Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Wis filters
  • 23 apr. 2017
Componist
Meer... Minder...
Beleef meer

680 concerten vanaf maandag 24 april 2017

  • Bachs Matthäus-Passion door het Amsterdams Gemengd Koor

    Amsterdams Gemengd Koor, Het Promenade Orkest, Kinderkoor van de Academy of Vocal Arts
    Amsterdams Gemengd Koor, Het Promenade Orkest, Kinderkoor van de Academy of Vocal Arts, Paul Valk (dirigent), Lauren Armishaw (sopraan), Dave ten Kate (altus), Falco van Loon (tenor), Seil Kim (tenor), Frank Dolphin Wong (bas-bariton), Pieter Hendriks (bas), Rob Nederlof (kistorgel/klavecimbel), Jaap Zwart (orgel), Tekeshi Sudo (viola da gamba)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Woensdag 28 maart 2018 19:30 Grote Zaal
  • Jonge Nederlanders: Lucie Horsch

    Lucie Horsch (blokfluit), Alexandra Nepomnyashchaya (klavecimbel/kistorgel), Gideon den Herder (cello)
    Lucie Horsch (blokfluit), Alexandra Nepomnyashchaya (klavecimbel/kistorgel), Gideon den Herder (cello)
    Vivaldi, De Boismortier, J.S. Bach
    Telemann Derde fantasia in b, TWV 40:4
    Van Wassenaer Derde sonate in g
    Yun Der Besucher der Idylle (uit 'Chinesische Bilder')
    Traditioneel Divisions on Grounds
    Yun Der Eremit am Wasser (uit 'Chinesische Bilder')
    F. Couperin Troisième concert in A 'uit 'Concerts Royeaux''
    J.S. Bach Sonate in e, BWV 1034
    Yun Der Affenspieler (uit 'Chinesische Bilder')
    De Boismortier Vierde sonate in e, op. 91
    Yun Die Hirtenflöte (uit 'Chinesische Bilder')
    Vivaldi Zesde sonate in A, RV 59 'uit 'Il Pastor Fido''
    Woensdag 28 maart 2018 20:15 Kleine Zaal
  • KCOV Amsterdam zingt de Matthäus-Passion

    KCOV Amsterdam, Het Promenade Orkest, Roder Jongenskoor
    KCOV Amsterdam, Het Promenade Orkest, Roder Jongenskoor, Frank Hameleers (dirigent)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Donderdag 29 maart 2018 19:30 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Vrijdag 30 maart 2018 13:30 Grote Zaal
  • De Matthäus-Passion door Toonkunstkoor Amsterdam

    Toonkunstkoor Amsterdam, Concertgebouw Kamerorkest, Roder Jongenskoor
    Toonkunstkoor Amsterdam, Concertgebouw Kamerorkest, Roder Jongenskoor, Marcel Reijans (tenor), Werner van Mechelen (bas-bariton), Amaryllis Dieltiens (sopraan), Rosina Fabius (alt), Jan Willem Schaafsma (tenor), Raoul Steffani (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Vrijdag 30 maart 2018 19:30 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 31 maart 2018 14:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 31 maart 2018 19:30 Grote Zaal
    Uitverkocht
  • Vier Pasen met Mozarts Grote mis

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Lenneke Ruiten (sopraan), Sophie Harmsen (sopraan), Attilio Glaser (tenor), Morgan Pearse (bas)
    Mozart
    Mozart Mis in c, KV 427
    Zondag 1 april 2018 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 1 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 1 april 2018 19:30 Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink dirigeert Händels Messiah

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Andrew Slater (bariton), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    Händel
    Händel Messiah, HWV 56
    Maandag 2 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Lenneke Ruiten zingt Britten, Liszt en Rachmaninoff

    Lenneke Ruiten (sopraan), Thom Janssen (piano)
    Lenneke Ruiten (sopraan), Thom Janssen (piano)
    Rachmaninoff, Liszt, Fanny Mendelssohn
    Hahn Le printemps
    Hahn Quand la nuit n'est pas étoilée
    Hahn Le rossignol des lilas
    Chausson Chanson perpétuelle, op. 37
    Britten The Salley Gardens (uit 'Folk Song Arrangements, vol. 1: British Isles')
    Britten O Waly, Waly (uit 'Folk Song Arrangements, vol. 3: British Isles')
    Britten Tell Me The Truth about Love (uit 'Cabaret Songs')
    Britten Funeral Blues (uit 'Cabaret Songs')
    Britten Johnny (uit 'Cabaret Songs')
    Britten Calypso (uit 'Cabaret Songs')
    Fanny Mendelssohn Schwanenlied, op. 1, nr. 1
    Fanny Mendelssohn Warum sind die Rosen so blass, op. 1, nr. 3
    Fanny Mendelssohn Der Abendstern
    Liszt Wie singt die Lerche schön, S. 312, LW N51
    Liszt Er liebte mich so sehr!, S. 271
    Liszt Die Lorelei, S. 273
    Rachmaninoff Georgisch lied (Zing niet voor mij, mooi meisje), nr. 4 (uit 'Zes liederen', op. 4)
    Rachmaninoff Het kleine eiland, nr. 2 (uit 'Twaalf liederen', op. 14)
    Rachmaninoff O jij, mijn golvend veld, nr. 5 (uit 'Zes liederen', op. 4)
    Rachmaninoff Hoe lang nog, mijn vriend, nr. 6 (uit 'Zes liederen', op. 4)
    Dinsdag 3 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Concertvrienden-repetitie: Trevor Pinnock en Vilde Frang bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Trevor Pinnock (dirigent), Vilde Frang (viool<violin)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Trevor Pinnock (dirigent), Vilde Frang (viool<violin)
    J. Haydn, Mozart
    Mozart Vioolconcert in A, KV 219
    J. Haydn Symfonie nr. 100 in G 'Militaire'
    Vrijdag 6 april 2018 09:30 Grote Zaal
  • Trevor Pinnock en Vilde Frang bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Trevor Pinnock (dirigent), Vilde Frang (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Trevor Pinnock (dirigent), Vilde Frang (viool)
    J. Haydn, Mozart, Händel
    Händel Music for the Royal Fireworks in D, HWV 351
    Mozart Vioolconcert in A, KV 219
    J. Haydn Symfonie nr. 100 in G 'Militaire'
    Vrijdag 6 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel&Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 7 april 2018 11:30 Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel&Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 7 april 2018 13:30 Koorzaal
  • Zemlinsky's Die Seejungfrau compleet

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, James Conlon (dirigent), Nelson Freire (piano)
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, James Conlon (dirigent), Nelson Freire (piano)
    Brahms, Zemlinsky
    Zemlinsky Die Seejungfrau
    Brahms Tweede pianoconcert in Bes, op. 83
    Zaterdag 7 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Menahem Pressler en Schumann Kwartet spelen Franck

    Schumann Kwartet, Menahem Pressler (piano)
    Schumann Kwartet, Menahem Pressler (piano)
    Franck, Tsjaikovski
    Tsjaikovski Derde strijkkwartet in es, op. 30
    Franck Pianokwintet in f
    Zaterdag 7 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest Essentials: Händel en Haydn

    Koninklijk Concertgebouworkest, Trevor Pinnock (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Trevor Pinnock (dirigent)
    J. Haydn, Händel
    Händel Music for the Royal Fireworks in D, HWV 351
    J. Haydn Symfonie nr. 100 in G 'Militaire'
    Zaterdag 7 april 2018 21:00 Grote Zaal
  • Koperensemble van het Koninklijk Concertgebouworkest: van Bach tot Gershwin

    Koper van het Koninklijk Concertgebouworkest, Vesko Eschkenazy (viool)
    Koper van het Koninklijk Concertgebouworkest, Vesko Eschkenazy (viool)
    Monti, Gershwin, Händel
    Sjostakovitsj Festivalouverture, op. 96 (arr. P. Lawrence)
    Susato Suite (arr. J. Iveson)
    Albinoni Adagio in g (arr. S. Verhelst)
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048 (bew. C. Mowat)
    Piazzolla Ave Maria (arr. S. Verhelst)
    Händel The Arrival of the Queen of Sheba (uit 'Solomon', HWV 67) (arr. P. Archibald)
    Gershwin Gershwin Selection (arr. R. Bissill)
    Monti Csárdás (arr. S. Verhelst)
    Zondag 8 april 2018 11:00 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel&Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 8 april 2018 11:30 Koorzaal
  • Het Groot Wishful Singing Meezingconcert (6+)

    Wishful Singing, Bernd van den Bos (piano)
    Wishful Singing, Bernd van den Bos (piano)
    Zondag 8 april 2018 13:30 Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel&Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 8 april 2018 13:30 Koorzaal
  • Het Groot Wishful Singing Meezingconcert (6+)

    Wishful Singing, Bernd van den Bos (piano)
    Wishful Singing, Bernd van den Bos (piano)
    Zondag 8 april 2018 15:30 Kleine Zaal
  • Faust & Bezuidenhout spelen Bach & Biber

    Isabelle Faust (viool), Kristian Bezuidenhout (klavecimbel)
    Isabelle Faust (viool), Kristian Bezuidenhout (klavecimbel)
    Biber, Froberger, J.S. Bach
    J.S. Bach Vierde sonate in c, BWV 1017
    Froberger Zesde suite in C
    J.S. Bach Vijfde sonate in f, BWV 1018
    Biber Sonata representativa in A, C. 146
    Biber Passacaglia in g, C. 105
    J.S. Bach Tweede sonate in A, BWV 1015
    Zondag 8 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Piotr Anderszewski: gesublimeerde en diepgravende muzikale filosoof

    Piotr Anderszewski (piano)
    Piotr Anderszewski (piano)
    Beethoven, J.S. Bach
    J.S. Bach Das wohltemperierte Clavier II, BWV 870-893
    Beethoven Diabelli-variaties, op. 120
    Zondag 8 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Teodor Currentzis’ energie in Beethovens Zevende

    Teodor Currentzis, Musica Aeterna, Alexander Melnikov (piano)
    Teodor Currentzis, Musica Aeterna, Alexander Melnikov (piano)
    Beethoven, Mozart
    Mozart Ouverture (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    Mozart Zeventiende pianoconcert in G, KV 453
    Beethoven Zevende symfonie in A, op. 92
    Dinsdag 10 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Amsterdam Piano Series: Jeroen Bal

    Jeroen Bal (piano)
    Jeroen Bal (piano)
    Liszt, Prokofjev, Schubert
    Schubert Sonate in A, D 664
    Prokofjev Zevende sonate in Bes, op. 83
    Liszt Sonate in b, S. 178
    Woensdag 11 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest Horizon: Gatti meets Kavakos

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Leonidas Kavakos (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Leonidas Kavakos (viool)
    Honegger, K.A. Hartmann, Connesson
    Bosmans Doodenmarsch
    Connesson nieuw werk (In opdracht van het Koninklijk Concertgebouworkest)
    K.A. Hartmann Concerto funebre
    Honegger Derde symfonie 'Liturgique'
    Donderdag 12 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Ebène Kwartet speelt fascinerende Bartók

    Ebène Kwartet
    Ebène Kwartet
    Bartók, Fauré, Beethoven
    Beethoven Strijkkwartet in Es, op. 74 'Harfenquartett'
    Fauré Strijkkwartet in e, op. 121
    Bartók Vierde strijkkwartet in C, Sz. 91
    Donderdag 12 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest: Gatti meets Kavakos

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Leonidas Kavakos (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Leonidas Kavakos (viool)
    Honegger, K.A. Hartmann, Escher
    Connesson nieuw werk (In opdracht van het Koninklijk Concertgebouworkest)
    Escher Musique pour l'esprit en deuil
    K.A. Hartmann Concerto funebre
    Honegger Derde symfonie 'Liturgique'
    Vrijdag 13 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Mitsuko Saruwatari met Schumann, Berger, Chopin en Ravel

    Mitsuko Saruwatari (piano)
    Mitsuko Saruwatari (piano)
    Ravel, Chopin, Berger
    R. Schumann Waldszenen, op. 82
    Berger Sonate in B, op. 76
    Chopin Nocturne in Fis (uit 'Trois Nocturnes', op. 15)
    Ravel Le tombeau de Couperin
    Vrijdag 13 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Thrillers met Jaap van Zweden: Jeths en Bartók

    Radio Filharmonisch Orkest, Jaap van Zweden (dirigent), Michelle DeYoung (mezzosopraan)
    Radio Filharmonisch Orkest, Jaap van Zweden (dirigent), Michelle DeYoung (mezzosopraan), Mikhail Petrenko (bas)
    Bartók, Jeths
    Jeths The Tell-Tale Heart (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Bartók Hertog Blauwbaards burcht, op. 11, Sz. 48
    Zaterdag 14 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Het Nederlands Kamerorkest speelt Bach en Sjostakovitsj

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Alina Ibragimova (viool)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Alina Ibragimova (viool)
    J.S. Bach, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Prélude en Fuga nr. 24 in d kl.t., nr. 24 (uit 'Préludes en Fuga's', op. 87)
    J.S. Bach Concert in d, BWV 1043
    J.S. Bach Concert
    J.S. Bach Prelude en fuga, BWV 898
    Sjostakovitsj Kammersinfonie, op. 110a (arr. R. Barshai)
    Zaterdag 14 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Ebène Kwartet speelt fascinerende Bartók

    Ebène Kwartet
    Ebène Kwartet
    Bartók, Fauré, Beethoven
    Beethoven Strijkkwartet in Es, op. 74 'Harfenquartett'
    Fauré Strijkkwartet in e, op. 121
    Bartók Vierde strijkkwartet in C, Sz. 91
    Zaterdag 14 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Lorenzo Gatto en Julien Libeer: Beethovens Frühling

    Lorenzo Gatto (viool), Julien Libeer (piano)
    Lorenzo Gatto (viool), Julien Libeer (piano)
    Grieg, Beethoven, Schubert
    Schubert Sonatine in D, D 384
    Beethoven Sonate in F, op. 24 'Frühling'
    Grieg Derde sonate in c, op. 45
    Zondag 15 april 2018 11:00 Kleine Zaal
  • Close-up: Oorlog en vrede

    Calogero Palermo (klarinet), Tjeerd Top (viool), Susanne Niesporek (viool)
    Calogero Palermo (klarinet), Tjeerd Top (viool), Susanne Niesporek (viool), Jeroen Quint (altviool), Benedikt Enzler (cello), Jeroen Bal (piano)
    Messiaen, M. Weinberg
    M. Weinberg Pianokwintet, op. 18
    Messiaen Quatuor pour la fin du temps, I/22
    Zondag 15 april 2018 14:15 Kleine Zaal
  • Het Nederlands Kamerorkest speelt Bach en Sjostakovitsj

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Alina Ibragimova (viool)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Alina Ibragimova (viool)
    J.S. Bach, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Prélude en Fuga nr. 24 in d kl.t., nr. 24 (uit 'Préludes en Fuga's', op. 87)
    J.S. Bach Concert in d, BWV 1043
    J.S. Bach Concert
    J.S. Bach Prelude en fuga, BWV 898
    Sjostakovitsj Kammersinfonie, op. 110a (arr. R. Barshai)
    Zondag 15 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Sven Ratzke - For One Night Only

    Sven Ratzke (zang), Christian Pabst (piano)
    Sven Ratzke (zang), Christian Pabst (piano)
    Zondag 15 april 2018 21:00 Kleine Zaal
  • Dinsdagmiddagconcert: Liszts Tweede pianoconcert

    Beethoven Orchester Bonn, Dirk Kaftan (dirigent), Joseph Moog (piano)
    Beethoven Orchester Bonn, Dirk Kaftan (dirigent), Joseph Moog (piano)
    Liszt, R. Schumann
    R. Schumann Eerste symfonie in Bes, op. 38 'Frühling'
    Liszt Tweede pianoconcert in A
    Dinsdag 17 april 2018 15:30 Grote Zaal
  • Christoph Prégardien en Julius Drake: Schubert

    Christoph Prégardien (tenor), Julius Drake (piano)
    Christoph Prégardien (tenor), Julius Drake (piano)
    Schubert
    Schubert Auf der Bruck, D 853
    Schubert Der liebliche Stern, D 861
    Schubert Im Walde, D 834
    Schubert Um Mitternacht, D 862
    Schubert Lebensmut, D 883
    Schubert Im Frühling, D 882
    Schubert An mein Herz, D 860
    Schubert Tiefes Leid, D 876
    Schubert Über Wildemann, D 884
    Schubert Dass sie hier gewesen, D 775
    Schubert Greisengesang, D 778
    Schubert Du bist die Ruh, D 776
    Schubert Der Tod und das Mädchen, D 531
    Schubert Im Walde (Waldesnacht), D 708
    Schubert Nacht und Träume, D 827
    Schubert Fischerweise, D 881
    Schubert Totengräbers Heimweh, D 842
    Schubert Der Winterabend, D 938
    Dinsdag 17 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Cursus: Tsjaikovski door Hans Haffmans

    Hans Haffmans (presentatie)
    Hans Haffmans (presentatie)
    Woensdag 18 april 2018 20:00 Koorzaal
  • Hrůša met Prokofjev en Beethoven bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jakub Hrůša (dirigent), Igor Levit (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jakub Hrůša (dirigent), Igor Levit (piano)
    Prokofjev, Beethoven, Kodály
    Kodály Háry János suite
    Beethoven Derde pianoconcert in c, op. 37
    Prokofjev Oorlog en vrede: symfonische suite (versie Palmer), op. 91
    Woensdag 18 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Pražák Kwartet speelt Beethoven en Suk

    Pražák Kwartet
    Pražák Kwartet
    Beethoven, Suk, Schönberg
    Schönberg Strijkkwartet in D
    Suk Eerste strijkkwartet in Bes, op. 11
    Beethoven Strijkkwartet in F, op. 18, nr. 1
    Woensdag 18 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Hrůša met Prokofjev en Beethoven bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jakub Hrůša (dirigent), Igor Levit (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jakub Hrůša (dirigent), Igor Levit (piano)
    Prokofjev, Beethoven, Kodály
    Kodály Háry János suite
    Beethoven Derde pianoconcert in c, op. 37
    Prokofjev Oorlog en vrede: symfonische suite (versie Palmer), op. 91
    Donderdag 19 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Nederlands Blazers Ensemble: gestreken en geblazen

    Nederlands Blazers Ensemble, Pieter Wispelwey (cello)
    Nederlands Blazers Ensemble, Pieter Wispelwey (cello)
    Dvořák
    Dvořák Serenade in d, op. 44
    Dvořák Celloconcert in b, op. 104 (bew. J. Dušek)
    Donderdag 19 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Nielsens 'Sinfonia semplice': niet zomaar eenvoudig

    Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Severin von Eckardstein (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Severin von Eckardstein (piano)
    Nielsen, Beethoven, Fagerlund
    Fagerlund nieuw werk (In opdracht van Het Koninklijk Concertgebouw voor NTR ZaterdagMatinee en Radio Filharmonisch Orkest)
    Beethoven Vierde pianoconcert in G, op. 58
    Nielsen Zesde symfonie, FS 116 Sinfonia semplice
    Zaterdag 21 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Boris Berezovski in Rachmaninoffs Derde pianoconcert

    philharmonie zuidnederland, Dmitri Liss (dirigent), Boris Berezovski (piano)
    philharmonie zuidnederland, Dmitri Liss (dirigent), Boris Berezovski (piano)
    Sjostakovitsj, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Derde pianoconcert in d, op. 30
    Sjostakovitsj Vijftiende symfonie in A, op. 141
    Zaterdag 21 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Dag van de Composer in Residence: Mohammed Fairouz

    Asko|Schönberg, Clark Rundell (dirigent), Nora Fischer (zang)
    Asko|Schönberg, Clark Rundell (dirigent), Nora Fischer (zang)
    Loevendie, Kyriakides, Fairouz
    Fairouz nieuw werk (wereld première)
    Kyriakides The Arrest
    Loevendie Six Turkish Folk Poems
    Zaterdag 21 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Albion Kwartet met indringende Schubert en Dvořák

    Albion Kwartet
    Albion Kwartet
    Dvořák, Schubert
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Dvořák Twaalfde strijkkwartet in F, op. 96, B 179 'Amerikaanse'
    Zondag 22 april 2018 11:00 Kleine Zaal
  • Kordykiewicz en Huseynli, helden in eigen land

    Marta Kordykiewicz (cello), Łukasz Chrzęszczyk (piano), Togrul Huseynli (piano)
    Marta Kordykiewicz (cello), Łukasz Chrzęszczyk (piano), Togrul Huseynli (piano)
    R. Schumann, J.S. Bach/Busoni, Chopin
    Lutoslawski Grave: Metamorphoses
    Kabalevski Sonate in Bes, op. 71
    Chopin Introduction et polonaise brillante in C, op. 3
    J.S. Bach/Busoni Chaconne in d, BWV 1004
    R. Schumann Etudes symphoniques, op. 13
    Zondag 22 april 2018 14:30 Kleine Zaal
  • Lucas en Arthur Jussen: pure passie en muzikaal enthousiasme

    Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano)
    Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano)
    Say, Bartók, Smit
    Mendelssohn Andante e Allegro Brillant in A, op. 92
    R. Schumann Fantasiestücke, op. 12
    Schubert Fantasie in f, D 940
    Smit Divertimento
    Bartók Suite, op. 14
    Bartók Sonate, Sz. 80
    Say 'Night' (In opdracht van Arthur en Lucas Jussen) wereldpremière
    Zondag 22 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Anna Prohaska en Eric Schneider: Behind the Lines

    Anna Prohaska (sopraan), Eric Schneider (piano)
    Anna Prohaska (sopraan), Eric Schneider (piano)
    Weill, Mahler, Poulenc
    Werlin Es geht ein dunkle Wolk herein
    Beethoven Lied: 'Die Trommel gerühret' (uit 'Egmont', op. 84)
    Eisler Kriegslied eines Kindes (uit 'Zeitungsausschnitte', op. 10)
    Wolf Der Tambour, nr. 5 (uit 'Lieder nach Gedichte von Eduard Mörike')
    Wolf Der Soldat 2, nr. 3 (uit 'Liederen op teksten van Joseph von Eichendorff')
    Rachmaninoff Ik heb mijn hart verloren aan mijn ongeluk, op. 8, nr. 4
    Traill My Luve's in Germanie
    Ives In Flanders Fields
    Ives 1, 2, 3
    Ives Tom Sails Away
    Quilter Fear no more the heat of the sun, nr. 1 (uit 'Five Shakespeare Songs (set 2)', op. 23)
    Eisler Panzerschlacht
    Eisler Die letzte Elegie (Brecht), nr. 19 (uit 'Hollywood Songbook')
    Eisler Die Heimkehr
    Cavendish Wandering in this place
    Schubert Kriegers Ahnung, nr. 2 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Ellens Gesang I, D 837
    Liszt Jeanne d'Arc au bûcher
    R. Schumann Die beiden Grenadiere, nr. 1 (uit 'Romanzen und Balladen II', op. 49)
    Poulenc Le retour du sergent, nr. 6 (uit 'Chansons villageoises', FP 117)
    R. Schumann Der Soldat, nr. 3 (uit 'Fünf Lieder', op. 40)
    Mahler Wo die schönen Trompeten blasen (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Weill Beat! Beat! Drums! (uit 'Four Walt Whitman Songs')
    Weill Dirge for Two Veterans (uit 'Four Walt Whitman Songs')
    Dinsdag 24 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Gewandhausorchester Leipzig en Andris Nelsons

    Gewandhausorchester Leipzig, Andris Nelsons (dirigent)
    Gewandhausorchester Leipzig, Andris Nelsons (dirigent)
    Tsjaikovski, Mozart, Larcher
    Larcher nieuw werk (Nederlandse première)
    Mozart Symfonie nr. 40 in g, KV 550
    Tsjaikovski Zesde symfonie in b, op. 74 'Pathétique'
    Woensdag 25 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • De virtuositeit van Caldara: La concordia de' pianeti

    La Cetra, Barockorchester Basel, Andrea Marcon (dirigent), Delphine Galou (alt)
    La Cetra, Barockorchester Basel, Andrea Marcon (dirigent), Delphine Galou (alt), Veronica Cangemi (sopraan), Christophe Dumaux (countertenor, Giove), Franco Fagioli (countertenor, Apollo), Carlos Mena (countertenor, Marte), Emiliano Gonzalez Toro (tenor), Luca Tittoto (bas)
    Caldara
    Caldara La concordia de' pianeti
    Zaterdag 28 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Symphonic Cinema: Ravels Daphnis et Chloé

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent), Lucas van Woerkum (film)
    Ravel
    Ravel Daphnis et Chloé
    Zaterdag 28 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor zingt Dvořáks Te Deum

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Tomáš Netopil (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Tomáš Netopil (dirigent), Olesya Golovneva (sopraan), Markus Butter (bariton)
    Vasks, Dvořák
    Dvořák De woudduif, op. 110
    Vasks The Fruit of Silence
    Dvořák Te Deum, op. 103
    Zondag 29 april 2018 11:00 Grote Zaal
  • Symphonic Cinema: Ravels Daphnis et Chloé

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Toonkunstkoor Amsterdam, Benjamin Wallfisch (dirigent), Lucas van Woerkum (film)
    Ravel
    Ravel Daphnis et Chloé
    Maandag 30 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Jaap van Zweden met Bruckner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Bruckner
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Woensdag 2 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Jaap van Zweden met Bruckner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Bruckner
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Donderdag 3 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Beethoven: Vijfde symfonie en Tweede pianoconcert

    Bournemouth Symphony Orchestra, Kirill Karabits (dirigent), Sunwook Kim (piano)
    Bournemouth Symphony Orchestra, Kirill Karabits (dirigent), Sunwook Kim (piano)
    Beethoven
    Beethoven Tweede pianoconcert in Bes, op. 19
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Zondag 6 mei 2018 11:00 Grote Zaal
  • Jaap van Zweden met Bruckner bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Jaap van Zweden (dirigent)
    Bruckner
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Zondag 6 mei 2018 14:15 Grote Zaal
  • Kammerorchester Wien - Berlin en Denis Matsuev

    Kammerorchester Wien - Berlin, Denis Matsuev (piano), Gábor Tarkövi (trompet)
    Kammerorchester Wien - Berlin, Denis Matsuev (piano), Gábor Tarkövi (trompet)
    Tsjaikovski, Sjostakovitsj, Mozart
    Mozart Eine kleine Nachtmusik in G, KV 525
    Sjostakovitsj Eerste pianoconcert in c, op. 35
    Tsjaikovski Serenade in C, op. 48
    Maandag 7 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Sir John Eliot Gardiner leidt The Monteverdi Choir in Bach-cantates

    The Monteverdi Choir, English Baroque Soloists, Sir John Eliot Gardiner (dirigent)
    The Monteverdi Choir, English Baroque Soloists, Sir John Eliot Gardiner (dirigent)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Cantate 'Es erhub sich ein Streit', BWV 19
    J.S. Bach Cantate 'Nimm von uns, Herr, du treuer Gott', BWV 101
    J.S. Bach Cantate 'Jesu, der du meine Seele', BWV 78
    J.S. Bach Cantate 'Wachet auf, ruft uns die Stimme', BWV 140
    Dinsdag 8 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Mahler en Prokofjev bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Daniil Trifonov (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Daniil Trifonov (piano)
    Mahler, Prokofjev
    Prokofjev Derde pianoconcert in C, op. 26
    Mahler Eerste symfonie in D 'Titan'
    Woensdag 9 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Mahler en Prokofjev bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Daniil Trifonov (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Daniil Trifonov (piano)
    Mahler, Prokofjev
    Prokofjev Derde pianoconcert in C, op. 26
    Mahler Eerste symfonie in D 'Titan'
    Vrijdag 11 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Bruckners Achtste symfonie & nieuw werk van Welmers

    Radio Filharmonisch Orkest, David Zinman (dirigent), Leo van Doeselaar (orgel)
    Radio Filharmonisch Orkest, David Zinman (dirigent), Leo van Doeselaar (orgel)
    Bruckner, Welmers
    Welmers nieuw werk (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Bruckner Achtste symfonie in c
    Zaterdag 12 mei 2018 14:15 Grote Zaal
  • Joshua Weilerstein dirigeert Mozarts Pianoconcert nr. 20 en Sjostakovitsj' Elfde

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Sjostakovitsj, Mozart
    Mozart Pianoconcert nr. 20 in d, KV 466
    Sjostakovitsj Elfde symfonie in g, op. 103 'Het jaar 1905'
    Zaterdag 12 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Hamlet Pianotrio met Brahms en Beethoven

    Hamlet Pianotrio
    Hamlet Pianotrio
    Brahms, Beethoven
    Beethoven Pianotrio in Es, op. 70, nr. 2
    Brahms Derde pianotrio in c, op. 101
    Zondag 13 mei 2018 11:00 Kleine Zaal
  • Close-up: Artist in residence Eva-Maria Westbroek

    Alexander de Blaeij (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan), Julie Moulin (fluit)
    Alexander de Blaeij (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan), Julie Moulin (fluit), Davide Lattuada (klarinet), Sylvia Huang (viool), Henriëtte Luytjes (viool), Guus Jeukendrup (altviool), Julia Tom (cello), Nicholas Schwartz (contrabas), Anna Fedorova (piano), Dirk Luijmes (harmonium)
    Schubert, Berg, J. Strauss jr.
    Granados La maja y el ruiseñor (uit 'Goyescas')
    J. Strauss jr. Kaiser-Walzer, op. 437 (bew. A. Schönberg)
    Berg Sieben frühe Lieder (arr. L.R. De Leeuw)
    Schubert Kwintet in A, D 667 'Die Forelle'
    Zondag 13 mei 2018 14:15 Kleine Zaal
  • Grigory Sokolov: meester van de poëtische vrijheid

    Grigory Sokolov (piano)
    Grigory Sokolov (piano)
    Zondag 13 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Cursus: Sibelius door Hans Haffmans

    Hans Haffmans (presentatie)
    Hans Haffmans (presentatie)
    Maandag 14 mei 2018 20:00 Koorzaal
  • Joshua Weilerstein dirigeert Mozarts Pianoconcert nr. 20 en Sjostakovitsj' Elfde

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Sjostakovitsj, Mozart
    Mozart Pianoconcert nr. 20 in d, KV 466
    Sjostakovitsj Elfde symfonie in g, op. 103 'Het jaar 1905'
    Maandag 14 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Rising Stars: slagwerker Christoph Sietzen

    Christoph Sietzen (slagwerk), The Wave Quartet
    Christoph Sietzen (slagwerk), The Wave Quartet
    Sanchez / Quintero, Piazzolla, J.S. Bach
    Séjourné Attraction
    Sietzen nieuw werk (Nederlandse première)
    Psathas One Study One Summary
    J.S. Bach/Brahms Chaconne (uit 'Tweede partita in d', BWV 1004) (arr. B. Bacanu)
    Xenakis Part B (uit 'Rebonds')
    Copeland nieuw werk (In opdracht van Philharmonie Luxembourg en de European Concert Hall Organisation) (Nederlandse première)
    Groban The Wandering Kind (arr. E. Uchiyama)
    J.S. Bach Allegro (uit 'Concert in C', BWV 1061a) (arr. B. Bacanu)
    Piazzolla La muerte del ángel (arr. E. Uchiyama)
    Piazzolla Milonga del ángel (arr. E. Uchiyama)
    Piazzolla Tanguedia I (arr. E. Uchiyama)
    Piazzolla Oblivion (arr. E. Uchiyama)
    Piazzolla Libertango (arr. E. Uchiyama)
    Sanchez / Quintero Tamacun (arr. E. Uchiyama)
    Woensdag 16 mei 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Borodin Kwartet met roerende Tsjaikovski

    Borodin Kwartet
    Borodin Kwartet
    Tsjaikovski, Wolf, J. Haydn
    J. Haydn Strijkkwartet in b, op. 33 nr. 1
    J. Haydn Strijkkwartet in G, op. 33 nr. 5
    Wolf Italiaanse serenade in G
    Tsjaikovski Eerste strijkkwartet in D, op. 11
    Donderdag 17 mei 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Borodin Kwartet met roerende Tsjaikovski

    Borodin Kwartet
    Borodin Kwartet
    Tsjaikovski, Wolf, J. Haydn
    J. Haydn Strijkkwartet in b, op. 33 nr. 1
    J. Haydn Strijkkwartet in G, op. 33 nr. 5
    Wolf Italiaanse serenade in G
    Tsjaikovski Eerste strijkkwartet in D, op. 11
    Zaterdag 19 mei 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Franse glorie: Debussy’s La mer en Ravels La valse

    Radio Filharmonisch Orkest, Jun Märkl (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Jun Märkl (dirigent)
    Ravel, Debussy, Poulenc
    Poulenc Les biches: Suite
    Debussy La mer, trois esquisses symphoniques, L. 109
    Ravel La valse
    Zondag 20 mei 2018 11:00 Grote Zaal
  • Janine Jansen & London Symphony Orchestra: Sibelius

    London Symphony Orchestra, Tilson Thomas (dirigent), Janine Jansen (viool)
    London Symphony Orchestra, Tilson Thomas (dirigent), Janine Jansen (viool)
    Sibelius
    Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
    Sibelius Zesde symfonie in d, op. 104
    Sibelius Zevende symfonie in C, op. 105
    Dinsdag 22 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Eva-Maria Westbroek en musici van het RCO: Kleyne Lider

    Eva-Maria Westbroek (sopraan), Helene Schneiderman (mezzosopraan), Motti Kastón (bariton)
    Eva-Maria Westbroek (sopraan), Helene Schneiderman (mezzosopraan), Motti Kastón (bariton), Eytan Pessen (piano), Leden van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Dinsdag 22 mei 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Brahms’ Ein deutsches Requiem door Cappella Amsterdam

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent), Lenneke Ruiten (sopraan), André Morsch (bariton)
    Brahms
    Brahms Ein deutsches Requiem, op. 45
    Donderdag 24 mei 2018 20:15 Grote Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.