Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Wis filters
  • Het Concertgebouw Eigen Programmering
Componist
Meer... Minder...
Beleef meer

Het Concertgebouw Eigen Programmering

Onvergetelijke momenten in Het Concertgebouw! Van intieme kamermuziek in de Kleine Zaal tot overweldigend symfonisch in de Grote Zaal. En van jong aanstormend talent tot maestro's als Bernard Haitink en Mariss Jansons. Laat u inspireren in Het Concertgebouw.

278 concerten

  • Nederlands Kamerkoor zingt Requiem van Fauré

    Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Kamerkoor, Candida Thompson (viool en leiding)
    Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Kamerkoor, Candida Thompson (viool en leiding), Judith van Wanroij (sopraan), Andreas Wolf (bariton)
    Fauré, Sjostakovitsj, Pärt
    Nystedt Immortal Bach
    J.S. Bach Ciaconna (uit 'Tweede partita', BWV 1004 ) (bew. H. Thoene)
    Pärt Da pacem Domine
    Sjostakovitsj Kammersinfonie, op. 110a (arr. R. Barshai)
    Fauré Requiem, op. 48
    Dinsdag 26 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Leden van de Academie van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Leden van de Academie van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Debussy, Piazzolla, A. Holborne
    Telemann Trompetconcert in D, TWV 51: D7
    A. Holborne Muy Linda (uit 'Pavans, Galliards, Almains and other Short Aeirs')
    A. Holborne As it Fell on a Holie Eve (uit 'Pavans, Galliards, Almains and other Short Aeirs')
    Piazzolla Oblivion (arr. M. Van Prooijen)
    Debussy Danse sacrée et danse profane, L 103
    Woensdag 27 september 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Quatuor Mosaïques: dertig jaar klassieke kwartetten

    Quatuor Mosaïques
    Quatuor Mosaïques
    Schubert, J. Haydn, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in Bes, KV 458 'Jacht'
    J. Haydn Strijkkwartet in C, op. 20 nr. 2 in C
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Donderdag 28 september 2017 20:15 Kleine Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 30 september 2017 10:00 Koorzaal
    Uitverkocht
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 30 september 2017 12:00 Koorzaal
    Uitverkocht
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 30 september 2017 14:00 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Noord Nederlands Orkest: Tsjaikovski’s Vioolconcert

    Noord Nederlands Orkest, Arvo Volmer (dirigent), Valeriy Sokolov (viool)
    Noord Nederlands Orkest, Arvo Volmer (dirigent), Valeriy Sokolov (viool)
    Moesorgski, Tsjaikovski, Rossini
    Rossini Ouverture (uit 'Guillaume Tell')
    Tsjaikovski Vioolconcert in D, op. 35
    Moesorgski Schilderijen van een tentoonstelling (ork. Ravel)
    Zaterdag 30 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Quatuor Mosaïques: dertig jaar klassieke kwartetten

    Quatuor Mosaïques
    Quatuor Mosaïques
    Schubert, J. Haydn, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in Bes, KV 458 'Jacht'
    J. Haydn Strijkkwartet in C, op. 20 nr. 2 in C
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Zaterdag 30 september 2017 20:15 Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 1 oktober 2017 10:00 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Liza Ferschtman in Mendelssohns Vioolconcert

    Residentie Orkest, Jan Willem de Vriend (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Residentie Orkest, Jan Willem de Vriend (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Mendelssohn, Schubert
    Schubert Achtste symfonie in b, D 759 'Unvollendete'
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Zondag 1 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 1 oktober 2017 12:00 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Familieconcert: Calefax en Lotte van Dijck in Zeven Sloten (6+)

    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie)
    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie), Sanne Oostervink (decor en kostuums)
    Zondag 1 oktober 2017 13:30 Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 1 oktober 2017 14:00 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Familieconcert: Calefax en Lotte van Dijck in Zeven Sloten (6+)

    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie)
    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie), Sanne Oostervink (decor en kostuums)
    Zondag 1 oktober 2017 15:30 Kleine Zaal
  • Beethoven door Arnold Schönberg Koor & Bezuidenhout

    Le Concert Olympique, Arnold Schönberg Koor, Jan Caeyers (dirigent)
    Le Concert Olympique, Arnold Schönberg Koor, Jan Caeyers (dirigent), Kristian Bezuidenhout (piano), Marlis Petersen (sopraan), Steve Davislim (tenor), Dietrich Henschel (bariton)
    Beethoven
    Beethoven Derde pianoconcert in c, op. 37
    Beethoven Tweede symfonie in D, op. 36
    Beethoven Christus am Ölberge, op. 85
    Maandag 2 oktober 2017 19:30 Grote Zaal
  • Middagconcert: Nino Gvetadze speelt Chopin & Brahms

    Nino Gvetadze (piano)
    Nino Gvetadze (piano)
    Chopin, Brahms, R. Schumann
    R. Schumann Des Abends (uit 'Fantasiestücke', op. 12)
    R. Schumann Aufschwung (uit 'Fantasiestücke', op. 12)
    R. Schumann Warum? (uit 'Fantasiestücke', op. 12)
    Brahms Intermezzo in a (uit 'Sechs Klavierstücke', op. 118)
    Brahms Intermezzo in A (uit 'Sechs Klavierstücke', op. 118)
    Brahms Eerste rapsodie in b, op. 79
    Chopin 24 Preludes, op. 28
    Dinsdag 3 oktober 2017 14:00 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Charlotte Houberg (sopraan), Felix Justin (piano)
    Charlotte Houberg (sopraan), Felix Justin (piano)
    Barber, Rossini, J. Haydn
    J. Haydn The Mermaid's Song, nr. 1 (uit 'Six Original Canzonettas', Hob. XXVIa: 25-30)
    J. Haydn A Pastoral Song, nr. 3 (uit 'Six Original Canzonettas', Hob. XXVIa: 25-30)
    J. Haydn Fidelity, nr. 6 (uit 'Six Original Canzonettas', Hob. XXVIa: 25-30)
    Rossini L'orgia, nr. 4 (uit 'Les soirées musicales')
    Rossini L'invito, nr. 5 (uit 'Les soirées musicales')
    Rossini La pastorella dell'Alpi, nr. 6 (uit 'Les soirées musicales')
    Barber A Nun Takes the Veil, nr. 1 (uit 'Four Songs', op. 13)
    Barber The Secrets of the Old, nr. 2 (uit 'Four Songs', op. 13)
    Barber Sure on This Shining Night, nr. 3 (uit 'Four Songs', op. 13)
    Woensdag 4 oktober 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Rising Stars: trompettist Tamás Pálfalvi

    Tamás Pálfalvi (trompet), Marcell Szabó (piano)
    Tamás Pálfalvi (trompet), Marcell Szabó (piano)
    Bartók, Enescu, Gershwin
    Albinoni Sonate in A, nr. 11 (uit 'Trattenimenti armonici per camera', op. 6) (arr. T. Pálfalvi)
    Chopin Vierde ballade in f, op. 52
    Hindemith Sonate
    Eötvös Sentimental (In opdracht van Müpa Budapest en de European Concert Hall Organisation)
    Gershwin Preludes (arr. T. Pálfalvi)
    Enescu Légende
    Bartók Acht improvisaties op Hongaarse boerenliederen, Sz. 74
    Bartók Roemeense volksdansen, Sz. 56 (arr. T. Pálfalvi)
    Woensdag 4 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Scherpdenkers: Erwin Olaf en Cello8ctet Amsterdam

    Erwin Olaf, Cello8ctet Amsterdam, Michael Riesman (piano)
    Erwin Olaf, Cello8ctet Amsterdam, Michael Riesman (piano)
    Glass
    Glass Suite uit Dracula (arr. M. Riesman)
    Glass Suite uit The Hours (arr. M. Riesman)
    Donderdag 5 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Nik Bärtsch's Mobile

    Nik Bärtsch’s Mobile
    Nik Bärtsch’s Mobile
    Vrijdag 6 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Club Concertgebouw: Jeroen Zijlstra's Waterman

    Jeroen Zijlstra
    Jeroen Zijlstra
    Vrijdag 6 oktober 2017 21:00 Koorzaal
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 7 oktober 2017 09:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 7 oktober 2017 11:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 7 oktober 2017 15:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Cellist Nicolas Altstaedt: barokke sonates

    Nicolas Altstaedt (cello), Piroska Baranyay (cello), Steven Devine (klavecimbel)
    Nicolas Altstaedt (cello), Piroska Baranyay (cello), Steven Devine (klavecimbel), Thomas Dunford (luit)
    Vivaldi, Platti, Barrière
    Costanzi Sinfonia in D
    Barrière Sonate in G, nr. 4, boek IV
    Costanzi Sonate in F
    Platti Sonate nr. 6 in F
    Costanzi Sinfonia in Bes
    Barrière Sonate in Bes, nr. 4, boek III
    Vivaldi Vijfde sonate in e, RV 40
    Costanzi Sonate in g
    Zaterdag 7 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Met Gustavo Gimeno naar Dvořáks ‘Nieuwe wereld’

    Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Dvořák, Ives
    Ives Central Park in the Dark
    Dvořák Negende symfonie in e, op. 95 'Uit de Nieuwe Wereld'
    Zondag 8 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Kamermuziek op zondagmiddag: Dudok Kwartet Amsterdam & Mendelssohn

    Dudok Kwartet Amsterdam
    Dudok Kwartet Amsterdam
    Mendelssohn, J.S. Bach, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in G, KV 387
    J.S. Bach Prélude en Fuga no. 24 (b-klein) (uit 'Das wohltemperierte Clavier I', BWV 846-869)
    J.S. Bach Contrapunctus 1 (uit 'Die Kunst der Fuge', BWV 1080)
    Mendelssohn Zesde strijkkwartet in f, op. 80
    Zondag 8 oktober 2017 14:15 Kleine Zaal
  • Skride, Berthaud, Krijgh & Skride spelen Brahms

    Baiba Skride (viool), Lise Berthaud (altviool), Harriet Krijgh (cello)
    Baiba Skride (viool), Lise Berthaud (altviool), Harriet Krijgh (cello), Lauma Skride (piano)
    Brahms, Mozart, Mahler
    Mahler Pianokwartet in a
    Mozart Pianokwartet in g, KV 478
    Brahms Eerste pianokwartet in g, op. 25
    Maandag 9 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Sietske Sikkes: Muziek, alzheimer en dementie

    Sietske Sikkes (presentator), Charlie Bo Meijering (piano)
    Sietske Sikkes (presentator), Charlie Bo Meijering (piano)
    Dinsdag 10 oktober 2017 20:00 Koorzaal
  • Thomas Oliemans en Malcolm Martineau: Mahler en Duparc

    Thomas Oliemans (bariton), Malcolm Martineau (piano)
    Thomas Oliemans (bariton), Malcolm Martineau (piano)
    Mahler, Duparc
    Duparc Le manoir de Rosemonde
    Duparc Sérénade
    Duparc Chanson triste, op. 2
    Duparc Testament
    Duparc Le galop
    Mahler Scheiden und Meiden (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Frühlingsmorgen, nr. 1 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Erinnerung, nr. 2 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Hans und Grethe, nr. 3 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Lieder eines fahrenden Gesellen
    Duparc L'invitation au voyage
    Duparc La vague et la cloche
    Duparc Phidylé
    Mahler Um Mitternacht (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Ich atmet' einen linden Duft (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Blicke mir nicht in die Lieder (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Ich bin der Welt abhanden gekommen (uit 'Rückert-Lieder')
    Dinsdag 10 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Volkmann Trio, Valentina Tóth (piano), Coraline Groen (viool)
    Volkmann Trio, Valentina Tóth (piano), Coraline Groen (viool), Jobine Siekman (cello)
    Woensdag 11 oktober 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Kamus Kwartet speelt Sibelius, Grieg en Fagerlund

    Kamus Kwartet
    Kamus Kwartet
    Sibelius, Fagerlund, Grieg
    Grieg Tweede strijkkwartet (onvoltooid) in F, op. posth.
    Fagerlund Tweede strijkkwartet 'From the Ground' (In opdracht van Het Koninklijk Concertgebouw, Kauniainen Music Festival en The Finnish Cultural Institute for the Benelux)
    Sibelius Strijkkwartet in d, op. 56 'Voces intimae'
    Woensdag 11 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Boedapest Festival Orkest, Iván Fischer & Emanuel Ax

    Boedapest Festival Orkest, Iván Fischer (dirigent), Emanuel Ax (piano)
    Boedapest Festival Orkest, Iván Fischer (dirigent), Emanuel Ax (piano)
    Tsjaikovski, Mozart, J.S. Bach
    J.S. Bach Derde orkestsuite in D, BWV 1068
    Mozart Twintigste pianoconcert in d, KV 466
    Tsjaikovski Vierde symfonie in f, op. 36
    Donderdag 12 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • De Standaards van Spits deel 2, Live

    Frits Spits (spreker), Maaike Ouboter (zang), Henk Westbroek (zang)
    Frits Spits (spreker), Maaike Ouboter (zang), Henk Westbroek (zang), Binnenlandsche Zaken:, Ferry van Leeuwen (zang), Nick Bult (toetsen), Rob Winter (gitaar), Phaedra Kwant (bas), Tim Beudel (drums), Frank Lammers (regie)
    Donderdag 12 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Avishai Cohen Quartet

    Avishai Cohen Quartet
    Avishai Cohen Quartet
    Vrijdag 13 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Akamus en Amandine Beyer met Vivaldi

    Akademie für Alte Musik Berlin, Amandine Beyer (viool/leiding)
    Akademie für Alte Musik Berlin, Amandine Beyer (viool/leiding)
    Vivaldi, Fasch
    Fasch Sinfonia in g, FWV M:g1
    Vivaldi De vier jaargetijden, op. 8
    Zondag 15 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Henk Poort - Ik ben mijn lied

    Henk Poort (zang), Ed Boekee (piano)
    Henk Poort (zang), Ed Boekee (piano)
    Zondag 15 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Trio Shaham Erez Wallfisch: Dvořáks 'Dumky' Trio

    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Schubert, Dvořák, Bloch
    Bloch Drie nocturnes
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Schubert Pianotrio in Bes, D 898
    Maandag 16 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Meesterpianisten in de Kleine Zaal: Dmitry Masleev

    Dmitry Masleev (piano)
    Dmitry Masleev (piano)
    Tsjaikovski, Schubert, J. Haydn
    J. Haydn Sonate in C, Hob. XVI: 48
    Schubert Vier impromptus, D 899
    Tsjaikovski Impromptu (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Berceuse (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Tendres reproches (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Danse caractéristique (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Méditation (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Mazurque pour danser (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Polacca de concert (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Dialogue (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Un poco di Schumann (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Valse bluette (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Chant élégiaque (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Un poco di Chopin (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Valse à cinq temps (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Scène dansante (invitation au trépak) (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Dinsdag 17 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Furore Blaaskwintet
    Furore Blaaskwintet
    Woensdag 18 oktober 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Orkest van de Achttiende Eeuw: Mozarts feestelijke La clemenza di Tito

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regie)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regie), Cappella Amsterdam, Anders Dahlin (tenor, Titus), Paula Murrihy (mezzosopraan), Deirdre Angenent (sopraan), Laetitia Gerards (sopraan), Rosanne van Sandwijk (mezzosopraan), Henk Neven (bariton)
    Mozart
    Mozart La clemenza di Tito, KV 621
    Woensdag 18 oktober 2017 19:30 Grote Zaal
  • Trio Shaham Erez Wallfisch: Dvořáks 'Dumky' Trio

    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Schubert, Dvořák, Bloch
    Bloch Drie nocturnes
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Schubert Pianotrio in Bes, D 898
    Woensdag 18 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Tigran Hamasyan solo

    Tigran Hamasyan (piano/zang)
    Tigran Hamasyan (piano/zang)
    Donderdag 19 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Iconen in de Kleine Zaal: Dvořáks 'Dumky'-trio

    Bert Natter, Trio Shaham Erez Wallfisch
    Bert Natter, Trio Shaham Erez Wallfisch
    Dvořák
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Vrijdag 20 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Winnaar Liszt Concours in virtuoos programma met RFO

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    R. Schumann
    R. Schumann Derde symfonie in Es, op. 97 'Rheinische'
    Zondag 22 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Winnaar Koninklijk Concertgebouw Concours, Radu Ratering (piano), Maria Pedano (hobo)
    Winnaar Koninklijk Concertgebouw Concours, Radu Ratering (piano), Maria Pedano (hobo)
    Molique, Liszt, Brahms
    Tsjaikovski Maart - Andantino expressivo (uit 'De jaargetijden', op. 37b)
    Brahms Ballade in g (uit 'Sechs Klavierstücke', op. 118)
    Liszt Die Zelle im Nonnenwerth, S. 301b/2
    Liszt Vierde Hongaarse rapsodie, S. 244
    Molique Concert in g
    Woensdag 25 oktober 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Cécile McLorin Salvant: For One to Love

    Cécile McLorin Salvant
    Cécile McLorin Salvant
    Woensdag 25 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • TRACKS - Pianoduo Scholtes-Janssens

    Pianoduo Scholtes-Janssens, Elsina Jansen (regie), Desirée van Gelderen (licht)
    Pianoduo Scholtes-Janssens, Elsina Jansen (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Rosenblatt, Prokofjev, Milhaud
    Poulenc Allegro ma non troppo (uit 'Concert voor twee piano's in d', op. 61)
    Debussy Avec emportement (uit 'En blanc et noir')
    Satie Eerste gymnopédie
    Ravel Rapsodie espagnole
    Milhaud Modéré (uit 'Scaramouche', op. 165d)
    Prokofjev Introductie (uit 'Eerste suite uit 'Assepoester'', op. 107)
    Prokofjev Assepoesters wals (uit 'Eerste suite uit 'Assepoester'', op. 107)
    Satie La belle excentrique
    Rosenblatt Concertino on two Russian themes
    Donderdag 26 oktober 2017 21:00 Kleine Zaal
  • TRACKS - Pianoduo Scholtes-Janssens

    Pianoduo Scholtes-Janssens, Elsina Jansen (regie), Desirée van Gelderen (licht)
    Pianoduo Scholtes-Janssens, Elsina Jansen (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Rosenblatt, Prokofjev, Milhaud
    Poulenc Allegro ma non troppo (uit 'Concert voor twee piano's in d', op. 61)
    Debussy Avec emportement (uit 'En blanc et noir')
    Satie Eerste gymnopédie
    Ravel Rapsodie espagnole
    Milhaud Modéré (uit 'Scaramouche', op. 165d)
    Prokofjev Introductie (uit 'Eerste suite uit 'Assepoester'', op. 107)
    Prokofjev Assepoesters wals (uit 'Eerste suite uit 'Assepoester'', op. 107)
    Satie La belle excentrique
    Rosenblatt Concertino on two Russian themes
    Vrijdag 27 oktober 2017 21:00 Kleine Zaal
  • Dejan Lazić en Nederlands Kamerorkest: Beethoven

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Dejan Lazić (piano)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Dejan Lazić (piano)
    Schubert, Beethoven
    Beethoven Ouverture 'Coriolan' in c, op. 62
    Beethoven Pianoconcert naar 'Vioolconcert in D' in D, op. 61
    Schubert Vijfde symfonie in Bes, D 485
    Zaterdag 28 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Familieconcert: Halloween (6+)

    Nordwestdeutsche Philharmonie, Markus Huber (dirigent), Frank Lammers (verteller)
    Nordwestdeutsche Philharmonie, Markus Huber (dirigent), Frank Lammers (verteller), Joris Nassenstein (regie), Paul van Loon (tekstschrijver)
    De Abreu, Badelt, Saint-Saëns
    Bernstein Overture (uit 'Candide')
    Humperdinck Hexenritt (uit 'Hänsel und Gretel')
    Stravinsky Danse infernale du roi Kastcheï (uit 'De vuurvogel')
    Rimski-Korsakov De vlucht van de hommel
    Williams Flying theme (uit 'E.T. The Extra-Terrestrial')
    Saint-Saëns Danse macabre
    Badelt Pirates of the Carribean
    De Abreu Tico-Tico
    Zondag 29 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Fontys Kamerorkest, Leon Berendse (dirigent)
    Fontys Kamerorkest, Leon Berendse (dirigent)
    Woensdag 1 november 2017 12:30 Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 4 november 2017 11:30 Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 4 november 2017 13:30 Koorzaal
  • Beethovens Zesde en Mischa Maisky in Saint-Saëns

    Musikkollegium Winterthur, Thomas Zehetmair (dirigent), Mischa Maisky (cello)
    Musikkollegium Winterthur, Thomas Zehetmair (dirigent), Mischa Maisky (cello)
    Beethoven, Saint-Saëns
    Saint-Saëns Eerste celloconcert in a, op. 33
    Beethoven Zesde symfonie in F, op. 68 'Pastorale'
    Zondag 5 november 2017 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 5 november 2017 11:30 Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 5 november 2017 13:30 Koorzaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Kamermuziek op zondagmiddag: Fauré's Tweede pianokwartet

    Vassilis Varvaresos (piano), Noé Inui (viool), Georgy Kovalev (altviool)
    Vassilis Varvaresos (piano), Noé Inui (viool), Georgy Kovalev (altviool), Alexander Warenberg (cello)
    Fauré, Brahms
    Brahms Derde pianokwartet in c, op. 60
    Fauré Tweede pianokwartet in g, op. 45
    Zondag 5 november 2017 14:15 Kleine Zaal
  • James Newton Howard: 3 Decades of Music for Hollywood

    James Newton Howard (componist/dirigent), Tsjechisch Nationaal Symfonie Orkest
    James Newton Howard (componist/dirigent), Tsjechisch Nationaal Symfonie Orkest
    Dinsdag 7 november 2017 20:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Mark Padmore en Imogen Cooper met Schumann

    Mark Padmore (tenor), Imogen Cooper (piano)
    Mark Padmore (tenor), Imogen Cooper (piano)
    Hahn, Fauré, R. Schumann
    R. Schumann Zwölf Gedichte, op. 35
    Fauré Mandoline (uit 'Cinq mélodies 'de Venise'', op. 58)
    Fauré En sourdine (uit 'Cinq mélodies 'de Venise'', op. 58)
    Hahn Chanson d'automne, nr. 1 (uit 'Chansons grises')
    Hahn Tous d'eux, nr. 2 (uit 'Chansons grises')
    Hahn L'allée est sans fin, nr. 3 (uit 'Chansons grises')
    Hahn En sourdine, nr. 4 (uit 'Chansons grises')
    Hahn L'heure exquise, nr. 5 (uit 'Chansons grises')
    Fauré La bonne chanson, op. 61
    Dinsdag 7 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Nadezda Filippova (piano)
    Nadezda Filippova (piano)
    Woensdag 8 november 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Rising Stars: violist Emmanuel Tjeknavorian

    Emmanuel Tjeknavorian (viool)
    Emmanuel Tjeknavorian (viool)
    H.W. Ernst, Ehrenfellner, Enescu
    J.S. Bach Eerste sonate in g, BWV 1001
    Ysaÿe Sonate in g, op. 27, nr. 1
    Prokofjev Sonate in D, op. 115
    Enescu Ménétrier (uit 'Impressions d'enfance in D', op. 28)
    Ehrenfellner Suite des Alpes, op. 36 (In opdracht van Wiener Konzerthaus, Musikverein Wien en de European Concert Hall Organisation) (Nederlandse première)
    H.W. Ernst Introduktion, Thema und Variationen über das irische Volkslied 'Die letzte Rose' (uit 'Sechs mehrstemmige Studien')
    Woensdag 8 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Scherpdenkers: Mano Bouzamour & Jean-Guihen Queyras

    Mano Bouzamour, Jean-Guihen Queyras (cello), Sokratis Sinopoulos (lyra (knievedel))
    Mano Bouzamour, Jean-Guihen Queyras (cello), Sokratis Sinopoulos (lyra (knievedel)), Keyvan Chemirani (percussie), Bijan Chemirani (percussie)
    Leriche, Traditioneel, Lutoslawski
    Stroppa Ay, There’s the Rub
    Daly Karsilama (uit danscyclus Choroi)
    Sinopoulos Nihavent Semai
    Kurtág selectie (uit 'Jelek, játékok és üzenetek (Tekens, spelletjes en berichten)')
    K. Chemirani / B. Chemirani Percussie improvisatie '7/4'
    Lutoslawski Sacher variatie
    Traditioneel Homayoun
    Leriche 5/4
    Traditioneel Sunday Morning (arr. S. Sinopoulos)
    Traditioneel Hasapiko
    Donderdag 9 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Jonge Nederlanders: Amatis Pianotrio

    Amatis Pianotrio
    Amatis Pianotrio
    Sjostakovitsj, Schubert
    Schubert Tweede pianotrio in Es, D 929, op. 100
    Sjostakovitsj Eerste pianotrio in c, op. 8
    Sjostakovitsj Tweede pianotrio in e, op. 67
    Vrijdag 10 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Club Concertgebouw: Marcel de Groot speelt #HELD solo

    Marcel de Groot (gitaar)
    Marcel de Groot (gitaar)
    Vrijdag 10 november 2017 21:00 Koorzaal
  • Groot Omroepkoor met Schuberts roerende Stabat Mater

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Maartje Rammeloo (sopraan), Fabio Trümpy (tenor), André Morsch (bariton)
    Schubert, Ives
    Ives Derde symfonie 'The camp meeting'
    Schubert Stabat Mater in f, D. 383
    Zondag 12 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Nederlands Jeugd Strijkorkest, Carel den Hertog (dirigent)
    Nederlands Jeugd Strijkorkest, Carel den Hertog (dirigent)
    Woensdag 15 november 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Cursus: Thinking East

    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Woensdag 15 november 2017 20:00 Koorzaal
  • Bernard Haitink en het Chamber Orchestra of Europe

    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Anna Lucia Richter (sopraan)
    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Anna Lucia Richter (sopraan), Hanno Müller-Brachmann (bariton)
    Mozart, Mahler
    Mahler Lied des Verfolgten im Turm (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Rheinlegendchen (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Des Antonius von Padua Fischpredigt (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Verlor'ne Müh (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Wo die schönen Trompeten blasen (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Wer hat dies Liedlein erdacht (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Lob des hohen Verstandes (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Revelge (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Der Tamboursg'sell (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Das irdische Leben (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Der Schildwache Nachtlied (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Trost im Unglück (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mozart Symfonie nr. 36 in C, KV 425 'Linzer'
    Woensdag 15 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Fine Arts Kwartet, Von Eckardstein en Midgley: Mozart

    Fine Arts Kwartet, Matthew Midgley (contrabas), Severin von Eckardstein (piano)
    Fine Arts Kwartet, Matthew Midgley (contrabas), Severin von Eckardstein (piano)
    Mendelssohn, Mozart, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Eerste strijkkwartet
    Mozart Pianoconcert nr. 21 in C, KV 467
    Mendelssohn Allegro non troppo in Es gr.t., nr. 2 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 53)
    Mendelssohn Nr. 33 in Bes gr.t., nr. 3 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Nr. 34 in C gr.t. "Spinnerlied", nr. 4 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Nr. 35 in b kl.t., nr. 5 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Nr. 36 in E gr.t., nr. 6 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Derde strijkkwartet in D, op. 44, nr. 1
    Woensdag 15 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Bernard Haitink en Eva-Maria Westbroek: Wagner

    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Mozart, Wagner
    Wagner Wesendonck-Lieder, WWV 91
    Mozart Symfonie nr. 35 in D, KV 385 'Haffner'
    Mozart Symfonie nr. 38 in D, KV 504 'Praagse'
    Vrijdag 17 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Christian Gerhaher zingt Schubert en Brahms

    Christian Gerhaher (bariton), James Cheung (piano)
    Christian Gerhaher (bariton), James Cheung (piano)
    Schubert, Debussy, Britten
    Gesualdo Moro, lasso, al mio duolo (arr. B. Foskett)
    Brahms Wir wandelten, nr. 2 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Brahms Meerfahrt, nr. 4 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Brahms Verzagen, nr. 4 (uit 'Fünf Gesänge', op. 72)
    Brahms Über die Heide, nr. 4 (uit 'Sechs Lieder', op. 86)
    Brahms Der Tod, das ist die kühle Nacht, nr. 1 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Britten Songs and Proverbs of William Blake, op. 74
    Debussy Trois chansons de France, L. 102
    Debussy Trois poèmes de Mallarmé, L. 127
    Schubert Der Atlas (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Ihr Bild (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Das Fischermädchen (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Die Stadt (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Am Meer (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Der Doppelgänger (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Vrijdag 17 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Club Concertgebouw: Maarten Hogenhuis Trio

    Maarten Hogenhuis Trio
    Maarten Hogenhuis Trio
    Vrijdag 17 november 2017 21:00 Koorzaal
  • Vadim Gluzman in Bruchs Eerste vioolconcert

    Luzerner Sinfonieorchester , James Gaffigan (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Luzerner Sinfonieorchester , James Gaffigan (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Brahms, Bruch
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Brahms Tweede serenade in A, op. 16
    Zondag 19 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • Bill Laurance Solo

    Bill Laurance
    Bill Laurance
    Zondag 19 november 2017 21:00 Kleine Zaal
  • Turning East - Gratis Lunchconcert

    Sinan Arat (ney/bansuri/zang), Jacobus Thiele (percussie)
    Sinan Arat (ney/bansuri/zang), Jacobus Thiele (percussie)
    Maandag 20 november 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Turning East: Abir El Abed & Amsterdams Andalusisch Orkest

    Abir El Abed (zang), Amsterdams Andalusisch Orkest, Ahmed El Maai (qanun/leiding)
    Abir El Abed (zang), Amsterdams Andalusisch Orkest, Ahmed El Maai (qanun/leiding), Abderrahim Semlali (viool/leiding), Edsart Udo de Haes (flamenco gitaar), Haytham Safia ('ud), Ahmed Khaili (darbuka), Dwight Breinburg (tar), Jaafar Lougmani (viool), Avishai Darash (piano), Daniel van Huffelen (contrabas), Marianne Noordink (ney)
    Maandag 20 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Turning East - Gratis Lunchconcert

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Dinsdag 21 november 2017 12:30 Grote Zaal
  • Turning East: Caravan - Julian Schneemann & Friends

    Bart Schneemann (hobo), Emmy Storms (viool), Jawa Manla (ud)
    Bart Schneemann (hobo), Emmy Storms (viool), Jawa Manla (ud), Julian Schneemann (piano/compositie), Jeroen Batterink (slagwerk), Nederlands Blazers Ensemble
    Dinsdag 21 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Turning East - Gratis Lunchconcert

    Amsterdams Andalusisch Orkest
    Amsterdams Andalusisch Orkest
    Woensdag 22 november 2017 12:30 Kleine Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.