Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op dinsdag 11 december 2018

42 concerten vanaf woensdag 12 december 2018


  • Zondag 16 december 2018


    • Meesterpianist Arcadi Volodos: Schubert, Skrjabin en Rachmaninoff

      Arcadi Volodos (piano)
      Arcadi Volodos (piano)
      Brahms, Mompou, Skrjabin
      Schubert Sonate in E, D 157
      Schubert Six Moments Musicaux, op. 94, D 780
      Rachmaninoff Prelude in cis, op. 3 nr. 2
      Rachmaninoff Prelude in Ges, nr. 10 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in b, nr. 10 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
      Rachmaninoff Romance, op. 21, nr. 7 'Zdes’ khorosho' (bew. A. Volodos)
      Rachmaninoff Sérénade, nr. 5 (uit 'Morceaux de fantaisie', op. 3)
      Rachmaninoff Etudes-tableaux in c (uit 'Etudes-tableaux', op. 33)
      Skrjabin Mazurka in e, op. 25 nr. 3
      Skrjabin Caresse dansée (uit 'Deux morceaux', op. 57)
      Skrjabin Enigme, op. 52, nr. 2
      Skrjabin Flammes sombres, op. 73 nr. 2
      Skrjabin Poème, op. 71, nr. 2
      Skrjabin Vers la flamme, poème, op. 72
      Schubert Menuet in cis, D600 met Trio in E, D610
      Mompou Jeunes filles au jardin (uit 'Scènes d'enfants')
      Brahms Intermezzo in es (uit 'Sechs Klavierstücke', op. 118)
      Skrjabin Prelude in B (uit 'Trois Morceaux', op. 2)
      Zondag 16 december 2018 20:15Grote Zaal

  • Zaterdag 19 januari 2019


    • Mozarts Symfonie nr. 41 ‘Jupiter’ en Celloconcert met Quirine Viersen

      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Quirine Viersen (cello)
      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Quirine Viersen (cello)
      Rachmaninoff, Mozart, Prokofjev
      Prokofjev Eerste symfonie in D, op. 25 'Klassieke'
      Mozart Tweede fluitconcert (gearrangeerd voor cello) in D, KV 314
      Rachmaninoff Vocalise, op. 34 (arr. M. Van Prooijen)
      Mozart Symfonie nr. 41 in C, KV 551 'Jupiter'
      Zaterdag 19 januari 2019 20:15Grote Zaal

  • Maandag 21 januari 2019


    • Mozarts Symfonie nr. 41 ‘Jupiter’ en Celloconcert met Quirine Viersen

      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Quirine Viersen (cello)
      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Quirine Viersen (cello)
      Rachmaninoff, Mozart, Prokofjev
      Prokofjev Eerste symfonie in D, op. 25 'Klassieke'
      Mozart Tweede fluitconcert (gearrangeerd voor cello) in D, KV 314
      Rachmaninoff Vocalise, op. 34 (arr. M. Van Prooijen)
      Mozart Symfonie nr. 41 in C, KV 551 'Jupiter'
      Maandag 21 januari 2019 20:15Grote Zaal

  • Zondag 27 januari 2019


    • Meesterpianist Alexander Gavrylyuk: diepzinnige romantiek

      Alexander Gavrylyuk (piano)
      Alexander Gavrylyuk (piano)
      J.S. Bach, R. Schumann, Prokofjev
      Mozart Sonate in C in C, KV 330
      Chopin Tweede Ballade in F, op. 38
      Liszt Après une lecture du Dante, Fantasia quasi Sonata
      Rachmaninoff Prelude in Ges, nr. 10 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in Es, nr. 6 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in gis, nr. 12 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
      Prokofjev Zevende sonate in Bes, op. 83
      R. Schumann Vom fremden Ländern und Menschen, nr. 1 (uit 'Kinderszenen', op. 15)
      J.S. Bach Andante (uit 'Italiaans concert', BWV 971 'Concerto nach Italiänischem Gusto')
      Zondag 27 januari 2019 20:15Grote Zaal

  • Zondag 10 februari 2019


    • Meesterpianiste Hélène Grimaud: poëtische intimiteit en tomeloze energie

      Hélène Grimaud (piano)
      Hélène Grimaud (piano)
      Brahms, Rachmaninoff, R. Schumann
      Silvestrov Bagatelle I
      Debussy Arabesque I: Andantino con moto (uit 'Deux arabesques')
      Silvestrov Bagatelle II
      Satie Vierde gnossienne
      Chopin Nocturne in e, op. 72, nr. 1
      Satie Eerste gnossienne
      Satie Danses de travers I: En y regardant à deux fois (uit 'Pièces froides')
      Debussy La plus que lente, L. 121
      Chopin Mazurka in a (uit 'Vier mazurka's', op. 17)
      Chopin Wals in a (uit 'Drie walsen', op. 34)
      Debussy Clair de lune (uit 'Suite bergamasque', L. 75)
      Debussy Rêverie, L. 68
      Satie Danses de travers II: Passer (uit 'Pièces froides')
      R. Schumann Kreisleriana, op. 16
      Rachmaninoff Etudes-tableaux in f (uit 'Etudes-tableaux', op. 33)
      Rachmaninoff Etudes-tableaux in c (uit 'Etudes-tableaux', op. 33)
      Rachmaninoff Etudes-tableaux in cis (uit 'Etudes-tableaux', op. 33)
      Brahms Capriccio (uit 'Fantasien', op. 116)
      Debussy La cathédrale engloutie (uit 'Préludes I', L. 117)
      Zondag 10 februari 2019 20:15Grote Zaal

  • Woensdag 13 februari 2019


    • Gratis Lunchconcert

      Winnaar YPF Piano Competition, Yang Yang Cai (piano)
      Winnaar YPF Piano Competition, Yang Yang Cai (piano)
      Albéniz, Rachmaninoff, Debussy
      Mozart Rondo in a, KV 511
      Fauré Tweede impromptu in f, op. 31
      Debussy Pour les degrées chromatiques (uit 'Etudes, Livre 1 & Livre 2', L. 136)
      Rachmaninoff Etude-tableau in c, nr. 1 (uit 'Etudes-tableaux', op. 39)
      Albéniz El Albaicin, nr. 7 (uit 'Iberia (boek III)', B. 47)
      Woensdag 13 februari 2019 12:30Kleine Zaal
    • Rising Stars: cellist Kian Soltani

      Kian Soltani (cello), Mario Häring (piano)
      Kian Soltani (cello), Mario Häring (piano)
      Damenga, Rachmaninoff, Helbock
      R. Schumann Adagio und Allegro in As, op. 70
      Sjostakovitsj Sonate in d, op. 40
      Helbock Soul-Searching (In opdracht van Wiener Konzerthaus en de European Concert Hall Organisation)
      Rachmaninoff Sonate in g, op. 19
      Damenga New York Honk
      Woensdag 13 februari 2019 20:15Kleine Zaal

  • Donderdag 14 februari 2019


    • Valentine Classics at the Movies

      Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano)
      Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano), Harry Piekema (presentator)
      Brahms, Bizet, Prokofjev
      Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
      Black James Bond Medley
      Gershwin Rhapsody in Blue
      Bernstein Ouverture (uit 'West Side Story')
      Rachmaninoff Adagio sostenuto (uit 'Tweede pianoconcert in c', op. 18)
      Prokofjev Montagues en Capulets (uit 'Tweede suite Romeo en Julia', op. 64ter)
      Prokofjev De dood van Julia (uit 'Derde suite Romeo en Julia', op. 101)
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Brahms Vijfde Hongaarse dans in fis, WoO 1
      Donderdag 14 februari 2019 20:15Grote Zaal
    • Valentine Classics at the Movies (VIP)

      Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano)
      Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano), Harry Piekema (presentator)
      Bizet, Prokofjev, Rachmaninoff
      Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
      Black James Bond Medley
      Gershwin Rhapsody in Blue
      Bernstein Prologue (uit 'West Side Story') (arr. M. Peress)
      Rachmaninoff Adagio sostenuto (uit 'Tweede pianoconcert in c', op. 18)
      Prokofjev Montagues en Capulets (uit 'Tweede suite Romeo en Julia', op. 64ter)
      Prokofjev De dood van Julia (uit 'Derde suite Romeo en Julia', op. 101)
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Donderdag 14 februari 2019 20:15Grote Zaal

  • Zaterdag 16 maart 2019


    • Geisers, fjorden en de Russische connectie: Thorvaldsdottir, Sibelius en Rachmaninoff

      Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Sergei Khachatryan (viool)
      Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Sergei Khachatryan (viool)
      Rachmaninoff, Sibelius, Thorvaldsdottir
      Thorvaldsdottir Aeriality
      Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
      Rachmaninoff Eerste symfonie in d, op. 13
      Zaterdag 16 maart 2019 14:15Grote Zaal

  • Zondag 24 maart 2019


    • Levende legende Martha Argerich & Stephen Kovacevich

      Martha Argerich (piano), Stephen Kovacevich (piano)
      Martha Argerich (piano), Stephen Kovacevich (piano)
      Debussy/Schumann, Rachmaninoff, Debussy
      Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune
      Debussy Lindaraja
      Debussy En blanc et noir
      Rachmaninoff Symfonische dansen, op. 45
      Debussy/Schumann Etude in a kl. t., nr. 2 (uit 'Zes etudes', op. 56)
      Debussy En bateau (uit 'Petite suite')
      Zondag 24 maart 2019 20:15Grote Zaal

  • Woensdag 27 maart 2019


    • National Philharmonic Orchestra of Russia

      National Philharmonic Orchestra of Russia, Vladimir Spivakov (dirigent), Dali Gutserieva (cello)
      National Philharmonic Orchestra of Russia, Vladimir Spivakov (dirigent), Dali Gutserieva (cello), Ekatarina Lekhina (sopraan)
      Rachmaninoff, Boyarsky, Sjostakovitsj
      Sjostakovitsj Negende symfonie in Es, op. 70
      Boyarsky Concertsuite
      Rachmaninoff Symfonische dansen, op. 45
      Woensdag 27 maart 2019 20:15Grote Zaal

  • Maandag 1 april 2019


    • Matsuev en Russisch Nationaal Orkest: Rachmaninoffs Tweede pianoconcert

      Russisch Nationaal Orkest, Alain Altinoglu (dirigent), Denis Matsuev (piano)
      Russisch Nationaal Orkest, Alain Altinoglu (dirigent), Denis Matsuev (piano)
      Sjostakovitsj, Rachmaninoff, Moesorgski
      Moesorgski Ouverture 'Chovantsjina' (ork. D. Sjostakovitsj)
      Rachmaninoff Tweede pianoconcert in c, op. 18
      Sjostakovitsj Vijfde symfonie in d, op. 47
      Maandag 1 april 2019 20:15Grote Zaal

  • Zondag 14 april 2019


    • Boris Giltburg met Sjostakovitsj, Prokofjev en Rachmaninoff

      Boris Giltburg (piano)
      Boris Giltburg (piano)
      Prokofjev, Sjostakovitsj, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Prelude in D, nr. 4 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in As, nr. 8 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in c, nr. 7 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Sjostakovitsj Derde strijkkwartet in F, op. 73 (arr. B. Giltburg)
      Prokofjev Derde sonate in a, op. 28
      Rachmaninoff Prelude in G, nr. 5 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
      Rachmaninoff Etude-tableau in a, nr. 6 (uit 'Etudes-tableaux', op. 39)
      Zondag 14 april 2019 11:00Kleine Zaal

  • Zaterdag 11 mei 2019


    • Halve finale Koninklijk Concertgebouw Concours

      Christiaan Blom (blokfluit), Claudio Barduco Ribeiro (klavecimbel), Andrej van Brakel (cello)
      Christiaan Blom (blokfluit), Claudio Barduco Ribeiro (klavecimbel), Andrej van Brakel (cello), Anastasia Safonova (piano), Fama Koning (cello), Bas Verheijden (piano), Rory Bleeker (marimba), Daniël van der Hoeven (piano), Koen van Tilborg (harp), Shaza Manla (saz), Enes Coskun (bağlama), Alexander Jansen (piano), Julia Nefedov (piano), Philip Karmanov (piano), Adriana Lisitskaya (piano), Alexander Schreuder (piano), Marcel Sutedja (viool), Natasja Douma (piano), June Heilig (viool), Aaron Weiss (piano), Ashley Pierau (zang), Liztophe Verhoeven (zang/gitaar)
      Verhoeven, Anouk & Project Money, Golson
      Zahnhausen Allegro (uit 'Viva Vivaldi!')
      Zahnhausen Intermezzo Bavarese (uit 'Viva Vivaldi!')
      Zahnhausen Presto (uit 'Viva Vivaldi!')
      Zahnhausen La tristerezza Veneziana (uit 'Viva Vivaldi!')
      Vivaldi / Chédeville Vivace - Adagio (uit 'Zesde sonate in g', op. 13 'uit 'Il Pastor Fido'')
      Vivaldi / Chédeville Allegro ma non presto (uit 'Zesde sonate in g', op. 13 'uit 'Il Pastor Fido'')
      R. Schumann Zart und mit Ausdruck, nr. 1 (uit 'Fantasiestücke', op. 73)
      R. Schumann Rasch und mit Feuer, nr. 3 (uit 'Fantasiestücke', op. 73)
      Haydn Expositie uit Moderato (uit 'Celloconcert in C', Hob. VIIb: 1)
      Fauré Après un rêve, op. 7 nr. 1 (1877)
      Creston Vigorous (uit 'Concertino', op. 21)
      Thomas The Minstrel's Adieu to his Native Land
      Manla Vrije improvisatie op werken van Göksel Baktagir en Ludwig van Beethoven
      Çiçek Haydar Haydar
      Debussy Général Lavine, L. 131/6
      Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      A. Jansen Deel 1 (uit 'Variaties op Schuberts Ständchen')
      Glinka / Balakirev De leeuwerik
      D. Scarlatti Sonate in d, L. 366
      Debussy L'isle joyeuse, L. 106
      J.S. Bach Inventie nr. 7 in e kl.t., BWV 778 (uit 'Inventies', BWV 772-786)
      Chabrier Scherzo-valse (uit 'Pièces pittoresques')
      Mendelssohn Allegro grazioso in A gr.t. "Frühlingslied", nr. 6 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 62)
      Prokofjev Lentamente (uit 'Visions Fugitives', op. 22)
      Prokofjev Ridiculosamente (uit 'Visions Fugitives', op. 22)
      Sarasate Zigeunerweisen, op. 20
      Golson I Remember Clifford
      Anouk & Project Money Waar ga je heen
      Verhoeven Younger
      Zaterdag 11 mei 2019 11:00Kleine Zaal
    • Vänskä & Gavrylyuk: Pastorale en pianogeweld

      Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
      Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
      Beethoven, Rachmaninoff, Saariaho
      Saariaho Ciel d'hiver
      Rachmaninoff Eerste pianoconcert in fis, op. 1
      Beethoven Zesde symfonie in F, op. 68 'Pastorale'
      Zaterdag 11 mei 2019 14:15Grote Zaal

  • Zondag 12 mei 2019


    • Jubileumconcert Symfonieorkest Bellitoni 40 jaar

      Symfonieorkest Bellitoni, Jurjen Hempel (dirigent), Paolo Giacometti (piano)
      Symfonieorkest Bellitoni, Jurjen Hempel (dirigent), Paolo Giacometti (piano)
      Prokofjev, Rachmaninoff, Ljadov
      Ljadov Kikimora, op. 63
      Rachmaninoff Derde pianoconcert in d, op. 30
      Prokofjev Vierde symfonie (tweede versie) in C, op. 112
      Zondag 12 mei 2019 14:15Grote Zaal
    • Meesterpianist Grigory Sokolov: poëtische vrijheid

      Grigory Sokolov (piano)
      Grigory Sokolov (piano)
      Debussy, Rachmaninoff, Chopin
      Beethoven Derde sonate in C, op. 2, nr. 3
      Beethoven Elf bagatellen, op. 119
      Brahms Sechs Klavierstücke, op. 118
      Brahms Vier Klavierstücke, op. 119
      Schubert Impromptu in As gr.t. (uit 'Vier Impromptus', D 935)
      Rameau Le Rappel des oiseaux in e
      Chopin Mazurka in a (uit 'Vier mazurka's', op. 68)
      Brahms Andante non troppo e con molto espressione, nr. 2 (uit 'Drei Intermezzi', op. 117)
      Rachmaninoff Prelude in gis, nr. 12 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
      Debussy Des pas sur la neige (uit 'Préludes I', L. 117)
      Zondag 12 mei 2019 20:15Grote Zaal

  • Woensdag 22 mei 2019


    • Gratis Lunchconcert

      Thorwald Jørgensen (theremin), Kamilla Bystrova (piano)
      Thorwald Jørgensen (theremin), Kamilla Bystrova (piano)
      Aljabjev, Rachmaninoff, Auerbach
      Cassadó Requiebros
      Auerbach Adagio (uit 'Tien preludes')
      Auerbach Allegro appassionato (uit 'Tien preludes')
      Auerbach Andante nostalgico (uit 'Tien preludes')
      Auerbach Adagio sognando (uit 'Tien preludes')
      Rachmaninoff Vocalise, op. 34, nr. 14
      Aljabjev De nachtegaal
      Woensdag 22 mei 2019 12:30Kleine Zaal

  • Donderdag 25 juli 2019


    • Australian Youth Orchestra & Jan Lisiecki: Rachmaninoff

      The Australian Youth Orchestra, Krzysztof Urbański (dirigent), Jan Lisiecki (piano)
      The Australian Youth Orchestra, Krzysztof Urbański (dirigent), Jan Lisiecki (piano)
      Dvořák, Rachmaninoff, Glinka
      Glinka Ouverture (uit 'Roeslan en Ljoedmila')
      Rachmaninoff Tweede pianoconcert in c, op. 18
      Dvořák Zevende symfonie in d, op. 70
      Donderdag 25 juli 2019 20:00Grote Zaal Vanaf € 22,00
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.