Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op dinsdag 24 oktober 2017

42 concerten vanaf woensdag 25 oktober 2017


  • Zondag 1 juli 2018


    • SummerNight at the Opera: Verdi, Puccini en meer

      Philharmonie Südwestfalen, Kazem Abdullah (dirigent), Nadine Koutcher (sopraan)
      Philharmonie Südwestfalen, Kazem Abdullah (dirigent), Nadine Koutcher (sopraan), Pavel Valuzhin (tenor), Oleksandr Pushniak (bariton)
      Bizet, Delibes, Tsjaikovski
      Rossini Ouverture (uit 'Il barbiere di Siviglia')
      Puccini Che gelida manina (uit 'La bohème')
      Puccini O soave fanciulla (uit 'La bohème')
      Verdi Di Provenza il mar (uit 'La traviata')
      Verdi Follie! Sempre libera (uit 'La traviata')
      Verdi Parigi, o cara (uit 'La traviata')
      Verdi Lunge da Lei (uit 'La traviata')
      Verdi Dei miei bollenti spiriti (uit 'La traviata')
      Gounod Alerte! alerte! (uit 'Faust')
      Tsjaikovski Tvajo malchan’ je nepan’atna (uit 'Iolanthe', op. 69)
      Verdi Cortigiani, vil razza dannato - Sì, vendetta, tremenda vendetta (uit 'Rigoletto')
      Verdi La donna è mobile (uit 'Rigoletto')
      Delibes Air des clochettes (uit 'Lakmé')
      Bizet Votre toast je peux vous le rendre (uit 'Carmen')
      Bizet Au fond du temple saint (uit 'Les pêcheurs de perles')
      Verdi Brindisi (arr. V. Halkosalmi)
      Zondag 1 juli 2018 20:00Grote Zaal

  • Maandag 2 juli 2018


    • Groot Omroepkoor in Amerikaanse koorwerken: Bernstein & Whitacre

      Groot Omroepkoor, Eric Whitacre, David Allsopp (countertenor)
      Groot Omroepkoor, Eric Whitacre, David Allsopp (countertenor)
      Copland, Traditioneel, Whitacre
      Bernstein Warm-Up
      Whitacre The City and the Sea
      Whitacre Lux aurumque
      Bernstein Chichester Psalms
      Whitacre The Chelsea Carol
      Traditioneel Shenandoah (arr. J. Erb)
      Whitacre The Seal Lullaby
      Whitacre Animal Crackers Volumes 1 & 2
      Copland Old American Songs
      Maandag 2 juli 2018 20:00Grote Zaal

  • Woensdag 4 juli 2018


    • Camerata RCO en Nino Gvetadze: Brahms en Dohnányi

      Camerata RCO , Marc Daniel van Biemen (viool), Annebeth Webb (viool)
      Camerata RCO , Marc Daniel van Biemen (viool), Annebeth Webb (viool), Saeko Oguma (altviool), Johan van Iersel (cello), Hein Wiedijk (klarinet), Fons Verspaandonk (hoorn), Nino Gvetadze (piano)
      Dohnányi, Brahms, Mahler
      Mahler Pianokwartet in a
      Brahms Trio in Es, op. 40
      Dohnányi Sextet in C, op. 37
      Woensdag 4 juli 2018 20:00Kleine Zaal
    • Star Wars: A New Hope - Live in Concert

      Antwerp Symphony Orchestra, Dirk Brossé (dirigent)
      Antwerp Symphony Orchestra, Dirk Brossé (dirigent)
      Williams
      Williams Star Wars Episode IV: A New Hope
      Woensdag 4 juli 2018 20:00Grote Zaal

  • Donderdag 5 juli 2018


    • Star Wars: A New Hope - Live in Concert

      Antwerp Symphony Orchestra, Dirk Brossé (dirigent)
      Antwerp Symphony Orchestra, Dirk Brossé (dirigent)
      Williams
      Williams Star Wars Episode IV: A New Hope
      Donderdag 5 juli 2018 20:00Grote Zaal

  • Vrijdag 6 juli 2018


    • Star Wars: A New Hope - Live in Concert

      Antwerp Symphony Orchestra, Dirk Brossé (dirigent)
      Antwerp Symphony Orchestra, Dirk Brossé (dirigent)
      Williams
      Williams Star Wars Episode IV: A New Hope
      Vrijdag 6 juli 2018 20:00Grote Zaal

  • Zaterdag 7 juli 2018


    • Rising Star Noa Wildschut speelt Bruchs Eerste vioolconcert  

      Nederlands Philharmonisch Orkest, Nuno Coelho (dirigent), Noa Wildschut (viool)
      Nederlands Philharmonisch Orkest, Nuno Coelho (dirigent), Noa Wildschut (viool)
      Dvořák, Piazzolla, Bruch
      Berlioz Le carnaval romain, ouverture catactéristique, H 95, op. 9
      Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
      Piazzolla Oblivion
      Dvořák Zevende symfonie in d, op. 70
      Zaterdag 7 juli 2018 20:00Grote Zaal

  • Zondag 8 juli 2018


    • Markus Stenz leidt het Requiem van Mozart  

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Benjamin Goodson (koordirigent), Sumi Hwang (sopraan), Lilly Jørstad (mezzosopraan), Robin Tritschler (tenor), Matthew Rose (bariton)
      Mozart, Haydn
      Haydn Symfonie nr. 104 in D 'Londense'
      Mozart Requiem in d, KV 626
      Zondag 8 juli 2018 20:00Grote Zaal

  • Woensdag 11 juli 2018


    • Beethovens Vijfde symfonie & Mozarts Eerste fluitconcert

      Gürzenich-Orchester Köln, François-Xavier Roth (dirigent), Emmanuel Pahud (fluit)
      Gürzenich-Orchester Köln, François-Xavier Roth (dirigent), Emmanuel Pahud (fluit)
      Beethoven, Mozart, Mendelssohn
      Mendelssohn Die Hebriden 'Fingalshöhle'
      Mozart Eerste fluitconcert in G, KV 313
      Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
      Woensdag 11 juli 2018 20:00Grote Zaal

  • Donderdag 12 juli 2018


    • Grootse orkestwerken van Elgar en Rachmaninoff

      Dortmunder Philharmoniker, Gabriel Feltz (dirigent), Johannes Moser (cello)
      Dortmunder Philharmoniker, Gabriel Feltz (dirigent), Johannes Moser (cello)
      Elgar, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Derde symfonie in a, op. 44
      Elgar Celloconcert in e, op. 85
      Donderdag 12 juli 2018 20:00Grote Zaal

  • Zondag 15 juli 2018


    • Severin von Eckardstein in Ravels Pianoconcert, Spanjaard leidt Tsjaikovski  

      Orkest van het Oosten, Ed Spanjaard (dirigent), Severin von Eckardstein (piano)
      Orkest van het Oosten, Ed Spanjaard (dirigent), Severin von Eckardstein (piano)
      Chabrier, Tsjaikovski, Ravel
      Debussy Children's Corner
      Ravel Pianoconcert in G
      Tsjaikovski Zesde symfonie in b, op. 74 'Pathétique'
      Chabrier Ronde champêtre
      Zondag 15 juli 2018 20:00Grote Zaal

  • Dinsdag 17 juli 2018


    • Arabella Steinbacher in Ravels Tzigane en andere favorieten

      Orchestre Philharmonique de Marseille, Lawrence Foster (dirigent), Arabella Steinbacher (viool)
      Orchestre Philharmonique de Marseille, Lawrence Foster (dirigent), Arabella Steinbacher (viool)
      Rossini, Bizet, Kreisler
      Fauré Suite 'Pelléas et Mélisande', op. 80
      Saint-Saëns Introduction et rondo capriccioso in a, op. 28
      Ravel Tzigane, rapsodie de concert
      Kreisler Recitativo en scherzo-caprice, op. 6
      Bizet Aragonaise (uit 'Eerste suite (uit 'Carmen')')
      Bizet Intermezzo (uit 'Eerste suite (uit 'Carmen')')
      Bizet Les Dragons d'Alcala (uit 'Eerste suite (uit 'Carmen')')
      Bizet Les Toréadors (uit 'Eerste suite (uit 'Carmen')')
      Bizet Ouverture (uit 'Eerste suite uit L'arlésienne')
      Bizet Menuet (uit 'Eerste suite uit L'arlésienne')
      Bizet Adagietto (uit 'Eerste suite uit L'arlésienne')
      Bizet Carillon (uit 'Eerste suite uit L'arlésienne')
      Bizet Farandole (uit 'Tweede suite uit L'arlésienne')
      Rossini Ouverture (uit 'L'Italiana in Algeri')
      Dinsdag 17 juli 2018 20:00Grote Zaal

  • Woensdag 18 juli 2018


    • Ten Holts Canto ostinato door Jeroen Van Veen & Friends

      Jeroen van Veen (piano), Sandra van Veen (piano), Alexei Lubimov (piano)
      Jeroen van Veen (piano), Sandra van Veen (piano), Alexei Lubimov (piano), Slava Poprugin (piano), Aart Bergwerff (orgel)
      Ten Holt
      Ten Holt Canto ostinato
      Woensdag 18 juli 2018 20:00Grote Zaal

  • Vrijdag 20 juli 2018


    • Flamencogrootheid Vicente Amigo

      Vicente Amigo (flamenco gitaar), Añil Fernandez (gitaar), Ewen Vernal (contrabas)
      Vicente Amigo (flamenco gitaar), Añil Fernandez (gitaar), Ewen Vernal (contrabas), Paquito González (slagwerk), Rafael de Utrera (zang), El Choro (dans)
      Vrijdag 20 juli 2018 20:00Grote Zaal

  • Zaterdag 21 juli 2018


    • Elvis – The Comeback Special

      Barry Hay (zang), Lucas Hamming (zang/gitaar), Anne Soldaat (zang/gitaar)
      Barry Hay (zang), Lucas Hamming (zang/gitaar), Anne Soldaat (zang/gitaar), Sandra van Nieuwland (zang), Yorick van Norden (zang), Ntjam Rosie (zang), Dandelion (band), Sander Donkers (presentatie), Strange Brew (begeleiding)
      Zaterdag 21 juli 2018 20:00Grote Zaal

  • Zondag 22 juli 2018


    • Curtis Stigers & Jazz Orchestra: Sinatra

      Jazz Orchestra of the Concertgebouw, Dennis Mackrel (dirigent), Curtis Stigers (zang)
      Jazz Orchestra of the Concertgebouw, Dennis Mackrel (dirigent), Curtis Stigers (zang)
      Zondag 22 juli 2018 20:00Grote Zaal

  • Dinsdag 24 juli 2018


    • Spaanse zomernachten met Falla en Jorge Luis Prats

      Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo, Kazuki Yamada (dirigent), Jorge Luis Prats (piano)
      Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo, Kazuki Yamada (dirigent), Jorge Luis Prats (piano)
      Azarashvili, Bizet, Chabrier
      Delius In a Summer Garden
      Falla Nachten in de tuinen van Spanje ('Noches en los jardines de Espana')
      Moesorgski Nacht op de kale berg
      Chabrier España, rapsodie
      Bizet Farandole: Allegro vivo e deciso , nr. 13 (uit 'L'Arlésienne', op. 23)
      Azarashvili Nocturne
      Dinsdag 24 juli 2018 20:00Grote Zaal

  • Woensdag 25 juli 2018


    • Beethovens Derde symfonie & Nicholas Angelich speelt Ravel

      Belgian National Orchestra, Hugh Wolff (dirigent), Nicholas Angelich (piano)
      Belgian National Orchestra, Hugh Wolff (dirigent), Nicholas Angelich (piano)
      Beethoven, Ravel, J. Adams
      J. Adams Dr. Atomic Symphony
      Ravel Pianoconcert voor de linkerhand in D
      Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
      Woensdag 25 juli 2018 20:00Grote Zaal

  • Donderdag 26 juli 2018


    • Nemanja Radulović & I, CULTURE Orchestra: Prokofjev & Stravinsky

      I, CULTURE Orchestra, Kirill Karabits (dirigent), Nemanja Radulović (viool)
      I, CULTURE Orchestra, Kirill Karabits (dirigent), Nemanja Radulović (viool)
      Moniuszko, Stravinsky, Traditioneel
      K. Karajev Waltz (uit 'Seven Beauties')
      K. Karajev The Seven Portraits: Introduction (uit 'Seven Beauties')
      K. Karajev The Seven Portraits: The Most Beautiful of the Beauties (uit 'Seven Beauties')
      Prokofjev Tweede vioolconcert in g, op. 63
      Traditioneel Servische volksmuziek
      Stravinsky Le sacre du printemps, tableaux de la Russie païenne en deux parties
      Moniuszko Mazurka
      Donderdag 26 juli 2018 20:00Grote Zaal

  • Zondag 29 juli 2018


    • De Vriend en Minnaar spelen Mozart en Schubert

      Orquestra Simfònica de Barcelona I Nacional de Catalunya, Jan Willem de Vriend (dirigent), Hannes Minnaar (piano)
      Orquestra Simfònica de Barcelona I Nacional de Catalunya, Jan Willem de Vriend (dirigent), Hannes Minnaar (piano)
      Schubert, Mozart, Sor
      Sor Ouverture (uit 'Cendrillon')
      Mozart Negende pianoconcert in Es, KV 271 'Jeunehomme'
      Schubert Auf dem Wasser zu singen, D 774 (bew. F. Liszt)
      Schubert Negende symfonie in C, D 944 'Grote'
      Zondag 29 juli 2018 20:00Grote Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.