Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op maandag 17 december 2018

51 concerten vanaf dinsdag 18 december 2018


  • Zaterdag 22 december 2018


    • Mozart met Marc Minkowski

      Les Musiciens du Louvre, Marc Minkowski (dirigent), Ana Maria Labin (sopraan)
      Les Musiciens du Louvre, Marc Minkowski (dirigent), Ana Maria Labin (sopraan), Ambroisine Bré (mezzosopraan), Owen Willetts (countertenor), Stanislas de Barbeyrac (tenor), Norman Patzke (bas), Sydney Fierro (bas), Constance Malta-Bey (sopraan), Léa Frouté (mezzosopraan), Sophie Garbisu (sopraan), Marie-Andrée Bouchard Lesieur (alt), François Pardailhé (tenor), Antoine Foulon (bas)
      Mozart, Händel
      Händel Ode auf St. Caecilia, KV 592 (ork. W. Mozart)
      Mozart Mis in c, KV 427
      Zaterdag 22 december 2018 14:15Grote Zaal

  • Zaterdag 12 januari 2019


    • Vasily Petrenko over leven en overleven: Brahms en Sjostakovitsj

      Radio Filharmonisch Orkest, Vasily Petrenko (dirigent), Alina Ibragimova (viool)
      Radio Filharmonisch Orkest, Vasily Petrenko (dirigent), Alina Ibragimova (viool), Anatoli Sivko
      Brahms, Sjostakovitsj, Oestvolskaja
      Oestvolskaja De droom van Stepan Razin
      Sjostakovitsj Tweede vioolconcert, op. 129
      Brahms Eerste symfonie in c, op. 68
      Zaterdag 12 januari 2019 14:15Grote Zaal

  • Zaterdag 19 januari 2019


    • Andriessen, Agamemnon en het sterrenstof van Unsuk Chin

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nationaal Jeugdkoor
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Nationaal Jeugdkoor, JoAnn Falletta (dirigent), Martina Batič (koordirigent), Wilma ten Wolde (koordirigent)
      Chin, L. Andriessen, Debussy
      Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune, L. 86
      L. Andriessen Agamemnon
      Chin Le chant des enfants des étoiles
      Zaterdag 19 januari 2019 14:15Grote Zaal

  • Zaterdag 26 januari 2019


    • Uit Händels schaduw: Vivaldi, D'Astorga en Bononcini

      Coro e Orchestra Ghislieri, Giulio Prandi (dirigent), Silvia Frigato (sopraan)
      Coro e Orchestra Ghislieri, Giulio Prandi (dirigent), Silvia Frigato (sopraan), José Maria Lo Monaco (alt), Rafaele Giordani (tenor), Matteo Bellotto (bas)
      Händel, Bononcini , D'Astorga
      Vivaldi Sonata a 4 al Santo Sepolcro in Es, RV 130
      D'Astorga Stabat Mater
      Bononcini Anthem for the funeral of the Duke of Marlborough
      Händel Dixit Dominus, HWV 232
      Zaterdag 26 januari 2019 14:15Grote Zaal

  • Zaterdag 2 februari 2019


    • Goebaidoelina's Offertorium en Brahms' Vierde symfonie

      Radio Filharmonisch Orkest, James Gaffigan (dirigent), Simone Lamsma (viool)
      Radio Filharmonisch Orkest, James Gaffigan (dirigent), Simone Lamsma (viool)
      Brahms, Goebaidoelina
      Goebaidoelina Offertorium, concert voor viool en orkest
      Brahms Vierde symfonie in e, op. 98
      Zaterdag 2 februari 2019 14:15Grote Zaal

  • Zaterdag 9 februari 2019


    • Vivaldi op de Olympische Spelen: de opera L'Olimpiade

      La Cetra, Barockorchester & Vokalensemble Basel, Andrea Marcon (dirigent), David Hansen (countertenor, Megacle)
      La Cetra, Barockorchester & Vokalensemble Basel, Andrea Marcon (dirigent), David Hansen (countertenor, Megacle), Carlos Mena (countertenor), Vasilisa Berzhanskaya (alt), Anna Aglatova (mezzosopraan), Federica Carnevale (alt), José Coca Loza (bariton), Sergio Foresti (bas)
      Vivaldi
      Vivaldi L'Olimpiade, RV 725
      Zaterdag 9 februari 2019 13:00Grote Zaal

  • Zaterdag 16 februari 2019


    • Liederen en dansen van de dood: Moesorgski en Verdi

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Kinderen uit het Nationaal Kinderkoor en Nationaal Jongenskoor
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Kinderen uit het Nationaal Kinderkoor en Nationaal Jongenskoor , Xian Zhang (dirigent), Michael Gläser (koordirigent), Irene Verburg (koordirigent), Dmitry Ulyanov (bas), Lisette Bolle (sopraan)
      Verdi, Moesorgski, Whitley
      Whitley Speak out
      Moesorgski Liederen en dansen van de dood (arr. D. Sjostakovitsj)
      Verdi Quattro pezzi sacri
      Zaterdag 16 februari 2019 14:15Grote Zaal

  • Zaterdag 2 maart 2019


    • Sacraal theater: Kaïn en Abel

      B'Rock Orchestra, René Jacobs (dirigent), Brigitte Christensen (sopraan)
      B'Rock Orchestra, René Jacobs (dirigent), Brigitte Christensen (sopraan), Kristina Hammarström (mezzosopraan), Olivia Vermeulen (mezzosopraan), Benno Schachtner (countertenor, Voce di Dio), Thomas Walker (tenor, Adam), Robert Gleadow (bas)
      A. Scarlatti
      A. Scarlatti Cain overo Il primo omicidio
      Zaterdag 2 maart 2019 13:30Grote Zaal

  • Zaterdag 9 maart 2019


    • Bartók, Beethoven en geestesverwanten

      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Tabea Zimmermann (altviool)
      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Tabea Zimmermann (altviool)
      Beethoven, Kurtág, Bartók
      Zimmermann Sinfonie in einem Satz
      Bartók Altvioolconcert, Sz. 120
      Kurtág Petite musique solennelle - En hommage à Pierre Boulez 90
      Beethoven Vierde symfonie in Bes, op. 60
      Zaterdag 9 maart 2019 14:15Grote Zaal

  • Zaterdag 16 maart 2019


    • Geisers, fjorden en de Russische connectie: Thorvaldsdottir, Sibelius en Rachmaninoff

      Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Sergei Khachatryan (viool)
      Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Sergei Khachatryan (viool)
      Rachmaninoff, Sibelius, Thorvaldsdottir
      Thorvaldsdottir Aeriality
      Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
      Rachmaninoff Eerste symfonie in d, op. 13
      Zaterdag 16 maart 2019 14:15Grote Zaal

  • Zaterdag 23 maart 2019


    • Groot Omroepkoor: Wantenaar en Goebaidoelina

      Groot Omroepkoor, Philipp Ahmann (dirigent), Ivan Monighetti (cello)
      Groot Omroepkoor, Philipp Ahmann (dirigent), Ivan Monighetti (cello)
      Goebaidoelina, Tsjaikovski, Wantenaar
      Wantenaar Dit zijn de bleeke, bleeklichte weken (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee)
      Tsjaikovski Negen geestelijke koorwerken
      Goebaidoelina Sonnengesang
      Zaterdag 23 maart 2019 14:15Grote Zaal

  • Zaterdag 30 maart 2019


    • Raskatov en Tsjaikovski’s ‘Pathétique’

      Radio Filharmonisch Orkest, Otto Tausk (dirigent), Maria Milstein (viool)
      Radio Filharmonisch Orkest, Otto Tausk (dirigent), Maria Milstein (viool)
      Tsjaikovski, Raskatov
      Raskatov In excelsis
      Tsjaikovski Zesde symfonie in b, op. 74 'Pathétique'
      Zaterdag 30 maart 2019 14:15Grote Zaal

  • Zaterdag 6 april 2019


    • Pablo Heras-Casado dirigeert Stravinsky, Beethoven en Falla

      Asko| Schönberg , Mahler Chamber Orchestra, Pablo Heras-Casado (dirigent)
      Asko| Schönberg , Mahler Chamber Orchestra, Pablo Heras-Casado (dirigent), Alexander Melnikov (piano), Marina Heredia (mezzosopraan)
      Falla, Beethoven, Stravinsky
      Nas A horseless carriage (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met finianciële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
      Stravinsky Suite uit 'Pulcinella'
      Beethoven Eerste pianoconcert in C, op. 15
      Falla El amor brujo
      Zaterdag 6 april 2019 13:15Grote Zaal

  • Zaterdag 13 april 2019


    • Giancarlo Andretta dirigeert Verdi’s Nabucco

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Giancarlo Andretta (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Giancarlo Andretta (dirigent), Klaas-Jan de Groot (koordirigent), Franco Vassallo (bariton), Tatiana Serjan (sopraan), Iris van Wijnen (mezzosopraan), Giordano Lucà (tenor, Ismaele), John Relyea (bas), Jeannette van Schaik (sopraan), Fabricio Gori (tenor, Abdallo), Jasper Leever (bas)
      Verdi
      Verdi Nabucco
      Zaterdag 13 april 2019 13:30Grote Zaal

  • Zaterdag 20 april 2019


    • Nieuwe juwelen uit de barok: Colonna en Giorgi

      Cappella Mediterranea, Chœur de Chambre de Namur, Leonardo García Alarcón (dirigent)
      Cappella Mediterranea, Chœur de Chambre de Namur, Leonardo García Alarcón (dirigent), Mariana Flores (sopraan), Julie Roset (sopraan), Carlo Vistoli (countertenor), Valerio Contaldo (tenor), Alejandro Meerapfel (bas)
      Giorgi, Colonna
      Colonna Mis in e
      Colonna Dixit Dominus
      Colonna Sacre lamentazioni
      Giorgi Improprium expectavit
      Giorgi Ave Maria
      Giorgi Dextera Domini
      Zaterdag 20 april 2019 14:15Grote Zaal

  • Zaterdag 4 mei 2019


    • René Jacobs dirigeert Beethovens Missa solemnis

      Freiburger Barockorchester, RIAS Kammerchor, René Jacobs (dirigent)
      Freiburger Barockorchester, RIAS Kammerchor, René Jacobs (dirigent), Polina Pastirchak (sopraan), Sophie Harmsen (alt), Steve Davislim (tenor), Johannes Weisser (bas)
      Beethoven
      Beethoven Missa solemnis in D, op. 123
      Zaterdag 4 mei 2019 14:15Grote Zaal

  • Zaterdag 11 mei 2019


    • Vänskä & Gavrylyuk: Pastorale en pianogeweld

      Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
      Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
      Beethoven, Rachmaninoff, Saariaho
      Saariaho Ciel d'hiver
      Rachmaninoff Eerste pianoconcert in fis, op. 1
      Beethoven Zesde symfonie in F, op. 68 'Pastorale'
      Zaterdag 11 mei 2019 14:15Grote Zaal

  • Zaterdag 18 mei 2019


    • Grenzen voorbij: drie premières door Ensemble Musikfabrik

      Ensemble Musikfabrik, Emilio Pomàrico (dirigent), Marco Blaauw (trompet)
      Ensemble Musikfabrik, Emilio Pomàrico (dirigent), Marco Blaauw (trompet)
      Chin, Hirs, Bauckholt
      Germanus Im Vortex (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee. Mede mogelijk gemaakt door de BankGiro Loterij en het Prins Bernhard Cultuurfonds)
      Saunders Bite
      Bauckholt Schlammflocke
      Hirs nieuw werk (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee. Mede mogelijk gemaakt door de BankGiro Loterij en het Prins Bernhard Cultuurfonds)
      Chin Gougalon 'Scenes from a street theatre'
      Zaterdag 18 mei 2019 14:15Grote Zaal

  • Zaterdag 25 mei 2019


    • Uit Tsjechië: Martinů en Dvořák

      Rotterdams Philharmonisch Orkest, Manfred Honeck (dirigent), Frank Peter Zimmermann (viool)
      Rotterdams Philharmonisch Orkest, Manfred Honeck (dirigent), Frank Peter Zimmermann (viool)
      Dvořák, Martinů, Dvořák / Honeck
      Dvořák / Honeck Rosalka-fantasie
      Martinů Tweede vioolconcert, H. 293
      Dvořák Achtste symfonie in G, op. 88
      Zaterdag 25 mei 2019 14:15Grote Zaal Vanaf € 35,99

  • Zaterdag 1 juni 2019


    • Schrekers amorele wereld: Die Gezeichneten

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Peter Dijkstra (koordirigent), Michael Kupfer-Radecky (bariton), Markus Eiche (bariton), Steven Humes (bas), Allison Oakes (sopraan), Marco Jentzsch (tenor, Alviano Salvago), Lars Terray (bas), José Kamminga (mezzosopraan), Tanja Obalski (sopraan), Lucas van Lierop (tenor, Jüngling), Jeff Martin (tenor, Guidobald), Emilio Pons (tenor, Menaldo Negroni), Gurgen Baveyan (bariton), Miljenko Turk (bariton), Thilo Dahlmann (bariton), Nikki Treurniet (sopraan), Gala El Hadidi (mezzosopraan), Denzil Delaere (tenor, Pietro), Wiebe-Pier Cnossen (bariton), Jeannette van Schaik (sopraan), Leon van Liere (tenor, 1. Senator/1. Bürger/3. Jüngling), Henk Neven (bariton), Martijn Sanders (bariton), Ruben Budding (jongenssopraan, Das kind)
      Schreker
      Schreker Die Gezeichneten
      Zaterdag 1 juni 2019 13:00Grote Zaal Vanaf € 59,64
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.