Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

1 concert op woensdag 19 december 2018


  • Woensdag 19 december 2018


    • Rising Stars: bariton Josep-Ramon Olivé

      Josep-Ramon Olivé (bariton), Ian Tindale (piano)
      Josep-Ramon Olivé (bariton), Ian Tindale (piano)
      Toldrà, R. Strauss, Mahler
      Schubert Ganymed, D 544
      Schubert An mein Herz, D 860
      Schubert Du bist die Ruh, D 776
      Schubert An die Leier, D 737
      Schubert Die Götter Griechenlands, D 677
      Schubert Auf der Bruck, D 853
      Korngold Vier Lieder des Abschieds, op. 14
      García-Tomás Chansons trouvées (In opdracht van L’Auditori Barcelona, Palau de la Música Catalana en de European Concert Hall Organisation)
      Mahler Lieder eines fahrenden Gesellen
      R. Strauss Morgen, nr. 4 (uit 'Vier Lieder', op. 27)
      R. Strauss Heimliche Aufforderung, nr. 3 (uit 'Vier Lieder', op. 27)
      R. Strauss Die Nacht, nr. 3 (uit 'Acht Gedichte aus Letzte Blätter', op. 10)
      R. Strauss Wie sollten wir geheim sie halten, nr. 4 (uit 'Sechs Lieder aus Lotosblätter', op. 19)
      Toldrà Vinyes verdes vora el mar
      Woensdag 19 december 2018 20:15Kleine Zaal

25 concerten vanaf donderdag 20 december 2018


  • Zondag 20 januari 2019


    • VU-Orkest speelt Mendelssohn, Strauss en Mahler 5

      VU-Orkest, Joost Smeets (dirigent), Charlotte Janssen (sopraan)
      VU-Orkest, Joost Smeets (dirigent), Charlotte Janssen (sopraan)
      Mahler, R. Strauss, Mendelssohn
      Mendelssohn Ouverture 'Die Hebriden', op. 26
      R. Strauss Vier letzte Lieder, op. 150
      Mahler Vijfde symfonie in cis
      Zondag 20 januari 2019 20:15Grote Zaal

  • Zaterdag 23 februari 2019


    • Mahlers Achtste symfonie onder leiding van Marc Albrecht

      Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Camilla Nylund (sopraan)
      Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Camilla Nylund (sopraan), Ailish Tynan (sopraan), Regula Mühlemann (sopraan), Janina Baechle (alt), Helena Rasker (alt), Klaus Florian Vogt (tenor), Tommi Hakala (bariton), Ain Anger (bas), WDR Rundfunkchor Köln, London Symphony Chorus, MDR Rundfunkchor Leipzig, Knabenchor Hannover, Koorschool St. Bavo
      Mahler
      Mahler Achtste symfonie in Es 'Symphonie der Tausend'
      Zaterdag 23 februari 2019 20:15Grote Zaal

  • Zondag 24 februari 2019


    • Mahlers Achtste symfonie onder leiding van Marc Albrecht

      Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Camilla Nylund (sopraan)
      Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Camilla Nylund (sopraan), Ailish Tynan (sopraan), Regula Mühlemann (sopraan), Janina Baechle (alt), Helena Rasker (alt), Klaus Florian Vogt (tenor), Tommi Hakala (bariton), Ain Anger (bas), WDR Rundfunkchor Köln, London Symphony Chorus, MDR Rundfunkchor Leipzig, Knabenchor Hannover, Koorschool St. Bavo
      Mahler
      Mahler Achtste symfonie in Es 'Symphonie der Tausend'
      Zondag 24 februari 2019 14:15Grote Zaal

  • Zaterdag 23 maart 2019


    • Scherpdenkers: Aaltje van Zweden over troost in muziek

      Aaltje van Zweden (spreker), Nederlands Blazers Ensemble, Christianne Stotijn (mezzosopraan)
      Aaltje van Zweden (spreker), Nederlands Blazers Ensemble, Christianne Stotijn (mezzosopraan), Marcel Reijans (tenor)
      Mahler
      Mahler Das Lied von der Erde
      Zaterdag 23 maart 2019 20:15Kleine Zaal

  • Zondag 28 april 2019


    • Markus Stenz leidt Mahlers Das Lied von der Erde

      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Wiebke Lehmkuhl (alt)
      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Wiebke Lehmkuhl (alt), Burkhard Fritz (tenor)
      Mahler
      Mahler Das Lied von der Erde
      Zondag 28 april 2019 11:00Grote Zaal

  • Maandag 6 mei 2019


    • Sophie Bevan & Julius Drake: Schumann, Liszt, Berlioz en meer

      Sophie Bevan (sopraan), Julius Drake (piano)
      Sophie Bevan (sopraan), Julius Drake (piano)
      Mahler, R. Schumann, Berlioz
      C. Schumann Liebst du um Schönheit (uit 'Drei Lieder nach F. Rückert', op. 12)
      C. Schumann Sie liebten sich beide (uit 'Sechs Lieder', op. 13)
      C. Schumann Der Mond kommt still gegangen (uit 'Sechs Lieder', op. 13)
      C. Schumann Am Strande
      Fanny Mendelssohn Frühling (uit 'Sechs Lieder', op. 7)
      Fanny Mendelssohn Warum sind denn die Rosen so blass, op. 1, nr. 3
      Fanny Mendelssohn Nachtwanderer (uit 'Sechs Lieder', op. 7)
      Fanny Mendelssohn Bergeslust, op. 10, nr 5.
      Mendelssohn Die Liebende schreibt, nr. 3 (uit 'Sechs Lieder', op. 86)
      Mendelssohn Pagenlied (uit 'Zwei Gesänge')
      Mendelssohn Schilflied, nr. 4 (uit 'Sechs Lieder', op. 71)
      Mendelssohn Hexenlied (uit 'Zwölf Gesänge', op. 8)
      Chopin Sliczny chlopiec(Handsome Lad), nr. 8 (uit 'Zeventien Poolse liederen', op. 74)
      Chopin Melodya (Melody), nr. 9 (uit 'Zeventien Poolse liederen', op. 74)
      Chopin Piosnka litewska (Lithuanian Song), nr. 16 (uit 'Zeventien Poolse liederen', op. 74)
      Chopin Wojak (The Warrior), nr. 10 (uit 'Zeventien Poolse liederen', op. 74)
      Liszt Die stille Wasserrose, S. 321, LW N59
      Liszt Ihr Glocken von Marling
      Liszt Im Rhein, im schönen Strome
      Liszt Der du von dem Himmel bist
      Berlioz Villanelle, nr. 1 (uit 'Les nuits d'été', H 81, op. 7)
      Berlioz Petit Oiseau, op. 13, nr. 2
      Berlioz Le spectre de la rose, nr. 2 (uit 'Les nuits d'été', H 81, op. 7)
      Berlioz Zaïde, H 107, op. 19, nr. 1 'boléro'
      R. Schumann Widmung, nr. 1 (uit 'Myrthen', op. 25)
      R. Schumann Muttertraum, nr. 2 (uit 'Fünf Lieder', op. 40)
      R. Schumann Der Einsiedler, nr. 3 (uit 'Drei Gesänge', op. 83 )
      R. Schumann Aufträge, nr. 5 (uit 'Lieder und Gesänge', op. 77)
      Mahler Liebst du um Schönheit (uit 'Rückert-Lieder')
      Maandag 6 mei 2019 20:15Kleine Zaal

  • Donderdag 29 augustus 2019


    • Gustav Mahler Jugendorchester: Beethovens Eroica

      Gustav Mahler Jugendorchester, Herbert Blomstedt (dirigent), Christian Gerhaher (bariton)
      Gustav Mahler Jugendorchester, Herbert Blomstedt (dirigent), Christian Gerhaher (bariton)
      Beethoven, Mahler, R. Strauss
      R. Strauss Tod und Verklärung, op. 24
      Mahler Rückert-Lieder
      Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
      Donderdag 29 augustus 2019 20:00Grote Zaal Vanaf € 27,00

  • Zondag 15 september 2019


    • Noord Nederlands Orkest met Mahlers Vierde symfonie

      Noord Nederlands Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Eleanor Lyons (sopraan)
      Noord Nederlands Orkest, Michał Nesterowicz (dirigent), Eleanor Lyons (sopraan)
      Mahler
      Mahler Vierde symfonie in G
      Zondag 15 september 2019 11:00Grote Zaal Vanaf € 23,00

  • Vrijdag 8 november 2019


    • Scherpdenkers: Chazia Mourali & Cora Burggraaf

      Chazia Mourali (spreker), Cora Burggraaf (mezzosopraan), Thomas Beijer (piano)
      Chazia Mourali (spreker), Cora Burggraaf (mezzosopraan), Thomas Beijer (piano)
      Poulenc, Visman, Messiaen
      Berg Sieben frühe Lieder
      Mahler liederen
      Messiaen Trois mélodies, I/4
      Visman Liedjes van een man zonder ik
      Poulenc liederen
      Vrijdag 8 november 2019 20:15Kleine Zaal Vanaf € 23,00

  • Zondag 24 november 2019


    • Symfonieorkest De Philharmonie en Nederlands Concertkoor: Mahlers Tweede symfonie

      Symfonieorkest De Philharmonie, Nederlands Concertkoor, Stijn Berkouwer (dirigent)
      Symfonieorkest De Philharmonie, Nederlands Concertkoor, Stijn Berkouwer (dirigent), Hanneke de Wit (sopraan), Esther Kuiper (alt)
      Mahler
      Mahler Tweede symfonie in c 'Auferstehung'
      Zondag 24 november 2019 20:15Grote Zaal Vanaf € 30,00

  • Dinsdag 21 januari 2020


    • Ruby Hughes en Joseph Middleton: Mahler en Schumann

      Ruby Hughes (sopraan), Joseph Middleton (piano)
      Ruby Hughes (sopraan), Joseph Middleton (piano)
      Mahler, Britten, Ives
      Purcell Music For a While (uit 'Oedipus, King of Thebes') (arr. M. Tippett)
      Purcell O lead me to some peaceful gloom (uit 'Bonduca') (arr. M. Tippett)
      Purcell Thrice happy lovers (uit 'The Fairy Queen') (arr. M. Tippett)
      R. Schumann Träumerei, nr. 7 (uit 'Kinderszenen', op. 15)
      R. Schumann Frauenliebe und -leben, op. 42
      Ives Serenity
      Ives The Housatonic at Stockbridge
      Ives Songs My Mother Taught Me
      Britten Ca' the yowes, nr. 5 (uit 'Folk Song Arrangements, vol. 5 'British Isles'')
      Britten Come you not from Newcastle? (uit 'Folk Song Arrangements, vol. 3: British Isles')
      Britten At the mid hour of night (uit 'Folk Song Arrangements, vol. 4: Moore's Irish Melodies')
      Mahler Rückert-Lieder
      Dinsdag 21 januari 2020 20:15Kleine Zaal Vanaf € 31,00

  • Vrijdag 8 mei 2020


    • Mahlers Eerste symfonie - New York Philharmonic & Jaap van Zweden

      New York Philharmonic, Jaap van Zweden (dirigent), Roderick Williams (bariton)
      New York Philharmonic, Jaap van Zweden (dirigent), Roderick Williams (bariton)
      Mahler
      Mahler Lieder eines fahrenden Gesellen
      Mahler Eerste symfonie in D 'Titan'
      Vrijdag 8 mei 2020 20:15Grote Zaal Vanaf € 95,00
      Uitverkocht

  • Zaterdag 9 mei 2020


    • ZaterdagMatinee: Mahler en Larcher

      Radio Filharmonisch Orkest, Hannu Lintu (dirigent), Marianne Beate Kielland (mezzosopraan)
      Radio Filharmonisch Orkest, Hannu Lintu (dirigent), Marianne Beate Kielland (mezzosopraan), Markus Werba (bariton)
      Mahler, Larcher
      Larcher Derde symfonie (In opdracht van Het Concertgebouw Fonds voor NTR ZaterdagMatinee en Radio Filharmonisch Orkest)
      Mahler Des Knaben Wunderhorn
      Zaterdag 9 mei 2020 13:30Grote Zaal Vanaf € 37,00
    • Mahlers Tweede symfonie - New York Philharmonic & Jaap van Zweden

      New York Philharmonic, Groot Omroepkoor, Jaap van Zweden (dirigent)
      New York Philharmonic, Groot Omroepkoor, Jaap van Zweden (dirigent), Joélle Harvey (sopraan), Sasha Cooke (mezzosopraan)
      Mahler
      Mahler Tweede symfonie in c 'Auferstehung'
      Zaterdag 9 mei 2020 20:15Grote Zaal Vanaf € 95,00
      Uitverkocht

  • Zondag 10 mei 2020


    • Mahler Festival: Julius Drake, Fleur Barron en James Newby

      Fleur Barron (mezzosopraan), James Newby (bariton), Julius Drake (piano)
      Fleur Barron (mezzosopraan), James Newby (bariton), Julius Drake (piano)
      Mahler
      Mahler Im Lenz, nr. 1 (uit 'Lieder')
      Mahler Maitanz im Grünen, nr. 3 (uit 'Lieder')
      Mahler Winterlied, nr. 2 (uit 'Lieder')
      Mahler Frühlingsmorgen, nr. 1 (uit 'Lieder und Gesänge')
      Mahler Erinnerung, nr. 2 (uit 'Lieder und Gesänge')
      Mahler Hans und Grethe, nr. 3 (uit 'Lieder und Gesänge')
      Mahler Serenade aus Don Juan, nr. 4 (uit 'Lieder und Gesänge')
      Mahler Phantasie aus Don Juan, nr. 5 (uit 'Lieder und Gesänge')
      Mahler Lieder eines fahrenden Gesellen
      Mahler Rückert-Lieder
      Zondag 10 mei 2020 11:00Kleine Zaal Vanaf € 23,00
      Uitverkocht
    • Mahler Festival: Julius Drake, Fleur Barron en James Newby

      Fleur Barron (mezzosopraan), James Newby (bariton), Julius Drake (piano)
      Fleur Barron (mezzosopraan), James Newby (bariton), Julius Drake (piano)
      Mahler
      Mahler Im Lenz, nr. 1 (uit 'Lieder')
      Mahler Maitanz im Grünen, nr. 3 (uit 'Lieder')
      Mahler Winterlied, nr. 2 (uit 'Lieder')
      Mahler Frühlingsmorgen, nr. 1 (uit 'Lieder und Gesänge')
      Mahler Erinnerung, nr. 2 (uit 'Lieder und Gesänge')
      Mahler Hans und Grethe, nr. 3 (uit 'Lieder und Gesänge')
      Mahler Serenade aus Don Juan, nr. 4 (uit 'Lieder und Gesänge')
      Mahler Phantasie aus Don Juan, nr. 5 (uit 'Lieder und Gesänge')
      Mahler Lieder eines fahrenden Gesellen
      Mahler Rückert-Lieder
      Zondag 10 mei 2020 14:30Kleine Zaal Vanaf € 29,00
    • Mahlers Derde Symfonie - Koninklijk Concertgebouworkest

      Koninklijk Concertgebouworkest, Groot Omroepkoor, Nationaal Kinderkoor
      Koninklijk Concertgebouworkest, Groot Omroepkoor, Nationaal Kinderkoor, Myung-Whun Chung (dirigent), Gerhild Romberger (alt)
      Mahler
      Mahler Derde symfonie in d
      Zondag 10 mei 2020 20:15Grote Zaal Vanaf € 69,00
      Uitverkocht

  • Maandag 11 mei 2020


    • Mahlers Vierde symfonie - Berliner Philharmoniker & Kirill Petrenko

      Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko (dirigent), Christiane Karg (sopraan)
      Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko (dirigent), Christiane Karg (sopraan), Elisabeth Kulman (mezzosopraan)
      Mahler
      Mahler Rückert-Lieder
      Mahler Vierde symfonie in G
      Maandag 11 mei 2020 20:15Grote Zaal Vanaf € 95,00
      Uitverkocht

  • Dinsdag 12 mei 2020


    • Mahler Festival: Julius Drake, Barbara Kozelj en Milan Siljanov

      Barbara Kozelj (mezzosopraan), Milan Siljanov (bas-bariton), Julius Drake (piano)
      Barbara Kozelj (mezzosopraan), Milan Siljanov (bas-bariton), Julius Drake (piano)
      Mahler
      Mahler Der Schildwache Nachtlied (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
      Mahler Verlor'ne Müh (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
      Mahler Wer hat dies Liedlein erdacht (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
      Mahler Das himmlische Leben (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
      Mahler Trost im Unglück (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
      Mahler Das irdische Leben (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
      Mahler Urlicht (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
      Mahler Des Antonius von Padua Fischpredigt (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
      Mahler Rheinlegendchen (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
      Mahler Es sungen drei Engel (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
      Mahler Lob des hohen Verstandes (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
      Mahler Lied des Verfolgten im Turm (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
      Mahler Wo die schönen Trompeten blasen (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
      Mahler Revelge (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
      Mahler Der Tamboursg'sell (uit 'Des Knaben Wunderhorn')
      Dinsdag 12 mei 2020 14:30Kleine Zaal Vanaf € 29,00
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.