Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Componist
Meer... Minder...

477 concerten

  • Jubileumconcert 30 jaar Almeers Jeugd Symfonie Orkest

    Almeers Jeugd Symfonie Orkest, Hans Welle (dirigent)
    Almeers Jeugd Symfonie Orkest, Hans Welle (dirigent)
    Zondag 22 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Kordykiewicz en Huseynli, helden in eigen land

    Marta Kordykiewicz (cello), Łukasz Chrzęszczyk (piano), Togrul Huseynli (piano)
    Marta Kordykiewicz (cello), Łukasz Chrzęszczyk (piano), Togrul Huseynli (piano)
    R. Schumann, J.S. Bach/Busoni, Chopin
    Lutoslawski Grave: Metamorphoses
    Kabalevski Sonate in Bes, op. 71
    Chopin Introduction et polonaise brillante in C, op. 3
    J.S. Bach/Busoni Chaconne in d, BWV 1004
    R. Schumann Etudes symphoniques, op. 13
    Zondag 22 april 2018 14:30 Kleine Zaal
  • Lucas en Arthur Jussen: pure passie en muzikaal enthousiasme

    Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano)
    Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano)
    Say, Bartók, Smit
    Mendelssohn Andante e Allegro Brillant in A, op. 92
    R. Schumann Fantasiestücke, op. 12
    Schubert Fantasie in f, D 940
    Smit Divertimento
    Bartók Suite, op. 14
    Bartók Sonate, Sz. 80
    Say 'Night' (In opdracht van Arthur en Lucas Jussen) wereldpremière
    Zondag 22 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Anna Prohaska en Eric Schneider: Behind the Lines

    Anna Prohaska (sopraan), Eric Schneider (piano)
    Anna Prohaska (sopraan), Eric Schneider (piano)
    Weill, Mahler, Poulenc
    Werlin Es geht ein dunkle Wolk herein
    Beethoven Lied: 'Die Trommel gerühret' (uit 'Egmont', op. 84)
    Eisler Kriegslied eines Kindes (uit 'Zeitungsausschnitte', op. 10)
    Wolf Der Tambour, nr. 5 (uit 'Lieder nach Gedichte von Eduard Mörike')
    Wolf Der Soldat 2, nr. 3 (uit 'Liederen op teksten van Joseph von Eichendorff')
    Rachmaninoff Ik heb mijn hart verloren aan mijn ongeluk, op. 8, nr. 4
    Traill My Luve's in Germanie
    Ives In Flanders Fields
    Ives 1, 2, 3
    Ives Tom Sails Away
    Quilter Fear no more the heat of the sun, nr. 1 (uit 'Five Shakespeare Songs (set 2)', op. 23)
    Eisler Panzerschlacht
    Eisler Die letzte Elegie (Brecht), nr. 19 (uit 'Hollywood Songbook')
    Eisler Die Heimkehr
    Cavendish Wandering in this place
    Schubert Kriegers Ahnung, nr. 2 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Ellens Gesang I, D 837
    Rihm Untergang (uit 'Gesänge', op. 1)
    Liszt Jeanne d'Arc au bûcher
    R. Schumann Die beiden Grenadiere, nr. 1 (uit 'Romanzen und Balladen II', op. 49)
    Poulenc Le retour du sergent, nr. 6 (uit 'Chansons villageoises', FP 117)
    R. Schumann Der Soldat, nr. 3 (uit 'Fünf Lieder', op. 40)
    Mahler Wo die schönen Trompeten blasen (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Weill Beat! Beat! Drums! (uit 'Four Walt Whitman Songs')
    Weill Dirge for Two Veterans (uit 'Four Walt Whitman Songs')
    Dinsdag 24 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Gewandhausorchester Leipzig en Andris Nelsons

    Gewandhausorchester Leipzig, Andris Nelsons (dirigent)
    Gewandhausorchester Leipzig, Andris Nelsons (dirigent)
    Tsjaikovski, Mozart, Larcher
    Larcher nieuw werk (Nederlandse première)
    Mozart Symfonie nr. 40 in g, KV 550
    Tsjaikovski Zesde symfonie in b, op. 74 'Pathétique'
    Woensdag 25 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • De virtuositeit van Caldara: La concordia de' pianeti

    La Cetra, Barockorchester Basel, Andrea Marcon (dirigent), Delphine Galou (alt)
    La Cetra, Barockorchester Basel, Andrea Marcon (dirigent), Delphine Galou (alt), Veronica Cangemi (sopraan), Christophe Dumaux (countertenor, Giove), Franco Fagioli (countertenor, Apollo), Carlos Mena (countertenor, Marte), Emiliano Gonzalez Toro (tenor), Luca Tittoto (bas)
    Caldara
    Caldara La concordia de' pianeti
    Zaterdag 28 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Symphonic Cinema: Ravels Daphnis et Chloé

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent), Lucas van Woerkum (film)
    Ravel
    Ravel Daphnis et Chloé
    Zaterdag 28 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor zingt Dvořáks Te Deum

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Tomáš Netopil (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Tomáš Netopil (dirigent), Olesya Golovneva (sopraan), Markus Butter (bariton)
    Vasks, Dvořák
    Dvořák De woudduif, op. 110
    Vasks The Fruit of Silence
    Dvořák Te Deum, op. 103
    Zondag 29 april 2018 11:00 Grote Zaal
  • Symphonic Cinema: Ravels Daphnis et Chloé

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent), Lucas van Woerkum (film)
    Ravel
    Ravel Daphnis et Chloé
    Maandag 30 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Jaap van Zweden met Bruckner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Bruckner
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Woensdag 2 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Jaap van Zweden met Bruckner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Bruckner
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Donderdag 3 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Beethoven: Vijfde symfonie en Tweede pianoconcert

    Bournemouth Symphony Orchestra, Kirill Karabits (dirigent), Sunwook Kim (piano)
    Bournemouth Symphony Orchestra, Kirill Karabits (dirigent), Sunwook Kim (piano)
    Beethoven
    Beethoven Tweede pianoconcert in Bes, op. 19
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Zondag 6 mei 2018 11:00 Grote Zaal
  • Jaap van Zweden met Bruckner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Bruckner
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Zondag 6 mei 2018 14:15 Grote Zaal
  • Kammerorchester Wien - Berlin en Denis Matsuev

    Kammerorchester Wien - Berlin, Denis Matsuev (piano), Gábor Tarkövi (trompet)
    Kammerorchester Wien - Berlin, Denis Matsuev (piano), Gábor Tarkövi (trompet)
    Tsjaikovski, Sjostakovitsj, Mozart
    Mozart Eine kleine Nachtmusik in G, KV 525
    Sjostakovitsj Eerste pianoconcert in c, op. 35
    Tsjaikovski Serenade in C, op. 48
    Maandag 7 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Sir John Eliot Gardiner leidt The Monteverdi Choir in Bach-cantates

    The Monteverdi Choir, English Baroque Soloists, Sir John Eliot Gardiner (dirigent)
    The Monteverdi Choir, English Baroque Soloists, Sir John Eliot Gardiner (dirigent)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Cantate 'Es erhub sich ein Streit', BWV 19
    J.S. Bach Cantate 'Nimm von uns, Herr, du treuer Gott', BWV 101
    J.S. Bach Cantate 'Jesu, der du meine Seele', BWV 78
    J.S. Bach Cantate 'Wachet auf, ruft uns die Stimme', BWV 140
    Dinsdag 8 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Openbare Repetitie Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Woensdag 9 mei 2018 12:30 Grote Zaal
  • Mahler en Prokofjev bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Daniil Trifonov (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Daniil Trifonov (piano)
    Mahler, Prokofjev
    Prokofjev Derde pianoconcert in C, op. 26
    Mahler Eerste symfonie in D 'Titan'
    Woensdag 9 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Mahler en Prokofjev bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Daniil Trifonov (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Daniil Trifonov (piano)
    Mahler, Prokofjev
    Prokofjev Derde pianoconcert in C, op. 26
    Mahler Eerste symfonie in D 'Titan'
    Vrijdag 11 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Bruckners Achtste symfonie & nieuw werk van Welmers

    Radio Filharmonisch Orkest, David Zinman (dirigent), Leo van Doeselaar (orgel)
    Radio Filharmonisch Orkest, David Zinman (dirigent), Leo van Doeselaar (orgel)
    Bruckner, Welmers
    Welmers Memories III (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Zaterdag 12 mei 2018 14:15 Grote Zaal
  • Joshua Weilerstein dirigeert Mozarts Pianoconcert nr. 20 en Sjostakovitsj' Elfde

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Sjostakovitsj, Mozart
    Mozart Pianoconcert nr. 20 in d, KV 466
    Sjostakovitsj Elfde symfonie in g, op. 103 'Het jaar 1905'
    Zaterdag 12 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Hamlet Pianotrio met Brahms en Beethoven

    Hamlet Pianotrio
    Hamlet Pianotrio
    Brahms, Beethoven
    Beethoven Pianotrio in Es, op. 70, nr. 2
    Brahms Derde pianotrio in c, op. 101
    Zondag 13 mei 2018 11:00 Kleine Zaal
  • Close-up: Artist in residence Eva-Maria Westbroek

    Alexander de Blaeij (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan), Julie Moulin (fluit)
    Alexander de Blaeij (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan), Julie Moulin (fluit), Davide Lattuada (klarinet), Sylvia Huang (viool), Henriëtte Luytjes (viool), Guus Jeukendrup (altviool), Julia Tom (cello), Nicholas Schwartz (contrabas), Anna Fedorova (piano), Dirk Luijmes (harmonium)
    Schubert, Berg, J. Strauss jr.
    Granados La maja y el ruiseñor (uit 'Goyescas')
    J. Strauss jr. Kaiser-Walzer, op. 437 (bew. A. Schönberg)
    Berg Sieben frühe Lieder (arr. L.R. De Leeuw)
    Schubert Kwintet in A, D 667 'Die Forelle'
    Zondag 13 mei 2018 14:15 Kleine Zaal
  • Pieter Jan Leusink dirigeert Bachs Johannes-Passion

    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan)
    The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands, Pieter Jan Leusink (dirigent), Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Jasper Schweppe (bas-bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Johannes-Passion, BWV 245
    Zondag 13 mei 2018 14:15 Grote Zaal
  • Grigory Sokolov: meester van de poëtische vrijheid

    Grigory Sokolov (piano)
    Grigory Sokolov (piano)
    Zondag 13 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Cursus: Sibelius door Hans Haffmans

    Hans Haffmans (presentatie)
    Hans Haffmans (presentatie)
    Maandag 14 mei 2018 20:00 Koorzaal
  • Joshua Weilerstein dirigeert Mozarts Pianoconcert nr. 20 en Sjostakovitsj' Elfde

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Sjostakovitsj, Mozart
    Mozart Pianoconcert nr. 20 in d, KV 466
    Sjostakovitsj Elfde symfonie in g, op. 103 'Het jaar 1905'
    Maandag 14 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Rising Stars: slagwerker Christoph Sietzen

    Christoph Sietzen (slagwerk), The Wave Quartet
    Christoph Sietzen (slagwerk), The Wave Quartet
    Sanchez / Quintero, Piazzolla, J.S. Bach
    Séjourné Attraction
    Sietzen nieuw werk (Nederlandse première)
    Psathas One Study One Summary
    J.S. Bach/Brahms Chaconne (uit 'Tweede partita in d', BWV 1004) (arr. B. Bacanu)
    Xenakis Part B (uit 'Rebonds')
    Copeland Sheriff of Luxembourg (In opdracht van Philharmonie Luxembourg en de European Concert Hall Organisation) (Nederlandse première)
    Groban The Wandering Kind (arr. E. Uchiyama)
    J.S. Bach Allegro (uit 'Concert in C', BWV 1061a) (arr. B. Bacanu)
    Piazzolla La muerte del ángel (arr. E. Uchiyama)
    Piazzolla Milonga del ángel (arr. E. Uchiyama)
    Piazzolla Tanguedia I (arr. E. Uchiyama)
    Piazzolla Oblivion (arr. E. Uchiyama)
    Piazzolla Libertango (arr. E. Uchiyama)
    Sanchez / Quintero Tamacun (arr. E. Uchiyama)
    Woensdag 16 mei 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Borodin Kwartet met roerende Tsjaikovski

    Borodin Kwartet
    Borodin Kwartet
    Tsjaikovski, Wolf, J. Haydn
    J. Haydn Strijkkwartet in b, op. 33 nr. 1
    J. Haydn Strijkkwartet in G, op. 33 nr. 5
    Wolf Italiaanse serenade in G
    Tsjaikovski Eerste strijkkwartet in D, op. 11
    Donderdag 17 mei 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Borodin Kwartet met roerende Tsjaikovski

    Borodin Kwartet
    Borodin Kwartet
    Tsjaikovski, Wolf, J. Haydn
    J. Haydn Strijkkwartet in b, op. 33 nr. 1
    J. Haydn Strijkkwartet in G, op. 33 nr. 5
    Wolf Italiaanse serenade in G
    Tsjaikovski Eerste strijkkwartet in D, op. 11
    Zaterdag 19 mei 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Franse glorie: Debussy’s La mer en Ravels La valse

    Radio Filharmonisch Orkest, Jun Märkl (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Jun Märkl (dirigent)
    Ravel, Debussy, Poulenc
    Poulenc Les biches: Suite
    Debussy La mer, trois esquisses symphoniques, L. 109
    Ravel La valse
    Zondag 20 mei 2018 11:00 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Opera Classics

    Olga Zinovieva (sopraan), Andrew Slater (bariton), Pieter Jan Leusink (dirigent)
    Olga Zinovieva (sopraan), Andrew Slater (bariton), Pieter Jan Leusink (dirigent), Opera Mannenkoor, The Symphonic Orchestra of the Netherlands
    Donizetti, Bizet, Bellini
    Verdi Allegri! Beviam! (uit 'Ernani')
    Mozart Aria 'La vendetta, oh, la vendetta' (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    J. Haydn Aria 'Al tuo seno fortunato' (uit 'L'anima del filosofo, ossia Orfeo ed Euridice', Hob. XXVIII: 13)
    Verdi La vergine degli Angeli (uit 'La forza del destino')
    Rimski-Korsakov Eerste aria van Marfa (uit 'De bruid van de tsaar')
    Gounod Gloire immortelle (uit 'Faust')
    Gounod Le veau d'or (uit 'Faust')
    Mozart Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen (uit 'Die Zauberflöte', KV 620)
    Rossini Aria 'Largo al factotum' (uit 'Il barbiere di Siviglia')
    Bellini Aria 'Casta diva' (uit 'Norma')
    Bizet Votre toast je peux vous le rendre (uit 'Carmen')
    Donizetti Una furtiva lagrima (uit 'L’elisir d’amore')
    Donizetti Quanto amore! (uit 'L’elisir d’amore')
    Zondag 20 mei 2018 14:15 Grote Zaal
  • Janine Jansen & London Symphony Orchestra: Sibelius

    London Symphony Orchestra, Michael Tilson Thomas (dirigent), Janine Jansen (viool)
    London Symphony Orchestra, Michael Tilson Thomas (dirigent), Janine Jansen (viool)
    Sibelius
    Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
    Sibelius Zesde symfonie in d, op. 104
    Sibelius Zevende symfonie in C, op. 105
    Dinsdag 22 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Eva-Maria Westbroek en musici van het RCO: Kleyne Lider

    Eva-Maria Westbroek (sopraan), Helene Schneiderman (mezzosopraan), Motti Kastón (bariton)
    Eva-Maria Westbroek (sopraan), Helene Schneiderman (mezzosopraan), Motti Kastón (bariton), Eytan Pessen (piano), Leden van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Dinsdag 22 mei 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Brahms’ Ein deutsches Requiem door Cappella Amsterdam

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent), Lenneke Ruiten (sopraan), André Morsch (bariton)
    Brahms
    Brahms Ein deutsches Requiem, op. 45
    Donderdag 24 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Iconen in de Kleine Zaal: Bachs Cellosuites

    Bert Natter, Nicolas Altstaedt (cello)
    Bert Natter, Nicolas Altstaedt (cello)
    J.S. Bach
    J.S. Bach nr. 1 in G gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 5 in c kl.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    Donderdag 24 mei 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Blomstedt met Berlioz en Berwald bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent)
    Berlioz, F. Berwald
    F. Berwald Derde symfonie in C 'Singulière'
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Vrijdag 25 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Meesterpianisten in de Kleine Zaal: Lukáš Vondráček

    Lukáš Vondráček (piano)
    Lukáš Vondráček (piano)
    R. Schumann, Brahms, Mozart
    Mozart Sonate in a, KV 310
    Brahms Vier Klavierstücke, op. 119
    R. Schumann Arabeske in C, op. 18
    R. Schumann Carnaval, op. 9 'Scènes mignonnes sur quatre notes'
    Vrijdag 25 mei 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Muzikale maskers: Thomas Adès dirigeert eigen werk

    Britten Sinfonia, Thomas Adès (dirigent), Steven Isserlis (cello)
    Britten Sinfonia, Thomas Adès (dirigent), Steven Isserlis (cello), Nicolas Hodges (piano)
    G. Barry, Adès, Stravinsky
    Prokofjev Eerste symfonie in D, op. 25 'Klassieke'
    Stravinsky Eerste suite voor klein orkest
    Stravinsky Tweede suite voor klein orkest
    Adès Lieux retrouvés
    G. Barry Pianoconcert
    Adès Three Studies from Couperin
    Zaterdag 26 mei 2018 14:15 Grote Zaal
  • Concertgebouworkest Essentials: Blomstedt dirigeert Berlioz

    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent)
    Berlioz
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Zaterdag 26 mei 2018 21:00 Grote Zaal
  • Christian Vásquez leidt Beethovens ‘Eroica’

    Het Gelders Orkest, Christian Vásquez (dirigent)
    Het Gelders Orkest, Christian Vásquez (dirigent)
    Beethoven
    Beethoven Ouverture (uit 'Egmont', op. 84)
    Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
    Zondag 27 mei 2018 11:00 Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert Symphonie fantastique van Berlioz

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton)
    Berlioz, Martin
    Martin Sechs Monologe aus Jedermann
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Zondag 27 mei 2018 14:15 Grote Zaal
  • Cursus: Beethoven de mythe

    Michel Khalifa (presentatie)
    Michel Khalifa (presentatie)
    Maandag 28 mei 2018 20:00 Koorzaal
  • Marc Albrecht dirigeert Symphonie fantastique van Berlioz

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Thomas Oliemans (bariton)
    Berlioz, Martin
    Martin Sechs Monologe aus Jedermann
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Maandag 28 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Danel Kwartet & La Marca-broers: Tsjaikovski’s Souvenir

    Danel Kwartet, Adrien La Marca (altviool), Christian-Pierre La Marca (cello)
    Danel Kwartet, Adrien La Marca (altviool), Christian-Pierre La Marca (cello)
    Tsjaikovski, Brahms
    Brahms Tweede strijkkwintet in G, op. 111
    Tsjaikovski Souvenir de Florence in d, op. 70
    Maandag 28 mei 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Masaaki Suzuki leidt Mozarts roerende Mis in c

    Bach Collegium Japan, Masaaki Suzuki (dirigent), Carolyn Sampson (sopraan)
    Bach Collegium Japan, Masaaki Suzuki (dirigent), Carolyn Sampson (sopraan), Olivia Vermeulen (sopraan), Zachary Wilder (tenor), Dominik Wörner (bas)
    Mozart, J. Haydn
    J. Haydn Symfonie nr. 48 in C 'Maria Theresia'
    Mozart Mis in c, KV 427
    Dinsdag 29 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Westbroek en Gimeno bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Tsjaikovski, Barber
    Barber The School for Scandal, op. 5
    Barber Knoxville: Summer of 1915, op. 24
    Tsjaikovski The Tempest, fantasie-ouverture in f, op. 18
    Barber Do not utter a word (uit 'Vanessa', op. 32)
    Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b
    Barber Give me my robe (uit 'Antony and Cleopatra')
    Woensdag 30 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • The Danish String Quartet speelt Beethoven

    The Danish String Quartet
    The Danish String Quartet
    Beethoven, Mendelssohn, J. Haydn
    J. Haydn Eerste strijkkwartet in Bes, op. 1, nr. 1
    Mendelssohn Tweede strijkkwartet in a, op. 13
    Beethoven Strijkkwartet in a, op. 132
    Woensdag 30 mei 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Westbroek en Gimeno bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Tsjaikovski, Barber
    Barber The School for Scandal, op. 5
    Barber Knoxville: Summer of 1915, op. 24
    Tsjaikovski The Tempest, fantasie-ouverture in f, op. 18
    Barber Do not utter a word (uit 'Vanessa', op. 32)
    Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b
    Barber Give me my robe (uit 'Antony and Cleopatra')
    Donderdag 31 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Capuçon, Caussé en Hagen: Beethoven en Mozart

    Renaud Capuçon (viool), Gérard Caussé (altviool), Clemens Hagen (cello)
    Renaud Capuçon (viool), Gérard Caussé (altviool), Clemens Hagen (cello)
    Mozart, Beethoven
    Beethoven Strijktrio in c, op. 9, nr. 3
    Mozart Trio in Es, KV 563, 1788 'Ein Divertimento... di sei pezzi'
    Vrijdag 1 juni 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Club Concertgebouw: Fay Lovsky

    Fay Lovsky
    Fay Lovsky
    Vrijdag 1 juni 2018 21:00 Koorzaal
  • Elektra: Richard Strauss op zijn felst

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Dalia Schaechter (mezzosopraan), Elena Pankratova (sopraan), Asmik Grigorian (sopraan), Károly Szemerédy (bas), Thomas Piffka (tenor, Aegisth), Florian Just (bariton), Laetitia Gerards (sopraan), n.t.b., James Kryshak (tenor, Ein junger Diener), Charles Dekeyser (bas), Alwyn Mellor (sopraan), Cécile van de Sant (alt), Iris van Wijnen (mezzosopraan), Jelena Kordi (mezzosopraan), Lisette Bollen (sopraan), Eleanor Dennis (sopraan)
    R. Strauss
    R. Strauss Elektra, op. 58
    Zaterdag 2 juni 2018 14:15 Grote Zaal
  • Leonidas Kavakos speelt én dirigeert Bach en Beethoven

    Chamber Orchestra of Europe, Leonidas Kavakos (viool/leiding)
    Chamber Orchestra of Europe, Leonidas Kavakos (viool/leiding)
    Beethoven, Schubert, J.S. Bach
    J.S. Bach Vioolconcert in d, BWV 1052R
    Schubert Vijfde symfonie in Bes, D 485
    Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
    Zaterdag 2 juni 2018 20:15 Grote Zaal
  • Concertgebouworkest Familieconcert: Romeo en Julia (6+)

    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Tsjaikovski
    Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b
    Zondag 3 juni 2018 13:00 Grote Zaal
  • Concertgebouworkest Familieconcert: Romeo en Julia (6+)

    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Tsjaikovski
    Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b
    Zondag 3 juni 2018 15:30 Grote Zaal
  • Sir Bryn Terfel in Berlioz’ Faust

    Malmö Symfonie Orkest, MDR Rundfunkchor, Marc Soustrot (dirigent)
    Malmö Symfonie Orkest, MDR Rundfunkchor, Marc Soustrot (dirigent), Sophie Koch (mezzosopraan), Paul Groves (tenor, Faust), Sir Bryn Terfel (bas-bariton), Edwin Crossley-Mercer (bas-bariton)
    Berlioz
    Berlioz La damnation de Faust, H 111, op. 24 'Légende dramatique en quatre parties'
    Maandag 4 juni 2018 19:30 Grote Zaal
  • Sir Simon Rattle: afscheid van de Berliner Philharmoniker

    Berliner Philharmoniker, Sir Simon Rattle (dirigent)
    Berliner Philharmoniker, Sir Simon Rattle (dirigent)
    Bruckner, Abrahamsen
    Abrahamsen Nieuw werk (Nederlandse première)
    Bruckner Negende symfonie in d 'Dem lieben Gott'
    Dinsdag 5 juni 2018 20:15 Grote Zaal
  • Liza Ferschtman en Mahan Esfahani: van Bach naar nu

    Liza Ferschtman (viool), Mahan Esfahani (klavecimbel)
    Liza Ferschtman (viool), Mahan Esfahani (klavecimbel)
    Piston, Frerichs, J.S. Bach
    J.S. Bach Derde sonate in E, BWV 1016
    Frerichs nieuw werk
    Piston Sonatina
    Woensdag 6 juni 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Winnaar NPO Radio 4 Dutch Classical Talent Award 2018

    Winnaar NPO Radio 4 Dutch Classical Talent Award 2017
    Winnaar NPO Radio 4 Dutch Classical Talent Award 2017
    Donderdag 7 juni 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Haitink met Mahlers Negende bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
    Mahler
    Mahler Negende symfonie in D
    Donderdag 7 juni 2018 20:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Haitink met Mahlers Negende bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
    Mahler
    Mahler Negende symfonie in D
    Vrijdag 8 juni 2018 20:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Nederlands Philharmonisch Orkest met Britten en Rachmaninoff

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Britten, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Het dodeneiland, op. 29
    Britten Vioolconcert in d, op. 15
    Rachmaninoff Symfonische dansen, op. 45
    Zaterdag 9 juni 2018 20:15 Grote Zaal
  • Haitink met Mahlers Negende bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
    Mahler
    Mahler Negende symfonie in D
    Zondag 10 juni 2018 14:15 Grote Zaal
  • Het Strijkkwartet & Co speelt concerten van Bach, Mozart en Vivaldi

    Maya Fridman (cello), Saskia Viersen (viool), Julia Rusanovsky (viool)
    Maya Fridman (cello), Saskia Viersen (viool), Julia Rusanovsky (viool), Laura van der Stoep (viool/altviool), Anita Jongerman (viool), Katya Woloshyn (altviool), Scarlett Arts (cello), Larissa Klip (contrabas), Jan van Grootheest (klavecimbel)
    Mozart, Bignone, Sollima
    J.S. Bach Dubbel concert in d, BWV 1043 'Double'
    Vivaldi Concert in b, RV 424
    Sollima Hell I
    Bignone Luminous
    Mozart Sinfonia concertante in Es, KV 364
    Zondag 10 juni 2018 14:15 Kleine Zaal
  • Murray Perahia: parelend, schitterend en indringend

    Murray Perahia (piano)
    Murray Perahia (piano)
    Zondag 10 juni 2018 20:15 Grote Zaal
  • Nederlands Philharmonisch Orkest met Britten en Rachmaninoff

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Britten, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Het dodeneiland, op. 29
    Britten Vioolconcert in d, op. 15
    Rachmaninoff Symfonische dansen, op. 45
    Maandag 11 juni 2018 20:15 Grote Zaal
  • Rising Stars: Van Kuijk Kwartet

    Van Kuijk Kwartet
    Van Kuijk Kwartet
    Schubert, Canat de Chizy, Debussy
    Debussy Strijkkwartet in g, op. 10
    Canat de Chizy Vierde strijkkwartet 'En noir et or' (In opdracht van Philharmonie de Paris - Cité de la musique, Festspielhaus Baden-Baden en de European Concert Hall Organisation.)
    Schubert Strijkkwartet in d, D 810 'Der Tod und das Mädchen'
    Woensdag 13 juni 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Lahav Shani met Bach en Schönberg bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Lahav Shani (dirigent, piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Lahav Shani (dirigent, piano)
    Schönberg, J.S. Bach, Penderecki
    Penderecki Chaconne, in memoria del Giovanni Paolo II
    J.S. Bach Concerto in d, BWV 1052
    Schönberg Pelleas und Melisande, op. 5
    Vrijdag 15 juni 2018 20:15 Grote Zaal
  • Marc Albrecht leidt Bruckners Vierde symfonie

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Bertrand Chamayou (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Bertrand Chamayou (piano)
    Bruckner, Mendelssohn
    Mendelssohn Tweede pianoconcert in d, op. 40
    Bruckner Vierde symfonie in Es 'Romantische'
    Zaterdag 16 juni 2018 20:15 Grote Zaal
  • Evgeny Kissin: zinderende passie en metafysische schoonheid

    Evgeny Kissin (piano)
    Evgeny Kissin (piano)
    Rachmaninoff, Beethoven
    Beethoven Sonate nr. 29 in Bes, op. 106 'Hammerklavier'
    Rachmaninoff Prelude in fis, nr. 1 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in Bes, nr. 2 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in d, nr. 3 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in D, nr. 4 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in Es, nr. 6 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in c, nr. 7 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in G, nr. 5 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
    Rachmaninoff Prelude in b, nr. 10 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
    Rachmaninoff Prelude in gis, nr. 12 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
    Rachmaninoff Prelude in Des, nr. 13 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
    Zondag 17 juni 2018 20:15 Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert Bruckners Vierde

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Bertrand Chamayou (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Bertrand Chamayou (piano)
    Bruckner, Mendelssohn
    Mendelssohn Tweede pianoconcert in d, op. 40
    Bruckner Vierde symfonie in Es 'Romantische'
    Maandag 18 juni 2018 20:15 Grote Zaal
  • Openbare Repetitie Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Woensdag 20 juni 2018 12:30 Grote Zaal
  • Gatti en Westbroek: Wagner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Wagner, Beethoven
    Beethoven Tweede symfonie in D, op. 36
    Wagner Einzug der Götter in Wallhall (uit 'Das Rheingold', WWV 86a)
    Wagner Der Ritt der Walküren (uit 'Die Walküre', WWV 86b)
    Wagner Waldweben (uit 'Siegfried', WWV 86c)
    Wagner Siegfried's Rheinfahrt (uit 'Götterdämmerung', WWV 86d)
    Wagner Brünnhildes Schlussgesang (uit 'Götterdämmerung', WWV 86d)
    Woensdag 20 juni 2018 20:15 Grote Zaal
  • Gatti en Westbroek: Wagner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Wagner, Beethoven
    Beethoven Tweede symfonie in D, op. 36
    Wagner Einzug der Götter in Wallhall (uit 'Das Rheingold', WWV 86a)
    Wagner Der Ritt der Walküren (uit 'Die Walküre', WWV 86b)
    Wagner Waldweben (uit 'Siegfried', WWV 86c)
    Wagner Siegfried's Rheinfahrt (uit 'Götterdämmerung', WWV 86d)
    Wagner Brünnhildes Schlussgesang (uit 'Götterdämmerung', WWV 86d)
    Donderdag 21 juni 2018 20:15 Grote Zaal
  • Gatti en Westbroek: Wagner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Wagner, Beethoven
    Beethoven Tweede symfonie in D, op. 36
    Wagner Einzug der Götter in Wallhall (uit 'Das Rheingold', WWV 86a)
    Wagner Der Ritt der Walküren (uit 'Die Walküre', WWV 86b)
    Wagner Waldweben (uit 'Siegfried', WWV 86c)
    Wagner Siegfried's Rheinfahrt (uit 'Götterdämmerung', WWV 86d)
    Wagner Brünnhildes Schlussgesang (uit 'Götterdämmerung', WWV 86d)
    Vrijdag 22 juni 2018 20:15 Grote Zaal
  • Concertgebouworkest: Masterclass Daniele Gatti

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Stravinsky, Brahms
    Brahms Variaties op een thema van J. Haydn in Bes, op. 56a
    Stravinsky Le sacre du printemps, tableaux de la Russie païenne en deux parties
    Maandag 25 juni 2018 10:00 Grote Zaal
  • Concertgebouworkest: Masterclass Daniele Gatti

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Stravinsky, Brahms
    Brahms Variaties op een thema van J. Haydn in Bes, op. 56a
    Stravinsky Le sacre du printemps, tableaux de la Russie païenne en deux parties
    Dinsdag 26 juni 2018 10:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Concertgebouworkest: Masterclass Daniele Gatti

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Stravinsky, Brahms
    Brahms Variaties op een thema van J. Haydn in Bes, op. 56a
    Stravinsky Le sacre du printemps, tableaux de la Russie païenne en deux parties
    Woensdag 27 juni 2018 10:00 Grote Zaal
    Geannuleerd
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.