Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op zaterdag 19 januari 2019

21 concerten vanaf zondag 20 januari 2019


  • Dinsdag 5 februari 2019


    • Patricia Petibon & Susan Manoff

      Dinsdag 5 februari 2019 20:15Kleine Zaal

      Patricia Petibon (sopraan), Susan Manoff (piano)
      Patricia Petibon (sopraan), Susan Manoff (piano)
      Lockwood, Mignone, Villa-Lobos
      Debussy Beau soir, L. 6
      Bacri All through eternity, nr. 2 (uit 'Three Love Songs', op. 96)
      Bacri A la mar (uit 'Melodías de la melancolía', Op. 119)
      Rodrigo Canción del grumente
      Fauré Les berceaux, nr. 1 (uit 'Trois mélodies', op. 23)
      Tiersen Porz Goret
      Rosenthal Le vieux chameau du zoo, nr. 10 (uit 'Chansons du monsieur Bleu')
      Collet Seguidilla (uit 'Danzas castellanas', op. 75)
      Obradors El vito (uit 'Canciones clásicas españolas')
      Turina Tu pupila es azul, nr. 2 (uit 'Tres poemas', op. 81)
      Montsalvatge Canción de cuna para dormir a un negrito, nr. 4 (uit 'Canciones negras')
      Semos / Stanton Busy Line (arr. D. Lockwood)
      Satie Eerste gnossienne
      Glanzberg Padam, padam...
      Poulenc Sanglots, nr. 5 (uit 'Banalités', FP 107)
      Massenet Nuit d'Espagne
      F. Bridge Winter Pastoral
      Collet Los amantes de Galicia: A vida dos arrieros
      Falla El paño moruno, nr. 1 (uit 'Siete canciones populares españolas')
      Guastavino La rosa y el sauce
      Guastavino Santa Fe antiguo (uit 'Diez cantilenas argentinas')
      Falla Alli esta! Riyendo (uit 'La vida breve', G. 35/39)
      Falla Scène 2 : Danza del fuego fatuo (Danza del Terror) (uit 'El amor brujo')
      Villa-Lobos Nesta rua, nr. 3 (uit 'Modinhas e canções, serie 2', A. 441)
      Mignone Dona Janaína (uit 'Quatro líricas')
      Tiersen Lok Gweltaz
      Lockwood Grenouille

  • Maandag 11 februari 2019


    • Ticciati, Gotlibovich, Arp & Gvetadze: Brahms, chansons en improvisaties

      Maandag 11 februari 2019 20:15Kleine Zaal

      Nino Gvetadze (piano), Hugo Ticciati (viool), Yuval Gotlibovich (altviool)
      Nino Gvetadze (piano), Hugo Ticciati (viool), Yuval Gotlibovich (altviool), Julian Arp (cello)
      Brahms, Guglielmi, Hahn
      Fauré Pianokwartet nr. 1 in c, op. 15
      Hahn Chanson d'automne (arr. D. Lundblad)
      Guglielmi La vie en rose
      Improvisatie
      Brahms Eerste pianokwartet in g, op. 25

  • Woensdag 13 februari 2019


    • Gratis Lunchconcert

      Woensdag 13 februari 2019 12:30Kleine Zaal

      Winnaar YPF Piano Competition, Yang Yang Cai (piano)
      Winnaar YPF Piano Competition, Yang Yang Cai (piano)
      Albéniz, Rachmaninoff, Debussy
      Mozart Rondo in a, KV 511
      Fauré Tweede impromptu in f, op. 31
      Debussy Pour les degrées chromatiques (uit 'Etudes, Livre 1 & Livre 2', L. 136)
      Rachmaninoff Etude-tableau in c, nr. 1 (uit 'Etudes-tableaux', op. 39)
      Albéniz El Albaicin, nr. 7 (uit 'Iberia (boek III)', B. 47)

  • Zondag 10 maart 2019


    • Groot Omroepkoor en Lavinia Meijer à la française

      Zondag 10 maart 2019 11:00Grote Zaal

      Groot Omroepkoor, Gijs Leenaars (dirigent), Lavinia Meijer (harp)
      Groot Omroepkoor, Gijs Leenaars (dirigent), Lavinia Meijer (harp)
      Duruflé, Debussy, Satie
      Fauré Madrigal, op. 35
      Daniel-Lesur Le cantique des cantiques
      Satie Eerste gnossienne
      Satie Vijfde gnossienne
      Debussy Clair de lune (uit 'Suite bergamasque', L. 75)
      Debussy Trois chansons de Charles d'Orléans
      Duruflé Quatre Motets sur des thèmes Grégoriens, op. 10

  • Woensdag 3 april 2019


    • Rising Stars: harpiste Anaïs Gaudemard

      Woensdag 3 april 2019 20:15Kleine Zaal

      Anaïs Gaudemard (harp)
      Anaïs Gaudemard (harp)
      Alberti, Fauré, Pépin
      Parish Alvars Introduction & Variations sur les airs de 'Norma' de Bellini, op. 36
      Hindemith Sonate voor harp
      Smetana Vltava (Moldau) (uit 'Má vlast', op. 43) (arr. H. Treneck)
      Glinka / Balakirev De leeuwerik
      Zabel La source, op. 23
      Debussy Clair de lune (uit 'Suite bergamasque', L. 75)
      Debussy Eerste arabesque (uit 'Deux arabesques', L 66)
      Pépin Nighthawks 'After the painting by Edward Hopper' (In opdracht van Calouste Gulbenkian Foundation, Lissabon, Cité de la musique-Philharmonie de Paris en de European Concert Hall Organisation)
      Fauré Impromptu in Des, op. 86
      Alberti Pour la Señorita

  • Zaterdag 6 april 2019


    • Polo de Haas solo: Debussy, Fauré, Cage en meer

      Zaterdag 6 april 2019 20:15Kleine Zaal

      Polo de Haas (piano)
      Polo de Haas (piano)
      De Haas, Ligeti, Cage
      D. Scarlatti Sonate in d, K 517
      D. Scarlatti Sonate in E, K 380
      D. Scarlatti Sonate in g, K. 8, L. 488
      D. Scarlatti Sonate in e, K. 292
      Fauré Thème et Variations, op. 73
      Debussy Pour le piano, L. 95
      Cage Suite for Toy Piano
      Ligeti Musica ricercata
      De Haas Crash, improvisaties voor piano en iPhone

  • Zaterdag 11 mei 2019


    • Halve finale Koninklijk Concertgebouw Concours

      Zaterdag 11 mei 2019 11:00Kleine Zaal

      Christiaan Blom (blokfluit), Claudio Barduco Ribeiro (klavecimbel), Andrej van Brakel (cello)
      Christiaan Blom (blokfluit), Claudio Barduco Ribeiro (klavecimbel), Andrej van Brakel (cello), Anastasia Safonova (piano), Fama Koning (cello), Bas Verheijden (piano), Rory Bleeker (marimba), Daniël van der Hoeven (piano), Koen van Tilborg (harp), Shaza Manla (saz), Enes Coskun (bağlama), Alexander Jansen (piano), Julia Nefedov (piano), Philip Karmanov (piano), Adriana Lisitskaya (piano), Alexander Schreuder (piano), Marcel Sutedja (viool), Natasja Douma (piano), June Heilig (viool), Aaron Weiss (piano), Ashley Pierau (zang), Liztophe Verhoeven (zang/gitaar)
      Verhoeven, Anouk & Project Money, Golson
      Zahnhausen Allegro (uit 'Viva Vivaldi!')
      Zahnhausen Intermezzo Bavarese (uit 'Viva Vivaldi!')
      Zahnhausen Presto (uit 'Viva Vivaldi!')
      Zahnhausen La tristerezza Veneziana (uit 'Viva Vivaldi!')
      Vivaldi / Chédeville Vivace - Adagio (uit 'Zesde sonate in g', op. 13 'uit 'Il Pastor Fido'')
      Vivaldi / Chédeville Allegro ma non presto (uit 'Zesde sonate in g', op. 13 'uit 'Il Pastor Fido'')
      R. Schumann Zart und mit Ausdruck, nr. 1 (uit 'Fantasiestücke', op. 73)
      R. Schumann Rasch und mit Feuer, nr. 3 (uit 'Fantasiestücke', op. 73)
      Haydn Expositie uit Moderato (uit 'Celloconcert in C', Hob. VIIb: 1)
      Fauré Après un rêve, op. 7 nr. 1 (1877)
      Creston Vigorous (uit 'Concertino', op. 21)
      Thomas The Minstrel's Adieu to his Native Land
      Manla Vrije improvisatie op werken van Göksel Baktagir en Ludwig van Beethoven
      Çiçek Haydar Haydar
      Debussy Général Lavine, L. 131/6
      Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      A. Jansen Deel 1 (uit 'Variaties op Schuberts Ständchen')
      Glinka / Balakirev De leeuwerik
      D. Scarlatti Sonate in d, L. 366
      Debussy L'isle joyeuse, L. 106
      J.S. Bach Inventie nr. 7 in e kl.t., BWV 778 (uit 'Inventies', BWV 772-786)
      Chabrier Scherzo-valse (uit 'Pièces pittoresques')
      Mendelssohn Allegro grazioso in A gr.t. "Frühlingslied", nr. 6 (uit 'Lieder ohne Worte', op. 62)
      Prokofjev Lentamente (uit 'Visions Fugitives', op. 22)
      Prokofjev Ridiculosamente (uit 'Visions Fugitives', op. 22)
      Sarasate Zigeunerweisen, op. 20
      Golson I Remember Clifford
      Anouk & Project Money Waar ga je heen
      Verhoeven Younger

  • Zondag 16 juni 2019


    • Finale Koninklijk Concertgebouw Concours 2019

      Zondag 16 juni 2019 15:00Kleine Zaal

      Finalisten Koninklijk Concertgebouw Concours 2019, Christiaan Blom (blokfluit), Andrej van Brakel (cello)
      Finalisten Koninklijk Concertgebouw Concours 2019, Christiaan Blom (blokfluit), Andrej van Brakel (cello), Fama Koning (cello), Rory Bleeker (marimba), Shaza Manla (kanun), Alexander Jansen (piano), Julia Nefedov (piano), Adriana Lisitskaya (piano)
      Lack, Mozart, Mendelssohn
      Walsh The Bull Finch (uit 'The Bird Fancyers Delight')
      Walsh Wood Lark (uit 'The Bird Fancyers Delight')
      Walsh The East India Nightingale (uit 'The Bird Fancyers Delight')
      Van Eyck Engels Nachtegaeltje (uit 'Der Fluyten Lust-hof')
      Chédeville Largo (uit 'Sonate in g')
      Chédeville Fuga da cappella: alla breve (uit 'Sonate in g')
      Tsjaikovski Valse sentimentale in f, nr. 6 (uit 'Six morceaux', op. 51)
      Popper Tarantella, op. 33
      Fauré Elégie, op. 24
      Schmitt Ghanaia
      Saber Abdel Sattar Farah (arr. S. Manla)
      Glinka / Balakirev De leeuwerik
      Larregla ¡Viva Navarra! 'jota de concierto'
      Mendelssohn Rondo capriccioso in E, op. 14
      Mozart Menuet (uit 'Sonate in Es', KV 282)
      Mozart Allegro (uit 'Sonate in Es', KV 282)
      Lack Etude, op. 95, nr. 14

  • Woensdag 3 juli 2019


    • Sheku Kanneh-Mason & Isata Kanneh-Mason

      Woensdag 3 juli 2019 20:00Kleine Zaal

      Sheku Kanneh-Mason (cello), Isata Kanneh-Mason (piano)
      Sheku Kanneh-Mason (cello), Isata Kanneh-Mason (piano)
      Mendelssohn, Fauré, Debussy
      Beethoven Variaties op 'Ein Mädchen oder Weibchen' (uit 'Die Zauberflöte' van Mozart) in F, op. 66
      Lutoslawski Grave: Metamorphoses
      Debussy Sonate in d
      Fauré Elégie, op. 24
      Mendelssohn Sonate nr. 2 in D, op. 58
      Geannuleerd
      Geannuleerd

  • Zaterdag 6 juli 2019


    • Groot Omroepkoor zingt het Requiem van Fauré

      Zaterdag 6 juli 2019 20:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Klaas Stok (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Klaas Stok (dirigent), Sophie Junker (sopraan), John Brancy (bariton), Matthias Havinga (Maarschalkerweerdorgel)
      Fauré, Duruflé, Pärt
      MacMillan Ave Maria
      MacMillan A New Song
      Pärt Pari intervallo
      Duruflé Quatre Motets sur des thèmes Grégoriens, op. 10
      Pärt Salve Regina
      Fauré Requiem, op. 48

  • Dinsdag 30 juli 2019


    • Isabelle van Keulen en Ronald Brautigam: Franck en Fauré

      Dinsdag 30 juli 2019 20:00Kleine Zaal

      Isabelle van Keulen (viool), Ronald Brautigam (piano)
      Isabelle van Keulen (viool), Ronald Brautigam (piano)
      Franck, Szymanowski, Fauré
      R. Schumann Eerste sonate in a, op. 105
      Fauré Sonate nr. 1 in A, op. 13
      Szymanowski De bron van Arethusa, nr. 1 (uit 'Drie mythes', op. 30)
      Franck Sonate in A
      Franck Mélancolie, M. 10

  • Zondag 18 augustus 2019


    • ZomerKlassiekers met Dominic Seldis en Tania Kross

      Zondag 18 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      Residentie Orkest Den Haag, Dominic Seldis (gastheer/dirigent), Tania Kross (mezzosopraan)
      Residentie Orkest Den Haag, Dominic Seldis (gastheer/dirigent), Tania Kross (mezzosopraan)
      Elgar, Grieg, Offenbach
      Rossini Ouverture (uit 'La gazza ladra')
      Fauré Pavane, op. 50
      Bizet L'amour est un oiseau rebelle (Habanera) (uit 'Carmen')
      Bizet En vain, pour éviter les réponses amères (uit 'Carmen')
      Bizet Danse bohème (uit 'Carmen')
      Brahms Vijfde Hongaarse dans in fis, WoO 1
      Offenbach Ouverture (uit 'Orphée aux enfers')
      Grieg Peer Gynt, eerste suite, op. 46
      Rossini Aria 'Una voce poco fa' (uit 'Il barbiere di Siviglia')
      Elgar Nummer 1 in D 'Land of Hope and Glory' (uit 'Military Marches', op. 39 'Pomp and Circumstance')

  • Zaterdag 24 augustus 2019


    • Franse klanken: Ravel, Debussy en Saint-Saëns

      Zaterdag 24 augustus 2019 20:00Grote Zaal

      Residentie Orkest Den Haag, Nicholas Collon (dirigent), Andreas Brantelid (cello)
      Residentie Orkest Den Haag, Nicholas Collon (dirigent), Andreas Brantelid (cello)
      Ravel, Fauré, Saint-Saëns
      Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune, L. 86
      Saint-Saëns Celloconcert nr. 1 in a, op. 33
      Fauré Elégie, op. 24
      Ravel Oiseaux tristes (très lent) (uit 'Miroirs') (arr. C. Matthews)
      Ravel Daphnis et Chloé, suite nr. 2
      Ravel Boléro

  • Woensdag 18 september 2019


    • Gratis Lunchconcert

      Woensdag 18 september 2019 12:30Kleine Zaal

      Finalisten Koninklijk Concertgebouw Concours 2019, Andrej van Brakel (cello), Rory Bleeker (slagwerk)
      Finalisten Koninklijk Concertgebouw Concours 2019, Andrej van Brakel (cello), Rory Bleeker (slagwerk), Fama Koning (cello), Alexander Jansen (piano)
      A. Jansen, Rachmaninoff, J.S. Bach
      Tsjaikovski Nocturne in cis (uit 'Six morceaux', op. 19)
      M. Peters Passacaglia
      Fauré Après un rêve, op. 7 nr. 1 (1877)
      Elgar Salut d'amour, op. 12
      J.S. Bach Capriccio (uit 'Partita nr. 2 in c', BWV 826)
      Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      A. Jansen De wereld tussen jazz en klassiek

  • Zondag 10 november 2019


    • Groot Omroepkoor zingt Stravinsky’s Psalmensymfonie

      Zondag 10 november 2019 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Peter Dijkstra (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Peter Dijkstra (dirigent), Elsa Benoit (sopraan)
      Stravinsky, Poulenc, Fauré
      Fauré Pavane, op. 50
      Poulenc Gloria
      Stravinsky Symphonie de psaumes

  • Zaterdag 23 november 2019


    • Vergankelijkheid en loutering: Messiaen, Chen en Fauré

      Zaterdag 23 november 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Long Yu (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Long Yu (dirigent), Gijs Leenaars (koordirigent), Jian Wang (cello), Fatma Said (sopraan), Shenyang (bariton)
      Fauré, Chen Qigang, Messiaen
      Messiaen O sacrum convivium!
      Chen Qigang Reflet d'un temps disparu
      Fauré Requiem, op. 48

  • Maandag 9 december 2019


    • Modigliani Kwartet en harpiste Anneleen Lenaerts

      Maandag 9 december 2019 20:15Kleine Zaal

      Anneleen Lenaerts (harp), Modigliani Quartet
      Anneleen Lenaerts (harp), Modigliani Quartet
      Rota, Kreisler, Korngold
      Debussy Strijkkwartet in g, op. 10
      Fauré Impromptu in Des, op. 86
      Debussy Danse sacrée et danse profane, L 103
      Korngold Intermezzo (Allegretto con moto) (uit 'Tweede strijkkwartet in Es', op. 26)
      Kreisler Scherzo. Allegro vivo, con spirito (uit 'Strijkkwartet in a')
      Rota Sarabanda & Toccata
      Rota Suite van filmmuziekthema's

  • Zondag 12 januari 2020


    • Nederlands Kamerorkest speelt Mozart en Fauré

      Zondag 12 januari 2020 14:15Grote Zaal

      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Eric Le Sage (piano)
      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Eric Le Sage (piano)
      Mozart, Fauré
      Fauré Suite 'Pelléas et Mélisande', op. 80
      Mozart Pianoconcert nr. 16 in D, K. 451
      Mozart Symfonie nr. 31 in D, KV 297 'Parijse'
      Fauré Fantasie in G, op. 111

  • Maandag 13 januari 2020


    • Nederlands Kamerorkest speelt Mozart en Fauré

      Maandag 13 januari 2020 20:15Grote Zaal

      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Eric Le Sage (piano)
      Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Eric Le Sage (piano)
      Mozart, Fauré
      Fauré Suite 'Pelléas et Mélisande', op. 80
      Mozart Pianoconcert nr. 16 in D, K. 451
      Mozart Symfonie nr. 31 in D, KV 297 'Parijse'
      Fauré Fantasie in G, op. 111

  • Zondag 2 februari 2020


    • Close-up: Portretconcert Emily Beynon

      Zondag 2 februari 2020 14:15Kleine Zaal

      Emily Beynon (fluit), Honorine Schaeffer (cello), Andrew West (piano)
      Emily Beynon (fluit), Honorine Schaeffer (cello), Andrew West (piano)
      Martinů, Debussy, Mucha
      Enescu Cantabile et presto
      Janáček Sonate (bew. E. Beynon)
      Fauré Sonate nr. 2 in g, op. 117
      Mucha Naša Ceste
      Debussy Prélude à l’après midi d’un faune (bew. E. Beynon)
      Martinů Trio, H. 300
      Uitverkocht
      Uitverkocht
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.