Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Wis filters
  • 23 feb. 2017
  • Het Concertgebouw Eigen Programmering
Componist
Meer... Minder...
Beleef meer
Het Concertgebouw Eigen Programmering
Het Concertgebouw Eigen Programmering

Het Concertgebouw Eigen Programmering

Onvergetelijke momenten in Het Concertgebouw! Van intieme kamermuziek in de Kleine Zaal tot overweldigend symfonisch in de Grote Zaal. En van jong aanstormend talent tot maestro's als Bernard Haitink en Mariss Jansons. Laat u inspireren in Het Concertgebouw.

  • 23 feb. 2017
  • Het Concertgebouw Eigen Programmering
  • Wis filters

1 concert op donderdag 23 februari 2017

  • TRACKS: Remy van Kesteren

    Remy van Kesteren (harp), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht)
    Remy van Kesteren (harp), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Satie, Van Kesteren, Mompou
    Frahm Hammers
    Mompou Eerste cahier (uit 'Música callada')
    Van Kesteren Refugee
    Van Kesteren Aerial
    Satie Trois gnossiennes
    Van Kesteren Continuing
    Van Kesteren Leviathan
    Donderdag 23 februari 2017 21:00 Kleine Zaal

204 concerten vanaf vrijdag 24 februari 2017

  • TRACKS: Remy van Kesteren

    Remy van Kesteren (harp), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht)
    Remy van Kesteren (harp), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Satie, Van Kesteren, Mompou
    Frahm Hammers
    Mompou Eerste cahier (uit 'Música callada')
    Van Kesteren Refugee
    Van Kesteren Aerial
    Satie Trois gnossiennes
    Van Kesteren Continuing
    Van Kesteren Leviathan
    Vrijdag 24 februari 2017 21:00 Kleine Zaal
    Laatste kaarten
  • KleuterSinfonietta: Haren en Snaren (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 25 februari 2017 11:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • KleuterSinfonietta: Haren en Snaren (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 25 februari 2017 13:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • KleuterSinfonietta: Haren en Snaren (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 25 februari 2017 15:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Voor de hele familie: Mendelssohns Midzomernachtsdroom (6+)

    Orkest van het Oosten, Jasper de Waal (dirigent), Reggie Naus (tekst)
    Orkest van het Oosten, Jasper de Waal (dirigent), Reggie Naus (tekst), Joris Nassenstein (regie), Maartje van de Wetering (verteller)
    Mendelssohn
    Mendelssohn Die Hebriden 'Fingalshöhle'
    Mendelssohn Ouverture (Allegro di molto) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
    Mendelssohn Scherzo (Allegro vivace) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
    Mendelssohn Nocturne (Con moto tranquillo) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
    Mendelssohn Intermezzo (Allegro appassionato) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
    Mendelssohn Bruiloftsmars (Allegro vivace) (uit 'Een midzomernachtsdroom', op. 21 en 61)
    Zondag 26 februari 2017 11:00 Grote Zaal
  • Fazil Say & Nicolas Altstaedt

    Nicolas Altstaedt (cello), Fazil Say (piano)
    Nicolas Altstaedt (cello), Fazil Say (piano)
    Sjostakovitsj, Janáček, Say
    Debussy Sonate in d
    Say Four Cities – Dört Şehir, op. 41
    Janáček Pohádka ('Een sprookje'), JW 7/5
    Sjostakovitsj Sonate in d, op. 40
    Maandag 27 februari 2017 20:15 Kleine Zaal
    Uitverkocht
  • Gratis Lunchconcert

    Winnaars IVC Lied Duo Concours 2016, Adèle Charvet (mezzosopraan), Florian Caroubi (piano)
    Winnaars IVC Lied Duo Concours 2016, Adèle Charvet (mezzosopraan), Florian Caroubi (piano)
    Wolf, R. Schumann, Krüs
    Poulenc La petite servante, nr. 3 (uit 'Cinq poèmes de Max Jacob')
    Poulenc C'est ainsi que tu es (uit 'Métamorphoses')
    Poulenc Sanglots, nr. 5 (uit 'Banalités', FP 107)
    Krüs Lunam, ne quidem Lunam
    R. Schumann Lust der Sturmnacht, nr. 1 (uit 'Zwölf Gedichte', op. 35)
    R. Schumann Sehnsucht nach der Waldgegend, nr. 5 (uit 'Zwölf Gedichte', op. 35)
    R. Schumann Stille Tränen, nr. 10 (uit 'Zwölf Gedichte', op. 35)
    Wolf Mignon, nr. 9 (uit 'Goethe-Lieder')
    Woensdag 1 maart 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Danel Kwartet met Tsjaikovski

    Danel Kwartet
    Danel Kwartet
    Tsjaikovski, M. Weinberg, Borodin
    Borodin Tweede strijkkwartet in D, op. 51
    M. Weinberg Vijfde strijkkwartet in Bes, op. 27
    Tsjaikovski Tweede strijkkwartet in F, op. 22
    Woensdag 1 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Scherpdenkers: Adriaan Geuze en Huang Ruo

    Adriaan Geuze, Asko|Schönberg, Huang Ruo (dirigent)
    Adriaan Geuze, Asko|Schönberg, Huang Ruo (dirigent)
    Cage, J.L. Adams, Huang Ruo
    Huang Ruo The Lost Garden: Concerto no. 2
    J.L. Adams The Light Within
    Cage In a Landscape
    Huang Ruo Woven (In opdracht van Het Koninklijk Concertgebouw) (wereldpremière)
    Donderdag 2 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Sir John Eliot Gardiner en het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Sir John Eliot Gardiner (dirigent), Ann Hallenberg (mezzosopraan)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Sir John Eliot Gardiner (dirigent), Ann Hallenberg (mezzosopraan)
    Mahler, Elgar
    Elgar Ouverture Cockaigne, op. 40 'In London town'
    Mahler Rückert-Lieder
    Elgar Tweede symfonie in Es, op. 63
    Donderdag 2 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Belcea Kwartet: Sjostakovitsj dichtbij

    Belcea Kwartet
    Belcea Kwartet
    Sjostakovitsj, Schubert
    Schubert Strijkkwartet in G, D 887
    Sjostakovitsj Vijftiende strijkkwartet in es, op. 144
    Vrijdag 3 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Janine Jansen speelt Sibelius’ Vioolconcert

    NHK Symphony Orchestra Tokyo, Paavo Järvi (dirigent), Janine Jansen (viool)
    NHK Symphony Orchestra Tokyo, Paavo Järvi (dirigent), Janine Jansen (viool)
    Sjostakovitsj, Sibelius
    Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
    Sjostakovitsj Tiende symfonie in e, op. 93
    Zaterdag 4 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Vasily Petrenko dirigeert Rachmaninoff en Glazoenov

    Radio Filharmonisch Orkest, Vasily Petrenko (dirigent), Maria Milstein (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Vasily Petrenko (dirigent), Maria Milstein (viool)
    Rachmaninoff, Glazoenov
    Glazoenov Vioolconcert in a, op. 82
    Rachmaninoff Derde symfonie in a, op. 44
    Zondag 5 maart 2017 11:00 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Haren en Snaren (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 5 maart 2017 11:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • KleuterSinfonietta: Haren en Snaren (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 5 maart 2017 13:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • KleuterSinfonietta: Haren en Snaren (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 5 maart 2017 15:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Van Baerle Trio met Henze, Tsjaikovski en Beethoven

    Van Baerle Trio, Hannes Minnaar (piano), Maria Milstein (viool)
    Van Baerle Trio, Hannes Minnaar (piano), Maria Milstein (viool), Gideon den Herder (cello)
    Tsjaikovski, Henze, Beethoven
    Beethoven Pianotrio in c, op. 1, nr. 3
    Henze Kammersonate
    Tsjaikovski Pianotrio in a, op. 50
    Maandag 6 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Lets Radiokoor zingt Brahms

    Lets Radiokoor, Sigvards Klava (dirigent), Eline de Gast (piano)
    Lets Radiokoor, Sigvards Klava (dirigent), Eline de Gast (piano), Ruben Plazier (piano)
    Vasks, Pärt, Karlsons
    Brahms An die Heimat, nr. 1 (uit 'Drei Quartette', op. 64)
    Brahms Der Abend, nr. 2 (uit 'Drei Quartette', op. 64)
    Karlsons Le Lagrime dell'anima
    Pärt Virgencita
    Vasks The Fruit of Silence
    Brahms Rede, Mädchen, allzu liebes, nr. 1 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Am Gesteine rauscht die Flut, nr. 2 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms O die Frauen, nr. 3 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Wie des Abends schöne Röte, nr. 4 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Die grüne Hopfenranke, nr. 5 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Ein kleiner, hübscher Vogel, nr. 6 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Wenn so lind dein Auge mir, nr. 8 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Am Donaustrande, nr. 9 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms O wie sanft die Quelle sich, nr. 10 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Nein, es ist nicht auszukommen, nr. 11 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Vögelein durchrauscht die Luft, nr. 13 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Sieh, wie ist die Welle klar, nr. 14 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Nachtigall, sie singt so schön, nr. 15 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Ein dunkeler Schacht ist Liebe, nr. 16 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Es bebet das Gesträuche, nr. 18 (uit 'Liebeslieder Walzer', op. 52)
    Brahms Verzicht, o Herz, auf Rettung, nr. 1 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Finstere Schatten der Nacht, nr. 2 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Vom Gebirge Well auf Well, nr. 7 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Weiche Gräser im Revier, nr. 8 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Flammenauge, dunkles Haar, nr. 14 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Brahms Zum Schluss, nr. 15 (uit 'Neue Liebeslieder Walzer', op. 65)
    Maandag 6 maart 2017 20:15 Grote Zaal
    Geannuleerd
  • Nathalie Stutzmann: het Franse lied

    Nathalie Stutzmann (alt), Inger Södergren (piano)
    Nathalie Stutzmann (alt), Inger Södergren (piano)
    Debussy, Chausson, Fauré
    Schubert Fischerweise, D 881
    Schubert Sehnsucht, D 636
    Schubert Lachen und Weinen, D 777
    Schubert Du bist die Ruh, D 776
    Schubert An die Laute, D 905
    Schubert Die junge Nonne, D 828
    Schubert Der Musensohn, D 764
    Wagner Fünf Gedichte für eine Frauenstimme, op. 91 'Wesendonck-Lieder'
    Fauré Mandoline (uit 'Cinq mélodies 'de Venise'', op. 58)
    Fauré Clair de lune (uit 'Twee Liederen', op. 46)
    Fauré Nell (uit 'Drie liederen', op. 18)
    Fauré Après un rêve (uit 'Drie Liederen', op. 7)
    Chausson Sérénade italienne (uit 'Sept mélodies', op. 2)
    Chausson Les papillons (uit 'Sept mélodies', op. 2)
    Chausson Les heures (uit 'Drie liederen', op. 27)
    Chausson Le temps des lilas (uit 'Poème de l'amour et de la mer', op. 19)
    Debussy Les cloches (uit 'Twee romances', L. 78-79)
    Debussy Fleur des blés, L. 16
    Debussy La chevelure (uit 'Chansons de Bilitis')
    Debussy La mer est plus belle que les cathédrales (uit 'Trois mélodies de Verlaine', L. 81)
    Dinsdag 7 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Openbare repetitie Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Herbert Blomstedt (dirigent)
    Woensdag 8 maart 2017 12:30 Grote Zaal
  • Van Baerle Trio met Henze, Tsjaikovski en Beethoven

    Van Baerle Trio, Hannes Minnaar (piano), Maria Milstein (viool)
    Van Baerle Trio, Hannes Minnaar (piano), Maria Milstein (viool), Gideon den Herder (cello)
    Tsjaikovski, Henze, Beethoven
    Beethoven Pianotrio in c, op. 1, nr. 3
    Henze Kammersonate
    Tsjaikovski Pianotrio in a, op. 50
    Woensdag 8 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Ronald Brautigam in meesterlijk Frans programma

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Jonathan Waleson (dirigent (Milhaud))
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Jonathan Waleson (dirigent (Milhaud)), Ronald Brautigam (piano)
    Saint-Saëns, Milhaud, Ravel
    Lully Marche pour la Cérémonie turque (uit 'Le bourgeois gentilhomme', LWV 43)
    Ravel Tzigane, rapsodie de concert
    Milhaud Le boeuf sur le toit, op. 58
    Ravel Le tombeau de Couperin
    Saint-Saëns Vierde pianoconcert in c, op. 44
    Vrijdag 10 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Slagwerk Den Haag met Cage, Reich en Glass

    Slagwerk Den Haag
    Slagwerk Den Haag
    Glass, Fiumara, Reich
    Cage Branches
    Reich Music for Pieces of Wood
    Reich Six Marimbas
    Fiumara Glass Interludes
    Glass Music in Similar Motion
    Vrijdag 10 maart 2017 21:00 Kleine Zaal
  • Familieconcert Zing met ons mee: Deze vuist op deze vuist (4+)

    Cor Bakker (piano), Fay Lovsky (zang), Remko Vrijdag (zang)
    Cor Bakker (piano), Fay Lovsky (zang), Remko Vrijdag (zang), Annie Tangberg (cello), Bart van Hoof (blaasinstrumenten), Arie den Boer (slagwerk), Bob Zimmerman (arrangementen)
    Zaterdag 11 maart 2017 13:30 Kleine Zaal
  • Familieconcert Zing met ons mee: Deze vuist op deze vuist (4+)

    Cor Bakker (piano), Fay Lovsky (zang), Remko Vrijdag (zang)
    Cor Bakker (piano), Fay Lovsky (zang), Remko Vrijdag (zang), Annie Tangberg (cello), Bart van Hoof (blaasinstrumenten), Arie den Boer (slagwerk), Bob Zimmerman (arrangementen)
    Zaterdag 11 maart 2017 15:30 Kleine Zaal
  • Muzikale schilderijen van Moesorgski en Lalo

    philharmonie zuidnederland, Dmitri Liss (dirigent), Valeriy Sokolov (viool)
    philharmonie zuidnederland, Dmitri Liss (dirigent), Valeriy Sokolov (viool)
    Moesorgski, E. Lalo
    E. Lalo Allegro non troppo (uit 'Symphonie espagnole', op. 21)
    E. Lalo Scherzando: Allegro moderato (uit 'Symphonie espagnole', op. 21)
    E. Lalo Andante (uit 'Symphonie espagnole', op. 21)
    E. Lalo Rondo: Allegro (uit 'Symphonie espagnole', op. 21)
    Moesorgski Schilderijen van een tentoonstelling (ork. Ravel)
    Zondag 12 maart 2017 11:00 Grote Zaal
  • Familieconcert Zing met ons mee: Deze vuist op deze vuist (4+)

    Cor Bakker (piano), Fay Lovsky (zang), Remko Vrijdag (zang)
    Cor Bakker (piano), Fay Lovsky (zang), Remko Vrijdag (zang), Annie Tangberg (cello), Bart van Hoof (blaasinstrumenten), Arie den Boer (slagwerk), Bob Zimmerman (arrangementen)
    Zondag 12 maart 2017 13:30 Kleine Zaal
  • Familieconcert Zing met ons mee: Deze vuist op deze vuist (4+)

    Cor Bakker (piano), Fay Lovsky (zang), Remko Vrijdag (zang)
    Cor Bakker (piano), Fay Lovsky (zang), Remko Vrijdag (zang), Annie Tangberg (cello), Bart van Hoof (blaasinstrumenten), Arie den Boer (slagwerk), Bob Zimmerman (arrangementen)
    Zondag 12 maart 2017 15:30 Kleine Zaal
  • Cursus: Operalegendes

    Maandag 13 maart 2017 20:00 Koorzaal
  • Het Middagconcert op dinsdag: Navarra Kwartet & Guy Johnston

    Navarra Kwartet, Guy Johnston (cello)
    Navarra Kwartet, Guy Johnston (cello)
    Schubert
    Schubert Quartettsatz in c, D 703, op. posth.
    Schubert Strijkkwintet in C, D 956, op. posth. 163
    Dinsdag 14 maart 2017 14:00 Kleine Zaal
  • Cursus: Reizende componisten

    Dinsdag 14 maart 2017 20:00 Koorzaal
    Geannuleerd
  • Maestro Jules Onthult: Beethovens Vijfde symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Jules van Hessen (dirigent en gastheer)
    Radio Filharmonisch Orkest, Jules van Hessen (dirigent en gastheer)
    Beethoven
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Dinsdag 14 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Ensemble van het Utrechts Conservatorium, Danna Paternotte (viool), Marijke Mulder (viool)
    Ensemble van het Utrechts Conservatorium, Danna Paternotte (viool), Marijke Mulder (viool), Anna Steenhuis (viool), Camillo Cabassi (cello)
    Dohnányi, Telemann
    Telemann Concerto da camera in D, TWV 40:202
    Telemann Concerto da camera in G, TWV 40:201
    Dohnányi Marcia (uit 'Serenade in C', op. 10)
    Dohnányi Romanza (uit 'Serenade in C', op. 10)
    Dohnányi Tema con variazioni (uit 'Serenade in C', op. 10)
    Woensdag 15 maart 2017 12:30 Kleine Zaal
  • John Malkovich: Just Call Me God - A dictator's final speech

    John Malkovich (acteur), Sophie von Kessel (actrice), Michael Sturminger (tekst en regie)
    John Malkovich (acteur), Sophie von Kessel (actrice), Michael Sturminger (tekst en regie), Martin Haselböck (orgel en muzikaal concept), Franz Danksagmüller (elektronica)
    Woensdag 15 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Kopelman Kwartet met Sjostakovitsj en Tsjaikovski

    Kopelman Kwartet
    Kopelman Kwartet
    Tsjaikovski, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Tweede strijkkwartet in A, op. 68
    Tsjaikovski Derde strijkkwartet in es, op. 30
    Donderdag 16 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Kopelman Kwartet met Sjostakovitsj en Tsjaikovski

    Kopelman Kwartet
    Kopelman Kwartet
    Tsjaikovski, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Tweede strijkkwartet in A, op. 68
    Tsjaikovski Derde strijkkwartet in es, op. 30
    Zaterdag 18 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Pianiste Elisabeth Leonskaja’ s stormachtige Beethoven

    Elisabeth Leonskaja (piano)
    Elisabeth Leonskaja (piano)
    Tsjaikovski, Beethoven
    Beethoven Zeventiende sonate in d, op. 31, nr. 2 'Der Sturm'
    Tsjaikovski Sonate in G, op. 37
    Zondag 19 maart 2017 11:00 Kleine Zaal
    Uitverkocht
  • Philippe Jaroussky ontrafelt de mythe van Orpheus

    I Barocchisti, Diego Fasolis (dirigent), Philippe Jaroussky (countertenor)
    I Barocchisti, Diego Fasolis (dirigent), Philippe Jaroussky (countertenor), Amanda Forsythe (sopraan)
    Gluck, L. Rossi, Monteverdi
    Sartorio Ouverture (uit 'Orfeo')
    Sartorio Cara e amabile catena (uit 'Orfeo')
    Monteverdi Rosa del ciel (uit 'Orfeo', SV 318)
    Monteverdi Io non dirò (uit 'Orfeo', SV 318)
    L. Rossi Mio ben, teco il tormento (uit 'Orfeo')
    L. Rossi Che dolcezza è la certezza (uit 'Orfeo')
    L. Rossi Sinfonia (uit 'Orfeo')
    Monteverdi Vi ricorda o bosch' ombrosi (uit 'Orfeo', SV 318)
    L. Rossi M’ami tu?... Se così dunque Amor fà (uit 'Orfeo')
    L. Rossi A l’imperio d’Amore (uit 'Orfeo')
    Sartorio Ohime, Numi, son morta (uit 'Orfeo')
    Sartorio D'un amante che sospira (uit 'Orfeo')
    Sartorio È morta Euridice (uit 'Orfeo')
    Sartorio Orfeo tu dormi?...Se desti pietà (uit 'Orfeo')
    Monteverdi Sinfonia (uit 'Orfeo', SV 318)
    Monteverdi Possente spirto (uit 'Orfeo', SV 318)
    Sartorio Numi, che veggio! O caro sposo (uit 'Orfeo')
    Sartorio Non ti volger, caro bene (uit 'Orfeo')
    Sartorio Troppo fiero è il mio martire (uit 'Orfeo')
    Gluck Ouverture (uit 'Orfeo ed Euridice')
    Gluck Che puro ciel (uit 'Orfeo ed Euridice')
    Gluck Sinfonia (uit 'Orfeo ed Euridice')
    Gluck Vieni: appaga il tuo consorte (uit 'Orfeo ed Euridice')
    Gluck Qual vita è questa mai? (uit 'Orfeo ed Euridice')
    Gluck Che fiero momento! (uit 'Orfeo ed Euridice')
    Gluck Ecco un nuovo martoro (uit 'Orfeo ed Euridice')
    Gluck Che farò senza Euridice? (uit 'Orfeo ed Euridice')
    Maandag 20 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Gabrieli Consort and Players: Bach en Händel

    Gabrieli Consort and Players, Paul McCreesh (dirigent)
    Gabrieli Consort and Players, Paul McCreesh (dirigent)
    Händel, J.S. Bach
    J.S. Bach Motet 'Jesu, meine Freude', BWV 227
    J.S. Bach Motet 'Singet dem Herrn ein neues Lied', BWV 225
    Händel Dixit Dominus, HWV 232
    Dinsdag 21 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Fancy Fiddlers
    Fancy Fiddlers
    Woensdag 22 maart 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Rising Stars: cellist Edgar Moreau

    Edgar Moreau (cello), Pierre-Yves Hodique (piano)
    Edgar Moreau (cello), Pierre-Yves Hodique (piano)
    Schnittke, Fauré, Tanguy
    Beethoven Sonate in g, op. 5, nr. 2
    Poulenc Sonate
    Tanguy Spirales (In opdracht van Philharmonie de Paris en de European Concert Hall Organisation.) (Nederlandse première)
    Fauré Elégie, op. 24
    Schnittke Eerste sonate
    Woensdag 22 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Olli Mustonen & friends: Schuberts Forellenkwintet

    Hugo Ticciati (viool), Philippe Graffin (viool), Razvan Popovici (altviool)
    Hugo Ticciati (viool), Philippe Graffin (viool), Razvan Popovici (altviool), Christian Poltéra (cello), Rick Stotijn (contrabas), Olli Mustonen (piano)
    Schubert, Mustonen, Milhaud
    Milhaud Suite de concert après La création du monde in A, op. 81
    Mustonen Pianokwintet
    Schubert Kwintet in A, D 667 'Die Forelle'
    Donderdag 23 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Jonathan Biss: Meesterpianist in de Kleine Zaal

    Jonathan Biss (piano)
    Jonathan Biss (piano)
    Brahms, Chopin, Kurtág
    R. Schumann Fünf Gesänge der Frühe, op. 133
    Kurtág Witold Lutoslawski in memoriam (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    Kurtág Schaduwen (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    Kurtág Hommage à Farkas Ferenc (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    Kurtág Gedachten over een Albertijnse bas (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    Kurtág Hongaars (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    Kurtág Felicitaties voor Nuria (een beetje verlaat) (uit 'Játékok (Spelletjes)')
    Chopin Polonaise-fantaisie in As, op. 61
    Brahms Andante espressivo (uit 'Derde sonate in f', op. 5)
    Brahms Vier Klavierstücke, op. 119
    Brahms Sechs Klavierstücke, op. 118
    Vrijdag 24 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Shai Maestro Trio

    Shai Maestro Trio
    Shai Maestro Trio
    Zaterdag 25 maart 2017 21:00 Kleine Zaal
  • Groot Omroepkoor met Schuberts Vijfde Mis

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Frieder Bernius (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Frieder Bernius (dirigent), Sarah Wegener (sopraan), Sophie Harmsen (mezzosopraan), Ilker Arcayürek (tenor), Christian Immler (bariton)
    Schubert, Mozart
    Mozart Maurerische Trauermusik in c, KV 477
    Schubert Vijfde mis in As, D 678
    Zondag 26 maart 2017 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
  • KleuterSinfonietta: Wie zet ’s nachts de sterren aan (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 26 maart 2017 11:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • KleuterSinfonietta: Wie zet ’s nachts de sterren aan (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 26 maart 2017 13:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Jenny Arean & Marijn Brouwers

    Jenny Arean (zang), Marijn Brouwers (zang), Marc-Peter van Dijk (piano)
    Jenny Arean (zang), Marijn Brouwers (zang), Marc-Peter van Dijk (piano), Reyer Zwart (contrabas/bas/gitaar), Peter van Os (accordeon/trombone/glockenspiel), Ruut Weissman (regie)
    Maandag 27 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
    Uitverkocht
  • Cursus: Reizende componisten

    Dinsdag 28 maart 2017 20:00 Pleinfoyer
    Geannuleerd
  • Gratis Lunchconcert

    Tessa Lark (viool), Peter Klimo (piano)
    Tessa Lark (viool), Peter Klimo (piano)
    Woensdag 29 maart 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Quirine Viersen speelt Bachs Cellosuites

    Quirine Viersen (cello)
    Quirine Viersen (cello)
    J.S. Bach
    J.S. Bach nr. 3 in C gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 2 in d kl.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 6 in D gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    Woensdag 29 maart 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Nelsons, Sjostakovitsj 11 en Prokofjev bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Andris Nelsons (dirigent), Yefim Bronfman (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Andris Nelsons (dirigent), Yefim Bronfman (piano)
    Sjostakovitsj, Prokofjev
    Prokofjev Tweede pianoconcert in g, op. 16
    Sjostakovitsj Elfde symfonie in g, op. 103 'Het jaar 1905'
    Donderdag 30 maart 2017 20:15 Grote Zaal
  • TRACKS: Rembrandt Frerichs

    Rembrandt Frerichs (piano), Maria-Paula Majoor (viool), Benjamin Glorieux (cello)
    Rembrandt Frerichs (piano), Maria-Paula Majoor (viool), Benjamin Glorieux (cello), Dominic Seldis (contrabas), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Donderdag 30 maart 2017 21:00 Kleine Zaal
  • TRACKS: Rembrandt Frerichs

    Rembrandt Frerichs (piano), Maria-Paula Majoor (viool), Benjamin Glorieux (cello)
    Rembrandt Frerichs (piano), Maria-Paula Majoor (viool), Benjamin Glorieux (cello), Dominic Seldis (contrabas), Jorinde Keesmaat (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Vrijdag 31 maart 2017 21:00 Kleine Zaal
  • Ronald Brautigam in Chopins Tweede pianoconcert

    Radio Filharmonisch Orkest, Krzysztof Urbanski (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Krzysztof Urbanski (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
    Smetana, Chopin
    Chopin Tweede pianoconcert in f, op. 21
    Smetana Sárka, nr. 3 (uit 'Má vlast')
    Smetana De Moldau, nr. 2 (uit 'Má vlast')
    Zondag 2 april 2017 11:00 Grote Zaal
    Uitverkocht
  • Wispelwey en Giacometti: Schubert en Brahms

    Pieter Wispelwey (cello), Paolo Giacometti (piano)
    Pieter Wispelwey (cello), Paolo Giacometti (piano)
    Brahms, Schubert
    Schubert Fantasie in C, D 934
    Brahms Tweede sonate in F, op. 99
    Schubert Sonate in a, D 821 'Arpeggione'
    Brahms Eerste sonate in e, op. 38
    Maandag 3 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Roderick Williams in Engels liedprogramma

    Roderick Williams (bariton), Iain Burnside (piano)
    Roderick Williams (bariton), Iain Burnside (piano)
    Vaughan Williams, Britten, Gurney
    Purcell / Britten Let the dreadful engines of eternal will
    Gurney Desire in Spring
    Gurney On the Downs
    Gurney Reconciliation
    Gurney Lights Out
    Britten Songs and Proverbs of William Blake, op. 74
    Vaughan Williams Songs of Travel
    Dinsdag 4 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    duo MOKSHA, Esther Kuiper (mezzosopraan), Florent Mourier (piano)
    duo MOKSHA, Esther Kuiper (mezzosopraan), Florent Mourier (piano)
    Woensdag 5 april 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Amsterdam Baroque Orchestra en Ton Koopman: Matthäus

    Amsterdam Baroque Orchestra & Choir, Jongenskoor van de St. Bavo Kathedraal Haarlem, Ton Koopman (dirigent)
    Amsterdam Baroque Orchestra & Choir, Jongenskoor van de St. Bavo Kathedraal Haarlem, Ton Koopman (dirigent), Tilman Lichdi (tenor, Evangelist), Andreas Wolf (bas, Christus), Yetzabel Fernandez (sopraan), Maarten Engeltjes (countertenor), Klaus Mertens (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Woensdag 5 april 2017 19:30 Grote Zaal
    Uitverkocht
  • Pražák Kwartet speelt Dvořák en Smetana

    Pražák Kwartet
    Pražák Kwartet
    Dvořák, Smetana, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in D, KV 575 'Pruisisch'
    Smetana Tweede strijkkwartet in d
    Dvořák Veertiende strijkkwartet in As, op. 105
    Woensdag 5 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Meezingconcert: Matthäus-Passion

    Toonkunstkoor Amsterdam, Amsterdams Kamerorkest, Boudewijn Jansen (dirigent)
    Toonkunstkoor Amsterdam, Amsterdams Kamerorkest, Boudewijn Jansen (dirigent), Christoph Prégardien (bas (Christus), Christus), Johannette Zomer (sopraan), Peter Gijsbertsen (tenor), Frans Fiselier (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Donderdag 6 april 2017 19:30 Grote Zaal
  • Blazers Concertgebouworkest: Mozart en Beethoven

    Alexei Ogrintchouk (hobo), Miriam Pastor Burgos (hobo), Olivier Patey (klarinet)
    Alexei Ogrintchouk (hobo), Miriam Pastor Burgos (hobo), Olivier Patey (klarinet), Arno Piters (klarinet), Simon Van Holen (fagot), Helma van den Brink (fagot), Laurens Woudenberg (hoorn), Fons Verspaandonk (hoorn)
    Beethoven, Mozart
    Mozart Serenade in c, KV 388
    Beethoven Octet in Es, op. 103
    Donderdag 6 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Rotterdams Philharmonisch met Brahms Tweede symfonie

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Rafael Payare
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Rafael Payare
    Brahms, Wagner
    Wagner Ouverture (uit 'Tannhäuser', WWV 70)
    Brahms Tweede symfonie in D, op. 73
    Zondag 9 april 2017 11:00 Grote Zaal
  • Kamermuziek op zondagmiddag: Harriet Krijgh en Magda Amara

    Harriet Krijgh (cello), Magda Amara (piano)
    Harriet Krijgh (cello), Magda Amara (piano)
    Chopin, Rachmaninoff, Mjaskovski
    Mjaskovski Tweede sonate in a, op. 81
    Rachmaninoff Elegie in es, op. 3, nr. 1
    Chopin Sonate in g, op. 65
    Zondag 9 april 2017 14:15 Kleine Zaal
  • Wiener Klaviertrio speelt Brahms

    Wiener Klaviertrio
    Wiener Klaviertrio
    Brahms, Schönberg, Mozart
    Mozart Pianotrio in G, KV 564
    Schönberg Verklärte Nacht, op. 4
    Brahms Eerste pianotrio in B, op. 8
    Maandag 10 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Jonge Nederlanders: Laetitia Gerards

    Laetitia Gerards (sopraan), Ramon van Engelenhoven (piano), Lisenka Heijboer (regie)
    Laetitia Gerards (sopraan), Ramon van Engelenhoven (piano), Lisenka Heijboer (regie), Thomas Lamers (dramaturgie), Vera Selhorst (vormgeving), Stan Verberkt (klankontwerp), Hendrik Walther (lichtontwerp)
    Poulenc
    Poulenc La voix humaine, tragédie lyrique
    Dinsdag 11 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Peter van der Zwaag (Maarschalkerweerdorgel)
    Peter van der Zwaag (Maarschalkerweerdorgel)
    Woensdag 12 april 2017 12:30 Grote Zaal
  • Wiener Klaviertrio speelt Brahms

    Wiener Klaviertrio
    Wiener Klaviertrio
    Brahms, Schönberg, Mozart
    Mozart Pianotrio in G, KV 564
    Schönberg Verklärte Nacht, op. 4
    Brahms Eerste pianotrio in B, op. 8
    Woensdag 12 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Cappella Amsterdam zingt Bachs Johannes-Passion

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Cappella Amsterdam, Daniel Reuss (dirigent), Rupert Charlesworth (tenor), Benoît Arnould (bariton), Carolyn Sampson (sopraan), Marianne Beate Kielland (mezzosopraan), Stuart Jackson (tenor), André Morsch (bariton)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Johannes-Passion, BWV 245
    Donderdag 13 april 2017 20:15 Grote Zaal
  • Paasconcert: Haydn’s Miracle, Gluck en Beethoven

    Radio Filharmonisch Orkest, Federico Maria Sardelli (dirigent), Arjan Woudenberg (klarinet)
    Radio Filharmonisch Orkest, Federico Maria Sardelli (dirigent), Arjan Woudenberg (klarinet), Nadia Wijzenbeek (viool)
    J. Haydn, Beethoven, J. Stamitz
    Gluck Sinfonia (uit 'Orfeo ed Euridice')
    Gluck Dans van de zalige geesten (uit 'Orfeo ed Euridice')
    J. Stamitz Klarinetconcert in Bes
    Beethoven Tweede romance in F, op. 50
    J. Haydn Symfonie nr. 96 in D 'Miracle'
    Zondag 16 april 2017 11:00 Grote Zaal
  • Simón Bolívar National Youth Choir: a capella

    Simón Bolívar National Youth Choir, Lourdes Sanchez (dirigent)
    Simón Bolívar National Youth Choir, Lourdes Sanchez (dirigent)
    Woensdag 19 april 2017 20:15 Grote Zaal
    Geannuleerd
  • Openbare repetitie Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Iván Fischer (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Iván Fischer (dirigent)
    Donderdag 20 april 2017 12:30 Grote Zaal
  • Apollon Musagète Kwartet speelt Grieg

    Apollon Musagète Kwartet
    Apollon Musagète Kwartet
    Grieg, Sibelius, Arensky
    Puccini Crisantemi
    Arensky Tweede strijkkwartet in a, op. 35
    Sibelius Andante festivo
    Grieg Eerste strijkkwartet in g, op. 27
    Donderdag 20 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Apollon Musagète Kwartet speelt Grieg

    Apollon Musagète Kwartet
    Apollon Musagète Kwartet
    Grieg, Sibelius, Arensky
    Puccini Crisantemi
    Arensky Tweede strijkkwartet in a, op. 35
    Sibelius Andante festivo
    Grieg Eerste strijkkwartet in g, op. 27
    Zaterdag 22 april 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Liza Ferschtman met Beethovens Vioolconcert

    Kammerakademie Potsdam, Antonello Manacorda (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Kammerakademie Potsdam, Antonello Manacorda (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Beethoven, Mendelssohn
    Mendelssohn Ouverture 'Die Hebriden', op. 26
    Beethoven Vioolconcert in D, op. 61
    Zondag 23 april 2017 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
  • Het strijkkwartet van Meneer Sax (6+)

    Ebonit Saxofoonkwartet
    Ebonit Saxofoonkwartet
    Zondag 23 april 2017 13:30 Kleine Zaal
  • Het strijkkwartet van Meneer Sax (6+)

    Ebonit Saxofoonkwartet
    Ebonit Saxofoonkwartet
    Zondag 23 april 2017 15:30 Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    jongNBE
    jongNBE
    Woensdag 26 april 2017 12:30 Kleine Zaal
  • Glass on the Roof

    Amstel Quartet, Pascal Meyer (toetsen), Kypski (elektronica)
    Amstel Quartet, Pascal Meyer (toetsen), Kypski (elektronica), Hendrik Walther (video & licht), Thomas Myrmel (geluid), Barbara Makkinga (regieadvies)
    Kypski / Amstel Quartet, Fiumara, Glass
    Glass Music in Similar Motion
    Glass Mishima
    Glass Mad Rush
    Fiumara I Dreamed in the Cities at Night
    Kypski / Amstel Quartet Turntable Breathing
    Glass Satyagraha (arr. M. Riesman)
    Zaterdag 29 april 2017 20:15 Kleine Zaal