Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Wis filters
  • 23 apr. 2017
Componist
Meer... Minder...
Beleef meer

722 concerten vanaf maandag 24 april 2017

  • Scherpdenkers: Hans Aarsman en Bart Schneemann

    Hans Aarsman, Nederlands Blazers Ensemble
    Hans Aarsman, Nederlands Blazers Ensemble
    Zondag 11 maart 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Nicola Benedetti: Bach en Ysaÿe

    Nicola Benedetti (viool)
    Nicola Benedetti (viool)
    Ysaÿe, J.S. Bach
    J.S. Bach Tweede partita in d, BWV 1004
    Ysaÿe Sonate in d, op. 27, nr. 3 'Ballade à Enesco'
    J.S. Bach Derde partita in E, BWV 1006
    Ysaÿe Sonate in G, op. 27, nr. 5
    Maandag 12 maart 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Florian Boesch in Schuberts Schwanengesang

    Florian Boesch (bariton), Malcolm Martineau (piano)
    Florian Boesch (bariton), Malcolm Martineau (piano)
    Schubert
    Schubert Liebesbotschaft, nr. 1 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Kriegers Ahnung, nr. 2 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Frühlingssehnsucht, nr. 3 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Ständchen, nr. 4 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Aufenthalt, nr. 5 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert In der Ferne, nr. 6 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Abschied, nr. 7 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Grenzen der Menschheit, D 716
    Schubert Meeres Stille, D 216
    Schubert Der Fischer, D 225
    Schubert Der Atlas, nr. 8 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Ihr Bild, nr. 9 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Das Fischermädchen, nr. 10 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Die Stadt, nr. 11 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Am Meer, nr. 12 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Der Doppelgänger, nr. 13 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Dinsdag 13 maart 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Cursus: Muzikale retoriek in de Matthäus-Passion

    Michel Khalifa (presentatie)
    Michel Khalifa (presentatie)
    Woensdag 14 maart 2018 20:00 Koorzaal
  • Welser-Möst met Widmann en Beethoven bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Franz Welser-Möst (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Franz Welser-Möst (dirigent)
    Widmann, Beethoven
    Beethoven Grosse Fuge in Bes, op. 133 (bew. F. Welser-Möst)
    Widmann Babylon-Suite
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Woensdag 14 maart 2018 20:15 Grote Zaal
  • Arod Kwartet: Mendelssohn en Beethoven

    Arod Kwartet
    Arod Kwartet
    Beethoven, Attahir, Mendelssohn
    Mendelssohn Vierde strijkkwartet in e, op. 44, nr. 2
    Attahir nieuw werk
    Beethoven Strijkkwartet in F, op. 59, nr. 1
    Woensdag 14 maart 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Welser-Möst met Widmann en Beethoven bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Franz Welser-Möst (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Franz Welser-Möst (dirigent)
    Widmann, Beethoven
    Beethoven Grosse Fuge in Bes, op. 133 (bew. F. Welser-Möst)
    Widmann Babylon-Suite
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Donderdag 15 maart 2018 20:15 Grote Zaal
  • Iconen in de Kleine Zaal: Schuberts Rosamunde

    Bert Natter, Pavel Haas Kwartet
    Bert Natter, Pavel Haas Kwartet
    Schubert
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Donderdag 15 maart 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Welser-Möst met Widmann en Beethoven bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Franz Welser-Möst (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Franz Welser-Möst (dirigent)
    Widmann, Beethoven
    Beethoven Grosse Fuge in Bes, op. 133 (bew. F. Welser-Möst)
    Widmann Babylon-Suite
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Vrijdag 16 maart 2018 20:15 Grote Zaal
  • Pavel Haas Kwartet & Boris Giltburg: Brahms’ Pianokwintet

    Pavel Haas Kwartet, Boris Giltburg (piano)
    Pavel Haas Kwartet, Boris Giltburg (piano)
    Brahms, Sjostakovitsj, Schubert
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Sjostakovitsj Zevende strijkkwartet in fis, op. 108
    Brahms Pianokwintet in f, op. 34
    Vrijdag 16 maart 2018 20:15 Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 17 maart 2018 10:00 Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 17 maart 2018 12:00 Koorzaal
  • Tigran Hamasyan: Luys i Luso m.m.v. Staatskamerkoor van Jerevan

    Staatskamerkoor van Jerevan, Harutyun Topikyan (dirigent), Tigran Hamasyan (piano)
    Staatskamerkoor van Jerevan, Harutyun Topikyan (dirigent), Tigran Hamasyan (piano)
    Zaterdag 17 maart 2018 14:15 Grote Zaal
  • Costas Cotsiolis, Griekse gitaarlegende

    Costas Cotsiolis (gitaar)
    Costas Cotsiolis (gitaar)
    Zaterdag 17 maart 2018 20:15 Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 18 maart 2018 10:00 Koorzaal
  • Brittens Four Sea Interludes en Beethovens Zevende symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Karina Canellakis (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Karina Canellakis (dirigent)
    Beethoven, Britten
    Britten Four Sea Interludes, op. 33a
    Beethoven Zevende symfonie in A, op. 92
    Zondag 18 maart 2018 11:00 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 18 maart 2018 12:00 Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 18 maart 2018 14:00 Koorzaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 18 maart 2018 14:15 Grote Zaal
  • Alexander Korniev en Yihui Liu: Ravel in perspectief

    Alexander Korniev (viool), Yuliana Rumiantseva (piano), Yihui Liu (piano)
    Alexander Korniev (viool), Yuliana Rumiantseva (piano), Yihui Liu (piano)
    Fauré, Tsjaikovski, Ysaÿe
    Ravel Sonate in G
    Ysaÿe Sonate in G, op. 27, nr. 5
    Tsjaikovski Mélodie (uit 'Souvenir d'un lieu cher', op. 42)
    Ravel Ondine: Lent (uit 'Gaspard de la nuit')
    Fauré Eerste impromptu in Es, op. 25
    Fauré Tweede impromptu in f, op. 31
    Fauré Derde impromptu in As, op. 34
    Ravel Le gibet: Très lent (uit 'Gaspard de la nuit')
    Fauré Vierde impromptu in D, op. 91
    Fauré Vijfde impromptu in fis, op. 102
    Fauré Zesde impromptu in Des, op. 86bis
    Ravel Scarbo: Modéré (uit 'Gaspard de la nuit')
    Zondag 18 maart 2018 14:30 Kleine Zaal
  • Marc-André Hamelin: technische en muzikale superioriteit in elk repertoire

    Marc-André Hamelin (piano)
    Marc-André Hamelin (piano)
    R. Schumann, Chopin, Feinberg
    J. Haydn Sonate in C, Hob. XVI: 48
    Feinberg Eerste sonate in A, op. 1
    Feinberg Vierde sonate in es, op. 6
    Chopin Polonaise-fantaisie in As, op. 61
    Chopin Vierde scherzo in E, op. 54
    R. Schumann Fantasie in C, op. 17
    Zondag 18 maart 2018 20:15 Grote Zaal
  • Atos Trio speelt Schubert en Beethoven

    Atos Trio
    Atos Trio
    Schubert, Beethoven
    Beethoven Pianotrio in Bes, op. 97 'Erzherzog'
    Schubert Tweede pianotrio in Es, D 929, op. 100
    Maandag 19 maart 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Bachs Johannes-Passion door Philippe Herreweghe en Collegium Vocale Gent

    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan)
    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan), Damien Guillon (alt), Maximilian Schmitt (tenor, Evangelist), Robin Tritschler (tenor), Peter Kooij (bas), Krešimir Stražanac (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Johannes-Passion, BWV 245
    Maandag 19 maart 2018 20:15 Grote Zaal
  • Atos Trio speelt Schubert en Beethoven

    Atos Trio
    Atos Trio
    Schubert, Beethoven
    Beethoven Pianotrio in Bes, op. 97 'Erzherzog'
    Schubert Tweede pianotrio in Es, D 929, op. 100
    Woensdag 21 maart 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Donderdag 22 maart 2018 19:30 Grote Zaal
  • Ton Koopman en Bachs Matthäus-Passion bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Ton Koopman (dirigent), Tilman Lichdi (tenor)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Ton Koopman (dirigent), Tilman Lichdi (tenor), Manuel Walser (bariton), Christina Landshamer (sopraan), Ann Hallenberg (alt), Mauro Peter (tenor), Klaus Mertens (bas), Amsterdam Baroque Choir, Nederlands Kamerkoor
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Vrijdag 23 maart 2018 19:00 Grote Zaal
  • TRACKS - Laetitia Gerards

    Laetitia Gerards (sopraan), Thomas Beijer (piano), Kiki Jaski (regie)
    Laetitia Gerards (sopraan), Thomas Beijer (piano), Kiki Jaski (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Vrijdag 23 maart 2018 21:00 Kleine Zaal
  • Cappella Neapolitana: Een antwoord op de passie van Scarlatti

    Cappella Neopolitana, Ghislieri Choir, Antonio Florio (dirigent)
    Cappella Neopolitana, Ghislieri Choir, Antonio Florio (dirigent), Roberta Invernizzi (sopraan (in Scarlatti)), Sara Mingardo (alt (in Scarlatti)), Raffaele Pe (countertenor, evangelist), Luca Cervoni (tenor, Christus), Marco Bussi (bas)
    Veneziano, A. Scarlatti
    A. Scarlatti Stabat Mater
    Veneziano La Passione secondo Giovanni
    Zaterdag 24 maart 2018 14:15 Grote Zaal
  • Daniël Wayenberg & Martin Oei: jong naast oud

    Martin Oei, Daniël Wayenberg
    Martin Oei, Daniël Wayenberg
    Rachmaninoff, Chopin, Liszt
    Liszt Harmonies du Soir, nr. 11 (uit 'Etudes d'exécution transcendante', S. 139, LW A172)
    Chopin Eerste pianoconcert in e, op. 11
    Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Tweede pianoconcert in c, op. 18
    Zaterdag 24 maart 2018 14:15 Kleine Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 24 maart 2018 19:30 Grote Zaal
  • Nobuko Imai en vrienden: kwartetten van Brahms en Beethoven

    Niek Baar (viool), Nobuko Imai (altviool), Ella van Poucke (cello)
    Niek Baar (viool), Nobuko Imai (altviool), Ella van Poucke (cello), Ben Kim (piano)
    Brahms, Beethoven
    Beethoven Pianokwartet in Es, WoO 36/1
    Brahms Derde pianokwartet in c, op. 60
    Zondag 25 maart 2018 11:00 Kleine Zaal
  • Ton Koopman en Bachs Matthäus-Passion bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Ton Koopman (dirigent), Tilman Lichdi (tenor)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Ton Koopman (dirigent), Tilman Lichdi (tenor), Manuel Walser (bariton), Christina Landshamer (sopraan), Ann Hallenberg (alt), Mauro Peter (tenor), Klaus Mertens (bas), Amsterdam Baroque Choir, Nederlands Kamerkoor
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 25 maart 2018 12:00 Grote Zaal
  • KCOV Excelsior en Bachs Matthäus-Passion

    KCOV Excelsior, Holland Symfonie Orkest, Roder Jongenskoor
    KCOV Excelsior, Holland Symfonie Orkest, Roder Jongenskoor, Hans Christian Hinz (bas), Jeroen de Vaal (tenor), Ralph Meulenbroeks (viola da gamba)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 25 maart 2018 19:30 Grote Zaal
  • The Necks

    The Necks, Chris Abrahams (piano), Tony Buck (drums)
    The Necks, Chris Abrahams (piano), Tony Buck (drums), Lloyd Swanton (contrabas)
    Zondag 25 maart 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Intieme Matthäus-Passion met Mark Padmore

    Orchestra of the Age of Enlightenment, Mark Padmore (tenor/leiding), Roderick Williams (bariton)
    Orchestra of the Age of Enlightenment, Mark Padmore (tenor/leiding), Roderick Williams (bariton), Katherine Watson (sopraan), Jessica Cale (sopraan), Claudia Huckle (mezzosopraan), Eleanor Minney (alt), Hugo Hymas (tenor), Matthew Brook (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Dinsdag 27 maart 2018 19:30 Grote Zaal
  • Braunstein, Gerstein, Grosz en Plesser: Made in Paris

    Guy Braunstein (viool), Amihai Grosz (altviool), Zvi Plesser (cello)
    Guy Braunstein (viool), Amihai Grosz (altviool), Zvi Plesser (cello), Kirill Gerstein (piano)
    Fauré, Enescu, Debussy
    Chausson Pianokwartet in A, op. 30
    Debussy Petite suite
    Enescu Pièce de concert
    Fauré Eerste pianokwartet in c, op. 15
    Dinsdag 27 maart 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Bachs Matthäus-Passion door het Amsterdams Gemengd Koor

    Amsterdams Gemengd Koor, Het Promenade Orkest, Kinderkoor van de Academy of Vocal Arts
    Amsterdams Gemengd Koor, Het Promenade Orkest, Kinderkoor van de Academy of Vocal Arts, Paul Valk (dirigent), Lauren Armishaw (sopraan), Dave ten Kate (altus), Falco van Loon (tenor), Seil Kim (tenor), Frank Dolphin Wong (bas-bariton), Pieter Hendriks (bas), Rob Nederlof (kistorgel/klavecimbel), Jaap Zwart (orgel), Tekeshi Sudo (viola da gamba)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Woensdag 28 maart 2018 19:30 Grote Zaal
  • Jonge Nederlanders: Lucie Horsch

    Lucie Horsch (blokfluit), Alexandra Nepomnyashchaya (klavecimbel/kistorgel), Gideon den Herder (cello)
    Lucie Horsch (blokfluit), Alexandra Nepomnyashchaya (klavecimbel/kistorgel), Gideon den Herder (cello)
    Vivaldi, De Boismortier, J.S. Bach
    Telemann Derde fantasia in b, TWV 40:4
    Van Wassenaer Derde sonate in g
    Yun Der Besucher der Idylle (uit 'Chinesische Bilder')
    Traditioneel Divisions on Grounds
    Yun Der Eremit am Wasser (uit 'Chinesische Bilder')
    F. Couperin Troisième concert in A 'uit 'Concerts Royeaux''
    J.S. Bach Sonate in e, BWV 1034
    Yun Der Affenspieler (uit 'Chinesische Bilder')
    De Boismortier Vierde sonate in e, op. 91
    Yun Die Hirtenflöte (uit 'Chinesische Bilder')
    Vivaldi Zesde sonate in A, RV 59 'uit 'Il Pastor Fido''
    Woensdag 28 maart 2018 20:15 Kleine Zaal
  • KCOV Amsterdam zingt de Matthäus-Passion

    KCOV Amsterdam, Het Promenade Orkest, Roder Jongenskoor
    KCOV Amsterdam, Het Promenade Orkest, Roder Jongenskoor, Frank Hameleers (dirigent)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Donderdag 29 maart 2018 19:30 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Vrijdag 30 maart 2018 13:30 Grote Zaal
  • De Matthäus-Passion door Toonkunstkoor Amsterdam

    Toonkunstkoor Amsterdam, Concertgebouw Kamerorkest, Roder Jongenskoor
    Toonkunstkoor Amsterdam, Concertgebouw Kamerorkest, Roder Jongenskoor, Marcel Reijans (tenor), Werner van Mechelen (bas-bariton), Amaryllis Dieltiens (sopraan), Rosina Fabius (alt), Jan Willem Schaafsma (tenor), Raoul Steffani (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Vrijdag 30 maart 2018 19:30 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 31 maart 2018 14:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 31 maart 2018 19:30 Grote Zaal
    Uitverkocht
  • Vier Pasen met Mozarts Grote mis

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Lenneke Ruiten (sopraan), Sophie Harmsen (sopraan), Attilio Glaser (tenor), Morgan Pearse (bas)
    Mozart
    Mozart Mis in c, KV 427
    Zondag 1 april 2018 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 1 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 1 april 2018 19:30 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink dirigeert Händels Messiah

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Andrew Slater (bariton), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    Händel
    Händel Messiah, HWV 56
    Maandag 2 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Lenneke Ruiten zingt Britten, Liszt en Rachmaninoff

    Lenneke Ruiten (sopraan), Thom Janssen (piano)
    Lenneke Ruiten (sopraan), Thom Janssen (piano)
    Rachmaninoff, Liszt, Fanny Mendelssohn
    Hahn Le printemps
    Hahn Quand la nuit n'est pas étoilée
    Hahn Le rossignol des lilas
    Chausson Chanson perpétuelle, op. 37
    Britten The Salley Gardens (uit 'Folk Song Arrangements, vol. 1: British Isles')
    Britten O Waly, Waly (uit 'Folk Song Arrangements, vol. 3: British Isles')
    Britten Tell Me The Truth about Love (uit 'Cabaret Songs')
    Britten Funeral Blues (uit 'Cabaret Songs')
    Britten Johnny (uit 'Cabaret Songs')
    Britten Calypso (uit 'Cabaret Songs')
    Fanny Mendelssohn Schwanenlied, op. 1, nr. 1
    Fanny Mendelssohn Warum sind die Rosen so blass, op. 1, nr. 3
    Fanny Mendelssohn Der Abendstern
    Liszt Wie singt die Lerche schön, S. 312, LW N51
    Liszt Er liebte mich so sehr!, S. 271
    Liszt Die Lorelei, S. 273
    Rachmaninoff Georgisch lied (Zing niet voor mij, mooi meisje), nr. 4 (uit 'Zes liederen', op. 4)
    Rachmaninoff Het kleine eiland, nr. 2 (uit 'Twaalf liederen', op. 14)
    Rachmaninoff O jij, mijn golvend veld, nr. 5 (uit 'Zes liederen', op. 4)
    Rachmaninoff Hoe lang nog, mijn vriend, nr. 6 (uit 'Zes liederen', op. 4)
    Dinsdag 3 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Concertvrienden-repetitie: Trevor Pinnock en Vilde Frang bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Trevor Pinnock (dirigent), Vilde Frang (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Trevor Pinnock (dirigent), Vilde Frang (viool)
    J. Haydn, Mozart
    Mozart Vioolconcert in A, KV 219
    J. Haydn Symfonie nr. 100 in G 'Militaire'
    Vrijdag 6 april 2018 09:30 Grote Zaal
  • Trevor Pinnock en Vilde Frang bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Trevor Pinnock (dirigent/klavecimbel), Vilde Frang (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Trevor Pinnock (dirigent/klavecimbel), Vilde Frang (viool)
    J. Haydn, Mozart, Händel
    Händel Music for the Royal Fireworks in D, HWV 351
    Mozart Vioolconcert in A, KV 219
    J. Haydn Symfonie nr. 100 in G 'Militaire'
    Vrijdag 6 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 7 april 2018 11:30 Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 7 april 2018 13:30 Koorzaal
  • Zemlinsky's Die Seejungfrau compleet

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, James Conlon (dirigent), Nelson Freire (piano)
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, James Conlon (dirigent), Nelson Freire (piano)
    Brahms, Zemlinsky
    Zemlinsky Die Seejungfrau
    Brahms Tweede pianoconcert in Bes, op. 83
    Zaterdag 7 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Menahem Pressler en Schumann Kwartet spelen Franck

    Schumann Kwartet, Menahem Pressler (piano)
    Schumann Kwartet, Menahem Pressler (piano)
    Franck, Tsjaikovski
    Tsjaikovski Derde strijkkwartet in es, op. 30
    Franck Pianokwintet in f
    Zaterdag 7 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest Essentials: Händel en Haydn

    Koninklijk Concertgebouworkest, Trevor Pinnock (dirigent/klavecimbel)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Trevor Pinnock (dirigent/klavecimbel)
    J. Haydn, Händel
    Händel Music for the Royal Fireworks in D, HWV 351
    J. Haydn Symfonie nr. 100 in G 'Militaire'
    Zaterdag 7 april 2018 21:00 Grote Zaal
  • Koperensemble van het Koninklijk Concertgebouworkest: van Bach tot Gershwin

    Koper van het Koninklijk Concertgebouworkest, Vesko Eschkenazy (viool)
    Koper van het Koninklijk Concertgebouworkest, Vesko Eschkenazy (viool)
    Monti, Gershwin, Händel
    Sjostakovitsj Festivalouverture, op. 96 (arr. P. Lawrence)
    Susato Suite (arr. J. Iveson)
    Albinoni Adagio in g (arr. S. Verhelst)
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048 (bew. C. Mowat)
    Piazzolla Ave Maria (arr. S. Verhelst)
    Händel The Arrival of the Queen of Sheba (uit 'Solomon', HWV 67) (arr. P. Archibald)
    Gershwin Gershwin Selection (arr. R. Bissill)
    Monti Csárdás (arr. S. Verhelst)
    Zondag 8 april 2018 11:00 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 8 april 2018 11:30 Koorzaal
  • Het Groot Wishful Singing Meezingconcert (6+)

    Wishful Singing, Bernd van den Bos (piano)
    Wishful Singing, Bernd van den Bos (piano)
    Zondag 8 april 2018 13:30 Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 8 april 2018 13:30 Koorzaal
  • Het Groot Wishful Singing Meezingconcert (6+)

    Wishful Singing, Bernd van den Bos (piano)
    Wishful Singing, Bernd van den Bos (piano)
    Zondag 8 april 2018 15:30 Kleine Zaal
  • Faust & Bezuidenhout spelen Bach & Biber

    Isabelle Faust (viool), Kristian Bezuidenhout (klavecimbel)
    Isabelle Faust (viool), Kristian Bezuidenhout (klavecimbel)
    Biber, Froberger, J.S. Bach
    J.S. Bach Vierde sonate in c, BWV 1017
    Froberger Zesde suite in C
    J.S. Bach Vijfde sonate in f, BWV 1018
    Biber Sonata representativa in A, C. 146
    Biber Passacaglia in g, C. 105
    J.S. Bach Tweede sonate in A, BWV 1015
    Zondag 8 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Piotr Anderszewski: gesublimeerde en diepgravende muzikale filosoof

    Piotr Anderszewski (piano)
    Piotr Anderszewski (piano)
    Beethoven, J.S. Bach
    J.S. Bach Das wohltemperierte Clavier II, BWV 870-893
    Beethoven Diabelli-variaties, op. 120
    Zondag 8 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Teodor Currentzis’ energie in Beethovens Zevende

    Teodor Currentzis, Musica Aeterna, Alexander Melnikov (piano)
    Teodor Currentzis, Musica Aeterna, Alexander Melnikov (piano)
    Beethoven, Mozart
    Mozart Ouverture (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    Mozart Zeventiende pianoconcert in G, KV 453
    Beethoven Zevende symfonie in A, op. 92
    Dinsdag 10 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Amsterdam Piano Series: Jeroen Bal

    Jeroen Bal (piano)
    Jeroen Bal (piano)
    Liszt, Prokofjev, Schubert
    Schubert Sonate in A, D 664
    Prokofjev Zevende sonate in Bes, op. 83
    Liszt Sonate in b, S. 178
    Woensdag 11 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest Horizon: Gatti meets Kavakos

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Leonidas Kavakos (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Leonidas Kavakos (viool)
    Honegger, K.A. Hartmann, Bosmans
    Connesson nieuw werk (In opdracht van het Koninklijk Concertgebouworkest)
    Bosmans Doodenmarsch
    K.A. Hartmann Concerto funebre
    Honegger Derde symfonie 'Liturgique'
    Donderdag 12 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Ebène Kwartet speelt fascinerende Bartók

    Ebène Kwartet
    Ebène Kwartet
    Bartók, Fauré, Beethoven
    Beethoven Strijkkwartet in Es, op. 74 'Harfenquartett'
    Fauré Strijkkwartet in e, op. 121
    Bartók Vierde strijkkwartet in C, Sz. 91
    Donderdag 12 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest: Gatti meets Kavakos

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Leonidas Kavakos (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Leonidas Kavakos (viool)
    Honegger, K.A. Hartmann, Escher
    Connesson nieuw werk (In opdracht van het Koninklijk Concertgebouworkest)
    Escher Musique pour l'esprit en deuil
    K.A. Hartmann Concerto funebre
    Honegger Derde symfonie 'Liturgique'
    Vrijdag 13 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Mitsuko Saruwatari met Schumann, Berger, Chopin en Ravel

    Mitsuko Saruwatari (piano)
    Mitsuko Saruwatari (piano)
    Ravel, Chopin, Berger
    R. Schumann Waldszenen, op. 82
    Berger Sonate in B, op. 76
    Chopin Nocturne in Fis (uit 'Trois Nocturnes', op. 15)
    Ravel Le tombeau de Couperin
    Vrijdag 13 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Thrillers met Jaap van Zweden: Jeths en Bartók

    Radio Filharmonisch Orkest, Jaap van Zweden (dirigent), Michelle DeYoung (mezzosopraan)
    Radio Filharmonisch Orkest, Jaap van Zweden (dirigent), Michelle DeYoung (mezzosopraan), Mikhail Petrenko (bas)
    Bartók, Jeths
    Jeths The Tell-Tale Heart (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Bartók Hertog Blauwbaards burcht, op. 11, Sz. 48
    Zaterdag 14 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Het Nederlands Kamerorkest speelt Bach en Sjostakovitsj

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Alina Ibragimova (viool)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Alina Ibragimova (viool)
    J.S. Bach, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Prélude en Fuga nr. 24 in d kl.t., nr. 24 (uit 'Préludes en Fuga's', op. 87)
    J.S. Bach Concert in d, BWV 1043
    J.S. Bach Concert
    J.S. Bach Prelude en fuga, BWV 898
    Sjostakovitsj Kammersinfonie, op. 110a (arr. R. Barshai)
    Zaterdag 14 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Ebène Kwartet speelt fascinerende Bartók

    Ebène Kwartet
    Ebène Kwartet
    Bartók, Fauré, Beethoven
    Beethoven Strijkkwartet in Es, op. 74 'Harfenquartett'
    Fauré Strijkkwartet in e, op. 121
    Bartók Vierde strijkkwartet in C, Sz. 91
    Zaterdag 14 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Lorenzo Gatto en Julien Libeer: Beethovens Frühling

    Lorenzo Gatto (viool), Julien Libeer (piano)
    Lorenzo Gatto (viool), Julien Libeer (piano)
    Grieg, Beethoven, Schubert
    Schubert Sonatine in D, D 384
    Beethoven Sonate in F, op. 24 'Frühling'
    Grieg Derde sonate in c, op. 45
    Zondag 15 april 2018 11:00 Kleine Zaal
  • Close-up: Oorlog en vrede

    Calogero Palermo (klarinet), Tjeerd Top (viool), Susanne Niesporek (viool)
    Calogero Palermo (klarinet), Tjeerd Top (viool), Susanne Niesporek (viool), Jeroen Quint (altviool), Benedikt Enzler (cello), Jeroen Bal (piano)
    Messiaen, M. Weinberg
    M. Weinberg Pianokwintet, op. 18
    Messiaen Quatuor pour la fin du temps, I/22
    Zondag 15 april 2018 14:15 Kleine Zaal
  • Het Nederlands Kamerorkest speelt Bach en Sjostakovitsj

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Alina Ibragimova (viool)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Alina Ibragimova (viool)
    J.S. Bach, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Prélude en Fuga nr. 24 in d kl.t., nr. 24 (uit 'Préludes en Fuga's', op. 87)
    J.S. Bach Concert in d, BWV 1043
    J.S. Bach Concert
    J.S. Bach Prelude en fuga, BWV 898
    Sjostakovitsj Kammersinfonie, op. 110a (arr. R. Barshai)
    Zondag 15 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Sven Ratzke - For One Night Only

    Sven Ratzke (zang), Christian Pabst (piano)
    Sven Ratzke (zang), Christian Pabst (piano)
    Zondag 15 april 2018 21:00 Kleine Zaal
  • Dinsdagmiddagconcert: Liszts Tweede pianoconcert

    Beethoven Orchester Bonn, Dirk Kaftan (dirigent), Joseph Moog (piano)
    Beethoven Orchester Bonn, Dirk Kaftan (dirigent), Joseph Moog (piano)
    Liszt, R. Schumann
    R. Schumann Eerste symfonie in Bes, op. 38 'Frühling'
    Liszt Tweede pianoconcert in A
    Dinsdag 17 april 2018 15:30 Grote Zaal
  • Christoph Prégardien en Julius Drake: Schubert

    Christoph Prégardien (tenor), Julius Drake (piano)
    Christoph Prégardien (tenor), Julius Drake (piano)
    Schubert
    Schubert Auf der Bruck, D 853
    Schubert Der liebliche Stern, D 861
    Schubert Im Walde, D 834
    Schubert Um Mitternacht, D 862
    Schubert Lebensmut, D 883
    Schubert Im Frühling, D 882
    Schubert An mein Herz, D 860
    Schubert Tiefes Leid, D 876
    Schubert Über Wildemann, D 884
    Schubert Dass sie hier gewesen, D 775
    Schubert Greisengesang, D 778
    Schubert Du bist die Ruh, D 776
    Schubert Der Tod und das Mädchen, D 531
    Schubert Im Walde (Waldesnacht), D 708
    Schubert Nacht und Träume, D 827
    Schubert Fischerweise, D 881
    Schubert Totengräbers Heimweh, D 842
    Schubert Der Winterabend, D 938
    Dinsdag 17 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Openbare Repetitie Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jakub Hrůša (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jakub Hrůša (dirigent)
    Woensdag 18 april 2018 12:30 Grote Zaal
  • Cursus: Tsjaikovski door Hans Haffmans

    Hans Haffmans (presentatie)
    Hans Haffmans (presentatie)
    Woensdag 18 april 2018 20:00 Koorzaal
  • Hrůša met Prokofjev en Beethoven bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jakub Hrůša (dirigent), Igor Levit (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jakub Hrůša (dirigent), Igor Levit (piano)
    Prokofjev, Beethoven, Kodály
    Kodály Háry János suite
    Beethoven Derde pianoconcert in c, op. 37
    Prokofjev Oorlog en vrede: symfonische suite (versie Palmer), op. 91
    Woensdag 18 april 2018 20:15 Grote Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.