Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Wis filters
  • 23 apr. 2017
  • sprint
Componist
Meer... Minder...

Geen resultaten op zondag 23 april 2017

234 concerten vanaf maandag 24 april 2017

  • Opwindend en swingend trio: Phronesis

    Phronesis
    Phronesis
    Vrijdag 22 september 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Olga Zinovieva: Amadeus is my love

    Olga Zinovieva (sopraan), Pieter Jan Leusink (dirigent), Bach Orchestra of the Netherlands
    Olga Zinovieva (sopraan), Pieter Jan Leusink (dirigent), Bach Orchestra of the Netherlands
    Mozart
    Mozart Molto allegro (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Mozart Aria 'Ah, spiegarti, oh Dio', KV 178
    Mozart Aria 'Voi avete un cor fedele', KV 217
    Mozart Menuetto & Trio (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Mozart Allegro assai (uit 'Symfonie nr. 40 in g', KV 550)
    Mozart Aria 'Non curo l'affetto', KV 74b
    Mozart Aria 'Schon lacht der holde Frühling', KV 580
    Mozart Alcandro, Io confesso - Non so d'onde viene, KV 294
    Mozart Eine kleine Nachtmusik in G, KV 525
    Mozart Recitatief en aria 'A Berenice...Sol nascente', KV 70
    Mozart Der Hölle Rache kocht in meinem Herzen (uit 'Die Zauberflöte', KV 620)
    Zondag 24 september 2017 14:15 Grote Zaal
  • Nederlands Kamerkoor zingt Requiem van Fauré

    Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Kamerkoor, Candida Thompson (viool en leiding)
    Amsterdam Sinfonietta, Nederlands Kamerkoor, Candida Thompson (viool en leiding), Judith van Wanroij (sopraan), Andreas Wolf (bariton)
    Fauré, Sjostakovitsj, Pärt
    Nystedt Immortal Bach
    J.S. Bach Ciaconna (uit 'Tweede partita', BWV 1004 ) (bew. H. Thoene)
    Pärt Da pacem Domine
    Sjostakovitsj Kammersinfonie, op. 110a (arr. R. Barshai)
    Fauré Requiem, op. 48
    Dinsdag 26 september 2017 20:15 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Quatuor Mosaïques: dertig jaar klassieke kwartetten

    Quatuor Mosaïques
    Quatuor Mosaïques
    Schubert, J. Haydn, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in Bes, KV 458 'Jacht'
    J. Haydn Strijkkwartet in C, op. 20 nr. 2 in C
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Donderdag 28 september 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Bach, Haydn, Beethoven en Hillborg bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Andrew Manze (dirigent), Pekka Kuusisto (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Andrew Manze (dirigent), Pekka Kuusisto (viool)
    Beethoven, J. Haydn, Hillborg
    C.Ph.E. Bach Symfonie in Bes, Wq. 182/2 'Hamburger'
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048
    Hillborg Bach Materia
    J. Haydn Die Vorstellung des Chaos (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
    Beethoven Eerste symfonie in C, op. 21
    Vrijdag 29 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 30 september 2017 10:00 Koorzaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 30 september 2017 12:00 Koorzaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 30 september 2017 14:00 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Kleurrijke droomwerelden: Ligeti, Dusapin en Larcher

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Viktoria Mullova (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Viktoria Mullova (viool), Matthew Barley (cello)
    Larcher, Dusapin, Ligeti
    Ligeti Lontano
    Dusapin At Swim-Two-Birds (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, London Philharmonic Orchestra, Gewandhausorchester Leipzig en Seattle Symphony Orchestra)
    Larcher Tweede symfonie 'Kenotaph'
    Zaterdag 30 september 2017 14:15 Grote Zaal
  • Noord Nederlands Orkest: Tsjaikovski’s Vioolconcert

    Noord Nederlands Orkest, Arvo Volmer (dirigent), Valeriy Sokolov (viool)
    Noord Nederlands Orkest, Arvo Volmer (dirigent), Valeriy Sokolov (viool)
    Moesorgski, Tsjaikovski, Rossini
    Rossini Ouverture (uit 'Guillaume Tell')
    Tsjaikovski Vioolconcert in D, op. 35
    Moesorgski Schilderijen van een tentoonstelling (ork. Ravel)
    Zaterdag 30 september 2017 20:15 Grote Zaal
  • Quatuor Mosaïques: dertig jaar klassieke kwartetten

    Quatuor Mosaïques
    Quatuor Mosaïques
    Schubert, J. Haydn, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in Bes, KV 458 'Jacht'
    J. Haydn Strijkkwartet in C, op. 20 nr. 2 in C
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Zaterdag 30 september 2017 20:15 Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 1 oktober 2017 10:00 Koorzaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Liza Ferschtman in Mendelssohns Vioolconcert

    Residentie Orkest, Jan Willem de Vriend (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Residentie Orkest, Jan Willem de Vriend (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Mendelssohn, Schubert
    Schubert Achtste symfonie in b, D 759 'Unvollendete'
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Zondag 1 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 1 oktober 2017 12:00 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Familieconcert: Calefax en Lotte van Dijck in Zeven Sloten (6+)

    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie)
    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie), Sanne Oostervink (decor en kostuums)
    Zondag 1 oktober 2017 13:30 Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 1 oktober 2017 14:00 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Familieconcert: Calefax en Lotte van Dijck in Zeven Sloten (6+)

    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie)
    Calefax Rietkwintet, Lotte van Dijck (zang), Kiki Jaski (regie), Sanne Oostervink (decor en kostuums)
    Zondag 1 oktober 2017 15:30 Kleine Zaal
  • Beethoven door Arnold Schönberg Koor & Bezuidenhout

    Le Concert Olympique, Arnold Schönberg Koor, Jan Caeyers (dirigent)
    Le Concert Olympique, Arnold Schönberg Koor, Jan Caeyers (dirigent), Kristian Bezuidenhout (piano), Marlis Petersen (sopraan), Steve Davislim (tenor), Dietrich Henschel (bariton)
    Beethoven
    Beethoven Derde pianoconcert in c, op. 37
    Beethoven Tweede symfonie in D, op. 36
    Beethoven Christus am Ölberge, op. 85
    Maandag 2 oktober 2017 19:30 Grote Zaal
  • Middagconcert: Nino Gvetadze speelt Chopin & Brahms

    Nino Gvetadze (piano)
    Nino Gvetadze (piano)
    Chopin, Brahms, R. Schumann
    R. Schumann Des Abends (uit 'Fantasiestücke', op. 12)
    R. Schumann Aufschwung (uit 'Fantasiestücke', op. 12)
    R. Schumann Warum? (uit 'Fantasiestücke', op. 12)
    Brahms Intermezzo in a (uit 'Sechs Klavierstücke', op. 118)
    Brahms Intermezzo in A (uit 'Sechs Klavierstücke', op. 118)
    Brahms Eerste rapsodie in b, op. 79
    Chopin 24 Preludes, op. 28
    Dinsdag 3 oktober 2017 14:00 Kleine Zaal
  • Rising Stars: trompettist Tamás Pálfalvi

    Tamás Pálfalvi (trompet), Marcell Szabó (piano)
    Tamás Pálfalvi (trompet), Marcell Szabó (piano)
    Bartók, Enescu, Gershwin
    Albinoni Sonate in A, nr. 11 (uit 'Trattenimenti armonici per camera', op. 6) (arr. T. Pálfalvi)
    Chopin Vierde ballade in f, op. 52
    Hindemith Sonate
    Eötvös nieuw werk (In opdracht van Müpa Budapest en de European Concert Hall Organisation) (wereldpremière)
    Gershwin Preludes (arr. T. Pálfalvi)
    Enescu Légende
    Bartók Acht improvisaties op Hongaarse boerenliederen, Sz. 74
    Bartók Roemeense volksdansen, Sz. 56 (arr. T. Pálfalvi)
    Woensdag 4 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Scherpdenkers: Erwin Olaf en Cello8ctet Amsterdam

    Erwin Olaf, Cello8ctet Amsterdam, Michael Riesman (piano)
    Erwin Olaf, Cello8ctet Amsterdam, Michael Riesman (piano)
    Glass
    Glass Suite uit Dracula (arr. M. Riesman)
    Glass Suite uit The Hours (arr. M. Riesman)
    Donderdag 5 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Nik Bärtsch's Mobile

    Nik Bärtsch’s Mobile
    Nik Bärtsch’s Mobile
    Vrijdag 6 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 7 oktober 2017 09:30 Koorzaal
    Uitverkocht
  • Vrijheid in morse: Beethovens Vijfde symfonie

    Les Siècles, Vlaams Radio Koor, François-Xavier Roth (dirigent)
    Les Siècles, Vlaams Radio Koor, François-Xavier Roth (dirigent), Chantal Santon-Jeffery (sopraan), Caroline Meng (sopraan), Artavazd Sargsyan (tenor), Tomislav Lavoie (bariton)
    Beethoven, Kleinheinz, Méhul
    Méhul Ouverture (uit 'Les Amazones')
    Kleinheinz Mis in As
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Zaterdag 7 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • Michal Nesterowicz en Renaud Capuçon in Dvořák en Bruch

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Dvořák, Bruch, Mendelssohn
    Mendelssohn Overture in F (uit 'Athalie', op. 74)
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Dvořák Zesde symfonie in D, op. 60
    Zaterdag 7 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Cellist Nicolas Altstaedt: barokke sonates

    Nicolas Altstaedt (cello), Piroska Baranyay (cello), Steven Devine (klavecimbel)
    Nicolas Altstaedt (cello), Piroska Baranyay (cello), Steven Devine (klavecimbel), Thomas Dunford (luit)
    Vivaldi, Platti, Barrière
    Costanzi Sinfonia in D
    Barrière Sonate in G, nr. 4, boek IV
    Costanzi Sonate in F
    Platti Sonate nr. 6 in F
    Costanzi Sinfonia in Bes
    Barrière Sonate in Bes, nr. 4, boek III
    Vivaldi Vijfde sonate in e, RV 40
    Costanzi Sonate in g
    Zaterdag 7 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Met Gustavo Gimeno naar Dvořáks ‘Nieuwe wereld’

    Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Dvořák, Ives
    Ives Central Park in the Dark
    Dvořák Negende symfonie in e, op. 95 'Uit de Nieuwe Wereld'
    Zondag 8 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • Kamermuziek op zondagmiddag: Dudok Kwartet Amsterdam & Mendelssohn

    Dudok Kwartet Amsterdam
    Dudok Kwartet Amsterdam
    Mendelssohn, J.S. Bach, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in G, KV 387
    J.S. Bach Prélude en Fuga no. 24 (b-klein) (uit 'Das wohltemperierte Clavier I', BWV 846-869)
    J.S. Bach Contrapunctus 1 (uit 'Die Kunst der Fuge', BWV 1080)
    Mendelssohn Zesde strijkkwartet in f, op. 80
    Zondag 8 oktober 2017 14:15 Kleine Zaal
  • Michal Nesterowicz en Renaud Capuçon in Dvořák en Bruch

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Dvořák, Bruch, Mendelssohn
    Mendelssohn Overture in F (uit 'Athalie', op. 74)
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Dvořák Zesde symfonie in D, op. 60
    Zondag 8 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • Behzod Abduraimov: een jonge meester met een oude ziel

    Behzod Abduraimov (piano)
    Behzod Abduraimov (piano)
    Prokofjev, Schubert, Liszt
    J.S. Bach/Busoni Toccata en fuga in d, BWV 565
    Liszt Sonate in b, S. 178
    Schubert Moment Musical in As gr.t., nr. 2 (uit 'Six moments musicaux', D 780)
    Liszt Soirées de Vienne, valse caprice nr. 6
    Prokofjev Zesde sonate in A, op. 82
    Zondag 8 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Camerata RCO: Avant tout de vous amuser

    Camerata RCO , Marc Pantus (bariton), Thomas Beijer (piano)
    Camerata RCO , Marc Pantus (bariton), Thomas Beijer (piano)
    Martinů, Poulenc
    Poulenc L'invitation au château, FP 138
    Poulenc Trio, FP 43
    Poulenc Sonate
    Martinů La revue de cuisine, H. 161
    Poulenc Le bal masqué, FP 60
    Zondag 8 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Skride, Berthaud, Krijgh & Skride spelen Brahms

    Baiba Skride (viool), Lise Berthaud (altviool), Harriet Krijgh (cello)
    Baiba Skride (viool), Lise Berthaud (altviool), Harriet Krijgh (cello), Lauma Skride (piano)
    Brahms, Mozart, Mahler
    Mahler Pianokwartet in a
    Mozart Pianokwartet in g, KV 478
    Brahms Eerste pianokwartet in g, op. 25
    Maandag 9 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Thomas Oliemans en Malcolm Martineau: Mahler en Duparc

    Thomas Oliemans (bariton), Malcolm Martineau (piano)
    Thomas Oliemans (bariton), Malcolm Martineau (piano)
    Mahler, Duparc
    Duparc Le manoir de Rosemonde
    Duparc Sérénade
    Duparc Chanson triste, op. 2
    Duparc Testament
    Duparc Le galop
    Mahler Scheiden und Meiden (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Frühlingsmorgen, nr. 1 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Erinnerung, nr. 2 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Hans und Grethe, nr. 3 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Lieder eines fahrenden Gesellen
    Duparc L'invitation au voyage
    Duparc La vague et la cloche
    Duparc Phidylé
    Mahler Um Mitternacht (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Ich atmet' einen linden Duft (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Blicke mir nicht in die Lieder (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Ich bin der Welt abhanden gekommen (uit 'Rückert-Lieder')
    Dinsdag 10 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Kamus Kwartet speelt Sibelius, Grieg en Fagerlund

    Kamus Kwartet
    Kamus Kwartet
    Sibelius, Fagerlund, Grieg
    Grieg Tweede strijkkwartet (onvoltooid) in F, op. posth.
    Fagerlund Tweede strijkkwartet 'From the Ground' (In opdracht van Het Koninklijk Concertgebouw, Kauniainen Music Festival en The Finnish Cultural Institute for the Benelux)
    Sibelius Strijkkwartet in d, op. 56 'Voces intimae'
    Woensdag 11 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Boedapest Festival Orkest, Iván Fischer & Emanuel Ax

    Boedapest Festival Orkest, Iván Fischer (dirigent), Emanuel Ax (piano)
    Boedapest Festival Orkest, Iván Fischer (dirigent), Emanuel Ax (piano)
    Tsjaikovski, Mozart, J.S. Bach
    J.S. Bach Derde orkestsuite in D, BWV 1068
    Mozart Twintigste pianoconcert in d, KV 466
    Tsjaikovski Vierde symfonie in f, op. 36
    Donderdag 12 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Avishai Cohen Quartet

    Avishai Cohen Quartet
    Avishai Cohen Quartet
    Vrijdag 13 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Met de juiste tekst... Kortekaas, Beethoven en Prokofjev

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Karel Mark Chichon (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Karel Mark Chichon (dirigent), Klaas Stok (koordirigent), Dezsö Ránki (piano)
    Prokofjev, Beethoven, Kortekaas
    Kortekaas Voetnoten bij de menselijke komedie: Mijmeringen van Arnon Grunberg (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Beethoven Chorfantasie in f, op. 80
    Prokofjev Suite uit 'Romeo en Julia', op. 64
    Zaterdag 14 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • Polo de Haas: Canto ostinato solo

    Polo de Haas (piano)
    Polo de Haas (piano)
    Ten Holt, Satie, Glass
    De Haas Improvisations and Harmonies
    Glass Modern Love Waltz
    Satie Vexations
    Ten Holt Canto ostinato
    Zaterdag 14 oktober 2017 14:15 Kleine Zaal
  • Strauss en Mendelssohn door violist Josef Špaček en chef Marc Albrecht

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Connesson, Mendelssohn, R. Strauss
    R. Strauss Don Juan, op. 20
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Connesson Trois cités de Lovecraft
    R. Strauss Till Eulenspiegels lustige Streiche, op. 28
    Zaterdag 14 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Ciconia Consort: Heimwee

    Ciconia Consort, Dick van Gasteren (dirigent), Rosita Steenbeek (spreker)
    Ciconia Consort, Dick van Gasteren (dirigent), Rosita Steenbeek (spreker)
    Chaplin, Tsjaikovski, Márquez
    Boccherini Strijkkwintet, G 324 'La musica notturna delle strade di Madrid'
    Respighi Antiche danze ed arie per liuto
    Márquez Danzón 2
    Tsjaikovski Souvenir de Florence in d, op. 70
    Chaplin Smile (uit 'Modern Times')
    Zaterdag 14 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Akamus en Amandine Beyer met Vivaldi

    Akademie für Alte Musik Berlin, Amandine Beyer (viool/leiding)
    Akademie für Alte Musik Berlin, Amandine Beyer (viool/leiding)
    Vivaldi, Fasch
    Fasch Sinfonia in g, FWV M:g1
    Vivaldi De vier jaargetijden, op. 8
    Zondag 15 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Strauss en Mendelssohn door violist Josef Špaček en chef Marc Albrecht

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Connesson, Mendelssohn, R. Strauss
    R. Strauss Don Juan, op. 20
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Connesson Trois cités de Lovecraft
    R. Strauss Till Eulenspiegels lustige Streiche, op. 28
    Maandag 16 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Trio Shaham Erez Wallfisch: Dvořáks 'Dumky' Trio

    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Schubert, Dvořák, Bloch
    Bloch Drie nocturnes
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Schubert Pianotrio in Bes, D 898
    Maandag 16 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Meesterpianisten in de Kleine Zaal: Dmitry Masleev

    Dmitry Masleev (piano)
    Dmitry Masleev (piano)
    Tsjaikovski, Schubert, J. Haydn
    J. Haydn Sonate in C, Hob. XVI: 48
    Schubert Vier impromptus, D 899
    Tsjaikovski Impromptu (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Berceuse (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Tendres reproches (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Danse caractéristique (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Méditation (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Mazurque pour danser (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Polacca de concert (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Dialogue (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Un poco di Schumann (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Valse bluette (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Chant élégiaque (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Un poco di Chopin (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Valse à cinq temps (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Scène dansante (invitation au trépak) (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Dinsdag 17 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Orkest van de Achttiende Eeuw: Mozarts feestelijke La clemenza di Tito

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regie)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regie), Cappella Amsterdam, Anders Dahlin (tenor, Titus), Paula Murrihy (mezzosopraan), Deirdre Angenent (sopraan), Laetitia Gerards (sopraan), Rosanne van Sandwijk (mezzosopraan), Henk Neven (bariton)
    Mozart
    Mozart La clemenza di Tito, KV 621
    Woensdag 18 oktober 2017 19:30 Grote Zaal
  • Trio Shaham Erez Wallfisch: Dvořáks 'Dumky' Trio

    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Schubert, Dvořák, Bloch
    Bloch Drie nocturnes
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Schubert Pianotrio in Bes, D 898
    Woensdag 18 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Tigran Hamasyan solo

    Tigran Hamasyan (piano/zang)
    Tigran Hamasyan (piano/zang)
    Donderdag 19 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Iconen in de Kleine Zaal: Dvořáks 'Dumky'-trio

    Bert Natter, Trio Shaham Erez Wallfisch
    Bert Natter, Trio Shaham Erez Wallfisch
    Dvořák
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Vrijdag 20 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Michel van der Aa's Sunken Garden: ronddwalen in paradijselijk 3D

    Amsterdam Sinfonietta, André de Ridder (dirigent), Roderick Williams (bariton)
    Amsterdam Sinfonietta, André de Ridder (dirigent), Roderick Williams (bariton), Katherine Manley (sopraan), Claron McFadden (sopraan), Kate Miller-Heidke (zang (film), Amber), Jonathan McGovern (bariton (film), Simon Vines)
    Van der Aa
    Van der Aa Sunken Garden
    Zaterdag 21 oktober 2017 14:15 Grote Zaal
  • ADE: Kiasmos (live), special guests: Grandbrothers

    Kiasmos, Grandbrothers
    Kiasmos, Grandbrothers
    Zaterdag 21 oktober 2017 23:30 Grote Zaal
  • Winnaar Liszt Concours in virtuoos programma met RFO

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    R. Schumann
    R. Schumann Derde symfonie in Es, op. 97 'Rheinische'
    Zondag 22 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Close-up: portretconcert Olivier Patey

    Olivier Patey (klarinet), Alexei Ogrintchouk (hobo), Marleen Asberg (sopraan en viool)
    Olivier Patey (klarinet), Alexei Ogrintchouk (hobo), Marleen Asberg (sopraan en viool), Jea-Won Lee (viool), Harold Hirtz (altviool), Jérôme Fruchart (cello), Olivier Thiery (contrabas), Sophie Patey (piano)
    Dirksen, Reich, Prokofjev
    Puccini E lucevan le stelle (uit 'Tosca')
    Schubert Der Hirt auf dem Felsen, D 965
    Brahms Klarinettrio in a, op. 114
    Prokofjev Kwintet in g, op. 39
    Reich New York Counterpoint
    Dirksen nieuw werk
    Dinsdag 24 oktober 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Cécile McLorin Salvant: For One to Love

    Cécile McLorin Salvant
    Cécile McLorin Salvant
    Woensdag 25 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • René Jacobs dirigeert Beethovens bevrijdingsopera Leonore

    Freiburger Barockorchester, Zürcher Sing-Akademie, René Jacobs (dirigent)
    Freiburger Barockorchester, Zürcher Sing-Akademie, René Jacobs (dirigent), Tareq Nazmi (bas), Johannes Weisser (bariton), Maximilian Schmitt (tenor, Florestan), Marlis Petersen (sopraan), Dimitry Ivashchenko (bas), Robin Johannsen (sopraan), n.t.b.
    Beethoven
    Beethoven Leonore
    Zaterdag 28 oktober 2017 13:00 Grote Zaal
  • Dejan Lazić en Nederlands Kamerorkest: Beethoven

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Dejan Lazić (piano)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Dejan Lazić (piano)
    Schubert, Beethoven
    Beethoven Ouverture 'Coriolan' in c, op. 62
    Beethoven Pianoconcert naar 'Vioolconcert in D' in D, op. 61
    Schubert Vijfde symfonie in Bes, D 485
    Zaterdag 28 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • Familieconcert: Halloween (6+)

    Nordwestdeutsche Philharmonie, Markus Huber (dirigent), Frank Lammers (verteller)
    Nordwestdeutsche Philharmonie, Markus Huber (dirigent), Frank Lammers (verteller), Joris Nassenstein (regie), Paul van Loon (tekstschrijver)
    De Abreu, Badelt, Saint-Saëns
    Bernstein Overture (uit 'Candide')
    Humperdinck Hexenritt (uit 'Hänsel und Gretel')
    Stravinsky Danse infernale du roi Kastcheï (uit 'De vuurvogel')
    Rimski-Korsakov De vlucht van de hommel
    Williams Flying theme (uit 'E.T. The Extra-Terrestrial')
    Saint-Saëns Danse macabre
    Badelt Pirates of the Carribean
    De Abreu Tico-Tico
    Zondag 29 oktober 2017 11:00 Grote Zaal
  • Dejan Lazić speelt het 'Zesde pianoconcert' van Beethoven

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Dejan Lazić (piano)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Dejan Lazić (piano)
    Schubert, Beethoven
    Beethoven Ouverture 'Coriolan' in c, op. 62
    Beethoven Pianoconcert naar 'Vioolconcert in D' in D, op. 61
    Schubert Vijfde symfonie in Bes, D 485
    Maandag 30 oktober 2017 20:15 Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 4 november 2017 11:30 Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 4 november 2017 13:30 Koorzaal
  • De vrouwelijke Faust: Mascagni's Rapsodia satanica (met film)

    Radio Filharmonisch Orkest, Valerio Galli (dirigent), Rosanne Philippens (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Valerio Galli (dirigent), Rosanne Philippens (viool)
    Mascagni, Busoni, Puccini
    Puccini Capriccio sinfonico
    Busoni Vioolconcert in D, op. 35a
    Mascagni Rapsodia satanica
    Zaterdag 4 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Beethovens Zesde en Mischa Maisky in Saint-Saëns

    Musikkollegium Winterthur, Thomas Zehetmair (dirigent), Mischa Maisky (cello)
    Musikkollegium Winterthur, Thomas Zehetmair (dirigent), Mischa Maisky (cello)
    Beethoven, Saint-Saëns
    Saint-Saëns Eerste celloconcert in a, op. 33
    Beethoven Zesde symfonie in F, op. 68 'Pastorale'
    Zondag 5 november 2017 11:00 Grote Zaal
    Laatste kaarten
    Bekijk concert
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 5 november 2017 11:30 Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 5 november 2017 13:30 Koorzaal
  • Kamermuziek op zondagmiddag: Fauré's Tweede pianokwartet

    Vassilis Varvaresos (piano), Noé Inui (viool), Georgy Kovalev (altviool)
    Vassilis Varvaresos (piano), Noé Inui (viool), Georgy Kovalev (altviool), Alexander Warenberg (cello)
    Fauré, Brahms
    Brahms Derde pianokwartet in c, op. 60
    Fauré Tweede pianokwartet in g, op. 45
    Zondag 5 november 2017 14:15 Kleine Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Ode aan Bach

    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Martinus Leusink (tenor), Igor Ruhadze (viool), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    Zondag 5 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Denis Kozhukhin: magische energie, samenhang en souplesse

    Denis Kozhukhin (piano)
    Denis Kozhukhin (piano)
    Gershwin, Debussy, Bartók
    Händel Suite in g, HWV 432
    Brahms Drei Intermezzi, op. 117
    Bartók Out of Doors, Sz. 81
    Debussy Préludes I, L. 117
    Gershwin Rhapsody in Blue
    Zondag 5 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Mark Padmore en Imogen Cooper met Schumann

    Mark Padmore (tenor), Imogen Cooper (piano)
    Mark Padmore (tenor), Imogen Cooper (piano)
    Hahn, Fauré, R. Schumann
    R. Schumann Zwölf Gedichte, op. 35
    Fauré Mandoline (uit 'Cinq mélodies 'de Venise'', op. 58)
    Fauré En sourdine (uit 'Cinq mélodies 'de Venise'', op. 58)
    Hahn Chanson d'automne, nr. 1 (uit 'Chansons grises')
    Hahn Tous d'eux, nr. 2 (uit 'Chansons grises')
    Hahn L'allée est sans fin, nr. 3 (uit 'Chansons grises')
    Hahn En sourdine, nr. 4 (uit 'Chansons grises')
    Hahn L'heure exquise, nr. 5 (uit 'Chansons grises')
    Fauré La bonne chanson, op. 61
    Dinsdag 7 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Rising Stars: violist Emmanuel Tjeknavorian

    Emmanuel Tjeknavorian (viool)
    Emmanuel Tjeknavorian (viool)
    H.W. Ernst, Ehrenfellner, Enescu
    J.S. Bach Eerste sonate in g, BWV 1001
    Ysaÿe Sonate in g, op. 27, nr. 1
    Prokofjev Sonate in D, op. 115
    Enescu Ménétrier (uit 'Impressions d'enfance in D', op. 28)
    Ehrenfellner Suite des Alpes, op. 36 (In opdracht van Wiener Konzerthaus, Musikverein Wien en de European Concert Hall Organisation) (Nederlandse première)
    H.W. Ernst Introduktion, Thema und Variationen über das irische Volkslied 'Die letzte Rose' (uit 'Sechs mehrstemmige Studien')
    Woensdag 8 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Scherpdenkers: Mano Bouzamour & Jean-Guihen Queyras

    Mano Bouzamour, Jean-Guihen Queyras (cello), Sokratis Sinopoulos (lyra (knievedel))
    Mano Bouzamour, Jean-Guihen Queyras (cello), Sokratis Sinopoulos (lyra (knievedel)), Keyvan Chemirani (percussie), Bijan Chemirani (percussie)
    Leriche, Traditioneel, Lutoslawski
    Stroppa Ay, There’s the Rub
    Daly Karsilama (uit danscyclus Choroi)
    Sinopoulos Nihavent Semai
    Kurtág selectie (uit 'Jelek, játékok és üzenetek (Tekens, spelletjes en berichten)')
    K. Chemirani / B. Chemirani Percussie improvisatie '7/4'
    Lutoslawski Sacher variatie
    Traditioneel Homayoun
    Leriche 5/4
    Traditioneel Sunday Morning (arr. S. Sinopoulos)
    Traditioneel Hasapiko
    Donderdag 9 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Jonge Nederlanders: Amatis Pianotrio

    Amatis Pianotrio
    Amatis Pianotrio
    Sjostakovitsj, Schubert
    Schubert Tweede pianotrio in Es, D 929, op. 100
    Sjostakovitsj Eerste pianotrio in c, op. 8
    Sjostakovitsj Tweede pianotrio in e, op. 67
    Vrijdag 10 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Concerto Köln: Vivaldi’s geest in Dresden

    Concerto Köln, Julia Lezhneva (sopraan)
    Concerto Köln, Julia Lezhneva (sopraan)
    Hasse, Vivaldi, Graun, C.H.
    Pisendel Sinfonia in Bes
    Graun, C.H. La Gloria uit 'Armida'
    Graun, C.H. Senza di te, mio bene uit 'Coriolano'
    Vivaldi Concert (bew. J. Pisendel)
    Graun, C.H. Piangete uit 'Mitridate'
    Graun, C.H. Parmi, ah no! uit 'Silla'
    Hasse Sinfonia a quattro in g, op. 5, nr. 6
    Vivaldi Zeffiretti che sussurate (uit 'Ercole su'l Termodonte', RV 710)
    Graun, C.H. No, no, di Libia fra l’arene uit 'Silla'
    Vivaldi Concert in F, RV 569
    Graun, C.H. Mi paventi il figlio indegno uit 'Britannico'
    Zaterdag 11 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Gordan Nikolić en het Nederlands Kamerorkest met Stravinsky en Bach

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan), Julien Behr (tenor), Henk Neven (bariton)
    Stravinsky, J.S. Bach
    J.S. Bach Zesde Brandenburgse concert in Bes, BWV 1051
    Stravinsky Pulcinella
    J.S. Bach Cantate 'Weichet nur, betrübte Schatten', BWV 202
    Zaterdag 11 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor met Schuberts roerende Stabat Mater

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Maartje Rammeloo (sopraan), Fabio Trümpy (tenor), André Morsch (bariton)
    Schubert, Ives
    Ives Derde symfonie 'The camp meeting'
    Schubert Stabat Mater in f, D. 383
    Zondag 12 november 2017 11:00 Grote Zaal
  • Gordan Nikolić en het Nederlands Kamerorkest met Stravinsky en Bach

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katrien Baerts (sopraan), Julien Behr (tenor), Henk Neven (bariton)
    Stravinsky, J.S. Bach
    J.S. Bach Zesde Brandenburgse concert in Bes, BWV 1051
    Stravinsky Pulcinella
    J.S. Bach Cantate 'Weichet nur, betrübte Schatten', BWV 202
    Zondag 12 november 2017 14:15 Grote Zaal
  • Apollo Ensemble: Gigantisch Barok

    Apollo Ensemble, David Rabinovich (viool en artistieke leiding)
    Apollo Ensemble, David Rabinovich (viool en artistieke leiding)
    Händel, J.S. Bach, Telemann
    Telemann Vijfde ouverture in F, TWV 55 'La joie'
    J.S. Bach Zesde Brandenburgse concert in Bes, BWV 1051
    Händel Concerto grosso in G, op. 3, nr. 3, HWV 314
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048
    Telemann Concert
    Händel Concerto a quattro in d
    Telemann Concert voor 2 hoorns en orkest, uit 'Tafelmusik', TWV 54:Es1
    Zondag 12 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Bernard Haitink en het Chamber Orchestra of Europe

    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Anna Lucia Richter (sopraan)
    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Anna Lucia Richter (sopraan), Hanno Müller-Brachmann (bariton)
    Mozart, Mahler
    Mahler Lied des Verfolgten im Turm (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Rheinlegendchen (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Des Antonius von Padua Fischpredigt (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Verlor'ne Müh (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Wo die schönen Trompeten blasen (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Wer hat dies Liedlein erdacht (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Lob des hohen Verstandes (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Revelge (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Der Tamboursg'sell (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Das irdische Leben (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Der Schildwache Nachtlied (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Trost im Unglück (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mozart Symfonie nr. 36 in C, KV 425 'Linzer'
    Woensdag 15 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Fine Arts Kwartet, Von Eckardstein en Midgley: Mozart

    Fine Arts Kwartet, Matthew Midgley (contrabas), Severin von Eckardstein (piano)
    Fine Arts Kwartet, Matthew Midgley (contrabas), Severin von Eckardstein (piano)
    Mendelssohn, Mozart, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Eerste strijkkwartet
    Mozart Pianoconcert nr. 21 in C, KV 467
    Mendelssohn Allegro non troppo in Es gr.t., nr. 2 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 53)
    Mendelssohn Nr. 33 in Bes gr.t., nr. 3 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Nr. 34 in C gr.t. "Spinnerlied", nr. 4 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Nr. 35 in b kl.t., nr. 5 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Nr. 36 in E gr.t., nr. 6 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 67)
    Mendelssohn Derde strijkkwartet in D, op. 44, nr. 1
    Woensdag 15 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Bernard Haitink en Eva-Maria Westbroek: Wagner

    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Chamber Orchestra of Europe, Bernard Haitink (dirigent), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
    Mozart, Wagner
    Wagner Wesendonck-Lieder, WWV 91
    Mozart Symfonie nr. 35 in D, KV 385 'Haffner'
    Mozart Symfonie nr. 38 in D, KV 504 'Praagse'
    Vrijdag 17 november 2017 20:15 Grote Zaal
  • Christian Gerhaher zingt Schubert en Brahms

    Christian Gerhaher (bariton), James Cheung (piano)
    Christian Gerhaher (bariton), James Cheung (piano)
    Schubert, Debussy, Britten
    Gesualdo Moro, lasso, al mio duolo (arr. B. Foskett)
    Brahms Wir wandelten, nr. 2 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Brahms Meerfahrt, nr. 4 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Brahms Verzagen, nr. 4 (uit 'Fünf Gesänge', op. 72)
    Brahms Über die Heide, nr. 4 (uit 'Sechs Lieder', op. 86)
    Brahms Der Tod, das ist die kühle Nacht, nr. 1 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Britten Songs and Proverbs of William Blake, op. 74
    Debussy Trois chansons de France, L. 102
    Debussy Trois poèmes de Mallarmé, L. 127
    Schubert Der Atlas (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Ihr Bild (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Das Fischermädchen (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Die Stadt (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Am Meer (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Der Doppelgänger (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Vrijdag 17 november 2017 20:15 Kleine Zaal
  • Club Concertgebouw: Maarten Hogenhuis Trio

    Maarten Hogenhuis Trio
    Maarten Hogenhuis Trio
    Vrijdag 17 november 2017 21:00 Koorzaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.