julian Schneemann & Friends

    Julian Schneemann (piano/compositie), Bart Schneemann (hobo), Emmy Storms (viool)
    Julian Schneemann (piano/compositie), Bart Schneemann (hobo), Emmy Storms (viool), Jawa Manla (ud), Jeroen Batterink (slagwerk), Nederlands Blazers Ensemble
    Dinsdag 21 november 2017 20:15Kleine Zaal
  • Turning East - Gratis Lunchconcert

    Abir El Abed (zang), Amsterdams Andalusisch Orkest, Ahmed El Maai (qanun/leiding)
    Abir El Abed (zang), Amsterdams Andalusisch Orkest, Ahmed El Maai (qanun/leiding), Abderrahim Semlali (viool/leiding), Edsart Udo de Haes, Haytham Safia ('ud/zang), Ahmed Khaili (darbuka), Dwight Breinburg (tar), Jaafar Lougmani (viool), Avishai Darash (piano), Daniel van Huffelen (contrabas), Marianne Noordink (ney)
    Woensdag 22 november 2017 12:30Grote Zaal
  • Turning East: Melhem Zein (VIP)

    Melhem Zein
    Melhem Zein
    Woensdag 22 november 2017 20:30Grote Zaal
  • Turning East: Melhem Zein

    Melhem Zein
    Melhem Zein
    Woensdag 22 november 2017 20:30Grote Zaal
  • SOUK presenteert: Asma Lmnawar

    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Ginesa Ortega (flamencozang), Rembrandt Frerichs (fortepiano in Maqam stemming/piano), Omar Bashir (ud), Adil Ech-Charfi (ney/viool), Rhani Krija (percussie), Mustapha Antari (percussie), Pierre Bonnet (bas), Nicolas Viccaro (drums), Het Nationale Ballet, Anna Ol (solist), Young Gyu Choi (solist), Marijn Rademaker (solist), Eric Corton (presentator), Remi Wörtmeyer (choreografie), Ahmad Joudeh (danser), Peter Leung (choreografie)
    Donderdag 23 november 2017 19:00Grote Zaal
  • SOUK presenteert: Asma Lmnawar (VIP)

    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Het Nationale Ballet
    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Het Nationale Ballet, Gordan Nikolić (viool/leiding), Ginesa Ortega (flamencozang), Adil Ech-Charfi (ney), Mustapha Antari (percussie), Rhani Krija (percussie), Eric Corton (presentator)
    Donderdag 23 november 2017 19:00Grote Zaal
  • Turning East - Gratis Lunchconcert

    Ensemble van het Conservatorium van Amsterdam
    Ensemble van het Conservatorium van Amsterdam
    Kavour, Debussy
    Debussy Rhapsodie, L. 98
    Kavour The Mountains
    Debussy Pastorale: Lento, dolce rubato (uit 'Sonate voor fluit, altviool en harp', L. 137)
    Debussy Final: Allegro moderato ma risoluto (uit 'Sonate voor fluit, altviool en harp', L. 137)
    Vrijdag 24 november 2017 12:30Kleine Zaal
  • SOUK presenteert: Asma Lmnawar

    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Ginesa Ortega (flamencozang), Rembrandt Frerichs (fortepiano in Maqam stemming/piano), Omar Bashir (ud), Adil Ech-Charfi (ney/viool), Rhani Krija (percussie), Mustapha Antari (percussie), Pierre Bonnet (bas), Nicolas Viccaro (drums), Het Nationale Ballet, Anna Ol (solist), Young Gyu Choi (solist), Marijn Rademaker (solist), Eric Corton (presentator), Remi Wörtmeyer (choreografie), Ahmad Joudeh (danser), Peter Leung (choreografie)
    Vrijdag 24 november 2017 19:00Grote Zaal
  • SOUK presenteert: Asma Lmnawar (VIP)

    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Het Nationale Ballet
    Asma Lmnawar (zang), Nederlands Kamerorkest, Het Nationale Ballet, Gordan Nikolić (viool/leiding), Ginesa Ortega (flamencozang), Adil Ech-Charfi (ney), Mustapha Antari (percussie), Rhani Krija (percussie), Eric Corton (presentator)
    Vrijdag 24 november 2017 19:00Grote Zaal
  • Turning East: Bach ontmoet soefi

    Bart Schneemann (hobo), Haleh Seyfizadeh (zang), Elisabeth Hetherington (zang)
    Bart Schneemann (hobo), Haleh Seyfizadeh (zang), Elisabeth Hetherington (zang), Ali Ghamsari (tar), David Mackor (theorbe), Nederlands Blazers Ensemble
    Zaterdag 25 november 2017 20:15Kleine Zaal
  • Nederlands Blazers Ensemble: Nieuwjaarsconcert 2018 (De Generale)

    Nederlands Blazers Ensemble, Verrassende gasten en solisten, Winnaars compositiewedstrijd 'Op weg naar het Nieuwjaarsconcert'
    Nederlands Blazers Ensemble, Verrassende gasten en solisten, Winnaars compositiewedstrijd 'Op weg naar het Nieuwjaarsconcert'
    Zondag 31 december 2017 15:00Grote Zaal
  • Nederlands Blazers Ensemble: Nieuwsjaarsconcert 2018

    Nederlands Blazers Ensemble, Verrassende gasten en solisten, Winnaars compositiewedstrijd 'Op weg naar het Nieuwjaarsconcert'
    Nederlands Blazers Ensemble, Verrassende gasten en solisten, Winnaars compositiewedstrijd 'Op weg naar het Nieuwjaarsconcert'
    Maandag 1 januari 2018 14:00Grote Zaal
  • Nederlands Blazers Ensemble: Nieuwsjaarsconcert 2018

    Nederlands Blazers Ensemble, Verrassende gasten en solisten, Winnaars compositiewedstrijd 'Op weg naar het Nieuwjaarsconcert'
    Nederlands Blazers Ensemble, Verrassende gasten en solisten, Winnaars compositiewedstrijd 'Op weg naar het Nieuwjaarsconcert'
    Maandag 1 januari 2018 17:00Grote Zaal
  • Legendarisch nieuwjaar met Het Gelders Orkest en Roby Lakatos

    Het Gelders Orkest, Dirk Brossé (dirigent), Roby Lakatos (viool)
    Het Gelders Orkest, Dirk Brossé (dirigent), Roby Lakatos (viool)
    Monti, Cosma, Bock
    Liszt Tweede Hongaarse rapsodie, S. 359
    Bartók Roemeense volksdansen, Sz. 68, BB 76
    Lakatos Fire Dance
    Csampai / Bihari Memory of Bihari
    Williams Schindler's List
    Anoniem Deux Guitares
    Liszt Eerste Hongaarse Rapsodie in f, S. 359/1 (arr. F. Doppler)
    Kodály Dansen uit Marosszék
    Rimski-Korsakov De vlucht van de hommel
    Piazzolla Chiquilín de Bachín (arr. D. Blasband)
    Anoniem I've met you Mama
    Bock Fiddler on the Roof Suite
    Cosma Le Grand Blond Avec Une Chaussure Noire
    Monti Csárdás
    Donderdag 4 januari 2018 20:00Grote Zaal
  • Tigran Hamasyan: Luys i Luso m.m.v. Staatskamerkoor van Jerevan

    Staatskamerkoor van Jerevan, Harutyun Topikyan (dirigent), Tigran Hamasyan (piano)
    Staatskamerkoor van Jerevan, Harutyun Topikyan (dirigent), Tigran Hamasyan (piano)
    Zaterdag 17 maart 2018 14:15Grote Zaal
  • Turning East: Googoosh

    Googoosh (zang), Hassan Shamaizadeh (zang), Ardalan Sarfaraz (songwriter)
    Googoosh (zang), Hassan Shamaizadeh (zang), Ardalan Sarfaraz (songwriter), Anibal Marcelo Seminario (fluit), Manouchehr Cheshmazar (piano/music director), Roma Kanian (toetsen), Ashoor Atoori (toetsen), Alireza Sanaei (bas), David Neal Haddad (drums), Rayner Enrique Fernandez Posada (percussie)
    Zaterdag 17 maart 2018 21:00Grote Zaal
  • Persian Lovers presenteert: Nowruz Feest

    Zaterdag 17 maart 2018 22:30Spiegelzaal
  • 4 Mei Concert: ComPassie, een universele passie met Iván Fischer

    Iván Fischer (dirigent), Orkest van de Achttiende Eeuw, Nationaal Gemengd Jeugdkoor
    Iván Fischer (dirigent), Orkest van de Achttiende Eeuw, Nationaal Gemengd Jeugdkoor, Nationaal Kinderkoor, Wilma ten Wolde (koordirigent), Irene Verburg (koordirigent), Nuria Rial (sopraan), Rosina Fabius (mezzosopraan), Mark Padmore (tenor), Konstantin Wolff (bas-bariton), Waed Bouhassoun (zang en ud), Azize Afo (zang), Moslem Rahal (ney), Jared Grant (zang), Artyom Minasyan (doudouk (dêm)), Kalas Boudoyan ((mêya)), Wim van der Grijn (acteur), Martijn Nieuwerf (acteur), Tomer Pawlicki (acteur), Vincent van den Berg (acteur), Zutphen Zingt Projectkoor, Merel Harkink (koordirigent)
    Vrijdag 4 mei 2018 21:15Grote Zaal Vanaf € 15,00
  • Eva-Maria Westbroek en musici van het RCO: Kleyne Lider

    Eva-Maria Westbroek (sopraan), Helene Schneiderman (mezzosopraan), Motti Kastón (bariton)
    Eva-Maria Westbroek (sopraan), Helene Schneiderman (mezzosopraan), Motti Kastón (bariton), Eytan Pessen (piano), Leden van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Witler, Bounoff, Greenblatt
    Heifetz Zun in mayrev
    Traditioneel Vos toyg mir der sheyner vayngortn?
    Traditioneel A maise
    Traditioneel Yome yome
    Traditioneel Mai-ko-mashmo-lon
    Gebirtig Kleyner yosem
    Traditioneel Schlof, mayn feygele
    Beyglman Makh tsu di eygelekh
    Olshanetsky Unter beymer
    Gebirtig Shlof schoyn main kind
    Traditioneel Durme, durme
    Goldfaden Rozhinkas mit mandeln
    Traditioneel Noches noches
    Traditioneel Regendl
    Traditioneel La vida do por el raquí
    Traditioneel Yo m'enamori d'un aire
    Traditioneel Havlo con coraje
    Traditioneel Era escuro
    Traditioneel Como la rosa en la guerta
    Traditioneel Adio, querida
    Traditioneel Una noche al lunar
    Traditioneel Apre tu puerta serrada
    Greenblatt Fisherlid
    Bounoff Unter di grinike beymelekh
    Witler Varshe
    Dinsdag 22 mei 2018 20:15Kleine Zaal Vanaf € 23,00
  • Holland Festival Proms - Jalasat Rouhiya

    Mohamed Amin El Akrami (muzikale leiding), Ensemble Rhoum El Bakkali, Amsterdams Andalusisch Orkest
    Mohamed Amin El Akrami (muzikale leiding), Ensemble Rhoum El Bakkali, Amsterdams Andalusisch Orkest, Orchestre Temsamani
    Zaterdag 23 juni 2018 17:00Grote Zaal Vanaf € 11,00
  • Piazzolla’s tango door het Isabelle van Keulen Ensemble

    Isabelle van Keulen (viool), Christian Gerber (bandoneon), Rüdiger Ludwig (contrabas)
    Isabelle van Keulen (viool), Christian Gerber (bandoneon), Rüdiger Ludwig (contrabas), Ulrike Payer (piano)
    Dinsdag 3 juli 2018 20:00Kleine Zaal Vanaf € 29,00
    Uitverkocht
  • Flamencogrootheid Vicente Amigo  

    Vicente Amigo (flamenco gitaar), Añil Fernandez (gitaar), Ewen Vernal (contrabas)
    Vicente Amigo (flamenco gitaar), Añil Fernandez (gitaar), Ewen Vernal (contrabas), Paquito González (slagwerk), Rafael de Utrera (zang), El Choro (dans)
    Vrijdag 20 juli 2018 20:00Grote Zaal Vanaf € 26,00
  • Fatoumata Diawara

    Fatoumata Diawara (zang)
    Fatoumata Diawara (zang)
    Zondag 5 augustus 2018 20:00Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Simon Trpčeski & friends: Makedonissimo – Balkan Fever!

    Simon Trpčeski (piano), Hidan Mamudov (klarinet), Aleksandar Krapovski (viool)
    Simon Trpčeski (piano), Hidan Mamudov (klarinet), Aleksandar Krapovski (viool), Alexander Somov (cello), Vlatko Nushev (percussie)
    Shahov
    Shahov Plait I: Pembe (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait I: Buvčansko (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait I: Berovka (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait I: Maleševka (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait I: Crnogorka (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait II: Čije je ona devojče - dedicated to Simon's mother and father (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait II: Ibrahim odža (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait II: Beranče (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait IV: Veligdensko (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait IV: Piperkovo (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait IV: Pomniš li libe, Todoro (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait IV: Janino (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait III: Ne si go prodavaj, Koljo, čiflikot (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait III: Žetvarki (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait III: Čučuk (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait V: Filka, moma (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait V: Sitna lisa (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait V: Staro Čunovo (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait V: Ratevka (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait V: Dračevka (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait VI: Metovo (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait VI: Pelistersko (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Shahov Plait VI: Postupano (uit 'Pletenki (Plaits)')
    Zaterdag 25 augustus 2018 20:00Kleine Zaal Vanaf € 29,00
  • Marcel Khalife - Turning East tijdens Ud Festival

    Marcel Khalife (ud), Amsterdams Andalusisch Orkest
    Marcel Khalife (ud), Amsterdams Andalusisch Orkest
    Woensdag 10 oktober 2018 20:15Grote Zaal Vanaf € 33,00
  • Femi Kuti & The Positive Force

    Femi Kuti, The Positive Force
    Femi Kuti, The Positive Force
    Maandag 5 november 2018 20:15Grote Zaal Vanaf € 25,00
  • Ud Festival - Omar Metioui: Al Aramawi & Rawafid ft. Amsterdams Andalusisch Orkest

    Omar Metioui (ud), Al-Armawi, Rawafid
    Omar Metioui (ud), Al-Armawi, Rawafid , Amsterdams Andalusisch Orkest
    Vrijdag 23 november 2018 21:00Kleine Zaal Vanaf € 28,00
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.