Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op vrijdag 11 januari 2019

45 concerten vanaf zaterdag 12 januari 2019


  • Zaterdag 19 januari 2019


    • Mozarts Symfonie nr. 41 ‘Jupiter’ en Celloconcert met Quirine Viersen

      Zaterdag 19 januari 2019 20:15Grote Zaal

      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Quirine Viersen (cello)
      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Quirine Viersen (cello)
      Rachmaninoff, Mozart, Prokofjev
      Prokofjev Eerste symfonie in D, op. 25 'Klassieke'
      Mozart Tweede fluitconcert (gearrangeerd voor cello) in D, KV 314
      Rachmaninoff Vocalise, op. 34 (arr. M. Van Prooijen)
      Mozart Symfonie nr. 41 in C, KV 551 'Jupiter'

  • Maandag 21 januari 2019


    • Mozarts Symfonie nr. 41 ‘Jupiter’ en Celloconcert met Quirine Viersen

      Maandag 21 januari 2019 20:15Grote Zaal

      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Quirine Viersen (cello)
      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Quirine Viersen (cello)
      Rachmaninoff, Mozart, Prokofjev
      Prokofjev Eerste symfonie in D, op. 25 'Klassieke'
      Mozart Tweede fluitconcert (gearrangeerd voor cello) in D, KV 314
      Rachmaninoff Vocalise, op. 34 (arr. M. Van Prooijen)
      Mozart Symfonie nr. 41 in C, KV 551 'Jupiter'

  • Zondag 27 januari 2019


    • Meesterpianist Alexander Gavrylyuk: diepzinnige romantiek

      Zondag 27 januari 2019 20:15Grote Zaal

      Alexander Gavrylyuk (piano)
      Alexander Gavrylyuk (piano)
      J.S. Bach, R. Schumann, Prokofjev
      Mozart Sonate in C in C, KV 330
      Chopin Ballade nr. 2 in F, op. 38
      Liszt Après une lecture du Dante, Fantasia quasi Sonata
      Rachmaninoff Prelude in Ges, nr. 10 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in Es, nr. 6 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in gis, nr. 12 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
      Prokofjev Zevende sonate in Bes, op. 83
      R. Schumann Vom fremden Ländern und Menschen, nr. 1 (uit 'Kinderszenen', op. 15)
      J.S. Bach Andante (uit 'Italiaans concert', BWV 971 'Concerto nach Italiänischem Gusto')

  • Zondag 10 februari 2019


    • Meesterpianiste Hélène Grimaud: poëtische intimiteit en tomeloze energie

      Zondag 10 februari 2019 20:15Grote Zaal

      Hélène Grimaud (piano)
      Hélène Grimaud (piano)
      Brahms, Rachmaninoff, R. Schumann
      Silvestrov Bagatelle I
      Debussy Arabesque I: Andantino con moto (uit 'Deux arabesques')
      Silvestrov Bagatelle II
      Satie Vierde gnossienne
      Chopin Nocturne in e, op. 72, nr. 1
      Satie Eerste gnossienne
      Satie Danses de travers I: En y regardant à deux fois (uit 'Pièces froides')
      Debussy La plus que lente, L. 121
      Chopin Mazurka in a (uit 'Vier mazurka's', op. 17)
      Chopin Wals in a (uit 'Drie walsen', op. 34)
      Debussy Clair de lune (uit 'Suite bergamasque', L. 75)
      Debussy Rêverie, L. 68
      Satie Danses de travers II: Passer (uit 'Pièces froides')
      R. Schumann Kreisleriana, op. 16
      Rachmaninoff Etudes-tableaux in f (uit 'Etudes-tableaux', op. 33)
      Rachmaninoff Etudes-tableaux in c (uit 'Etudes-tableaux', op. 33)
      Rachmaninoff Etudes-tableaux in cis (uit 'Etudes-tableaux', op. 33)
      Brahms Capriccio (uit 'Fantasien', op. 116)
      Debussy La cathédrale engloutie (uit 'Préludes I', L. 117)

  • Woensdag 13 februari 2019


    • Gratis Lunchconcert

      Woensdag 13 februari 2019 12:30Kleine Zaal

      Winnaar YPF Piano Competition, Yang Yang Cai (piano)
      Winnaar YPF Piano Competition, Yang Yang Cai (piano)
      Albéniz, Rachmaninoff, Debussy
      Mozart Rondo in a, KV 511
      Fauré Tweede impromptu in f, op. 31
      Debussy Pour les degrées chromatiques (uit 'Etudes, Livre 1 & Livre 2', L. 136)
      Rachmaninoff Etude-tableau in c, nr. 1 (uit 'Etudes-tableaux', op. 39)
      Albéniz El Albaicin, nr. 7 (uit 'Iberia (boek III)', B. 47)
    • Rising Stars: cellist Kian Soltani

      Woensdag 13 februari 2019 20:15Kleine Zaal

      Kian Soltani (cello), Mario Häring (piano)
      Kian Soltani (cello), Mario Häring (piano)
      Damenga, Rachmaninoff, Helbock
      R. Schumann Adagio und Allegro in As, op. 70
      Sjostakovitsj Sonate in d, op. 40
      Helbock Soul-Searching (In opdracht van Wiener Konzerthaus en de European Concert Hall Organisation)
      Rachmaninoff Sonate in g, op. 19
      Damenga New York Honk

  • Donderdag 14 februari 2019


    • Valentine Classics at the Movies

      Donderdag 14 februari 2019 20:15Grote Zaal

      Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano)
      Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano), Harry Piekema (presentator)
      Brahms, Bizet, Prokofjev
      Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
      Black James Bond Medley
      Gershwin Rhapsody in Blue
      Bernstein Ouverture (uit 'West Side Story')
      Rachmaninoff Adagio sostenuto (uit 'Pianoconcert nr. 2 in c', op. 18)
      Prokofjev Montagues en Capulets (uit 'Tweede suite Romeo en Julia', op. 64ter)
      Prokofjev De dood van Julia (uit 'Derde suite Romeo en Julia', op. 101)
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Brahms Vijfde Hongaarse dans in fis, WoO 1
    • Valentine Classics at the Movies (VIP)

      Donderdag 14 februari 2019 20:15Grote Zaal

      Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano)
      Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano), Harry Piekema (presentator)
      Bizet, Prokofjev, Rachmaninoff
      Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
      Black James Bond Medley
      Gershwin Rhapsody in Blue
      Bernstein Prologue (uit 'West Side Story') (arr. M. Peress)
      Rachmaninoff Adagio sostenuto (uit 'Pianoconcert nr. 2 in c', op. 18)
      Prokofjev Montagues en Capulets (uit 'Tweede suite Romeo en Julia', op. 64ter)
      Prokofjev De dood van Julia (uit 'Derde suite Romeo en Julia', op. 101)
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')

  • Zaterdag 16 maart 2019


    • Geisers, fjorden en de Russische connectie: Thorvaldsdottir, Sibelius en Rachmaninoff

      Zaterdag 16 maart 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Sergey Khachatryan (viool)
      Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Sergey Khachatryan (viool)
      Rachmaninoff, Sibelius, Thorvaldsdottir
      Thorvaldsdottir Aeriality
      Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
      Rachmaninoff Eerste symfonie in d, op. 13

  • Zondag 24 maart 2019


    • Levende legende Martha Argerich & Stephen Kovacevich

      Zondag 24 maart 2019 20:15Grote Zaal

      Martha Argerich (piano), Stephen Kovacevich (piano)
      Martha Argerich (piano), Stephen Kovacevich (piano)
      Debussy/Schumann, Rachmaninoff, Debussy
      Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune
      Debussy Lindaraja
      Debussy En blanc et noir
      Rachmaninoff Symfonische dansen, op. 45
      Debussy/Schumann Etude in a kl. t., nr. 2 (uit 'Zes etudes', op. 56)
      Debussy En bateau (uit 'Petite suite')

  • Woensdag 27 maart 2019


    • National Philharmonic Orchestra of Russia

      Woensdag 27 maart 2019 20:15Grote Zaal

      National Philharmonic Orchestra of Russia, Vladimir Spivakov (dirigent), Dali Gutserieva (cello)
      National Philharmonic Orchestra of Russia, Vladimir Spivakov (dirigent), Dali Gutserieva (cello), Ekatarina Lekhina (sopraan)
      Rachmaninoff, Boyarsky, Sjostakovitsj
      Sjostakovitsj Symfonie nr. 9 in Es, op. 70
      Boyarsky Concertsuite
      Rachmaninoff Symfonische dansen, op. 45

  • Maandag 1 april 2019


    • Matsuev en Russisch Nationaal Orkest: Rachmaninoffs Tweede pianoconcert

      Maandag 1 april 2019 20:15Grote Zaal

      Russisch Nationaal Orkest, Alain Altinoglu (dirigent), Denis Matsuev (piano)
      Russisch Nationaal Orkest, Alain Altinoglu (dirigent), Denis Matsuev (piano)
      Sjostakovitsj, Rachmaninoff, Moesorgski
      Moesorgski Ouverture 'Chovantsjina' (ork. D. Sjostakovitsj)
      Rachmaninoff Pianoconcert nr. 2 in c, op. 18
      Sjostakovitsj Symfonie nr. 5 in d, op. 47

  • Zondag 14 april 2019


    • Boris Giltburg met Sjostakovitsj, Prokofjev en Rachmaninoff

      Zondag 14 april 2019 11:00Kleine Zaal

      Boris Giltburg (piano)
      Boris Giltburg (piano)
      Prokofjev, Sjostakovitsj, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Prelude in D, nr. 4 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in As, nr. 8 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in c, nr. 7 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Sjostakovitsj Derde strijkkwartet in F, op. 73 (arr. B. Giltburg)
      Prokofjev Sonate nr. 3 in a, op. 28
      Rachmaninoff Prelude in G, nr. 5 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
      Rachmaninoff Etude-tableau in a, nr. 6 (uit 'Etudes-tableaux', op. 39)

  • Zaterdag 11 mei 2019


    • Halve finale Koninklijk Concertgebouw Concours

      Zaterdag 11 mei 2019 11:00Kleine Zaal

      Christiaan Blom (blokfluit), Claudio Barduco Ribeiro (klavecimbel), Andrej van Brakel (cello)
      Christiaan Blom (blokfluit), Claudio Barduco Ribeiro (klavecimbel), Andrej van Brakel (cello), Anastasia Safonova (piano), Fama Koning (cello), Bas Verheijden (piano), Rory Bleeker (marimba), Daniël van der Hoeven (piano), Koen van Tilborg (harp), Shaza Manla (saz), Enes Coskun (bağlama), Alexander Jansen (piano), Julia Nefedov (piano), Philip Karmanov (piano), Adriana Lisitskaya (piano), Alexander Schreuder (piano), Marcel Sutedja (viool), Natasja Douma (piano), June Heilig (viool), Aaron Weiss (piano), Ashley Pierau (zang), Liztophe Verhoeven (zang/gitaar)
      Verhoeven, Anouk & Project Money, Golson
      Zahnhausen Allegro (uit 'Viva Vivaldi!')
      Zahnhausen Intermezzo Bavarese (uit 'Viva Vivaldi!')
      Zahnhausen Presto (uit 'Viva Vivaldi!')
      Zahnhausen La tristerezza Veneziana (uit 'Viva Vivaldi!')
      Vivaldi / Chédeville Vivace - Adagio (uit 'Zesde sonate in g', op. 13 'uit 'Il Pastor Fido'')
      Vivaldi / Chédeville Allegro ma non presto (uit 'Zesde sonate in g', op. 13 'uit 'Il Pastor Fido'')
      R. Schumann Zart und mit Ausdruck, nr. 1 (uit 'Fantasiestücke', op. 73)
      R. Schumann Rasch und mit Feuer, nr. 3 (uit 'Fantasiestücke', op. 73)
      Haydn Expositie uit Moderato (uit 'Celloconcert in C', Hob. VIIb: 1)
      Fauré Après un rêve, op. 7 nr. 1 (1877)
      Creston Vigorous (uit 'Concertino', op. 21)
      Thomas The Minstrel's Adieu to his Native Land
      Manla Vrije improvisatie op werken van Göksel Baktagir en Ludwig van Beethoven
      Çiçek Haydar Haydar
      Debussy Général Lavine, L. 131/6
      Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      A. Jansen Deel 1 (uit 'Variaties op Schuberts Ständchen')
      Glinka / Balakirev De leeuwerik
      D. Scarlatti Sonate in d, L. 366
      Debussy L'isle joyeuse, L. 106
      J.S. Bach Inventie nr. 7 in e kl.t., BWV 778 (uit 'Inventies', BWV 772-786)
      Chabrier Scherzo-valse (uit 'Pièces pittoresques')
      Mendelssohn Allegro grazioso in A gr.t. "Frühlingslied", nr. 6 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 62)
      Prokofjev Lentamente (uit 'Visions Fugitives', op. 22)
      Prokofjev Ridiculosamente (uit 'Visions Fugitives', op. 22)
      Sarasate Zigeunerweisen, op. 20
      Golson I Remember Clifford
      Anouk & Project Money Waar ga je heen
      Verhoeven Younger
    • Vänskä & Gavrylyuk: Pastorale en pianogeweld

      Zaterdag 11 mei 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
      Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
      Beethoven, Rachmaninoff, Saariaho
      Saariaho Ciel d'hiver
      Rachmaninoff Pianoconcert nr. 1 in fis, op. 1
      Beethoven Symfonie nr. 6 in F, op. 68 'Pastorale'

  • Zondag 12 mei 2019


    • Jubileumconcert Symfonieorkest Bellitoni 40 jaar

      Zondag 12 mei 2019 14:15Grote Zaal

      Symfonieorkest Bellitoni, Jurjen Hempel (dirigent), Paolo Giacometti (piano)
      Symfonieorkest Bellitoni, Jurjen Hempel (dirigent), Paolo Giacometti (piano)
      Prokofjev, Rachmaninoff, Ljadov
      Ljadov Kikimora, op. 63
      Rachmaninoff Pianoconcert nr. 3 in d, op. 30
      Prokofjev Vierde symfonie (tweede versie) in C, op. 112
    • Meesterpianist Grigory Sokolov: poëtische vrijheid

      Zondag 12 mei 2019 20:15Grote Zaal

      Grigory Sokolov (piano)
      Grigory Sokolov (piano)
      Debussy, Rachmaninoff, Chopin
      Beethoven Sonate nr. 2 in C, op. 2, nr. 3
      Beethoven Elf bagatellen, op. 119
      Brahms Sechs Klavierstücke, op. 118
      Brahms Vier Klavierstücke, op. 119
      Schubert Impromptu in As gr.t. (uit 'Vier Impromptus', D 935)
      Rameau Le Rappel des oiseaux in e
      Chopin Mazurka in a (uit 'Vier mazurka's', op. 68)
      Brahms Andante non troppo e con molto espressione, nr. 2 (uit 'Drei Intermezzi', op. 117)
      Rachmaninoff Prelude in gis, nr. 12 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
      Debussy Des pas sur la neige (uit 'Préludes I', L. 117)

  • Woensdag 22 mei 2019


    • Gratis Lunchconcert

      Woensdag 22 mei 2019 12:30Kleine Zaal

      Thorwald Jørgensen (theremin), Kamilla Bystrova (piano)
      Thorwald Jørgensen (theremin), Kamilla Bystrova (piano)
      Aljabjev, Rachmaninoff, Auerbach
      Cassadó Requiebros
      Auerbach Adagio (uit 'Tien preludes')
      Auerbach Allegro appassionato (uit 'Tien preludes')
      Auerbach Andante nostalgico (uit 'Tien preludes')
      Auerbach Adagio sognando (uit 'Tien preludes')
      Rachmaninoff Vocalise, op. 34, nr. 14
      Aljabjev De nachtegaal

  • Donderdag 25 juli 2019


    • Australian Youth Orchestra & Jan Lisiecki: Rachmaninoff

      Donderdag 25 juli 2019 20:00Grote Zaal

      Australian Youth Orchestra, Krzysztof Urbański (dirigent), Jan Lisiecki (piano)
      Australian Youth Orchestra, Krzysztof Urbański (dirigent), Jan Lisiecki (piano)
      Dvořák, R. Schumann, Rachmaninoff
      Glinka Ouverture (uit 'Roeslan en Ljoedmila')
      Rachmaninoff Pianoconcert nr. 2 in c, op. 18
      R. Schumann Träumerei, nr. 7 (uit 'Kinderszenen', op. 15)
      Dvořák Zevende symfonie in d, op. 70
      Dvořák Slavische dans in g (uit 'Slavische dansen', op. 46)

  • Maandag 19 augustus 2019


    • Alexander Romanovsky en het Nationaal Jeugdorkest met Rachmaninoff

      Maandag 19 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      Nationaal Jeugdorkest, Antony Hermus (dirigent), Alexander Romanovsky (piano)
      Nationaal Jeugdorkest, Antony Hermus (dirigent), Alexander Romanovsky (piano)
      Gershwin, Berlioz, Liszt
      Stravinsky Divertimento 'Le baiser de la fée'
      Rachmaninoff Rapsodie op een thema van Paganini, op. 43
      Liszt 'La Campanella' in gis kl.t., nr. 3 (uit 'Grandes études de Paganini')
      Berlioz Symphonie fantastique, H 48, op. 14
      Gershwin The Man I Love (arr. A. Tatum)
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.