Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Componist
Meer... Minder...
Gezocht op
  • 7 okt. 2017

6 concerten op zaterdag 7 oktober 2017

  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 7 oktober 2017 09:30Koorzaal
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 7 oktober 2017 11:30Koorzaal
  • Vrijheid in morse: Beethovens Vijfde symfonie

    Les Siècles, Vlaams Radio Koor, François-Xavier Roth (dirigent)
    Les Siècles, Vlaams Radio Koor, François-Xavier Roth (dirigent), Chantal Santon-Jeffery (sopraan), Caroline Meng (sopraan), Artavazd Sargsyan (tenor), Tomislav Lavoie (bariton)
    Beethoven, Kleinheinz, Méhul
    Méhul Ouverture (uit 'Les Amazones')
    Kleinheinz Mis in As
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Zaterdag 7 oktober 2017 14:15Grote Zaal
  • Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2 t/m 4 jaar)

    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar)
    Izaline Calister (zang/presentatie), Peer de Graaf (percussie/zang), Stefan Blankestijn (gitaar), Thijs Borsten (piano/gitaar)
    Zaterdag 7 oktober 2017 15:30Koorzaal
  • Michal Nesterowicz en Renaud Capuçon in Dvořák en Bruch

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Dvořák, Bruch, Mendelssohn
    Mendelssohn Overture in F (uit 'Athalie', op. 74)
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Dvořák Zesde symfonie in D, op. 60
    Zaterdag 7 oktober 2017 20:15Grote Zaal
  • Cellist Nicolas Altstaedt: barokke sonates

    Nicolas Altstaedt (cello), Piroska Baranyay (cello), Steven Devine (klavecimbel)
    Nicolas Altstaedt (cello), Piroska Baranyay (cello), Steven Devine (klavecimbel), Thomas Dunford (luit)
    Vivaldi, J.S. Bach, Platti
    Costanzi Sinfonia in D
    Barrière Sonate in G, nr. 4, boek IV
    Costanzi Sonate in F
    Platti Sonate nr. 6 in F
    J.S. Bach Sonate in G, BWV 1027
    Vivaldi Vijfde sonate in e, RV 40
    Barrière Sonate in Bes, nr. 4, boek III
    Costanzi Sinfonia in Bes
    Platti Presto (uit 'Sonate nr. 6 in F')
    Zaterdag 7 oktober 2017 20:15Kleine Zaal

1172 concerten vanaf zondag 8 oktober 2017

  • Met Gustavo Gimeno naar Dvořáks ‘Nieuwe wereld’

    Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
    Dvořák, Ives
    Ives Central Park in the Dark
    Dvořák Negende symfonie in e, op. 95 'Uit de Nieuwe Wereld'
    Zondag 8 oktober 2017 11:00Grote Zaal
  • Kamermuziek op zondagmiddag: Dudok Kwartet Amsterdam & Mendelssohn

    Dudok Quartet Amsterdam
    Dudok Quartet Amsterdam
    Mendelssohn, J.S. Bach, Mozart
    Mozart Strijkkwartet in G, KV 387
    J.S. Bach Prélude en Fuga no. 24 (b-klein) (uit 'Das wohltemperierte Clavier I', BWV 846-869)
    J.S. Bach Contrapunctus 1 (uit 'Die Kunst der Fuge', BWV 1080)
    Mendelssohn Zesde strijkkwartet in f, op. 80
    Zondag 8 oktober 2017 14:15Kleine Zaal
  • Michal Nesterowicz en Renaud Capuçon in Dvořák en Bruch

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Renaud Capuçon (viool)
    Dvořák, Bruch, Mendelssohn
    Mendelssohn Overture in F (uit 'Athalie', op. 74)
    Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
    Dvořák Zesde symfonie in D, op. 60
    Zondag 8 oktober 2017 14:15Grote Zaal
  • Behzod Abduraimov: een jonge meester met een oude ziel

    Behzod Abduraimov (piano)
    Behzod Abduraimov (piano)
    Prokofjev, Schubert, Liszt
    J.S. Bach/Busoni Toccata en fuga in d, BWV 565
    Liszt Sonate in b, S. 178
    Schubert Moment Musical in As gr.t., nr. 2 (uit 'Six moments musicaux', D 780)
    Liszt Soirées de Vienne, valse caprice nr. 6
    Prokofjev Zesde sonate in A, op. 82
    Zondag 8 oktober 2017 20:15Grote Zaal
  • Camerata RCO: Avant tout de vous amuser

    Camerata RCO , Marc Pantus (bariton), Thomas Beijer (piano)
    Camerata RCO , Marc Pantus (bariton), Thomas Beijer (piano)
    Martinů, Poulenc
    Poulenc L'invitation au château, FP 138
    Poulenc Trio, FP 43
    Poulenc Sonate
    Martinů La revue de cuisine, H. 161
    Poulenc Le bal masqué, FP 60
    Zondag 8 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Hafez Ismaïli M'hamdi
    cursus

    Lezing: Muziek en samenleving

    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Hafez Ismaili M'hamdi (presentator)
    Maandag 9 oktober 2017 20:00Koorzaal
  • Skride, Berthaud, Julien-Laferrière & Skride spelen Brahms

    Baiba Skride (viool), Lise Berthaud (altviool), Victor Julien-Laferrière (cello)
    Baiba Skride (viool), Lise Berthaud (altviool), Victor Julien-Laferrière (cello), Lauma Skride (piano)
    R. Schumann, Brahms, Mozart
    Mahler Pianokwartet in a
    Mozart Pianokwartet in g, KV 478
    Brahms Eerste pianokwartet in g, op. 25
    R. Schumann Sostenuto assai - Allegro ma non troppo (uit 'Pianokwartet in Es', op. 47)
    Maandag 9 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Sietske Sikkes © Mark van den Brink
    cursus

    Sietske Sikkes: Muziek, alzheimer en dementie

    Sietske Sikkes (presentator), Charlie Bo Meijering (piano)
    Sietske Sikkes (presentator), Charlie Bo Meijering (piano)
    Dinsdag 10 oktober 2017 20:00Koorzaal
  • Thomas Oliemans en Malcolm Martineau: Mahler en Duparc

    Thomas Oliemans (bariton), Malcolm Martineau (piano)
    Thomas Oliemans (bariton), Malcolm Martineau (piano)
    Mahler, Duparc
    Duparc Le manoir de Rosemonde
    Duparc Chanson triste, op. 2
    Duparc Testament
    Duparc Le galop
    Mahler Scheiden und Meiden (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Mahler Frühlingsmorgen, nr. 1 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Erinnerung, nr. 2 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Hans und Grethe, nr. 3 (uit 'Lieder und Gesänge')
    Mahler Lieder eines fahrenden Gesellen
    Duparc L'invitation au voyage
    Duparc La vague et la cloche
    Duparc Phidylé
    Mahler Um Mitternacht (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Ich atmet' einen linden Duft (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Blicke mir nicht in die Lieder (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Ich bin der Welt abhanden gekommen (uit 'Rückert-Lieder')
    Mahler Lob des hohen Verstandes (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
    Dinsdag 10 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Volkmann Trio, Valentina Tóth (piano), Coraline Groen (viool)
    Volkmann Trio, Valentina Tóth (piano), Coraline Groen (viool), Jobine Siekman (cello)
    Dvořák, Beethoven
    Beethoven Poco sostenuto - Allegro, ma non troppo (uit 'Pianotrio in Es', op. 70, nr. 2)
    Dvořák Andante moderato - Allegretto scherzando - Allegro (uit 'Pianotrio in e', op. 90 'Dumky')
    Dvořák Allegro (uit 'Pianotrio in e', op. 90 'Dumky')
    Dvořák Lento maestoso - Vivace (uit 'Pianotrio in e', op. 90 'Dumky')
    Woensdag 11 oktober 2017 12:30Kleine Zaal
  • Kamus Kwartet speelt Sibelius, Grieg en Fagerlund

    Kamus Kwartet
    Kamus Kwartet
    Sibelius, Fagerlund, Grieg
    Grieg Tweede strijkkwartet (onvoltooid) in F, op. posth.
    Fagerlund Tweede strijkkwartet 'From the Ground' (In opdracht van Het Koninklijk Concertgebouw, Kauniainen Music Festival en The Finnish Cultural Institute for the Benelux)
    Sibelius Strijkkwartet in d, op. 56 'Voces intimae'
    Woensdag 11 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Boedapest Festival Orkest, Iván Fischer & Emanuel Ax

    Boedapest Festival Orkest, Iván Fischer (dirigent), Emanuel Ax (piano)
    Boedapest Festival Orkest, Iván Fischer (dirigent), Emanuel Ax (piano)
    J. Strauss jr./Josef Strauss, Tsjaikovski, Schubert
    J.S. Bach Derde orkestsuite in D, BWV 1068
    Mozart Twintigste pianoconcert in d, KV 466
    Schubert Impromptu in As gr.t. (uit 'Vier Impromptus', D 935)
    Tsjaikovski Vierde symfonie in f, op. 36
    J. Strauss jr./Josef Strauss Pizzicato-Polka
    Donderdag 12 oktober 2017 20:15Grote Zaal
  • De Standaards van Spits deel 2, Live

    Frits Spits (spreker), Maaike Ouboter (zang), Henk Westbroek (zang)
    Frits Spits (spreker), Maaike Ouboter (zang), Henk Westbroek (zang), Martin van der Starre (zang), Binnenlandsche Zaken:, Ferry van Leeuwen (zang), Nick Bult (toetsen), Rob Winter (gitaar), Phaedra Kwant (bas), Tim Beudel (drums), Frank Lammers (regie)
    Donderdag 12 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Met de juiste tekst... Kortekaas, Beethoven en Prokofjev

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Karel Mark Chichon (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Karel Mark Chichon (dirigent), Klaas Stok (koordirigent), Dezsö Ránki (piano)
    Prokofjev, Beethoven, Kortekaas
    Kortekaas Voetnoten bij de menselijke komedie: Mijmeringen van Arnon Grunberg (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Beethoven Chorfantasie in f, op. 80
    Prokofjev Suite uit 'Romeo en Julia', op. 64
    Zaterdag 14 oktober 2017 14:15Grote Zaal
    Geannuleerd
  • Polo de Haas: Canto ostinato solo

    Polo de Haas (piano)
    Polo de Haas (piano)
    Ten Holt, Satie, Glass
    De Haas Improvisations and Harmonies
    Glass Modern Love Waltz
    Satie Vexations
    Ten Holt Canto ostinato
    Zaterdag 14 oktober 2017 14:15Kleine Zaal
    Verplaatst
  • Strauss en Mendelssohn door violist Josef Špaček en chef Marc Albrecht

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Connesson, Mendelssohn, R. Strauss
    R. Strauss Don Juan, op. 20
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Connesson Trois cités de Lovecraft
    R. Strauss Till Eulenspiegels lustige Streiche, op. 28
    Zaterdag 14 oktober 2017 20:15Grote Zaal
  • Ciconia Consort: Heimwee

    Ciconia Consort, Dick van Gasteren (dirigent), Rosita Steenbeek (spreker)
    Ciconia Consort, Dick van Gasteren (dirigent), Rosita Steenbeek (spreker)
    Chaplin, Tsjaikovski, Márquez
    Boccherini Strijkkwintet, G 324 'La musica notturna delle strade di Madrid'
    Respighi Antiche danze ed arie per liuto
    Márquez Danzón 2
    Tsjaikovski Souvenir de Florence in d, op. 70
    Chaplin Smile (uit 'Modern Times')
    Zaterdag 14 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Akamus en Amandine Beyer met Vivaldi

    Akademie für Alte Musik Berlin, Amandine Beyer (viool/leiding)
    Akademie für Alte Musik Berlin, Amandine Beyer (viool/leiding)
    Vivaldi, Fasch
    Fasch Sinfonia in g, FWV M:g1
    Vivaldi De vier jaargetijden, op. 8
    Zondag 15 oktober 2017 11:00Grote Zaal
  • Ioana Cristina Goicea en Sophiko Simsive: Schubert centraal

    Ioana Cristina Goicea (viool), Andrei Banciu (piano), Sophiko Simsive (piano)
    Ioana Cristina Goicea (viool), Andrei Banciu (piano), Sophiko Simsive (piano)
    Haydn, Enescu, Schubert
    Schubert Rondo in b, D 895, op. 70
    Enescu Derde sonate in a, op. 25 'Dans le caractère populaire roumain'
    Haydn Sonate in C, Hob. XVI: 48
    Schubert Sonate in c, D 958
    Zondag 15 oktober 2017 14:30Kleine Zaal
  • Henk Poort - Ik ben mijn lied

    Henk Poort (zang), Ed Boekee (piano), Bart Oomen (regie)
    Henk Poort (zang), Ed Boekee (piano), Bart Oomen (regie)
    Zondag 15 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Strauss en Mendelssohn door violist Josef Špaček en chef Marc Albrecht

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Josef Špaček (viool)
    Connesson, Mendelssohn, R. Strauss
    R. Strauss Don Juan, op. 20
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Connesson Trois cités de Lovecraft
    R. Strauss Till Eulenspiegels lustige Streiche, op. 28
    Maandag 16 oktober 2017 20:15Grote Zaal
  • Trio Shaham Erez Wallfisch: Dvořáks 'Dumky' Trio

    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Mendelssohn, Schubert, Dvořák
    Bloch Drie nocturnes
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Schubert Pianotrio in Bes, D 898
    Mendelssohn Scherzo: Leggiero e vivace (uit 'Eerste pianotrio in d', op. 49)
    Maandag 16 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Meesterpianisten in de Kleine Zaal: Dmitry Masleev

    Dmitry Masleev (piano)
    Dmitry Masleev (piano)
    Prokofjev, Tsjaikovski, Schubert
    Haydn Sonate in C, Hob. XVI: 48
    Schubert Vier impromptus, D 899
    Tsjaikovski Impromptu (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Berceuse (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Tendres reproches (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Danse caractéristique (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Méditation (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Mazurque pour danser (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Polacca de concert (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Dialogue (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Un poco di Schumann (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Valse bluette (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Chant élégiaque (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Un poco di Chopin (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Valse à cinq temps (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Scène dansante (invitation au trépak) (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Tsjaikovski Passé lointain (uit 'Achttien stukken', op. 72)
    Prokofjev Scherzo - Allegro marcato (uit 'Tweede sonate in d', op. 14)
    Dinsdag 17 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Furore Blaaskwintet
    Furore Blaaskwintet
    Nielsen, Ligeti, Poulenc
    Poulenc Eerste novelette in C (arr. G. Emerson)
    Ligeti Zes bagatellen
    Nielsen Preludium - Adagio. Tema con variazioni - Un poco andantino (uit 'Blaaskwintet', op. 43)
    Woensdag 18 oktober 2017 12:30Kleine Zaal
  • Orkest van de Achttiende Eeuw: Mozarts feestelijke La clemenza di Tito

    Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regie)
    Orkest van de Achttiende Eeuw, Kenneth Montgomery (dirigent), Jeroen Lopes Cardozo (regie), Cappella Amsterdam, Anders Dahlin (tenor, Titus), Paula Murrihy (mezzosopraan), Deirdre Angenent (sopraan), Laetitia Gerards (sopraan), Rosanne van Sandwijk (mezzosopraan), Henk Neven (bariton)
    Mozart
    Mozart La clemenza di Tito, KV 621
    Woensdag 18 oktober 2017 19:30Grote Zaal
  • Trio Shaham Erez Wallfisch: Dvořáks 'Dumky' Trio

    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Trio Shaham Erez Wallfisch
    Mendelssohn, Schubert, Dvořák
    Bloch Drie nocturnes
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Schubert Pianotrio in Bes, D 898
    Mendelssohn Scherzo: Leggiero e vivace (uit 'Eerste pianotrio in d', op. 49)
    Woensdag 18 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Tigran Hamasyan solo

    Tigran Hamasyan (piano/zang)
    Tigran Hamasyan (piano/zang)
    Donderdag 19 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest Horizon: Multiversum

    Koninklijk Concertgebouworkest, Peter Eötvös (dirigent), Iveta Apkalna (orgel)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Peter Eötvös (dirigent), Iveta Apkalna (orgel), László Fassang (hammondorgel), Jaap Drupsteen (visualisatie), Vincent Icke (spreker)
    Eötvös, Vivier, Ligeti
    Ligeti Atmosphères
    Vivier Orion
    Eötvös Multiversum
    Donderdag 19 oktober 2017 20:15Grote Zaal
  • Ligeti, Vivier en Eötvös bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Peter Eötvös (dirigent), Iveta Apkalna (orgel)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Peter Eötvös (dirigent), Iveta Apkalna (orgel), László Fassang (hammondorgel)
    Eötvös, Stravinsky, Vivier
    Ligeti Atmosphères
    Vivier Orion
    Stravinsky Symfonie in drie delen
    Eötvös Multiversum
    Vrijdag 20 oktober 2017 20:15Grote Zaal
  • Iconen in de Kleine Zaal: Dvořáks 'Dumky'-trio

    Bert Natter, Trio Shaham Erez Wallfisch
    Bert Natter, Trio Shaham Erez Wallfisch
    Dvořák
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Vrijdag 20 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Michel van der Aa's Sunken Garden: ronddwalen in paradijselijk 3D

    Amsterdam Sinfonietta, André de Ridder (dirigent), Roderick Williams (bariton)
    Amsterdam Sinfonietta, André de Ridder (dirigent), Roderick Williams (bariton), Katherine Manley (sopraan), Claron McFadden (sopraan), Kate Miller-Heidke (zang (film), Amber), Jonathan McGovern (bariton (film), Simon Vines)
    Van der Aa
    Van der Aa Sunken Garden
    Zaterdag 21 oktober 2017 14:15Grote Zaal
  • Lustrumconcert Nederlands Vioolconcours

    Simone Lamsma (viool), Rosanne Philippens (viool), Noa Wildschut (viool)
    Simone Lamsma (viool), Rosanne Philippens (viool), Noa Wildschut (viool), Daniel Rowland (viool), Vera Beths (viool), Emma Rhebergen (viool), Nino Gvetadze (piano), Yoram Ish-Hurwitz (piano), Julien Quentin (piano), Vera Goetzee (dans)
    Sjostakovitsj, Milhaud, Chausson
    Saint-Saëns Elégie in D, op. 143
    Ysaÿe Caprice d'après l'étude en forme de valse de Saint-Saëns
    Chausson Poème in es, op. 25
    Milhaud Cinéma-fantaisie 'Le bœuf sur le toit'
    Ysaÿe Sonate in d, op. 27, nr. 3 'Ballade à Enesco'
    Ysaÿe Danse des Ombres (uit 'Sonate in a', op. 27, nr. 2)
    Sjostakovitsj Vijf stukken
    Zaterdag 21 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • ADE: Kiasmos (live), special guests: Grandbrothers

    Kiasmos, Grandbrothers
    Kiasmos, Grandbrothers
    Zaterdag 21 oktober 2017 23:30Grote Zaal
  • Winnaar Liszt Concours in virtuoos programma met RFO

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Alexander Ullman (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Alexander Ullman (piano)
    R. Schumann, Liszt
    Liszt Tweede pianoconcert in A
    R. Schumann Derde symfonie in Es, op. 97 'Rheinische'
    Liszt Tiende Hongaarse rapsodie in E 'Preludio'
    Zondag 22 oktober 2017 11:00Grote Zaal
  • Concertgebouworkest Familieconcert: Koning Klimboom (6+)

    Marleen Asberg (zang), Rogier van Erkel (verteller), Leden van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Marleen Asberg (zang), Rogier van Erkel (verteller), Leden van het Koninklijk Concertgebouworkest, Lotte van Dijck (tekst en beeld), Michael Gieler (concept), Monique Masselink (regie)
    Grieg
    Grieg selectie uit 'Peer Gynt, eerste suite', op. 46 en 'Peer Gynt, tweede suite', op. 55
    Zondag 22 oktober 2017 13:00Kleine Zaal
  • Concertgebouworkest Familieconcert: Koning Klimboom (6+)

    Marleen Asberg (zang), Rogier van Erkel (verteller), Leden van het Koninklijk Concertgebouworkest
    Marleen Asberg (zang), Rogier van Erkel (verteller), Leden van het Koninklijk Concertgebouworkest, Lotte van Dijck (tekst en beeld), Michael Gieler (concept), Monique Masselink (regie)
    Grieg
    Grieg selectie uit 'Peer Gynt, eerste suite', op. 46 en 'Peer Gynt, tweede suite', op. 55
    Zondag 22 oktober 2017 15:30Kleine Zaal
  • Close-up: portretconcert Olivier Patey

    Olivier Patey (klarinet), Alexei Ogrintchouk (hobo), Marleen Asberg (sopraan en viool)
    Olivier Patey (klarinet), Alexei Ogrintchouk (hobo), Marleen Asberg (sopraan en viool), Jea-Won Lee (viool), Harold Hirtz (altviool), Jérôme Fruchart (cello), Olivier Thiery (contrabas), Sophie Patey (piano)
    Dirksen, Reich, Prokofjev
    Puccini E lucevan le stelle (uit 'Tosca')
    Schubert Der Hirt auf dem Felsen, D 965
    Brahms Klarinettrio in a, op. 114
    Prokofjev Kwintet in g, op. 39
    Reich New York Counterpoint
    Dirksen nieuw werk
    Dinsdag 24 oktober 2017 20:15Kleine Zaal
  • Collegium Vocale Gent & Philippe Herreweghe in Monteverdi's Mariavespers

    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan)
    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan), Barbora Kabátková (sopraan), William Knight (tenor), Benedict Hymas (tenor), Samuel Boden (tenor), Reinoud Van Mechelen (tenor), Peter Kooij (bas),