Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op zondag 19 augustus 2018

48 concerten vanaf maandag 20 augustus 2018


  • Zaterdag 25 augustus 2018


    • Simon Trpčeski & friends: Makedonissimo – Balkan Fever!

      Simon Trpčeski (piano), Hidan Mamudov (klarinet), Aleksandar Krapovski (viool)
      Simon Trpčeski (piano), Hidan Mamudov (klarinet), Aleksandar Krapovski (viool), Alexander Somov (cello), Vlatko Nushev (percussie)
      Shahov
      Shahov Plait I: Pembe (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait I: Buvčansko (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait I: Berovka (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait I: Maleševka (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait I: Crnogorka (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait II: Čije je ona devojče - dedicated to Simon's mother and father (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait II: Ibrahim odža (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait II: Beranče (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait V: Filka, moma (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait V: Sitna lisa (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait V: Staro Čunovo (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait V: Ratevka (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait V: Dračevka (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait III: Ne si go prodavaj, Koljo, čiflikot (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait III: Žetvarki (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait III: Čučuk (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait IV: Veligdensko (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait IV: Piperkovo (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait IV: Pomniš li libe, Todoro (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait IV: Janino (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait VI: Metovo (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait VI: Pelistersko (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Shahov Plait VI: Postupano (uit 'Pletenki (Plaits)')
      Zaterdag 25 augustus 2018 20:00Kleine Zaal

  • Dinsdag 18 september 2018


    • Close-up: 100 jaar na Debussy

      Sylvia Huang (viool), Mirelys Morgan Verdecia (viool), Martina Forni (altviool)
      Sylvia Huang (viool), Mirelys Morgan Verdecia (viool), Martina Forni (altviool), Vilém Kijonka (altviool), Honorine Schaeffer (cello), Mariya Semotyuk (fluit), Davide Lattuada (klarinet), Hein Wiedijk (klarinet), Petra van der Heide (harp)
      Takemitsu, Poulenc, Ravel
      Debussy Strijkkwartet in g, op. 10
      Ravel Introduction et Allegro
      Debussy Sonate voor fluit, altviool en harp, L. 137
      Poulenc Sonate voor twee klarinetten, FP 7
      Takemitsu And then I knew 'twas Wind
      Dinsdag 18 september 2018 20:15Kleine Zaal

  • Donderdag 18 oktober 2018


    • Maartje Meijer - Gedichten van de Torenkamer

      Maartje Meijer (zang/piano), Clemens van der Feen (contrabas), Mete Erker (tenorsaxofoon)
      Maartje Meijer (zang/piano), Clemens van der Feen (contrabas), Mete Erker (tenorsaxofoon), Dorian Cooke (fagot), Jeffrey Bruinsma (viool)
      Donderdag 18 oktober 2018 20:15Koorzaal

  • Zaterdag 17 november 2018


    • Iconen in de Kleine Zaal: Brahms' Klarinetkwintet

      Christiaan Kuyvenhoven, Jerusalem Kwartet, Sharon Kam (klarinet)
      Christiaan Kuyvenhoven, Jerusalem Kwartet, Sharon Kam (klarinet)
      Brahms
      Brahms Klarinetkwintet in b, op. 115
      Zaterdag 17 november 2018 20:15Kleine Zaal
    • StarkLinnemann Quartet: Pictures at an Exhibition

      Paul Stark (piano), Jonas Linnemann (drums), Vasilis Stefanopoulos (bas)
      Paul Stark (piano), Jonas Linnemann (drums), Vasilis Stefanopoulos (bas), Iman Spaargaren (saxofoon)
      Zaterdag 17 november 2018 21:00Koorzaal

  • Zondag 18 november 2018


    • Jerusalem Kwartet & Sharon Kam: Brahms’ Klarinetkwintet

      Jerusalem Kwartet, Sharon Kam (klarinet)
      Jerusalem Kwartet, Sharon Kam (klarinet)
      Mozart, Brahms, Korngold
      Haydn Strijkkwartet in G, op. 76, nr. 1, Hob. III:75
      Korngold Tweede strijkkwartet in Es, op. 26
      Brahms Klarinetkwintet in b, op. 115
      Mozart Larghetto (uit 'Klarinetkwintet in A', KV 581 'Stadler')
      Zondag 18 november 2018 20:15Kleine Zaal

  • Zaterdag 1 december 2018


    • Calefax met o.a. Tansy Davies, Steve Reich en Mayke Nas

      Calefax Rietkwintet
      Calefax Rietkwintet
      Reich, Garrop, Bauckholt
      Tsoupaki Interface
      Byrd Sellinger’s Round (arr. R. Hekkema)
      Davies The Beginning of the World 'A variation on Sellinger's Round, an Elizabethan theme' (arr. J.R. Althuis)
      Volans Calefacción
      Nas Entrez
      Bauckholt Zugvögel
      Garrop Rites for the Afterlife (In opdracht van de Barlow Endowment for Music Composition van de Brigham Young University)
      Reich New York Counterpoint (arr. R. Hekkema)
      Zaterdag 1 december 2018 20:15Kleine Zaal

  • Zondag 2 december 2018


    • Alba Rosa Viva! Festival: Grande Finale

      Sarah Wegener (sopraan), Karin Strobos (mezzosopraan), Ruysdael Kwartet
      Sarah Wegener (sopraan), Karin Strobos (mezzosopraan), Ruysdael Kwartet, Reinild Mees (piano), Lars Wouters van den Oudenweijer (klarinet)
      Fauré, Davies, Jeths
      A. Mahler Bei dir ist es traut (uit 'Fünf Lieder')
      A. Mahler Laue Sommernacht (uit 'Fünf Lieder')
      A. Mahler Ich wandle unter Blumen (uit 'Fünf Lieder')
      A. Mahler Leise weht ein erstes Blühn
      Wertheim Zwei Lieder
      Weigl Vijf liederen voor sopraan en strijkkwartet, op. 40
      Jeths Monument to a Universal Marriage
      Davies Song of Pure Nothingness
      Fauré La bonne chanson, op. 61
      Zondag 2 december 2018 20:15Kleine Zaal

  • Zondag 9 december 2018


    • Close-up: Artist in residence Pierre-Laurent Aimard

      Pierre-Laurent Aimard (piano), Ursula Schoch (viool), Keiko Iwata (viool)
      Pierre-Laurent Aimard (piano), Ursula Schoch (viool), Keiko Iwata (viool), Ken Hakii (altviool), Johan van Iersel (cello), Pierre-Emmanuel de Maistre (contrabas), Calogero Palermo (klarinet), Jos de Lange (fagot), José Luis Sogorb Jover (hoorn), Hein Wiedijk (klarinet)
      R. Schumann, Kurtág, Janáček
      Françaix Octet
      Janáček Concertino, JW 7/11
      Kurtág Hommage à Robert Schumann, op. 15d
      R. Schumann Pianokwintet in Es, op. 44
      Zondag 9 december 2018 14:15Kleine Zaal

  • Zondag 30 december 2018


    • Oxalys speelt trio’s van Bruch en Schumann

      Oxalys, Nathalie Lefèvre (klarinet), Elisabeth Smalt (altviool)
      Oxalys, Nathalie Lefèvre (klarinet), Elisabeth Smalt (altviool), Lucas Blondeel (piano)
      Juon, R. Schumann, Bruch
      Bruch Acht Stücke, op. 83
      R. Schumann Märchenerzählungen, op. 132
      Juon Elegie: Andante cantabile (uit 'Trio-Miniaturen', op. 18a, op. 24)
      Zondag 30 december 2018 11:00Kleine Zaal

  • Maandag 31 december 2018


    • Nederlands Blazers Ensemble: Nieuwjaarsconcert 2019 (De Generale)

      Nederlands Blazers Ensemble, Verrassende gasten en solisten, Winnaars compositiewedstrijd 'Op weg naar het Nieuwjaarsconcert'
      Nederlands Blazers Ensemble, Verrassende gasten en solisten, Winnaars compositiewedstrijd 'Op weg naar het Nieuwjaarsconcert'
      Maandag 31 december 2018 15:00Grote Zaal

  • Dinsdag 1 januari 2019


    • Nederlands Blazers Ensemble: Nieuwjaarsconcert 2019

      Nederlands Blazers Ensemble, Verrassende gasten en solisten, Winnaars compositiewedstrijd 'Op weg naar het Nieuwjaarsconcert'
      Nederlands Blazers Ensemble, Verrassende gasten en solisten, Winnaars compositiewedstrijd 'Op weg naar het Nieuwjaarsconcert'
      Dinsdag 1 januari 2019 14:00Grote Zaal
    • Nederlands Blazers Ensemble: Nieuwjaarsconcert 2019

      Nederlands Blazers Ensemble, Verrassende gasten en solisten, Winnaars compositiewedstrijd 'Op weg naar het Nieuwjaarsconcert'
      Nederlands Blazers Ensemble, Verrassende gasten en solisten, Winnaars compositiewedstrijd 'Op weg naar het Nieuwjaarsconcert'
      Dinsdag 1 januari 2019 17:00Grote Zaal

  • Zondag 13 januari 2019


    • Sharon Kam in Mozarts Klarinetconcert

      Württembergisches Kammerorchester Heilbronn, Case Scaglione (dirigent), Sharon Kam (klarinet)
      Württembergisches Kammerorchester Heilbronn, Case Scaglione (dirigent), Sharon Kam (klarinet)
      Rota, Mozart, Holst
      Holst St. Paul's Suite, op. 29, nr. 2, H. 118
      Mozart Klarinetconcert in A, KV 622
      Rota Concerto per archi
      Zondag 13 januari 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 31 maart 2019


    • Close-up: portretconcert Alexei Ogrintchouk

      Alexei Ogrintchouk (hobo), Nicoline Alt (hobo), Olivier Patey (klarinet)
      Alexei Ogrintchouk (hobo), Nicoline Alt (hobo), Olivier Patey (klarinet), Annemiek de Bruin (klarinet), Calogero Palermo (bassethoorn), Hein Wiedijk (bassethoorn), Gustavo Núñez (fagot), Helma van den Brink (fagot), Laurens Woudenberg (hoorn), Fons Verspaandonk (hoorn), Jaap van der Vliet (hoorn), José Luis Sogorb Jover (hoorn), Jérôme Fruchart (cello), Olivier Thiery (contrabas), Jeroen Bal (piano)
      Mozart, Beethoven
      Beethoven Trio in Bes, op. 11 'Gassenhauer'
      Mozart Serenade in Bes, KV 361 'Gran Partita'
      Zondag 31 maart 2019 14:15Kleine Zaal

  • Zaterdag 20 april 2019


    • Peuterconcert: Feest! (2 - 4 jaar)

      Musici uit het Nederlands Philharmonisch Orkest, Rick Huls (klarinet), Toon Durville (hobo)
      Musici uit het Nederlands Philharmonisch Orkest, Rick Huls (klarinet), Toon Durville (hobo), Fokke van Heel (hoorn), Melissa Ussery (viool), Quirine Viersen (cello), Bart Oomen (regie)
      Zaterdag 20 april 2019 09:30Koorzaal
    • Peuterconcert: Feest! (2 - 4 jaar)

      Musici uit het Nederlands Philharmonisch Orkest, Rick Huls (klarinet), Toon Durville (hobo)
      Musici uit het Nederlands Philharmonisch Orkest, Rick Huls (klarinet), Toon Durville (hobo), Fokke van Heel (hoorn), Melissa Ussery (viool), Quirine Viersen (cello), Bart Oomen (regie)
      Zaterdag 20 april 2019 11:30Koorzaal
    • Peuterconcert: Feest! (2 - 4 jaar)

      Musici uit het Nederlands Philharmonisch Orkest, Rick Huls (klarinet), Toon Durville (hobo)
      Musici uit het Nederlands Philharmonisch Orkest, Rick Huls (klarinet), Toon Durville (hobo), Fokke van Heel (hoorn), Melissa Ussery (viool), Quirine Viersen (cello), Bart Oomen (regie)
      Zaterdag 20 april 2019 15:30Koorzaal

  • Vrijdag 3 mei 2019


    • ARC Ensemble: Music in Exile

      ARC Ensemble, Erika Raum (viool), Barry Shiffman (viool)
      ARC Ensemble, Erika Raum (viool), Barry Shiffman (viool), Steven Dann (altviool), Thomas Wiebe (cello), Joaquin Valdepeñas (klarinet), Dianne Werner (piano)
      Castelnuovo-Tedesco, Kaufmann, Ben-Haim
      Weinberg Eerste sonate, op. 12
      Ben-Haim Klarinetkwintet, op. 31a
      Kaufmann Elfde strijkkwartet
      Castelnuovo-Tedesco Eerste pianokwintet, op. 69
      Vrijdag 3 mei 2019 20:15Kleine Zaal

  • Woensdag 15 mei 2019


    • Trio Gerhardt, Orlowsky & Ben-Ari: Brahms & Beethoven

      David Orlowsky (klarinet), Alban Gerhardt (cello), Ohad Ben-Ari (piano)
      David Orlowsky (klarinet), Alban Gerhardt (cello), Ohad Ben-Ari (piano)
      Brahms, Debussy, Ben-Ari
      Beethoven Trio in Bes, op. 11 'Gassenhauer'
      Poulenc Sonate, FP 184
      Ben-Ari Dehnung (uit 'Five Meditations')
      Debussy Sonate in d
      Brahms Klarinettrio in a, op. 114
      Woensdag 15 mei 2019 20:15Kleine Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.