Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Wis filters
  • 23 feb. 2017
  • Koor

Geen resultaten op donderdag 23 februari 2017

79 concerten vanaf vrijdag 24 februari 2017

  • Pieter Jan Leusink dirigeert Mozarts Requiem

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton)
    Allegri, Mozart
    Mozart Exsultate, jubilate in F, KV 165
    Allegri Miserere mei
    Mozart Mis in C, KV 317 'Krönungsmesse'
    Mozart Requiem in d, KV 626
    Zaterdag 25 februari 2017 14:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink dirigeert Mozarts Requiem

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton)
    Allegri, Mozart
    Mozart Exsultate, jubilate in F, KV 165
    Allegri Miserere mei
    Mozart Mis in C, KV 317 'Krönungsmesse'
    Mozart Requiem in d, KV 626
    Zondag 26 februari 2017 14:15 Grote Zaal
  • Nederlands Studenten Kamerkoor: Muziek, abstractie en emotie

    Nederlands Studenten Kamerkoor, Kurt Bikkembergs (dirigent), Emma Kroon (cello)
    Nederlands Studenten Kamerkoor, Kurt Bikkembergs (dirigent), Emma Kroon (cello)
    Samson, L. Anderson, Steenberge
    Rabe Rondes
    Manneke Madrigaal Le città sottili
    Geysen Doe
    Rissanen Jabberwocky
    Ligeti Lux aeterna
    Enersen Agua Nocturna
    Porcelijn In shikara tala
    Goeyvaerts Mon doux Pilote s'endort aussi
    Steenberge O Crux Splendidior
    L. Anderson The Typewriter (arr. J. Damsma)
    Popovia (arr. H. Lensink)
    Samson Twee stukken voor cello solo
    Zaterdag 4 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Lets Radiokoor zingt Brahms

    Lets Radiokoor, Sigvards Klava (dirigent), Eline de Gast (piano)
    Lets Radiokoor, Sigvards Klava (dirigent), Eline de Gast (piano), Ruben Plazier (piano)
    Vasks, Pärt, Karlsons
    Brahms An die Heimat, nr. 1 (uit 'Drei Quartette', op. 64)
    Brahms Der Abend, nr. 2 (uit 'Drei Quartette', op. 64)
    Karlsons Le Lagrime dell'anima
    Pärt Virgencita
    Vasks The Fruit of Silence
    Brahms Rede, Mädchen, allzu liebes, nr. 1 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Am Gesteine rauscht die Flut, nr. 2 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms O die Frauen, nr. 3 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Wie des Abends schöne Röte, nr. 4 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Die grüne Hopfenranke, nr. 5 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Ein kleiner, hübscher Vogel, nr. 6 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Wenn so lind dein Auge mir, nr. 8 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Am Donaustrande, nr. 9 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms O wie sanft die Quelle sich, nr. 10 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Nein, es ist nicht auszukommen, nr. 11 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Vögelein durchrauscht die Luft, nr. 13 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Sieh, wie ist die Welle klar, nr. 14 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Nachtigall, sie singt so schön, nr. 15 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Ein dunkeler Schacht ist Liebe, nr. 16 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Es bebet das Gesträuche, nr. 18 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Verzicht, o Herz, auf Rettung, nr. 1 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Finstere Schatten der Nacht, nr. 2 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Vom Gebirge Well auf Well, nr. 7 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Weiche Gräser im Revier, nr. 8 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Flammenauge, dunkles Haar, nr. 14 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Zum Schluss, nr. 15 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Maandag 6 maart 2017 20:15 Grote Zaal
    Geannuleerd
  • NTR ZaterdagMatinee: Voorbij het einde

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Klaas Stok (koordirigent), Leila Josefowicz (viool)
    Jeths, Berg
    Berg Vioolconcert 'Dem Andenken eines Engels'
    Jeths Requiem (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Zaterdag 11 maart 2017 14:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton), Thilo Dahlmann (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 18 maart 2017 19:30 Grote Zaal
  • Gabrieli Consort and Players: Bach en Händel

    Gabrieli Consort and Players, Paul McCreesh (dirigent)
    Gabrieli Consort and Players, Paul McCreesh (dirigent)
    Händel, J.S. Bach
    J.S. Bach Motet 'Jesu, meine Freude', BWV 227
    J.S. Bach Motet 'Singet dem Herrn ein neues Lied', BWV 225
    Händel Dixit Dominus, HWV 232
    Dinsdag 21 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Thomas Hengelbrock bij het Concertgebouworkest: Mozarts en Schuberts Onvoltooide

    Koninklijk Concertgebouworkest, Balthasar-Neumann-Chor, Thomas Hengelbrock (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Balthasar-Neumann-Chor, Thomas Hengelbrock (dirigent), Andreas Weller (tenor), Reinhard Mayr (bas), Katja Stuber (sopraan), Marion Eckstein (alt)
    Mozart, Schubert
    Schubert Stabat Mater in g, D. 175
    Schubert Achtste symfonie in b, D 759 'Unvollendete'
    Mozart Requiem in d, KV 626
    Donderdag 23 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Thomas Hengelbrock bij het Concertgebouworkest: Mozarts en Schuberts Onvoltooide

    Koninklijk Concertgebouworkest, Balthasar-Neumann-Chor, Thomas Hengelbrock (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Balthasar-Neumann-Chor, Thomas Hengelbrock (dirigent), Andreas Weller (tenor), Reinhard Mayr (bas), Katja Stuber (sopraan), Marion Eckstein (alt)
    Mozart, Schubert
    Schubert Stabat Mater in g, D. 175
    Schubert Achtste symfonie in b, D 759 'Unvollendete'
    Mozart Requiem in d, KV 626
    Vrijdag 24 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor met Schuberts Vijfde mis

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Frieder Bernius (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Frieder Bernius (dirigent), Sarah Wegener (sopraan), Sophie Harmsen (mezzosopraan), Ilker Arcayürek (tenor), Sebastian Noack (bariton)
    Schubert, Mozart
    Mozart Maurerische Trauermusik in c, KV 477
    Schubert Vijfde mis in As, D 678
    Zondag 26 maart 2017 11:00 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton), Thilo Dahlmann (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 26 maart 2017 14:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton), Thilo Dahlmann (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Dinsdag 28 maart 2017 19:30 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton), Thilo Dahlmann (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 1 april 2017 13:30 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton), Thilo Dahlmann (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Dinsdag 4 april 2017 19:30 Grote Zaal
  • Amsterdam Baroque Orchestra en Ton Koopman: Matthäus

    Amsterdam Baroque Orchestra & Choir, Jongenskoor van de Koorschool St. Bavo Haarlem , Ton Koopman (dirigent)
    Amsterdam Baroque Orchestra & Choir, Jongenskoor van de Koorschool St. Bavo Haarlem , Ton Koopman (dirigent), Yetzabel Fernandez (sopraan), Maarten Engeltjes (countertenor), Tilman Lichdi (tenor, Evangelist), Andreas Wolf (bas, Christus), Klaus Mertens (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Woensdag 5 april 2017 19:30 Grote Zaal
  • Meezingconcert: Matthäus-Passion

    Toonkunstkoor Amsterdam, Nieuw Amsterdams Kinderkoor, Concertgebouw Kamerorkest
    Toonkunstkoor Amsterdam, Nieuw Amsterdams Kinderkoor, Concertgebouw Kamerorkest, Boudewijn Jansen (dirigent), Erik Slik (tenor), Christoph Prégardien (bas, Christus), Johannette Zomer (sopraan), Rosina Fabius (alt), Peter Gijsbertsen (tenor), Frans Fiselier (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Donderdag 6 april 2017 19:30 Grote Zaal
  • De nieuwe Passie bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Groot Omroepkoor, Martyn Brabbins (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Groot Omroepkoor, Martyn Brabbins (dirigent), Jeffrey Lloyd-Roberts (tenor), Evez Abdulla (bariton)
    Živković, Ali-Zadeh, Debussy
    Debussy Le martyre de Saint Sébastien, fragments symphoniques
    Ali-Zadeh Nasimi-Passion
    Živković The Mystival Sacrifice
    Vrijdag 7 april 2017 20:15 Grote Zaal
  • De nieuwe Passie bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Groot Omroepkoor, Martyn Brabbins (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Groot Omroepkoor, Martyn Brabbins (dirigent), Jeffrey Lloyd-Roberts (tenor), Evez Abdulla (bariton)
    Živković, Ali-Zadeh, Debussy
    Debussy Le martyre de Saint Sébastien, fragments symphoniques
    Ali-Zadeh Nasimi-Passion
    Živković The Mystival Sacrifice
    Zondag 9 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • Bachs Matthäus-Passion door KCOV Excelsior

    KCOV Excelsior, Roder Jongenskoor, Holland Symfonie Orkest
    KCOV Excelsior, Roder Jongenskoor, Holland Symfonie Orkest, Ger Vos (dirigent), Hans Christian Hinz (bas, Christus), Frank Fritschy (tenor, Evangelist), Julia Neumann (sopraan), Lien Haegeman (alt), Martijn Sanders (bas), Leon van Liere (tenor), Ralph Meulenbroeks (viola da gamba), Jan Jansen (continuo)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 9 april 2017 19:30 Grote Zaal
  • KCOV Amsterdam zingt Bachs Johannes-Passion

    KCOV Amsterdam (koor), Het Promenade Orkest, Frank Hameleers (dirigent)
    KCOV Amsterdam (koor), Het Promenade Orkest, Frank Hameleers (dirigent), Jeroen de Vaal (tenor), Bert van de Wetering (bariton), Titia van Heyst (sopraan), Ingeborg Bröcheler (alt), Marcel Reijans (tenor), Pieter Hendriks (bas-bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Johannes-Passion, BWV 245
    Woensdag 12 april 2017 20:15 Grote Zaal
  • Cappella Amsterdam zingt Bachs Johannes-Passion

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent), Thomas Walker (tenor), Benoît Arnould (bariton), Carolyn Sampson (sopraan), Daniël Elgersma (countertenor), Stuart Jackson (tenor), André Morsch (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Johannes-Passion, BWV 245
    Donderdag 13 april 2017 20:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton), Thilo Dahlmann (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Vrijdag 14 april 2017 13:30 Grote Zaal
  • De Matthäus-Passion door Toonkunstkoor Amsterdam

    Toonkunstkoor Amsterdam, Roder Jongenskoor, Concertgebouw Kamerorkest
    Toonkunstkoor Amsterdam, Roder Jongenskoor, Concertgebouw Kamerorkest, Boudewijn Jansen (dirigent), Christoph Prégardien (tenor, Christus), Marcel Reijans (tenor, Evangelist), Johannette Zomer (sopraan), Rosina Fabius (alt), Jean-Léon Klostermann (tenor), Frans Fiselier (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Vrijdag 14 april 2017 19:30 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton), Thilo Dahlmann (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 15 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton), Thilo Dahlmann (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 15 april 2017 19:30 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton), Thilo Dahlmann (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 16 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Henk van Heijnsbergen (bas), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton), Thilo Dahlmann (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 16 april 2017 19:30 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink dirigeert Händels Messiah

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Andrew Slater (bariton)
    Händel
    Händel Messiah, HWV 56
    Maandag 17 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • Het Amsterdams Gemengd Koor: Rutter en Duruflé

    Amsterdams Gemengd Koor, Paul Valk (dirigent)
    Amsterdams Gemengd Koor, Paul Valk (dirigent)
    Duruflé, Rutter
    Rutter Magnificat
    Duruflé Requiem, op. 9
    Zaterdag 22 april 2017 20:15 Grote Zaal
  • NTR ZaterdagMatinee: Nabucco in de Barok

    Cappella Mediterranea, Chœur de Chambre de Namur, Leonardo García Alarcón (dirigent)
    Cappella Mediterranea, Chœur de Chambre de Namur, Leonardo García Alarcón (dirigent), Fernando Guimarães (tenor, Nabucco), Alejandro Meerapfel (bas, Daniele), Owen Willetts (countertenor, Arioco), Matteo Bellotto (bas, Eufrate), Ariana Vendittelli (sopraan, Azaria/Idolatria), Caroline Weynants (sopraan, Anania), Lucía Martín Cartón (sopraan, Misaele), Capucine Keller (sopraan, Superbia)
    Falvetti
    Falvetti ll dialogo del Nabucco
    Zaterdag 29 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • 4 mei Concert: Jan Terlouw, Cappella Amsterdam en Nora Fischer

    Jan Terlouw (spreker), Cappella Amsterdam, Nationaal Vrouwen Jeugdkoor
    Jan Terlouw (spreker), Cappella Amsterdam, Nationaal Vrouwen Jeugdkoor, Ed Spanjaard (dirigent en piano), Nora Fischer (zang), Lucie Horsch (blokfluit en piano), Jan Hage (harmonium en orgel)
    Telemann, T. de Leeuw, Ravel
    Rossini Kyrie, nr. 1 (uit 'Petite messe solennelle')
    Sweelinck De profundis
    Van Eyck Amarilli mia bella, nr. 35 (uit 'Der Fluyten Lust-hof')
    Poulenc Litanies à la vierge noire
    Ravel Trois beaux oiseaux du paradis (uit '3 Chansons')
    T. de Leeuw Elégie pour les villes détruites
    Ravel Kaddisch (uit 'Deux mélodies hébraïques')
    Poulenc C, nr. 1 (uit 'Deux poèmes de Louis Aragon')
    Telemann Derde fantasia in b, TWV 40:4
    Rossini Cum sancto spiritu, nr. 7 (uit 'Petite messe solennelle')
    Donderdag 4 mei 2017 21:15 Grote Zaal
  • Nieuw werk voor Groot Omroepkoor

    Groot Omroepkoor, Eric Whitacre (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Eric Whitacre (dirigent)
    Traditioneel, J.S. Bach, Hopkins
    Whitacre Lux aurumque
    Whitacre Leonardo Dreams of his Flying Machine
    Hopkins Past Life Melodies
    Whitacre Water Night
    J.S. Bach Come Sweet Death (bew. E. London)
    Whitacre Cloudburst
    Whitacre Child of wonder
    Traditioneel Elijah rock (bew. M. Hogan)
    Traditioneel I want Jesus to walk with me (bew. M. Hogan)
    Traditioneel Joshua fit the battle of Jericho
    Whitacre Sleep
    Zaterdag 13 mei 2017 14:15 Grote Zaal
  • Scherpdenkers: Inez Weski en 8RΛHMS RεQVIεM Reinvented

    Inez Weski, Nederlands Kamerkoor, Remy van Kesteren (harp)
    Inez Weski, Nederlands Kamerkoor, Remy van Kesteren (harp), Peter Dijkstra (dirigent)
    Brahms / Kyriakides
    Brahms / Kyriakides Requiem, op. 45
    Zaterdag 13 mei 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Herreweghe 70 jaar: Missa Brevis en Bach-cantates

    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan)
    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan), Hana Blažíková (sopraan), Damien Guillon (countertenor), Thomas Hobbs (tenor), Peter Kooy (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Mis in A, BWV 234
    J.S. Bach Cantate 'Ein feste Burg ist unser Gott', BWV 80
    J.S. Bach Cantate 'Gott, der Herr, ist Sonn und Schild', BWV 79
    Zondag 14 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • NTR ZaterdagMatinee: Het nieuwe Babylon

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nederlands Kamerkoor
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nederlands Kamerkoor, Markus Stenz (dirigent), Klaas Stok (koordirigent Groot Omroepkoor), Boudewijn Jansen (koordirigent Nederlands Kamerkoor), Marisol Montalvo (sopraan, Inanna), Guibee Yang (sopraan, Die Seele), Jussi Myllys (tenor, Tammu), Robert Bork (bas-bariton, Priesterköning/Der Tod), Gabriele Schnaut (sopraan, Euphrat), Kai Wessel (countertenor, Skorpionmensch), Franz Mazura, Steven Ebel (tenor, Priester)
    Widmann
    Widmann Babylon
    Zaterdag 3 juni 2017 13:00 Grote Zaal
  • Studentenkoor Amsterdam & CREA Orkest: Verdi, Zemlinsky en Mahler

    CREA Orkest, Studentenkoor Amsterdam
    CREA Orkest, Studentenkoor Amsterdam
    Mahler, Zemlinsky, Verdi
    Verdi Te Deum
    Zemlinsky Frühlingsbegräbnis
    Mahler Das klagende Lied
    Dinsdag 20 juni 2017 20:15 Grote Zaal
  • Holland Festival Proms – Sacred Environment

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor
    Moore, Crumb, Mackey
    Mackey Lost and Found
    Crumb A Haunted Landscape
    Moore Sacred Environment (In opdracht van Holland Festival, NTR Radio)
    Zaterdag 24 juni 2017 17:00 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Opera Classics

    The Symphonic Orchestra of the Netherlands, Opera Mannenkoor, Pieter Jan Leusink (dirigent)
    The Symphonic Orchestra of the Netherlands, Opera Mannenkoor, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan), Andrew Slater (bas)
    Donizetti, Bizet, Bellini
    Verdi Prelude (uit 'Ernani')
    Verdi Allegri! Beviam! (uit 'Ernani')
    Mozart Aria 'La vendetta, oh, la vendetta' (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    J. Haydn Aria 'Al tuo seno fortunato' (uit 'L'anima del filosofo, ossia Orfeo ed Euridice', Hob. XXVIII: 13)
    Rimski-Korsakov Eerste aria van Marfa (uit 'De bruid van de tsaar')
    Gounod Gloire immortelle (uit 'Faust')
    Gounod Le veau d'or (uit 'Faust')
    Mozart Aria 'Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen' (uit 'Die Zauberflöte', KV 620)
    Rossini Aria 'Largo al factotum' (uit 'Il barbiere di Siviglia')
    Bellini Aria 'Casta diva' (uit 'Norma')
    Bizet Votre toast je peux vous le rendre (uit 'Carmen')
    Donizetti Quanto amore! (uit 'L’elisir d’amore')
    Zondag 25 juni 2017 14:15 Grote Zaal
  • Rossini’s Il barbiere di Siviglia door Opera Zuid

    Opera Zuid, philharmonie zuidnederland, Per-Otto Johansson (dirigent)
    Opera Zuid, philharmonie zuidnederland, Per-Otto Johansson (dirigent), Luthando Qave (Figaro), Marcel van Dieren (Basilio), Stefan Stoll (Bartolo), Veerle Sanders (Berta), Romie Estèves (Rosina), Juraj Holly (Conte Almaviva), Geert Lageveen (regie), Leopold Witte (regie), Dieuweke van Reij (kostuum ontwerp)
    Rossini
    Rossini Il barbiere di Siviglia
    Dinsdag 4 juli 2017 19:30 Grote Zaal
  • Arthur en Lucas Jussen spelen de Carmina Burana

    Het Koorbiënnale Festivalkoor, Nieuw Amsterdams Kinderkoor (o.l.v. Eline Welle), Béni Csillag (dirigent)
    Het Koorbiënnale Festivalkoor, Nieuw Amsterdams Kinderkoor (o.l.v. Eline Welle), Béni Csillag (dirigent), Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano), Renate Arends (sopraan), Yves Saelens (tenor), Dietrich Henschel (bariton), Slagwerkgroep van het Radio Filharmonisch Orkest (slagwerk)
    Orff
    Orff Carmina Burana
    Woensdag 23 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Invoelbaar drama in Verdi's opera Simon Boccanegra

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Martina Batič (koordirigent), Dimitri Platanias (bariton, Simon Boccanegra), Rafael Siwek (bas, Jacopo Fiesco), Alessandro Spina (bas, Paolo Albiani), Tomeu Bibiloni (bariton, Pietro), Lianna Haroutounian (sopraan, Maria), Giorgio Berrugi (tenor, Gabriele Adorno), Leon van Liere (tenor, kapitein)
    Verdi
    Verdi Simon Boccanegra
    Zaterdag 16 september 2017 13:30 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Markus Stenz dirigeert Beethovens Negende symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Aga Mikolaj (sopraan), Kristina Hammarström (alt), Zoltán Nyári (tenor), Tareq Nazmi (bas)
    Beethoven
    Beethoven Negende symfonie in d, op. 125
    Zondag 24 september 2017 11:00 Grote Zaal
    Uitverkocht
  • Nederlands Kamerkoor zingt Requiem van Fauré

    Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Kamerkoor, Candida Thompson (viool en leiding)
    Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Kamerkoor, Candida Thompson (viool en leiding), Judith van Wanroij (sopraan), Andreas Wolf (bariton)
    Fauré, Sjostakovitsj, Pärt
    Nystedt Immortal Bach
    J.S. Bach Ciaconna (uit 'Tweede partita', BWV 1004 ) (bew. H. Thoene)
    Pärt Da pacem Domine
    Sjostakovitsj Kammersinfonie, op. 73a
    Fauré Requiem, op. 48
    Dinsdag 26 september 2017 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Beethoven door Arnold Schönberg Koor & Bezuidenhout

    Le Concert Olympique, Arnold Schönberg Koor, Jan Caeyers (dirigent)
    Le Concert Olympique, Arnold Schönberg Koor, Jan Caeyers (dirigent), Kristian Bezuidenhout (piano), Marlis Petersen (sopraan), Steve Davislim (tenor), Dietrich Henschel (bariton)
    Beethoven
    Beethoven Tweede symfonie in D, op. 36
    Beethoven Derde pianoconcert in c, op. 37
    Beethoven Christus am Ölberge, op. 85
    Maandag 2 oktober 2017 19:30 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Vrijheid in morse: Beethovens Vijfde symfonie

    Les Siècles, Vlaams Radio Koor, François-Xavier Roth (dirigent)
    Les Siècles, Vlaams Radio Koor, François-Xavier Roth (dirigent), Chantal Santon-Jeffery (sopraan), Caroline Meng (sopraan), Artavazd Sargsyan (tenor), Tomislav Lavoie (bariton)
    Beethoven, Kleinheinz, Méhul
    Méhul Ouverture (uit 'Les Amazones')
    Kleinheinz Mis in As
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Zaterdag 7 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Met de juiste tekst... Kortekaas, Beethoven en Prokofjev

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Karel Mark Chichon (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Karel Mark Chichon (dirigent), Klaas Stok (koordirigent), Dezsö Ránki (piano)
    Prokofjev, Beethoven, Kortekaas
    Kortekaas Voetnoten bij de menselijke komedie: Mijmeringen van Arnon Grunberg (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Beethoven Chorfantasie in f, op. 80
    Prokofjev Suite uit 'Romeo en Julia', op. 64
    Zaterdag 14 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Orkest van de Achttiende Eeuw: Mozarts feestelijke La clemenza di Tito

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regie)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regie), Cappella Amsterdam, Anders Dahlin (tenor, Titus), Paula Murrihy (mezzosopraan, Sesto), Deirdre Angenent (sopraan, Vitellia), Ilse Eerens (sopraan, Servilia), Rosanne van Sandwijk (mezzosopraan, Annio), Henk Neven (bariton, Publio)
    Mozart
    Mozart La Clemenza di Tito, KV 621
    Woensdag 18 oktober 2017 19:30 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Collegium Vocale Gent & Philippe Herreweghe in Monteverdi's Mariavespers

    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan)
    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan), Barbora Kabátková (sopraan), William Knight (tenor), Benedict Hymas (tenor), Samuel Boden (tenor), Reinoud van Mechelen (tenor), Peter Kooij (bas), Wolf Matthias Friedrich (bas)
    Monteverdi
    Monteverdi Vespro della Beata Vergine
    Dinsdag 24 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • René Jacobs dirigeert Beethovens bevrijdingsopera Leonore

    Freiburger Barockorchester, Zürcher Sing-Akademie, René Jacobs (dirigent)
    Freiburger Barockorchester, Zürcher Sing-Akademie, René Jacobs (dirigent), Tareq Nazmi (bas, Don Fernando), Johannes Weisser (bariton, Don Pizarro), Maximilian Schmitt (tenor, Florestan), Marlis Petersen (sopraan, Leonore), Dimitry Ivashchenko (bas, Rocco), Robin Johannsen (sopraan, Marzelline), n.t.b.
    Beethoven
    Beethoven Leonore
    Zaterdag 28 oktober 2017 13:00 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Groot Omroepkoor met Schuberts roerende Stabat Mater

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Maartje Rammeloo (sopraan), Fabio Trümpy (tenor), André Morsch (bariton)
    Schubert, Ives
    Ives Derde symfonie 'The camp meeting'
    Schubert Stabat Mater in f, D. 383
    Zondag 12 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • Einde van een tijdperk: Rachmaninoffs Vespers

    Groot Omroepkoor, Sigvards Klava
    Groot Omroepkoor, Sigvards Klava
    Rachmaninoff, Momotenko
    Momotenko Na Strastnoj (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Rachmaninoff Vespers, op. 37
    Zaterdag 25 november 2017 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Telemanns spektakelstuk: Der Tag des Gerichts

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Andrea Marcon (dirigent)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Andrea Marcon (dirigent), Lisa Larsson (sopraan), Carlos Mena (countertenor), Thomas Cooley (tenor), Konstantin Wolff (bas)
    Telemann
    Telemann Der Tag des Gerichts, TWV 6:8
    Zaterdag 9 december 2017 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Bachs Weihnachtsoratorium door Windsbacher Knabenchor & Akamus

    Akademie für Alte Musik Berlin, Windsbacher Knabenchor, Martin Lehmann (dirigent)
    Akademie für Alte Musik Berlin, Windsbacher Knabenchor, Martin Lehmann (dirigent), Katja Stuber (sopraan), Rebecca Martin (alt), Patrick Grahl (tenor), Martin Berner (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Eerste cantate: Am ersten heiligen Weihnachtsfeiertage (uit 'Weihnachtsoratorium', BWV 248)
    J.S. Bach Tweede cantate: Am zweiten heiligen Weihnachtsfeiertage (uit 'Weihnachtsoratorium', BWV 248)
    J.S. Bach Derde cantate: Am dritten heiligen Weihnachtsfeiertage (uit 'Weihnachtsoratorium', BWV 248)
    J.S. Bach Zesde cantate: Am Feste der Offenbarung Christi (uit 'Weihnachtsoratorium', BWV 248)
    Woensdag 13 december 2017 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Satire op de laatste tsaar: Rimski-Korsakovs De gouden haan

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Vasily Petrenko (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Vasily Petrenko (dirigent), Maxim Mikhailov (bas, Tsaar Dodon ), Viktor Antipenko (tenor, Tsarevitsj Gidon ), Alexander Vinogradov (bas, Vojevoda Polkan), n.t.b., Yulia Mennibaeva (mezzosopraan, Amelfa), Barry Banks (tenor, De astroloog), Venera Gimadieva (sopraan, Koningin van Sjemacha ), Aleksandra Kubas-Kruk (sopraan, De gouden haan)
    Rimski-Korsakov
    Rimski-Korsakov De gouden haan
    Zaterdag 16 december 2017 13:30 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Tölzer Knabenchor: Europese Kerstklassiekers

    Tölzer Knabenchor, Theresa Förg (harp), Clemens Haudum (orgel/piano)
    Tölzer Knabenchor, Theresa Förg (harp), Clemens Haudum (orgel/piano), Christian Fliegner (dirigent)
    Nordqvist, Traditioneel
    Traditioneel Ach, wann kommen jene Stunden
    Traditioneel Gegrüsst seist du, Maria
    Traditioneel Wer klopfet an
    Traditioneel Felsenharte Bethlehemiten
    Traditioneel Mürztaler Engelruf
    Traditioneel Mi hat a schöns Engerle derschreckt
    Traditioneel Buama auf, die Zeit ist da
    Traditioneel Jetzt hat sich halt auftan
    Traditioneel O heiliges Kind, wir grüssen dich
    Traditioneel Es werd scho glei dumpa
    Traditioneel Da drobn auf dem Berge mit Weihnachtsjodler
    Traditioneel God rest ye, merry Gentlemen
    Traditioneel Es ist für uns
    Traditioneel Il est né, le divin enfant
    Traditioneel Deck the halls
    Traditioneel Dormi, non piangere
    Traditioneel Het was een maged
    Traditioneel Fum, fum, fum
    Nordqvist Jul, jul, strålande jul
    Traditioneel Joulupuu on rakennettu
    Traditioneel Hiljaa, hiljaa
    Zondag 17 december 2017 11:00 Grote Zaal
  • Kerstconcert Wiener Sängerknaben

    Wiener Sängerknaben, philharmonie zuidnederland, Enrico Delamboye (dirigent)
    Wiener Sängerknaben, philharmonie zuidnederland, Enrico Delamboye (dirigent)
    Saint-Saëns, Mendelssohn, J.S. Bach
    J.S. Bach Deel 2 : Sinfonia (uit 'Weihnachtsoratorium, cantates nrs. 1 en 2', BWV 248)
    J.S. Bach Jesus bleibet meine Freude (uit 'Cantate 'Herz und Mund und Tat und Leben'', BWV 147)
    Mendelssohn Laudate pueri (uit 'Drie motetten', MWV 39)
    Saint-Saëns Prelude In the Style of Bach (uit 'Oratorio de Noël', op. 12)
    Saint-Saëns Et Pastores erant; Gloria (uit 'Oratorio de Noël', op. 12)
    Saint-Saëns Quare fremuerunt gentes (uit 'Oratorio de Noël', op. 12)
    Saint-Saëns Tollite hostias (uit 'Oratorio de Noël', op. 12)
    Dinsdag 19 december 2017 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Concertgebouworkest met Bachs 'Hohe Messe'

    Koninklijk Concertgebouworkest, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan), Hana Blažíková (sopraan), Alex Potter (altus), Benjamin Hulett (tenor), Krešimir Stražanac (bas-bariton), Collegium Vocale Gent
    J.S. Bach
    J.S. Bach Mis in b, BWV 232 'Hohe Messe'
    Vrijdag 22 december 2017 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Kerstmatinee Concertgebouworkest: Bachs ‘Hohe Messe’

    Koninklijk Concertgebouworkest, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan), Hana Blažíková (sopraan), Alex Potter (countertenor), Benjamin Hulett (tenor), Krešimir Stražanac (bas), Collegium Vocale Gent
    J.S. Bach
    J.S. Bach Mis in b, BWV 232 'Hohe Messe'
    Maandag 25 december 2017 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Groot Omroepkoor & RFO Koperensemble: Bruckner en Mahler

    Groot Omroepkoor, Koperensemble van het Radio Filharmonisch Orkest, Marcus Creed (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Koperensemble van het Radio Filharmonisch Orkest, Marcus Creed (dirigent)
    Mahler, Penderecki, Tsjaikovski
    Bruckner Aequale in c, WAB 114
    Bruckner Aequale in c, WAB 149
    Bruckner Ave Maria, WAB 6
    Bruckner Christus factus est, WAB 11
    Bruckner Virga Jesse in e, WAB 52
    Tsjaikovski Hymne (uit 'Negen geestelijke koorwerken')
    Penderecki Song of the Cherubim
    Mahler Die zwei blauen Augen von meinem Schatz (uit 'Lieder eines fahrenden Gesellen') (arr. C. Gottwald)
    Mahler Im Abendrot (Adagietto) (uit 'Vijfde symfonie') (arr. C. Gottwald)
    Zondag 21 januari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Een staaltje ouderwetse meerstemmigheid: Vivaldi en Pergolesi

    Ghislieri Choir & Consort, Giulio Prandi (dirigent)
    Ghislieri Choir & Consort, Giulio Prandi (dirigent)
    Vivaldi, Jommelli, Pergolesi
    Pergolesi Mis in D
    Jommelli Miserere in g
    Vivaldi Dixit dominus in D, RV 594 'Dixit dominus (vóór 1742)'
    Zaterdag 27 januari 2018 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Pintscher, Debussy, Escher en Takemitsu bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Matthias Pintscher (dirigent), Leila Josefowicz (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Matthias Pintscher (dirigent), Leila Josefowicz (viool), Nederlands Kamerkoor
    Debussy, Takemitsu, Pintscher
    Escher Passacaglia, op. 10 'In memoriam Willem Pijper'
    Pintscher Mar'eh
    Takemitsu Twill by Twilight
    Debussy Nocturnes, L. 91
    Vrijdag 2 februari 2018 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Verdi’s Requiem voor twee meesters

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Vlaams Radio Koor
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Vlaams Radio Koor, Edo de Waart (dirigent), Klaas Stok (koordirigent), Leah Crocetto (sopraan), Veronica Simeoni (mezzosopraan), Brian Jagde (tenor), John Relyea (bas)
    Verdi
    Verdi Messa da Requiem
    Zaterdag 3 februari 2018 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Bernard Haitink dirigeert Brahms' Ein deutsches Requiem

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Bernard Haitink (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Bernard Haitink (dirigent), Michael Gläser (koordirigent), Camilla Tilling (sopraan), Hanno Müller-Brachmann (bariton)
    Brahms
    Brahms Ein deutsches Requiem, op. 45
    Zaterdag 24 februari 2018 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Fauré's Requiem door het Nederlands Kamerorkest en Nederlands Kamerkoor

    Nederlands Kamerorkest, Nederlands Kamerkoor, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Nederlands Kamerorkest, Nederlands Kamerkoor, Gordan Nikolić (viool/leiding), Risto Joost (koordirigent), Judith van Wanroij (sopraan), Martijn Cornet (bariton)
    Fauré, Vaughan Williams, Connesson
    Connesson nieuw werk
    Vaughan Williams Fantasia on a Theme by Thomas Tallis
    Fauré Requiem, op. 48
    Vrijdag 2 maart 2018 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Fauré's Requiem door het Nederlands Kamerorkest en Nederlands Kamerkoor

    Nederlands Kamerorkest, Nederlands Kamerkoor, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Nederlands Kamerorkest, Nederlands Kamerkoor, Gordan Nikolić (viool/leiding), Risto Joost (koordirigent), Judith van Wanroij (sopraan), Martijn Cornet (bariton)
    Fauré, Vaughan Williams, Connesson
    Connesson nieuw werk
    Vaughan Williams Fantasia on a Theme by Thomas Tallis
    Fauré Requiem, op. 48
    Zaterdag 3 maart 2018 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Staatskamerkoor van Jerevan: Licht op Armenië

    Staatskamerkoor van Jerevan, Harutyun Topikyan (dirigent), Tigran Hamasyan (piano)
    Staatskamerkoor van Jerevan, Harutyun Topikyan (dirigent), Tigran Hamasyan (piano)
    Zaterdag 17 maart 2018 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Bachs Johannes-Passion door Philippe Herreweghe en Collegium Vocale Gent

    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan)
    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan), Damien Guillon (alt), Maximilian Schmitt (tenor, Evangelist), Robin Tritschler (tenor), Peter Kooij (bas), Krešimir Stražanac (bas, Christus)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Johannes-Passion, BWV 245
    Maandag 19 maart 2018 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Ton Koopman en Bachs Matthäus-Passion bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Ton Koopman (dirigent), Tilman Lichdi (tenor)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Ton Koopman (dirigent), Tilman Lichdi (tenor), Manuel Walser (bariton), Christina Landshamer (sopraan), Ann Hallenberg (alt), Mauro Peter (tenor), Klaus Mertens (bas), Amsterdam Baroque Choir, Nederlands Kamerkoor
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Vrijdag 23 maart 2018 19:00 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Cappella Neapolitana: Een antwoord op de passie van Scarlatti

    Cappella Neopolitana, Ghislieri Choir, Antonio Florio (dirigent)
    Cappella Neopolitana, Ghislieri Choir, Antonio Florio (dirigent), Roberta Invernizzi (sopraan (in Scarlatti)), Sara Mingardo (alt (in Scarlatti)), Raffaele Pe (countertenor, evangelist), Luca Cervoni (tenor, Christus), Marco Bussi (bas, Pilatus)
    Veneziano, A. Scarlatti
    A. Scarlatti Stabat Mater
    Veneziano La Passione secondo Giovanni
    Zaterdag 24 maart 2018 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Ton Koopman en Bachs Matthäus-Passion bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Ton Koopman (dirigent), Tilman Lichdi (tenor)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Ton Koopman (dirigent), Tilman Lichdi (tenor), Manuel Walser (bariton), Christina Landshamer (sopraan), Ann Hallenberg (alt), Mauro Peter (tenor), Klaus Mertens (bas), Amsterdam Baroque Choir, Nederlands Kamerkoor
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 25 maart 2018 12:00 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Intieme Matthäus-Passion met Mark Padmore

    Orchestra of the Age of Enlightenment, Mark Padmore (tenor (Evangelist)/leiding), Roderick Williams (bariton (Christus))
    Orchestra of the Age of Enlightenment, Mark Padmore (tenor (Evangelist)/leiding), Roderick Williams (bariton (Christus)), Katherine Watson (sopraan), Jessica Cale (sopraan), Claudia Huckle (mezzosopraan), Eleanor Minney (alt), Hugo Hymas (tenor), Matthew Brook (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Dinsdag 27 maart 2018 19:30 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Vier Pasen met Mozarts Grote mis

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Lenneke Ruiten (sopraan), Sophie Harmsen (sopraan), Attilio Glaser (tenor), Morgan Pearse (bas)
    Mozart
    Mozart Mis in c, KV 427
    Zondag 1 april 2018 11:00 Grote Zaal
  • De virtuositeit van Caldara: La concordia de' pianeti

    La Cetra, Barockorchester Basel, Andrea Marcon (dirigent), Delphine Galou (alt, Venere)
    La Cetra, Barockorchester Basel, Andrea Marcon (dirigent), Delphine Galou (alt, Venere), Veronica Cangemi (sopraan, Diana), Christophe Dumaux (countertenor, Giove), Franco Fagioli (countertenor, Apollo), Carlos Mena (countertenor, Marte), Emiliano Gonzalez Toro (tenor, Mercurio), Luca Tittoto (bas, Saturno)
    Caldara
    Caldara La concordia de' pianeti
    Zaterdag 28 april 2018 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Groot Omroepkoor zingt Dvořáks Te Deum

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Tomáš Netopil (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Tomáš Netopil (dirigent), Olesya Golovneva (sopraan), Markus Butter (bariton)
    Vasks, Dvořák
    Dvořák De woudduif, op. 110
    Vasks The Fruit of Silence
    Dvořák Te Deum, op. 103
    Zondag 29 april 2018 11:00 Grote Zaal
  • Sir John Eliot Gardiner leidt The Monteverdi Choir in Bach-cantates

    The Monteverdi Choir, English Baroque Soloists, Sir John Eliot Gardiner (dirigent)
    The Monteverdi Choir, English Baroque Soloists, Sir John Eliot Gardiner (dirigent)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Cantate 'Es erhub sich ein Streit', BWV 19
    J.S. Bach Cantate 'Nimm von uns, Herr, du treuer Gott', BWV 101
    J.S. Bach Cantate 'Jesu, der du meine Seele', BWV 78
    J.S. Bach Cantate 'Wachet auf, ruft uns die Stimme', BWV 140
    Dinsdag 8 mei 2018 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Brahms’ Ein deutsches Requiem door Cappella Amsterdam

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent), Lenneke Ruiten (sopraan), André Morsch (bariton)
    Brahms
    Brahms Ein deutsches Requiem, op. 45
    Donderdag 24 mei 2018 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Masaaki Suzuki leidt Mozarts roerende Mis in c

    Bach Collegium Japan, Masaaki Suzuki (dirigent), Carolyn Sampson (sopraan)
    Bach Collegium Japan, Masaaki Suzuki (dirigent), Carolyn Sampson (sopraan), Olivia Vermeulen (sopraan), Zachary Wilder (tenor), Dominik Wörner (bas)
    Mozart, J. Haydn
    J. Haydn Symfonie nr. 48 in C 'Maria Theresia'
    Mozart Mis in c, KV 427
    Dinsdag 29 mei 2018 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Elektra: Richard Strauss op zijn felst

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Dalia Schaechter (mezzosopraan, Klytämnestra), Elena Pankratova (sopraan, Elektra), Asmik Grigorian (sopraan, Chrisothemis), Károly Szemerédy (bas, Orest), Thomas Piffka (tenor, Aegisth), Florian Just (bariton, Der Pfleger der Orest), Laetitia Gerards (sopraan, Die Vertraute), n.t.b., James Kryshak (tenor, Ein junger Diener), Charles Dekeyser (bas, Alter Diener), Alwyn Mellor (sopraan, Die Aufseherin), Cécile van de Sant (alt, 1. Magd), Iris van Wijnen (mezzosopraan, 2. Magd), Jelena Kordi (mezzosopraan, 3. Magd), Lisette Bollen (sopraan, 4. Magd), Eleanor Dennis (sopraan, 5. Magd)
    R. Strauss
    R. Strauss Elektra, op. 58
    Zaterdag 2 juni 2018 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Bryn Terfel is Berlioz’ Faust

    Malmö Symfonie Orkest, MDR Rundfunkchor, Marc Soustrot (dirigent)
    Malmö Symfonie Orkest, MDR Rundfunkchor, Marc Soustrot (dirigent), Sophie Koch (mezzosopraan, Margarethe), Paul Groves (tenor, Faust), Bryn Terfel (bas-bariton, Mephisto), Edwin Crossley-Mercer (bas-bariton, Brander)
    Berlioz
    Berlioz La damnation de Faust, H 111, op. 24 'Légende dramatique en quatre parties'
    Maandag 4 juni 2018 19:30 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.