Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op woensdag 19 december 2018

36 concerten vanaf donderdag 20 december 2018


  • Dinsdag 8 januari 2019


    • Joshua Bell & Academy of St Martin in the Fields: Saint-Saëns

      Dinsdag 8 januari 2019 20:15Grote Zaal

      Academy of St Martin in the Fields, Joshua Bell (viool/leiding)
      Academy of St Martin in the Fields, Joshua Bell (viool/leiding)
      Bizet, Barber, Saint-Saëns
      Prokofjev Eerste symfonie in D, op. 25 'Klassieke'
      Saint-Saëns Vioolconcert nr. 3 in b, op. 61
      Barber Adagio for Strings, op. 11
      Bizet Symfonie in C

  • Zaterdag 19 januari 2019


    • Mozarts Symfonie nr. 41 ‘Jupiter’ en Celloconcert met Quirine Viersen

      Zaterdag 19 januari 2019 20:15Grote Zaal

      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Quirine Viersen (cello)
      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Quirine Viersen (cello)
      Rachmaninoff, Mozart, Prokofjev
      Prokofjev Eerste symfonie in D, op. 25 'Klassieke'
      Mozart Tweede fluitconcert (gearrangeerd voor cello) in D, KV 314
      Rachmaninoff Vocalise, op. 34 (arr. M. Van Prooijen)
      Mozart Symfonie nr. 41 in C, KV 551 'Jupiter'

  • Zondag 20 januari 2019


    • Familieconcert: Peter en de wolf (6+)

      Zondag 20 januari 2019 13:30Kleine Zaal

      Mariya Semotyuk (fluit), Arno Piters (klarinet), Nicoline Alt (hobo)
      Mariya Semotyuk (fluit), Arno Piters (klarinet), Nicoline Alt (hobo), Fons Verspaandonk (hoorn), Ronald Karten (fagot), Sofie Habets (actrice), Jacob de Groot (acteur), Paul Knieriem (regie)
      Prokofjev
      Prokofjev Peter en de wolf, op. 67
    • Familieconcert: Peter en de wolf (6+)

      Zondag 20 januari 2019 15:30Kleine Zaal

      Mariya Semotyuk (fluit), Arno Piters (klarinet), Nicoline Alt (hobo)
      Mariya Semotyuk (fluit), Arno Piters (klarinet), Nicoline Alt (hobo), Fons Verspaandonk (hoorn), Ronald Karten (fagot), Sofie Habets (actrice), Jacob de Groot (acteur), Paul Knieriem (regie)
      Prokofjev
      Prokofjev Peter en de wolf, op. 67

  • Maandag 21 januari 2019


    • Mozarts Symfonie nr. 41 ‘Jupiter’ en Celloconcert met Quirine Viersen

      Maandag 21 januari 2019 20:15Grote Zaal

      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Quirine Viersen (cello)
      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Quirine Viersen (cello)
      Rachmaninoff, Mozart, Prokofjev
      Prokofjev Eerste symfonie in D, op. 25 'Klassieke'
      Mozart Tweede fluitconcert (gearrangeerd voor cello) in D, KV 314
      Rachmaninoff Vocalise, op. 34 (arr. M. Van Prooijen)
      Mozart Symfonie nr. 41 in C, KV 551 'Jupiter'

  • Zondag 27 januari 2019


    • Meesterpianist Alexander Gavrylyuk: diepzinnige romantiek

      Zondag 27 januari 2019 20:15Grote Zaal

      Alexander Gavrylyuk (piano)
      Alexander Gavrylyuk (piano)
      J.S. Bach, R. Schumann, Prokofjev
      Mozart Sonate in C in C, KV 330
      Chopin Ballade nr. 2 in F, op. 38
      Liszt Après une lecture du Dante, Fantasia quasi Sonata
      Rachmaninoff Prelude in Ges, nr. 10 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in Es, nr. 6 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in gis, nr. 12 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
      Prokofjev Sonate nr. 7 in Bes, op. 83
      R. Schumann Vom fremden Ländern und Menschen, nr. 1 (uit 'Kinderszenen', op. 15)
      J.S. Bach Andante (uit 'Italiaans concert', BWV 971 'Concerto nach Italiänischem Gusto')

  • Donderdag 14 februari 2019


    • Valentine Classics at the Movies

      Donderdag 14 februari 2019 20:15Grote Zaal

      Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano)
      Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano), Harry Piekema (presentator)
      Brahms, Bizet, Prokofjev
      Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
      Black James Bond Medley
      Gershwin Rhapsody in Blue
      Bernstein Ouverture (uit 'West Side Story')
      Rachmaninoff Adagio sostenuto (uit 'Pianoconcert nr. 2 in c', op. 18)
      Prokofjev Montagues en Capulets (uit 'Tweede suite Romeo en Julia', op. 64ter)
      Prokofjev De dood van Julia (uit 'Derde suite Romeo en Julia', op. 101)
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Brahms Vijfde Hongaarse dans in fis, WoO 1
    • Valentine Classics at the Movies (VIP)

      Donderdag 14 februari 2019 20:15Grote Zaal

      Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano)
      Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano), Harry Piekema (presentator)
      Bizet, Prokofjev, Rachmaninoff
      Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
      Black James Bond Medley
      Gershwin Rhapsody in Blue
      Bernstein Prologue (uit 'West Side Story') (arr. M. Peress)
      Rachmaninoff Adagio sostenuto (uit 'Pianoconcert nr. 2 in c', op. 18)
      Prokofjev Montagues en Capulets (uit 'Tweede suite Romeo en Julia', op. 64ter)
      Prokofjev De dood van Julia (uit 'Derde suite Romeo en Julia', op. 101)
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')

  • Maandag 25 februari 2019


    • Nederlands Studenten Orkest met Maria Milstein en Sjostakovitsj’ Zevende

      Maandag 25 februari 2019 20:15Grote Zaal

      Nederlands Studenten Orkest, Arjan Tien (dirigent), Maria Milstein (viool)
      Nederlands Studenten Orkest, Arjan Tien (dirigent), Maria Milstein (viool), Hawar Tawfiq
      Sjostakovitsj, Prokofjev, Tawfiq
      Tawfiq nieuw werk (In opdracht van het Nederlands Studenten Orkest)
      Prokofjev Vioolconcert nr. 1 in D, op. 19
      Sjostakovitsj Symfonie nr. 7 in C, op. 60 'Leningrad'

  • Woensdag 27 maart 2019


    • Gratis Lunchconcert

      Woensdag 27 maart 2019 12:30Kleine Zaal

      Studenten van het Utrechts Conservatorium, Elise van Etten (sopraan), Violetta Adamova (viool)
      Studenten van het Utrechts Conservatorium, Elise van Etten (sopraan), Violetta Adamova (viool), Yulia Gubaidulina (viool), Damiano Rizzato (dwarsfluit), Léa Hemmerlin (klarinet), Phaedra Kalogerakou (altviool), Laia Terré (cello), Clio Panagiotopoulou (cello), Eline Verkuijl (piano), Stephanie Lauwrencia Christianto (piano)
      Weber, Schubert, Prokofjev
      Prokofjev Allegro sostenuto (uit 'Tweede strijkkwartet in F', op. 92 'op Kabardische thema's')
      Schubert Der Hirt auf dem Felsen, D 965
      Weber Allegro moderato (uit 'Trio in g', op. 63, J 259)

  • Zondag 31 maart 2019


    • Familieconcert: Jacques Vriens' Assepoester (6+)

      Zondag 31 maart 2019 11:00Grote Zaal

      philharmonie zuidnederland, Het Laagland, Arjan Tien (dirigent)
      philharmonie zuidnederland, Het Laagland, Arjan Tien (dirigent), Jacques Vriens (verteller), Lore Dijkman (Assepoester), David Lucieer (Prins/Stiefmoeder), Marieke Giebels (Assepester), Eva van der Post (Assepester), Lennart Monaster (regie), Joris Nassenstein (regie)
      Prokofjev
      Prokofjev selectie (uit 'Assepoester', op. 87)

  • Zondag 14 april 2019


    • Boris Giltburg met Sjostakovitsj, Prokofjev en Rachmaninoff

      Zondag 14 april 2019 11:00Kleine Zaal

      Boris Giltburg (piano)
      Boris Giltburg (piano)
      Prokofjev, Sjostakovitsj, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Prelude in D, nr. 4 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in As, nr. 8 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in c, nr. 7 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Sjostakovitsj Derde strijkkwartet in F, op. 73 (arr. B. Giltburg)
      Prokofjev Sonate nr. 3 in a, op. 28
      Rachmaninoff Prelude in G, nr. 5 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
      Rachmaninoff Etude-tableau in a, nr. 6 (uit 'Etudes-tableaux', op. 39)

  • Zaterdag 11 mei 2019


    • Halve finale Koninklijk Concertgebouw Concours

      Zaterdag 11 mei 2019 11:00Kleine Zaal

      Christiaan Blom (blokfluit), Claudio Barduco Ribeiro (klavecimbel), Andrej van Brakel (cello)
      Christiaan Blom (blokfluit), Claudio Barduco Ribeiro (klavecimbel), Andrej van Brakel (cello), Anastasia Safonova (piano), Fama Koning (cello), Bas Verheijden (piano), Rory Bleeker (marimba), Daniël van der Hoeven (piano), Koen van Tilborg (harp), Shaza Manla (saz), Enes Coskun (bağlama), Alexander Jansen (piano), Julia Nefedov (piano), Philip Karmanov (piano), Adriana Lisitskaya (piano), Alexander Schreuder (piano), Marcel Sutedja (viool), Natasja Douma (piano), June Heilig (viool), Aaron Weiss (piano), Ashley Pierau (zang), Liztophe Verhoeven (zang/gitaar)
      Verhoeven, Anouk & Project Money, Golson
      Zahnhausen Allegro (uit 'Viva Vivaldi!')
      Zahnhausen Intermezzo Bavarese (uit 'Viva Vivaldi!')
      Zahnhausen Presto (uit 'Viva Vivaldi!')
      Zahnhausen La tristerezza Veneziana (uit 'Viva Vivaldi!')
      Vivaldi / Chédeville Vivace - Adagio (uit 'Zesde sonate in g', op. 13 'uit 'Il Pastor Fido'')
      Vivaldi / Chédeville Allegro ma non presto (uit 'Zesde sonate in g', op. 13 'uit 'Il Pastor Fido'')
      R. Schumann Zart und mit Ausdruck, nr. 1 (uit 'Fantasiestücke', op. 73)
      R. Schumann Rasch und mit Feuer, nr. 3 (uit 'Fantasiestücke', op. 73)
      Haydn Expositie uit Moderato (uit 'Celloconcert in C', Hob. VIIb: 1)
      Fauré Après un rêve, op. 7 nr. 1 (1877)
      Creston Vigorous (uit 'Concertino', op. 21)
      Thomas The Minstrel's Adieu to his Native Land
      Manla Vrije improvisatie op werken van Göksel Baktagir en Ludwig van Beethoven
      Çiçek Haydar Haydar
      Debussy Général Lavine, L. 131/6
      Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      A. Jansen Deel 1 (uit 'Variaties op Schuberts Ständchen')
      Glinka / Balakirev De leeuwerik
      D. Scarlatti Sonate in d, L. 366
      Debussy L'isle joyeuse, L. 106
      J.S. Bach Inventie nr. 7 in e kl.t., BWV 778 (uit 'Inventies', BWV 772-786)
      Chabrier Scherzo-valse (uit 'Pièces pittoresques')
      Mendelssohn Allegro grazioso in A gr.t. "Frühlingslied", nr. 6 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 62)
      Prokofjev Lentamente (uit 'Visions Fugitives', op. 22)
      Prokofjev Ridiculosamente (uit 'Visions Fugitives', op. 22)
      Sarasate Zigeunerweisen, op. 20
      Golson I Remember Clifford
      Anouk & Project Money Waar ga je heen
      Verhoeven Younger

  • Zondag 12 mei 2019


    • Jubileumconcert Symfonieorkest Bellitoni 40 jaar

      Zondag 12 mei 2019 14:15Grote Zaal

      Symfonieorkest Bellitoni, Jurjen Hempel (dirigent), Paolo Giacometti (piano)
      Symfonieorkest Bellitoni, Jurjen Hempel (dirigent), Paolo Giacometti (piano)
      Prokofjev, Rachmaninoff, Ljadov
      Ljadov Kikimora, op. 63
      Rachmaninoff Pianoconcert nr. 3 in d, op. 30
      Prokofjev Vierde symfonie (tweede versie) in C, op. 112

  • Dinsdag 21 mei 2019


    • Mirga Gražinytė-Tyla en Yuja Wang bij CBSO: Prokofjev

      Dinsdag 21 mei 2019 20:15Grote Zaal

      City of Birmingham Symphony Orchestra, Mirga Gražinytė-Tyla (dirigent), Yuja Wang (piano)
      City of Birmingham Symphony Orchestra, Mirga Gražinytė-Tyla (dirigent), Yuja Wang (piano)
      Stravinsky, Prokofjev, M. Weinberg
      M. Weinberg Rapsodie op Moldavische thema’s, op. 47, nr. 1
      Prokofjev Vijfde pianoconcert, op. 55
      Prokofjev Vivo (uit 'Vijfde pianoconcert', op. 55)
      Stravinsky De vuurvogel

  • Zaterdag 1 juni 2019


    • Pianist Luka Okros: sonates

      Zaterdag 1 juni 2019 20:15Kleine Zaal

      Luka Okros (piano)
      Luka Okros (piano)
      Prokofjev, Liszt, Chopin
      Haydn Sonate in e, Hob. XVI: 34
      Chopin Sonate in bes, op. 35 'Treurmars'
      Liszt Sonate in b, S. 178
      Prokofjev Sonate nr. 3 in a, op. 28

  • Zaterdag 15 juni 2019


    • 50 jaar Nederlandse Cystic Fibrosis Stichting: Jubileumconcert

      Zaterdag 15 juni 2019 20:15Grote Zaal

      Almeers Jeugd Symfonie Orkest, Hans Welle (dirigent), Nicolas van Poucke (piano)
      Almeers Jeugd Symfonie Orkest, Hans Welle (dirigent), Nicolas van Poucke (piano), Tanja Jess (presentatie)
      Márquez, Prokofjev, Elgar
      Gershwin Rhapsody in Blue
      Elgar Eerste mars 'Pomp and Circumstance' 'Land of Hope and Glory'
      Prokofjev Delen uit Romeo en Julia, op. 64
      Márquez Danzón 2

  • Dinsdag 2 juli 2019


    • Moesorgski's Schilderijen van een tentoonstelling & Hadelich speelt Tsjaikovski

      Dinsdag 2 juli 2019 20:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Hannu Lintu (dirigent), Augustin Hadelich (viool)
      Radio Filharmonisch Orkest, Hannu Lintu (dirigent), Augustin Hadelich (viool)
      Moesorgski, J.S. Bach, Tsjaikovski
      Prokofjev Russische ouverture, op. 72
      Tsjaikovski Vioolconcert in D, op. 35
      J.S. Bach Sarabande in d, BWV 1008
      Moesorgski Schilderijen van een tentoonstelling (ork. Ravel)

  • Dinsdag 13 augustus 2019


    • Joyce DiDonato bij National Youth Orchestra: Berlioz

      Dinsdag 13 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      National Youth Orchestra of the United States of America, Antonio Pappano (dirigent), Joyce DiDonato (mezzosopraan)
      National Youth Orchestra of the United States of America, Antonio Pappano (dirigent), Joyce DiDonato (mezzosopraan)
      Glinka, Prokofjev, Berlioz
      Beckman Occidentalis
      Berlioz Les nuits d'été, H 81, op. 7
      Prokofjev Vijfde symfonie in Bes, op. 100
      Glinka Ouverture (uit 'Roeslan en Ljoedmila')

  • Woensdag 21 augustus 2019


    • Arthur en Lucas Jussen, Mendelssohn & Prokofjev

      Woensdag 21 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      Antwerp Symphony Orchestra, Elim Chan (dirigent), Arthur Jussen (piano)
      Antwerp Symphony Orchestra, Elim Chan (dirigent), Arthur Jussen (piano), Lucas Jussen (piano)
      J.S. Bach, Mendelssohn, Prokofjev
      Prokofjev Eerste symfonie in D, op. 25 'Klassieke'
      Mendelssohn Dubbelconcert in As
      J.S. Bach Jesu, Joy of Man's Desiring, BWV 147 (arr. M. Hess)
      Prokofjev Suite uit 'Romeo en Julia', op. 64
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.