Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op
  • 24 aug. 2018
  • Het Concertgebouw Eigen Programmering
  • Wis filter

704 concerten vanaf zaterdag 25 augustus 2018


  • Vrijdag 15 mei 2020


    • Mahler Festival: Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet

      Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet
      Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet
      Mahler
      Mahler Feierlich und gemessen, ohne zu schleppen (uit 'Eerste symfonie in D' 'Titan') (arr. J. Faber)
      Mahler Scherzo (uit 'Eerste symfonie in D' 'Titan') (arr. M. Van Prooijen)
      Mahler In gemächlicher Bewegung: Ohne Hast (uit 'Vierde symfonie in G') (arr. J. Faber)
      Mahler Nachtmusik: Allegro moderato (uit 'Zevende symfonie in b') (arr. J. Faber)
      Vrijdag 15 mei 2020 14:30Kleine Zaal Vanaf € 29,00
    • Mahlers Achtste symfonie - Gustav Mahler Jugendorchester & Daniel Harding

      Gustav Mahler Jugendorchester, Groot Omroepkoor, ntb (overige koren)
      Gustav Mahler Jugendorchester, Groot Omroepkoor, ntb (overige koren), Daniel Harding (dirigent), Peter Dijkstra (koordirigent), Sarah Wegener (sopraan), Susanne Bernhard (sopraan), Hanna Husáhr (sopraan), Stefanie Irányi (mezzosopraan), Claudia Huckle (alt), Adrian Eröd (bariton), Shenyang (bas-bariton)
      Mahler
      Mahler Achtste symfonie in Es 'Symphonie der Tausend'
      Vrijdag 15 mei 2020 20:15Grote Zaal Vanaf € 95,00
      Uitverkocht

  • Zaterdag 16 mei 2020


    • Mahlers Achtste symfonie - Gustav Mahler Jugendorchester & Daniel Harding

      Gustav Mahler Jugendorchester, Groot Omroepkoor, ntb (overige koren)
      Gustav Mahler Jugendorchester, Groot Omroepkoor, ntb (overige koren), Daniel Harding (dirigent), Peter Dijkstra (koordirigent), Sarah Wegener (sopraan), Susanne Bernhard (sopraan), Hanna Husáhr (sopraan), Stefanie Irányi (mezzosopraan), Claudia Huckle (alt), Adrian Eröd (bariton), Shenyang (bas-bariton)
      Mahler
      Mahler Achtste symfonie in Es 'Symphonie der Tausend'
      Zaterdag 16 mei 2020 14:15Grote Zaal Vanaf € 95,00
    • Mahler Festival: Julius Drake, Feride Büyükdenktaş en Stuart Jackson

      Feride Büyükdenktas (mezzosopraan), Stuart Jackson (tenor), Julius Drake (piano)
      Feride Büyükdenktas (mezzosopraan), Stuart Jackson (tenor), Julius Drake (piano)
      Mahler
      Mahler Das Lied von der Erde
      Zaterdag 16 mei 2020 14:30Kleine Zaal Vanaf € 29,00
    • Mahlers Negende Symfonie - Koninklijk Concertgebouworkest

      Koninklijk Concertgebouworkest, Myung-Whun Chung (dirigent)
      Koninklijk Concertgebouworkest, Myung-Whun Chung (dirigent)
      Mahler, Van Veldhuizen
      Van Veldhuizen Nieuw werk (In opdracht van de Mahler Foundation en het Koninklijk Concertgebouworkest)
      Mahler Negende symfonie in D
      Zaterdag 16 mei 2020 20:15Grote Zaal Vanaf € 69,00
      Uitverkocht

  • Zondag 17 mei 2020


    • Mahler Festival: Kwartetdeel en Zemlinsky’s Die Seejungfrau

      Radio Filharmonisch Orkest, Klaus Mäkelä (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Klaus Mäkelä (dirigent)
      Zemlinsky, Mahler
      Mahler Pianokwartet in a (arr. C. Matthews)
      Zemlinsky Die Seejungfrau, symfonische fantasie naar H.C. Andersen
      Zondag 17 mei 2020 11:00Grote Zaal Vanaf € 23,00
    • Mahler Festival: Alma Mahler, Friends and Lovers

      Sophie Rennert (mezzosopraan), Ashley Riches (bariton), Julius Drake (piano)
      Sophie Rennert (mezzosopraan), Ashley Riches (bariton), Julius Drake (piano)
      Zondag 17 mei 2020 14:30Kleine Zaal Vanaf € 29,00
    • Mahlers Tiende en Das Lied von der Erde - Boedapest Festival Orkest & Iván Fischer

      Boedapest Festival Orkest, Iván Fischer (dirigent), Gerhild Romberger (alt)
      Boedapest Festival Orkest, Iván Fischer (dirigent), Gerhild Romberger (alt), Andrew Staples (tenor)
      Mahler
      Mahler Adagio - Andante - Adagio (uit 'Tiende symfonie in Fis')
      Mahler Das Lied von der Erde
      Zondag 17 mei 2020 20:15Grote Zaal Vanaf € 69,00
      Uitverkocht

  • Zondag 24 mei 2020


    • Camerata RCO speelt Mozart

      Camerata RCO
      Camerata RCO
      Mozart
      Mozart Strijkkwintet-deel in Bes, KV 514a
      Mozart Strijkkwintet in g, KV 516
      Mozart Hoornkwintet in Es, KV 407
      Zondag 24 mei 2020 11:00Kleine Zaal Vanaf € 23,00

  • Dinsdag 26 mei 2020


    • Florian Boesch en Justus Zeyen: Schumann, Liszt en Wolf

      Florian Boesch (bariton), Justus Zeyen (piano)
      Florian Boesch (bariton), Justus Zeyen (piano)
      R. Schumann
      R. Schumann Zwölf Gedichte, op. 35
      Dinsdag 26 mei 2020 20:15Kleine Zaal Vanaf € 31,00
    • Vicente Amigo

      Vicente Amigo (flamenco gitaar), Añil Fernández (gitaar), Ewen Vernal (contrabas)
      Vicente Amigo (flamenco gitaar), Añil Fernández (gitaar), Ewen Vernal (contrabas), Paquito González (percussie), Rafael de Utrera (zang), El Choro (dans)
      Dinsdag 26 mei 2020 21:00Grote Zaal Vanaf € 30,00

  • Woensdag 27 mei 2020


    • Rising Stars: cellist Pablo Ferrández

      Pablo Ferrández (cello), Luis del Valle (piano)
      Pablo Ferrández (cello), Luis del Valle (piano)
      Franck, García-Abril, Beethoven
      Bruch Kol nidrei, op. 47
      Beethoven Sonate in A, op. 69
      García-Abril nieuw werk (In opdracht van Palau de la Música Catalana, L’Auditori Barcelona en de European Concert Hall Organisation)
      Franck Sonate in A (arr. J. Dessert)
      Woensdag 27 mei 2020 20:15Kleine Zaal Vanaf € 24,00

  • Donderdag 28 mei 2020


    • Meesterpianisten in de Kleine Zaal: Alexandre Kantorow

      Alexandre Kantorow (piano)
      Alexandre Kantorow (piano)
      Liszt, Brahms, Bartók
      Bartók Allegro barbaro, Sz. 49
      Brahms Tweede sonate in fis, op. 2
      Brahms Rapsodie in b, op. 79
      Bartók Eerste Rapsodie, op. 1, Sz. 87
      Liszt Elfde Hongaarse Rapsodie in a, S. 244, Nr. 11, LW A132
      Donderdag 28 mei 2020 20:15Kleine Zaal Vanaf € 25,00

  • Zondag 31 mei 2020


    • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4-5 jaar)

      Amsterdam Sinfonietta
      Amsterdam Sinfonietta
      Zondag 31 mei 2020 10:00Koorzaal Vanaf € 15,00
    • Ronald Brautigam: 250 jaar Beethoven

      Die Kölner Akademie, Michael Alexander Willens (dirigent), Ronald Brautigam (fortepiano)
      Die Kölner Akademie, Michael Alexander Willens (dirigent), Ronald Brautigam (fortepiano)
      Beethoven
      Beethoven Ouverture, Adagio - Allegro molto con brio (uit 'Die Geschöpfe des Prometheus', op. 43)
      Beethoven Musik zu einem Ritterballet, WoO 1
      Beethoven Derde pianoconcert in c, op. 37
      Zondag 31 mei 2020 11:00Grote Zaal Vanaf € 23,00
    • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4-5 jaar)

      Amsterdam Sinfonietta
      Amsterdam Sinfonietta
      Zondag 31 mei 2020 12:00Koorzaal Vanaf € 15,00
    • KleuterSinfonietta: Schipper mag ik overvaren? (4-5 jaar)

      Amsterdam Sinfonietta
      Amsterdam Sinfonietta
      Zondag 31 mei 2020 14:00Koorzaal Vanaf € 15,00

  • Dinsdag 2 juni 2020


    • Janine Jansen, Denis Kozhukhin en Torleif Thedéen

      Janine Jansen (viool), Denis Kozhukhin (piano), Torleif Thedéen (cello)
      Janine Jansen (viool), Denis Kozhukhin (piano), Torleif Thedéen (cello)
      Dvořák, R. Strauss, Beethoven
      Beethoven Sonate in c, op. 30, nr. 2
      R. Strauss Sonate in Es, op. 18
      Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
      Dinsdag 2 juni 2020 20:15Grote Zaal Vanaf € 25,00
    • Georg Nigl zingt Schubert, Schumann en Wolf

      Georg Nigl (bariton), Olga Pashchenko (fortepiano)
      Georg Nigl (bariton), Olga Pashchenko (fortepiano)
      Wolf, R. Schumann, C. Loewe
      Schubert Erlkönig, D 328
      Schubert Viola, D 786
      Schubert Heidenröslein, D 257
      Schubert Der Geistertanz, D 116
      Schubert Der Fischer, D 225
      C. Loewe Erlkönig, nr. 3 (uit 'Drei Balladen', op. 1)
      C. Loewe Die wandelnde Glocke, nr. 3 (uit 'Drei Balladen', op. 20)
      C. Loewe Herr Oluf, nr. 2 (uit 'Drei Balladen', op. 2)
      C. Loewe Der Zauberlehrling, nr. 2 (uit 'Drei Balladen', op. 20)
      R. Schumann Märzveilchen, nr. 1 (uit 'Fünf Lieder', op. 40)
      R. Schumann Muttertraum, nr. 2 (uit 'Fünf Lieder', op. 40)
      R. Schumann Der Soldat, nr. 3 (uit 'Fünf Lieder', op. 40)
      R. Schumann Der Spielmann, nr. 4 (uit 'Fünf Lieder', op. 40)
      Wolf Ritter Kurts Brautfahrt, nr. 12 (uit 'Goethe-Lieder')
      Wolf Die Geister am Mummelsee, nr. 47 (uit 'Lieder nach Gedichte von Eduard Mörike')
      Wolf Der Rattenfänger, nr. 11 (uit 'Goethe-Lieder')
      Wolf Der Feuerreiter, nr. 44 (uit 'Lieder nach Gedichte von Eduard Mörike')
      Dinsdag 2 juni 2020 20:15Kleine Zaal Vanaf € 31,00

  • Woensdag 3 juni 2020


    • Alma Quartet met Haydn, Grieg en nieuw werk

      Alma Quartet
      Alma Quartet
      Grieg, Djordjević, Haydn
      Haydn Strijkkwartet in Bes, op. 76 nr. 4, Hob. III: 78 'Sonnenaufgang'
      Djordjević nieuw werk
      Grieg Eerste strijkkwartet in g, op. 27
      Woensdag 3 juni 2020 20:15Kleine Zaal Vanaf € 31,00
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.