Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Wis filters
  • 23 apr. 2017
  • Zang
Componist
Meer... Minder...

Geen resultaten op zondag 23 april 2017

134 concerten vanaf maandag 24 april 2017

  • Koningsnachtconcert: Patrick Watson & Concertgebouworkest

    Patrick Watson (singer-songwriter), Jules Buckley (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest
    Patrick Watson (singer-songwriter), Jules Buckley (dirigent), Koninklijk Concertgebouworkest
    Woensdag 26 april 2017 22:30 Grote Zaal
  • NTR ZaterdagMatinee: Nabucco in de Barok

    Cappella Mediterranea, Chœur de Chambre de Namur, Leonardo García Alarcón (dirigent)
    Cappella Mediterranea, Chœur de Chambre de Namur, Leonardo García Alarcón (dirigent), Fernando Guimarães (tenor, Nabucco), Alejandro Meerapfel (bas, Daniele), Owen Willetts (countertenor, Arioco), Matteo Bellotto (bas, Eufrate), Ariana Vendittelli (sopraan, Azaria/Idolatria), Caroline Weynants (sopraan, Anania), Lucía Martín Cartón (sopraan, Misaele), Capucine Keller (sopraan, Superbia)
    Falvetti
    Falvetti ll dialogo del Nabucco
    Zaterdag 29 april 2017 14:15 Grote Zaal
  • 4 mei Concert: Jan Terlouw, Cappella Amsterdam en Nora Fischer

    Jan Terlouw (spreker), Cappella Amsterdam, Nationaal Vrouwen Jeugdkoor
    Jan Terlouw (spreker), Cappella Amsterdam, Nationaal Vrouwen Jeugdkoor, Ed Spanjaard (dirigent en piano), Nora Fischer (zang), Lucie Horsch (blokfluit en piano), Jan Hage (harmonium en orgel)
    Telemann, T. de Leeuw, Ravel
    Rossini Kyrie, nr. 1 (uit 'Petite messe solennelle')
    Sweelinck De profundis
    Van Eyck Amarilli mia bella, nr. 35 (uit 'Der Fluyten Lust-hof')
    Poulenc Litanies à la vierge noire
    Ravel Trois beaux oiseaux du paradis (uit '3 Chansons')
    T. de Leeuw Elégie pour les villes détruites
    Ravel Kaddisch (uit 'Deux mélodies hébraïques')
    Poulenc C, nr. 1 (uit 'Deux poèmes de Louis Aragon')
    Telemann Derde fantasia in b, TWV 40:4
    Rossini Cum sancto spiritu, nr. 7 (uit 'Petite messe solennelle')
    Donderdag 4 mei 2017 21:15 Grote Zaal
  • Nieuw werk voor Groot Omroepkoor

    Groot Omroepkoor, Eric Whitacre (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Eric Whitacre (dirigent)
    Traditioneel, J.S. Bach, Hopkins
    Whitacre Lux aurumque
    Whitacre Leonardo Dreams of his Flying Machine
    Hopkins Past Life Melodies
    Whitacre Water Night
    J.S. Bach Come Sweet Death (bew. E. London)
    Whitacre Cloudburst
    Whitacre Child of wonder
    Traditioneel Elijah rock (bew. M. Hogan)
    Traditioneel I want Jesus to walk with me (bew. M. Hogan)
    Traditioneel Joshua fit the battle of Jericho
    Whitacre Sleep
    Zaterdag 13 mei 2017 14:15 Grote Zaal
  • Herreweghe 70 jaar: Missa Brevis en Bach-cantates

    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan)
    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan), Hana Blažíková (sopraan), Damien Guillon (countertenor), Thomas Hobbs (tenor), Peter Kooy (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Mis in A, BWV 234
    J.S. Bach Cantate 'Ein feste Burg ist unser Gott', BWV 80
    J.S. Bach Cantate 'Gott, der Herr, ist Sonn und Schild', BWV 79
    Zondag 14 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • Jubileumconcert Wesly Bronkhorst

    Wesly Bronkhorst
    Wesly Bronkhorst
    Maandag 15 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • Christopher Maltman zingt Eisler: Hollywood Songbook

    Christopher Maltman (bariton), Julius Drake (piano)
    Christopher Maltman (bariton), Julius Drake (piano)
    Eisler
    Eisler Hollywood Songbook
    Dinsdag 16 mei 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Caetano Veloso Presents Teresa

    Caetano Veloso, Teresa Cristina
    Caetano Veloso, Teresa Cristina
    Vrijdag 19 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Royal Music by Händel & Purcell

    Bach Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan)
    Bach Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Purcell, Händel
    Händel Tweede suite in D, HWV 349
    Händel Fatto scorta al sentier della gloria, Aria (uit 'Arminio', HWV 36)
    Händel Lascia ch'io pianga mia cruda sorte (uit 'Rinaldo', HWV 7a)
    Purcell Sound the Trumpet, Z 335
    Händel Concerto grosso in Bes, op. 3, nr. 2, HWV 313
    Purcell Aria 'When I Am Laid in Earth' (Dido's Lament) (uit 'Dido and Aeneas', Z 626)
    Händel Pena tiranna io sento al core, Aria (uit 'Amadigi di Gaula', HWV 11)
    Händel Let the bright Seraphim in burning row, nr. 107 (uit 'Samson', HWV 57)
    Händel Ombra mai fù (uit 'Xerxes', HWV 40)
    Händel Ode for the Birthday of Queen Anne, HWV 74
    Händel Derde suite in G, HWV 350
    Händel Io t'abbraccio, è più che morte aspro e forte (uit 'Rodelinda, regina de Langobardi', HWV 19)
    Händel Da tempeste il legno infranto (uit 'Giulio Cesare in Egitto', HWV 17)
    Händel Sento la gioia, ch'in sen mi brilla, Aria (uit 'Amadigi di Gaula', HWV 11)
    Zondag 21 mei 2017 14:15 Grote Zaal
  • PARIS - Ellen ten Damme & Magpie Orchestra

    Ellen ten Damme (zang), Magpie Orchestra, Lavinia Meijer (harp)
    Ellen ten Damme (zang), Magpie Orchestra, Lavinia Meijer (harp)
    Maandag 22 mei 2017 20:30 Grote Zaal
  • NTR ZaterdagMatinee: Maria’s verdriet volgens Vivaldi

    Concerto Köln, Attilio Cremonesi (dirigent), Carlos Mena (countertenor)
    Concerto Köln, Attilio Cremonesi (dirigent), Carlos Mena (countertenor), Shunske Sato (viool)
    Telemann, Vivaldi
    Vivaldi Concerto grosso in d, RV 565 L'estro armonico
    Vivaldi Sinfonia in b, RV 169 'al Santo Sepolcro'
    Vivaldi Stabat mater, RV 621
    Telemann Vioolconcert in f, TWV 51:fis1
    Telemann Ouverture uit 'Tafelmusik' in D, TWV 55:D1
    Telemann Conclusion uit 'Tafelmusik' in D, TWV 50:9
    Zaterdag 27 mei 2017 14:15 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Studenten van de Dutch National Opera Academy
    Studenten van de Dutch National Opera Academy
    Woensdag 31 mei 2017 12:30 Kleine Zaal
  • NTR ZaterdagMatinee: Het nieuwe Babylon

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nederlands Kamerkoor
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nederlands Kamerkoor, Markus Stenz (dirigent), Klaas Stok (koordirigent Groot Omroepkoor), Boudewijn Jansen (koordirigent Nederlands Kamerkoor), Marisol Montalvo (sopraan, Inanna), Guibee Yang (sopraan, Die Seele), Jussi Myllys (tenor, Tammu), Robert Bork (bas-bariton, Priesterköning/Der Tod), Gabriele Schnaut (sopraan, Euphrat), Kai Wessel (countertenor, Skorpionmensch), Franz Mazura, Steven Ebel (tenor, Priester)
    Widmann
    Widmann Babylon
    Zaterdag 3 juni 2017 13:00 Grote Zaal
  • Amsterdammertje presenteert: 'een ouderwets Rondje-Mokum'

    Rondje Mokum, André Vrolijk (leiding/accordeon)
    Rondje Mokum, André Vrolijk (leiding/accordeon)
    Zaterdag 3 juni 2017 20:15 Grote Zaal
  • Holland Festival: Jonas Kaufmann en Eva-Maria Westbroek

    Jonas Kaufmann (tenor), Eva-Maria Westbroek (sopraan), Jochen Rieder (dirigent)
    Jonas Kaufmann (tenor), Eva-Maria Westbroek (sopraan), Jochen Rieder (dirigent), Residentie Orkest
    Wagner, Verdi
    Verdi Prelude (uit 'Aida')
    Verdi Se quel guerrier io fossi! (uit 'Aida')
    Verdi Ouverture (uit 'La Forza del Destino')
    Verdi La vita è inferno all'infelice! ... Oh, tu che in seno agli angeli (uit 'La Forza del Destino')
    Verdi Tu che le vanità (uit 'Don Carlo')
    Verdi Prelude (uit 'Otello')
    Verdi Già nella notte densa (uit 'Otello')
    Wagner Vorspiel (uit 'Rienzi, der Letzte der Tribunen', WWV 49)
    Wagner Eerste akte, derde scène (uit 'Die Walküre', WWV 86b)
    Zondag 4 juni 2017 15:00 Grote Zaal
  • Padmore en Bezuidenhout: Schuberts Schwanengesang

    Mark Padmore (tenor), Kristian Bezuidenhout (fortepiano)
    Mark Padmore (tenor), Kristian Bezuidenhout (fortepiano)
    Schubert, Beethoven
    Beethoven Maigesang, nr. 4 (uit 'Acht Lieder', op. 52)
    Beethoven Neue Liebe, neues Leben, nr. 2 (uit 'Sechs Lieder', op. 75)
    Beethoven Adelaide, op. 46
    Beethoven An die ferne Geliebte, op. 98
    Schubert Schwanengesang, D 957
    Dinsdag 6 juni 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Sächsische Staatskapelle Dresden & Matthias Goerne: Mahler

    Sächsische Staatskapelle Dresden, Daniel Harding (dirigent), Matthias Goerne (bariton)
    Sächsische Staatskapelle Dresden, Daniel Harding (dirigent), Matthias Goerne (bariton)
    Dvořák, Mahler
    Mahler Blumine (uit 'Eerste symfonie (Hamburger versie incl. Blumine) in D' 'Titan')
    Mahler Lieder eines fahrenden Gesellen
    Dvořák Achtste symfonie in G, op. 88
    Donderdag 8 juni 2017 20:15 Grote Zaal
  • Studentenkoor Amsterdam & CREA Orkest: Verdi, Zemlinsky en Mahler

    CREA Orkest, Studentenkoor Amsterdam
    CREA Orkest, Studentenkoor Amsterdam
    Mahler, Zemlinsky, Verdi
    Verdi Te Deum
    Zemlinsky Frühlingsbegräbnis
    Mahler Das klagende Lied
    Dinsdag 20 juni 2017 20:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Opera Classics

    The Symphonic Orchestra of the Netherlands, Opera Mannenkoor, Pieter Jan Leusink (dirigent)
    The Symphonic Orchestra of the Netherlands, Opera Mannenkoor, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan), Andrew Slater (bas)
    Donizetti, Bizet, Bellini
    Verdi Prelude (uit 'Ernani')
    Verdi Allegri! Beviam! (uit 'Ernani')
    Mozart Aria 'La vendetta, oh, la vendetta' (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    J. Haydn Aria 'Al tuo seno fortunato' (uit 'L'anima del filosofo, ossia Orfeo ed Euridice', Hob. XXVIII: 13)
    Rimski-Korsakov Eerste aria van Marfa (uit 'De bruid van de tsaar')
    Gounod Gloire immortelle (uit 'Faust')
    Gounod Le veau d'or (uit 'Faust')
    Mozart Aria 'Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen' (uit 'Die Zauberflöte', KV 620)
    Rossini Aria 'Largo al factotum' (uit 'Il barbiere di Siviglia')
    Bellini Aria 'Casta diva' (uit 'Norma')
    Bizet Votre toast je peux vous le rendre (uit 'Carmen')
    Donizetti Quanto amore! (uit 'L’elisir d’amore')
    Zondag 25 juni 2017 14:15 Grote Zaal
  • Rossini’s Il barbiere di Siviglia door Opera Zuid

    Opera Zuid, philharmonie zuidnederland, Per-Otto Johansson (dirigent)
    Opera Zuid, philharmonie zuidnederland, Per-Otto Johansson (dirigent), Luthando Qave (Figaro), Marcel van Dieren (Basilio), Stefan Stoll (Bartolo), Veerle Sanders (Berta), Romie Estèves (Rosina), Juraj Holly (Conte Almaviva), Geert Lageveen (regie), Leopold Witte (regie), Dieuweke van Reij (kostuum ontwerp)
    Rossini
    Rossini Il barbiere di Siviglia
    Dinsdag 4 juli 2017 19:30 Grote Zaal
  • Tutu Puoane meets Jesse van Ruller

    Tutu Puoane (zang), Jesse van Ruller (gitaar)
    Tutu Puoane (zang), Jesse van Ruller (gitaar)
    Vrijdag 7 juli 2017 19:30 Koorzaal
    Laatste kaarten
  • Concertgebouworkest speelt The Best of Bernstein

    Koninklijk Concertgebouworkest, John Wilson (dirigent), Kim Criswell (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, John Wilson (dirigent), Kim Criswell (sopraan), Scarlett Strallen (sopraan), Julian Ovenden (tenor), Nadim Naaman (bariton)
    Bernstein
    Bernstein New York, New York, nr. 2 (uit 'On the Town')
    Bernstein Lonely Town, nr. 7 (uit 'On the Town')
    Bernstein I Can Cook Too, nr. 10 (uit 'On the Town')
    Bernstein Dream With Me (uit 'Peter Pan')
    Bernstein A Little Bit In Love (uit 'Wonderful Town')
    Bernstein One Hundred Easy Ways To Lose A Man (uit 'Wonderful Town')
    Bernstein On the Waterfront - suite
    Bernstein Overture (uit 'Candide')
    Bernstein I Am Easily Assimilated (Buenos Aires) (uit 'Candide')
    Bernstein Nothing More Than This (uit 'Candide')
    Bernstein Glitter and Be Gay (uit 'Candide')
    Bernstein 1600 Pennsylvania Avenue
    Bernstein The Dance at the Gym (Blues, Promenade, Mambo, Cha-Cha, Meeting Scene, Jump) (uit 'West Side Story')
    Bernstein Maria (uit 'West Side Story')
    Bernstein Trouble in Tahiti
    Bernstein Wrong Note Rag (uit 'Wonderful Town')
    Vrijdag 7 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Tutu Puoane meets Jesse van Ruller

    Tutu Puoane (zang), Jesse van Ruller (gitaar)
    Tutu Puoane (zang), Jesse van Ruller (gitaar)
    Vrijdag 7 juli 2017 21:30 Koorzaal
  • SummerNight at the Opera: van Mozart tot Puccini

    Nationaal Orkest van België, Lawrence Foster (dirigent), Jodie Devos (sopraan)
    Nationaal Orkest van België, Lawrence Foster (dirigent), Jodie Devos (sopraan), Thomas Blondelle (tenor), Thomas Oliemans (bariton)
    Puccini, Lehár, J. Strauss jr.
    Rossini Ouverture (uit 'L'Italiana in Algeri')
    Mozart Aria 'Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen' (uit 'Die Zauberflöte', KV 620)
    Mozart 'La ci darem la mano' (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Wagner Wie Todesahnung Dämm'rung deckt die Lande (uit 'Tannhäuser', WWV 70)
    Wagner O du mein holder Abendstern (uit 'Tannhäuser', WWV 70)
    Bellini Ah! non credea mirarti (akte 2) (uit 'La sonnambula')
    Bellini Ah! non giunge (akte 2) (uit 'La sonnambula')
    Tsjaikovski Ya vas lyublyu (uit 'Schoppenvrouw', op. 68)
    Verdi Ouverture (uit 'La Forza del Destino')
    Verdi Gualtier Maldè!...Caro Nome (uit 'Rigoletto')
    J. Strauss jr. Ouverture (uit 'Die Fledermaus', op. 362)
    J. Strauss jr. Uhren Duett (uit 'Die Fledermaus', op. 362)
    Lehár Dein ist mein ganzes Herz (uit 'Das Land des Lächelns')
    Lehár Lippen schwiegen, 's flustern Geigen: Hab' mich lieb! (uit 'Die lustige Witwe')
    Verdi Parigi, o cara noi lasceremo (uit 'La traviata')
    Verdi Di Provenza il mar (uit 'La traviata')
    Puccini E lucevan le stelle (uit 'Tosca')
    Verdi Alzati! là tuo figlio (uit 'Un ballo in maschera')
    Verdi Eri tu che macchiavi (uit 'Un ballo in maschera')
    Puccini Nessun dorma! (uit 'Turandot')
    Woensdag 12 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Fridolijn: jazzy en dromerig in Catching Currents

    Fridolijn van Poll (zang), Danny Fisher (gitaar), David Austin (gitaar)
    Fridolijn van Poll (zang), Danny Fisher (gitaar), David Austin (gitaar), Niels Broos (toetsen), Hugo den Oudsten (bas), Richard Spaven (drums)
    Vrijdag 14 juli 2017 19:30 Koorzaal
  • Fridolijn: jazzy en dromerig in Catching Currents

    Fridolijn van Poll (zang), Danny Fisher (gitaar), David Austin (gitaar)
    Fridolijn van Poll (zang), Danny Fisher (gitaar), David Austin (gitaar), Niels Broos (toetsen), Hugo den Oudsten (bas), Richard Spaven (drums)
    Vrijdag 14 juli 2017 21:30 Koorzaal
  • Dream with me: Burggraaf, Wispelwey en Spanjaard

    Cora Burggraaf (mezzosopraan), Pieter Wispelwey (cello), Ed Spanjaard (piano)
    Cora Burggraaf (mezzosopraan), Pieter Wispelwey (cello), Ed Spanjaard (piano)
    Massenet, Von Brucken Fock, Bosmans
    Brahms Allegretto grazioso (quasi Andante) (uit 'Tweede sonate in A', op. 100) (arr. P.R. Wispelwey)
    Brahms Zwei Gesänge, op. 91
    Dvořák Rondo in g, op. 94
    Chopin Nocturne in cis, op. posth. (arr. G. Piatigorsky)
    Chopin Melodia (Melodie), nr. 9 (uit 'Poolse liederen', op. 74) (arr. M. Knigge)
    Chopin Narzeczony (De bruidegom), nr. 15 (uit 'Poolse liederen', op. 74) (arr. M. Knigge)
    Chopin Moja pieszczotka (Mijn lieveling), nr. 12 (uit 'Poolse liederen', op. 74) (arr. M. Knigge)
    Sjostakovitsj Het lied van Ophelia, nr. 1 (uit 'Zeven romances op teksten van Aleksander Blok', op. 127)
    Debussy Intermezzo, L. 27
    Diepenbrock Berceuse
    Bosmans Complainte du petit cheval blanc
    Bosmans Nuit calme
    Bosmans Le diable dans la nuit
    Von Brucken Fock Berceuse d'armorique
    Von Brucken Fock Les cigales
    Massenet Méditation de Thaïs (arr. J. Delsart)
    Massenet On dit!
    Massenet Elégie
    Zaterdag 15 juli 2017 20:00 Kleine Zaal
  • Ayanna Witter-Johnson: gepassioneerde ‘black folk’

    Ayanna Witter-Johnson (zang, cello, piano), Diederik Rijpstra (trompet, piano), Lucas Dols (contrabas)
    Ayanna Witter-Johnson (zang, cello, piano), Diederik Rijpstra (trompet, piano), Lucas Dols (contrabas), Modar Salama (percussie)
    Vrijdag 21 juli 2017 19:30 Koorzaal
  • Branford Marsalis Quartet with special guest Kurt Elling

    Branford Marsalis (saxofoons), Kurt Elling (zang), Joey Calderazzo (piano)
    Branford Marsalis (saxofoons), Kurt Elling (zang), Joey Calderazzo (piano), Eric Revis (bas), Justin Faulkner (drums)
    Vrijdag 21 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Ayanna Witter-Johnson: gepassioneerde ‘black folk’

    Ayanna Witter-Johnson (zang, cello, piano), Diederik Rijpstra (trompet, piano), Lucas Dols (contrabas)
    Ayanna Witter-Johnson (zang, cello, piano), Diederik Rijpstra (trompet, piano), Lucas Dols (contrabas), Modar Salama (percussie)
    Vrijdag 21 juli 2017 21:30 Koorzaal
  • Sabrina Starke: Imagine

    Sabrina Starke (zang), Nick Croes (gitaar), Jordy Klafsvel (toetsen)
    Sabrina Starke (zang), Nick Croes (gitaar), Jordy Klafsvel (toetsen), Hugo den Oudsten (bas), Salle de Jonge (drums)
    Zaterdag 22 juli 2017 20:00 Kleine Zaal
  • Viva la Diva: Metropole Orkest, Sven Ratzke en Tania Kross

    Metropole Orkest, Hans Ek (dirigent), Tania Kross (mezzosopraan)
    Metropole Orkest, Hans Ek (dirigent), Tania Kross (mezzosopraan), Sven Ratzke (zang)
    Zondag 23 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • JazzClub XL: Patti Austin & JOC eren Ella Fitzgerald

    Jazz Orchestra of the Concertgebouw, Dennis Mackrel (dirigent), Patti Austin (zang)
    Jazz Orchestra of the Concertgebouw, Dennis Mackrel (dirigent), Patti Austin (zang)
    Zaterdag 29 juli 2017 21:00 Grote Zaal
  • Jazz Orchestra of the Concertgebouw: jubileumfeest onder vrienden

    Jazz Orchestra of the Concertgebouw, Dennis Mackrel (dirigent), Simin Tander (zang)
    Jazz Orchestra of the Concertgebouw, Dennis Mackrel (dirigent), Simin Tander (zang), Madeline Bell (zang), Ronald Snijders (fluit), Ben van Gelder (saxofoon), Tineke Postma (saxofoon), Reinier Baas (gitaar)
    Zondag 30 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Flamenco in de Kleine Zaal: Eduardo Guerrero

    Eduardo Guerrero (dans), Javier Ibañez (gitaar), Samara Montañez (zang)
    Eduardo Guerrero (dans), Javier Ibañez (gitaar), Samara Montañez (zang), Manuel Soto (zang)
    Donderdag 3 augustus 2017 20:00 Kleine Zaal
  • Taralli: waar de maffia de muziek ontmoet

    Taralli, Marcel Reijans (tenor), Jan-Willem Schaafsma (tenor)
    Taralli, Marcel Reijans (tenor), Jan-Willem Schaafsma (tenor), Robbert Muuse (bariton-bas), Frans Fiselier (bas), Maurice Lammerts van Bueren (piano)
    Van Klaveren, Bizet, Mozart
    Monteverdi Ouverture (uit 'Orfeo', SV 318) (arr. M. Lammerts van Bueren)
    Monteverdi Amici, amici è giunta (uit 'L’incoronazione di Poppea', SV 308)
    Monteverdi Non morir, non morir (uit 'L’incoronazione di Poppea', SV 308)
    Händel Ombra mai fù (uit 'Xerxes', HWV 40)
    Händel Tirannia gli diede il regno (uit 'Rodelinda, regina de Langobardi', HWV 19)
    Händel Piangerò la sorte mia (uit 'Giulio Cesare in Egitto', HWV 17) (arr. M. Lammerts van Bueren)
    Purcell Frost scene (uit 'King Arthur, or The British Worthy', Z. 628) (arr. R. Muuse)
    Taralli with basil (arr. M. Lammerts van Bueren)
    Lane Wilson Tenor and Baritone
    Berlin Alles wat jij kunt, dat kan ik veel beter (uit 'Annie get your gun')
    Rossini Finale (uit 'De barbier van Sevilla')
    Mozart Sonate in D, KV 576
    Mozart Aria 'Madamina, il catalogo è questo' (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Aria 'Quel ribelle e quel ingrato' (uit 'Mitridate, re di Ponto', KV 87)
    Mozart Recitatief 'Come mai creder deggio' (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Aria 'Dalle sua pace la mia dipende' (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Aria 'Hai già vinta la causa!...Vedrò, mentr'io sospiro' (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    Mozart Nel mare solca e nell'arena semina (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Ah, soccorso! (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Bizet Au fond du temple saint (uit 'Les pêcheurs de perles')
    Rossini Largo al factotum (uit 'De barbier van Sevilla') (arr. W. van Klaveren)
    Van Klaveren Wiener Wurst 'Operette medley'
    Maandag 7 augustus 2017 20:00 Kleine Zaal
  • Arthur en Lucas Jussen spelen de Carmina Burana

    Het Koorbiënnale Festivalkoor, Nieuw Amsterdams Kinderkoor (o.l.v. Eline Welle), Béni Csillag (dirigent)
    Het Koorbiënnale Festivalkoor, Nieuw Amsterdams Kinderkoor (o.l.v. Eline Welle), Béni Csillag (dirigent), Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano), Renate Arends (sopraan), Yves Saelens (tenor), Dietrich Henschel (bariton), Slagwerkgroep van het Radio Filharmonisch Orkest (slagwerk)
    Orff
    Orff Carmina Burana
    Woensdag 23 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • RCO en Gatti met de hemelse Vierde symfonie van Mahler

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Chen Reiss (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Chen Reiss (sopraan)
    Mahler, J. Haydn
    J. Haydn Symfonie nr. 82 in C 'L'ours'
    Mahler Vierde symfonie in G
    Donderdag 24 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
  • Greetje Kauffeld viert 60-jarig podiumjubileum

    Greetje Kauffeld (zang), Dig d'Diz, Jan Menu (bariton saxofoon)
    Greetje Kauffeld (zang), Dig d'Diz, Jan Menu (bariton saxofoon), Maarten van der Grinten (gitaar), Jan Voogd (contrabas), Ack van Rooyen (flugelhorn), Paul Haenen (special guest)
    Zondag 27 augustus 2017 20:00 Kleine Zaal
  • ‘People’s diva’ Renée Fleming zingt Strauss en Barber

    Royal Stockholm Philharmonic Orchestra, Sakari Oramo (dirigent), Renée Fleming (sopraan)
    Royal Stockholm Philharmonic Orchestra, Sakari Oramo (dirigent), Renée Fleming (sopraan)
    R. Schumann, R. Strauss, Barber
    Beethoven Ouverture 'Leonore' nr. 3 in C, op. 72b
    Barber Knoxville: Summer of 1915, op. 24
    R. Strauss Daphnes Verwandlung (uit 'Daphne', op. 82)
    R. Schumann Derde symfonie in Es, op. 97 'Rheinische'
    Maandag 28 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Last of the SummerNights

    Radio Filharmonisch Orkest, Antony Hermus (dirigent), Nemanja Radulovic (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Antony Hermus (dirigent), Nemanja Radulovic (viool), Karin Strobos (mezzosopraan)
    Bernstein, Márquez, Ravel
    Copland Fanfare for the Common Man
    Roukens Chase (In opdracht van Koninklijk Concertgebouworkest)
    Mozart Ouverture (uit 'La Clemenza di Tito', KV 621)
    Mozart Parto, parto (uit 'La Clemenza di Tito', KV 621)
    Rossini Ouverture (uit 'Il barbiere di Siviglia')
    Rossini Aria 'Una voce poco fa' (uit 'Il barbiere di Siviglia')
    Sjostakovitsj The Gadfly, op. 97a
    Tsjaikovski Russische dans (uit 'Het zwanenmeer', op. 20)
    R. Strauss Till Eulenspiegels lustige Streiche, op. 28
    Falla Tweede suite (uit 'El sombrero de tres picos')
    Bizet Près des remparts de Séville [Seguidilla] (uit 'Carmen')
    Bizet Danse bohème (uit 'Carmen')
    Ravel Tzigane, rapsodie de concert
    Márquez Danzón 2
    Bernstein Mambo, nr. 4 (uit 'Symphonic Dances (uit 'West Side Story')')
    Donderdag 31 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • RCO Opening Night | Hengelbrock dirigeert Mozart en Dvořák

    Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Diana Damrau (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Diana Damrau (sopraan)
    Dvořák, Mozart
    Mozart Ouverture (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Aria 'L'amerò, sarò costante' (uit 'Il re pastore', KV 208)
    Mozart Bella mia fiamma, addio!...Resta, o cara!, KV 528
    Mozart Symfonie nr. 32 in G, KV 318
    Mozart E Susanna non vien! Sono ansiosa... Dove sono i bei momenti (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    Dvořák Achtste symfonie in G, op. 88
    Donderdag 14 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Invoelbaar drama in Verdi's opera Simon Boccanegra

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Martina Batič (koordirigent), Dimitri Platanias (bariton, Simon Boccanegra), Rafael Siwek (bas, Jacopo Fiesco), Alessandro Spina (bas, Paolo Albiani), Tomeu Bibiloni (bariton, Pietro), Lianna Haroutounian (sopraan, Maria), Giorgio Berrugi (tenor, Gabriele Adorno), Leon van Liere (tenor, kapitein)
    Verdi
    Verdi Simon Boccanegra
    Zaterdag 16 september 2017 13:30 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Markus Stenz dirigeert Beethovens Negende symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Aga Mikolaj (sopraan), Kristina Hammarström (alt), Zoltán Nyári (tenor), Tareq Nazmi (bas)
    Beethoven
    Beethoven Negende symfonie in d, op. 125
    Zondag 24 september 2017 11:00 Grote Zaal
    Uitverkocht
  • Nederlands Kamerkoor zingt Requiem van Fauré

    Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Kamerkoor, Candida Thompson (viool en leiding)
    Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Kamerkoor, Candida Thompson (viool en leiding), Judith van Wanroij (sopraan), Andreas Wolf (bariton)
    Fauré, Sjostakovitsj, Pärt
    Nystedt Immortal Bach
    J.S. Bach Ciaconna (uit 'Tweede partita', BWV 1004 ) (bew. H. Thoene)
    Pärt Da pacem Domine
    Sjostakovitsj Kammersinfonie, op. 73a
    Fauré Requiem, op. 48
    Dinsdag 26 september 2017 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Beethoven door Arnold Schönberg Koor & Bezuidenhout

    Le Concert Olympique, Arnold Schönberg Koor, Jan Caeyers (dirigent)
    Le Concert Olympique, Arnold Schönberg Koor, Jan Caeyers (dirigent), Kristian Bezuidenhout (piano), Marlis Petersen (sopraan), Steve Davislim (tenor), Dietrich Henschel (bariton)
    Beethoven
    Beethoven Tweede symfonie in D, op. 36
    Beethoven Derde pianoconcert in c, op. 37
    Beethoven Christus am Ölberge, op. 85
    Maandag 2 oktober 2017 19:30 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Raoel Calister (percussie/zang), Daniel Moraes (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Raoel Calister (percussie/zang), Daniel Moraes (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 7 oktober 2017 11:30 Koorzaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Vrijheid in morse: Beethovens Vijfde symfonie

    Les Siècles, Vlaams Radio Koor, François-Xavier Roth (dirigent)
    Les Siècles, Vlaams Radio Koor, François-Xavier Roth (dirigent), Chantal Santon-Jeffery (sopraan), Caroline Meng (sopraan), Artavazd Sargsyan (tenor), Tomislav Lavoie (bariton)
    Beethoven, Kleinheinz, Méhul
    Méhul Ouverture (uit 'Les Amazones')
    Kleinheinz Mis in As
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Zaterdag 7 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Raoel Calister (percussie/zang), Daniel Moraes (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Raoel Calister (percussie/zang), Daniel Moraes (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 7 oktober 2017 15:30 Koorzaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Thomas Oliemans en Malcolm Martineau: Mahler en Duparc

    Thomas Oliemans (bariton), Malcolm Martineau (piano)
    Thomas Oliemans (bariton), Malcolm Martineau (piano)
    Mahler, Duparc
    Duparc Le manoir de Rosemonde
    Duparc Sérénade in G
    Duparc Chanson triste, op. 2
    Duparc Testament in c
    Duparc Le galop
    Mahler Scheiden und Meiden (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Frühlingsmorgen, nr. 1 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Erinnerung, nr. 2 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Hans und Grethe, nr. 3 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Lieder eines fahrenden Gesellen
    Duparc L'invitation au voyage
    Duparc La vague et la cloche
    Duparc Phidylé
    Mahler Um Mitternacht (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Ich atmet' einen linden Duft (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Blicke mir nicht in die Lieder (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Ich bin der Welt abhanden gekommen (uit 'Rückert-Lieder')
    Dinsdag 10 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Met de juiste tekst... Kortekaas, Beethoven en Prokofjev

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Karel Mark Chichon (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Karel Mark Chichon (dirigent), Klaas Stok (koordirigent), Dezsö Ránki (piano)
    Prokofjev, Beethoven, Kortekaas
    Kortekaas Voetnoten bij de menselijke komedie: Mijmeringen van Arnon Grunberg (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Beethoven Chorfantasie in f, op. 80
    Prokofjev Suite uit 'Romeo en Julia', op. 64
    Zaterdag 14 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Orkest van de Achttiende Eeuw: Mozarts feestelijke La clemenza di Tito

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regie)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regie), Cappella Amsterdam, Anders Dahlin (tenor, Titus), Paula Murrihy (mezzosopraan, Sesto), Deirdre Angenent (sopraan, Vitellia), Ilse Eerens (sopraan, Servilia), Rosanne van Sandwijk (mezzosopraan, Annio), Henk Neven (bariton, Publio)
    Mozart
    Mozart La Clemenza di Tito, KV 621
    Woensdag 18 oktober 2017 19:30 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Michel van der Aa's Sunken Garden: dwaalsporen in paradijselijk 3D

    Amsterdam Sinfonietta, André de Ridder (dirigent), Roderick Williams (bariton, Toby)
    Amsterdam Sinfonietta, André de Ridder (dirigent), Roderick Williams (bariton, Toby), Katherine Manley (sopraan, Zenna), Claron McFadden (sopraan, Iris Marinus), Kate Miller-Heidke (zang, Amber), Jonathan McGovern (bariton, Simon Vines)
    Van der Aa
    Van der Aa Sunken Garden
    Zaterdag 21 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Concertgebouworkest Familieconcert: Koning Klimboom (6+)

    Marleen Asberg (zang), Rogier van Erkel (verteller), Leden van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Marleen Asberg (zang), Rogier van Erkel (verteller), Leden van het Koninklijk Concertgebouworkest, Lotte van Dijck (tekst en beeld), Kiki Jaski (regie), Michael Gieler (concept)
    Grieg
    Grieg selectie uit 'Peer Gynt, eerste suite', op. 46 en 'Peer Gynt, tweede suite', op. 55
    Zondag 22 oktober 2017 13:00 Kleine Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Close-up: portretconcert Olivier Patey

    Olivier Patey (klarinet), Alexei Ogrintchouk (hobo), Marleen Asberg (sopraan en viool)
    Olivier Patey (klarinet), Alexei Ogrintchouk (hobo), Marleen Asberg (sopraan en viool), Harold Hirtz (altviool), Jérôme Fruchart (cello), Olivier Thiery (contrabas), Sophie Patey (piano)
    Goodman, Connesson, Prokofjev
    Puccini E lucevan le stelle (uit 'Tosca')
    Schubert Der Hirt auf dem Felsen, D 965
    Brahms Klarinettrio in a, op. 114
    Prokofjev Kwintet in g, op. 39
    Connesson Disco Toccata
    Goodman jazz songs
    Dinsdag 24 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Collegium Vocale Gent & Philippe Herreweghe in Monteverdi's Mariavespers

    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan)
    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan), Barbora Kabátková (sopraan), William Knight (tenor), Benedict Hymas (tenor), Samuel Boden (tenor), Reinoud van Mechelen (tenor), Peter Kooij (bas), Wolf Matthias Friedrich (bas)
    Monteverdi
    Monteverdi Vespro della Beata Vergine
    Dinsdag 24 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Cécile McLorin Salvant: For One to Love

    Cécile McLorin Salvant
    Cécile McLorin Salvant
    Woensdag 25 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Eva-Maria Westbroek en Mariss Jansons bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Liszt, Tsjaikovski, Rachmaninoff
    Sjostakovitsj Zesde symfonie in b, op. 54
    Rachmaninoff Drie liederen
    Tsjaikovski Panorama (uit 'De schone slaapster', op. 66a)
    Tsjaikovski Valse (uit 'De schone slaapster', op. 66a)
    Tsjaikovski Briefscène (uit 'Jevgeni Onegin', op. 24)
    Liszt Les préludes
    Donderdag 26 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Eva-Maria Westbroek en Mariss Jansons bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Liszt, Tsjaikovski, Rachmaninoff
    Sjostakovitsj Zesde symfonie in b, op. 54
    Rachmaninoff Drie liederen
    Tsjaikovski Panorama (uit 'De schone slaapster', op. 66a)
    Tsjaikovski Valse (uit 'De schone slaapster', op. 66a)
    Tsjaikovski Briefscène (uit 'Jevgeni Onegin', op. 24)
    Liszt Les préludes
    Vrijdag 27 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • René Jacobs dirigeert Beethovens bevrijdingsopera Leonore

    Freiburger Barockorchester, Zürcher Sing-Akademie, René Jacobs (dirigent)
    Freiburger Barockorchester, Zürcher Sing-Akademie, René Jacobs (dirigent), Tareq Nazmi (bas, Don Fernando), Johannes Weisser (bariton, Don Pizarro), Maximilian Schmitt (tenor, Florestan), Marlis Petersen (sopraan, Leonore), Dimitry Ivashchenko (bas, Rocco), Robin Johannsen (sopraan, Marzelline), n.t.b.
    Beethoven
    Beethoven Leonore
    Zaterdag 28 oktober 2017 13:00 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Eva-Maria Westbroek en Mariss Jansons bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Mariss Jansons (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Liszt, Tsjaikovski, Rachmaninoff
    Sjostakovitsj Zesde symfonie in b, op. 54
    Rachmaninoff Drie liederen
    Tsjaikovski Panorama (uit 'De schone slaapster', op. 66a)
    Tsjaikovski Valse (uit 'De schone slaapster', op. 66a)
    Tsjaikovski Briefscène (uit 'Jevgeni Onegin', op. 24)
    Liszt Les préludes
    Zondag 29 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Gatti met Mahler en Haydn bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Julia Kleiter (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Julia Kleiter (sopraan), Tatjana Vassiljeva (cello)
    Mahler, J. Haydn
    J. Haydn Celloconcert in C, Hob. VIIb: 1
    Mahler Vierde symfonie in G
    Woensdag 8 november 2017 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Gatti met Mahler en Haydn bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Julia Kleiter (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Julia Kleiter (sopraan), Tatjana Vassiljeva (cello)
    Mahler, J. Haydn
    J. Haydn Celloconcert in C, Hob. VIIb: 1
    Mahler Vierde symfonie in G
    Donderdag 9 november 2017 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Concerto Köln: Vivaldi’s geest in Dresden

    Concerto Köln, Julia Lezhneva (sopraan)
    Concerto Köln, Julia Lezhneva (sopraan)
    Hasse, Vivaldi, Graun, C.H.
    Pisendel Sinfonia in Bes
    Graun, C.H. La Gloria uit 'Armida'
    Graun, C.H. Senza di te, mio bene uit 'Coriolano'
    Vivaldi Concert (bew. J. Pisendel)
    Graun, C.H. Piangete uit 'Mitridate'
    Graun, C.H. Parmi, ah no! uit 'Silla'
    Hasse Sinfonia a quattro in g, op. 5, nr. 6
    Vivaldi Zeffiretti che sussurate (uit 'Ercole su'l Termodonte', RV 710)
    Graun, C.H. No, no, di Libia fra l’arene uit 'Silla'
    Vivaldi Concert in F, RV 569
    Graun, C.H. Mi paventi il figlio indegno uit 'Britannico'
    Zaterdag 11 november 2017 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Gordan Nikolić en het Nederlands Kamerorkest met Stravinsky en Bach

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan), Julien Behr (tenor), Henk Neven (bariton)
    Stravinsky, J.S. Bach
    J.S. Bach Zesde Brandenburgse concert in Bes, BWV 1051
    Stravinsky Pulcinella
    J.S. Bach Cantate 'Weichet nur, betrübte Schatten', BWV 202
    Zaterdag 11 november 2017 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Groot Omroepkoor met Schuberts roerende Stabat Mater

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Maartje Rammeloo (sopraan), Fabio Trümpy (tenor), André Morsch (bariton)
    Schubert, Ives
    Ives Derde symfonie 'The camp meeting'
    Schubert Stabat Mater in f, D. 383
    Zondag 12 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • Gordan Nikolić en het Nederlands Kamerorkest met Stravinsky en Bach

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan), Julien Behr (tenor), Henk Neven (bariton)
    Stravinsky, J.S. Bach
    J.S. Bach Zesde Brandenburgse concert in Bes, BWV 1051
    Stravinsky Pulcinella
    J.S. Bach Cantate 'Weichet nur, betrübte Schatten', BWV 202
    Zondag 12 november 2017 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Bernard Haitink en het Chamber Orchestra of Europe

    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Anna Lucia Richter (sopraan)
    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Anna Lucia Richter (sopraan), Hanno Müller-Brachmann (bariton)
    Mozart, Mahler
    Mahler liederen uit 'Des Knaben Wunderhorn'
    Mozart Symfonie nr. 36 in C, KV 425 'Linzer'
    Woensdag 15 november 2017 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Bernard Haitink en Eva-Maria Westbroek: Wagner

    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Mozart, Wagner
    Wagner Wesendonck-Lieder, WWV 91
    Mozart Symfonie nr. 35 in D, KV 385 'Haffner'
    Mozart Symfonie nr. 38 in D, KV 504 'Praagse'
    Vrijdag 17 november 2017 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Christian Gerhaher zingt Schubert en Brahms

    Christian Gerhaher (bariton), James Cheung (piano)
    Christian Gerhaher (bariton), James Cheung (piano)
    Schubert, Debussy, Britten
    Gesualdo Moro, lasso, al mio duolo (arr. B. Foskett)
    Brahms Wir wandelten, nr. 2 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Brahms Meerfahrt, nr. 4 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Brahms Verzagen, nr. 4 (uit 'Fünf Gesänge', op. 72)
    Brahms Über die Heide, nr. 4 (uit 'Sechs Lieder', op. 86)
    Brahms Der Tod, das ist die kühle Nacht, nr. 1 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Britten Songs and Proverbs of William Blake, op. 74
    Debussy Trois chansons de France, L. 102
    Debussy Trois poèmes de Mallarmé, L. 127
    Schubert Der Atlas (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Ihr Bild (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Das Fischermädchen (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Die Stadt (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Am Meer (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Der Doppelgänger (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Vrijdag 17 november 2017 20:15 Kleine Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Visman revisited & Berlioz' Symphonie fantastique

    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Mari Eriksmoen (sopraan)
    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Mari Eriksmoen (sopraan)
    Berlioz, Visman
    Visman Sables, Oxygène
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Zaterdag 18 november 2017 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Einde van een tijdperk: Rachmaninoffs Vespers

    Groot Omroepkoor, Sigvards Klava
    Groot Omroepkoor, Sigvards Klava
    Rachmaninoff, Momotenko
    Momotenko Na Strastnoj (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Rachmaninoff Vespers, op. 37
    Zaterdag 25 november 2017 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Rodrigo’s beroemde gitaarconcert en Falla’s El amor brujo

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Juan Manuel Cañizares (gitaar)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Juan Manuel Cañizares (gitaar), Ginesa Ortega (zang)
    Falla, Rodrigo, Fauré
    Fauré Masques et bergamasques, comédie musicale, op. 112
    Rodrigo Concierto de Aranjuez
    Falla Suite uit 'El amor brujo'
    Zaterdag 25 november 2017 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Turning East: Bach ontmoet soefi

    Bart Schneemann (hobo), Haleh Seyfizadeh (zang), Ali Ghamsari (tar)
    Bart Schneemann (hobo), Haleh Seyfizadeh (zang), Ali Ghamsari (tar), David Mackor (theorbe), Nederlands Blazers Ensemble
    Zaterdag 25 november 2017 20:15 Kleine Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Juan Diego Flórez zingt Mozart, Rossini en Gluck

    Juan Diego Flórez (tenor), Orchestre de Chambre de Lausanne, Joshua Weilerstein (dirigent)
    Juan Diego Flórez (tenor), Orchestre de Chambre de Lausanne, Joshua Weilerstein (dirigent)
    Zondag 26 november 2017 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Cecilia Bartoli en Sol Gabetta: Dolce Duello

    Cecilia Bartoli (mezzosopraan), Sol Gabetta (cello), Cappella Gabetta
    Cecilia Bartoli (mezzosopraan), Sol Gabetta (cello), Cappella Gabetta
    n.t.b.
    Maandag 27 november 2017 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Mezzosopraan Christianne Stotijn: The Poet’s Echo

    Christianne Stotijn (mezzosopraan), Joseph Breinl (piano)
    Christianne Stotijn (mezzosopraan), Joseph Breinl (piano)
    A. Beach, Bernstein, Lieberson
    Britten The Poet's Echo, op. 76
    Barber Puisque tout passe (uit 'Mélodies passagères', op. 27)
    Barber Un cygne (uit 'Mélodies passagères', op. 27)
    Barber Tombeau dans un parc (uit 'Mélodies passagères', op. 27)
    Barber Le clocher chante (uit 'Mélodies passagères', op. 27)
    Barber Départ (uit 'Mélodies passagères', op. 27)
    Copland selectie (uit 'Twelve Poems of Emily Dickinson')
    Lieberson Rilke songs
    Bernstein Two Love Songs
    A. Beach Three Browning Songs, op. 44
    Dinsdag 28 november 2017 20:15 Kleine Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Zing mee voor Sinterklaas: Pepernotenfeest! (4+)

    Cor Bakker (piano), Elise Schaap (zang), Annie Tangberg (cello)
    Cor Bakker (piano), Elise Schaap (zang), Annie Tangberg (cello), Bart van Hoof (blaasinstrumenten), Arie den Boer (slagwerk), Kiki Jaski (regie)
    Woensdag 29 november 2017 15:30 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Barbara Hannigan & LUDWIG: suites Berg en Gershwin

    LUDWIG, Barbara Hannigan (sopraan/dirigent)
    LUDWIG, Barbara Hannigan (sopraan/dirigent)
    Gershwin, Berg, Schönberg
    Debussy Syrinx, L. 129
    Schönberg Verklärte Nacht, op. 4
    Berg Lulu Suite
    Gershwin Girl Crazy
    Maandag 4 december 2017 20:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
  • Telemanns spektakelstuk: Der Tag des Gerichts

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Andrea Marcon (dirigent)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Andrea Marcon (dirigent), Lisa Larsson (sopraan), Carlos Mena (countertenor), Thomas Cooley (tenor), Konstantin Wolff (bas)
    Telemann
    Telemann Der Tag des Gerichts, TWV 6:8
    Zaterdag 9 december 2017 14:15 Grote Zaal
    Te koop vanaf 1 juni
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.