Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

77 concerten


  • Zondag 20 juni 2021


    • Pergolesi's Stabat mater door Alex Potter en Dorothee Mields

      Zondag 20 juni 2021 14:15Grote Zaal

      Concerto Copenhagen, Lars Ulrik Mortensen (dirigent), Dorothee Mields (sopraan)
      Concerto Copenhagen, Lars Ulrik Mortensen (dirigent), Dorothee Mields (sopraan), Alex Potter (countertenor)
      Vivaldi, Pergolesi
      Pergolesi Stabat mater in F
      Vivaldi Nisi Dominus in g, RV 608
      Pergolesi Salve Regina
      Vivaldi Sinfonia in b, RV 169 'al Santo Sepolcro'

  • Zondag 4 juli 2021


    • Groot Omroepkoor en Daniel Rowland: Fauré’s Requiem en Panufnik

      Zondag 4 juli 2021 17:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Benjamin Goodson (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Benjamin Goodson (dirigent), Ilse Eerens (sopraan), Roderick Williams (bariton), Daniel Rowland (viool)
      Fauré, Panufnik
      Panufnik Songs of Love & Friendship
      Fauré Requiem, op. 48
    • Groot Omroepkoor en Daniel Rowland: Fauré’s Requiem en Panufnik

      Zondag 4 juli 2021 19:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Benjamin Goodson (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Benjamin Goodson (dirigent), Ilse Eerens (sopraan), Roderick Williams (bariton), Daniel Rowland (viool)
      Fauré, Panufnik
      Panufnik Songs of Love & Friendship
      Fauré Requiem, op. 48

  • Woensdag 7 juli 2021


    • Formidable: Thomas Oliemans en Amsterdam Sinfonietta in Frans programma

      Woensdag 7 juli 2021 19:00Grote Zaal

      Amsterdam Sinfonietta, Thomas Oliemans (zang/piano)
      Amsterdam Sinfonietta, Thomas Oliemans (zang/piano)
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert
    • Goed om te weten

      Sommige concerten in de zomer en het najaar zijn al uitverkocht. Wanneer we van de overheid meer bezoekers mogen ontvangen in het gebouw, zullen er extra plaatsen in de verkoop gaan. Als eerste hiervan op de hoogte zijn? Abonneer u dan op de nieuwsbrief.

      Abonneren op de nieuwsbrief
    • Formidable: Thomas Oliemans en Amsterdam Sinfonietta in Frans programma

      Woensdag 7 juli 2021 21:15Grote Zaal

      Amsterdam Sinfonietta, Thomas Oliemans (zang/piano)
      Amsterdam Sinfonietta, Thomas Oliemans (zang/piano)

  • Zaterdag 7 augustus 2021


    • Sjors van der Panne: Liedjes van de lage landen

      Zaterdag 7 augustus 2021 20:00Grote Zaal

      Sjors van der Panne (zang), Renée van Wegberg (zang), Paul Groot (zang)
      Sjors van der Panne (zang), Renée van Wegberg (zang), Paul Groot (zang), David Vandyck (zang), Hubert-Jan Horrocks (piano/toetsen), Jurgen Burdorf (gitaar), Janco van der Kaaden (percussie), Janos Koolen (bas/mandoline/klarinet/accordeon)

  • Vrijdag 20 augustus 2021


    • Renée Fleming en Daniel Harding bij het Concertgebouworkest

      Vrijdag 20 augustus 2021 19:00Grote Zaal

      Concertgebouworkest, Daniel Harding (dirigent), Renée Fleming (sopraan)
      Concertgebouworkest, Daniel Harding (dirigent), Renée Fleming (sopraan)
      Messiaen, Debussy
      Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune, L. 86
      Messiaen Poèmes pour Mi
      Debussy La mer, trois esquisses symphoniques, L. 109

  • Zaterdag 11 september 2021


    • Giordano’s Fedora terug op het podium

      Zaterdag 11 september 2021 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Giampaolo Bisanti (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Giampaolo Bisanti (dirigent), Klaas-Jan de Groot (koordirigent), Lianna Haroutounian (sopraan), Stefano La Colla (tenor, Il conte Loris Ipanov), Valentina Mastrangelo (sopraan), Franco Vassallo (bariton), Marcel Beekman (tenor, Rouvelle), Linard Vrielink (tenor, Desire), Jasper Leever (bas), Frederik Bergman (bariton), Martijn Sanders (bas), Esther Kuiper (mezzosopraan), Wiebe-Pier Cnossen (bariton)
      U. Giordano
      U. Giordano Fedora

  • Zondag 10 oktober 2021


    • Groot Omroepkoor zingt geestrijke werken Bruckner en Dvořák

      Zondag 10 oktober 2021 10:30Grote Zaal

      Groot Omroepkoor, Peter Dijkstra (dirigent), Leo van Doeselaar (orgel)
      Groot Omroepkoor, Peter Dijkstra (dirigent), Leo van Doeselaar (orgel)
      Dvořák, Buchenberg, Bruckner
      Bruckner Os justi, WAB 30
      Bruckner Ave Maria, WAB 6
      Bruckner Locus iste in C, WAB 23
      Buchenberg Du bist der Herr, unser Gott, nr. 1 (uit 'Vier geistliche Gesänge')
      Buchenberg Ich bin das Brot des Lebens, nr. 4 (uit 'Vier geistliche Gesänge')
      Dvořák Mis in D, op. 86

  • Dinsdag 12 oktober 2021


    • Georg Nigl & Olga Pashchenko

      Dinsdag 12 oktober 2021 18:30Kleine Zaal

      Georg Nigl (bariton), Olga Pashchenko (piano/fortepiano)
      Georg Nigl (bariton), Olga Pashchenko (piano/fortepiano)
      Schubert, Rihm, Beethoven
      Beethoven An die ferne Geliebte, op. 98
      Rihm Vermischter Traum, Gryphius-Stück für Bariton und Klavier
      Schubert Liederen
    • Orkest van de Achttiende Eeuw: hoogtepunten uit Mozarts Die Zauberflöte

      Dinsdag 12 oktober 2021 19:00Grote Zaal

      Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Roberta Alexander (sopraan)
      Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Roberta Alexander (sopraan), Ilse Eerens (sopraan), Anne Sophie Petit (sopraan), Katharine Dain (sopraan), Jeroen de Vaal (tenor, Tamino/Monostatos/Herr Vogelsang), Jan Willem Schaafsma (tenor, Monostatos/Herr Vogelsang), Henk Neven (bariton), Berend Eijkhout (bas), Alexander Oliver (regisseur), Don Duyns (teksten)
    • Georg Nigl & Olga Pashchenko

      Dinsdag 12 oktober 2021 20:45Kleine Zaal

      Georg Nigl (bariton), Olga Pashchenko (piano/fortepiano)
      Georg Nigl (bariton), Olga Pashchenko (piano/fortepiano)
      Schubert, Rihm, Beethoven
      Beethoven An die ferne Geliebte, op. 98
      Rihm Vermischter Traum, Gryphius-Stück für Bariton und Klavier
      Schubert Liederen
    • Orkest van de Achttiende Eeuw: hoogtepunten uit Mozarts Die Zauberflöte

      Dinsdag 12 oktober 2021 21:15Grote Zaal

      Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Roberta Alexander (sopraan)
      Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Roberta Alexander (sopraan), Ilse Eerens (sopraan), Anne Sophie Petit (sopraan), Katharine Dain (sopraan), Jeroen de Vaal (tenor, Tamino/Monostatos/Herr Vogelsang), Jan Willem Schaafsma (tenor, Monostatos/Herr Vogelsang), Henk Neven (bariton), Berend Eijkhout (bas), Alexander Oliver (regisseur), Don Duyns (teksten)

  • Zaterdag 23 oktober 2021


    • René Jacobs en Telemanns Orpheus

      Zaterdag 23 oktober 2021 13:00Grote Zaal

      B'Rock Orchestra, René Jacobs (dirigent), Krešimir Stražanac (bas-bariton)
      B'Rock Orchestra, René Jacobs (dirigent), Krešimir Stražanac (bas-bariton), Kateryna Kasper (sopraan), Mirella Hagen (sopraan), David Fischer (tenor, Eurimedes), Salomé Haller (sopraan), Christian Immler (bariton), Benno Schachtner (countertenor, Ascalax)
      Telemann
      Telemann Orpheus

  • Dinsdag 2 november 2021


    • Olivia Vermeulen: Hello Darkness

      Dinsdag 2 november 2021 18:30Kleine Zaal

      Olivia Vermeulen (mezzosopraan), Jan Philip Schulze (piano)
      Olivia Vermeulen (mezzosopraan), Jan Philip Schulze (piano)
    • Olivia Vermeulen: Hello Darkness

      Dinsdag 2 november 2021 20:45Kleine Zaal

      Olivia Vermeulen (mezzosopraan), Jan Philip Schulze (piano)
      Olivia Vermeulen (mezzosopraan), Jan Philip Schulze (piano)

  • Woensdag 3 november 2021


    • Carl Orffs Carmina Burana

      Woensdag 3 november 2021 20:15Grote Zaal

      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent)
      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Roceveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton), Eugene Kruk (viool)
      Orff, Chatsjatoerjan, Lysenko
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Saint-Saëns Bacchanale (uit 'Samson et Dalila', op. 47)
      Massenet Méditation (uit 'Thaïs')
      Dvořák Ouverture, op. 92 'Carnaval'
      Skoryk Melody
      Lysenko Taras Bulba
      Chatsjatoerjan Sabeldans
      Orff Carmina Burana
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert

  • Zaterdag 6 november 2021


    • Wereldpremière: Carnival of Shades, en The Planets

      Zaterdag 6 november 2021 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Antony Hermus (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Antony Hermus (dirigent), Benjamin Goodson (koordirigent), Rinnat Moriah (sopraan)
      Holst, Wagemans, Wagner
      Wagner Prelude (uit 'Lohengrin')
      Wagemans Carnival of shades (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Amsterdams Fonds voor de Kunsten en Stichting Vrienden van de Matinee)
      Holst The Planets, op. 32
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert

  • Woensdag 10 november 2021


    • Carl Orffs Carmina Burana

      Woensdag 10 november 2021 20:15Grote Zaal

      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent)
      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Roceveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton), Eugene Kruk (viool)
      Orff, Chatsjatoerjan, Lysenko
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Saint-Saëns Bacchanale (uit 'Samson et Dalila', op. 47)
      Massenet Méditation (uit 'Thaïs')
      Dvořák Ouverture, op. 92 'Carnaval'
      Skoryk Melody
      Lysenko Taras Bulba
      Chatsjatoerjan Sabeldans
      Orff Carmina Burana

  • Donderdag 11 november 2021


    • Carl Orffs Carmina Burana

      Donderdag 11 november 2021 20:15Grote Zaal

      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent)
      The International Symphony Orchestra, Nationaal Koor van de Oekraïne 'Dumka', Raymond Janssen (dirigent), Mariana Bulicanu (sopraan), Valentin Roceveanu (tenor), Iordache Basalic (bariton), Eugene Kruk (viool)
      Orff, Chatsjatoerjan, Lysenko
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Saint-Saëns Bacchanale (uit 'Samson et Dalila', op. 47)
      Massenet Méditation (uit 'Thaïs')
      Dvořák Ouverture, op. 92 'Carnaval'
      Skoryk Melody
      Lysenko Taras Bulba
      Chatsjatoerjan Sabeldans
      Orff Carmina Burana
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert
      Laatste kaarten!
      Bekijk concert
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.