Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op maandag 17 december 2018

108 concerten vanaf dinsdag 18 december 2018


  • Zondag 23 december 2018


    • Groot Omroepkoor in Haydns Die Schöpfung

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Leonardo García Alarcón (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Leonardo García Alarcón (dirigent), Elsa Benoit (sopraan), Sebastian Kohlhepp (tenor), Daniel Schmutzhard (bas)
      Haydn
      Haydn Die Vorstellung des Chaos (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn Mit Staunen sieht das Wunderwerk (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn Und Gott sprach: Es sammle sich das Wasser (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn Nun beut die Flur das frische Grün (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn In vollem Glanze steiget jetzt die Sonne (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn Die Himmel erzählen die Ehre Gottes (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn In holder Anmut stehn (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn Der Herr ist gross in seiner Macht (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn Mit Würd und Hoheit angetan (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn Chor-Terzett-Chor (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn Holde Gattin, dir zur Seite (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn O glücklich Paar, und glücklich immerfort (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Haydn Singt dem Herrn alle Stimmen (uit 'Die Schöpfung', Hob. XXI: 2)
      Zondag 23 december 2018 11:00Grote Zaal

  • Zondag 30 december 2018


    • Oxalys speelt trio’s van Bruch en Schumann

      Oxalys, Nathalie Lefèvre (klarinet), Elisabeth Smalt (altviool)
      Oxalys, Nathalie Lefèvre (klarinet), Elisabeth Smalt (altviool), Lucas Blondeel (piano)
      Juon, R. Schumann, Bruch
      Bruch Acht Stücke, op. 83
      R. Schumann Märchenerzählungen, op. 132
      Juon Elegie: Andante cantabile (uit 'Trio-Miniaturen', op. 18a, op. 24)
      Zondag 30 december 2018 11:00Kleine Zaal

  • Zondag 6 januari 2019


    • Liza Ferschtman in Amerikaans concert: Barber & Bernstein

      Orchestre Philharmonique Royal de Liège , Christian Arming (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
      Orchestre Philharmonique Royal de Liège , Christian Arming (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
      Bernstein, Barber, Copland
      Copland Fanfare for the Common Man
      Barber Vioolconcert, op. 14
      Bernstein Symphonic Dances (uit 'West Side Story')
      Zondag 6 januari 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 13 januari 2019


    • Sharon Kam in Mozarts Klarinetconcert

      Württembergisches Kammerorchester Heilbronn, Case Scaglione (dirigent), Sharon Kam (klarinet)
      Württembergisches Kammerorchester Heilbronn, Case Scaglione (dirigent), Sharon Kam (klarinet)
      Rota, Mozart, Holst
      Holst St. Paul's Suite, op. 29, nr. 2, H. 118
      Mozart Klarinetconcert in A, KV 622
      Rota Concerto per archi
      Zondag 13 januari 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 20 januari 2019


    • Tsjaikovski’s Rococo-variaties en Rimski-Korsakovs Sheherazade

      Rotterdams Philharmonisch Orkest, Elim Chan (dirigent), Pablo Ferrández (cello)
      Rotterdams Philharmonisch Orkest, Elim Chan (dirigent), Pablo Ferrández (cello)
      Rimski-Korsakov, Tsjaikovski
      Tsjaikovski Rococo-variaties in A, op. 33
      Rimski-Korsakov Sheherazade, op. 35 'Symfonische suite naar Duizend-en-een-nacht'
      Zondag 20 januari 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 27 januari 2019


    • De Waart en Brautigam met Bosmans en Brahms

      Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
      Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
      Brahms, Bosmans
      Bosmans Concertino
      Brahms Derde symfonie in F, op. 90
      Zondag 27 januari 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 3 februari 2019


    • Fris en energiek: Lisa Jacobs in Mendelssohns Vioolconcert

      Bremer Philharmoniker, Julia Jones (dirigent), Lisa Jacobs (viool)
      Bremer Philharmoniker, Julia Jones (dirigent), Lisa Jacobs (viool)
      Locatelli, Schubert, Mendelssohn
      Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
      Schubert Derde symfonie in D, D 200
      Locatelli Concerto nr. 1 in D gr.t. (uit 'L'arte del violino', op. 3)
      Zondag 3 februari 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 10 februari 2019


    • Edo de Waart leidt Bruckners ‘Grote Mis’

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Edo de Waart (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Edo de Waart (dirigent), Anita Hartig (sopraan), Helena Rasker (alt), Sebastian Kohlhepp (tenor), Tareq Nazmi (bas)
      Bruckner
      Bruckner Derde mis in f, WAB 28 'Grote'
      Zondag 10 februari 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 17 februari 2019


    • Ray Chen in Tartini, Tsjaikovski’s Souvenir de Florence  

      Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Ray Chen (viool)
      Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Ray Chen (viool)
      Tsjaikovski, Tartini
      Tartini Sonate in g, Bg. 5 'Duivelstriller' (arr. F. Kreisler)
      Tsjaikovski Souvenir de Florence in d, op. 70
      Zondag 17 februari 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 3 maart 2019


    • Britse zondagochtend: Markus Stenz dirigeert Elgar en Walton

      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
      Walton, Elgar
      Elgar Chanson de matin, op. 15, nr. 2
      Elgar Chanson de nuit, op. 15, nr. 1
      Walton Eerste symfonie
      Zondag 3 maart 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 10 maart 2019


    • Groot Omroepkoor en Lavinia Meijer à la française

      Groot Omroepkoor, Gijs Leenaars (dirigent), Lavinia Meijer (harp)
      Groot Omroepkoor, Gijs Leenaars (dirigent), Lavinia Meijer (harp)
      Duruflé, Debussy, Satie
      Fauré Madrigal, op. 35
      Daniel-Lesur Le cantique des cantiques
      Satie Eerste gnossienne
      Satie Vijfde gnossienne
      Debussy Clair de lune (uit 'Suite bergamasque', L. 75)
      Debussy Trois chansons de Charles d'Orléans
      Duruflé Quatre Motets sur des thèmes Grégoriens, op. 10
      Zondag 10 maart 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 17 maart 2019


    • Cremona Kwartet in Schuberts Rosamunde

      Cremona Kwartet
      Cremona Kwartet
      Mozart, Schubert, Webern
      Webern Langsamer Satz
      Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
      Mozart Adagio (uit 'Strijkkwartet in D', KV 499 'Hoffmeister')
      Zondag 17 maart 2019 11:00Kleine Zaal

  • Zondag 24 maart 2019


    • Beethovens Eroica en Mendelssohns 'Meeresstille'

      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
      Beethoven, Mendelssohn
      Mendelssohn Ouverture 'Meeresstille und glückliche Fahrt', op. 27
      Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
      Zondag 24 maart 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 31 maart 2019


    • Familieconcert: Jacques Vriens' Assepoester (6+)

      philharmonie zuidnederland, Het Laagland, Arjan Tien (dirigent)
      philharmonie zuidnederland, Het Laagland, Arjan Tien (dirigent), Jacques Vriens (verteller), Lore Dijkman (Assepoester), David Lucieer (Prins/Stiefmoeder), Marieke Giebels (Assepester), Eva van der Post (Assepester), Lennart Monaster (regie), Joris Nassenstein (regie)
      Prokofjev
      Prokofjev selectie (uit 'Assepoester', op. 87)
      Zondag 31 maart 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 7 april 2019


    • Trio Feldmann-Berthaud-Steckel: Beethoven

      Tobias Feldmann (viool), Lise Berthaud (altviool), Julian Steckel (cello)
      Tobias Feldmann (viool), Lise Berthaud (altviool), Julian Steckel (cello)
      Françaix, Beethoven
      Beethoven Strijktrio in Es, op. 3
      Françaix Strijktrio in C
      Zondag 7 april 2019 11:00Kleine Zaal

  • Zondag 14 april 2019


    • Boris Giltburg met Sjostakovitsj, Prokofjev en Rachmaninoff

      Boris Giltburg (piano)
      Boris Giltburg (piano)
      Prokofjev, Sjostakovitsj, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Prelude in D, nr. 4 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in As, nr. 8 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in c, nr. 7 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Sjostakovitsj Derde strijkkwartet in F, op. 73 (arr. B. Giltburg)
      Prokofjev Derde sonate in a, op. 28
      Rachmaninoff Prelude in G, nr. 5 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
      Rachmaninoff Etude-tableau in a, nr. 6 (uit 'Etudes-tableaux', op. 39)
      Zondag 14 april 2019 11:00Kleine Zaal

  • Zondag 21 april 2019


    • Concerto Köln viert Pasen: Bachs Brandenburgse concerten

      Concerto Köln, Evgeny Sviridov (viool/leiding), Cordula Breuer (blokfluit/traverso)
      Concerto Köln, Evgeny Sviridov (viool/leiding), Cordula Breuer (blokfluit/traverso), Wolfgang Dey (blokfluit), Wiebke Weidanz (klavecimbel)
      Geminiani, J.S. Bach, Vivaldi
      Vivaldi Concert in A, RV 158 'concerto ripieno'
      J.S. Bach Vierde Brandenburgse concert in G, BWV 1049
      Geminiani Concerto grosso in D, opus 3, nr. 1
      J.S. Bach Vijfde Brandenburgse concert in D, BWV 1050
      J.S. Bach Badinerie (uit 'Tweede orkestsuite in b kl. t. ), BWV 1067
      Zondag 21 april 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 28 april 2019


    • Markus Stenz leidt Mahlers Das Lied von der Erde

      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Wiebke Lehmkuhl (alt)
      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Wiebke Lehmkuhl (alt), Burkhard Fritz (tenor)
      Mahler
      Mahler Das Lied von der Erde
      Zondag 28 april 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 5 mei 2019


    • Ronald Brautigam in Beethovens Vijfde pianoconcert

      Concertgebouw Kamerorkest, Ronald Brautigam (piano), Michael Waterman (viool/leiding)
      Concertgebouw Kamerorkest, Ronald Brautigam (piano), Michael Waterman (viool/leiding)
      Beethoven, Van Bree
      Van Bree Allegro voor vier strijkkwartetten
      Beethoven Vijfde pianoconcert in Es, op. 73 (arr. M. Waterman)
      Zondag 5 mei 2019 11:00Grote Zaal

  • Zondag 12 mei 2019


    • Quirine Viersen en Thomas Beijer in Mendelssohn

      Quirine Viersen (cello), Thomas Beijer (piano)
      Quirine Viersen (cello), Thomas Beijer (piano)
      Chopin, Mendelssohn, Janáček
      Beethoven Variaties in Es op 'Bei Männern, welche Liebe fühlen' (uit 'Die Zauberflöte', KV 620) van Mozart, WOO 46
      Janáček Pohádka ('Een sprookje'), JW 7/5
      Mendelssohn Tweede sonate in D, op. 58
      Chopin Largo (uit 'Sonate in g', op. 65)
      Zondag 12 mei 2019 11:00Kleine Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.