Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

30 concerten

  • Kleurrijke droomwerelden: Ligeti, Dusapin en Larcher

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Viktoria Mullova (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Viktoria Mullova (viool), Matthew Barley (cello)
    Larcher, Dusapin, Ligeti
    Ligeti Lontano
    Dusapin At Swim-Two-Birds (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, London Philharmonic Orchestra, Gewandhausorchester Leipzig en Seattle Symphony Orchestra)
    Larcher Tweede symfonie 'Kenotaph'
    Zaterdag 30 september 2017 14:15 Grote Zaal
  • Vrijheid in morse: Beethovens Vijfde symfonie

    Les Siècles, Vlaams Radio Koor, François-Xavier Roth (dirigent)
    Les Siècles, Vlaams Radio Koor, François-Xavier Roth (dirigent), Chantal Santon-Jeffery (sopraan), Caroline Meng (sopraan), Artavazd Sargsyan (tenor), Tomislav Lavoie (bariton)
    Beethoven, Kleinheinz, Méhul
    Méhul Ouverture (uit 'Les Amazones')
    Kleinheinz Mis in As
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Zaterdag 7 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • Met de juiste tekst... Kortekaas, Beethoven en Prokofjev

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Karel Mark Chichon (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Karel Mark Chichon (dirigent), Klaas Stok (koordirigent), Dezsö Ránki (piano)
    Prokofjev, Beethoven, Kortekaas
    Kortekaas Voetnoten bij de menselijke komedie: Mijmeringen van Arnon Grunberg (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Beethoven Chorfantasie in f, op. 80
    Prokofjev Suite uit 'Romeo en Julia', op. 64
    Zaterdag 14 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • Michel van der Aa's Sunken Garden: ronddwalen in paradijselijk 3D

    Amsterdam Sinfonietta, André de Ridder (dirigent), Roderick Williams (bariton)
    Amsterdam Sinfonietta, André de Ridder (dirigent), Roderick Williams (bariton), Katherine Manley (sopraan), Claron McFadden (sopraan), Kate Miller-Heidke (zang (film), Amber), Jonathan McGovern (bariton (film), Simon Vines)
    Van der Aa
    Van der Aa Sunken Garden
    Zaterdag 21 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • René Jacobs dirigeert Beethovens bevrijdingsopera Leonore

    Freiburger Barockorchester, Zürcher Sing-Akademie, René Jacobs (dirigent)
    Freiburger Barockorchester, Zürcher Sing-Akademie, René Jacobs (dirigent), Tareq Nazmi (bas), Johannes Weisser (bariton), Maximilian Schmitt (tenor, Florestan), Marlis Petersen (sopraan), Dimitry Ivashchenko (bas), Robin Johannsen (sopraan), n.t.b.
    Beethoven
    Beethoven Leonore
    Zaterdag 28 oktober 2017 13:00 Grote Zaal
  • De vrouwelijke Faust: Mascagni's Rapsodia satanica (met film)

    Radio Filharmonisch Orkest, Valerio Galli (dirigent), Rosanne Philippens (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Valerio Galli (dirigent), Rosanne Philippens (viool)
    Mascagni, Busoni, Puccini
    Puccini Capriccio sinfonico
    Busoni Vioolconcert in D, op. 35a
    Mascagni Rapsodia satanica
    Zaterdag 4 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Concerto Köln: Vivaldi’s geest in Dresden

    Concerto Köln, Julia Lezhneva (sopraan)
    Concerto Köln, Julia Lezhneva (sopraan)
    Hasse, Vivaldi, Graun, C.H.
    Pisendel Sinfonia in Bes
    Graun, C.H. La Gloria uit 'Armida'
    Graun, C.H. Senza di te, mio bene uit 'Coriolano'
    Vivaldi Concert (bew. J. Pisendel)
    Graun, C.H. Piangete uit 'Mitridate'
    Graun, C.H. Parmi, ah no! uit 'Silla'
    Hasse Sinfonia a quattro in g, op. 5, nr. 6
    Vivaldi Zeffiretti che sussurate (uit 'Ercole su'l Termodonte', RV 710)
    Graun, C.H. No, no, di Libia fra l’arene uit 'Silla'
    Vivaldi Concert in F, RV 569
    Graun, C.H. Mi paventi il figlio indegno uit 'Britannico'
    Zaterdag 11 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Visman revisited & Berlioz' Symphonie fantastique

    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Mari Eriksmoen (sopraan)
    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Mari Eriksmoen (sopraan)
    Berlioz, Visman
    Visman Sables, Oxygène
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Zaterdag 18 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Einde van een tijdperk: Rachmaninoffs Vespers

    Groot Omroepkoor, Sigvards Klava (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Sigvards Klava (dirigent)
    Rachmaninoff, Momotenko
    Momotenko Na Strastnoj (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Rachmaninoff Vespers, op. 37
    Zaterdag 25 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Britse reflecties: Birtwistle en Wigglesworth

    Radio Filharmonisch Orkest, Ryan Wigglesworth (dirigent), Barnabás Kelemen (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Ryan Wigglesworth (dirigent), Barnabás Kelemen (viool)
    Janáček, Birtwistle, R. Wigglesworth
    Knussen Flourish with Fireworks, op. 22
    R. Wigglesworth Locke's Theatre
    Birtwistle Night's Black Bird
    R. Wigglesworth Vioolconcert
    Janáček Sinfonietta, JW 6/18
    Zaterdag 2 december 2017 14:15 Grote Zaal
  • Telemanns spektakelstuk: Der Tag des Gerichts

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Andrea Marcon (dirigent)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Andrea Marcon (dirigent), Lisa Larsson (sopraan), Carlos Mena (countertenor), Thomas Cooley (tenor), Konstantin Wolff (bas)
    Telemann
    Telemann Der Tag des Gerichts, TWV 6:8
    Zaterdag 9 december 2017 14:15 Grote Zaal
  • Satire op de laatste tsaar: Rimski-Korsakovs De gouden haan

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Vasily Petrenko (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Vasily Petrenko (dirigent), Maxim Mikhailov (bas), Viktor Antipenko (tenor, Tsarevitsj Gidon ), Oleg Tsibulko (bas), n.t.b., Yulia Mennibaeva (mezzosopraan), Barry Banks (tenor, De astroloog), Venera Gimadieva (sopraan), Aleksandra Kubas-Kruk (sopraan)
    Rimski-Korsakov
    Rimski-Korsakov De gouden haan
    Zaterdag 16 december 2017 13:30 Grote Zaal
  • Diefstal en een betoverende klarinettist: Borisova-Ollas, De Graaff en Stravinsky

    Residentie Orkest, Nicholas Collon (dirigent), Martin Fröst (klarinet)
    Residentie Orkest, Nicholas Collon (dirigent), Martin Fröst (klarinet)
    Stravinsky, Hillborg, Borisova-Ollas
    De Graaff Café de nuit
    Borisova-Ollas Golden Dances of Pharaohs
    Hillborg Peacock Tales
    Stravinsky Petroesjka
    Zaterdag 13 januari 2018 14:15 Grote Zaal
  • Componeren met open oren: Janáček, Bartók en Lutoslawski

    Radio Filharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Jean-Efflam Bavouzet (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Jean-Efflam Bavouzet (piano)
    Lutoslawski, Bartók, Janáček
    Janáček Taras Bulba, JW 6/15
    Bartók Eerste pianoconcert
    Lutoslawski Derde symfonie
    Zaterdag 20 januari 2018 14:15 Grote Zaal
  • Een staaltje ouderwetse meerstemmigheid: Vivaldi en Pergolesi

    Ghislieri Choir & Consort, Giulio Prandi (dirigent)
    Ghislieri Choir & Consort, Giulio Prandi (dirigent)
    Vivaldi, Jommelli, Pergolesi
    Pergolesi Mis in D
    Jommelli Miserere in g
    Vivaldi Dixit dominus in D, RV 594 'Dixit dominus'
    Zaterdag 27 januari 2018 14:15 Grote Zaal
  • Verdi’s Requiem voor twee meesters

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Vlaams Radio Koor
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Vlaams Radio Koor, Edo de Waart (dirigent), Klaas Stok (koordirigent), Leah Crocetto (sopraan), Veronica Simeoni (mezzosopraan), Brian Jagde (tenor), John Relyea (bas)
    Verdi
    Verdi Messa da Requiem
    Zaterdag 3 februari 2018 14:15 Grote Zaal
  • Gergiev en Rotterdams Philharmonisch: Nachtstukken van Mahler en Dutilleux

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Valery Gergiev (dirigent)
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Valery Gergiev (dirigent)
    Mahler, Dutilleux
    Dutilleux Timbres, espace, mouvement
    Mahler Zevende symfonie in b
    Zaterdag 10 februari 2018 14:15 Grote Zaal
  • Orgelsymfonie en Flammenschrift: Connesson, Escaich en Saint-Säens

    Radio Filharmonisch Orkest, Stéphane Denève (dirigent), Antoine Tamestit (altviool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Stéphane Denève (dirigent), Antoine Tamestit (altviool), Leo van Doeselaar (orgel)
    Saint-Saëns, Liszt, Escaich
    Connesson Flammenschrift
    Escaich Altvioolconcert (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee)
    Liszt Ave Maria von Arcadelt, S. 659, LW E14
    Saint-Saëns Derde symfonie in c, op. 78 'Orgelsymfonie'
    Zaterdag 17 februari 2018 14:15 Grote Zaal
  • Bernard Haitink dirigeert Brahms' Ein deutsches Requiem

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Bernard Haitink (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Bernard Haitink (dirigent), Michael Gläser (koordirigent), Camilla Tilling (sopraan), Hanno Müller-Brachmann (bariton)
    Brahms
    Brahms Ein deutsches Requiem, op. 45
    Zaterdag 24 februari 2018 14:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Beethoven en Rihm: Monumenten voor de vrijheid

    NDR Elbphilharmonie Orchester, Thomas Hengelbrock (dirigent), Pavol Breslik (tenor)
    NDR Elbphilharmonie Orchester, Thomas Hengelbrock (dirigent), Pavol Breslik (tenor)
    Beethoven, Rihm, Wagner
    Wagner Vorspiel (uit 'Parsifal', WWV 111)
    Rihm Reminiszenz
    Beethoven Zevende symfonie in A, op. 92
    Zaterdag 3 maart 2018 14:15 Grote Zaal
  • IJzer, staal en schoonheid: Prokofjev en Roukens

    Radio Filharmonisch Orkest, Emilio Pomàrico (dirigent), Arthur Jussen (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Emilio Pomàrico (dirigent), Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano)
    Prokofjev, Roukens, Revueltas
    Revueltas Sensemayá
    Roukens Concert voor twee piano's (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Prokofjev Tweede symfonie in d, op. 40
    Zaterdag 10 maart 2018 14:15 Grote Zaal
  • Tigran Hamasyan: Luys i Luso m.m.v. Staatskamerkoor van Jerevan

    Staatskamerkoor van Jerevan, Harutyun Topikyan (dirigent), Tigran Hamasyan (piano)
    Staatskamerkoor van Jerevan, Harutyun Topikyan (dirigent), Tigran Hamasyan (piano)
    Zaterdag 17 maart 2018 14:15 Grote Zaal
  • Cappella Neapolitana: Een antwoord op de passie van Scarlatti

    Cappella Neopolitana, Ghislieri Choir, Antonio Florio (dirigent)
    Cappella Neopolitana, Ghislieri Choir, Antonio Florio (dirigent), Roberta Invernizzi (sopraan (in Scarlatti)), Sara Mingardo (alt (in Scarlatti)), Raffaele Pe (countertenor, evangelist), Luca Cervoni (tenor, Christus), Marco Bussi (bas)
    Veneziano, A. Scarlatti
    A. Scarlatti Stabat Mater
    Veneziano La Passione secondo Giovanni
    Zaterdag 24 maart 2018 14:15 Grote Zaal
  • Zemlinsky's Die Seejungfrau compleet

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, James Conlon (dirigent), Nelson Freire (piano)
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, James Conlon (dirigent), Nelson Freire (piano)
    Brahms, Zemlinsky
    Zemlinsky Die Seejungfrau
    Brahms Tweede pianoconcert in Bes, op. 83
    Zaterdag 7 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Thrillers met Jaap van Zweden: Jeths en Bartók

    Radio Filharmonisch Orkest, Jaap van Zweden (dirigent), Juliane Banse (sopraan (in The Tell-Tale Heart))
    Radio Filharmonisch Orkest, Jaap van Zweden (dirigent), Juliane Banse (sopraan (in The Tell-Tale Heart)), Michelle DeYoung (mezzosopraan (in Hertog Blauwbaards burcht)), Mikhail Petrenko (bas (in Hertog Blauwbaards burcht)), Pál Mácsai (spreker (in Hertog Blauwbaards burcht))
    Bartók, Jeths
    Jeths The Tell-Tale Heart (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Bartók Hertog Blauwbaards burcht, op. 11, Sz. 48
    Zaterdag 14 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Nielsens 'Sinfonia semplice': niet zomaar eenvoudig

    Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Severin von Eckardstein (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Severin von Eckardstein (piano)
    Nielsen, Beethoven, Fagerlund
    Fagerlund nieuw werk (In opdracht van Het Koninklijk Concertgebouw voor NTR ZaterdagMatinee en Radio Filharmonisch Orkest)
    Beethoven Vierde pianoconcert in G, op. 58
    Nielsen Zesde symfonie, FS 116 Sinfonia semplice
    Zaterdag 21 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • De virtuositeit van Caldara: La concordia de' pianeti

    La Cetra, Barockorchester Basel, Andrea Marcon (dirigent), Delphine Galou (alt)
    La Cetra, Barockorchester Basel, Andrea Marcon (dirigent), Delphine Galou (alt), Veronica Cangemi (sopraan), Christophe Dumaux (countertenor, Giove), Franco Fagioli (countertenor, Apollo), Carlos Mena (countertenor, Marte), Emiliano Gonzalez Toro (tenor), Luca Tittoto (bas)
    Caldara
    Caldara La concordia de' pianeti
    Zaterdag 28 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Bruckners Achtste symfonie & nieuw werk van Welmers

    Radio Filharmonisch Orkest, David Zinman (dirigent), Leo van Doeselaar (orgel)
    Radio Filharmonisch Orkest, David Zinman (dirigent), Leo van Doeselaar (orgel)
    Bruckner, Welmers
    Welmers Memories III (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Zaterdag 12 mei 2018 14:15 Grote Zaal
  • Muzikale maskers: Thomas Adès dirigeert eigen werk

    Britten Sinfonia, Thomas Adès (dirigent), Steven Isserlis (cello)
    Britten Sinfonia, Thomas Adès (dirigent), Steven Isserlis (cello), Nicolas Hodges (piano)
    G. Barry, Adès, Stravinsky
    Prokofjev Eerste symfonie in D, op. 25 'Klassieke'
    Stravinsky Eerste suite voor klein orkest
    Stravinsky Tweede suite voor klein orkest
    Adès Lieux retrouvés
    G. Barry Pianoconcert
    Adès Three Studies from Couperin
    Zaterdag 26 mei 2018 14:15 Grote Zaal
  • Elektra: Richard Strauss op zijn felst

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Dalia Schaechter (mezzosopraan), Elena Pankratova (sopraan), Asmik Grigorian (sopraan), Károly Szemerédy (bas), Thomas Piffka (tenor, Aegisth), Florian Just (bariton), Laetitia Gerards (sopraan), n.t.b., James Kryshak (tenor, Ein junger Diener), Charles Dekeyser (bas), Alwyn Mellor (sopraan), Cécile van de Sant (alt), Iris van Wijnen (mezzosopraan), Jelena Kordi (mezzosopraan), Lisette Bollen (sopraan), Eleanor Dennis (sopraan)
    R. Strauss
    R. Strauss Elektra, op. 58
    Zaterdag 2 juni 2018 14:15 Grote Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.