Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op donderdag 27 december 2018

37 concerten vanaf vrijdag 28 december 2018

  • Mozarts Symfonie nr. 41 ‘Jupiter’ en Celloconcert met Quirine Viersen

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Quirine Viersen (cello)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Quirine Viersen (cello)
    Rachmaninoff, Mozart, Prokofjev
    Prokofjev Eerste symfonie in D, op. 25 'Klassieke'
    Mozart Tweede fluitconcert (gearrangeerd voor cello) in D, KV 314
    Rachmaninoff Vocalise, op. 34 (arr. M. Van Prooijen)
    Mozart Symfonie nr. 41 in C, KV 551 'Jupiter'
    Zaterdag 19 januari 2019 20:15Grote Zaal
  • Mozarts Symfonie nr. 41 ‘Jupiter’ en Celloconcert met Quirine Viersen

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Quirine Viersen (cello)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Quirine Viersen (cello)
    Rachmaninoff, Mozart, Prokofjev
    Prokofjev Eerste symfonie in D, op. 25 'Klassieke'
    Mozart Tweede fluitconcert (gearrangeerd voor cello) in D, KV 314
    Rachmaninoff Vocalise, op. 34 (arr. M. Van Prooijen)
    Mozart Symfonie nr. 41 in C, KV 551 'Jupiter'
    Maandag 21 januari 2019 20:15Grote Zaal
  • Meesterpianist Alexander Gavrylyuk: diepzinnige romantiek

    Alexander Gavrylyuk (piano)
    Alexander Gavrylyuk (piano)
    J.S. Bach, R. Schumann, Prokofjev
    Mozart Sonate in C in C, KV 330
    Chopin Tweede Ballade in F, op. 38
    Liszt Après une lecture du Dante, Fantasia quasi Sonata
    Rachmaninoff Prelude in Ges (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in Es (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in g (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in gis, nr. 12 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
    Prokofjev Zevende sonate in Bes, op. 83
    R. Schumann Vom fremden Ländern und Menschen, nr. 1 (uit 'Kinderszenen', op. 15)
    J.S. Bach Andante (uit 'Italiaans concert', BWV 971 'Concerto nach Italiänischem Gusto')
    Zondag 27 januari 2019 20:15Grote Zaal
  • Meesterpianiste Hélène Grimaud: poëtische intimiteit en tomeloze energie

    Hélène Grimaud (piano)
    Hélène Grimaud (piano)
    Brahms, Rachmaninoff, R. Schumann
    Silvestrov Bagatelle I
    Debussy Arabesque I: Andantino con moto (uit 'Deux arabesques')
    Silvestrov Bagatelle II
    Satie Vierde gnossienne
    Chopin Nocturne in e, op. 72, nr. 1
    Satie Eerste gnossienne
    Satie Danses de travers I: En y regardant à deux fois (uit 'Pièces froides')
    Debussy La plus que lente, L. 121
    Chopin Mazurka in a (uit 'Vier mazurka's', op. 17)
    Chopin Wals in a (uit 'Drie walsen', op. 34)
    Debussy Clair de lune (uit 'Suite bergamasque', L. 75)
    Debussy Rêverie, L. 68
    Satie Danses de travers II: Passer (uit 'Pièces froides')
    R. Schumann Kreisleriana, op. 16
    Rachmaninoff Etudes-tableaux in f (uit 'Etudes-tableaux', op. 33)
    Rachmaninoff Etudes-tableaux in c (uit 'Etudes-tableaux', op. 33)
    Rachmaninoff Etudes-tableaux in cis (uit 'Etudes-tableaux', op. 33)
    Brahms Capriccio (uit 'Fantasien', op. 116)
    Debussy La cathedrale engloutie (uit 'Préludes I', L. 117)
    Zondag 10 februari 2019 20:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Winnaar YPF Piano Competition, Yang Yang Cai (piano)
    Winnaar YPF Piano Competition, Yang Yang Cai (piano)
    Albéniz, Rachmaninoff, Debussy
    Mozart Rondo in a, KV 511
    Fauré Tweede impromptu in f, op. 31
    Debussy Pour les degrées chromatiques (uit 'Etudes, Livre 1 & Livre 2', L. 136)
    Rachmaninoff Etude-tableau in c, nr. 1 (uit 'Etudes-tableaux', op. 39)
    Albéniz El Albaicin, nr. 7 (uit 'Iberia (boek III)', B. 47)
    Woensdag 13 februari 2019 12:30Kleine Zaal
  • Rising Stars: cellist Kian Soltani

    Kian Soltani (cello), Mario Häring (piano)
    Kian Soltani (cello), Mario Häring (piano)
    Damenga, Rachmaninoff, Helbock
    R. Schumann Adagio und Allegro in As, op. 70
    Sjostakovitsj Sonate in d, op. 40
    Helbock Soul-Searching (In opdracht van Wiener Konzerthaus en de European Concert Hall Organisation)
    Rachmaninoff Sonate in g, op. 19
    Damenga New York Honk
    Woensdag 13 februari 2019 20:15Kleine Zaal
  • Valentine Classics at the Movies

    Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano)
    Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano), Harry Piekema (presentator)
    Brahms, Bizet, Prokofjev
    Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
    Black James Bond Medley
    Gershwin Rhapsody in Blue
    Bernstein Ouverture (uit 'West Side Story')
    Rachmaninoff Adagio sostenuto (uit 'Tweede pianoconcert in c', op. 18)
    Prokofjev Montagues en Capulets (uit 'Tweede suite Romeo en Julia', op. 64ter)
    Prokofjev De dood van Julia (uit 'Derde suite Romeo en Julia', op. 101)
    Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
    Brahms Vijfde Hongaarse dans in fis, WoO 1
    Donderdag 14 februari 2019 20:15Grote Zaal
  • Valentine Classics at the Movies (VIP)

    Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano)
    Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano), Harry Piekema (presentator)
    Bizet, Prokofjev, Rachmaninoff
    Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
    Black James Bond Medley
    Gershwin Rhapsody in Blue
    Bernstein Prologue (uit 'West Side Story') (arr. M. Peress)
    Rachmaninoff Adagio sostenuto (uit 'Tweede pianoconcert in c', op. 18)
    Prokofjev Montagues en Capulets (uit 'Tweede suite Romeo en Julia', op. 64ter)
    Prokofjev De dood van Julia (uit 'Derde suite Romeo en Julia', op. 101)
    Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
    Donderdag 14 februari 2019 20:15Grote Zaal
  • Geisers, fjorden en de Russische connectie: Thorvaldsdottir, Sibelius en Rachmaninoff

    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Sergei Khachatryan (viool)
    Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Sergei Khachatryan (viool)
    Rachmaninoff, Sibelius, Thorvaldsdottir
    Thorvaldsdottir Aeriality
    Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
    Rachmaninoff Eerste symfonie in d, op. 13
    Zaterdag 16 maart 2019 14:15Grote Zaal
  • Levende legende Martha Argerich & Stephen Kovacevich

    Martha Argerich (piano), Stephen Kovacevich (piano)
    Martha Argerich (piano), Stephen Kovacevich (piano)
    Debussy/Schumann, Rachmaninoff, Debussy
    Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune
    Debussy Lindaraja
    Debussy En blanc et noir
    Rachmaninoff Symfonische dansen, op. 45
    Debussy/Schumann Etude in a kl. t., nr. 2 (uit 'Zes etudes', op. 56)
    Debussy En bateau (uit 'Petite suite')
    Zondag 24 maart 2019 20:15Grote Zaal
  • National Philharmonic Orchestra of Russia

    National Philharmonic Orchestra of Russia, Vladimir Spivakov (dirigent), Dali Gutserieva (cello)
    National Philharmonic Orchestra of Russia, Vladimir Spivakov (dirigent), Dali Gutserieva (cello), Ekatarina Lekhina (sopraan)
    Rachmaninoff, Boyarsky, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Negende symfonie in Es, op. 70
    Boyarsky Concertsuite
    Rachmaninoff Symfonische dansen, op. 45
    Woensdag 27 maart 2019 20:15Grote Zaal
  • Matsuev en Russisch Nationaal Orkest: Rachmaninoffs Tweede pianoconcert

    Russisch Nationaal Orkest, Alain Altinoglu (dirigent), Denis Matsuev (piano)
    Russisch Nationaal Orkest, Alain Altinoglu (dirigent), Denis Matsuev (piano)
    Sjostakovitsj, Rachmaninoff, Moesorgski
    Moesorgski Ouverture 'Chovantsjina' (ork. D. Sjostakovitsj)
    Rachmaninoff Tweede pianoconcert in c, op. 18
    Sjostakovitsj Vijfde symfonie in d, op. 47
    Maandag 1 april 2019 20:15Grote Zaal
  • Boris Giltburg met Sjostakovitsj, Prokofjev en Rachmaninoff

    Boris Giltburg (piano)
    Boris Giltburg (piano)
    Prokofjev, Sjostakovitsj, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Prelude in D (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in g (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in As (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in c (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Sjostakovitsj Derde strijkkwartet in F, op. 73 (arr. B. Giltburg)
    Prokofjev Derde sonate in a, op. 28
    Rachmaninoff Prelude in G, nr. 5 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
    Rachmaninoff Etude-tableau in a, nr. 6 (uit 'Etudes-tableaux', op. 39)
    Zondag 14 april 2019 11:00Kleine Zaal
  • Halve finale Koninklijk Concertgebouw Concours

    Christiaan Blom (blokfluit), Claudio Barduco Ribeiro (klavecimbel), Andrej van Brakel (cello)
    Christiaan Blom (blokfluit), Claudio Barduco Ribeiro (klavecimbel), Andrej van Brakel (cello), Anastasia Safonova (piano), Fama Koning (cello), Bas Verheijden (piano), Rory Bleeker (marimba), Daniël van der Hoeven (piano), Koen van Tilborg (harp), Shaza Manla (saz), Enes Coskun (bağlama), Alexander Jansen (piano), Julia Nefedov (piano), Philip Karmanov (piano), Adriana Lisitskaya (piano), Alexander Schreuder (piano), Marcel Sutedja (viool), Natasja Douma (piano), June Heilig (viool), Aaron Weiss (piano), Ashley Pierau (zang), Liztophe Verhoeven (zang/gitaar)
    Verhoeven, Anouk & Project Money, Golson
    Zahnhausen Allegro (uit 'Viva Vivaldi!')
    Zahnhausen Intermezzo Bavarese (uit 'Viva Vivaldi!')
    Zahnhausen Presto (uit 'Viva Vivaldi!')
    Zahnhausen La tristerezza Veneziana (uit 'Viva Vivaldi!')
    Vivaldi / Chédeville Vivace - Adagio (uit 'Zesde sonate in g', op. 13 'uit 'Il Pastor Fido'')
    Vivaldi / Chédeville Allegro ma non presto (uit 'Zesde sonate in g', op. 13 'uit 'Il Pastor Fido'')
    R. Schumann Zart und mit Ausdruck, nr. 1 (uit 'Fantasiestücke', op. 73)
    R. Schumann Rasch und mit Feuer, nr. 3 (uit 'Fantasiestücke', op. 73)
    Haydn Expositie uit Moderato (uit 'Celloconcert in C', Hob. VIIb: 1)
    Fauré Après un rêve, op. 7 nr. 1 (1877)
    Creston Vigorous (uit 'Concertino', op. 21)
    Thomas The Minstrel's Adieu to his Native Land
    Manla Vrije improvisatie op werken van Göksel Baktagir en Ludwig van Beethoven
    Çiçek Haydar Haydar
    Debussy Général Lavine, L. 131/6
    Rachmaninoff Prelude in g (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Jansen Deel 1 (uit 'Variaties op Schuberts Ständchen')
    Glinka / Balakirev De leeuwerik
    D. Scarlatti Sonate in d, L. 366
    Debussy L'isle joyeuse, L. 106
    J.S. Bach Inventie nr. 7 in e kl.t., BWV 778 (uit 'Inventies', BWV 772-786)
    Chabrier Scherzo-valse (uit 'Pièces pittoresques')
    Mendelssohn Allegro grazioso in A gr.t. "Frühlingslied", nr. 6 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 62)
    Prokofjev Lentamente (uit 'Visions Fugitives', op. 22)
    Prokofjev Ridiculosamente (uit 'Visions Fugitives', op. 22)
    Sarasate Zigeunerweisen, op. 20
    Golson I Remember Clifford
    Anouk & Project Money Waar ga je heen
    Verhoeven Younger
    Zaterdag 11 mei 2019 11:00Kleine Zaal
  • Vänskä & Gavrylyuk: Pastorale en pianogeweld

    Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
    Beethoven, Rachmaninoff, Saariaho
    Saariaho Ciel d'hiver
    Rachmaninoff Eerste pianoconcert in fis, op. 1
    Beethoven Zesde symfonie in F, op. 68 'Pastorale'
    Zaterdag 11 mei 2019 14:15Grote Zaal
  • Jubileumconcert Symfonieorkest Bellitoni 40 jaar

    Symfonieorkest Bellitoni, Jurjen Hempel (dirigent), Paolo Giacometti (piano)
    Symfonieorkest Bellitoni, Jurjen Hempel (dirigent), Paolo Giacometti (piano)
    Prokofjev, Rachmaninoff, Ljadov
    Ljadov Kikimora, op. 63
    Rachmaninoff Derde pianoconcert in d, op. 30
    Prokofjev Vierde symfonie (tweede versie) in C, op. 112
    Zondag 12 mei 2019 14:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Thorwald Jørgensen (theremin), Kamilla Bystrova (piano)
    Thorwald Jørgensen (theremin), Kamilla Bystrova (piano)
    Aljabjev, Rachmaninoff, Auerbach
    Cassadó Requiebros
    Auerbach Adagio (uit 'Tien preludes')
    Auerbach Allegro appassionato (uit 'Tien preludes')
    Auerbach Andante nostalgico (uit 'Tien preludes')
    Auerbach Adagio sognando (uit 'Tien preludes')
    Rachmaninoff Vocalise, op. 34, nr. 14
    Aljabjev De nachtegaal
    Woensdag 22 mei 2019 12:30Kleine Zaal Vanaf € 0,00
  • Australian Youth Orchestra & Jan Lisiecki: Rachmaninoff

    The Australian Youth Orchestra, Krzysztof Urbański (dirigent), Jan Lisiecki (piano)
    The Australian Youth Orchestra, Krzysztof Urbański (dirigent), Jan Lisiecki (piano)
    Dvořák, Rachmaninoff, Glinka
    Glinka Ouverture (uit 'Roeslan en Ljoedmila')
    Rachmaninoff Tweede pianoconcert in c, op. 18
    Dvořák Zevende symfonie in d, op. 70
    Donderdag 25 juli 2019 20:00Grote Zaal Vanaf € 22,00
  • Alexander Gavrylyuk en het Nationaal Jeugdorkest met Rachmaninoff

    Nationaal Jeugdorkest, Antony Hermus (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
    Nationaal Jeugdorkest, Antony Hermus (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
    Berlioz, Rachmaninoff, Stravinsky
    Stravinsky Divertimento 'Le baiser de la fée'
    Rachmaninoff Rapsodie op een thema van Paganini, op. 43
    Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
    Maandag 19 augustus 2019 20:00Grote Zaal Vanaf € 22,00
  • Violist Frank Peter Zimmermann speelt Prokofjev

    Shanghai Symphony Orchestra, Long Yu (dirigent), Frank Peter Zimmermann (viool)
    Shanghai Symphony Orchestra, Long Yu (dirigent), Frank Peter Zimmermann (viool)
    Rachmaninoff, Prokofjev, Chen Qigang
    Chen Qigang Wu Xing
    Prokofjev Eerste vioolconcert in D, op. 19
    Rachmaninoff Symfonische dansen, op. 45
    Dinsdag 27 augustus 2019 20:00Grote Zaal Vanaf € 27,00
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.