Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

1 concert op donderdag 27 december 2018

  • Het Middagconcert: Beethoven en Mozart

    Philharmonie Südwestfalen, Stefan Vladar (piano/dirigent)
    Philharmonie Südwestfalen, Stefan Vladar (piano/dirigent)
    Beethoven, Mozart
    Mozart Dertiende pianoconcert in C, KV 415
    Beethoven Zevende symfonie in A, op. 92
    Donderdag 27 december 2018 14:00Grote Zaal

68 concerten vanaf vrijdag 28 december 2018

  • Liza Ferschtman in Amerikaans concert: Barber & Bernstein

    Orchestre Philharmonique Royal de Liège , Christian Arming (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Orchestre Philharmonique Royal de Liège , Christian Arming (dirigent), Liza Ferschtman (viool)
    Bernstein, Barber, Copland
    Copland Fanfare for the Common Man
    Barber Vioolconcert, op. 14
    Bernstein Symphonic Dances (uit 'West Side Story')
    Zondag 6 januari 2019 11:00Grote Zaal
  • Amsterdam Sinfonietta & Blaudzun

    Amsterdam Sinfonietta, Blaudzun
    Amsterdam Sinfonietta, Blaudzun
    Maandag 7 januari 2019 20:15Grote Zaal
  • Sharon Kam in Mozarts Klarinetconcert

    Württembergisches Kammerorchester Heilbronn, Case Scaglione (dirigent), Sharon Kam (klarinet)
    Württembergisches Kammerorchester Heilbronn, Case Scaglione (dirigent), Sharon Kam (klarinet)
    Rota, Mozart, Holst
    Holst St. Paul's Suite, op. 29, nr. 2, H. 118
    Mozart Klarinetconcert in A, KV 622
    Rota Concerto per archi
    Zondag 13 januari 2019 11:00Grote Zaal
  • Ravels Boléro door het Koninklijk Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, George Benjamin (dirigent; componist), Bejun Mehta (countertenor)
    Koninklijk Concertgebouworkest, George Benjamin (dirigent; componist), Bejun Mehta (countertenor), Dames van het Nederlands Kamerkoor, Oliver Harrison (beeld)
    Benjamin, Soler, Richter
    Ravel Alborada del gracioso
    Richter Wendingen
    Soler Sol
    Benjamin Dream of the Song (In opdracht van Koninklijk Concertgebouworkest)
    Ravel Boléro
    Vrijdag 18 januari 2019 20:15Grote Zaal
  • Tsjaikovski’s Rococo-variaties en Rimski-Korsakovs Sheherazade

    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Elim Chan (dirigent), Pablo Ferrández (cello)
    Rotterdams Philharmonisch Orkest, Elim Chan (dirigent), Pablo Ferrández (cello)
    Rimski-Korsakov, Tsjaikovski
    Tsjaikovski Rococo-variaties in A, op. 33
    Rimski-Korsakov Sheherazade, op. 35 'Symfonische suite naar Duizend-en-een-nacht'
    Zondag 20 januari 2019 11:00Grote Zaal
  • De Waart en Brautigam met Bosmans en Brahms

    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
    Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
    Brahms, Bosmans
    Bosmans Concertino
    Brahms Derde symfonie in F, op. 90
    Zondag 27 januari 2019 11:00Grote Zaal
  • Mozart en Brahms door het Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
    Brahms, Mozart
    Mozart Symfonie nr. 40 in g, KV 550
    Brahms Vierde symfonie in e, op. 98
    Zondag 27 januari 2019 14:15Grote Zaal
  • Fris en energiek: Lisa Jacobs in Mendelssohns Vioolconcert

    Bremer Philharmoniker, Julia Jones (dirigent), Lisa Jacobs (viool)
    Bremer Philharmoniker, Julia Jones (dirigent), Lisa Jacobs (viool)
    Locatelli, Schubert, Mendelssohn
    Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
    Schubert Derde symfonie in D, D 200
    Locatelli Concerto nr. 1 in D gr.t. (uit 'L'arte del violino', op. 3)
    Zondag 3 februari 2019 11:00Grote Zaal
  • Edo de Waart leidt Bruckners ‘Grote Mis’

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Edo de Waart (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Edo de Waart (dirigent), Anita Hartig (sopraan), Helena Rasker (alt), Sebastian Kohlhepp (tenor), Tareq Nazmi (bas)
    Bruckner
    Bruckner Derde mis in f, WAB 28 'Grote'
    Zondag 10 februari 2019 11:00Grote Zaal
  • Ray Chen in Tartini, Tsjaikovski’s Souvenir de Florence  

    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Ray Chen (viool)
    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Ray Chen (viool)
    Tsjaikovski, Tartini
    Tartini Sonate in g, Bg. 5 'Duivelstriller' (arr. F. Kreisler)
    Tsjaikovski Souvenir de Florence in d, op. 70
    Zondag 17 februari 2019 11:00Grote Zaal
  • Fedorova, Nisinman & Friends: Piazzolla

    Marcelo Nisinman (bandoneon), Daniel Rowland (viool), Dana Zemtsov (altviool)
    Marcelo Nisinman (bandoneon), Daniel Rowland (viool), Dana Zemtsov (altviool), Nicholas Schwartz (contrabas), Anna Fedorova (piano)
    Gardel / Lattès, Piazzolla, Nisinman
    Nisinman Hombre Tango
    Piazzolla Le grand tango
    Gardel / Lattès Cuando tú no estás (arr. M. Nisinman)
    Piazzolla Otoño Porteño (uit 'Las cuatro estaciones Porteñas') (arr. M. Nisinman)
    Nisinman Daniel's Tango
    Piazzolla Adiós Nonino (arr. M. Nisinman)
    Piazzolla Jeanne y Paul (arr. M. Nisinman)
    Piazzolla Violentango
    Nisinman Argentinos in Europe
    Zondag 24 februari 2019 11:00Kleine Zaal
  • Iván Fischer dirigeert Stravinsky bij het Koninklijk Concertgebouworkest

    Koninklijk Concertgebouworkest, Iván Fischer (dirigent), Emanuel Ax (piano)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Iván Fischer (dirigent), Emanuel Ax (piano)
    Stravinsky
    Stravinsky Concerto in D
    Stravinsky Capriccio
    Stravinsky Petroesjka
    Vrijdag 1 maart 2019 20:15Grote Zaal
  • Britse zondagochtend: Markus Stenz dirigeert Elgar en Walton

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Walton, Elgar
    Elgar Chanson de matin, op. 15, nr. 2
    Elgar Chanson de nuit, op. 15, nr. 1
    Walton Eerste symfonie
    Zondag 3 maart 2019 11:00Grote Zaal
  • Cremona Kwartet in Schuberts Rosamunde

    Cremona Kwartet
    Cremona Kwartet
    Mozart, Schubert, Webern
    Webern Langsamer Satz
    Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
    Mozart Adagio (uit 'Strijkkwartet in D', KV 499 'Hoffmeister')
    Zondag 17 maart 2019 11:00Kleine Zaal
  • Beethovens Eroica en Mendelssohns 'Meeresstille'

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Beethoven, Mendelssohn
    Mendelssohn Ouverture 'Meeresstille und glückliche Fahrt', op. 27
    Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
    Zondag 24 maart 2019 11:00Grote Zaal
  • Familieconcert: Jacques Vriens' Assepoester (6+)

    philharmonie zuidnederland, Het Laagland, Arjan Tien (dirigent)
    philharmonie zuidnederland, Het Laagland, Arjan Tien (dirigent), Jacques Vriens (verteller), Lore Dijkman (Assepoester), David Lucieer (Prins/Stiefmoeder), Marieke Giebels (Assepester), Eva van der Post (Assepester), Lennart Monaster (regie), Joris Nassenstein (regie)
    Prokofjev
    Prokofjev selectie (uit 'Assepoester', op. 87)
    Zondag 31 maart 2019 11:00Grote Zaal
  • Trio Feldmann-Berthaud-Steckel: Beethoven

    Tobias Feldmann (viool), Lise Berthaud (altviool), Julian Steckel (cello)
    Tobias Feldmann (viool), Lise Berthaud (altviool), Julian Steckel (cello)
    Françaix, Beethoven
    Beethoven Strijktrio in Es, op. 3
    Françaix Strijktrio in C
    Zondag 7 april 2019 11:00Kleine Zaal
  • Boris Giltburg met Sjostakovitsj, Prokofjev en Rachmaninoff

    Boris Giltburg (piano)
    Boris Giltburg (piano)
    Prokofjev, Sjostakovitsj, Rachmaninoff
    Rachmaninoff Prelude in D (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in g (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in As (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Rachmaninoff Prelude in c (uit 'Tien preludes', op. 23)
    Sjostakovitsj Derde strijkkwartet in F, op. 73 (arr. B. Giltburg)
    Prokofjev Derde sonate in a, op. 28
    Rachmaninoff Prelude in G, nr. 5 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
    Rachmaninoff Etude-tableau in a, nr. 6 (uit 'Etudes-tableaux', op. 39)
    Zondag 14 april 2019 11:00Kleine Zaal
  • Concerto Köln viert Pasen: Bachs Brandenburgse concerten

    Concerto Köln, Evgeny Sviridov (viool/leiding), Cordula Breuer (blokfluit/traverso)
    Concerto Köln, Evgeny Sviridov (viool/leiding), Cordula Breuer (blokfluit/traverso), Wolfgang Dey (blokfluit), Wiebke Weidanz (klavecimbel)
    Geminiani, J.S. Bach, Vivaldi
    Vivaldi Concert in A, RV 158 'concerto ripieno'
    J.S. Bach Vierde Brandenburgse concert in G, BWV 1049
    Geminiani Concerto grosso in D, opus 3, nr. 1
    J.S. Bach Vijfde Brandenburgse concert in D, BWV 1050
    J.S. Bach Badinerie (uit 'Tweede orkestsuite in b kl. t. ), BWV 1067
    Zondag 21 april 2019 11:00Grote Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.