Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op vrijdag 24 augustus 2018

48 concerten vanaf zaterdag 25 augustus 2018

  • Tsjaikovski's Vioolconcert en Moesorgski's Schilderijententoonstelling

    Residentie Orkest, Nicholas Collon (dirigent), Stefan Jackiw (viool)
    Residentie Orkest, Nicholas Collon (dirigent), Stefan Jackiw (viool)
    Moesorgski, J.S. Bach, Tsjaikovski
    Ravel Alborada del gracioso
    Tsjaikovski Vioolconcert in D, op. 35
    J.S. Bach Largo (uit 'Derde sonate in C', BWV 1005)
    Moesorgski Schilderijen van een tentoonstelling (ork. Ravel)
    Zondag 26 augustus 2018 20:00Grote Zaal
  • Last of the SummerNights: Rodrigo, Rossini, Ravel en meer

    philharmonie zuidnederland, Bas Wiegers (dirigent), Pablo Sáinz Villegas (gitaar)
    philharmonie zuidnederland, Bas Wiegers (dirigent), Pablo Sáinz Villegas (gitaar), Rosanne Philippens (viool)
    Elgar, Tárrega, Ravel
    Fiumara Here Comes Everybody
    Rossini Ouverture (uit 'Il barbiere di Siviglia')
    Coates Knightsbridge March (uit 'London Suite')
    Vaughan Williams The Lark Ascending
    Sjostakovitsj Tahiti Trot, op. 16 (arr. V. Youmans)
    Chatsjatoerjan Dans van de rozenmeisjes (uit 'Gayane')
    Chatsjatoerjan Lullaby (uit 'Gayane')
    Chatsjatoerjan Sabeldans (uit 'Gayane')
    Falla Danza espagnole Nr. 1 (uit 'La vida breve', G. 35/39)
    Rodrigo Concierto de Aranjuez
    Ravel Boléro
    Tárrega Gran Jota de Concerto
    Elgar Eerste mars 'Pomp and Circumstance' 'Land of Hope and Glory'
    Vrijdag 31 augustus 2018 20:00Grote Zaal
  • Julia Achkinazy: visionair en virtuoos pianorecital

    Julia Achkinazy (piano)
    Julia Achkinazy (piano)
    Skrjabin, Ravel, Rachmaninoff
    Liszt Funérailles (oktober 1849) (uit 'Harmonies poétiques et religieuses (tweede versie)', S. 173)
    R. Schumann Eerste sonate in fis, op. 11
    Rachmaninoff Prelude in D (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in g (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in gis, nr. 12 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
    Ravel Gaspard de la nuit
    Skrjabin Valse in As, op. 38
    Skrjabin Etude in cis (uit 'Etudes', op. 42)
    Skrjabin Etude in dis (uit 'Etudes', op. 8)
    Zaterdag 8 september 2018 20:15Kleine Zaal
  • Close-up: 100 jaar na Debussy

    Sylvia Huang (viool), Mirelys Morgan Verdecia (viool), Martina Forni (altviool)
    Sylvia Huang (viool), Mirelys Morgan Verdecia (viool), Martina Forni (altviool), Vilém Kijonka (altviool), Honorine Schaeffer (cello), Mariya Semotyuk (fluit), Davide Lattuada (klarinet), Hein Wiedijk (klarinet), Petra van der Heide (harp)
    Takemitsu, Poulenc, Ravel
    Debussy Strijkkwartet in g, op. 10
    Ravel Introduction et Allegro
    Debussy Sonate voor fluit, altviool en harp, L. 137
    Poulenc Sonate voor twee klarinetten, FP 7
    Takemitsu And then I knew 'twas Wind
    Dinsdag 18 september 2018 20:15Kleine Zaal
  • Middagconcert: Busch Trio speelt Dvořáks Dumky

    Busch Trio
    Busch Trio
    Ravel, Dvořák
    Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
    Ravel Pianotrio in a
    Dinsdag 2 oktober 2018 14:00Kleine Zaal
  • Severin von Eckardstein in Ravels Pianoconcert voor de linkerhand

    Radio Filharmonisch Orkest, Kevin John Edusei (dirigent), Severin von Eckardstein (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Kevin John Edusei (dirigent), Severin von Eckardstein (piano)
    Stephan, Ravel, Debussy
    Debussy Berceuse héroique (ork. A. Diepenbrock)
    Ravel Pianoconcert voor de linkerhand in D
    Stephan Musik für Orchester
    Ravel La valse, poème chorégraphique
    Zondag 4 november 2018 11:00Grote Zaal
  • Cosima Soulez Larivière en Ingmar Lazar: prijswinnaars op weg naar de top

    Cosima Soulez Larivière (viool), Natsumi Ohno (piano), Ingmar Lazar (piano)
    Cosima Soulez Larivière (viool), Natsumi Ohno (piano), Ingmar Lazar (piano)
    Liszt, Ravel, Szymanowski
    J.S. Bach Toccata en fuga in d, BWV 565
    Ysaÿe Poème élégiaque in d, op. 12
    Szymanowski Sonate, op. 9
    Ravel Miroirs
    Liszt Eerste Mephistowals 'Der Tanz in der Dorfschenke'
    Zondag 4 november 2018 14:30Kleine Zaal
  • Meesterpianist Roberto Cominati: een Italiaans fenomeen

    Roberto Cominati (piano)
    Roberto Cominati (piano)
    Ravel, J.S. Bach/Busoni, J.S. Bach / Friedman
    J.S. Bach / Godowski Tweede suite, BWV 1008
    J.S. Bach / Friedman Toccata en fuga in d, BWV 565
    J.S. Bach/Busoni Chaconne in d, BWV 1004
    Ravel Le tombeau de Couperin
    Ravel Jeux d'eau
    Ravel La valse
    Zondag 4 november 2018 20:15Grote Zaal
  • Thibaudet, Batiashvili & Capuçon: Mendelssohn en Ravel

    Jean-Yves Thibaudet (piano), Lisa Batiashvili (viool), Gautier Capuçon (cello)
    Jean-Yves Thibaudet (piano), Lisa Batiashvili (viool), Gautier Capuçon (cello)
    Ravel, Mendelssohn, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Eerste pianotrio in c, op. 8
    Mendelssohn Tweede pianotrio in c, op. 66
    Ravel Pianotrio in a
    Sjostakovitsj Allegro con brio (uit 'Tweede pianotrio in e', op. 67)
    Dinsdag 6 november 2018 20:15Grote Zaal
  • Aanklacht en glorie: Lili Boulanger en de Psalmensymfonie

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Edward Gardner (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Edward Gardner (dirigent), Klaas Stok (koordirigent), Okka von der Damerau (mezzosopraan), Marcel Beekman (tenor)
    Stravinsky, L. Boulanger, Ravel
    J.S. Bach/Webern Ricercare
    Ravel Le tombeau de Couperin
    L. Boulanger Psaume CXXX 'Du fond de l'abîme'
    Stravinsky Symphonie de psaumes
    Zaterdag 10 november 2018 14:15Grote Zaal
  • Christopher Maltman: Carnaval van de dieren

    Christopher Maltman (bariton), Joseph Middleton (piano)
    Christopher Maltman (bariton), Joseph Middleton (piano)
    Flanders, Wolf, Chabrier
    Poulenc Le bestiaire
    R. Schumann Die Löwenbraut, nr. 1 (uit 'Drei Gesänge', op. 31)
    R. Schumann Der Handschuh in D, op. 87
    Ravel Histoires naturelles
    Reger Zwei Mäuschen (uit 'Schlichte Weisen', op. 76)
    Reger Die fünf Hühnerchen (uit 'Schlichte Weisen', op. 76)
    Reger Furchthäschen (uit 'Schlichte Weisen', op. 76)
    Reger Der Igel (uit 'Schlichte Weisen', op. 76)
    Reger Die Bienen (uit 'Schlichte Weisen', op. 76)
    Reger Mausefangen (uit 'Schlichte Weisen', op. 76)
    Chabrier Ballade des gros dindons
    Chabrier Villanelle des petits canards
    Chabrier Les cigales
    Wolf Storchenbotschaft (uit 'Zwölf Mörike-Lieder') (arr. M. Reger)
    Wolf Der Schwalben heimkehr (uit 'Nachgelassene Lieder')
    Wolf Der Knabe und das Immlein (uit 'Zwölf Mörike-Lieder') (arr. M. Reger)
    Wolf Der Rattenfänger (uit 'Goethe-Lieder')
    Flanders The Armadillo (uit 'The Hippopotamus')
    Flanders The Warthog (uit 'The Hippopotamus')
    Flanders The Gnu (uit 'The Hippopotamus')
    Dinsdag 27 november 2018 20:15Kleine Zaal
  • Gergiev meets Janine Jansen bij het Koninklijk Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Valery Gergiev (dirigent), Janine Jansen (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Valery Gergiev (dirigent), Janine Jansen (viool), Koor van De Nationale Opera
    Ravel, Sibelius
    Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
    Ravel Daphnis et Chloé
    Woensdag 19 december 2018 20:15Grote Zaal
  • Gergiev meets Janine Jansen bij het Koninklijk Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Valery Gergiev (dirigent), Janine Jansen (viool)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Valery Gergiev (dirigent), Janine Jansen (viool), Koor van De Nationale Opera
    Ravel, Sibelius
    Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
    Ravel Daphnis et Chloé
    Donderdag 20 december 2018 20:15Grote Zaal
  • Koninklijk Concertgebouworkest Horizon: Barcelona en Amsterdam

    George Benjamin (dirigent), Bejun Mehta (countertenor), Dames van het Nederlands Kamerkoor
    George Benjamin (dirigent), Bejun Mehta (countertenor), Dames van het Nederlands Kamerkoor, Oliver Harrison (beeld)
    Benjamin, Soler, Richter
    Ravel Alborada del gracioso
    Richter Wendingen
    Soler Sol
    Benjamin Dream of the Song (In opdracht van Koninklijk Concertgebouworkest)
    Ravel Boléro
    Donderdag 17 januari 2019 20:15Grote Zaal
  • Ravels Boléro door het Koninklijk Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, George Benjamin (dirigent; componist), Bejun Mehta (countertenor)
    Koninklijk Concertgebouworkest, George Benjamin (dirigent; componist), Bejun Mehta (countertenor), Dames van het Nederlands Kamerkoor, Oliver Harrison (beeld)
    Benjamin, Soler, Richter
    Ravel Alborada del gracioso
    Richter Wendingen
    Soler Sol
    Benjamin Dream of the Song (In opdracht van Koninklijk Concertgebouworkest)
    Ravel Boléro
    Vrijdag 18 januari 2019 20:15Grote Zaal
  • TRACKS - Nora Fischer & Tony Roe

    Nora Fischer (zang), Tony Roe (piano/elektronica), Elsina Jansen (regie)
    Nora Fischer (zang), Tony Roe (piano/elektronica), Elsina Jansen (regie), Jurjen Alkema (videokunstenaar), Desirée van Gelderen (licht), Ed Rock (dj)
    Weill, Satie, Bizet
    Ravel Soupir (à Igor Stravinsky) (uit 'Trois poèmes de Stéphane Mallarmé')
    Messiaen delen (uit 'Poèmes pour Mi')
    Ravel Kaddisch (uit 'Deux mélodies hébraïques')
    Ligeti Kalmár jött nagy madarakkal (uit 'Három Weöres-dal')
    Messiaen Trois mélodies, I/4
    Bizet L'amour est un oiseau rebelle (Habanera) (uit 'Carmen')
    Ligeti Gyümölcs-fürt (uit 'Három Weöres-dal')
    Satie Eerste gymnopédie
    Weill Ballade vom ertrunkenen Mädchen: Als sie ertrunken war und hinunterschwamm (uit 'Das Berliner Requiem')
    Ligeti Az ördög elvitte a fináncot, nr. 5 (uit 'Vijf liederen')
    Weill Alabama Song
    Vrijdag 1 februari 2019 21:00Kleine Zaal
  • Natacha Kudritskaya vertolkt Franse grootmeesters

    Natacha Kudritskaya (piano)
    Natacha Kudritskaya (piano)
    Ravel, Rameau, Satie
    Debussy Clair de lune (uit 'Suite bergamasque', L. 75)
    Satie Danses de travers (uit 'Pièce froide')
    Rameau Les tourbillons (uit 'Suite in D')
    Rameau L'entretien des Muses (uit 'Suite in D')
    Rameau Les cyclopes (uit 'Suite in D')
    Rameau 1er Concert : Nr. 2 La Livri (uit 'Pièces de clavecin en concert')
    Satie Je te veux
    Debussy La terrase au audience de clair de lune (uit 'Préludes II', L. 123)
    Debussy Feux d'artifice (uit 'Préludes II', L. 123)
    Ravel Pavane pour une infante défunte
    Satie Eerste gnossienne
    Satie Tweede gnossienne
    Satie Derde gnossienne
    Satie Vierde gnossienne
    Satie Vijfde gnossienne
    Satie Zesde gnossienne
    Rameau Suite in A
    Zaterdag 2 februari 2019 20:15Kleine Zaal
  • Zondagmiddagconcert: Amsterdam Piano Trio

    Shin Sihan (viool), Alexander Warenberg (cello), Yang Yang Cai (piano)
    Shin Sihan (viool), Alexander Warenberg (cello), Yang Yang Cai (piano)
    Sjostakovitsj, Ravel, Beethoven
    Beethoven 32 Variaties op een eigen thema in c, WoO 80
    Ravel Sonate
    Sjostakovitsj Tweede pianotrio in e, op. 67
    Zondag 24 maart 2019 14:15Kleine Zaal
  • Simon Keenlyside & Julius Drake

    Simon Keenlyside (bariton), Julius Drake (piano)
    Simon Keenlyside (bariton), Julius Drake (piano)
    Schubert, Ravel, Poulenc
    Brahms Nachtigallen schwingen lustig ihr Gefieder, nr. 6 (uit 'Sechs Gesänge', op. 6)
    Brahms Verzagen, nr. 4 (uit 'Fünf Gesänge', op. 72)
    Brahms Über die Heide, nr. 4 (uit 'Sechs Lieder', op. 86)
    Brahms O kühler Wald, nr. 3 (uit 'Fünf Gesänge', op. 72)
    Brahms Nachtwandler, nr. 3 (uit 'Sechs Lieder', op. 86)
    Brahms Es schauen die Blumen, nr. 3 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Poulenc Paganini (uit 'Métamorphoses')
    Poulenc L' Anguille (uit 'Quatre poèmes de Guillaume Apollinaire', op. 58)
    Poulenc Carte postale (uit 'Quatre poèmes de Guillaume Apollinaire', op. 58)
    Poulenc Avant le cinéma (uit 'Quatre poèmes de Guillaume Apollinaire', op. 58)
    Poulenc 1904 (oorspr. titel Carnaval) (uit 'Quatre poèmes de Guillaume Apollinaire', op. 58)
    Poulenc Suite française, op. 80 (naar C. Gervaise)
    Ravel Histoires naturelles
    Poulenc Le travail du peintre, op. 161
    Schubert Liebesbotschaft, nr. 1 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Alinde, D 904
    Schubert Ständchen, nr. 4 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert An die Leier, D 737
    Schubert Nachtstück, D 672
    Schubert An den Mond in einer Herbstnacht, D 614
    Schubert Herbstlied, D 502
    Schubert Abschied (nach einer Waltfahrtsarie), D 475
    Dinsdag 26 maart 2019 20:15Kleine Zaal
  • TRACKS - Alma Quartet speelt The Score Of Life

    Alma Quartet, Frank Lammers (regie), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
    Alma Quartet, Frank Lammers (regie), Jurjen Alkema (videokunstenaar), Desirée van Gelderen (licht), Ed Rock (dj)
    Beethoven, Barber, Ravel
    Mozart Adagio - Allegro (uit 'Strijkkwartet in C', KV 465 'Dissonanten')
    Norman James Bond Theme (arr. F. LePrince)
    Schubert Allegro (uit 'Strijkkwartet in d', D 810 'Der Tod und das Mädchen')
    Glass Quartet note = 160, nr. 4 (uit 'Tweede strijkkwartet' 'Company')
    Dvořák Lento (uit 'Twaalfde strijkkwartet in F', op. 96, B 179 'Amerikaanse')
    Sjostakovitsj Allegro non troppo (uit 'Derde strijkkwartet in F', op. 73)
    Sjostakovitsj Largo (uit 'Achtste strijkkwartet in c', op. 110)
    Janáček Adagio (uit 'Eerste strijkkwartet' 'Kreutzer')
    Schulhoff Alla tango milonga (uit 'Fünf Stücke')
    Brahms Allegro (uit 'Eerste strijkkwartet in c', op. 51)
    Debussy Andantino, doucement expressif (uit 'Strijkkwartet in g', op. 10)
    Ravel Assez vif - Très rythmé (uit 'Strijkkwartet in F')
    Barber Adagio for Strings, op. 11
    Beethoven Thème russe: Allegro (uit 'Strijkkwartet in F', op. 59, nr. 1)
    Vrijdag 29 maart 2019 21:00Kleine Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.