Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op zaterdag 19 januari 2019

59 concerten vanaf zondag 20 januari 2019


  • Zondag 20 januari 2019


    • Tsjaikovski’s Rococo-variaties en Rimski-Korsakovs Sheherazade

      Zondag 20 januari 2019 11:00Grote Zaal

      Rotterdams Philharmonisch Orkest, Elim Chan (dirigent), Pablo Ferrández (cello)
      Rotterdams Philharmonisch Orkest, Elim Chan (dirigent), Pablo Ferrández (cello)
      Rimski-Korsakov, Tsjaikovski
      Tsjaikovski Rococo-variaties in A, op. 33
      Rimski-Korsakov Sheherazade, op. 35 'Symfonische suite naar Duizend-en-een-nacht'

  • Zondag 27 januari 2019


    • De Waart en Brautigam met Bosmans en Brahms

      Zondag 27 januari 2019 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
      Radio Filharmonisch Orkest, Edo de Waart (dirigent), Ronald Brautigam (piano)
      Brahms, Bosmans
      Bosmans Concertino
      Brahms Derde symfonie in F, op. 90

  • Zondag 3 februari 2019


    • Fris en energiek: Lisa Jacobs in Mendelssohns Vioolconcert

      Zondag 3 februari 2019 11:00Grote Zaal

      Bremer Philharmoniker, Julia Jones (dirigent), Lisa Jacobs (viool)
      Bremer Philharmoniker, Julia Jones (dirigent), Lisa Jacobs (viool)
      Locatelli, Schubert, Mendelssohn
      Mendelssohn Vioolconcert in e, op. 64
      Schubert Derde symfonie in D, D 200
      Locatelli Concerto nr. 1 in D gr.t. (uit 'L'arte del violino', op. 3)

  • Zondag 10 februari 2019


    • Edo de Waart leidt Bruckners ‘Grote Mis’

      Zondag 10 februari 2019 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Edo de Waart (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Edo de Waart (dirigent), Anita Hartig (sopraan), Helena Rasker (alt), Sebastian Kohlhepp (tenor), Tareq Nazmi (bas)
      Bruckner
      Bruckner Derde mis in f, WAB 28 'Grote'

  • Zondag 17 februari 2019


    • Ray Chen in Tartini, Tsjaikovski’s Souvenir de Florence  

      Zondag 17 februari 2019 11:00Grote Zaal

      Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Ray Chen (viool)
      Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Ray Chen (viool)
      Tsjaikovski, Tartini
      Tartini Sonate in g, Bg. 5 'Duivelstriller' (arr. F. Kreisler)
      Tsjaikovski Souvenir de Florence in d, op. 70

  • Zondag 24 februari 2019


    • Fedorova, Nisinman & Friends: Piazzolla

      Zondag 24 februari 2019 11:00Kleine Zaal

      Marcelo Nisinman (bandoneon), Daniel Rowland (viool), Dana Zemtsov (altviool)
      Marcelo Nisinman (bandoneon), Daniel Rowland (viool), Dana Zemtsov (altviool), Nicholas Schwartz (contrabas), Anna Fedorova (piano)
      Gardel / Lattès, Piazzolla, Nisinman
      Nisinman Hombre Tango
      Piazzolla Le grand tango
      Gardel / Lattès Cuando tú no estás (arr. M. Nisinman)
      Piazzolla Otoño Porteño (uit 'Las cuatro estaciones Porteñas') (arr. M. Nisinman)
      Nisinman Daniel's Tango
      Piazzolla Adiós Nonino (arr. M. Nisinman)
      Piazzolla Jeanne y Paul (arr. M. Nisinman)
      Piazzolla Violentango
      Nisinman Argentinos in Europe

  • Zondag 3 maart 2019


    • Britse zondagochtend: Markus Stenz dirigeert Elgar en Walton

      Zondag 3 maart 2019 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
      Walton, Elgar
      Elgar Chanson de matin, op. 15, nr. 2
      Elgar Chanson de nuit, op. 15, nr. 1
      Walton Eerste symfonie

  • Zondag 10 maart 2019


    • Groot Omroepkoor en Lavinia Meijer à la française

      Zondag 10 maart 2019 11:00Grote Zaal

      Groot Omroepkoor, Gijs Leenaars (dirigent), Lavinia Meijer (harp)
      Groot Omroepkoor, Gijs Leenaars (dirigent), Lavinia Meijer (harp)
      Duruflé, Debussy, Satie
      Fauré Madrigal, op. 35
      Daniel-Lesur Le cantique des cantiques
      Satie Eerste gnossienne
      Satie Vijfde gnossienne
      Debussy Clair de lune (uit 'Suite bergamasque', L. 75)
      Debussy Trois chansons de Charles d'Orléans
      Duruflé Quatre Motets sur des thèmes Grégoriens, op. 10

  • Zondag 17 maart 2019


    • Cremona Kwartet in Schuberts Rosamunde

      Zondag 17 maart 2019 11:00Kleine Zaal

      Cremona Kwartet
      Cremona Kwartet
      Mozart, Schubert, Webern
      Webern Langsamer Satz
      Schubert Strijkkwartet in a, D 804 'Rosamunde'
      Mozart Adagio (uit 'Strijkkwartet in D', KV 499 'Hoffmeister')

  • Zondag 24 maart 2019


    • Beethovens Eroica en Mendelssohns 'Meeresstille'

      Zondag 24 maart 2019 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
      Beethoven, Mendelssohn
      Mendelssohn Ouverture 'Meeresstille und glückliche Fahrt', op. 27
      Beethoven Symfonie nr. 3 in Es, op. 55 'Eroica'

  • Zondag 31 maart 2019


    • Familieconcert: Jacques Vriens' Assepoester (6+)

      Zondag 31 maart 2019 11:00Grote Zaal

      philharmonie zuidnederland, Het Laagland, Arjan Tien (dirigent)
      philharmonie zuidnederland, Het Laagland, Arjan Tien (dirigent), Jacques Vriens (verteller), Lore Dijkman (Assepoester), David Lucieer (Prins/Stiefmoeder), Marieke Giebels (Assepester), Eva van der Post (Assepester), Lennart Monaster (regie), Joris Nassenstein (regie)
      Prokofjev
      Prokofjev selectie (uit 'Assepoester', op. 87)

  • Zondag 7 april 2019


    • Trio Feldmann-Berthaud-Steckel: Beethoven

      Zondag 7 april 2019 11:00Kleine Zaal

      Tobias Feldmann (viool), Lise Berthaud (altviool), Julian Steckel (cello)
      Tobias Feldmann (viool), Lise Berthaud (altviool), Julian Steckel (cello)
      Françaix, Beethoven
      Beethoven Strijktrio in Es, op. 3
      Françaix Strijktrio in C

  • Zondag 14 april 2019


    • Boris Giltburg met Sjostakovitsj, Prokofjev en Rachmaninoff

      Zondag 14 april 2019 11:00Kleine Zaal

      Boris Giltburg (piano)
      Boris Giltburg (piano)
      Prokofjev, Sjostakovitsj, Rachmaninoff
      Rachmaninoff Prelude in D, nr. 4 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in g, nr. 5 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in As, nr. 8 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Rachmaninoff Prelude in c, nr. 7 (uit 'Tien preludes', op. 23)
      Sjostakovitsj Derde strijkkwartet in F, op. 73 (arr. B. Giltburg)
      Prokofjev Sonate nr. 3 in a, op. 28
      Rachmaninoff Prelude in G, nr. 5 (uit 'Dertien preludes', op. 32)
      Rachmaninoff Etude-tableau in a, nr. 6 (uit 'Etudes-tableaux', op. 39)

  • Zondag 21 april 2019


    • Concerto Köln viert Pasen: Bachs Brandenburgse concerten

      Zondag 21 april 2019 11:00Grote Zaal

      Concerto Köln, Evgeny Sviridov (viool/leiding), Cordula Breuer (blokfluit/traverso)
      Concerto Köln, Evgeny Sviridov (viool/leiding), Cordula Breuer (blokfluit/traverso), Wolfgang Dey (blokfluit), Wiebke Weidanz (klavecimbel)
      Geminiani, J.S. Bach, Vivaldi
      Vivaldi Concert in A, RV 158 'concerto ripieno'
      J.S. Bach Vierde Brandenburgse concert in G, BWV 1049
      Geminiani Concerto grosso in D, opus 3, nr. 1
      J.S. Bach Vijfde Brandenburgse concert in D, BWV 1050
      J.S. Bach Badinerie (uit 'Orkestsuite nr. 2 in b kl. t. ), BWV 1067

  • Zondag 28 april 2019


    • Markus Stenz leidt Mahlers Das Lied von der Erde

      Zondag 28 april 2019 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Wiebke Lehmkuhl (alt)
      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Wiebke Lehmkuhl (alt), Burkhard Fritz (tenor)
      Mahler
      Mahler Das Lied von der Erde

  • Zondag 5 mei 2019


    • Ronald Brautigam in Beethovens Vijfde pianoconcert

      Zondag 5 mei 2019 11:00Grote Zaal

      Concertgebouw Kamerorkest, Ronald Brautigam (piano), Michael Waterman (viool/leiding)
      Concertgebouw Kamerorkest, Ronald Brautigam (piano), Michael Waterman (viool/leiding)
      Beethoven, Van Bree
      Van Bree Allegro voor vier strijkkwartetten
      Beethoven Vijfde pianoconcert in Es, op. 73 (arr. M. Waterman)

  • Zondag 12 mei 2019


    • Quirine Viersen en Thomas Beijer in Mendelssohn

      Zondag 12 mei 2019 11:00Kleine Zaal

      Quirine Viersen (cello), Thomas Beijer (piano)
      Quirine Viersen (cello), Thomas Beijer (piano)
      Chopin, Mendelssohn, Janáček
      Beethoven Variaties in Es op 'Bei Männern, welche Liebe fühlen' (uit 'Die Zauberflöte', KV 620) van Mozart, WOO 46
      Janáček Pohádka ('Een sprookje'), JW 7/5
      Mendelssohn Sonate nr. 2 in D, op. 58
      Chopin Largo (uit 'Sonate in g', op. 65)

  • Zondag 19 mei 2019


    • Gustavo Gimeno leidt Bruckners romantische Vierde symfonie

      Zondag 19 mei 2019 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Gustavo Gimeno (dirigent)
      Bruckner
      Bruckner Symfonie nr. 4 in Es 'Romantische'

  • Zondag 26 mei 2019


    • Martin Fröst speelt én dirigeert: Weber en Beethoven

      Zondag 26 mei 2019 11:00Grote Zaal

      philharmonie zuidnederland, Martin Fröst (klarinet/leiding)
      philharmonie zuidnederland, Martin Fröst (klarinet/leiding)
      Beethoven, Weber
      Weber Eerste klarinetconcert in f, J 114, op. 73
      Beethoven Symfonie nr. 4 in Bes, op. 60

  • Zondag 1 september 2019


    • Vier 25 jaar Zondagochtend Concert met Verdi en Tsjaikovski

      Zondag 1 september 2019 11:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Antony Hermus (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Antony Hermus (dirigent)
      Tsjaikovski, Prokofjev, Verdi
      Copland Fanfare for the Common Man
      Copland Happy Anniversary
      Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
      Prokofjev delen uit 'Romeo en Julia', op. 64
      Tsjaikovski Capriccio Italien, op. 45
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.