Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Wis filters
  • 23 apr. 2017
  • 2155
Inspirerend voorprogramma
Inspirerend voorprogramma

Inspirerend voorprogramma

Voorafgaand aan onderstaande concerten bieden we u inspirerende voorprogramma's. Dit kunnen inleidingen zijn, maar ook bijvoorbeeld interviews met musici of de opnames van het radioprogramma Spiegelzaal. Meer informatie per concert vindt u op de individuele concertpagina’s onder het tabje ‘Rondom uw bezoek’.

2 concerten op zondag 23 april 2017

  • Liza Ferschtman met Beethovens Vioolconcert

    Kammerakademie Potsdam, Antonello Manacorda (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Kammerakademie Potsdam, Antonello Manacorda (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Beethoven, Mendelssohn
    Mendelssohn Ouverture 'Die Hebriden', op. 26
    Beethoven Vioolconcert in D, op. 61
    Zondag 23 april 2017 11:00 Grote Zaal
  • Dvořák en wereldpremière MacMillan bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Iván Fischer (dirigent), Jörgen van Rijen (trombone)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Iván Fischer (dirigent), Jörgen van Rijen (trombone)
    Dvořák, MacMillan, Bartók
    Bartók Hongaarse schetsen (Magyar képek), Sz. 97
    MacMillan Tromboneconcert
    Dvořák Zevende symfonie in d, op. 70
    Zondag 23 april 2017 14:15 Grote Zaal

82 concerten vanaf maandag 24 april 2017

  • Sergei Khachatryan in Bruchs Eerste vioolconcert

    Stavanger Symfonisch Orkest, Christian Vásquez (dirigent), Sergei Khachatryan (viool)
    Stavanger Symfonisch Orkest, Christian Vásquez (dirigent), Sergei Khachatryan (viool)
    Dvořák, Bruch
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Dvořák Achtste symfonie in G, op. 88
    Zondag 30 april 2017 11:00 Grote Zaal
  • De magische helden van John Adams

    Radio Filharmonisch Orkest, John Adams (dirigent), Tim McAllister (saxofoon)
    Radio Filharmonisch Orkest, John Adams (dirigent), Tim McAllister (saxofoon), Sir Willard White (spreekstem)
    Stravinsky, Copland, J. Adams
    J. Adams Short Ride in a Fast Machine, Fanfare for Orchestra
    J. Adams Saxofoonconcert
    Copland Lincoln Portrait
    Stravinsky Symfonie in drie delen
    Zaterdag 6 mei 2017 14:15 Grote Zaal
  • Elgars Enigma en andere Britse breinkrakers bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Ryan Wigglesworth (dirigent), Félix Dervaux (hoorn)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Ryan Wigglesworth (dirigent), Félix Dervaux (hoorn)
    Elgar, Knussen, R. Wigglesworth
    Britten Four Sea Interludes, op. 33a
    R. Wigglesworth Clocks from a Winter's Tale (In opdracht van het Koninklijk Concertgebouworkest)
    Knussen Hoornconcert, op. 28
    Elgar Enigma-variaties, op. 36
    Vrijdag 12 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • Nieuw werk voor Groot Omroepkoor

    Groot Omroepkoor, Eric Whitacre (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Eric Whitacre (dirigent)
    Traditioneel, J.S. Bach, Hopkins
    Whitacre Lux aurumque
    Whitacre Leonardo Dreams of his Flying Machine
    Hopkins Past Life Melodies
    Whitacre Water Night
    J.S. Bach Come Sweet Death (bew. E. London)
    Whitacre Cloudburst
    Whitacre Child of wonder
    Traditioneel Elijah rock (bew. M. Hogan)
    Traditioneel I want Jesus to walk with me (bew. M. Hogan)
    Traditioneel Joshua fit the battle of Jericho
    Whitacre Sleep
    Zaterdag 13 mei 2017 14:15 Grote Zaal
  • Herreweghe 70 jaar: Missa Brevis en Bach-cantates

    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Hannah Morrison (sopraan)
    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Hannah Morrison (sopraan), Alex Potter (countertenor), Thomas Hobbs (tenor), Peter Kooy (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Mis in A, BWV 234
    J.S. Bach Cantate 'Ein feste Burg ist unser Gott', BWV 80
    J.S. Bach Cantate 'Gott, der Herr, ist Sonn und Schild', BWV 79
    Zondag 14 mei 2017 20:15 Grote Zaal
  • NTR ZaterdagMatinee: Het nieuwe Babylon

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nederlands Kamerkoor
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nederlands Kamerkoor, Markus Stenz (dirigent), Klaas Stok (koordirigent Groot Omroepkoor), Boudewijn Jansen (koordirigent Nederlands Kamerkoor), Marisol Montalvo (sopraan, Inanna), Guibee Yang (sopraan, Die Seele), Jussi Myllys (tenor, Tammu), Robert Bork (bas-bariton, Priesterköning/Der Tod), Gabriele Schnaut (sopraan, Euphrat), Kai Wessel (countertenor, Skorpionmensch), Steven Ebel (tenor, Priester), Franz Tscherne (spreekstem, Ezechiel), Simon Duus (bas, Ein Schreiber), Damian Höflmaier (jongenssopraan (uit Tölzer Knabenchor), Ein Bote/Das Kind), Daniel Henze (jongenssopraan (uit Tölzer Knabenchor), Ein Bote/Das Kind)
    Widmann
    Widmann Babylon
    Zaterdag 3 juni 2017 13:00 Grote Zaal
  • Gavrylyuk, Stravinsky en debuut Pietari Inkinen bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Pietari Inkinen (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Pietari Inkinen (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
    Bartók, Prokofjev, Kurtág
    Stravinsky Begrafenislied, op. 5
    Kurtág Petite musique solennelle - En hommage à Pierre Boulez 90
    Prokofjev Eerste pianoconcert in Des, op. 10
    Bartók Concert voor orkest, Sz. 116
    Vrijdag 23 juni 2017 20:15 Grote Zaal
  • Het is bal! Jussens openen Robeco SummerNights

    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Arthur Jussen (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano)
    Prokofjev, Poulenc, Ravel
    Ravel Rapsodie espagnole
    Poulenc Concert voor twee piano's in d, op. 61
    Prokofjev Montagues en Capulets (uit 'Tweede suite Romeo en Julia', op. 64ter)
    Prokofjev De jonge Julia (uit 'Tweede suite Romeo en Julia', op. 64ter)
    Prokofjev Romeo en Julia voor het afscheid (uit 'Tweede suite Romeo en Julia', op. 64ter)
    Prokofjev Maskers (uit 'Eerste suite Romeo en Julia', op. 64bis)
    Prokofjev Balkonscène (Romeo en Julia) (uit 'Eerste suite Romeo en Julia', op. 64bis)
    Prokofjev De dood van Tybalt (uit 'Eerste suite Romeo en Julia', op. 64bis)
    Ravel Boléro
    Zaterdag 1 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Openingsconcert: Tsjaikovski’s Vioolconcert

    Düsseldorfer Symphoniker, Alexandre Bloch (dirigent), Alena Baeva (viool)
    Düsseldorfer Symphoniker, Alexandre Bloch (dirigent), Alena Baeva (viool)
    Tsjaikovski
    Tsjaikovski Vioolconcert in D, op. 35
    Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b
    Zondag 3 september 2017 11:00 Grote Zaal
  • Noa Wildschut in Mozarts Vioolconcert in A

    Radio Filharmonisch Orkest, Leonardo García Alarcón (dirigent), Noa Wildschut (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Leonardo García Alarcón (dirigent), Noa Wildschut (viool)
    J. Haydn, Mozart, Rameau
    Rameau Hippolyte et Aricie
    Mozart Vioolconcert in A, KV 219
    J. Haydn Symfonie nr. 26 in d 'Lamentatione'
    Zondag 10 september 2017 11:00 Grote Zaal
  • Harriet Krijgh speelt Haydns Celloconcert in C

    Concertgebouw Kamerorkest, Jelena Ristic (concertmeester), Harriet Krijgh (cello)
    Concertgebouw Kamerorkest, Jelena Ristic (concertmeester), Harriet Krijgh (cello)
    J. Haydn, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 29 in A, KV 201
    J. Haydn Celloconcert in C, Hob. VIIb: 1
    Zondag 17 september 2017 11:00 Grote Zaal
  • Markus Stenz dirigeert Beethovens Negende symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Aga Mikolaj (sopraan), Kristina Hammarström (alt), Zoltán Nyári (tenor), Tareq Nazmi (bas)
    Beethoven
    Beethoven Negende symfonie in d, op. 125
    Zondag 24 september 2017 11:00 Grote Zaal
    Uitverkocht
  • Kleurrijke droomwerelden: Ligeti, Dusapin en Larcher

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Viktoria Mullova (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Viktoria Mullova (viool), Matthew Barley (cello)
    Larcher, Dusapin, Ligeti
    Ligeti Lontano
    Dusapin At Swim-Two-Birds (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, London Philharmonic Orchestra, Gewandhausorchester Leipzig en Seattle Symphony Orchestra)
    Larcher Tweede symfonie 'Kenotaph'
    Zaterdag 30 september 2017 14:15 Grote Zaal
  • Liza Ferschtman in Mendelssohns Vioolconcert

    Residentie Orkest, Jan Willem de Vriend (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Residentie Orkest, Jan Willem de Vriend (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Mendelssohn, Schubert
    Schubert Achtste symfonie in b, D 759 'Unvollendete'
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Zondag 1 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Michal Nesterowicz en Renaud Capuçon in Dvořák en Bruch

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Dvořák, Bruch, Mendelssohn
    Mendelssohn Overture in F (uit 'Athalie', op. 74)
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Dvořák Zesde symfonie in D, op. 60
    Zaterdag 7 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Met Gustavo Gimeno naar Dvořáks ‘Nieuwe wereld’

    Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Dvořák, Ives
    Ives Central Park in the Dark
    Dvořák Negende symfonie in e, op. 95 'Uit de Nieuwe Wereld'
    Zondag 8 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Michal Nesterowicz en Renaud Capuçon in Dvořák en Bruch

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Dvořák, Bruch, Mendelssohn
    Mendelssohn Overture in F (uit 'Athalie', op. 74)
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Dvořák Zesde symfonie in D, op. 60
    Zondag 8 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • Met de juiste tekst... Kortekaas, Beethoven en Prokofjev

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Karel Mark Chichon (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Karel Mark Chichon (dirigent), Klaas Stok (koordirigent), Dezsö Ránki (piano)
    Prokofjev, Beethoven, Kortekaas
    Kortekaas Voetnoten bij de menselijke komedie: Mijmeringen van Arnon Grunberg (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Beethoven Chorfantasie in f, op. 80
    Prokofjev Suite uit 'Romeo en Julia', op. 64
    Zaterdag 14 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • Strauss en Mendelssohn door violist Josef Špaček en chef Marc Albrecht

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Connesson, Mendelssohn, R. Strauss
    R. Strauss Don Juan, op. 20
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Connesson Trois cités de Lovecraft
    R. Strauss Till Eulenspiegels lustige Streiche, op. 28
    Zaterdag 14 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Akamus en Amandine Beyer met Vivaldi

    Akademie für Alte Musik Berlin, Amandine Beyer (viool/leiding)
    Akademie für Alte Musik Berlin, Amandine Beyer (viool/leiding)
    Vivaldi, Fasch
    Fasch Sinfonia in g, FWV M:g1
    Vivaldi De vier jaargetijden, op. 8
    Zondag 15 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Strauss en Mendelssohn door violist Josef Špaček en chef Marc Albrecht

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Connesson, Mendelssohn, R. Strauss
    R. Strauss Don Juan, op. 20
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Connesson Trois cités de Lovecraft
    R. Strauss Till Eulenspiegels lustige Streiche, op. 28
    Maandag 16 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Ligeti, Vivier en Eötvös bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Peter Eötvös (dirigent), Iveta Apkalna (orgel)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Peter Eötvös (dirigent), Iveta Apkalna (orgel), László Fassang (hammondorgel)
    Eötvös, Stravinsky, Vivier
    Ligeti Atmosphères
    Vivier Orion
    Stravinsky Symfonie in drie delen
    Eötvös Multiversum
    Vrijdag 20 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Michel van der Aa's Sunken Garden: ronddwalen in paradijselijk 3D

    Amsterdam Sinfonietta, André de Ridder (dirigent), Roderick Williams (bariton)
    Amsterdam Sinfonietta, André de Ridder (dirigent), Roderick Williams (bariton), Katherine Manley (sopraan), Claron McFadden (sopraan), Kate Miller-Heidke (zang (film), Amber), Jonathan McGovern (bariton (film), Simon Vines)
    Van der Aa
    Van der Aa Sunken Garden
    Zaterdag 21 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • Winnaar Liszt Concours in virtuoos programma met RFO

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    R. Schumann
    R. Schumann Derde symfonie in Es, op. 97 'Rheinische'
    Zondag 22 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Familieconcert: Halloween (6+)

    Nordwestdeutsche Philharmonie, Markus Huber (dirigent), Frank Lammers (verteller)
    Nordwestdeutsche Philharmonie, Markus Huber (dirigent), Frank Lammers (verteller), Joris Nassenstein (regie), Paul van Loon (tekstschrijver)
    De Abreu, Badelt, Saint-Saëns
    Bernstein Overture (uit 'Candide')
    Humperdinck Hexenritt (uit 'Hänsel und Gretel')
    Stravinsky Danse infernale du roi Kastcheï (uit 'De vuurvogel')
    Rimski-Korsakov De vlucht van de hommel
    Williams Flying theme (uit 'E.T. The Extra-Terrestrial')
    Saint-Saëns Danse macabre
    Badelt Pirates of the Carribean
    De Abreu Tico-Tico
    Zondag 29 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Beethovens Zesde en Mischa Maisky in Saint-Saëns

    Musikkollegium Winterthur, Thomas Zehetmair (dirigent), Mischa Maisky (cello)
    Musikkollegium Winterthur, Thomas Zehetmair (dirigent), Mischa Maisky (cello)
    Beethoven, Saint-Saëns
    Saint-Saëns Eerste celloconcert in a, op. 33
    Beethoven Zesde symfonie in F, op. 68 'Pastorale'
    Zondag 5 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • Gordan Nikolić en het Nederlands Kamerorkest met Stravinsky en Bach

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan), Julien Behr (tenor), Henk Neven (bariton)
    Stravinsky, J.S. Bach
    J.S. Bach Zesde Brandenburgse concert in Bes, BWV 1051
    Stravinsky Pulcinella
    J.S. Bach Cantate 'Weichet nur, betrübte Schatten', BWV 202
    Zaterdag 11 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor met Schuberts roerende Stabat Mater

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Maartje Rammeloo (sopraan), Fabio Trümpy (tenor), André Morsch (bariton)
    Schubert, Ives
    Ives Derde symfonie 'The camp meeting'
    Schubert Stabat Mater in f, D. 383
    Zondag 12 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • Vadim Gluzman in Bruchs Eerste vioolconcert

    Luzerner Sinfonieorchester , James Gaffigan (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Luzerner Sinfonieorchester , James Gaffigan (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Brahms, Bruch
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Brahms Tweede serenade in A, op. 16
    Zondag 19 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • Einde van een tijdperk: Rachmaninoffs Vespers

    Groot Omroepkoor, Sigvards Klava (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Sigvards Klava (dirigent)
    Rachmaninoff, Momotenko
    Momotenko Na Strastnoj (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Rachmaninoff Vespers, op. 37
    Zaterdag 25 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Rodrigo’s beroemde gitaarconcert en Falla’s El amor brujo

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Juan Manuel Cañizares (gitaar)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Juan Manuel Cañizares (gitaar), Ginesa Ortega (zang)
    Falla, Rodrigo, Fauré
    Fauré Masques et bergamasques, comédie musicale, op. 112
    Rodrigo Concierto de Aranjuez
    Falla Suite uit 'El amor brujo'
    Zaterdag 25 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Arthur en Lucas Jussen spelen dubbelconcerten Bach

    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Lucas Jussen (piano)
    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano)
    Mozart, J.S. Bach
    J.S. Bach Concerto in c, BWV 1060
    Mozart Serenade in D, KV 239 'Notturna'
    J.S. Bach Concert in C, BWV 1061
    Zondag 26 november 2017 11:00 Grote Zaal
    Uitverkocht
  • Hannes Minnaar met Mozarts Pianoconcert nr. 22

    philharmonie zuidnederland, Kevin John Edusei (dirigent), Hannes Minnaar (piano)
    philharmonie zuidnederland, Kevin John Edusei (dirigent), Hannes Minnaar (piano)
    Beethoven, Mozart
    Mozart Pianoconcert nr. 22 in Es, KV 482
    Beethoven Achtste symfonie in F, op. 93
    Zondag 3 december 2017 11:00 Grote Zaal
  • Arabella Steinbacher speelt vioolfavorieten

    Stavanger Symfonisch Orkest, Christian Vásquez (dirigent), Arabella Steinbacher (viool)
    Stavanger Symfonisch Orkest, Christian Vásquez (dirigent), Arabella Steinbacher (viool)
    Wagner, Chausson, Saint-Saëns
    Verdi Ouverture (uit 'La Forza del Destino')
    Saint-Saëns Introduction et rondo capriccioso in a, op. 28
    Verdi Ouverture (uit 'I Vespri siciliani')
    Chausson Poème in es, op. 25
    Wagner Ouverture (uit 'Tannhäuser', WWV 70)
    Zondag 10 december 2017 11:00 Grote Zaal
  • Prokofjev en Lutoslawski bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, James Gaffigan (dirigent), Gregor Horsch (cello)
    Koninklijk Concertgebouworkest, James Gaffigan (dirigent), Gregor Horsch (cello)
    Prokofjev, Lutoslawski, Verbey
    Verbey Invitation to a Beheading
    Lutoslawski Celloconcert
    Prokofjev Suite uit 'Romeo en Julia', op. 64
    Vrijdag 15 december 2017 20:15 Grote Zaal
  • Tölzer Knabenchor: Europese Kerstklassiekers

    Tölzer Knabenchor, Theresa Förg (harp), Clemens Haudum (orgel/piano)
    Tölzer Knabenchor, Theresa Förg (harp), Clemens Haudum (orgel/piano), Christian Fliegner (dirigent)
    Nordqvist, Traditioneel
    Traditioneel Ach, wann kommen jene Stunden
    Traditioneel Gegrüsst seist du, Maria
    Traditioneel Wer klopfet an
    Traditioneel Felsenharte Bethlehemiten
    Traditioneel Mürztaler Engelruf
    Traditioneel Mi hat a schöns Engerle derschreckt
    Traditioneel Buama auf, die Zeit ist da
    Traditioneel Jetzt hat sich halt auftan
    Traditioneel O heiliges Kind, wir grüssen dich
    Traditioneel Es werd scho glei dumpa
    Traditioneel Da drobn auf dem Berge mit Weihnachtsjodler
    Traditioneel God rest ye, merry Gentlemen
    Traditioneel Es ist für uns
    Traditioneel Il est né, le divin enfant
    Traditioneel Deck the halls
    Traditioneel Dormi, non piangere
    Traditioneel Het was een maged
    Traditioneel Fum, fum, fum
    Nordqvist Jul, jul, strålande jul
    Traditioneel Joulupuu on rakennettu
    Traditioneel Hiljaa, hiljaa
    Zondag 17 december 2017 11:00 Grote Zaal
  • Barok kerstconcert: Musica Amphion speelt Corelli

    Musica Amphion, Pieter-Jan Belder (klavecimbel/orgel/leiding), Ilse Eerens (sopraan)
    Musica Amphion, Pieter-Jan Belder (klavecimbel/orgel/leiding), Ilse Eerens (sopraan)
    Corelli, A. Scarlatti, Händel
    Manfredini Concerto grosso in C, op. 3, nr. 12 'Pastorale per il santissimo Natale'
    Händel Orgelconcert in g, op. 4, nr. 3
    A. Scarlatti Cantata Pastorale per la nascita di Nostro Signore Gesu Cristo
    Corelli Concerto grosso in g, op. 6, nr. 8 'Fatto per la notte di Natale'
    Zondag 24 december 2017 11:00 Grote Zaal
  • Het Middagconcert: Mendelssohns Vierde symfonie

    Residentie Orkest, Duncan Ward (dirigent), Henk Neven (bariton)
    Residentie Orkest, Duncan Ward (dirigent), Henk Neven (bariton)
    Mendelssohn, Mozart
    Mozart Ouverture (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    Mozart Aria 'Hai già vinta la causa!...Vedrò, mentr'io sospiro' (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    Mozart Aria 'Donne mie, la fate a tanti' (uit 'Così fan tutte', KV 588)
    Mozart Aria 'Madamina, il catalogo è questo' (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Ouverture (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mozart Canzonetta 'Deh vieni alla finestra' (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Mendelssohn Vierde symfonie in A, op. 90 'Italiaanse'
    Donderdag 28 december 2017 14:00 Grote Zaal
  • Benjamin Appl in Schuberts Die schöne Müllerin

    Benjamin Appl (bariton), James Baillieu (piano)
    Benjamin Appl (bariton), James Baillieu (piano)
    Schubert
    Schubert Die schöne Müllerin, D 795
    Zondag 31 december 2017 11:00 Kleine Zaal
  • Lisa Jacobs & The String Soloists: Locatelli

    Lisa Jacobs (viool), The String Soloists
    Lisa Jacobs (viool), The String Soloists
    Piazzolla, Locatelli, Ysaÿe
    Vivaldi Vierde concert in f kl.t. 'Winter' (uit 'De vier jaargetijden), op. 8
    Ysaÿe Les neiges d'Antan in d, op. 23
    Locatelli Eerste vioolconcert in D, op. 3
    Piazzolla Invierno Porteño (uit 'Las cuatro estaciones Porteñas') (bew. E. Zemtsov)
    Zondag 7 januari 2018 11:00 Kleine Zaal
    Uitverkocht
  • Breder dan klassiek met Typhoon

    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Typhoon (rapper/zanger)
    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Typhoon (rapper/zanger), Jef Neve (piano)
    Dinsdag 9 januari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Diefstal en een betoverende klarinettist: Borisova-Ollas, De Graaff en Stravinsky

    Residentie Orkest, Nicholas Collon (dirigent), Martin Fröst (klarinet)
    Residentie Orkest, Nicholas Collon (dirigent), Martin Fröst (klarinet)
    Stravinsky, Hillborg, Borisova-Ollas
    De Graaff Café de nuit
    Borisova-Ollas Golden Dances of Pharaohs
    Hillborg Peacock Tales
    Stravinsky Petroesjka
    Zaterdag 13 januari 2018 14:15 Grote Zaal
  • RFO met Sjostakovitsj’ Symfonie ‘Katerina Ismailova’

    Radio Filharmonisch Orkest, Thomas Sanderling (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Thomas Sanderling (dirigent)
    Sjostakovitsj / Basner, J. Wagenaar
    J. Wagenaar Saul en David, op. 24
    Sjostakovitsj / Basner Symfonie naar ‘Katerina Ismailova’, op. 114
    Zondag 14 januari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Lucas Jussen en Nederlands Kamerorkest: Chopin en Schubert

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Lucas Jussen (piano)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Lucas Jussen (piano), Sietse-Jan Weijenberg (cello)
    Beethoven, Schubert, Chopin
    Chopin Eerste pianoconcert in e, op. 11
    Schubert Notturno in Es, D 897
    Beethoven Achtste symfonie in F, op. 93
    Zondag 14 januari 2018 14:15 Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor & RFO Koperensemble: Bruckner en Mahler

    Groot Omroepkoor, Koperensemble van het Radio Filharmonisch Orkest, Marcus Creed (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Koperensemble van het Radio Filharmonisch Orkest, Marcus Creed (dirigent)
    Mahler, Penderecki, Tsjaikovski
    Bruckner Aequale in c, WAB 114
    Bruckner Aequale in c, WAB 149
    Bruckner Ave Maria, WAB 6
    Bruckner Christus factus est, WAB 11
    Bruckner Virga Jesse in e, WAB 52
    Tsjaikovski Hymne (uit 'Negen geestelijke koorwerken')
    Penderecki Song of the Cherubim
    Mahler Die zwei blauen Augen von meinem Schatz (uit 'Lieder eines fahrenden Gesellen') (arr. C. Gottwald)
    Mahler Im Abendrot (Adagietto) (uit 'Vijfde symfonie') (arr. C. Gottwald)
    Zondag 21 januari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Edo de Waart leidt Brahms’ Eerste symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Brahms, Bernstein
    Bernstein Lamentation (uit 'Eerste symfonie') Jeremiah
    Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
    Zondag 28 januari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Pintscher, Debussy, Escher en Takemitsu bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Matthias Pintscher (dirigent), Leila Josefowicz (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Matthias Pintscher (dirigent), Leila Josefowicz (viool), Nederlands Kamerkoor
    Debussy, Takemitsu, Pintscher
    Escher Passacaglia, op. 10 'In memoriam Willem Pijper'
    Pintscher Mar'eh
    Takemitsu Twill by Twilight
    Debussy Nocturnes, L. 91
    Vrijdag 2 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Sitkovetsky Trio in Beethovens Tripelconcert en Mendelssohn

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Christoph Poppen (dirigent), Sitkovetsky Trio
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Christoph Poppen (dirigent), Sitkovetsky Trio
    Mendelssohn, Beethoven, Sibelius
    Sibelius Finlandia, op. 26
    Beethoven Tripelconcert in C, op. 56
    Mendelssohn Vijfde symfonie in d, op. 107 'Reformatie'
    Zaterdag 3 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Bijzonder trio Ogrintchouk, Van Sambeek en Eijsackers

    Alexei Ogrintchouk (hobo), Bram van Sambeek (fagot), Hans Eijsackers (piano)
    Alexei Ogrintchouk (hobo), Bram van Sambeek (fagot), Hans Eijsackers (piano)
    Poulenc, Falla, Glinka
    Beethoven Pianotrio in Bes, op. 11
    Glinka Trio pathétique in d, G. IV/173
    Falla Asturiana, nr. 3 (uit 'Siete canciones populares españolas')
    Falla Polo, nr. 7 (uit 'Siete canciones populares españolas')
    Poulenc Trio, FP 43
    Zondag 4 februari 2018 11:00 Kleine Zaal
    Uitverkocht
  • Sitkovetsky Trio in Beethovens Tripelconcert en Mendelssohn

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Christoph Poppen (dirigent), Sitkovetsky Trio
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Christoph Poppen (dirigent), Sitkovetsky Trio
    Mendelssohn, Beethoven, Sibelius
    Sibelius Finlandia, op. 26
    Beethoven Tripelconcert in C, op. 56
    Mendelssohn Vijfde symfonie in d, op. 107 'Reformatie'
    Maandag 5 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Naar het Italië van Respighi, Martucci en Enrico Pace

    Radio Filharmonisch Orkest, Pietro Rizzo (dirigent), Enrico Pace (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Pietro Rizzo (dirigent), Enrico Pace (piano)
    Respighi, Martucci
    Martucci Tweede pianoconcert, op. 66
    Respighi Pini di Roma (uit 'Romeinse trilogie')
    Zondag 11 februari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Orgelsymfonie en Flammenschrift: Connesson, Escaich en Saint-Säens

    Radio Filharmonisch Orkest, Stéphane Denève (dirigent), Antoine Tamestit (altviool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Stéphane Denève (dirigent), Antoine Tamestit (altviool), Leo van Doeselaar (orgel)
    Saint-Saëns, Liszt, Escaich
    Connesson Flammenschrift
    Escaich Altvioolconcert (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee)
    Liszt Ave Maria von Arcadelt, S. 659, LW E14
    Saint-Saëns Derde symfonie in c, op. 78 'Orgelsymfonie'
    Zaterdag 17 februari 2018 14:15 Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert een exclusief Schumann-programma

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Nelson Goerner (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Nelson Goerner (piano)
    R. Schumann
    R. Schumann Ouverture 'Genoveva', op. 81
    R. Schumann Pianoconcert in a, op. 54
    R. Schumann Vierde symfonie in d, op. 120
    Zaterdag 17 februari 2018 20:15 Grote Zaal
  • Familieconcert: Tsjaikovski’s Doornroosje (6+)

    Noord Nederlands Orkest, Christian Baldini (dirigent), Reggie Naus (tekst)
    Noord Nederlands Orkest, Christian Baldini (dirigent), Reggie Naus (tekst), Noortje Herlaar (verteller), Kiki Jaski (regie)
    Tsjaikovski
    Tsjaikovski Introductie: Dans van de lila fee (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Tsjaikovski Adagio (uit 'Ballet 'Doornroosje'', op. 66)
    Tsjaikovski Pas de caractère: De gelaarsde kat en de witte kat (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Tsjaikovski Panorama (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Tsjaikovski Pas d'action: Adagio (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Tsjaikovski Polacca (uit 'Ballet 'Doornroosje'', op. 66)
    Tsjaikovski Mars (uit 'Ballet 'Doornroosje'', op. 66)
    Tsjaikovski Wals (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Zondag 18 februari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Marc Albrecht dirigeert een exclusief Schumann-programma

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Nelson Goerner (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Nelson Goerner (piano)
    R. Schumann
    R. Schumann Ouverture 'Genoveva', op. 81
    R. Schumann Pianoconcert in a, op. 54
    R. Schumann Vierde symfonie in d, op. 120
    Zondag 18 februari 2018 14:15 Grote Zaal
  • Isabelle Faust in Beethovens Vioolconcert

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Sir Mark Elder (dirigent), Isabelle Faust (viool)
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Sir Mark Elder (dirigent), Isabelle Faust (viool)
    Beethoven, Maier
    Maier Feestouverture voor 100 jaar Rotterdams Philharmonisch Orkest (In opdracht van het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Beethoven Vioolconcert in D, op. 61
    Zondag 25 februari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Fauré's Requiem door het Nederlands Kamerorkest en Nederlands Kamerkoor

    Nederlands Kamerorkest, Nederlands Kamerkoor, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Nederlands Kamerorkest, Nederlands Kamerkoor, Gordan Nikolić (viool/leiding), Risto Joost (koordirigent), Judith van Wanroij (sopraan), Martijn Cornet (bariton)
    Fauré, Vaughan Williams, Connesson
    Connesson nieuw werk
    Vaughan Williams Fantasia on a Theme by Thomas Tallis
    Fauré Requiem, op. 48
    Vrijdag 2 maart 2018 20:15 Grote Zaal
  • Alisa Weilerstein soleert in Elgars Celloconcert

    Ulster Orchestra, Rafael Payare (dirigent), Alisa Weilerstein (cello)
    Ulster Orchestra, Rafael Payare (dirigent), Alisa Weilerstein (cello)
    Sjostakovitsj, Elgar
    Elgar Celloconcert in e, op. 85
    Sjostakovitsj Eerste symfonie in f, op. 10
    Zondag 4 maart 2018 11:00 Grote Zaal
  • Chailly en Gluzman bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Riccardo Chailly (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Riccardo Chailly (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Stravinsky, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Tweede vioolconcert, op. 129
    Stravinsky De vuurvogel
    Vrijdag 9 maart 2018 20:15 Grote Zaal
  • IJzer, staal en schoonheid: Prokofjev en Roukens

    Radio Filharmonisch Orkest, Emilio Pomàrico (dirigent), Arthur Jussen (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Emilio Pomàrico (dirigent), Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano)
    Prokofjev, Roukens, Revueltas
    Revueltas Sensemayá
    Roukens Concert voor twee piano's (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Prokofjev Tweede symfonie in d, op. 40
    Zaterdag 10 maart 2018 14:15 Grote Zaal
  • Anna Fedorova met Rachmaninoffs Paganini-rapsodie

    Philharmonie Südwestfalen, Gerard Oskamp (dirigent), Anna Fedorova (piano)
    Philharmonie Südwestfalen, Gerard Oskamp (dirigent), Anna Fedorova (piano)
    R. Schumann, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Rapsodie op een thema van Paganini, op. 43
    R. Schumann Eerste symfonie in Bes, op. 38 'Frühling'
    Zondag 11 maart 2018 11:00 Grote Zaal
  • Brittens Four Sea Interludes en Beethovens Zevende symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Karina Canellakis (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Karina Canellakis (dirigent)
    Beethoven, Britten
    Britten Four Sea Interludes, op. 33a
    Beethoven Zevende symfonie in A, op. 92
    Zondag 18 maart 2018 11:00 Grote Zaal
  • Nobuko Imai en vrienden: kwartetten van Brahms en Beethoven

    Niek Baar (viool), Nobuko Imai (altviool), Ella van Poucke (cello)
    Niek Baar (viool), Nobuko Imai (altviool), Ella van Poucke (cello), Ben Kim (piano)
    Brahms, Beethoven
    Beethoven Pianokwartet in Es, WoO 36/1
    Brahms Derde pianokwartet in c, op. 60
    Zondag 25 maart 2018 11:00 Kleine Zaal
  • Vier Pasen met Mozarts Grote mis

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Lenneke Ruiten (sopraan), Sophie Harmsen (sopraan), Attilio Glaser (tenor), Morgan Pearse (bas)
    Mozart
    Mozart Mis in c, KV 427
    Zondag 1 april 2018 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Koperensemble van het Koninklijk Concertgebouworkest: van Bach tot Gershwin

    Koper van het Koninklijk Concertgebouworkest, Vesko Eschkenazy (viool)
    Koper van het Koninklijk Concertgebouworkest, Vesko Eschkenazy (viool)
    Monti, Gershwin, Händel
    Sjostakovitsj Festivalouverture, op. 96 (arr. P. Lawrence)
    Susato Suite (arr. J. Iveson)
    Albinoni Adagio in g (arr. S. Verhelst)
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048 (bew. C. Mowat)
    Piazzolla Ave Maria (arr. S. Verhelst)
    Händel The Arrival of the Queen of Sheba (uit 'Solomon', HWV 67) (arr. P. Archibald)
    Gershwin Gershwin Selection (arr. R. Bissill)
    Monti Csárdás (arr. S. Verhelst)
    Zondag 8 april 2018 11:00 Grote Zaal
  • Concertgebouworkest: Gatti meets Kavakos

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Leonidas Kavakos (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Leonidas Kavakos (viool)
    Honegger, K.A. Hartmann, Escher
    Connesson nieuw werk (In opdracht van het Koninklijk Concertgebouworkest)
    Escher Musique pour l'esprit en deuil
    K.A. Hartmann Concerto funebre
    Honegger Derde symfonie 'Liturgique'
    Vrijdag 13 april 2018 20:15 Grote Zaal
  • Thrillers met Jaap van Zweden: Jeths en Bartók

    Radio Filharmonisch Orkest, Jaap van Zweden (dirigent), Michelle DeYoung (mezzosopraan)
    Radio Filharmonisch Orkest, Jaap van Zweden (dirigent), Michelle DeYoung (mezzosopraan), Mikhail Petrenko (bas)
    Bartók, Jeths
    Jeths The Tell-Tale Heart (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Bartók Hertog Blauwbaards burcht, op. 11, Sz. 48
    Zaterdag 14 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Lorenzo Gatto en Julien Libeer: Beethovens Frühling

    Lorenzo Gatto (viool), Julien Libeer (piano)
    Lorenzo Gatto (viool), Julien Libeer (piano)
    Grieg, Beethoven, Schubert
    Schubert Sonatine in D, D 384
    Beethoven Sonate in F, op. 24 'Frühling'
    Grieg Derde sonate in c, op. 45
    Zondag 15 april 2018 11:00 Kleine Zaal
  • Dinsdagmiddagconcert: Liszts Tweede pianoconcert

    Beethoven Orchester Bonn, Dirk Kaftan (dirigent), Joseph Moog (piano)
    Beethoven Orchester Bonn, Dirk Kaftan (dirigent), Joseph Moog (piano)
    Liszt, R. Schumann
    R. Schumann Eerste symfonie in Bes, op. 38 'Frühling'
    Liszt Tweede pianoconcert in A
    Dinsdag 17 april 2018 15:30 Grote Zaal
  • Nederlands Blazers Ensemble: gestreken en geblazen

    Nederlands Blazers Ensemble, Pieter Wispelwey (cello)
    Nederlands Blazers Ensemble, Pieter Wispelwey (cello)
    Dvořák
    Dvořák Serenade in d, op. 44
    Dvořák Celloconcert in b, op. 104 (bew. J. Dušek)
    Donderdag 19 april 2018 20:15 Kleine Zaal
  • Nielsens 'Sinfonia semplice': niet zomaar eenvoudig

    Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Severin von Eckardstein (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Severin von Eckardstein (piano)
    Nielsen, Beethoven, Fagerlund
    Fagerlund nieuw werk (In opdracht van Het Koninklijk Concertgebouw voor NTR ZaterdagMatinee en Radio Filharmonisch Orkest)
    Beethoven Vierde pianoconcert in G, op. 58
    Nielsen Zesde symfonie, FS 116 Sinfonia semplice
    Zaterdag 21 april 2018 14:15 Grote Zaal
  • Albion Kwartet met indringende Schubert en Dvořák

    Albion Kwartet
    Albion Kwartet
    Dvořák, Schubert
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Dvořák Twaalfde strijkkwartet in F, op. 96, B 179 'Amerikaanse'
    Zondag 22 april 2018 11:00 Kleine Zaal
  • Groot Omroepkoor zingt Dvořáks Te Deum

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Tomáš Netopil (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Tomáš Netopil (dirigent), Olesya Golovneva (sopraan), Markus Butter (bariton)
    Vasks, Dvořák
    Dvořák De woudduif, op. 110
    Vasks The Fruit of Silence
    Dvořák Te Deum, op. 103
    Zondag 29 april 2018 11:00 Grote Zaal
  • Beethoven: Vijfde symfonie en Tweede pianoconcert

    Bournemouth Symphony Orchestra, Kirill Karabits (dirigent), Sunwook Kim (piano)
    Bournemouth Symphony Orchestra, Kirill Karabits (dirigent), Sunwook Kim (piano)
    Beethoven
    Beethoven Tweede pianoconcert in Bes, op. 19
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Zondag 6 mei 2018 11:00 Grote Zaal
  • Hamlet Pianotrio met Brahms en Beethoven

    Hamlet Pianotrio
    Hamlet Pianotrio
    Brahms, Beethoven
    Beethoven Pianotrio in Es, op. 70, nr. 2
    Brahms Derde pianotrio in c, op. 101
    Zondag 13 mei 2018 11:00 Kleine Zaal
  • Joshua Weilerstein dirigeert Mozarts Pianoconcert nr. 20 en Sjostakovitsj' Elfde

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Joshua Weilerstein (dirigent), Richard Goode (piano)
    Sjostakovitsj, Mozart
    Mozart Pianoconcert nr. 20 in d, KV 466
    Sjostakovitsj Elfde symfonie in g, op. 103 'Het jaar 1905'
    Maandag 14 mei 2018 20:15 Grote Zaal
  • Franse glorie: Debussy’s La mer en Ravels La valse

    Radio Filharmonisch Orkest, Jun Märkl (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Jun Märkl (dirigent)
    Ravel, Debussy, Poulenc
    Poulenc Les biches: Suite
    Debussy La mer, trois esquisses symphoniques, L. 109
    Ravel La valse
    Zondag 20 mei 2018 11:00 Grote Zaal
  • Christian Vásquez leidt Beethovens ‘Eroica’

    Het Gelders Orkest, Christian Vásquez (dirigent)
    Het Gelders Orkest, Christian Vásquez (dirigent)
    Beethoven
    Beethoven Ouverture (uit 'Egmont', op. 84)
    Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
    Zondag 27 mei 2018 11:00 Grote Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.