Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op
  • 24 aug. 2018
  • Het Concertgebouw Eigen Programmering
  • 2161
  • Wis filters

Geen resultaten op vrijdag 24 augustus 2018

24 concerten vanaf zaterdag 25 augustus 2018


  • Zondag 4 november 2018


    • Severin von Eckardstein in Ravels Pianoconcert voor de linkerhand

      Radio Filharmonisch Orkest, Kevin John Edusei (dirigent), Severin von Eckardstein (piano)
      Radio Filharmonisch Orkest, Kevin John Edusei (dirigent), Severin von Eckardstein (piano)
      Stephan, Ravel, Debussy
      Debussy Berceuse héroique (ork. A. Diepenbrock)
      Ravel Pianoconcert voor de linkerhand in D
      Stephan Musik für Orchester
      Ravel La valse, poème chorégraphique
      Zondag 4 november 2018 11:00Grote Zaal

  • Zondag 11 november 2018


    • Arctic Philharmonic Orchestra: Tsjaikovski’s Vierde symfonie

      Arctisch Philharmonisch Orkest, Christian Lindberg (dirigent), Pacho Flores (trompet)
      Arctisch Philharmonisch Orkest, Christian Lindberg (dirigent), Pacho Flores (trompet)
      Tsjaikovski, Haydn
      Haydn Trompetconcert in Es, Hob. VIIe: 1
      Tsjaikovski Vierde symfonie in f, op. 36
      Zondag 11 november 2018 11:00Grote Zaal

  • Zondag 18 november 2018


    • Romantiek en sprookjes: Tsjaikovski en Prokofjev

      Radio Filharmonisch Orkest, Dima Slobodeniouk (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Dima Slobodeniouk (dirigent)
      Prokofjev, Tsjaikovski
      Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b
      Prokofjev selectie (uit 'Assepoester', op. 87)
      Zondag 18 november 2018 11:00Grote Zaal

  • Zondag 25 november 2018


    • Warmbloedig winterconcert: Radio Filharmonisch met Berlioz en Falla    

      Radio Filharmonisch Orkest, Antony Hermus (dirigent), Julie Boulianne (mezzosopraan)
      Radio Filharmonisch Orkest, Antony Hermus (dirigent), Julie Boulianne (mezzosopraan)
      Falla, Berlioz
      Berlioz Les nuits d'été, H 81, op. 7
      Falla El sombrero de tres picos
      Zondag 25 november 2018 11:00Grote Zaal

  • Zondag 2 december 2018


    • Alba Rosa Viva! Festival met Harriet Krijgh & friends  

      Adèle Charvet (mezzosopraan), Harriet Krijgh (cello), Magda Amara (piano)
      Adèle Charvet (mezzosopraan), Harriet Krijgh (cello), Magda Amara (piano)
      Chaminade, Bosmans, Fauré
      Fauré Elégie, op. 24
      Fauré Les roses d'Ispahan (uit 'Vier liederen', op. 39)
      Fauré Le parfum impérissable (uit 'Twee liederen', op. 76)
      Fauré Dans la forêt de septembre (uit 'Drie Liederen', op. 85)
      Fauré En sourdine (uit 'Cinq mélodies 'de Venise'', op. 58)
      Bosmans Sonate in a
      Chaminade La lune paresseuse
      Chaminade Ma première lettre
      Chaminade Alleluia
      Chaminade Espoir
      Chaminade Chanson triste
      Zondag 2 december 2018 11:00Kleine Zaal

  • Zondag 9 december 2018


    • Stravinsky’s De vuurvogel en Radulović in Chatsjatoerjan

      Borusan Istanbul Philharmonisch Orkest, Sascha Goetzel (dirigent), Nemanja Radulović (viool)
      Borusan Istanbul Philharmonisch Orkest, Sascha Goetzel (dirigent), Nemanja Radulović (viool)
      Stravinsky, Chatsjatoerjan
      Chatsjatoerjan Vioolconcert in d
      Stravinsky Suite 'De vuurvogel'
      Zondag 9 december 2018 11:00Grote Zaal

  • Zondag 16 december 2018


    • Merry Christmas met The Choir of St. John’s College, Cambridge

      The Choir of St. John's College, Cambridge, Andrew Nethsingha (dirigent), Glen Dempsey (orgel)
      The Choir of St. John's College, Cambridge, Andrew Nethsingha (dirigent), Glen Dempsey (orgel), Laura van der Heijden (cello), Gareth Brynmor John (bariton)
      Traditioneel, Gruber, Poulenc
      Chilcott The Shepherd's Carol
      Anoniem Sir Christèmas (arr. W. Mathias)
      Tavener The Lamb
      Vaughan Williams Fantasia on Christmas Carols
      Swayne Adam lay ybounden
      Burton Tomorrow shall be my dancing day
      J.S. Bach Chorale Prelude 'In dulci jubilo', BWV 729
      Poulenc Quatre motets pour le temps de Noël
      Gruber Silent night (arr. P. Ledger)
      Traditioneel Ding Dong! Merrily on High (arr. M. Wilberg)
      Traditioneel O Come, All Ye Faithful (arr. D. Willcocks)
      Zondag 16 december 2018 11:00Grote Zaal

  • Zondag 23 december 2018


    • Groot Omroepkoor in Haydns Die Schöpfung

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Leonardo García Alarcón (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Leonardo García Alarcón (dirigent), Elsa Benoit (sopraan), Sebastian Kohlhepp (tenor), Daniel Schmutzhard (bas)
      Haydn
      Haydn Die Vorstellung des Chaos (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn Mit Staunen sieht das Wunderwerk (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn Und Gott sprach: Es sammle sich das Wasser (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn Nun beut die Flur das frische Grün (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn In vollem Glanze steiget jetzt die Sonne (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn Die Himmel erzählen die Ehre Gottes (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn In holder Anmut stehn (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn Der Herr ist gross in seiner Macht (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn Mit Würd und Hoheit angetan (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn Chor-Terzett-Chor (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn Holde Gattin, dir zur Seite (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn O glücklich Paar, und glücklich immerfort (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn Singt dem Herrn alle Stimmen (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Zondag 23 december 2018 11:00Grote Zaal

  • Zondag 6 januari 2019


    • Liza Ferschtman in Amerikaans concert: Barber & Bernstein

      Orchestre Philharmonique Royal de Liège , Christian Arming (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
      Orchestre Philharmonique Royal de Liège , Christian Arming (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
      Bernstein, Barber, Copland
      Copland Fanfare for the Common Man
      Barber Vioolconcert, op. 14
      Bernstein Symphonic Dances (uit 'West Side Story')
      Zondag 6 januari 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 13 januari 2019


    • Sharon Kam in Mozarts Klarinetconcert

      Württembergisches Kammerorchester Heilbronn, Case Scaglione (dirigent), Sharon Kam (klarinet)
      Württembergisches Kammerorchester Heilbronn, Case Scaglione (dirigent), Sharon Kam (klarinet)
      Rota, Mozart, Holst
      Holst St. Paul's Suite, op. 29, nr. 2, H. 118
      Mozart Klarinetconcert in A, KV 622
      Rota Concerto per archi
      Zondag 13 januari 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 20 januari 2019


    • Tsjaikovski’s Rococo-variaties en Rimski-Korsakovs Sheherazade

      Rotterdams Philharmonisch Orkest, Elim Chan (dirigent), Pablo Ferrández (cello)
      Rotterdams Philharmonisch Orkest, Elim Chan (dirigent), Pablo Ferrández (cello)
      Rimski-Korsakov, Tsjaikovski
      Tsjaikovski Rococo-variaties in A, op. 33
      Rimski-Korsakov Sheherazade, op. 35 'Symfonische suite naar Duizend-en-een-nacht'
      Zondag 20 januari 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 27 januari 2019


    • De Waart en Brautigam met Bosmans en Brahms

      Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
      Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
      Brahms, Bosmans
      Bosmans Concertino
      Brahms Derde symfonie in F, op. 90
      Zondag 27 januari 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 3 februari 2019


    • Fris en energiek: Lisa Jacobs in Mendelssohns Vioolconcert

      Bremer Philharmoniker, Julia Jones (dirigent), Lisa Jacobs (viool)
      Bremer Philharmoniker, Julia Jones (dirigent), Lisa Jacobs (viool)
      Locatelli, Schubert, Mendelssohn
      Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
      Schubert Derde symfonie in D, D 200
      Locatelli Concerto nr. 1 in D gr.t. (uit 'L'arte del violino', op. 3)
      Zondag 3 februari 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 10 februari 2019


    • Edo de Waart leidt Bruckners ‘Grote Mis’

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Edo de Waart (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Edo de Waart (dirigent), Anita Hartig (sopraan), Helena Rasker (alt), Sebastian Kohlhepp (tenor), Tareq Nazmi (bas)
      Bruckner
      Bruckner Derde mis in f, WAB 28 'Grote'
      Zondag 10 februari 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 17 februari 2019


    • Ray Chen in Tartini, Tsjaikovski’s Souvenir de Florence  

      Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Ray Chen (viool)
      Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Ray Chen (viool)
      Tsjaikovski, Tartini
      Tartini Sonate in g, Bg. 5 'Duivelstriller' (arr. F. Kreisler)
      Tsjaikovski Souvenir de Florence in d, op. 70
      Zondag 17 februari 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 3 maart 2019


    • Britse zondagochtend: Markus Stenz dirigeert Elgar en Walton

      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
      Walton, Elgar
      Elgar Chanson de matin, op. 15, nr. 2
      Elgar Chanson de nuit, op. 15, nr. 1
      Walton Eerste symfonie
      Zondag 3 maart 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 10 maart 2019


    • Groot Omroepkoor en Lavinia Meijer à la française

      Groot Omroepkoor, Gijs Leenaars (dirigent), Lavinia Meijer (harp)
      Groot Omroepkoor, Gijs Leenaars (dirigent), Lavinia Meijer (harp)
      Duruflé, Debussy, Satie
      Fauré Madrigal, op. 35
      Daniel-Lesur Le cantique des cantiques
      Satie Eerste gnossienne
      Satie Vijfde gnossienne
      Debussy Clair de lune (uit 'Suite bergamasque', L. 75)
      Debussy Trois chansons de Charles d'Orléans
      Duruflé Quatre Motets sur des thèmes Grégoriens, op. 10
      Zondag 10 maart 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 24 maart 2019


    • Beethovens Eroica en Mendelssohns 'Meeresstille'

      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
      Beethoven, Mendelssohn
      Mendelssohn Ouverture 'Meeresstille und glückliche Fahrt', op. 27
      Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
      Zondag 24 maart 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 31 maart 2019


    • Familieconcert: Jacques Vriens' Assepoester (6+)

      philharmonie zuidnederland, Het Laagland, Arjan Tien (dirigent)
      philharmonie zuidnederland, Het Laagland, Arjan Tien (dirigent), Jacques Vriens (verteller), Lore Dijkman (Assepoester), David Lucieer (Prins/Stiefmoeder), Marieke Giebels (Assepester), Eva van der Post (Assepester), Lennart Monaster (regie), Joris Nassenstein (regie)
      Prokofjev
      Prokofjev selectie (uit 'Assepoester', op. 87)
      Zondag 31 maart 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 21 april 2019


    • Concerto Köln viert Pasen: Bachs Brandenburgse concerten

      Concerto Köln, Evgeny Sviridov (viool/leiding), Cordula Breuer (blokfluit/traverso)
      Concerto Köln, Evgeny Sviridov (viool/leiding), Cordula Breuer (blokfluit/traverso), Wolfgang Dey (blokfluit), Wiebke Weidanz (klavecimbel)
      Geminiani, J.S. Bach, Vivaldi
      Vivaldi Concert in A, RV 158 'concerto ripieno'
      J.S. Bach Vierde Brandenburgse concert in G, BWV 1049
      Geminiani Concerto grosso in D, opus 3, nr. 1
      J.S. Bach Vijfde Brandenburgse concert in D, BWV 1050
      J.S. Bach Badinerie (uit 'Tweede orkestsuite in b kl. t. ), BWV 1067
      Zondag 21 april 2019 11:00Grote Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.