Concertagenda

Zoekfilters

Filters

Gezocht op
  • 14 jan. 2018

2 concerten op zondag 14 januari 2018

  • RFO met Sjostakovitsj’ Symfonie ‘Katerina Ismailova’

    Radio Filharmonisch Orkest, Thomas Sanderling (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Thomas Sanderling (dirigent)
    Sjostakovitsj / Basner, J. Wagenaar
    J. Wagenaar Saul en David, op. 24
    Sjostakovitsj / Basner Symfonie naar ‘Katerina Ismailova’, op. 114
    Zondag 14 januari 2018 11:00Grote Zaal
  • Lucas Jussen en Nederlands Kamerorkest: Chopin en Schubert

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Lucas Jussen (piano)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Lucas Jussen (piano), Sietse-Jan Weijenberg (cello)
    Beethoven, Schubert, Chopin
    Chopin Eerste pianoconcert in e, op. 11
    Schubert Notturno in Es, D 897
    Beethoven Achtste symfonie in F, op. 93
    Zondag 14 januari 2018 14:15Grote Zaal

1057 concerten vanaf maandag 15 januari 2018

  • Lucas Jussen en Nederlands Kamerorkest: Chopin en Schubert

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Lucas Jussen (piano)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Lucas Jussen (piano), Sietse-Jan Weijenberg (cello)
    Beethoven, Schubert, Chopin
    Chopin Eerste pianoconcert in e, op. 11
    Schubert Notturno in Es, D 897
    Beethoven Achtste symfonie in F, op. 93
    Maandag 15 januari 2018 20:15Grote Zaal
  • Bariton Andrè Schuen in Schumann, Wolf en Martin

    Andrè Schuen (bariton), Daniel Heide (piano)
    Andrè Schuen (bariton), Daniel Heide (piano)
    Martin, Wolf, R. Schumann
    R. Schumann Liederkreis, op. 24
    R. Schumann
    R. Schumann
    R. Schumann
    R. Schumann
    R. Schumann
    R. Schumann
    Wolf
    Wolf
    Wolf
    Martin Sechs Monologe aus Jedermann
    R. Schumann
    Dinsdag 16 januari 2018 20:15Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    The Counterpoints
    The Counterpoints
    Telemann
    Telemann
    Telemann
    Telemann
    Telemann
    Telemann
    Telemann Triosonata in g, TWV 42:g9
    Telemann Concerto a 4 in a, TWV 43:a3
    Woensdag 17 januari 2018 12:30Kleine Zaal
  • Dover Kwartet: Mozart, Haydn en Zemlinsky

    Dover Kwartet
    Dover Kwartet
    Zemlinsky, Mozart, Haydn
    Haydn Strijkkwartet in f, op. 20, nr. 5, Hob. III: 35
    Mozart Strijkkwartet in d, KV 421
    Zemlinsky Tweede strijkkwartet, op. 15
    Woensdag 17 januari 2018 20:15Kleine Zaal
  • Miracles of Music: drie professoren over muziek en het brein

    Erik Scherder (spreker), Dick Swaab (spreker), Henkjan Honing (spreker)
    Erik Scherder (spreker), Dick Swaab (spreker), Henkjan Honing (spreker), Berget Lewis (zang), Benjamin Herman (altsaxofoon)
    Woensdag 17 januari 2018 20:15Grote Zaal
  • Jonge Nederlanders: Ebonit Saxofoonkwartet

    Ebonit Saxofoonkwartet
    Ebonit Saxofoonkwartet
    Ravel, Pierné, Fauré
    Debussy Rêverie (arr. J. Pfeuffer)
    Janáček In the Mists, JW 8/22 (arr. D. Nauta)
    Rivier Grave et Presto
    Fauré
    Debussy Divertissement, L. 36 (arr. P. Kulesza) oorspr. voor pianovierhandig
    Pierné Introduction et variations sur une ronde populaire
    Debussy
    Ravel
    Ravel
    Ravel
    Debussy Masques, L. 105 (arr. Ebonit Saxofoonkwartet)
    Vrijdag 19 januari 2018 20:15Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 20 januari 2018 11:30Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 20 januari 2018 13:30Koorzaal
  • Componeren met open oren: Janáček, Bartók en Lutoslawski

    Radio Filharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Jean-Efflam Bavouzet (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Edward Gardner (dirigent), Jean-Efflam Bavouzet (piano)
    Lutoslawski, Bartók, Janáček
    Janáček Taras Bulba, JW 6/15
    Bartók Eerste pianoconcert
    Lutoslawski Derde symfonie
    Zaterdag 20 januari 2018 14:15Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor & Koperensemble RFO: Bruckner en Mahler

    Groot Omroepkoor, Koperensemble Radio Filharmonisch Orkest, Marcus Creed (dirigent)
    Groot Omroepkoor, Koperensemble Radio Filharmonisch Orkest, Marcus Creed (dirigent)
    Mahler, Penderecki, Tsjaikovski
    Bruckner Christus factus est, WAB 11
    Bruckner Virga Jesse in e, WAB 52
    Bruckner Ave Maria, WAB 6
    Bruckner Aequale in c, WAB 114
    Bruckner Aequale in c, WAB 149
    Tsjaikovski
    Penderecki Song of the Cherubim
    Mahler
    Mahler
    Zondag 21 januari 2018 11:00Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 21 januari 2018 11:30Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Speelgoedfabriek Tokkel & Strijk (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 21 januari 2018 13:30Koorzaal
  • Pieter Jan Leusink: Italiaanse Barok

    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Pieter Jan Leusink (dirigent)
    Olga Zinovieva (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    Boccherini, Pergolesi, Vivaldi
    Vivaldi Stabat mater in f, RV 621
    Pergolesi Stabat mater in F
    Boccherini Stabat mater in f, G. 532, op. 61
    Vivaldi Gloria in D, RV 589
    Zondag 21 januari 2018 14:15Grote Zaal
  • Mosa Trio: pianotrio's van Ravel, Wamper, Haydn en Sjostakovitsj

    Mosa Trio
    Mosa Trio
    Sjostakovitsj, Haydn, Wamper
    Ravel Pianotrio in a
    Wamper Portrait of Light
    Haydn Pianotrio in Es, Hob. XV: 29
    Sjostakovitsj Tweede pianotrio in e, op. 67
    Zondag 21 januari 2018 14:30Kleine Zaal
  • Harpiste Isabelle Moretti solo: Debussy, Fauré en meer

    Isabelle Moretti (harp)
    Isabelle Moretti (harp)
    Falla, Fauré, Parish Alvars
    Tournier Sonatine, op. 30
    Debussy
    Walter-Kühne Fantasy on the themes from 'Eugene Onegin' by P. Tchaikovsky
    Parish Alvars Sérénade in Bes, op. 83
    Fauré Une châtelaine en sa tour, op. 110
    Falla La vida breve (arr. M. Grandjany)
    Zondag 21 januari 2018 20:15Kleine Zaal
  • Meesterpianisten in de Kleine Zaal: Martin Helmchen

    Martin Helmchen (piano)
    Martin Helmchen (piano)
    Liszt, Chopin, Messiaen
    R. Schumann
    C. Schumann
    C. Schumann
    R. Schumann
    Schönberg
    Schönberg
    Schönberg
    Schönberg
    Schönberg
    R. Schumann
    J.S. Bach
    R. Schumann
    R. Schumann
    Messiaen
    R. Schumann
    Chopin
    R. Schumann
    Liszt Bagatelle sans tonalité
    Liszt Nuages gris
    R. Schumann
    Maandag 22 januari 2018 20:15Kleine Zaal
  • Hans Haffmans © Emmely Siebrecht
    cursus

    Cursus: Tsjaikovski door Hans Haffmans

    Hans Haffmans (presentatie)
    Hans Haffmans (presentatie)
    Dinsdag 23 januari 2018 20:00Koorzaal
  • Les Musiciens du Louvre met alle Brandenburgse concerten

    Les Musiciens du Louvre, Thibault Noally (viool en leiding), Annie Laflamme (fluit)
    Les Musiciens du Louvre, Thibault Noally (viool en leiding), Annie Laflamme (fluit), Emmanuel Laporte (hobo), Luca Oberti (klavecimbel), Fruzzi Hara (trompet), Anneke Scott (hoorn)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Eerste Brandenburgse concert in F, BWV 1046
    J.S. Bach Tweede Brandenburgse concert in F, BWV 1047
    J.S. Bach Derde Brandenburgse concert in G, BWV 1048
    J.S. Bach Zesde Brandenburgse concert in Bes, BWV 1051
    J.S. Bach Vijfde Brandenburgse concert in D, BWV 1050
    J.S. Bach Vierde Brandenburgse concert in G, BWV 1049
    J.S. Bach
    Dinsdag 23 januari 2018 20:15Grote Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.