Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op zaterdag 19 januari 2019

65 concerten vanaf zondag 20 januari 2019


  • Donderdag 24 januari 2019


    • Mozart en Brahms door het Concertgebouworkest

      Donderdag 24 januari 2019 20:15Grote Zaal

      Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
      Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
      Brahms, Mozart
      Mozart Symfonie nr. 40 in g, KV 550
      Brahms Symfonie nr. 4 in e, op. 98

  • Vrijdag 25 januari 2019


    • Mozart en Brahms door het Concertgebouworkest

      Vrijdag 25 januari 2019 20:15Grote Zaal

      Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
      Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
      Brahms, Mozart
      Mozart Symfonie nr. 40 in g, KV 550
      Brahms Symfonie nr. 4 in e, op. 98

  • Zondag 27 januari 2019


    • De Waart en Brautigam met Bosmans en Brahms

      Zondag 27 januari 2019 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
      Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
      Brahms, Bosmans
      Bosmans Concertino
      Brahms Derde symfonie in F, op. 90
    • Mozart en Brahms door het Concertgebouworkest

      Zondag 27 januari 2019 14:15Grote Zaal

      Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
      Koninklijk Concertgebouworkest, Bernard Haitink (dirigent)
      Brahms, Mozart
      Mozart Symfonie nr. 40 in g, KV 550
      Brahms Symfonie nr. 4 in e, op. 98

  • Woensdag 30 januari 2019


    • Gringolts Kwartet + Meta4 Kwartet = Mendelssohns Octet

      Woensdag 30 januari 2019 20:15Kleine Zaal

      Gringolts Kwartet, Meta4 Kwartet
      Gringolts Kwartet, Meta4 Kwartet
      Mendelssohn, Brahms, Haydn
      Haydn Strijkkwartet in G, op. 76, nr. 1, Hob. III:75
      Brahms Strijkkwartet nr. 3 in Bes, op. 67
      Mendelssohn Octet in Es, op. 20

  • Zaterdag 2 februari 2019


    • Goebaidoelina's Offertorium en Brahms' Vierde symfonie

      Zaterdag 2 februari 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, James Gaffigan (dirigent), Simone Lamsma (viool)
      Radio Filharmonisch Orkest, James Gaffigan (dirigent), Simone Lamsma (viool)
      Brahms, Goebaidoelina
      Goebaidoelina Offertorium, concert voor viool en orkest
      Brahms Symfonie nr. 4 in e, op. 98

  • Donderdag 7 februari 2019


    • Renée Fleming en Hartmut Höll: van Brahms naar Broadway

      Donderdag 7 februari 2019 20:15Grote Zaal

      Renée Fleming (sopraan), Hartmut Höll (piano)
      Renée Fleming (sopraan), Hartmut Höll (piano)
      Lehár, Kander, Tosti
      Schubert Gesang (An Sylvia), D 891
      Schubert Im Abendrot, D 799
      Schubert Die Forelle, D 550
      Brahms Die Mainacht, nr. 2 (uit 'Vier Gesänge', op. 43)
      Brahms Da unten im Tale, nr. 6 (uit '49 deutsche Volkslieder', WoO 33)
      Brahms Junge Lieder I/Meine Liebe ist grün, nr. 5 (uit 'Lieder und Gesänge', op. 63)
      Brahms Wiegenlied, nr. 4 (uit 'Fünf Lieder', op. 49)
      Puts Letters From Georgia
      Villa-Lobos Aria (Cantilena) (uit 'Vijfde bachianas brasileiras', A. 389)
      Von Flotow Letzte Rose (uit 'Martha')
      Dvořák Mesícku na nebi hlubokém (uit 'Rusalka', op. 114)
      Refice Ombra di nube
      Leoncavallo Musette svaria sulla bocca viva (akte 1) (uit 'La bohème')
      Puccini Signore, ascolta! (uit 'Turandot')
      Tosti La serenata
      Kander Love and Love Alone (uit 'The Visit')
      Kander Winter (uit 'The Visit')
      Lehár Warum hast du mich wachgeküsst? (uit 'Friederike')
      Lehár Bin verliebt bin so verliebt, masslos verliebt so wie ein kleines Madel! (uit 'Schön ist die Welt')

  • Zondag 10 februari 2019


    • Meesterpianiste Hélène Grimaud: poëtische intimiteit en tomeloze energie

      Zondag 10 februari 2019 20:15Grote Zaal

      Hélène Grimaud (piano)
      Hélène Grimaud (piano)
      Brahms, Rachmaninoff, R. Schumann
      Silvestrov Bagatelle I
      Debussy Arabesque I: Andantino con moto (uit 'Deux arabesques')
      Silvestrov Bagatelle II
      Satie Vierde gnossienne
      Chopin Nocturne in e, op. 72, nr. 1
      Satie Eerste gnossienne
      Satie Danses de travers I: En y regardant à deux fois (uit 'Pièces froides')
      Debussy La plus que lente, L. 121
      Chopin Mazurka in a (uit 'Vier mazurka's', op. 17)
      Chopin Wals in a (uit 'Drie walsen', op. 34)
      Debussy Clair de lune (uit 'Suite bergamasque', L. 75)
      Debussy Rêverie, L. 68
      Satie Danses de travers II: Passer (uit 'Pièces froides')
      R. Schumann Kreisleriana, op. 16
      Rachmaninoff Etudes-tableaux in f (uit 'Etudes-tableaux', op. 33)
      Rachmaninoff Etudes-tableaux in c (uit 'Etudes-tableaux', op. 33)
      Rachmaninoff Etudes-tableaux in cis (uit 'Etudes-tableaux', op. 33)
      Brahms Capriccio (uit 'Fantasien', op. 116)
      Debussy La cathédrale engloutie (uit 'Préludes I', L. 117)

  • Maandag 11 februari 2019


    • Ticciati, Gotlibovich, Arp & Gvetadze: Brahms, chansons en improvisaties

      Maandag 11 februari 2019 20:15Kleine Zaal

      Nino Gvetadze (piano), Hugo Ticciati (viool), Yuval Gotlibovich (altviool)
      Nino Gvetadze (piano), Hugo Ticciati (viool), Yuval Gotlibovich (altviool), Julian Arp (cello)
      Brahms, Guglielmi, Hahn
      Fauré Pianokwartet nr. 1 in c, op. 15
      Hahn Chanson d'automne (arr. D. Lundblad)
      Guglielmi La vie en rose
      Improvisatie
      Brahms Eerste pianokwartet in g, op. 25

  • Dinsdag 12 februari 2019


    • Karin Strobos & Thomas Beijer: Brahms’ Die schöne Magelone  

      Dinsdag 12 februari 2019 20:15Kleine Zaal

      Karin Strobos (mezzosopraan), Thomas Beijer (piano), Sieger Sloot (acteur)
      Karin Strobos (mezzosopraan), Thomas Beijer (piano), Sieger Sloot (acteur)
      Brahms
      Brahms Die schöne Magelone, op. 33

  • Donderdag 14 februari 2019


    • Valentine Classics at the Movies

      Donderdag 14 februari 2019 20:15Grote Zaal

      Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano)
      Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano), Harry Piekema (presentator)
      Brahms, Bizet, Prokofjev
      Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
      Black James Bond Medley
      Gershwin Rhapsody in Blue
      Bernstein Ouverture (uit 'West Side Story')
      Rachmaninoff Adagio sostenuto (uit 'Pianoconcert nr. 2 in c', op. 18)
      Prokofjev Montagues en Capulets (uit 'Tweede suite Romeo en Julia', op. 64ter)
      Prokofjev De dood van Julia (uit 'Derde suite Romeo en Julia', op. 101)
      Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
      Brahms Vijfde Hongaarse dans in fis, WoO 1

  • Dinsdag 5 maart 2019


    • Sarah Connolly en Julius Drake: Schumann, Wolf en meer

      Dinsdag 5 maart 2019 20:15Kleine Zaal

      Dame Sarah Connolly (mezzosopraan), Julius Drake (piano)
      Dame Sarah Connolly (mezzosopraan), Julius Drake (piano)
      Howells, Zemlinsky, A. Mahler
      Brahms Ständchen, nr. 1 (uit 'Fünf Lieder', op. 106)
      Brahms Da unten im Tale, nr. 6 (uit '49 deutsche Volkslieder', WoO 33)
      Brahms Feldeinsamkeit, nr. 2 (uit 'Sechs Lieder', op. 86)
      Brahms Die Mainacht, nr. 2 (uit 'Vier Gesänge', op. 43)
      Brahms Von ewiger Liebe, nr. 1 (uit 'Vier Gesänge', op. 43)
      Wolf Auch kleine Dinge, nr. 1 (uit 'Italienisches Liederbuch')
      Wolf Gesang Weylas, nr. 46 (uit 'Lieder nach Gedichte von Eduard Mörike')
      Wolf Mignon: Kennst du das Land?, nr. 9 (uit 'Goethe-Lieder')
      Wolf Nachtzauber, nr. 8 (uit 'Eichendorff-Lieder')
      Wolf Die Zigeunerin, nr. 7 (uit 'Eichendorff-Lieder')
      R. Schumann Märzveilchen, nr. 1 (uit 'Fünf Lieder', op. 40)
      R. Schumann Muttertraum, nr. 2 (uit 'Fünf Lieder', op. 40)
      R. Schumann Der Soldat, nr. 3 (uit 'Fünf Lieder', op. 40)
      R. Schumann Der Spielmann, nr. 4 (uit 'Fünf Lieder', op. 40)
      A. Mahler Die stille Stadt (uit 'Fünf Lieder')
      A. Mahler Licht in der Nacht (uit 'Vier Lieder')
      A. Mahler Bei dir ist es traut (uit 'Fünf Lieder')
      Zemlinsky Sechs Gesänge, op. 13
      Howells King David

  • Woensdag 13 maart 2019


    • Janine Jansen en Alexander Gavrylyuk: Brahms en Franck

      Woensdag 13 maart 2019 20:15Grote Zaal

      Janine Jansen (viool), Alexander Gavrylyuk (piano)
      Janine Jansen (viool), Alexander Gavrylyuk (piano)
      Boulanger, Franck, Brahms
      R. Schumann Eerste sonate in a, op. 105
      C. Schumann Drie romances, op. 22
      Brahms Sonate nr. 2 in A, op. 100
      Franck Sonate in A
      Boulanger Nocturne
    • Rising Stars: Arod Kwartet

      Woensdag 13 maart 2019 20:15Kleine Zaal

      Quatuor Arod
      Quatuor Arod
      Brahms, Bartók, Webern
      Webern Langsamer Satz
      Bartók Strijkkwartet nr. 5 in Bes, Sz. 102
      Brahms Strijkkwartet nr. 2 in a, op. 51, nr. 2

  • Dinsdag 26 maart 2019


    • Simon Keenlyside & Julius Drake

      Dinsdag 26 maart 2019 20:15Kleine Zaal

      Simon Keenlyside (bariton), Julius Drake (piano)
      Simon Keenlyside (bariton), Julius Drake (piano)
      Schubert, Ravel, Poulenc
      Brahms Nachtigallen schwingen lustig ihr Gefieder, nr. 6 (uit 'Sechs Gesänge', op. 6)
      Brahms Verzagen, nr. 4 (uit 'Fünf Gesänge', op. 72)
      Brahms Über die Heide, nr. 4 (uit 'Sechs Lieder', op. 86)
      Brahms O kühler Wald, nr. 3 (uit 'Fünf Gesänge', op. 72)
      Brahms Nachtwandler, nr. 3 (uit 'Sechs Lieder', op. 86)
      Brahms Es schauen die Blumen, nr. 3 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
      Poulenc Paganini (uit 'Métamorphoses')
      Poulenc L' Anguille (uit 'Quatre poèmes de Guillaume Apollinaire', op. 58)
      Poulenc Carte postale (uit 'Quatre poèmes de Guillaume Apollinaire', op. 58)
      Poulenc Avant le cinéma (uit 'Quatre poèmes de Guillaume Apollinaire', op. 58)
      Poulenc 1904 (oorspr. titel Carnaval) (uit 'Quatre poèmes de Guillaume Apollinaire', op. 58)
      Poulenc Pavane (uit 'Suite française', op. 80) (naar C. Gervaise)
      Ravel Histoires naturelles
      Poulenc Le travail du peintre, op. 161
      Schubert Liebesbotschaft, nr. 1 (uit 'Schwanengesang', D 957)
      Schubert Alinde, D 904
      Schubert Ständchen, nr. 4 (uit 'Schwanengesang', D 957)
      Schubert An die Leier, D 737
      Schubert Nachtstück, D 672
      Schubert An den Mond in einer Herbstnacht, D 614
      Schubert Herbstlied, D 502
      Schubert Abschied (nach einer Waltfahrtsarie), D 475

  • Donderdag 28 maart 2019


    • Het Koninklijk Concertgebouworkest speelt Schumann en Brahms

      Donderdag 28 maart 2019 20:15Grote Zaal

      Koninklijk Concertgebouworkest, Sir John Eliot Gardiner (dirigent), Alina Ibragimova (viool)
      Koninklijk Concertgebouworkest, Sir John Eliot Gardiner (dirigent), Alina Ibragimova (viool)
      Brahms, R. Schumann, Berlioz
      Berlioz Le roi Lear, H 53, op. 4 'grande ouverture'
      R. Schumann Vioolconcert in d, WoO 23
      Brahms Derde symfonie in F, op. 90

  • Vrijdag 29 maart 2019


    • Het Koninklijk Concertgebouworkest speelt Schumann en Brahms

      Vrijdag 29 maart 2019 20:15Grote Zaal

      Koninklijk Concertgebouworkest, Sir John Eliot Gardiner (dirigent), Alina Ibragimova (viool)
      Koninklijk Concertgebouworkest, Sir John Eliot Gardiner (dirigent), Alina Ibragimova (viool)
      Brahms, R. Schumann, Berlioz
      Berlioz Le roi Lear, H 53, op. 4 'grande ouverture'
      R. Schumann Vioolconcert in d, WoO 23
      Brahms Derde symfonie in F, op. 90
    • TRACKS - Alma Quartet speelt The Score Of Life

      Vrijdag 29 maart 2019 21:00Kleine Zaal

      Alma Quartet, Frank Lammers (regie), Jurjen Alkema (videokunstenaar)
      Alma Quartet, Frank Lammers (regie), Jurjen Alkema (videokunstenaar), Desirée van Gelderen (licht), Ed Rock (dj)
      Beethoven, Barber, Ravel
      Mozart Adagio - Allegro (uit 'Strijkkwartet in C', KV 465 'Dissonanten')
      Norman James Bond Theme (arr. F. LePrince)
      Schubert Allegro (uit 'Strijkkwartet in d', D 810 'Der Tod und das Mädchen')
      Glass Quartet note = 160, nr. 4 (uit 'Tweede strijkkwartet' 'Company')
      Dvořák Lento (uit 'Twaalfde strijkkwartet in F', op. 96, B 179 'Amerikaanse')
      Sjostakovitsj Allegro non troppo (uit 'Strijkkwartet nr. 3 in F', op. 73)
      Sjostakovitsj Largo (uit 'Strijkkwartet nr. 8 in c', op. 110)
      Janáček Adagio (uit 'Strijkkwartet nr. 1' 'Kreutzer')
      Schulhoff Alla tango milonga (uit 'Fünf Stücke')
      Brahms Allegro (uit 'Strijkkwartet nr. 1 in c', op. 51)
      Debussy Andantino, doucement expressif (uit 'Strijkkwartet in g', op. 10)
      Ravel Assez vif - Très rythmé (uit 'Strijkkwartet in F')
      Barber Adagio for Strings, op. 11
      Beethoven Thème russe: Allegro (uit 'Strijkkwartet in F', op. 59, nr. 1)

  • Zaterdag 30 maart 2019


    • Thomas Beijer in een kaleidoscopisch programma

      Zaterdag 30 maart 2019 20:15Kleine Zaal

      Thomas Beijer (piano)
      Thomas Beijer (piano)
      Brahms, Ligeti, Ravel
      Beethoven Sonate nr. 8 in c, op. 13 'Pathétique'
      Ravel Sonatine
      Ligeti Musica ricercata
      Brahms Derde sonate in f, op. 5

  • Dinsdag 7 mei 2019


    • Liza Ferschtman, Marc Desmons, Antoine Lederlin en Matan Porat: Brahms

      Dinsdag 7 mei 2019 20:15Kleine Zaal

      Liza Ferschtman (viool), Marc Desmons (altviool), Antoine Lederlin (cello)
      Liza Ferschtman (viool), Marc Desmons (altviool), Antoine Lederlin (cello), Matan Porat (piano)
      Brahms, Janáček, Mozart
      Mozart Nr. 1 in d (uit 'Zes preludes en fuga's', KV 404a)
      Mozart Nr. 5 in Es/c (uit 'Zes preludes en fuga's', KV 404a)
      Janáček Vioolsonate, JW 7/7
      Brahms Pianokwartet nr. 2 in A, op. 26
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.