Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op dinsdag 24 oktober 2017

31 concerten vanaf woensdag 25 oktober 2017


  • Zondag 29 oktober 2017


    • Familieconcert: Halloween (6+)

      Nordwestdeutsche Philharmonie, Markus Huber (dirigent), Frank Lammers (verteller)
      Nordwestdeutsche Philharmonie, Markus Huber (dirigent), Frank Lammers (verteller), Paul van Loon (tekstschrijver)
      Williams, Badelt, Saint-Saëns
      Bernstein Overture (uit 'Candide')
      Humperdinck Hexenritt (uit 'Hänsel und Gretel')
      Stravinsky Danse infernale du roi Kastcheï (uit 'De vuurvogel')
      Rimski-Korsakov De vlucht van de hommel
      Saint-Saëns Danse macabre
      Badelt Pirates of the Carribean
      Williams Finale (uit 'Star Wars')
      Williams Flying theme (uit 'E.T. The Extra-Terrestrial')
      Zondag 29 oktober 2017 11:00Grote Zaal

  • Zondag 5 november 2017


    • Beethovens Zesde en Mischa Maisky in Saint-Saëns

      Musikkollegium Winterthur, Thomas Zehetmair (dirigent), Mischa Maisky (cello)
      Musikkollegium Winterthur, Thomas Zehetmair (dirigent), Mischa Maisky (cello)
      Beethoven, Saint-Saëns
      Saint-Saëns Eerste celloconcert in a, op. 33
      Beethoven Zesde symfonie in F, op. 68 'Pastorale'
      Zondag 5 november 2017 11:00Grote Zaal

  • Zondag 12 november 2017


    • Groot Omroepkoor met Schuberts roerende Stabat Mater

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, James Gaffigan (dirigent), Maartje Rammeloo (sopraan), Fabio Trümpy (tenor), André Morsch (bariton)
      Schubert, Ives
      Ives Derde symfonie 'The camp meeting'
      Schubert Stabat Mater in f, D. 383
      Zondag 12 november 2017 11:00Grote Zaal

  • Zondag 19 november 2017


    • Vadim Gluzman in Bruchs Eerste vioolconcert

      Luzerner Sinfonieorchester , James Gaffigan (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
      Luzerner Sinfonieorchester , James Gaffigan (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
      Bruch, Brahms
      Brahms Tweede serenade in A, op. 16
      Bruch Eerste vioolconcert in g, op. 26
      Zondag 19 november 2017 11:00Grote Zaal

  • Zondag 26 november 2017


    • Arthur en Lucas Jussen spelen dubbelconcerten Bach

      Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Lucas Jussen (piano)
      Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Lucas Jussen (piano), Arthur Jussen (piano)
      J.S. Bach/G. Kurtág, Mozart, J.S. Bach
      J.S. Bach Concert in c, BWV 1060
      Mozart Serenade in D, KV 239 'Notturna'
      J.S. Bach Concert in C, BWV 1061
      J.S. Bach/G. Kurtág Sonatine, BWV 106
      Zondag 26 november 2017 11:00Grote Zaal

  • Zondag 3 december 2017


    • Hannes Minnaar met Mozarts Pianoconcert nr. 22

      philharmonie zuidnederland, Kevin John Edusei (dirigent), Hannes Minnaar (piano)
      philharmonie zuidnederland, Kevin John Edusei (dirigent), Hannes Minnaar (piano)
      Beethoven, Mozart
      Mozart Pianoconcert nr. 22 in Es, KV 482
      Beethoven Achtste symfonie in F, op. 93
      Zondag 3 december 2017 11:00Grote Zaal

  • Zondag 10 december 2017


    • Arabella Steinbacher speelt vioolfavorieten

      Stavanger Symfonisch Orkest, Christian Vásquez (dirigent), Arabella Steinbacher (viool)
      Stavanger Symfonisch Orkest, Christian Vásquez (dirigent), Arabella Steinbacher (viool)
      Wagner, Chausson, Saint-Saëns
      Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
      Saint-Saëns Introduction et rondo capriccioso in a, op. 28
      Verdi Ouverture (uit 'I Vespri siciliani')
      Chausson Poème in es, op. 25
      Wagner Ouverture (uit 'Tannhäuser', WWV 70)
      Zondag 10 december 2017 11:00Grote Zaal

  • Zondag 17 december 2017


    • Tölzer Knabenchor: Europese Kerstklassiekers

      Tölzer Knabenchor, Theresa Förg (harp), Clemens Haudum (piano)
      Tölzer Knabenchor, Theresa Förg (harp), Clemens Haudum (piano), Christian Fliegner (dirigent)
      Nordqvist, Traditioneel
      Traditioneel Il est né, le divin enfant
      Traditioneel Ding dong! Merrily on High
      Traditioneel Fum, fum, fum
      Traditioneel Ya viene la vieja
      Traditioneel Lulajże Jezuniu
      Traditioneel Astăzi s-a născut Hristos
      Traditioneel Fröhliche Weihnacht Überall
      Traditioneel Deck the halls
      Nordqvist Jul, jul, strålande jul
      Traditioneel Joulupuu on rakennettu
      Traditioneel Hiljaa, hiljaa
      Traditioneel Dormi, dormi
      Traditioneel Het was een maged
      Traditioneel Ecco natale
      Traditioneel Dormi, non piangere
      Traditioneel Lassts uns ein
      Traditioneel Maria, durch ein Dornwald ging
      Traditioneel Mürztaler Engelruf
      Traditioneel Es werd scho glei dumpa
      Traditioneel Andachtsjodler
      Zondag 17 december 2017 11:00Grote Zaal

  • Zondag 24 december 2017


    • Barok kerstconcert: Musica Amphion speelt Corelli

      Musica Amphion, Pieter-Jan Belder (klavecimbel/orgel/leiding), Ilse Eerens (sopraan)
      Musica Amphion, Pieter-Jan Belder (klavecimbel/orgel/leiding), Ilse Eerens (sopraan)
      Corelli, A. Scarlatti, Händel
      Manfredini Concerto grosso in C, op. 3, nr. 12 'Pastorale per il santissimo Natale'
      Händel Orgelconcert in g, op. 4, nr. 3
      A. Scarlatti Cantata Pastorale per la nascita di Nostro Signore Gesu Cristo
      Corelli Concerto grosso in g, op. 6, nr. 8 'Fatto per la notte di Natale'
      Zondag 24 december 2017 11:00Grote Zaal

  • Zondag 31 december 2017


    • Benjamin Appl in Schuberts Die schöne Müllerin

      Benjamin Appl (bariton), James Baillieu (piano)
      Benjamin Appl (bariton), James Baillieu (piano)
      Schubert
      Schubert Die schöne Müllerin, D 795
      Zondag 31 december 2017 11:00Kleine Zaal

  • Zondag 7 januari 2018


    • Lisa Jacobs & The String Soloists: Locatelli

      Lisa Jacobs (viool), The String Soloists
      Lisa Jacobs (viool), The String Soloists
      Haydn, Piazzolla, Ysaÿe
      Vivaldi Vierde concert in f, op. 8, nr. 4, RV 297 'Winter'
      Locatelli Vioolconcert in D, op. 3, nr. 1
      Ysaÿe Les neiges d'Antan in d, op. 23
      Piazzolla Invierno Porteño (uit 'Las cuatro estaciones Porteñas') (bew. E. Zemtsov)
      Haydn Adagio (uit 'Vioolconcert in C', Hob. VIIa: 1)
      Zondag 7 januari 2018 11:00Kleine Zaal

  • Zondag 14 januari 2018


    • RFO met Sjostakovitsj’ Symfonie ‘Katerina Ismailova’

      Radio Filharmonisch Orkest, Thomas Sanderling (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Thomas Sanderling (dirigent)
      Sjostakovitsj / Basner, J. Wagenaar
      J. Wagenaar Saul en David, op. 24
      Sjostakovitsj / Basner Symfonie naar ‘Katerina Ismailova’, op. 114
      Zondag 14 januari 2018 11:00Grote Zaal

  • Zondag 21 januari 2018


    • Groot Omroepkoor & Koperensemble RFO: Bruckner en Mahler

      Groot Omroepkoor, Koperensemble Radio Filharmonisch Orkest, Marcus Creed (dirigent)
      Groot Omroepkoor, Koperensemble Radio Filharmonisch Orkest, Marcus Creed (dirigent)
      Mahler, Penderecki, Tsjaikovski
      Bruckner Christus factus est, WAB 11
      Bruckner Virga Jesse in e, WAB 52
      Bruckner Ave Maria, WAB 6
      Bruckner Aequale in c, WAB 114
      Bruckner Aequale in c, WAB 149
      Tsjaikovski Hymne (uit 'Negen geestelijke koorwerken')
      Penderecki Song of the Cherubim
      Mahler Die zwei blauen Augen von meinem Schatz (uit 'Lieder eines fahrenden Gesellen') (arr. C. Gottwald)
      Mahler Im Abendrot (Adagietto) (uit 'Vijfde symfonie') (arr. C. Gottwald)
      Zondag 21 januari 2018 11:00Grote Zaal

  • Zondag 28 januari 2018


    • Edo de Waart leidt Brahms’ Eerste symfonie

      Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
      Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Sasha Cooke (mezzosopraan)
      Brahms, Bernstein
      Bernstein Profanation (uit 'Eerste symfonie') Jeremiah
      Bernstein Lamentation (uit 'Eerste symfonie') Jeremiah
      Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
      Zondag 28 januari 2018 11:00Grote Zaal

  • Zondag 4 februari 2018


    • Bijzonder trio Ogrintchouk, Van Sambeek en Eijsackers

      Alexei Ogrintchouk (hobo), Bram van Sambeek (fagot), Hans Eijsackers (piano)
      Alexei Ogrintchouk (hobo), Bram van Sambeek (fagot), Hans Eijsackers (piano)
      Poulenc, Falla, Glinka
      Beethoven Pianotrio in Bes, op. 11
      Glinka Trio pathétique in d, G. IV/173
      Falla Asturiana, nr. 3 (uit 'Siete canciones populares españolas')
      Falla Polo, nr. 7 (uit 'Siete canciones populares españolas')
      Poulenc Trio, FP 43
      Zondag 4 februari 2018 11:00Kleine Zaal

  • Zondag 11 februari 2018


    • Naar het Italië van Respighi, Martucci en Enrico Pace

      Radio Filharmonisch Orkest, Pietro Rizzo (dirigent), Enrico Pace (piano)
      Radio Filharmonisch Orkest, Pietro Rizzo (dirigent), Enrico Pace (piano)
      Respighi, Martucci
      Martucci Tweede pianoconcert, op. 66
      Respighi Pini di Roma (uit 'Romeinse trilogie')
      Zondag 11 februari 2018 11:00Grote Zaal

  • Zondag 18 februari 2018


    • Familieconcert: Tsjaikovski’s Doornroosje (6+)

      Noord Nederlands Orkest, Christian Baldini (dirigent), Georgina Verbaan (verteller)
      Noord Nederlands Orkest, Christian Baldini (dirigent), Georgina Verbaan (verteller), Kiki Jaski (regie), Reggie Naus (tekst)
      Tsjaikovski
      Tsjaikovski Introductie: Dans van de lila fee (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
      Tsjaikovski Adagio (uit 'Ballet 'Doornroosje'', op. 66)
      Tsjaikovski Pas de caractère: De gelaarsde kat en de witte kat (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
      Tsjaikovski Panorama (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
      Tsjaikovski Pas d'action: Adagio (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
      Tsjaikovski Polacca (uit 'Ballet 'Doornroosje'', op. 66)
      Tsjaikovski Mars (uit 'Ballet 'Doornroosje'', op. 66)
      Tsjaikovski Wals (uit 'Suite 'Doornroosje'', op. 66a)
      Zondag 18 februari 2018 11:00Grote Zaal

  • Zondag 25 februari 2018


    • Isabelle Faust in Beethovens Vioolconcert

      Rotterdams Philharmonisch Orkest, Sir Mark Elder (dirigent), Isabelle Faust (viool)
      Rotterdams Philharmonisch Orkest, Sir Mark Elder (dirigent), Isabelle Faust (viool)
      Maier, Beethoven
      Beethoven Vioolconcert in D, op. 61
      Maier Rotterdam (In opdracht van het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
      Zondag 25 februari 2018 11:00Grote Zaal

  • Zondag 4 maart 2018


    • Alisa Weilerstein soleert in Elgars Celloconcert

      Ulster Orchestra, Rafael Payare (dirigent), Alisa Weilerstein (cello)
      Ulster Orchestra, Rafael Payare (dirigent), Alisa Weilerstein (cello)
      Sjostakovitsj, Elgar
      Elgar Celloconcert in e, op. 85
      Sjostakovitsj Eerste symfonie in f, op. 10
      Zondag 4 maart 2018 11:00Grote Zaal

  • Zondag 11 maart 2018


    • Anna Fedorova met Rachmaninoffs Paganini-rapsodie

      Philharmonie Südwestfalen, Gerard Oskamp (dirigent), Anna Fedorova (piano)
      Philharmonie Südwestfalen, Gerard Oskamp (dirigent), Anna Fedorova (piano)
      R. Schumann, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Rapsodie op een thema van Paganini, op. 43
      R. Schumann Eerste symfonie in Bes, op. 38 'Frühling'
      Zondag 11 maart 2018 11:00Grote Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.