Concertagenda

Zoek uw concert

Zoek uw concert

Zoek op datum

Filters

Componist
Meer... Minder...
Beleef meer
Gezocht op
  • 27 feb. 2018

1 concert op dinsdag 27 februari 2018

  • De Avond van de Filmmuziek

    Metropole Orkest
    Metropole Orkest
    Dinsdag 27 februari 2018 20:15Grote Zaal

827 concerten vanaf woensdag 28 februari 2018

  • De Avond van de Filmmuziek

    Metropole Orkest
    Metropole Orkest
    Woensdag 28 februari 2018 20:15Grote Zaal
  • De Avond van de Filmmuziek

    Metropole Orkest
    Metropole Orkest
    Donderdag 1 maart 2018 20:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Jeroen Koopman (orgel)
    Jeroen Koopman (orgel)
    Widor, Duruflé, Brahms
    J.S. Bach Prelude en Fuga in a, BWV 543
    Brahms Herzlich tut mich verlangen (tweede versie) (uit 'Elf Choralvorspiele', op. 122)
    Duruflé Scherzo, op. 2
    Widor Toccata (uit 'Vijfde symfonie', op. 42, nr. 1)
    Vrijdag 2 maart 2018 12:30Grote Zaal
  • Fauré's Requiem door het Nederlands Kamerorkest en Nederlands Kamerkoor

    Nederlands Kamerorkest, Nederlands Kamerkoor, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Nederlands Kamerorkest, Nederlands Kamerkoor, Gordan Nikolić (viool/leiding), Risto Joost (koordirigent), Anna Dennis (sopraan), Martijn Cornet (bariton)
    Fauré, Vaughan Williams, Connesson
    Connesson nieuw werk
    Vaughan Williams Fantasia on a Theme by Thomas Tallis
    Fauré Requiem, op. 48
    Vrijdag 2 maart 2018 20:15Grote Zaal
  • Reinier Baas' Gigantic Chamber Music Mini Festival

    Reinier Baas (gitaar), Nora Fischer (zang), Jeffrey Bruinsma (viool)
    Reinier Baas (gitaar), Nora Fischer (zang), Jeffrey Bruinsma (viool), Joris van Rijn (viool), Sofie van der Schalie (altviool), Geneviève Verhage (cello), Ben van Gelder (altsaxofoon), Joris Roelofs (basklarinet)
    Vrijdag 2 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • Brahms' Vioolconcert en Beethovens Zevende

    NDR Elbphilharmonie Orchester, Thomas Hengelbrock (dirigent), Arabella Steinbacher (viool)
    NDR Elbphilharmonie Orchester, Thomas Hengelbrock (dirigent), Arabella Steinbacher (viool)
    Beethoven, Brahms
    Brahms Vioolconcert in D, op. 77
    Beethoven Zevende symfonie in A, op. 92
    Zaterdag 3 maart 2018 14:15Grote Zaal
  • Fauré's Requiem door het Nederlands Kamerorkest en Nederlands Kamerkoor

    Nederlands Kamerorkest, Nederlands Kamerkoor, Gordan Nikolić (viool/leiding)
    Nederlands Kamerorkest, Nederlands Kamerkoor, Gordan Nikolić (viool/leiding), Risto Joost (koordirigent), Anna Dennis (sopraan), Martijn Cornet (bariton)
    Fauré, Vaughan Williams, Connesson
    Connesson nieuw werk
    Vaughan Williams Fantasia on a Theme by Thomas Tallis
    Fauré Requiem, op. 48
    Zaterdag 3 maart 2018 20:15Grote Zaal
  • Nederlands Studenten Kamerkoor: Vojna i Mir

    Nederlands Studenten Kamerkoor, Kurt Bikkembergs (dirigent), Annoes van der Zande (harp)
    Nederlands Studenten Kamerkoor, Kurt Bikkembergs (dirigent), Annoes van der Zande (harp)
    Vasks, Bex, Micháns
    Schönberg Friede auf Erden, op. 13
    Mauersberger Wie Liegt die Stadt so Wüst
    Ploeg Antes del Hain
    Lambrechts In Flanders Fields
    ABBA Waterloo
    Luboff Wade in the Water
    Wiegerink A New Song
    Buchenberg Als vil in Gote
    Messiaen Louange à l'Éternité de Jésus (arr. C. Gottwald)
    Micháns Dos Abismos
    Bex De Wereld is Vergaan
    Vasks Varonis
    Zaterdag 3 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • Alisa Weilerstein soleert in Elgars Celloconcert

    Ulster Orchestra, Rafael Payare (dirigent), Alisa Weilerstein (cello)
    Ulster Orchestra, Rafael Payare (dirigent), Alisa Weilerstein (cello)
    Sjostakovitsj, Elgar
    Elgar Celloconcert in e, op. 85
    Sjostakovitsj Eerste symfonie in f, op. 10
    Zondag 4 maart 2018 11:00Grote Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 4 maart 2018 14:15Grote Zaal
  • Middagconcert: Gordan Nikolić met strijkkwintet Dvořák

    Gordan Nikolić (viool), Zen Hu (viool), Johannes Erkes (altviool)
    Gordan Nikolić (viool), Zen Hu (viool), Johannes Erkes (altviool), Celine Flamen (cello), Annette Zahn (contrabas)
    Dvořák, Onslow, Boccherini
    Boccherini Strijkkwintet in Bes, op. 39, nr. 1, G. 337
    Onslow Introduzione. Non tanto lento - Molto moderato e grandioso (uit 'Strijkkwintet nr. 26 in c', op. 67)
    Dvořák Tweede strijkkwintet in G, op. 77
    Dinsdag 6 maart 2018 14:00Kleine Zaal
  • Chailly en Gluzman bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Riccardo Chailly (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Riccardo Chailly (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Stravinsky, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Tweede vioolconcert, op. 129
    Stravinsky De vuurvogel
    Donderdag 8 maart 2018 20:15Grote Zaal
  • Artemis Kwartet: ‘Dissonanten’ van Mozart

    Artemis Kwartet
    Artemis Kwartet
    J.S. Bach, Mozart, Bartók
    Mendelssohn Derde strijkkwartet in D, op. 44, nr. 1
    Bartók Tweede strijkkwartet in a, op. 17, Sz. 67
    Mozart Strijkkwartet in C, KV 465 'Dissonanten'
    J.S. Bach Des Heil'gen Geistes reiche Gnad, BWV 295
    Donderdag 8 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Radio Filharmonisch Orkest, Emilio Pomàrico (dirigent), Arthur Jussen (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Emilio Pomàrico (dirigent), Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano)
    Roukens
    Roukens In Unison (concert for two piano’s and orchestra) (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Vrijdag 9 maart 2018 12:30Grote Zaal
  • Chailly en Gluzman bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Riccardo Chailly (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Riccardo Chailly (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Stravinsky, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Tweede vioolconcert, op. 129
    Stravinsky De vuurvogel
    Vrijdag 9 maart 2018 20:15Grote Zaal
  • Erik Scherder en Nikola Meeuwsen: Muziek en het brein

    Erik Scherder (spreker), Nikola Meeuwsen (piano)
    Erik Scherder (spreker), Nikola Meeuwsen (piano)
    Grieg, Beethoven
    Beethoven Sonate nr. 26 in Es, op. 81a 'Les adieux'
    Grieg Ballade in Form von Variationen über eine norwegische Melodie, op. 24
    Vrijdag 9 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • IJzer, staal en schoonheid: Prokofjev en Roukens

    Radio Filharmonisch Orkest, Emilio Pomàrico (dirigent), Arthur Jussen (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Emilio Pomàrico (dirigent), Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano)
    Prokofjev, Roukens, Revueltas
    Revueltas Sensemayá
    Roukens In Unison (concert for two piano’s and orchestra) (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met financiële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
    Prokofjev Tweede symfonie in d, op. 40
    Zaterdag 10 maart 2018 14:15Grote Zaal
  • Prokofjevs symfonieën en Julian Steckel in Sjostakovitsj

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Lahav Shani (dirigent), Julian Steckel (cello)
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Lahav Shani (dirigent), Julian Steckel (cello)
    Sjostakovitsj, Prokofjev
    Prokofjev Eerste symfonie in D, op. 25 'Klassieke'
    Sjostakovitsj Eerste celloconcert in Es, op. 107
    Prokofjev Vijfde symfonie in Bes, op. 100
    Zaterdag 10 maart 2018 20:15Grote Zaal
  • Artemis Kwartet: ‘Dissonanten’ van Mozart

    Artemis Kwartet
    Artemis Kwartet
    J.S. Bach, Mozart, Bartók
    Mendelssohn Derde strijkkwartet in D, op. 44, nr. 1
    Bartók Tweede strijkkwartet in a, op. 17, Sz. 67
    Mozart Strijkkwartet in C, KV 465 'Dissonanten'
    J.S. Bach Des Heil'gen Geistes reiche Gnad, BWV 295
    Zaterdag 10 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • Anna Fedorova met Rachmaninoffs Paganini-rapsodie

    Philharmonie Südwestfalen, Gerard Oskamp (dirigent), Anna Fedorova (piano)
    Philharmonie Südwestfalen, Gerard Oskamp (dirigent), Anna Fedorova (piano)
    R. Schumann, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Rapsodie op een thema van Paganini, op. 43
    R. Schumann Eerste symfonie in Bes, op. 38 'Frühling'
    Zondag 11 maart 2018 11:00Grote Zaal
  • Familieconcert: Kwartetten met Beethoven (6+)

    Dudok Quartet Amsterdam, Stichting Oorkaan
    Dudok Quartet Amsterdam, Stichting Oorkaan
    Zondag 11 maart 2018 13:30Kleine Zaal
  • Chailly en Gluzman bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Riccardo Chailly (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Riccardo Chailly (dirigent), Vadim Gluzman (viool)
    Stravinsky, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Tweede vioolconcert, op. 129
    Stravinsky De vuurvogel
    Zondag 11 maart 2018 14:15Grote Zaal
  • Familieconcert: Kwartetten met Beethoven (6+)

    Dudok Quartet Amsterdam, Stichting Oorkaan
    Dudok Quartet Amsterdam, Stichting Oorkaan
    Zondag 11 maart 2018 15:30Kleine Zaal
  • Scherpdenkers: Hans Aarsman en Bart Schneemann

    Hans Aarsman, Nederlands Blazers Ensemble
    Hans Aarsman, Nederlands Blazers Ensemble
    R. Schumann
    R. Schumann Davidsbündlertänze, op. 6 (arr. H. van der Heide / M. Hamel)
    Zondag 11 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • Nicola Benedetti: Bach en Ysaÿe

    Nicola Benedetti (viool)
    Nicola Benedetti (viool)
    Marsalis, Ysaÿe, J.S. Bach
    J.S. Bach Derde partita in E, BWV 1006
    Ysaÿe Sonate in G, op. 27, nr. 5
    Marsalis nieuw werk
    J.S. Bach Tweede partita in d, BWV 1004
    Maandag 12 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • Florian Boesch in Schuberts Schwanengesang

    Florian Boesch (bariton), Malcolm Martineau (piano)
    Florian Boesch (bariton), Malcolm Martineau (piano)
    Schubert
    Schubert Liebesbotschaft, nr. 1 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Frühlingssehnsucht, nr. 3 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Ständchen, nr. 4 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Abschied, nr. 7 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert In der Ferne, nr. 6 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Aufenthalt, nr. 5 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Kriegers Ahnung, nr. 2 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Grenzen der Menschheit, D 716
    Schubert Meeres Stille, D 216
    Schubert Der Fischer, D 225
    Schubert Das Fischermädchen, nr. 10 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Am Meer, nr. 12 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Ihr Bild, nr. 9 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Die Stadt, nr. 11 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Der Doppelgänger, nr. 13 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Der Atlas, nr. 8 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Heidenröslein, D 257
    Schubert Die Taubenpost, D 965a
    Dinsdag 13 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Rumiko Asahara (klarinet), Camillo Cabassi (cello), Peter Sluijs (piano)
    Rumiko Asahara (klarinet), Camillo Cabassi (cello), Peter Sluijs (piano)
    Brahms
    Brahms Klarinettrio in a, op. 114
    Woensdag 14 maart 2018 12:30Kleine Zaal
  • Michel Khalifa © Emmely Siebrecht
    cursus

    Cursus: Muzikale retoriek in de Matthäus-Passion

    Michel Khalifa (presentatie)
    Michel Khalifa (presentatie)
    Woensdag 14 maart 2018 20:00Koorzaal
  • Welser-Möst met Widmann en Beethoven bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Franz Welser-Möst (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Franz Welser-Möst (dirigent)
    Widmann, Beethoven
    Beethoven Grosse Fuge in Bes, op. 133 (bew. F. Welser-Möst)
    Widmann Babylon-Suite
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Woensdag 14 maart 2018 20:15Grote Zaal
  • Arod Kwartet: Mendelssohn en Beethoven

    Arod Kwartet
    Arod Kwartet
    Beethoven, Attahir, Mendelssohn
    Mendelssohn Vierde strijkkwartet in e, op. 44, nr. 2
    Attahir Al'asr
    Beethoven Strijkkwartet in e, op. 59, nr. 2
    Woensdag 14 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • Orkestival 2018

    Schoolorkesten van elf zelfstandige gymnasia in Nederland
    Schoolorkesten van elf zelfstandige gymnasia in Nederland
    Donderdag 15 maart 2018 09:00Grote Zaal
  • Welser-Möst met Widmann en Beethoven bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Franz Welser-Möst (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Franz Welser-Möst (dirigent)
    Widmann, Beethoven
    Beethoven Grosse Fuge in Bes, op. 133 (bew. F. Welser-Möst)
    Widmann Babylon-Suite
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Donderdag 15 maart 2018 20:15Grote Zaal
  • Iconen in de Kleine Zaal: Schuberts Rosamunde

    Bert Natter, Pavel Haas Kwartet
    Bert Natter, Pavel Haas Kwartet
    Schubert
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Donderdag 15 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • Welser-Möst met Widmann en Beethoven bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Franz Welser-Möst (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Franz Welser-Möst (dirigent)
    Widmann, Beethoven
    Beethoven Grosse Fuge in Bes, op. 133 (bew. F. Welser-Möst)
    Widmann Babylon-Suite
    Beethoven Vijfde symfonie in c, op. 67
    Vrijdag 16 maart 2018 20:15Grote Zaal
  • Pavel Haas Kwartet & Boris Giltburg: Brahms’ Pianokwintet

    Pavel Haas Kwartet, Boris Giltburg (piano)
    Pavel Haas Kwartet, Boris Giltburg (piano)
    Brahms, Sjostakovitsj, Schubert
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Sjostakovitsj Zevende strijkkwartet in fis, op. 108
    Brahms Pianokwintet in f, op. 34
    Vrijdag 16 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 17 maart 2018 10:00Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zaterdag 17 maart 2018 12:00Koorzaal
  • Tigran Hamasyan: Luys i Luso m.m.v. Staatskamerkoor van Jerevan

    Staatskamerkoor van Jerevan, Harutyun Topikyan (dirigent), Tigran Hamasyan (piano)
    Staatskamerkoor van Jerevan, Harutyun Topikyan (dirigent), Tigran Hamasyan (piano)
    Zaterdag 17 maart 2018 14:15Grote Zaal
  • Costas Cotsiolis, Griekse gitaarlegende

    Costas Cotsiolis (gitaar)
    Costas Cotsiolis (gitaar)
    Domeniconi, Albéniz, Theodorakis
    L. Brouwer Hika 'In Memoriam Toru Takemitsu'
    L. Brouwer Canción de Cuna
    L. Brouwer Sonata del Decamerón Negro
    L. Brouwer Tarantos
    L. Brouwer An Idea (Passacaglia for Eli)
    Barrios Mangoré Chôro da Saudade
    Barrios Mangoré Mazurka Appasionata
    Theodorakis 4 Epitafios
    Albéniz Granada (bew. voor gitaar solo), op. 47
    Albéniz Asturias, op. 47
    Domeniconi Koyunbaba, op. 19
    Zaterdag 17 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • Turning East: Googoosh

    Googoosh (zang), Hassan Shamaizadeh (zang), Ardalan Sarfaraz (songwriter)
    Googoosh (zang), Hassan Shamaizadeh (zang), Ardalan Sarfaraz (songwriter), Anibal Marcelo Seminario (fluit), Manouchehr Cheshmazar (piano/music director), Roma Kanian (toetsen), Ashoor Atoori (toetsen), Alireza Sanaei (bas), David Neal Haddad (drums), Rayner Enrique Fernandez Posada (percussie)
    Zaterdag 17 maart 2018 21:00Grote Zaal
  • Persian Lovers presenteert: Nowruz Feest

    Zaterdag 17 maart 2018 22:30Spiegelzaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 18 maart 2018 10:00Koorzaal
  • Brittens Four Sea Interludes en Beethovens Zevende symfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Karina Canellakis (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Karina Canellakis (dirigent)
    Beethoven, Britten
    Britten Four Sea Interludes, op. 33a
    Beethoven Zevende symfonie in A, op. 92
    Zondag 18 maart 2018 11:00Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 18 maart 2018 12:00Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4 & 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta
    Amsterdam Sinfonietta
    Zondag 18 maart 2018 14:00Koorzaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 18 maart 2018 14:15Grote Zaal
  • Alexander Korniev en Alexander Beyer: Russische Romantiek

    Alexander Korniev (viool), Yuliana Rumiantseva (piano), Alexander Beyer (piano)
    Alexander Korniev (viool), Yuliana Rumiantseva (piano), Alexander Beyer (piano)
    Rachmaninoff, Tsjaikovski, Ysaÿe
    Ravel Sonate in G
    Ysaÿe Sonate in G, op. 27, nr. 5
    Tsjaikovski Mélodie (uit 'Souvenir d'un lieu cher', op. 42) (arr. A. Glazoenov)
    Rachmaninoff Dertien preludes, op. 32
    Zondag 18 maart 2018 14:30Kleine Zaal
  • Nicolas Altstaedt speelt alle Cellosuites van Bach

    Nicolas Altstaedt (cello)
    Nicolas Altstaedt (cello)
    J.S. Bach
    J.S. Bach nr. 1 in G gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 2 in d kl.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 3 in C gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 4 in Es gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 5 in c kl.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    J.S. Bach nr. 6 in D gr.t. (uit 'Zes suites', BWV 1007-1012)
    Zondag 18 maart 2018 19:30Kleine Zaal
  • Marc-André Hamelin: technische en muzikale superioriteit in elk repertoire

    Marc-André Hamelin (piano)
    Marc-André Hamelin (piano)
    R. Schumann, Chopin, Feinberg
    Haydn Sonate in C, Hob. XVI: 48
    Feinberg Eerste sonate in A, op. 1
    Feinberg Vierde sonate in es, op. 6
    Chopin Polonaise-fantaisie in As, op. 61
    Chopin Vierde scherzo in E, op. 54
    R. Schumann Fantasie in C, op. 17
    Zondag 18 maart 2018 20:15Grote Zaal
  • Atos Trio speelt Schubert en Beethoven

    Atos Trio
    Atos Trio
    Schubert, Beethoven
    Beethoven Pianotrio in Bes, op. 97 'Erzherzog'
    Schubert Tweede pianotrio in Es, D 929, op. 100
    Maandag 19 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • Bachs Johannes-Passion door Philippe Herreweghe en Collegium Vocale Gent

    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan)
    Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan), Damien Guillon (alt), Maximilian Schmitt (tenor, Evangelist), Robin Tritschler (tenor), Peter Kooij (bas), Krešimir Stražanac (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Johannes-Passion, BWV 245
    Maandag 19 maart 2018 20:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Fancy Fiddlers
    Fancy Fiddlers
    Mendelssohn, Sibelius, Albinoni
    Albinoni Allegro (uit 'Sinfonia in G')
    Sibelius Impromptu in b klein (uit 'Zes impromptus', op. 5)
    Sibelius Impromptu in E groot (uit 'Zes impromptus', op. 5)
    Mendelssohn Vijfde strijkerssymfonie in Bes
    Woensdag 21 maart 2018 12:30Kleine Zaal
  • Atos Trio speelt Schubert en Beethoven

    Atos Trio
    Atos Trio
    Schubert, Beethoven
    Beethoven Pianotrio in Bes, op. 97 'Erzherzog'
    Schubert Tweede pianotrio in Es, D 929, op. 100
    Woensdag 21 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Donderdag 22 maart 2018 19:30Grote Zaal
  • Ton Koopman en Bachs Matthäus-Passion bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Ton Koopman (dirigent), Tilman Lichdi (tenor)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Ton Koopman (dirigent), Tilman Lichdi (tenor), Manuel Walser (bariton), Christina Landshamer (sopraan), Wiebke Lehmkuhl, Mauro Peter (tenor), Klaus Mertens (bas), Amsterdam Baroque Choir, Nederlands Kamerkoor, Nationaal Kinderkoor, Nationaal Jongenskoor
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Vrijdag 23 maart 2018 19:00Grote Zaal
  • TRACKS - Laetitia Gerards

    Laetitia Gerards (sopraan), Leonard Besseling (cello), Thomas Beijer (piano)
    Laetitia Gerards (sopraan), Leonard Besseling (cello), Thomas Beijer (piano), Dominique Vleeshouwers (slagwerk), Kiki Jaski (regie), Desirée van Gelderen (licht), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Gershwin, Weill, Falla
    Weill / Brecht Seeräuberjenny (Pirate Jenny) (uit 'Die Dreigroschenoper')
    Falla Siete canciones populares españolas
    Weill September Song (uit 'Knickerbocker Holiday')
    Weill Childhood Dream: My Ship, nr. 16 (uit 'Lady in the Dark')
    Gershwin The Man I Love
    Gershwin Hangin' Around with You (uit 'Strike up the Band') (arr. H.J. Meutgeert)
    Weill Youkali
    Weill Alabama Song
    Weill I'm a Stranger Here Myself
    Vrijdag 23 maart 2018 21:00Kleine Zaal
  • Cappella Neapolitana: Een antwoord op de passie van Scarlatti

    Cappella Neapolitana - Antonio Florio, Coro Ghislieri, Antonio Florio (dirigent)
    Cappella Neapolitana - Antonio Florio, Coro Ghislieri, Antonio Florio (dirigent), Roberta Invernizzi (sopraan (in Scarlatti)), Sara Mingardo (alt (in Scarlatti)), Raffaele Pe (countertenor, evangelist), Luca Cervoni (tenor, Christus), Marco Bussi (bas)
    Veneziano, A. Scarlatti
    A. Scarlatti Stabat Mater
    Veneziano La Passione secondo Giovanni
    Zaterdag 24 maart 2018 14:15Grote Zaal
  • Daniël Wayenberg & Martin Oei: jong naast oud

    Martin Oei, Daniël Wayenberg
    Martin Oei, Daniël Wayenberg
    Rachmaninoff, Chopin, Liszt
    Liszt Harmonies du Soir, nr. 11 (uit 'Études d'exécution transcendante', S. 139, LW A172)
    Chopin Eerste pianoconcert in e, op. 11
    Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Tweede pianoconcert in c, op. 18
    Zaterdag 24 maart 2018 14:15Kleine Zaal
  • Pieter Jan Leusink: Bachs Matthäus-Passion

    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor)
    Olga Zinovieva (sopraan), Jana Mamonova (sopraan), Sytse Buwalda (countertenor), Robert Luts (tenor), Martinus Leusink (tenor), Thilo Dahlmann (bariton), Jasper Schweppe (bas-bariton), Henk van Heijnsbergen (bas), Pieter Jan Leusink (dirigent), The Bach Choir and Orchestra of the Netherlands
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zaterdag 24 maart 2018 19:30Grote Zaal
  • Nobuko Imai en vrienden: kwartetten van Brahms en Beethoven

    Ben Kim (piano), Niek Baar (viool), Nobuko Imai (altviool)
    Ben Kim (piano), Niek Baar (viool), Nobuko Imai (altviool), Ella van Poucke (cello)
    Brahms, Beethoven
    Beethoven Pianokwartet in Es, op. 16
    Brahms Derde pianokwartet in c, op. 60
    Zondag 25 maart 2018 11:00Kleine Zaal
  • Ton Koopman en Bachs Matthäus-Passion bij het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Ton Koopman (dirigent), Tilman Lichdi (tenor)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Ton Koopman (dirigent), Tilman Lichdi (tenor), Manuel Walser (bariton), Christina Landshamer (sopraan), Wiebke Lehmkuhl, Mauro Peter (tenor), Klaus Mertens (bas), Amsterdam Baroque Choir, Nederlands Kamerkoor, Nationaal Kinderkoor, Nationaal Jongenskoor
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 25 maart 2018 12:00Grote Zaal
  • KCOV Excelsior en Bachs Matthäus-Passion

    KCOV Excelsior, Holland Symfonie Orkest, Roder Jongenskoor
    KCOV Excelsior, Holland Symfonie Orkest, Roder Jongenskoor, Hans Christian Hinz (bas), Jeroen de Vaal (tenor), Bernadeta Astari (sopraan), Ralph Meulenbroeks (viola da gamba), Lien Haegeman (alt), Falco van Loon (tenor), Pieter Hendriks (bas), Jan Jansen (continuo), Ger Vos (dirigent)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Zondag 25 maart 2018 19:30Grote Zaal
  • The Necks

    The Necks, Chris Abrahams (piano), Tony Buck (drums)
    The Necks, Chris Abrahams (piano), Tony Buck (drums), Lloyd Swanton (contrabas)
    Zondag 25 maart 2018 20:15Kleine Zaal
  • Intieme Matthäus-Passion met Mark Padmore

    Orchestra of the Age of Enlightenment, Choir of the Age of Enlightenment, Mark Padmore (tenor/leiding)
    Orchestra of the Age of Enlightenment, Choir of the Age of Enlightenment, Mark Padmore (tenor/leiding), Roderick Williams (bariton), Louise Kemény (sopraan), Jessica Cale (sopraan), Claudia Huckle (alt), Eleanor Minney (alt), Hugo Hymas (tenor), Matthew Brook (bas)
    J.S. Bach
    J.S. Bach Matthäus-Passion, BWV 244
    Dinsdag 27 maart 2018 19:30Grote Zaal
  • Made in Paris - Braunstein, Gerstein, Grosz en Plesser

    Guy Braunstein (viool), Amihai Grosz (altviool), Zvi Plesser (cello)
    Guy Braunstein (viool), Amihai Grosz (altviool), Zvi Plesser (cello), Kirill Gerstein (piano)
    Fauré, Enescu, Debussy
    Chausson Pianokwartet in A, op. 30
    Debussy Petite suite
    Enescu Pièce de concert
    Fauré Eerste pianokwartet in c, op. 15
    Dinsdag 27 maart 2018 20:15Kleine Zaal