Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op vrijdag 7 december 2018

102 concerten vanaf zaterdag 8 december 2018


  • Zondag 13 januari 2019


    • Callisto Trio: de jongste kamermuzieksensatie uit de VS

      Callisto Trio, Geneva Lewis (viool), Annie Jacobs-Perkins (cello)
      Callisto Trio, Geneva Lewis (viool), Annie Jacobs-Perkins (cello), Katelyn Vahala (piano)
      Dvořák, Ives, Schoenfield
      Schoenfield Cafe Music
      Ives Pianotrio, op. 86
      Dvořák Pianotrio in e, op. 90 'Dumky'
      Zondag 13 januari 2019 14:30Kleine Zaal
    • Utrechtsch Studenten Concert speelt Bruckners Negende

      Utrechtsch Studenten Concert, Bas Pollard (dirigent)
      Utrechtsch Studenten Concert, Bas Pollard (dirigent)
      Bruckner, J. Andriessen
      J. Andriessen Berkshire Symphonies
      Bruckner Negende symfonie in d 'Dem lieben Gott'
      Zondag 13 januari 2019 20:15Grote Zaal

  • Donderdag 17 januari 2019


    • Koninklijk Concertgebouworkest Horizon: Barcelona en Amsterdam

      George Benjamin (dirigent), Bejun Mehta (countertenor), Dames van het Nederlands Kamerkoor
      George Benjamin (dirigent), Bejun Mehta (countertenor), Dames van het Nederlands Kamerkoor, Oliver Harrison (beeld)
      Benjamin, Soler, Richter
      Ravel Alborada del gracioso
      Richter Wendingen
      Soler Sol
      Benjamin Dream of the Song (In opdracht van Koninklijk Concertgebouworkest)
      Ravel Boléro
      Donderdag 17 januari 2019 20:15Grote Zaal

  • Vrijdag 18 januari 2019


    • Ravels Boléro door het Koninklijk Concertgebouworkest

      Koninklijk Concertgebouworkest, George Benjamin (dirigent; componist), Bejun Mehta (countertenor)
      Koninklijk Concertgebouworkest, George Benjamin (dirigent; componist), Bejun Mehta (countertenor), Dames van het Nederlands Kamerkoor, Oliver Harrison (beeld)
      Benjamin, Soler, Richter
      Ravel Alborada del gracioso
      Richter Wendingen
      Soler Sol
      Benjamin Dream of the Song (In opdracht van Koninklijk Concertgebouworkest)
      Ravel Boléro
      Vrijdag 18 januari 2019 20:15Grote Zaal

  • Zaterdag 19 januari 2019


    • Andriessen, Agamemnon en het sterrenstof van Unsuk Chin

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nationaal Jeugdkoor
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nationaal Jeugdkoor, JoAnn Falletta (dirigent), Martina Batič (koordirigent), Wilma ten Wolde (koordirigent)
      Chin, L. Andriessen, Debussy
      Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune, L. 86
      L. Andriessen Agamemnon
      Chin Le chant des enfants des étoiles
      Zaterdag 19 januari 2019 14:15Grote Zaal

  • Zaterdag 2 februari 2019


    • Goebaidoelina's Offertorium en Brahms' Vierde symfonie

      Radio Filharmonisch Orkest, James Gaffigan (dirigent), Simone Lamsma (viool)
      Radio Filharmonisch Orkest, James Gaffigan (dirigent), Simone Lamsma (viool)
      Brahms, Goebaidoelina
      Goebaidoelina Offertorium, concert voor viool en orkest
      Brahms Vierde symfonie in e, op. 98
      Zaterdag 2 februari 2019 14:15Grote Zaal

  • Maandag 4 februari 2019


    • Pekka Kuusisto, Nadia Sirota en Markus Hohti

      Pekka Kuusisto (viool), Nadia Sirota (altviool), Markus Hohti (cello)
      Pekka Kuusisto (viool), Nadia Sirota (altviool), Markus Hohti (cello)
      Muhly, M. Lindberg, Dessner
      Oliveros Tuning Meditation
      Mazzoli Vespers
      Dessner Tuusula
      Mazzoli Tooth and nail
      M. Lindberg Maguey de Tlalcoyote
      Mazzoli A Thousand Tongues
      Muhly Keep in Touch
      Mazzoli Lies You Can Believe In
      Dessner Skrik Trio
      Maandag 4 februari 2019 20:15Kleine Zaal

  • Maandag 11 februari 2019


    • Ticciati, Gotlibovich, Arp & Gvetadze: Brahms, chansons en improvisaties

      Nino Gvetadze (piano), Hugo Ticciati (viool), Yuval Gotlibovich (altviool)
      Nino Gvetadze (piano), Hugo Ticciati (viool), Yuval Gotlibovich (altviool), Julian Arp (cello)
      Brahms, Guglielmi, Hahn
      Fauré Eerste pianokwartet in c, op. 15
      Hahn Chanson d'automne (arr. D. Lundblad)
      Guglielmi La vie en rose
      Improvisatie
      Brahms Eerste pianokwartet in g, op. 25
      Maandag 11 februari 2019 20:15Kleine Zaal

  • Dinsdag 12 februari 2019


    • Canto ostinato op vier vleugels met o.a. Polo de Haas en Kees Wieringa

      Polo de Haas (piano), Kees Wieringa (piano), Arielle Vernède (piano)
      Polo de Haas (piano), Kees Wieringa (piano), Arielle Vernède (piano), Gerard Bouwhuis (piano)
      Ten Holt
      Ten Holt Canto ostinato
      Dinsdag 12 februari 2019 20:15Grote Zaal

  • Woensdag 13 februari 2019


    • Iván Fischer & Boedapest Festival Orkest: Stravinsky  

      Boedapest Festival Orkest, RIAS Kammerchor, Iván Fischer (dirigent)
      Boedapest Festival Orkest, RIAS Kammerchor, Iván Fischer (dirigent)
      Stravinsky
      Stravinsky Four Norwegian Moods
      Stravinsky Scherzo à la russe
      Stravinsky Tango
      Stravinsky Symphonie de psaumes
      Stravinsky Le sacre du printemps, tableaux de la Russie païenne en deux parties
      Stravinsky Ave Maria
      Woensdag 13 februari 2019 20:15Grote Zaal

  • Zaterdag 16 februari 2019


    • Liederen en dansen van de dood: Moesorgski en Verdi

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Kinderen uit het Nationaal Kinderkoor en Nationaal Jongenskoor
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Kinderen uit het Nationaal Kinderkoor en Nationaal Jongenskoor , Xian Zhang (dirigent), Michael Gläser (koordirigent), Irene Verburg (koordirigent), Dmitry Ulyanov (bas), Lisette Bolle (sopraan)
      Verdi, Moesorgski, Whitley
      Whitley Speak out
      Moesorgski Liederen en dansen van de dood (arr. D. Sjostakovitsj)
      Verdi Quattro pezzi sacri
      Zaterdag 16 februari 2019 14:15Grote Zaal

  • Donderdag 7 maart 2019


    • Kopelman Kwartet: Mozart, Kissin en Tsjaikovski

      Kopelman Kwartet
      Kopelman Kwartet
      Sjostakovitsj, Tsjaikovski, Kissin
      Mozart Strijkkwartet in d, KV 421
      Kissin Strijkkwartet
      Tsjaikovski Tweede strijkkwartet in F, op. 22
      Sjostakovitsj Moderato (uit 'Eerste strijkkwartet in C', op. 49)
      Mozart Menuetto: Allegretto - Trio (uit 'Strijkkwartet in d', KV 421)
      Donderdag 7 maart 2019 20:15Kleine Zaal

  • Zaterdag 9 maart 2019


    • Bartók, Beethoven en geestesverwanten

      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Tabea Zimmermann (altviool)
      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Tabea Zimmermann (altviool)
      Beethoven, Kurtág, Bartók
      Zimmermann Sinfonie in einem Satz
      Bartók Altvioolconcert, Sz. 120
      Kurtág Petite musique solennelle - En hommage à Pierre Boulez 90
      Beethoven Vierde symfonie in Bes, op. 60
      Zaterdag 9 maart 2019 14:15Grote Zaal
    • Kopelman Kwartet: Mozart, Kissin en Tsjaikovski

      Kopelman Kwartet
      Kopelman Kwartet
      Sjostakovitsj, Tsjaikovski, Kissin
      Mozart Strijkkwartet in d, KV 421
      Kissin Strijkkwartet
      Tsjaikovski Tweede strijkkwartet in F, op. 22
      Sjostakovitsj Moderato (uit 'Eerste strijkkwartet in C', op. 49)
      Mozart Menuetto: Allegretto - Trio (uit 'Strijkkwartet in d', KV 421)
      Zaterdag 9 maart 2019 20:15Kleine Zaal

  • Zaterdag 16 maart 2019


    • Geisers, fjorden en de Russische connectie: Thorvaldsdottir, Sibelius en Rachmaninoff

      Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Sergei Khachatryan (viool)
      Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Sergei Khachatryan (viool)
      Rachmaninoff, Sibelius, Thorvaldsdottir
      Thorvaldsdottir Aeriality
      Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
      Rachmaninoff Eerste symfonie in d, op. 13
      Zaterdag 16 maart 2019 14:15Grote Zaal

  • Dinsdag 19 maart 2019


    • Close-up: Eerbetoon aan Pavel Haas

      Marc Daniel van Biemen (viool), Benjamin Peled (viool), Arndt Auhagen (viool)
      Marc Daniel van Biemen (viool), Benjamin Peled (viool), Arndt Auhagen (viool), Jeroen Woudstra (altviool), Edith van Moergastel (altviool), Fred Edelen (cello), Nitzan Laster (cello)
      Haas, Krása, Ullmann
      G. Klein Strijktrio
      Ullmann Derde strijkkwartet, op. 46
      Krása Tanz
      Krása Passacaglia en Fuga
      Haas Derde strijkkwartet, op. 15
      Dinsdag 19 maart 2019 20:15Kleine Zaal

  • Woensdag 20 maart 2019


    • Het Koninklijk Concertgebouworkest speelt Schuberts 'Grote' symfonie

      Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Kersten McCall (fluit)
      Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Kersten McCall (fluit)
      Wennäkoski, Schubert
      Schubert Ouverture. Andante - Allegro (uit 'Alfonso und Estrella', D 732)
      Wennäkoski Soie
      Schubert Negende symfonie in C, D 944 'Grote'
      Woensdag 20 maart 2019 20:15Grote Zaal

  • Donderdag 21 maart 2019


    • Het Koninklijk Concertgebouworkest speelt Schuberts 'Grote' symfonie

      Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Kersten McCall (fluit)
      Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Kersten McCall (fluit)
      Wennäkoski, Schubert
      Schubert Ouverture. Andante - Allegro (uit 'Alfonso und Estrella', D 732)
      Wennäkoski Soie
      Schubert Negende symfonie in C, D 944 'Grote'
      Donderdag 21 maart 2019 20:15Grote Zaal

  • Zaterdag 23 maart 2019


    • Groot Omroepkoor: Wantenaar en Goebaidoelina

      Groot Omroepkoor, Philipp Ahmann (dirigent), Ivan Monighetti (cello)
      Groot Omroepkoor, Philipp Ahmann (dirigent), Ivan Monighetti (cello)
      Goebaidoelina, Tsjaikovski, Wantenaar
      Wantenaar Dit zijn de bleeke, bleeklichte weken (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee)
      Tsjaikovski Negen geestelijke koorwerken
      Goebaidoelina Sonnengesang
      Zaterdag 23 maart 2019 14:15Grote Zaal

  • Zondag 24 maart 2019


    • Het Koninklijk Concertgebouworkest speelt Schuberts 'Grote' symfonie

      Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Kersten McCall (fluit)
      Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Kersten McCall (fluit)
      Wennäkoski, Schubert
      Schubert Ouverture. Andante - Allegro (uit 'Alfonso und Estrella', D 732)
      Wennäkoski Soie
      Schubert Negende symfonie in C, D 944 'Grote'
      Zondag 24 maart 2019 14:15Grote Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.