Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op vrijdag 24 augustus 2018

17 concerten vanaf zaterdag 25 augustus 2018


  • Zondag 9 september 2018


    • Karénine Trio speelt Schubert

      Karénine Trio
      Karénine Trio
      R. Schumann, Schubert
      Schubert Notturno in Es, D 897
      Schubert Pianotrio in Es, D 929, op. 100
      R. Schumann Mit innigem Ausdruck (uit 'Tweede pianotrio in F', op. 80)
      Zondag 9 september 2018 11:00Kleine Zaal

  • Zondag 2 december 2018


    • Alba Rosa Viva! Festival met Harriet Krijgh & friends  

      Adèle Charvet (mezzosopraan), Harriet Krijgh (cello), Magda Amara (piano)
      Adèle Charvet (mezzosopraan), Harriet Krijgh (cello), Magda Amara (piano)
      Chaminade, Bosmans, Fauré
      Fauré Elégie, op. 24
      Fauré Les roses d'Ispahan (uit 'Vier liederen', op. 39)
      Fauré Le parfum impérissable (uit 'Twee liederen', op. 76)
      Fauré Dans la forêt de septembre (uit 'Drie Liederen', op. 85)
      Fauré En sourdine (uit 'Cinq mélodies 'de Venise'', op. 58)
      Bosmans Sonate in a
      Chaminade La lune paresseuse
      Chaminade Ma première lettre
      Chaminade Alleluia
      Chaminade Espoir
      Chaminade Chanson triste
      Zondag 2 december 2018 11:00Kleine Zaal

  • Zondag 30 december 2018


    • Oxalys speelt trio’s van Bruch en Schumann

      Oxalys, Nathalie Lefèvre (klarinet), Elisabeth Smalt (altviool)
      Oxalys, Nathalie Lefèvre (klarinet), Elisabeth Smalt (altviool), Lucas Blondeel (piano)
      Juon, R. Schumann, Bruch
      Bruch Acht Stücke, op. 83
      R. Schumann Märchenerzählungen, op. 132
      Juon Elegie: Andante cantabile (uit 'Trio-Miniaturen', op. 18a, op. 24)
      Zondag 30 december 2018 11:00Kleine Zaal

  • Zondag 24 februari 2019


    • Fedorova, Nisinman & Friends: Piazzolla

      Marcelo Nisinman (bandoneon), Daniel Rowland (viool), Dana Zemtsov (altviool)
      Marcelo Nisinman (bandoneon), Daniel Rowland (viool), Dana Zemtsov (altviool), Nicholas Schwartz (contrabas), Anna Fedorova (piano)
      Gardel / Lattès, Piazzolla, Nisinman
      Nisinman Hombre Tango
      Piazzolla Le grand tango
      Gardel / Lattès Cuando tú no estás (arr. M. Nisinman)
      Piazzolla Otoño Porteño (uit 'Las cuatro estaciones Porteñas') (arr. M. Nisinman)
      Nisinman Daniel's Tango
      Piazzolla Adiós Nonino (arr. M. Nisinman)
      Piazzolla Jeanne y Paul (arr. M. Nisinman)
      Piazzolla Violentango
      Nisinman Argentinos in Europe
      Zondag 24 februari 2019 11:00Kleine Zaal

  • Zondag 17 maart 2019


    • Cremona Kwartet in Schuberts Rosamunde

      Cremona Kwartet
      Cremona Kwartet
      Mozart, Schubert, Webern
      Webern Langsamer Satz
      Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
      Mozart Adagio (uit 'Strijkkwartet in D', KV 499 'Hoffmeister')
      Zondag 17 maart 2019 11:00Kleine Zaal

  • Zondag 7 april 2019


    • Trio Feldmann-Berthaud-Steckel: Beethoven

      Tobias Feldmann (viool), Lise Berthaud (altviool), Julian Steckel (cello)
      Tobias Feldmann (viool), Lise Berthaud (altviool), Julian Steckel (cello)
      Françaix, Beethoven
      Beethoven Strijktrio in Es, op. 3
      Françaix Strijktrio in C
      Zondag 7 april 2019 11:00Kleine Zaal

  • Zondag 14 april 2019


    • Boris Giltburg met Sjostakovitsj, Prokofjev en Rachmaninoff

      Boris Giltburg (piano)
      Boris Giltburg (piano)
      Prokofjev, Sjostakovitsj, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Prelude in D, nr. 4 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in As, nr. 8 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in c, nr. 7 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Sjostakovitsj Derde strijkkwartet in F, op. 73 (arr. B. Giltburg)
      Prokofjev Derde sonate in a, op. 28
      Rachmaninoff Prelude in G, nr. 5 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
      Rachmaninoff Etude-tableau in a, nr. 6 (uit 'Etudes-tableaux', op. 39)
      Zondag 14 april 2019 11:00Kleine Zaal

  • Zondag 12 mei 2019


    • Quirine Viersen en Thomas Beijer in Mendelssohn

      Quirine Viersen (cello), Thomas Beijer (piano)
      Quirine Viersen (cello), Thomas Beijer (piano)
      Chopin, Mendelssohn, Janáček
      Beethoven Variaties in Es op 'Bei Männern, welche Liebe fühlen' (uit 'Die Zauberflöte', KV 620) van Mozart, WOO 46
      Janáček Pohádka ('Een sprookje'), JW 7/5
      Mendelssohn Tweede sonate in D, op. 58
      Chopin Largo (uit 'Sonate in g', op. 65)
      Zondag 12 mei 2019 11:00Kleine Zaal

  • Zondag 29 september 2019


    • Lucie Horsch in barokprogramma: Bach, Vivaldi, Händel en meer

      Lucie Horsch (blokfluit), Thomas Dunford (luit)
      Lucie Horsch (blokfluit), Thomas Dunford (luit)
      Tollett, Händel, Dowland
      J.S. Bach Partita in c, BWV 997
      Marais Les folies d'Espagne
      Philidor l'aîné Sonate in d (uit 'Premier livre de pièces')
      Castello Sonata seconda
      Vivaldi Sonate in G, RV. 806
      Dowland Flow, My Tears
      Händel Sonate in F, HWV 369
      Tollett Divisions on a ground
      Zondag 29 september 2019 11:00Kleine Zaal Vanaf € 23,00
      Uitverkocht

  • Zondag 20 oktober 2019


    • Rudin, Höbarth & Häkkinen: Schubert

      Alexander Rudin (arpeggione/cello), Erich Höbarth (viool), Aapo Häkkinen (fortepiano)
      Alexander Rudin (arpeggione/cello), Erich Höbarth (viool), Aapo Häkkinen (fortepiano)
      Schubert
      Schubert Sonate in a, D 821 'Arpeggione'
      Schubert Pianotrio in Es, D 929, op. 100
      Zondag 20 oktober 2019 11:00Kleine Zaal Vanaf € 23,00

  • Zondag 1 december 2019


    • Robin Tritschler zingt Schuberts Mayrhofer-liederen

      Robin Tritschler (tenor), Jonathan Ware (piano)
      Robin Tritschler (tenor), Jonathan Ware (piano)
      Hageman, Chabrier, Honegger
      Schubert Fahrt zum Hades, D 526
      Schubert Der entsühnte Orest, D 699
      Schubert Der zürnenden Diana, D 707
      Schubert Nachtstück, D 672
      Schubert Memnon, D 541
      Schubert Philoktet, D 540
      Schubert Atys, D 585
      Schubert Orest auf Tauris, D 548
      Schubert Der Alpenjäger, op. 13, nr. 3
      Schubert Abendstern, D 806
      Schubert Auflösung, D 807
      Caplet Le loup et l'agneau (uit 'Trois fables de Jean de la Fontaine')
      Honegger Petits cours de morale
      Chabrier Villanelle des petits canards
      Hageman Into The Silent Land
      Hageman Miranda
      Zondag 1 december 2019 11:00Kleine Zaal Vanaf € 23,00

  • Zondag 29 december 2019


    • Eric Lu speelt Chopins Preludes

      Eric Lu (piano)
      Eric Lu (piano)
      Chopin, R. Schumann, Brahms
      Brahms Andante moderato, nr. 1 (uit 'Drei Intermezzi', op. 117)
      R. Schumann Thema met variaties in Es, WoO 24 'spookvariaties'
      Chopin 24 Preludes, op. 28
      Zondag 29 december 2019 11:00Kleine Zaal Vanaf € 23,00

  • Zondag 15 maart 2020


    • Van Baerle Trio speelt Beethoven en Saint-Saëns

      Van Baerle Trio
      Van Baerle Trio
      Saint-Saëns, Beethoven
      Beethoven Pianotrio in D, op. 70, nr. 1 'Geister'
      Saint-Saëns Tweede pianotrio in e, op. 92
      Zondag 15 maart 2020 11:00Kleine Zaal Vanaf € 23,00
      Uitverkocht

  • Zondag 5 april 2020


    • Pianokwartet Corneille: Chausson en Saint-Saëns

      Pianokwartet Corneille
      Pianokwartet Corneille
      Chausson, Saint-Saëns
      Saint-Saëns Barcarolle in F, op. 108
      Chausson Pianokwartet in A, op. 30
      Zondag 5 april 2020 11:00Kleine Zaal Vanaf € 23,00

  • Zondag 3 mei 2020


    • RUSQUARTET: Tsjaikovski en Haydn

      RUSQUARTET, Xenia Gamaris (viool), Anna Yanchishina (viool)
      RUSQUARTET, Xenia Gamaris (viool), Anna Yanchishina (viool), Ksenia Zhuleva (altviool), Peter Karetnikov (cello)
      Tsjaikovski, Haydn
      Haydn Strijkkwartet in b, op. 33 nr. 1
      Tsjaikovski Tweede strijkkwartet in F, op. 22
      Zondag 3 mei 2020 11:00Kleine Zaal Vanaf € 23,00

  • Zondag 10 mei 2020


    • Mahler Festival: Julius Drake, Fleur Barron en James Newby

      Fleur Barron (mezzosopraan), James Newby (bariton), Julius Drake (piano)
      Fleur Barron (mezzosopraan), James Newby (bariton), Julius Drake (piano)
      Mahler
      Mahler Im Lenz, nr. 1 (uit 'Lieder')
      Mahler Maitanz im Grünen, nr. 3 (uit 'Lieder')
      Mahler Winterlied, nr. 2 (uit 'Lieder')
      Mahler Frühlingsmorgen, nr. 1 (uit 'Lieder und Gesänge')
      Mahler Erinnerung, nr. 2 (uit 'Lieder und Gesänge')
      Mahler Hans und Grethe, nr. 3 (uit 'Lieder und Gesänge')
      Mahler Serenade aus Don Juan, nr. 4 (uit 'Lieder und Gesänge')
      Mahler Phantasie aus Don Juan, nr. 5 (uit 'Lieder und Gesänge')
      Mahler Lieder eines fahrenden Gesellen
      Mahler Rückert-Lieder
      Zondag 10 mei 2020 11:00Kleine Zaal Vanaf € 23,00
      Uitverkocht

  • Zondag 24 mei 2020


    • Camerata RCO speelt Mozart

      Camerata RCO
      Camerata RCO
      Mozart
      Mozart Strijkkwintet-deel in Bes, KV 514a
      Mozart Strijkkwintet in g, KV 516
      Mozart Hoornkwintet in Es, KV 407
      Zondag 24 mei 2020 11:00Kleine Zaal Vanaf € 23,00
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.