Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Wis filters
  • 23 apr. 2017
  • 2163
Componist

1 concert op zondag 23 april 2017

  • Liza Ferschtman met Beethovens Vioolconcert

    Kammerakademie Potsdam, Antonello Manacorda (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Kammerakademie Potsdam, Antonello Manacorda (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Beethoven, Mendelssohn
    Mendelssohn Ouverture 'Die Hebriden', op. 26
    Beethoven Vioolconcert in D, op. 61
    Zondag 23 april 2017 11:00 Grote Zaal

93 concerten vanaf maandag 24 april 2017

  • Sergei Khachatryan in Bruchs Eerste vioolconcert

    Stavanger Symfonisch Orkest, Christian Vásquez (dirigent), Sergei Khachatryan (viool)
    Stavanger Symfonisch Orkest, Christian Vásquez (dirigent), Sergei Khachatryan (viool)
    Dvořák, Bruch
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Dvořák Achtste symfonie in G, op. 88
    Zondag 30 april 2017 11:00 Grote Zaal
  • Calefax blaast sprookjes rond

    Calefax Rietkwintet
    Calefax Rietkwintet
    Tsjaikovski / Ellington, R. Strauss, Grieg
    Ravel Ma mère l'oye, suite (arr. R. Zuidam)
    Vleggaar Wake up sleeping beauty
    Grieg Peer Gynt, suite (arr. J.R. Althuis)
    R. Strauss Till Eulenspiegels lustige Streiche, op. 28 (arr. O. Boekhoorn)
    Tsjaikovski / Ellington Nutcracker Jazz Suite (arr. O. Boekhoorn)
    Zondag 7 mei 2017 11:00 Kleine Zaal
  • Jean-Guihen Queyras in Schumanns Celloconcert

    Radio Filharmonisch Orkest, Jakub Hrůša (dirigent), Jean-Guihen Queyras (cello)
    Radio Filharmonisch Orkest, Jakub Hrůša (dirigent), Jean-Guihen Queyras (cello)
    Dvořák, R. Schumann, V. Novák
    V. Novák In het Tatragebergte, op. 26
    R. Schumann Celloconcert in a, op. 129
    Dvořák Ouverture, op. 92 'Carnaval'
    Zondag 14 mei 2017 11:00 Grote Zaal
  • Stefan Vladar met vrolijke Mozart en serieuze Beethoven

    Concertgebouw Kamerorkest, Stefan Vladar (piano)
    Concertgebouw Kamerorkest, Stefan Vladar (piano)
    Beethoven, Schubert, Mozart
    Mozart Twaalfde pianoconcert in A, KV 414
    Schubert Impromptu in Ges, nr. 3 (uit 'Vier impromptus', D 899)
    Beethoven Strijkkwartet in f, op. 95 'Serioso' (arr. M. Waterman)
    Zondag 21 mei 2017 11:00 Grote Zaal
  • Antony Hermus met Mahlers Eerste symfonie

    Noord Nederlands Orkest, Antony Hermus (dirigent)
    Noord Nederlands Orkest, Antony Hermus (dirigent)
    Mahler
    Mahler Eerste symfonie (Hamburger versie incl. Blumine) in D 'Titan'
    Zondag 28 mei 2017 11:00 Grote Zaal
  • Het is bal! Jussens openen Robeco SummerNights

    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Arthur Jussen (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano)
    Prokofjev, Poulenc, Ravel
    Ravel Rapsodie espagnole
    Poulenc Concert voor twee piano's in d, op. 61
    Prokofjev Montagues en Capulets (uit 'Tweede suite Romeo en Julia', op. 64ter)
    Prokofjev De jonge Julia (uit 'Tweede suite Romeo en Julia', op. 64ter)
    Prokofjev Romeo en Julia voor het afscheid (uit 'Tweede suite Romeo en Julia', op. 64ter)
    Prokofjev Maskers (uit 'Eerste suite Romeo en Julia', op. 64bis)
    Prokofjev Balkonscène (Romeo en Julia) (uit 'Eerste suite Romeo en Julia', op. 64bis)
    Prokofjev De dood van Tybalt (uit 'Eerste suite Romeo en Julia', op. 64bis)
    Ravel Boléro
    Zaterdag 1 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Markus Stenz: Stravinsky’s Sacre en Beethovens Vijfde

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Stravinsky, J. Haydn, Beethoven
    Rebel Le Cahos (uit 'Les élémens')
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    J. Haydn Die Vorstellung des Chaos (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    Stravinsky Le sacre du printemps, tableaux de la Russie païenne en deux parties
    Zondag 2 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Martin Fröst en Amsterdam Sinfonietta met Mozart

    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Martin Fröst (klarinet)
    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Martin Fröst (klarinet)
    Fröst, Brahms, Mozart
    Mozart Adagio en Allegro in f, KV 594
    Mozart Klarinetconcert in A, KV 622
    Brahms Liebeslieder Walzer, op. 52a (arr. F. Hermann)
    Brahms Eerste Hongaarse dans, WoO 1
    Brahms Veertiende Hongaarse dans, WoO 1
    Brahms Hongaarse dansen nr. 21, WoO 1
    Fröst Klezmer Dance no. 3 (uit 'Klezmer Dances')
    Fröst Klezmer Dance no. 2 (uit 'Klezmer Dances')
    Maandag 3 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Rossini’s Il barbiere di Siviglia door Opera Zuid

    Opera Zuid, philharmonie zuidnederland, Per-Otto Johansson (dirigent)
    Opera Zuid, philharmonie zuidnederland, Per-Otto Johansson (dirigent), Luthando Qave (bariton, Figaro), Marcel van Dieren (bariton, Basilio), Stefan Stoll (bariton, Bartolo), Veerle Sanders (mezzosopraan, Berta), Romie Estèves (mezzosopraan, Rosina), Juraj Holly (tenor, Conte Almaviva), Rubèn Plantinga (bariton, Fiorello/officier), Geert Lageveen (regie), Leopold Witte (regie), Dieuweke van Reij (kostuum ontwerp)
    Rossini
    Rossini Il barbiere di Siviglia
    Dinsdag 4 juli 2017 19:30 Grote Zaal
  • Simone Lamsma in Mozarts ‘Turkse’ Vioolconcert in A

    Essener Philharmoniker, Tomáš Netopil (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Essener Philharmoniker, Tomáš Netopil (dirigent), Simone Lamsma (viool)
    Dvořák, Mozart, Weber
    Weber Ouverture (uit 'Der Freischütz', J 277, op. 77)
    Mozart Vioolconcert in A, KV 219
    Dvořák Achtste symfonie in G, op. 88
    Woensdag 5 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Concertgebouworkest speelt The Best of Bernstein

    Koninklijk Concertgebouworkest, John Wilson (dirigent), Kim Criswell (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, John Wilson (dirigent), Kim Criswell (sopraan), Scarlett Strallen (sopraan), Julian Ovenden (tenor), Nadim Naaman (bariton)
    Bernstein
    Bernstein New York, New York, nr. 2 (uit 'On the Town')
    Bernstein Lonely Town, nr. 7 (uit 'On the Town')
    Bernstein I Can Cook Too, nr. 10 (uit 'On the Town')
    Bernstein Dream With Me (uit 'Peter Pan')
    Bernstein A Little Bit In Love (uit 'Wonderful Town')
    Bernstein One Hundred Easy Ways To Lose A Man (uit 'Wonderful Town')
    Bernstein On the Waterfront - suite
    Bernstein Overture (uit 'Candide')
    Bernstein I Am Easily Assimilated (Buenos Aires) (uit 'Candide')
    Bernstein Nothing More Than This (uit 'Candide')
    Bernstein Glitter and Be Gay (uit 'Candide')
    Bernstein 1600 Pennsylvania Avenue
    Bernstein The Dance at the Gym (Blues, Promenade, Mambo, Cha-Cha, Meeting Scene, Jump) (uit 'West Side Story')
    Bernstein Maria (uit 'West Side Story')
    Bernstein Trouble in Tahiti
    Bernstein Wrong Note Rag (uit 'Wonderful Town')
    Vrijdag 7 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • The Summer of Love met Leo Blokhuis

    Leo Blokhuis (presentator), Frank Lammers (zang), Pablo van der Poel (zang)
    Leo Blokhuis (presentator), Frank Lammers (zang), Pablo van der Poel (zang), Tim Knol (zang), Anne Soldaat (zang, gitaar), Jeangu Macrooy (zang), Janne Schra (zang), Yorick van Norden (zang, gitaar), Tenfold (zang), Donald Madjid (zang), Paul Bond (toetsen), Reyer Zwart (bas), Jeroen Kleijn (drums)
    Zaterdag 8 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Ronald Brautigam soleert in Beethoven en Mozart

    Die Kölner Akademie, Michael Alexander Willens (dirigent), Ronald Brautigam (fortepiano)
    Die Kölner Akademie, Michael Alexander Willens (dirigent), Ronald Brautigam (fortepiano)
    Beethoven, Mozart
    Mozart Ouverture (uit 'Le nozze di Figaro', KV 492)
    Mozart Pianoconcert nr. 23 in A, KV 488
    Beethoven Overture, Adagio - Allegro molto con brio (uit 'Die Geschöpfe des Prometheus', op. 43)
    Beethoven Eerste pianoconcert in C, op. 15
    Zondag 9 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • SummerNight at the Opera: van Mozart tot Puccini

    Belgian National Orchestra, Aleksandar Markovic (dirigent), Jodie Devos (sopraan)
    Belgian National Orchestra, Aleksandar Markovic (dirigent), Jodie Devos (sopraan), Thomas Blondelle (tenor), Thomas Oliemans (bariton)
    Puccini, Lehár, J. Strauss jr.
    Rossini Ouverture (uit 'L'Italiana in Algeri')
    Mozart Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen (uit 'Die Zauberflöte', KV 620)
    Mozart 'La ci darem la mano' (uit 'Don Giovanni', KV 527)
    Wagner Wie Todesahnung Dämm'rung deckt die Lande (uit 'Tannhäuser', WWV 70)
    Wagner O du mein holder Abendstern (uit 'Tannhäuser', WWV 70)
    Bellini Ah! non credea mirarti (akte 2) (uit 'La sonnambula')
    Bellini Ah! non giunge (akte 2) (uit 'La sonnambula')
    Tsjaikovski Ya vas lyublyu (uit 'Schoppenvrouw', op. 68)
    Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
    Verdi Gualtier Maldè!...Caro Nome (uit 'Rigoletto')
    J. Strauss jr. Ouverture (uit 'Die Fledermaus', op. 362)
    Lehár Dein ist mein ganzes Herz (uit 'Das Land des Lächelns')
    Lehár Lippen schweigen, 's flustern Geigen: Hab' mich lieb! (uit 'Die lustige Witwe')
    Verdi Parigi, o cara noi lasceremo (uit 'La traviata')
    Verdi Di Provenza il mar (uit 'La traviata')
    Puccini E lucevan le stelle (uit 'Tosca')
    Verdi Alzati! là tuo figlio (uit 'Un ballo in maschera')
    Verdi Eri tu che macchiavi (uit 'Un ballo in maschera')
    Puccini Nessun dorma! (uit 'Turandot')
    Verdi Libiamo, ne'lieti calici (Brindisi) (uit 'La traviata')
    Woensdag 12 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Andreas Brantelid in Dvořáks Celloconcert

    Radio Filharmonisch Orkest, Otto Tausk (dirigent), Andreas Brantelid (cello)
    Radio Filharmonisch Orkest, Otto Tausk (dirigent), Andreas Brantelid (cello)
    Tsjaikovski, Dvořák
    Dvořák Celloconcert in b, op. 104
    Tsjaikovski Vijfde symfonie in e, op. 64
    Donderdag 13 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Hannes Minnaar in Beethovens 'Kaiserkonzert'

    Orkest van het Oosten, Jan Willem de Vriend (dirigent), Hannes Minnaar (piano)
    Orkest van het Oosten, Jan Willem de Vriend (dirigent), Hannes Minnaar (piano)
    Beethoven
    Beethoven Ouverture 'Coriolan' in c, op. 62
    Beethoven Vijfde pianoconcert in Es, op. 73 'Kaiserkonzert'
    Beethoven Zevende symfonie in A, op. 92
    Zondag 16 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Rimski-Korsakovs Sheherazade, Joseph Moog in Chopin

    philharmonie zuidnederland, Dmitri Liss (dirigent), Joseph Moog (piano)
    philharmonie zuidnederland, Dmitri Liss (dirigent), Joseph Moog (piano)
    Rimski-Korsakov, Chopin
    Chopin Tweede pianoconcert in f, op. 21
    Rimski-Korsakov Sheherazade, op. 35 'Symfonische suite naar Duizend-en-één-nacht'
    Chopin Trois Nocturnes, op. 15
    Woensdag 19 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • 'Pastorale' van Beethoven, Viviane Hagner speelt Bruch

    Beethoven Orchester Bonn, Christof Prick (dirigent), Viviane Hagner (viool)
    Beethoven Orchester Bonn, Christof Prick (dirigent), Viviane Hagner (viool)
    Beethoven, Bruch, Brahms
    Brahms Variaties op een thema van J. Haydn in Bes, op. 56a
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Beethoven Zesde symfonie in F, op. 68 'Pastorale'
    Donderdag 20 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Branford Marsalis Quartet with special guest Kurt Elling

    Branford Marsalis (saxofoons), Kurt Elling (zang), Joey Calderazzo (piano)
    Branford Marsalis (saxofoons), Kurt Elling (zang), Joey Calderazzo (piano), Eric Revis (bas), Justin Faulkner (drums)
    Vrijdag 21 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Sabrina Starke: Imagine

    Sabrina Starke (zang), Nick Croes (gitaar), Jordy Klafsvel (toetsen)
    Sabrina Starke (zang), Nick Croes (gitaar), Jordy Klafsvel (toetsen), Hugo den Oudsten (bas), Salle de Jonge (drums)
    Zaterdag 22 juli 2017 20:00 Kleine Zaal
  • Arthur en Lucas Jussen spelen Stravinsky’s Le sacre

    Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano)
    Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano)
    A. Berio, Stravinsky, Piazzolla
    Fauré Berceuse (uit 'Dolly Suite', Op. 56)
    Fauré Mi-a-ou (uit 'Dolly Suite', Op. 56)
    Fauré Jardin de Dolly (uit 'Dolly Suite', Op. 56)
    Fauré Pas Espagnol (uit 'Dolly Suite', Op. 56)
    Debussy Rêverie, L. 68
    Debussy L'isle joyeuse, L. 106
    Gershwin Preludes
    Villa-Lobos Danca do Indio Blanco
    Piazzolla Libertango
    Stravinsky Le sacre du printemps (versie voor vier handen)
    A. Berio Maria Isabella Wals
    Zaterdag 22 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Viva la Diva: Metropole Orkest, Sven Ratzke en Tania Kross

    Metropole Orkest, Hans Ek (dirigent), Tania Kross (mezzosopraan)
    Metropole Orkest, Hans Ek (dirigent), Tania Kross (mezzosopraan), Sven Ratzke (zang)
    Zondag 23 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Janine Jansen, Mozart en Beethoven

    The Deutsche Kammerphilharmonie Bremen, Florian Donderer (viool/leiding), Janine Jansen (viool)
    The Deutsche Kammerphilharmonie Bremen, Florian Donderer (viool/leiding), Janine Jansen (viool)
    Beethoven, J.S. Bach, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 34 in C, KV 338
    Mozart Derde vioolconcert in G, KV 216
    J.S. Bach Aria (uit 'Goldberg-variaties', BWV 988) (arr. D. Sitkovetsky)
    Mozart Chaconne. Allegro - Larghetto - Allegro (uit 'Balletmuziek (uit 'Idomeneo')', KV 367)
    Mozart Largo - Allegretto - Piú allegro (uit 'Balletmuziek (uit 'Idomeneo')', KV 367)
    Beethoven Eerste symfonie in C, op. 21
    Woensdag 26 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Alexander Gavrylyuk speelt Rachmaninoffs Derde pianoconcert

    Orchestre National de Lille, Alexandre Bloch (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
    Orchestre National de Lille, Alexandre Bloch (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
    Stravinsky, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Derde pianoconcert in d, op. 30
    Rachmaninoff Prelude in gis, nr. 12 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
    Stravinsky Suite 'De vuurvogel'
    Stravinsky Circus Polka, composed for a young elephant
    Donderdag 27 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Elias Kwartet en Raphael Wallfisch: Schubert en Mendelssohn

    Raphael Wallfisch (cello), Elias Kwartet
    Raphael Wallfisch (cello), Elias Kwartet
    Schubert, Mendelssohn
    Mendelssohn Tweede strijkkwartet in a, op. 13
    Schubert Strijkkwintet in C, D 956, op. posth. 163
    Donderdag 27 juli 2017 20:00 Kleine Zaal
  • Jazz Orchestra of the Concertgebouw: jubileumfeest onder vrienden

    Jazz Orchestra of the Concertgebouw, Dennis Mackrel (dirigent), Simin Tander (zang)
    Jazz Orchestra of the Concertgebouw, Dennis Mackrel (dirigent), Simin Tander (zang), Madeline Bell (zang), Ronald Snijders (fluit), Ben van Gelder (saxofoon), Tineke Postma (saxofoon), Reinier Baas (gitaar), Henk Meutgeert (gastdirigent), Rob Horsting (gastdirigent)
    Zondag 30 juli 2017 20:00 Grote Zaal
  • Ray Chen speelt Mendelssohns Vioolconcert

    Würth Philharmoniker, Dennis Russell Davies (dirigent), Ray Chen (viool)
    Würth Philharmoniker, Dennis Russell Davies (dirigent), Ray Chen (viool)
    Dvořák, Mendelssohn, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 32 in G, KV 318
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Dvořák Negende symfonie in e, op. 95 'Uit de Nieuwe Wereld'
    Dvořák Slavische dans in C (uit 'Slavische dansen', op. 46)
    Woensdag 2 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Aurora Orchestra & Nicholas Collon: Beethoven uit het hoofd

    Aurora Orchestra, Nicholas Collon (dirigent)
    Aurora Orchestra, Nicholas Collon (dirigent)
    Beethoven, R. Strauss
    R. Strauss Metamorphosen
    Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
    Vrijdag 4 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Arabella Steinbacher speelt Brahms, Schubert nu ‘vollendet’

    Münchner Symphoniker, Kevin John Edusei (dirigent), Arabella Steinbacher (viool)
    Münchner Symphoniker, Kevin John Edusei (dirigent), Arabella Steinbacher (viool)
    Ysaÿe, Schubert, Brahms
    F. Berwald Ouverture 'Estrella de Soria'
    Brahms Vioolconcert in D, op. 77
    Schubert Achtste symfonie in b, D 579 'Unvollendete' (bew. M. Venzago)
    Ysaÿe Obsession: Prélude (uit 'Sonate in a', op. 27, nr. 2)
    Zondag 6 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • SummerNight at the Movies I: van Superman tot Ice Age

    Münchner Symphoniker, Andreas Schüller (dirigent), Christiaan Kuyvenhoven (presentator)
    Münchner Symphoniker, Andreas Schüller (dirigent), Christiaan Kuyvenhoven (presentator)
    Bernstein, Williams, Copland
    Newman 20th Century Fox Fanfare
    Grieg Prelude: Morning Mood (Morgenstemning) (uit 'Peer Gynt', op. 23)
    Grieg The Death of Åse (Åses død) (uit 'Peer Gynt', op. 23)
    Grieg Anitra's Dance (Anitras dans) (uit 'Peer Gynt', op. 23)
    Grieg In the Hall of the Mountain King (I Dovregubbens hall) (uit 'Peer Gynt', op. 23)
    Rota The Godfather Waltz (uit 'The Godfather')
    Rota Love theme from The Godfather (uit 'The Godfather')
    Chatsjatoerjan Adagio van Spartacus en Phrygia (uit 'Tweede suite 'Spartacus'')
    Chatsjatoerjan Sabeldans
    Copland Fanfare for the Common Man
    Williams Suite 'Harry Potter and the Sorcerer's Stone'
    Bernstein The Magnificent Seven
    Williams March (uit 'Superman')
    Bernstein Medley West Side Story
    Chatsjatoerjan Waltz (uit 'Maskerade suite')
    Williams Raiders March (uit 'Indiana Jones')
    Williams Main Theme (uit 'Schindler's List')
    Dinsdag 8 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Nino Gvetadze speelt Beethovens Derde pianoconcert

    JeugdOrkest Nederland, Jurjen Hempel (dirigent), Nino Gvetadze (piano)
    JeugdOrkest Nederland, Jurjen Hempel (dirigent), Nino Gvetadze (piano)
    Rachmaninoff, Beethoven, Fiumara
    Fiumara Here Comes Everybody
    Beethoven Derde pianoconcert in c, op. 37
    Rachmaninoff Symfonische dansen, op. 45
    Woensdag 9 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Piotr Anderszewski en Kammerorchester Basel: Mozart

    Kammerorchester Basel, Piotr Anderszewski (piano/leiding), Hugo Ticciati (concertmeester)
    Kammerorchester Basel, Piotr Anderszewski (piano/leiding), Hugo Ticciati (concertmeester)
    Beethoven, Satie, Mozart
    Poulenc Sinfonietta, FP 141
    Mozart Twaalfde pianoconcert in A, KV 414
    Satie Eerste gymnopédie (ork. C. Debussy)
    Satie Derde gymnopédie (ork. C. Debussy)
    Mozart Pianoconcert nr. 24 in c, KV 491
    Beethoven Andante con moto (uit 'Sechs Bagatellen', op. 126)
    Donderdag 10 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Liza Ferschtman in Sibelius’ Vioolconcert

    Symfonieorkest Vlaanderen, Jan Latham-Koenig (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Symfonieorkest Vlaanderen, Jan Latham-Koenig (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Mortelmans, Tsjaikovski, Sibelius
    Sibelius Aan de kasteelpoort: Grave largamente (uit 'Pelléas et Mélisande', op. 46)
    Sibelius Mélisande: Andantino con moto (uit 'Pelléas et Mélisande', op. 46)
    Sibelius Entr'acte: Allegretto (uit 'Pelléas et Mélisande', op. 46)
    Sibelius Mélisandes dood: Andante (uit 'Pelléas et Mélisande', op. 46)
    Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
    Tsjaikovski Tweede symfonie in c, op. 17 'Kleinrussische'
    Mortelmans Elegie II 'Hartverheffing'
    Zaterdag 12 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Lahav Shani met Rhapsody in Blue in Amerikaans programma

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Lahav Shani (piano/dirigent)
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Lahav Shani (piano/dirigent)
    Bernstein, Gershwin, Weill
    Ives The Unanswered Question
    Weill Tweede symfonie
    Gershwin Rhapsody in Blue
    Bernstein Symphonic Dances (uit 'West Side Story')
    Bernstein Ouverture uit 'Candide'
    Woensdag 16 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Lars Vogt, Christian & Tanja Tetzlaff: Beethoven

    Royal Northern Sinfonia, Lars Vogt (piano/leiding), Christian Tetzlaff (viool)
    Royal Northern Sinfonia, Lars Vogt (piano/leiding), Christian Tetzlaff (viool), Tanja Tetzlaff (cello)
    Dvořák, Beethoven
    Beethoven Overture, Adagio - Allegro molto con brio (uit 'Die Geschöpfe des Prometheus', op. 43)
    Beethoven Tripelconcert in C, op. 56
    Dvořák Andante moderato - Allegretto scherzando - Allegro (uit 'Pianotrio in e', op. 90 'Dumky')
    Beethoven Vierde symfonie in Bes, op. 60
    Beethoven Allegro ma non troppo (uit 'Vierde symfonie in Bes', op. 60)
    Donderdag 17 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Simone Lamsma speelt Korngold, NJO met Petroesjka

    Nationaal Jeugd Orkest, Simone Lamsma (viool), Mark Wigglesworth (dirigent)
    Nationaal Jeugd Orkest, Simone Lamsma (viool), Mark Wigglesworth (dirigent)
    Stravinsky, Korngold, Wagner
    Wagner Ouverture en Venusbergmuziek (uit 'Tannhäuser'), WWV 70
    Korngold Vioolconcert in D, op. 35
    Stravinsky Petroesjka
    Vrijdag 18 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • De Vriend & Camerata RCO: Vivaldi’s De vier jaargetijden

    Camerata RCO , Jan Willem de Vriend (dirigent), Tjeerd Top (viool)
    Camerata RCO , Jan Willem de Vriend (dirigent), Tjeerd Top (viool)
    Mascagni, Cherubini, Puccini
    Vivaldi De vier jaargetijden, op. 8
    Page Stairway to Heaven
    Rossini Ouverture (uit 'La Cenerentola')
    Verdi Intermezzo derde bedrijf (uit 'La traviata')
    Puccini Quando me'n vo' soletta la via (uit 'La bohème')
    Cherubini E che? lo son Medea (uit 'Medea')
    Mascagni Intermezzo sinfonico (uit 'Cavalleria rusticana')
    Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
    Verdi Libiamo, ne'lieti calici (Brindisi) (uit 'La traviata')
    Zondag 20 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Vioolconcerten van Bach door Isabelle Faust & Akamus

    Akademie für Alte Musik Berlin, Isabelle Faust (viool), Bernhard Forck (viool/leiding)
    Akademie für Alte Musik Berlin, Isabelle Faust (viool), Bernhard Forck (viool/leiding)
    Vivaldi, C.Ph.E. Bach, J.S. Bach
    J.S. Bach Tweede orkestsuite in a, BWV 1067a
    J.S. Bach Vioolconcert in E, BWV 1042
    J.S. Bach Vioolconcert in a, BWV 1041
    C.Ph.E. Bach Vijfde sinfonia in b, Wq 182
    J.S. Bach Dubbel concert in d, BWV 1043 'Double'
    Vivaldi L'estro armonico, op. 3, nr. 11, RV 565
    Dinsdag 22 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Arthur en Lucas Jussen spelen de Carmina Burana

    Het Koorbiënnale Festivalkoor, Nieuw Amsterdams Kinderkoor (o.l.v. Eline Welle), Béni Csillag (dirigent)
    Het Koorbiënnale Festivalkoor, Nieuw Amsterdams Kinderkoor (o.l.v. Eline Welle), Béni Csillag (dirigent), Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano), Katharine Dain (sopraan), Yves Saelens (tenor), Dietrich Henschel (bariton), Slagwerkgroep van het Radio Filharmonisch Orkest (slagwerk)
    Orff
    Orff Carmina Burana
    Woensdag 23 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal: Hotel Victoria

    Carel Kraayenhof (bandoneon), Juan Pablo Dobal (piano)
    Carel Kraayenhof (bandoneon), Juan Pablo Dobal (piano)
    Piazzolla, Carlos Sanders, Toro
    Latasa Hotel Victoria
    Kraayenhof Enny
    Kraayenhof Ñata blanca
    Fleury Te vas milonga
    Ramirez La equívoca
    Dobal Sudamérica
    Dobal Aire de cueca
    Kraayenhof Frieda's milonga
    Kraayenhof Opera 79
    Mercau Soria Vamos a chayar
    Dobal Cueca de las nubes
    Jiménez De allá
    Toro El Antigal
    Kraayenhof Loco lindo
    Dobal Candombe sin esclavos
    Dobal Remanso
    Carlos Sanders Luna de arrabal
    Kraayenhof So many partings
    Dobal Cuando despierto mañana
    Piazzolla Adiós nonino
    Kraayenhof Where are you
    Donderdag 24 augustus 2017 20:00 Kleine Zaal
  • RCO en Gatti met de hemelse Vierde symfonie van Mahler

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Chen Reiss (sopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent), Chen Reiss (sopraan)
    Mahler, J. Haydn
    J. Haydn Symfonie nr. 82 in C 'L'ours'
    Mahler Vierde symfonie in G
    Donderdag 24 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • SummerNight at the Movies II: van Dallas tot Downton Abbey

    Noord Nederlands Orkest, Christian Schumann (dirigent), Harry Piekema (presentator)
    Noord Nederlands Orkest, Christian Schumann (dirigent), Harry Piekema (presentator)
    Elfman, Tiersen, Powell
    Goldsmith Universal Studios Theme
    Moesorgski Nacht op de kale berg
    Saint-Saëns Danse macabre
    Lunn The Suite (uit 'Downton Abbey') (arr. D. Wagner)
    Beal House of Cards (arr. R. Ford)
    Djawadi Game of Thrones (arr. G.P. van Schaik)
    Immel Theme from Dallas (arr. H. Mancini)
    Dale Surfrider (uit 'Pulp Fiction') (arr. G.P. van Schaik)
    Dale Misirlou (uit 'Pulp Fiction') (arr. G.P. van Schaik)
    R. Strauss Einleitung (Sonnenaufgang) (uit 'Also sprach Zarathustra', op. 30)
    Williams Hook
    Williams Flying theme (uit 'E.T. The Extra-Terrestrial')
    Powell How to Train Your Dragon
    Tiersen Amélie
    Elfman Main Theme (uit 'Men in Black')
    Elfman Batman Suite
    Williams Imperial March (uit 'Star Wars')
    Zaterdag 26 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Schubert en Mozart in handen van het Doric Kwartet

    Doric Kwartet
    Doric Kwartet
    Schubert, Mozart, Britten
    Britten Derde strijkkwartet, op. 94
    Mozart Strijkkwartet in Bes, KV 589 'Pruisisch'
    Schubert Strijkkwartet in G, D 887
    Zaterdag 26 augustus 2017 20:00 Kleine Zaal
  • Russisch programma met Boris Giltburgs Rachmaninoff

    Residentie Orkest, Boris Giltburg (piano), Nicholas Collon (dirigent)
    Residentie Orkest, Boris Giltburg (piano), Nicholas Collon (dirigent)
    Tsjaikovski, Sibelius, Rachmaninoff
    Humperdinck Vorspiel (uit 'Hans en Grietje')
    Rachmaninoff Tweede pianoconcert in c, op. 18
    Sibelius Valse triste, op. 44 no. 1 (Uit 'Kuolema', op 44)
    Tsjaikovski Vierde symfonie in f, op. 36
    Zondag 27 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Greetje Kauffeld viert 60-jarig podiumjubileum

    Greetje Kauffeld (zang), Dig d'Diz, Jan Menu (bariton saxofoon)
    Greetje Kauffeld (zang), Dig d'Diz, Jan Menu (bariton saxofoon), Maarten van der Grinten (gitaar), Jan Voogd (contrabas), Ack van Rooyen (flugelhorn), Paul Haenen (special guest)
    Zondag 27 augustus 2017 20:00 Kleine Zaal
  • ‘People’s diva’ Renée Fleming zingt Strauss en Barber

    Royal Stockholm Philharmonic Orchestra, Sakari Oramo (dirigent), Renée Fleming (sopraan)
    Royal Stockholm Philharmonic Orchestra, Sakari Oramo (dirigent), Renée Fleming (sopraan)
    Brahms, R. Schumann, R. Strauss
    Beethoven Ouverture 'Leonore' nr. 3 in C, op. 72b
    Barber Knoxville: Summer of 1915, op. 24
    R. Strauss Daphnes Verwandlung (uit 'Daphne', op. 82)
    R. Schumann Derde symfonie in Es, op. 97 'Rheinische'
    Barber Sure on This Shining Night, op. 13, nr. 3
    R. Strauss Morgen, nr. 4 (uit 'Vier Lieder', op. 27)
    Brahms Vierde Hongaarse dans in fis, WoO 1
    Maandag 28 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Jean-Yves Thibaudet met Gustav Mahler Jugendorchester

    Gustav Mahler Jugendorchester, Ingo Metzmacher (dirigent), Jean-Yves Thibaudet (piano)
    Gustav Mahler Jugendorchester, Ingo Metzmacher (dirigent), Jean-Yves Thibaudet (piano)
    Chopin, Ravel, Bartók
    Schönberg Begleitungsmusik zu einer Lichtspielszene, op. 34
    Gershwin Pianoconcert in F
    Bartók De wonderbaarlijke mandarijn, op. 19
    Ravel Daphnis et Chloé, tweede suite
    Chopin Nocturne in bes (uit 'Drie nocturnes', op. 9)
    Dinsdag 29 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Gatti leidt RCO in Bruckners Negende symfonie

    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Daniele Gatti (dirigent)
    Bruckner, Rihm, Weber
    Weber Ouverture (uit 'Euryanthe', J 291, op. 81)
    Rihm IN-SCHRIFT
    Bruckner Negende symfonie in d 'Dem lieben Gott'
    Woensdag 30 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Last of the SummerNights

    Radio Filharmonisch Orkest, Antony Hermus (dirigent), Nemanja Radulovic (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Antony Hermus (dirigent), Nemanja Radulovic (viool), Karin Strobos (mezzosopraan)
    Márquez, Ravel, Bizet
    Copland Fanfare for the Common Man
    Roukens Chase (In opdracht van Koninklijk Concertgebouworkest)
    Mozart Ouverture (uit 'La clemenza di Tito', KV 621)
    Mozart Parto, parto (uit 'La clemenza di Tito', KV 621)
    Rossini Ouverture (uit 'Il barbiere di Siviglia')
    Rossini Aria 'Una voce poco fa' (uit 'Il barbiere di Siviglia')
    Sjostakovitsj The Gadfly, op. 97a
    Tsjaikovski Russische dans (uit 'Het zwanenmeer', op. 20)
    R. Strauss Till Eulenspiegels lustige Streiche, op. 28
    Falla/Burgers Tweede suite (uit 'El sombrero de tres picos')
    Bizet Près des remparts de Séville [Seguidilla] (uit 'Carmen')
    Bizet Danse bohème (uit 'Carmen')
    Ravel Tzigane, rapsodie de concert
    Márquez Danzón 2
    Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
    Donderdag 31 augustus 2017 20:00 Grote Zaal
  • Openingsconcert: Tsjaikovski’s Vioolconcert

    Düsseldorfer Symphoniker, Alexandre Bloch (dirigent), Alena Baeva (viool)
    Düsseldorfer Symphoniker, Alexandre Bloch (dirigent), Alena Baeva (viool)
    Tsjaikovski
    Tsjaikovski Vioolconcert in D, op. 35
    Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b
    Zondag 3 september 2017 11:00 Grote Zaal
  • Noa Wildschut in Mozarts Vioolconcert in A

    Radio Filharmonisch Orkest, Leonardo García Alarcón (dirigent), Noa Wildschut (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Leonardo García Alarcón (dirigent), Noa Wildschut (viool)
    J. Haydn, Mozart, Rameau
    Rameau Hippolyte et Aricie
    Mozart Vioolconcert in A, KV 219
    J. Haydn Symfonie nr. 26 in d 'Lamentatione'
    Zondag 10 september 2017 11:00 Grote Zaal
  • Harriet Krijgh speelt Haydns Celloconcert in C

    Concertgebouw Kamerorkest, Jelena Ristic (concertmeester), Harriet Krijgh (cello)
    Concertgebouw Kamerorkest, Jelena Ristic (concertmeester), Harriet Krijgh (cello)
    Händel/Halvorsen, J. Haydn, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 29 in A, KV 201
    J. Haydn Celloconcert in C, Hob. VIIb: 1
    Händel/Halvorsen Passacaglia
    Zondag 17 september 2017 11:00 Grote Zaal
  • Markus Stenz dirigeert Beethovens Negende symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Aga Mikolaj (sopraan), Kristina Hammarström (alt), Zoltán Nyári (tenor), Tareq Nazmi (bas)
    Beethoven
    Beethoven Negende symfonie in d, op. 125
    Zondag 24 september 2017 11:00 Grote Zaal
  • Liza Ferschtman in Mendelssohns Vioolconcert

    Residentie Orkest, Jan Willem de Vriend (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Residentie Orkest, Jan Willem de Vriend (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Schubert, Mendelssohn
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Schubert Achtste symfonie in b, D 759 'Unvollendete'
    Zondag 1 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Met Gustavo Gimeno naar Dvořáks ‘Nieuwe wereld’

    Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Dvořák, Ives
    Ives Central Park in the Dark
    Dvořák Negende symfonie in e, op. 95 'Uit de Nieuwe Wereld'
    Zondag 8 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Akamus en Amandine Beyer met Vivaldi

    Akademie für Alte Musik Berlin, Amandine Beyer (viool/leiding)
    Akademie für Alte Musik Berlin, Amandine Beyer (viool/leiding)
    Vivaldi, Fasch
    Fasch Sinfonia in g, FWV M:g1
    Vivaldi De vier jaargetijden, op. 8
    Zondag 15 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Winnaar Liszt Concours in virtuoos programma met RFO

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    R. Schumann
    R. Schumann Derde symfonie in Es, op. 97 'Rheinische'
    Zondag 22 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Familieconcert: Halloween (6+)

    Nordwestdeutsche Philharmonie, Markus Huber (dirigent), Frank Lammers (verteller)
    Nordwestdeutsche Philharmonie, Markus Huber (dirigent), Frank Lammers (verteller), Paul van Loon (tekstschrijver)
    De Abreu, Williams, Badelt
    Bernstein Overture (uit 'Candide')
    Humperdinck Hexenritt (uit 'Hänsel und Gretel')
    Stravinsky Danse infernale du roi Kastcheï (uit 'De vuurvogel')
    Rimski-Korsakov De vlucht van de hommel
    Saint-Saëns Danse macabre
    Badelt Pirates of the Carribean
    Williams Flying theme (uit 'E.T. The Extra-Terrestrial')
    De Abreu Tico-Tico
    Zondag 29 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Beethovens Zesde en Mischa Maisky in Saint-Saëns

    Musikkollegium Winterthur, Thomas Zehetmair (dirigent), Mischa Maisky (cello)
    Musikkollegium Winterthur, Thomas Zehetmair (dirigent), Mischa Maisky (cello)
    Beethoven, Saint-Saëns
    Saint-Saëns Eerste celloconcert in a, op. 33
    Beethoven Zesde symfonie in F, op. 68 'Pastorale'
    Zondag 5 november 2017 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Groot Omroepkoor met Schuberts roerende Stabat Mater

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Maartje Rammeloo (sopraan), Fabio Trümpy (tenor), André Morsch (bariton)
    Schubert, Ives
    Ives Derde symfonie 'The camp meeting'
    Schubert Stabat Mater in f, D. 383
    Zondag 12 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • Vadim Gluzman in Bruchs Eerste vioolconcert

    Luzerner Sinfonieorchester , James Gaffigan (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Luzerner Sinfonieorchester , James Gaffigan (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Brahms, Bruch
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Brahms Tweede serenade in A, op. 16
    Zondag 19 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • Turning East: Abir El Abed & Amsterdams Andalusisch Orkest

    Abir El Abed (zang), Amsterdams Andalusisch Orkest, Ahmed El Maai (qanun/leiding)
    Abir El Abed (zang), Amsterdams Andalusisch Orkest, Ahmed El Maai (qanun/leiding), Abderrahim Semlali (viool/leiding), Edsart Udo de Haes (flamenco gitaar), Haytham Safia ('ud), Ahmed Khaili (darbuka), Dwight Breinburg (tar), Jaafar Lougmani (altviool), Avishai Darash (piano), Daniel van Huffelen (contrabas), Marianne Noordink (ney)
    Maandag 20 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Turning East: Caravan - Julian Schneemann & Friends

    Julian Schneemann (piano/compositie), Bart Schneemann (hobo), Emmy Storms (viool)
    Julian Schneemann (piano/compositie), Bart Schneemann (hobo), Emmy Storms (viool), Jawa Manla (ud), Jeroen Batterink (slagwerk), Nederlands Blazers Ensemble
    Dinsdag 21 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Turning East: Melhem Zein (VIP)

    Melhem Zein
    Melhem Zein
    Woensdag 22 november 2017 20:30 Grote Zaal
  • Turning East: Melhem Zein

    Melhem Zein
    Melhem Zein
    Woensdag 22 november 2017 20:30 Grote Zaal
  • Turning East: Bach ontmoet soefi

    Bart Schneemann (hobo), Haleh Seyfizadeh (zang), Elisabeth Hetherington (zang)
    Bart Schneemann (hobo), Haleh Seyfizadeh (zang), Elisabeth Hetherington (zang), Ali Ghamsari (tar), David Mackor (theorbe), Nederlands Blazers Ensemble
    Zaterdag 25 november 2017 20:15 Kleine Zaal
    Uitverkocht
  • Arthur en Lucas Jussen spelen dubbelconcerten Bach

    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Lucas Jussen (piano)
    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano)
    Mozart, J.S. Bach
    J.S. Bach Concerto in c, BWV 1060
    Mozart Serenade in D, KV 239 'Notturna'
    J.S. Bach Concert in C, BWV 1061
    Zondag 26 november 2017 11:00 Grote Zaal
    Uitverkocht
  • Hannes Minnaar met Mozarts Pianoconcert nr. 22

    philharmonie zuidnederland, Kevin John Edusei (dirigent), Hannes Minnaar (piano)
    philharmonie zuidnederland, Kevin John Edusei (dirigent), Hannes Minnaar (piano)
    Beethoven, Mozart
    Mozart Pianoconcert nr. 22 in Es, KV 482
    Beethoven Achtste symfonie in F, op. 93
    Zondag 3 december 2017 11:00 Grote Zaal
  • Arabella Steinbacher speelt vioolfavorieten

    Stavanger Symfonisch Orkest, Christian Vásquez (dirigent), Arabella Steinbacher (viool)
    Stavanger Symfonisch Orkest, Christian Vásquez (dirigent), Arabella Steinbacher (viool)
    Wagner, Chausson, Saint-Saëns
    Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
    Saint-Saëns Introduction et rondo capriccioso in a, op. 28
    Verdi Ouverture (uit 'I Vespri siciliani')
    Chausson Poème in es, op. 25
    Wagner Ouverture (uit 'Tannhäuser', WWV 70)
    Zondag 10 december 2017 11:00 Grote Zaal
  • Tölzer Knabenchor: Europese Kerstklassiekers

    Tölzer Knabenchor, Theresa Förg (harp), Clemens Haudum (orgel/piano)
    Tölzer Knabenchor, Theresa Förg (harp), Clemens Haudum (orgel/piano), Christian Fliegner (dirigent)
    Nordqvist, Traditioneel
    Traditioneel Ach, wann kommen jene Stunden
    Traditioneel Gegrüsst seist du, Maria
    Traditioneel Wer klopfet an
    Traditioneel Felsenharte Bethlehemiten
    Traditioneel Mürztaler Engelruf
    Traditioneel Mi hat a schöns Engerle derschreckt
    Traditioneel Buama auf, die Zeit ist da
    Traditioneel Jetzt hat sich halt auftan
    Traditioneel O heiliges Kind, wir grüssen dich
    Traditioneel Es werd scho glei dumpa
    Traditioneel Da drobn auf dem Berge mit Weihnachtsjodler
    Traditioneel God rest ye, merry Gentlemen
    Traditioneel Es ist für uns
    Traditioneel Il est né, le divin enfant
    Traditioneel Deck the halls
    Traditioneel Dormi, non piangere
    Traditioneel Het was een maged
    Traditioneel Fum, fum, fum
    Nordqvist Jul, jul, strålande jul
    Traditioneel Joulupuu on rakennettu
    Traditioneel Hiljaa, hiljaa
    Zondag 17 december 2017 11:00 Grote Zaal
  • Barok kerstconcert: Musica Amphion speelt Corelli

    Musica Amphion, Pieter-Jan Belder (klavecimbel/orgel/leiding), Ilse Eerens (sopraan)
    Musica Amphion, Pieter-Jan Belder (klavecimbel/orgel/leiding), Ilse Eerens (sopraan)
    Corelli, A. Scarlatti, Händel
    Manfredini Concerto grosso in C, op. 3, nr. 12 'Pastorale per il santissimo Natale'
    Händel Orgelconcert in g, op. 4, nr. 3
    A. Scarlatti Cantata Pastorale per la nascita di Nostro Signore Gesu Cristo
    Corelli Concerto grosso in g, op. 6, nr. 8 'Fatto per la notte di Natale'
    Zondag 24 december 2017 11:00 Grote Zaal
  • Benjamin Appl in Schuberts Die schöne Müllerin

    Benjamin Appl (bariton), James Baillieu (piano)
    Benjamin Appl (bariton), James Baillieu (piano)
    Schubert
    Schubert Die schöne Müllerin, D 795
    Zondag 31 december 2017 11:00 Kleine Zaal
  • Lisa Jacobs & The String Soloists: Locatelli

    Lisa Jacobs (viool), The String Soloists
    Lisa Jacobs (viool), The String Soloists
    Piazzolla, Locatelli, Ysaÿe
    Vivaldi Vierde concert in f kl.t. 'Winter' (uit 'De vier jaargetijden), op. 8
    Ysaÿe Les neiges d'Antan in d, op. 23
    Locatelli Eerste vioolconcert in D, op. 3
    Piazzolla Invierno Porteño (uit 'Las cuatro estaciones Porteñas') (bew. E. Zemtsov)
    Zondag 7 januari 2018 11:00 Kleine Zaal
    Uitverkocht
  • RFO met Sjostakovitsj’ Symfonie ‘Katerina Ismailova’

    Radio Filharmonisch Orkest, Thomas Sanderling (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Thomas Sanderling (dirigent)
    Sjostakovitsj / Basner, J. Wagenaar
    J. Wagenaar Saul en David, op. 24
    Sjostakovitsj / Basner Symfonie naar ‘Katerina Ismailova’, op. 114
    Zondag 14 januari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor & RFO Koperensemble: Bruckner en Mahler

    Groot Omroepkoor, Koperensemble van het Radio Filharmonisch Orkest, Marcus Creed (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Koperensemble van het Radio Filharmonisch Orkest, Marcus Creed (dirigent)
    Mahler, Penderecki, Tsjaikovski
    Bruckner Aequale in c, WAB 114
    Bruckner Aequale in c, WAB 149
    Bruckner Ave Maria, WAB 6
    Bruckner Christus factus est, WAB 11
    Bruckner Virga Jesse in e, WAB 52
    Tsjaikovski Hymne (uit 'Negen geestelijke koorwerken')
    Penderecki Song of the Cherubim
    Mahler Die zwei blauen Augen von meinem Schatz (uit 'Lieder eines fahrenden Gesellen') (arr. C. Gottwald)
    Mahler Im Abendrot (Adagietto) (uit 'Vijfde symfonie') (arr. C. Gottwald)
    Zondag 21 januari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Edo de Waart leidt Brahms’ Eerste symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Brahms, Bernstein
    Bernstein Lamentation (uit 'Eerste symfonie') Jeremiah
    Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
    Zondag 28 januari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Bijzonder trio Ogrintchouk, Van Sambeek en Eijsackers

    Alexei Ogrintchouk (hobo), Bram van Sambeek (fagot), Hans Eijsackers (piano)
    Alexei Ogrintchouk (hobo), Bram van Sambeek (fagot), Hans Eijsackers (piano)
    Poulenc, Falla/Burgers, Glinka
    Beethoven Pianotrio in Bes, op. 11
    Glinka Trio pathétique in d, G. IV/173
    Falla/Burgers Asturiana, nr. 3 (uit 'Siete canciones populares españolas')
    Falla/Burgers Polo, nr. 7 (uit 'Siete canciones populares españolas')
    Poulenc Trio, FP 43
    Zondag 4 februari 2018 11:00 Kleine Zaal
    Uitverkocht
  • Naar het Italië van Respighi, Martucci en Enrico Pace

    Radio Filharmonisch Orkest, Pietro Rizzo (dirigent), Enrico Pace (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Pietro Rizzo (dirigent), Enrico Pace (piano)
    Respighi, Martucci
    Martucci Tweede pianoconcert, op. 66
    Respighi Pini di Roma (uit 'Romeinse trilogie')
    Zondag 11 februari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Familieconcert: Tsjaikovski’s Doornroosje (6+)

    Noord Nederlands Orkest, Christian Baldini (dirigent), Reggie Naus (tekst)
    Noord Nederlands Orkest, Christian Baldini (dirigent), Reggie Naus (tekst), Noortje Herlaar (verteller), Kiki Jaski (regie)
    Tsjaikovski
    Tsjaikovski Introductie: Dans van de lila fee (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Tsjaikovski Adagio (uit 'Ballet 'Doornroosje'', op. 66)
    Tsjaikovski Pas de caractère: De gelaarsde kat en de witte kat (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Tsjaikovski Panorama (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Tsjaikovski Pas d'action: Adagio (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Tsjaikovski Polacca (uit 'Ballet 'Doornroosje'', op. 66)
    Tsjaikovski Mars (uit 'Ballet 'Doornroosje'', op. 66)
    Tsjaikovski Wals (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Zondag 18 februari 2018 11:00 Grote Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.