Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Componist
Gezocht op

Geen resultaten op donderdag 23 februari 2017

92 concerten vanaf vrijdag 24 februari 2017

  • Voor de hele familie: Mendelssohns Midzomernachtsdroom (6+)

    Orkest van het Oosten, Jasper de Waal (dirigent), Reggie Naus (tekst)
    Orkest van het Oosten, Jasper de Waal (dirigent), Reggie Naus (tekst), Joris Nassenstein (regie), Maartje van de Wetering (verteller)
    Mendelssohn
    Mendelssohn Die Hebriden 'Fingalshöhle'
    Mendelssohn Ouverture (Allegro di molto) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
    Mendelssohn Scherzo (Allegro vivace) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
    Mendelssohn Nocturne (Con moto tranquillo) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
    Mendelssohn Intermezzo (Allegro appassionato) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
    Mendelssohn Bruiloftsmars (Allegro vivace) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
    Zondag 26 februari 2017 11:00 Grote Zaal
  • Vasily Petrenko dirigeert Rachmaninoff en Glazoenov

    Radio Filharmonisch Orkest, Vasily Petrenko (dirigent), Maria Milstein (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Vasily Petrenko (dirigent), Maria Milstein (viool)
    Rachmaninoff, Glazoenov
    Glazoenov Vioolconcert in a, op. 82
    Rachmaninoff Derde symfonie in a, op. 44
    Zondag 5 maart 2017 11:00 Grote Zaal
  • Muzikale schilderijen van Moesorgski en Lalo

    philharmonie zuidnederland, Dmitri Liss (dirigent), Alena Baeva (viool)
    philharmonie zuidnederland, Dmitri Liss (dirigent), Alena Baeva (viool)
    Moesorgski, E. Lalo
    E. Lalo Allegro non troppo (uit 'Symphonie espagnole', op. 21)
    E. Lalo Scherzando: Allegro moderato (uit 'Symphonie espagnole', op. 21)
    E. Lalo Andante (uit 'Symphonie espagnole', op. 21)
    E. Lalo Rondo: Allegro (uit 'Symphonie espagnole', op. 21)
    Moesorgski Schilderijen van een tentoonstelling (ork. Ravel)
    Zondag 12 maart 2017 11:00 Grote Zaal
  • Pianiste Elisabeth Leonskaja’ s stormachtige Beethoven

    Elisabeth Leonskaja (piano)
    Elisabeth Leonskaja (piano)
    Rachmaninoff, Tsjaikovski, Beethoven
    Beethoven Zeventiende sonate in d, op. 31, nr. 2 'Der Sturm'
    Tsjaikovski Sonate in G, op. 37
    Rachmaninoff Prélude, nr. 2 (uit 'Morceaux de fantaisie', op. 3)
    Zondag 19 maart 2017 11:00 Kleine Zaal
  • Groot Omroepkoor met Schuberts Vijfde mis

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Frieder Bernius (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Frieder Bernius (dirigent), Sarah Wegener (sopraan), Sophie Harmsen (mezzosopraan), Ilker Arcayürek (tenor), Sebastian Noack (bariton)
    Schubert, Mozart
    Mozart Maurerische Trauermusik in c, KV 477
    Schubert Vijfde mis in As, D 678
    Zondag 26 maart 2017 11:00 Grote Zaal
  • Ronald Brautigam in Chopins Tweede pianoconcert

    Radio Filharmonisch Orkest, Krzysztof Urbanski (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Krzysztof Urbanski (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
    Smetana, Chopin
    Chopin Tweede pianoconcert in f, op. 21
    Smetana De Moldau (uit 'Má vlast')
    Smetana Sárka (uit 'Má vlast')
    Zondag 2 april 2017 11:00 Grote Zaal
  • Rotterdams Philharmonisch met Brahms Tweede symfonie

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Rafael Payare
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Rafael Payare
    Brahms, Wagner
    Wagner Ouverture (uit 'Tannhäuser', WWV 70)
    Brahms Tweede symfonie in D, op. 73
    Zondag 9 april 2017 11:00 Grote Zaal
  • Paasconcert: Haydn’s Miracle, Gluck en Beethoven

    Radio Filharmonisch Orkest, Federico Maria Sardelli (dirigent), Arjan Woudenberg (klarinet)
    Radio Filharmonisch Orkest, Federico Maria Sardelli (dirigent), Arjan Woudenberg (klarinet), Nadia Wijzenbeek (viool)
    J. Haydn, Beethoven, J. Stamitz
    Gluck Sinfonia (uit 'Orfeo ed Euridice')
    Gluck Dance of the Furies (uit 'Orfeo ed Euridice')
    J. Stamitz Klarinetconcert in Bes
    Beethoven Tweede romance in F, op. 50
    J. Haydn Symfonie nr. 96 in D 'Miracle'
    Zondag 16 april 2017 11:00 Grote Zaal
  • Liza Ferschtman met Beethovens Vioolconcert

    Kammerakademie Potsdam, Antonello Manacorda (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Kammerakademie Potsdam, Antonello Manacorda (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Beethoven, Mendelssohn
    Mendelssohn Ouverture 'Die Hebriden', op. 26
    Beethoven Vioolconcert in D, op. 61
    Zondag 23 april 2017 11:00 Grote Zaal
  • Sergei Khachatryan in Bruchs Eerste vioolconcert

    Stavanger Symfonisch Orkest, Christian Vásquez (dirigent), Sergei Khachatryan (viool)
    Stavanger Symfonisch Orkest, Christian Vásquez (dirigent), Sergei Khachatryan (viool)
    Dvořák, Bruch
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Dvořák Achtste symfonie in G, op. 88
    Zondag 30 april 2017 11:00 Grote Zaal
  • Calefax blaast sprookjes rond

    Calefax Rietkwintet
    Calefax Rietkwintet
    Tsjaikovski / Ellington, R. Strauss, Grieg
    Ravel Ma mère l'oye, suite (arr. R. Zuidam)
    Vleggaar Wake up sleeping beauty
    Grieg Peer Gynt, suite (arr. J.R. Althuis)
    R. Strauss Till Eulenspiegels lustige Streiche, op. 28 (arr. O. Boekhoorn)
    Tsjaikovski / Ellington Nutcracker Jazz Suite (arr. O. Boekhoorn)
    Zondag 7 mei 2017 11:00 Kleine Zaal
  • Jean-Guihen Queyras in Schumanns Celloconcert

    Radio Filharmonisch Orkest, Jakub Hrůša (dirigent), Jean-Guihen Queyras (cello)
    Radio Filharmonisch Orkest, Jakub Hrůša (dirigent), Jean-Guihen Queyras (cello)
    Dvořák, R. Schumann, V. Novák
    V. Novák In het Tatragebergte, op. 26
    R. Schumann Celloconcert in a, op. 129
    Dvořák Ouverture, op. 92 'Carnaval'
    Zondag 14 mei 2017 11:00 Grote Zaal
  • Stefan Vladar met vrolijke Mozart en serieuze Beethoven

    Concertgebouw Kamerorkest, Stefan Vladar (piano)
    Concertgebouw Kamerorkest, Stefan Vladar (piano)
    Beethoven, Schubert, Mozart
    Mozart Twaalfde pianoconcert in A, KV 414
    Schubert Impromptu in Ges, nr. 3 (uit 'Vier impromptus', D 899)
    Beethoven Strijkkwartet in f, op. 95 'Serioso' (arr. M. Waterman)
    Zondag 21 mei 2017 11:00 Grote Zaal
  • Antony Hermus met Mahlers Eerste symfonie

    Noord Nederlands Orkest, Antony Hermus (dirigent)
    Noord Nederlands Orkest, Antony Hermus (dirigent)
    Mahler
    Mahler Eerste symfonie (Hamburger versie incl. Blumine) in D 'Titan'
    Zondag 28 mei 2017 11:00 Grote Zaal
  • Openingsconcert: Tsjaikovski’s Vioolconcert

    Düsseldorfer Symphoniker, Alexandre Bloch (dirigent), Alena Baeva (viool)
    Düsseldorfer Symphoniker, Alexandre Bloch (dirigent), Alena Baeva (viool)
    Tsjaikovski
    Tsjaikovski Vioolconcert in D, op. 35
    Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b
    Zondag 3 september 2017 11:00 Grote Zaal
  • Noa Wildschut in Mozarts Vioolconcert in A

    Radio Filharmonisch Orkest, Leonardo García Alarcón (dirigent), Noa Wildschut (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Leonardo García Alarcón (dirigent), Noa Wildschut (viool)
    J. Haydn, Mozart, Rameau
    Rameau Hippolyte et Aricie
    Mozart Vioolconcert in A, KV 219
    J. Haydn Symfonie nr. 26 in d 'Lamentatione'
    Zondag 10 september 2017 11:00 Grote Zaal
  • Harriet Krijgh speelt Haydns Celloconcert in C

    Concertgebouw Kamerorkest, Jelena Ristic (concertmeester), Harriet Krijgh (cello)
    Concertgebouw Kamerorkest, Jelena Ristic (concertmeester), Harriet Krijgh (cello)
    Händel/Halvorsen, J. Haydn, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 29 in A, KV 201
    J. Haydn Celloconcert in C, Hob. VIIb: 1
    Händel/Halvorsen Passacaglia
    Zondag 17 september 2017 11:00 Grote Zaal
  • Markus Stenz dirigeert Beethovens Negende symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Aga Mikolaj (sopraan), Kristina Hammarström (alt), Zoltán Nyári (tenor), Tareq Nazmi (bas)
    Beethoven
    Beethoven Negende symfonie in d, op. 125
    Zondag 24 september 2017 11:00 Grote Zaal
  • Liza Ferschtman in Mendelssohns Vioolconcert

    Residentie Orkest, Jan Willem de Vriend (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Residentie Orkest, Jan Willem de Vriend (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Schubert, Mendelssohn
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Schubert Achtste symfonie in b, D 759 'Unvollendete'
    Zondag 1 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Met Gustavo Gimeno naar Dvořáks ‘Nieuwe wereld’

    Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Dvořák, Ives
    Ives Central Park in the Dark
    Dvořák Negende symfonie in e, op. 95 'Uit de Nieuwe Wereld'
    Zondag 8 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Akamus en Amandine Beyer met Vivaldi

    Akademie für Alte Musik Berlin, Amandine Beyer (viool/leiding)
    Akademie für Alte Musik Berlin, Amandine Beyer (viool/leiding)
    Vivaldi, Fasch
    Fasch Sinfonia in g, FWV M:g1
    Vivaldi De vier jaargetijden, op. 8
    Zondag 15 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Winnaar Liszt Concours in virtuoos programma met RFO

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Alexander Ullman (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Alexander Ullman (piano)
    R. Schumann, Liszt
    Liszt Tweede pianoconcert in A
    R. Schumann Derde symfonie in Es, op. 97 'Rheinische'
    Liszt Tiende Hongaarse rapsodie in E 'Preludio'
    Zondag 22 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Familieconcert: Halloween (6+)

    Nordwestdeutsche Philharmonie, Markus Huber (dirigent), Frank Lammers (verteller)
    Nordwestdeutsche Philharmonie, Markus Huber (dirigent), Frank Lammers (verteller), Paul van Loon (tekstschrijver)
    Williams, Badelt, Saint-Saëns
    Bernstein Overture (uit 'Candide')
    Humperdinck Hexenritt (uit 'Hänsel und Gretel')
    Stravinsky Danse infernale du roi Kastcheï (uit 'De vuurvogel')
    Rimski-Korsakov De vlucht van de hommel
    Saint-Saëns Danse macabre
    Badelt Pirates of the Carribean
    Williams Finale (uit 'Star Wars')
    Williams Flying theme (uit 'E.T. The Extra-Terrestrial')
    Zondag 29 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Beethovens Zesde en Mischa Maisky in Saint-Saëns

    Musikkollegium Winterthur, Thomas Zehetmair (dirigent), Mischa Maisky (cello)
    Musikkollegium Winterthur, Thomas Zehetmair (dirigent), Mischa Maisky (cello)
    Beethoven, Saint-Saëns
    Saint-Saëns Eerste celloconcert in a, op. 33
    Beethoven Zesde symfonie in F, op. 68 'Pastorale'
    Zondag 5 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor met Schuberts roerende Stabat Mater

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Maartje Rammeloo (sopraan), Fabio Trümpy (tenor), André Morsch (bariton)
    Schubert, Ives
    Ives Derde symfonie 'The camp meeting'
    Schubert Stabat Mater in f, D. 383
    Zondag 12 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • Vadim Gluzman in Bruchs Eerste vioolconcert

    Luzerner Sinfonieorchester , James Gaffigan (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Luzerner Sinfonieorchester , James Gaffigan (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Bruch, Brahms
    Brahms Tweede serenade in A, op. 16
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Zondag 19 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • Arthur en Lucas Jussen spelen dubbelconcerten Bach

    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Lucas Jussen (piano)
    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano)
    J.S. Bach/G. Kurtág, Mozart, J.S. Bach
    J.S. Bach Concerto in c, BWV 1060
    Mozart Serenade in D, KV 239 'Notturna'
    J.S. Bach Concert in C, BWV 1061
    J.S. Bach/G. Kurtág Sonatine, BWV 106
    Zondag 26 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • Hannes Minnaar met Mozarts Pianoconcert nr. 22

    philharmonie zuidnederland, Kevin John Edusei (dirigent), Hannes Minnaar (piano)
    philharmonie zuidnederland, Kevin John Edusei (dirigent), Hannes Minnaar (piano)
    Beethoven, Mozart
    Mozart Pianoconcert nr. 22 in Es, KV 482
    Beethoven Achtste symfonie in F, op. 93
    Zondag 3 december 2017 11:00 Grote Zaal
  • Arabella Steinbacher speelt vioolfavorieten

    Stavanger Symfonisch Orkest, Christian Vásquez (dirigent), Arabella Steinbacher (viool)
    Stavanger Symfonisch Orkest, Christian Vásquez (dirigent), Arabella Steinbacher (viool)
    Wagner, Chausson, Saint-Saëns
    Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
    Saint-Saëns Introduction et rondo capriccioso in a, op. 28
    Verdi Ouverture (uit 'I Vespri siciliani')
    Chausson Poème in es, op. 25
    Wagner Ouverture (uit 'Tannhäuser', WWV 70)
    Zondag 10 december 2017 11:00 Grote Zaal
  • Tölzer Knabenchor: Europese Kerstklassiekers

    Tölzer Knabenchor, Theresa Förg (harp), Clemens Haudum (piano)
    Tölzer Knabenchor, Theresa Förg (harp), Clemens Haudum (piano), Christian Fliegner (dirigent)
    Nordqvist, Traditioneel
    Traditioneel Il est né, le divin enfant
    Traditioneel Ding dong! Merrily on High
    Traditioneel Fum, fum, fum
    Traditioneel Ya viene la vieja
    Traditioneel Lulajże Jezuniu
    Traditioneel Astăzi s-a născut Hristos
    Traditioneel Fröhliche Weihnacht Überall
    Traditioneel Deck the halls
    Nordqvist Jul, jul, strålande jul
    Traditioneel Joulupuu on rakennettu
    Traditioneel Hiljaa, hiljaa
    Traditioneel Dormi, dormi
    Traditioneel Het was een maged
    Traditioneel Ecco natale
    Traditioneel Dormi, non piangere
    Traditioneel Lassts uns ein
    Traditioneel Maria, durch ein Dornwald ging
    Traditioneel Mürztaler Engelruf
    Traditioneel Es werd scho glei dumpa
    Traditioneel Andachtsjodler
    Zondag 17 december 2017 11:00 Grote Zaal
  • Barok kerstconcert: Musica Amphion speelt Corelli

    Musica Amphion, Pieter-Jan Belder (klavecimbel/orgel/leiding), Ilse Eerens (sopraan)
    Musica Amphion, Pieter-Jan Belder (klavecimbel/orgel/leiding), Ilse Eerens (sopraan)
    Corelli, A. Scarlatti, Händel
    Manfredini Concerto grosso in C, op. 3, nr. 12 'Pastorale per il santissimo Natale'
    Händel Orgelconcert in g, op. 4, nr. 3
    A. Scarlatti Cantata Pastorale per la nascita di Nostro Signore Gesu Cristo
    Corelli Concerto grosso in g, op. 6, nr. 8 'Fatto per la notte di Natale'
    Zondag 24 december 2017 11:00 Grote Zaal
  • Benjamin Appl in Schuberts Die schöne Müllerin

    Benjamin Appl (bariton), James Baillieu (piano)
    Benjamin Appl (bariton), James Baillieu (piano)
    Schubert
    Schubert Die schöne Müllerin, D 795
    Zondag 31 december 2017 11:00 Kleine Zaal
  • Lisa Jacobs & The String Soloists: Locatelli

    Lisa Jacobs (viool), The String Soloists
    Lisa Jacobs (viool), The String Soloists
    J. Haydn, Piazzolla, Ysaÿe
    Vivaldi Vierde concert in f kl.t. 'Winter' (uit 'De vier jaargetijden), op. 8
    Locatelli Vioolconcert in D, op. 3, nr. 1
    Ysaÿe Les neiges d'Antan in d, op. 23
    Piazzolla Invierno Porteño (uit 'Las cuatro estaciones Porteñas') (bew. E. Zemtsov)
    J. Haydn Adagio (uit 'Vioolconcert in C', Hob. VIIa: 1)
    Zondag 7 januari 2018 11:00 Kleine Zaal
  • RFO met Sjostakovitsj’ Symfonie ‘Katerina Ismailova’

    Radio Filharmonisch Orkest, Thomas Sanderling (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Thomas Sanderling (dirigent)
    Sjostakovitsj / Basner, J. Wagenaar
    J. Wagenaar Saul en David, op. 24
    Sjostakovitsj / Basner Symfonie naar ‘Katerina Ismailova’, op. 114
    Zondag 14 januari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor & Koperensemble RFO: Bruckner en Mahler

    Groot Omroepkoor, Koperensemble Radio Filharmonisch Orkest, Marcus Creed (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Koperensemble Radio Filharmonisch Orkest, Marcus Creed (dirigent)
    Mahler, Penderecki, Tsjaikovski
    Bruckner Christus factus est, WAB 11
    Bruckner Virga Jesse in e, WAB 52
    Bruckner Ave Maria, WAB 6
    Bruckner Aequale in c, WAB 114
    Bruckner Aequale in c, WAB 149
    Tsjaikovski Hymne (uit 'Negen geestelijke koorwerken')
    Penderecki Song of the Cherubim
    Mahler Die zwei blauen Augen von meinem Schatz (uit 'Lieder eines fahrenden Gesellen') (arr. C. Gottwald)
    Mahler Im Abendrot (Adagietto) (uit 'Vijfde symfonie') (arr. C. Gottwald)
    Zondag 21 januari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Edo de Waart leidt Brahms’ Eerste symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
    Brahms, Bernstein
    Bernstein Profanation (uit 'Eerste symfonie') Jeremiah
    Bernstein Lamentation (uit 'Eerste symfonie') Jeremiah
    Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
    Zondag 28 januari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Bijzonder trio Ogrintchouk, Van Sambeek en Eijsackers

    Alexei Ogrintchouk (hobo), Bram van Sambeek (fagot), Hans Eijsackers (piano)
    Alexei Ogrintchouk (hobo), Bram van Sambeek (fagot), Hans Eijsackers (piano)
    Poulenc, Falla, Glinka
    Beethoven Pianotrio in Bes, op. 11
    Glinka Trio pathétique in d, G. IV/173
    Falla Asturiana, nr. 3 (uit 'Siete canciones populares españolas')
    Falla Polo, nr. 7 (uit 'Siete canciones populares españolas')
    Poulenc Trio, FP 43
    Zondag 4 februari 2018 11:00 Kleine Zaal
  • Naar het Italië van Respighi, Martucci en Enrico Pace

    Radio Filharmonisch Orkest, Pietro Rizzo (dirigent), Enrico Pace (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Pietro Rizzo (dirigent), Enrico Pace (piano)
    Respighi, Martucci
    Martucci Tweede pianoconcert, op. 66
    Respighi Pini di Roma (uit 'Romeinse trilogie')
    Zondag 11 februari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Familieconcert: Tsjaikovski’s Doornroosje (6+)

    Noord Nederlands Orkest, Christian Baldini (dirigent), Georgina Verbaan (verteller)
    Noord Nederlands Orkest, Christian Baldini (dirigent), Georgina Verbaan (verteller), Kiki Jaski (regie), Reggie Naus (tekst)
    Tsjaikovski
    Tsjaikovski Introductie: Dans van de lila fee (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Tsjaikovski Adagio (uit 'Ballet 'Doornroosje'', op. 66)
    Tsjaikovski Pas de caractère: De gelaarsde kat en de witte kat (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Tsjaikovski Panorama (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Tsjaikovski Pas d'action: Adagio (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Tsjaikovski Polacca (uit 'Ballet 'Doornroosje'', op. 66)
    Tsjaikovski Mars (uit 'Ballet 'Doornroosje'', op. 66)
    Tsjaikovski Wals (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
    Zondag 18 februari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Isabelle Faust in Beethovens Vioolconcert

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Sir Mark Elder (dirigent), Isabelle Faust (viool)
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Sir Mark Elder (dirigent), Isabelle Faust (viool)
    Maier, Beethoven
    Beethoven Vioolconcert in D, op. 61
    Maier Rotterdam (In opdracht van het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Zondag 25 februari 2018 11:00 Grote Zaal
  • Alisa Weilerstein soleert in Elgars Celloconcert

    Ulster Orchestra, Rafael Payare (dirigent), Alisa Weilerstein (cello)
    Ulster Orchestra, Rafael Payare (dirigent), Alisa Weilerstein (cello)
    Sjostakovitsj, Elgar
    Elgar Celloconcert in e, op. 85
    Sjostakovitsj Eerste symfonie in f, op. 10
    Zondag 4 maart 2018 11:00 Grote Zaal
  • Anna Fedorova met Rachmaninoffs Paganini-rapsodie

    Philharmonie Südwestfalen, Gerard Oskamp (dirigent), Anna Fedorova (piano)
    Philharmonie Südwestfalen, Gerard Oskamp (dirigent), Anna Fedorova (piano)
    R. Schumann, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Rapsodie op een thema van Paganini, op. 43
    R. Schumann Eerste symfonie in Bes, op. 38 'Frühling'
    Zondag 11 maart 2018 11:00 Grote Zaal
  • Brittens Four Sea Interludes en Beethovens Zevende symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Karina Canellakis (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Karina Canellakis (dirigent)
    Beethoven, Britten
    Britten Four Sea Interludes, op. 33a
    Beethoven Zevende symfonie in A, op. 92
    Zondag 18 maart 2018 11:00 Grote Zaal
  • Nobuko Imai en vrienden: kwartetten van Brahms en Beethoven

    Ben Kim (piano), Niek Baar (viool), Nobuko Imai (altviool)
    Ben Kim (piano), Niek Baar (viool), Nobuko Imai (altviool), Ella van Poucke (cello)
    Brahms, Beethoven
    Beethoven Pianokwartet in Es, op. 16
    Brahms Derde pianokwartet in c, op. 60
    Zondag 25 maart 2018 11:00 Kleine Zaal
  • Vier Pasen met Mozarts Grote mis

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Lenneke Ruiten (sopraan), Sophie Harmsen (sopraan), Attilio Glaser (tenor), Morgan Pearse (bas)
    Mozart
    Mozart Mis in c, KV 427
    Zondag 1 april 2018 11:00 Grote Zaal
  • Koperensemble van het Koninklijk Concertgebouworkest: van Bach tot Gershwin

    Koper van het Koninklijk Concertgebouworkest, Vesko Eschkenazy (viool)
    Koper van het Koninklijk Concertgebouworkest, Vesko Eschkenazy (viool)
    Hazell, Verdi, Monti
    Sjostakovitsj Festivalouverture, op. 96 (arr. P. Lawrence)
    Susato Suite (arr. J. Iveson)
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048 (bew. C. Mowat)
    Piazzolla Ave Maria (arr. S. Verhelst)
    Händel The Arrival of the Queen of Sheba (uit 'Solomon', HWV 67) (arr. P. Archibald)
    Albinoni Adagio in g (arr. S. Verhelst)
    Monti Csárdás (arr. S. Verhelst)
    Verdi La forza del destino (arr. C. Houlding)
    Hazell Mr. Jums
    Zondag 8 april 2018 11:00 Grote Zaal
  • Lorenzo Gatto en Julien Libeer: Beethovens Frühling

    Lorenzo Gatto (viool), Julien Libeer (piano)
    Lorenzo Gatto (viool), Julien Libeer (piano)
    Grieg, Beethoven, Schubert
    Schubert Sonatine in D, D 384
    Beethoven Sonate in F, op. 24 'Frühling'
    Grieg Derde sonate in c, op. 45
    Zondag 15 april 2018 11:00 Kleine Zaal
  • Albion Kwartet met indringende Schubert en Dvořák

    Albion Kwartet
    Albion Kwartet
    Dvořák, Schubert
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Dvořák Twaalfde strijkkwartet in F, op. 96, B 179 'Amerikaanse'
    Zondag 22 april 2018 11:00 Kleine Zaal Vanaf € 21,00
  • Groot Omroepkoor zingt Dvořáks Te Deum

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Tomáš Netopil (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Tomáš Netopil (dirigent), Olesya Golovneva (sopraan), Markus Butter (bariton)
    Vasks, Dvořák
    Dvořák De woudduif, op. 110
    Vasks The Fruit of Silence
    Dvořák Te Deum, op. 103
    Zondag 29 april 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Beethoven: Vijfde symfonie en Tweede pianoconcert

    Bournemouth Symphony Orchestra, Kirill Karabits (dirigent), Sunwook Kim (piano)
    Bournemouth Symphony Orchestra, Kirill Karabits (dirigent), Sunwook Kim (piano)
    Beethoven
    Beethoven Tweede pianoconcert in Bes, op. 19
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Zondag 6 mei 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Hamlet Pianotrio met Brahms en Beethoven

    Hamlet Pianotrio
    Hamlet Pianotrio
    Brahms, Beethoven
    Beethoven Pianotrio in Es, op. 70, nr. 2
    Brahms Derde pianotrio in c, op. 101
    Beethoven Introduzione: Adagio assai (uit 'Variaties op 'Ich bin der Schneider Kakadu' in G', op. 121a)
    Zondag 13 mei 2018 11:00 Kleine Zaal Vanaf € 21,00
  • Franse glorie: Debussy’s La mer en Ravels La valse

    Radio Filharmonisch Orkest, Jun Märkl (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Jun Märkl (dirigent)
    Ravel, Debussy, Poulenc
    Poulenc Les biches: Suite
    Debussy La mer, trois esquisses symphoniques, L. 109
    Ravel La valse
    Zondag 20 mei 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Christian Vásquez leidt Beethovens ‘Eroica’

    Het Gelders Orkest, Christian Vásquez (dirigent)
    Het Gelders Orkest, Christian Vásquez (dirigent)
    Beethoven
    Beethoven Ouverture (uit 'Egmont', op. 84)
    Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
    Zondag 27 mei 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Groot Omroepkoor zingt beroemde Italiaanse operakoren

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Giancarlo Andretta (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Giancarlo Andretta (dirigent)
    Puccini, Bellini, Mascagni
    Rossini Ouverture (uit 'La gazza ladra')
    Verdi Noi siamo zingarelle (uit 'La traviata')
    Verdi Soldatenkoor (uit 'Il trovatore')
    Mascagni Intermezzo sinfonico (uit 'Cavalleria rusticana')
    Verdi 'Vedi! Le fosche notturne spoglie' (uit 'Il trovatore')
    Verdi Ouverture (uit 'Nabucco')
    Verdi Va, pensiero (slavenkoor) (uit 'Nabucco')
    Verdi Patria apressa (vluchtelingenkoor) (uit 'Macbeth')
    Bellini Sinfonia (uit 'Norma')
    Puccini Coro a bocca chiusa (uit 'Madama Butterfly')
    Verdi Gloria all'Egitto, ad Iside (uit 'Aida')
    Verdi Marcia trionfale (uit 'Aida')
    Zondag 2 september 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Karénine Trio speelt Schubert

    Karénine Trio
    Karénine Trio
    Schubert
    Schubert Notturno in Es, D 897
    Schubert Tweede pianotrio in Es, D 929, op. 100
    Zondag 9 september 2018 11:00 Kleine Zaal Vanaf € 21,00
  • Francks Symfonie en Chaussons Poème met Ed Spanjaard en Maria Milstein

    Orkest van het Oosten, Ed Spanjaard (dirigent), Maria Milstein (viool)
    Orkest van het Oosten, Ed Spanjaard (dirigent), Maria Milstein (viool)
    Franck, Chausson
    Chausson Poème in es, op. 25
    Franck Symfonie in d
    Zondag 16 september 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Mendelssohns Vijfde symfonie, Javier Perianes speelt Griegs Pianoconcert

    Gävle Symfonie Orkest, Jaime Martín (dirigent), Javier Perianes (piano)
    Gävle Symfonie Orkest, Jaime Martín (dirigent), Javier Perianes (piano)
    Mendelssohn, Grieg
    Grieg Pianoconcert in a, op. 16
    Mendelssohn Vijfde symfonie in d, op. 107 'Reformatie'
    Zondag 23 september 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Groot Omroepkoor in verhalend Russisch programma

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Stanislav Kochanovsky (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Stanislav Kochanovsky (dirigent)
    Tanejev, Rachmaninoff, Berlioz
    Berlioz Ouverture 'Les francs-juges', H 23a, op. 3
    Rachmaninoff Drie Russische liederen, op. 41
    Tanejev Johannes Damascenus, op. 1
    Zondag 30 september 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Jamie Phillips leidt Sjostakovitsj’ Vijfde symfonie

    Noord Nederlands Orkest, Jaime Phillips (dirigent)
    Noord Nederlands Orkest, Jaime Phillips (dirigent)
    Sjostakovitsj, Pärt
    Pärt Cantus in memoriam Benjamin Britten
    Sjostakovitsj Vijfde symfonie in d, op. 47
    Zondag 7 oktober 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Anna Fedorova & Nordwestdeutsche Philharmonie: Tsjaikovski

    Nordwestdeutsche Philharmonie, Yves Abel (dirigent), Anna Fedorova (piano)
    Nordwestdeutsche Philharmonie, Yves Abel (dirigent), Anna Fedorova (piano)
    Tsjaikovski
    Tsjaikovski Eerste pianoconcert in bes, op. 23
    Tsjaikovski Suite 'Doornroosje', op. 66a
    Zondag 14 oktober 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Kian Soltani speelt Elgars Celloconcert, Hermus leidt Tsjaikovski

    Residentie Orkest, Antony Hermus (dirigent), Kian Soltani (cello)
    Residentie Orkest, Antony Hermus (dirigent), Kian Soltani (cello)
    Tsjaikovski, Elgar
    Elgar Celloconcert in e, op. 85
    Tsjaikovski De storm, op. 18
    Zondag 21 oktober 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Het spookt! Familieconcert Halloween (6+)

    Nordwestdeutsche Philharmonie, Jonathon Heyward (dirigent), Filip Bolluyt (verteller)
    Nordwestdeutsche Philharmonie, Jonathon Heyward (dirigent), Filip Bolluyt (verteller), Reggie Naus (tekst)
    Stravinsky, Moesorgski, Williams
    Mendelssohn Ouverture 'Ruy Blas', op. 95
    Grieg In de hal van de bergkoning (uit 'Peer Gynt, eerste suite', op. 46)
    Saint-Saëns Bacchanale (uit 'Samson et Dalila', op. 47)
    Williams Hedwiges Theme (uit 'Harry Potter')
    Moesorgski Dans van de Perzische meisjes (uit 'Khovantsjina')
    Stravinsky Danse infernale du roi Kastcheï (uit 'De vuurvogel')
    Zondag 28 oktober 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Severin von Eckardstein in Ravels Pianoconcert voor de linkerhand

    Radio Filharmonisch Orkest, Kevin John Edusei (dirigent), Severin von Eckardstein (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Kevin John Edusei (dirigent), Severin von Eckardstein (piano)
    Stephan, Ravel, Debussy
    Debussy Berceuse héroique (ork. A. Diepenbrock)
    Ravel Pianoconcert voor de linkerhand in D
    Stephan Musik für Orchester
    Ravel La valse, poème chorégraphique
    Zondag 4 november 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Arctic Philharmonic Orchestra: Tsjaikovski’s Vierde symfonie

    Arctisch Philharmonisch Orkest, Christian Lindberg (dirigent), Pacho Flores (trompet)
    Arctisch Philharmonisch Orkest, Christian Lindberg (dirigent), Pacho Flores (trompet)
    Tsjaikovski, J. Haydn
    J. Haydn Trompetconcert in Es, Hob. VIIe: 1
    Tsjaikovski Vierde symfonie in f, op. 36
    Zondag 11 november 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Romantiek en sprookjes: Tsjaikovski en Prokofjev

    Radio Filharmonisch Orkest, Dmitri Slobodeniouk (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Dmitri Slobodeniouk (dirigent)
    Prokofjev, Tsjaikovski
    Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b
    Prokofjev Eerste suite uit 'Assepoester', op. 107
    Zondag 18 november 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Warmbloedig winterconcert: Radio Filharmonisch met Berlioz en Falla    

    Radio Filharmonisch Orkest, Karel Mark Chichon (dirigent), Julie Boulianne (mezzosopraan)
    Radio Filharmonisch Orkest, Karel Mark Chichon (dirigent), Julie Boulianne (mezzosopraan)
    Falla, Berlioz
    Berlioz Les nuits d'été, H 81, op. 7
    Falla Tweede suite (uit 'El sombrero de tres picos')
    Zondag 25 november 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Alba Rosa Viva! Festival met Harriet Krijgh & friends  

    Adèle Charvet (mezzosopraan), Harriet Krijgh (cello), Magda Amara (piano)
    Adèle Charvet (mezzosopraan), Harriet Krijgh (cello), Magda Amara (piano)
    Chaminade, Bosmans, Fauré
    Fauré Elégie, op. 24
    Fauré Les roses d'Ispahan (uit 'Vier liederen', op. 39)
    Fauré Le parfum impérissable (uit 'Twee liederen', op. 76)
    Fauré Dans la forêt de septembre (uit 'Drie Liederen', op. 85)
    Fauré En sourdine (uit 'Cinq mélodies 'de Venise'', op. 58)
    Bosmans Sonate in a
    Chaminade La lune paresseuse
    Chaminade Ma première lettre
    Chaminade Alleluia
    Chaminade Espoir
    Chaminade Chanson triste
    Chaminade Je voudrais
    Zondag 2 december 2018 11:00 Kleine Zaal Vanaf € 21,00
  • Stravinsky’s De vuurvogel en Radulović in Chatsjatoerjan

    Borusan Istanbul Philharmonisch Orkest, Sascha Goetzel (dirigent), Nemanja Radulovic (viool)
    Borusan Istanbul Philharmonisch Orkest, Sascha Goetzel (dirigent), Nemanja Radulovic (viool)
    Stravinsky, Chatsjatoerjan
    Chatsjatoerjan Vioolconcert in d
    Stravinsky Suite 'De vuurvogel'
    Zondag 9 december 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Merry Christmas met The Choir of St. John’s College, Cambridge

    The Choir of St. John's College, Cambridge, Andrew Nethsingha (dirigent), Glen Dempsey (orgel)
    The Choir of St. John's College, Cambridge, Andrew Nethsingha (dirigent), Glen Dempsey (orgel), Laura van der Heijden (cello)
    Traditioneel, Gruber, Poulenc
    Chilcott The Shepherd's Carol
    Mathias Ave Rex, op. 45
    Tavener The Lamb
    Vaughan Williams Fantasia on Christmas Carols
    Swayne Adam lay ybounden
    Lane Tomorrow shall be my dancing day
    J.S. Bach Chorale Prelude 'In dulci jubilo', BWV 729
    Poulenc Quatre motets pour le temps de Noël
    Gruber Silent night (arr. P. Ledger)
    Traditioneel Ding Dong! Merrily on High (arr. M. Wilberg)
    Traditioneel O Come, All Ye Faithful (arr. D. Willcocks)
    Zondag 16 december 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
    Uitverkocht
  • Groot Omroepkoor in Haydns Die Schöpfung

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Leonardo García Alarcón (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Leonardo García Alarcón (dirigent), Elisa Benoit (sopraan), Sebastian Kohlhepp (tenor), Daniel Schmutzhard (bas)
    J. Haydn
    J. Haydn Die Vorstellung des Chaos (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    J. Haydn Mit Staunen sieht das Wunderwerk (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    J. Haydn Und Gott sprach: Es sammle sich das Wasser (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    J. Haydn Nun beut die Flur das frische Grün (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    J. Haydn In vollem Glanze steiget jetzt die Sonne (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    J. Haydn Die Himmel erzählen die Ehre Gottes (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    J. Haydn In holder Anmut stehn (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    J. Haydn Der Herr ist gross in seiner Macht (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    J. Haydn Mit Würd und Hoheit angetan (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    J. Haydn Terzett (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    J. Haydn Adam Holde Gattin, dir zur Seite (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    J. Haydn O glücklich Paar, und glücklich immerfort (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    J. Haydn Chor Singt dem Herrn alle Stimmen (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    Zondag 23 december 2018 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Oxalys speelt trio’s van Bruch en Schumann

    Oxalys, Nathalie Lefèvre (klarinet), Elisabeth Smalt (altviool)
    Oxalys, Nathalie Lefèvre (klarinet), Elisabeth Smalt (altviool), Lucas Blondeel (piano)
    R. Schumann, Bruch
    Bruch Acht Stücke, op. 83
    R. Schumann Märchenerzählungen, op. 132
    Zondag 30 december 2018 11:00 Kleine Zaal Vanaf € 21,00
  • Liza Ferschtman in Amerikaans concert: Barber & Bernstein

    Orchestre Philharmonique Royal de Liège , Christian Arming (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Orchestre Philharmonique Royal de Liège , Christian Arming (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Bernstein, Barber, Copland
    Copland Fanfare for the Common Man
    Barber Vioolconcert, op. 14
    Bernstein Symphonic Dances (uit 'West Side Story')
    Zondag 6 januari 2019 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Sharon Kam in Mozarts Klarinetconcert

    Württembergisches Kammerorchester, Sharon Kam (klarinet), Case Scaglione (dirigent)
    Württembergisches Kammerorchester, Sharon Kam (klarinet), Case Scaglione (dirigent)
    Rota, Mozart, Holst
    Holst St. Paul's Suite, op. 29, nr. 2, H. 118
    Mozart Klarinetconcert in A, KV 622
    Rota Concerto per archi
    Zondag 13 januari 2019 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Tsjaikovski’s Rococo-variaties en Rimski-Korsakovs Sheherazade

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Elim Chan (dirigent), Pablo Ferrández (cello)
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Elim Chan (dirigent), Pablo Ferrández (cello)
    Rimski-Korsakov, Tsjaikovski
    Tsjaikovski Rococo-variaties in A, op. 33
    Rimski-Korsakov Sheherazade, op. 35 'Symfonische suite naar Duizend-en-één-nacht'
    Zondag 20 januari 2019 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • De Waart en Brautigam met Bosmans en Brahms

    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
    Brahms, Bosmans
    Bosmans Concertino
    Brahms Derde symfonie in F, op. 90
    Zondag 27 januari 2019 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Fris en energiek: Lisa Jacobs in Mendelssohns Vioolconcert

    Bremen Philharmonisch Orkest, Julia Jones (dirigent), Lisa Jacobs (viool)
    Bremen Philharmonisch Orkest, Julia Jones (dirigent), Lisa Jacobs (viool)
    Mendelssohn, Schubert
    Schubert Derde symfonie in D, D 200
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Zondag 3 februari 2019 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Edo de Waart leidt Bruckners ‘Grote Mis’

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Edo de Waart (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Edo de Waart (dirigent), Anita Hartig (sopraan), Helena Rasker (mezzosopraan), Sebastian Kohlhepp (tenor), Tareq Nazmi (bas)
    Bruckner
    Bruckner Derde mis in f, WAB 28 'Grote'
    Zondag 10 februari 2019 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Ray Chen in Tartini, Tsjaikovski’s Souvenir de Florence  

    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (concertmeester), Ray Chen (viool)
    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (concertmeester), Ray Chen (viool)
    Tsjaikovski, Tartini
    Tartini Duivelstriller sonate in g, Bg. 5 (arr. F. Kreisler)
    Tsjaikovski Souvenir de Florence in d, op. 70
    Zondag 17 februari 2019 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
  • Fedorova, Nisinman & Friends: Piazzolla

    Marcelo Nisinman (bandoneon), Dana Zemtsov (altviool), Nicholas Schwartz (contrabas)
    Marcelo Nisinman (bandoneon), Dana Zemtsov (altviool), Nicholas Schwartz (contrabas), Anna Fedorova (piano)
    Gardel, Mendizabal, Buxtehude
    Nisinman Hombre Tango
    Tarantino Ciudad Triste (arr. M. Nisinman)
    Datta El aeroplano (arr. M. Nisinman)
    Ferré Avec le temps (arr. M. Nisinman)
    Nisinman Pourquoi tu te leves
    Piazzolla Oblivion (arr. M. Nisinman)
    Buxtehude Danket den Herrn, denn Er ist so freundlich (arr. M. Nisinman)
    Mendizabal El Entrerriano (arr. M. Nisinman)
    Piazzolla Adios Nonino (arr. M. Nisinman)
    Gardel Cuando tu no estas (arr. M. Nisinman)
    Nisinman Argentinos en Europa
    Zondag 24 februari 2019 11:00 Kleine Zaal Vanaf € 21,00
    Uitverkocht
  • Britse zondagochtend: Markus Stenz dirigeert Elgar en Walton

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Walton, Elgar
    Elgar Chanson de matin (uit 'Two Pieces', Op. 15)
    Elgar Chanson de nuit (uit 'Two Pieces', Op. 15)
    Walton Eerste symfonie
    Zondag 3 maart 2019 11:00 Grote Zaal Vanaf € 21,00
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.