Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op

Geen resultaten op maandag 21 januari 2019

48 concerten vanaf dinsdag 22 januari 2019


  • Zaterdag 26 januari 2019


    • Uit Händels schaduw: Vivaldi, D'Astorga en Bononcini

      Zaterdag 26 januari 2019 14:15Grote Zaal

      Coro e Orchestra Ghislieri, Giulio Prandi (dirigent), Silvia Frigato (sopraan)
      Coro e Orchestra Ghislieri, Giulio Prandi (dirigent), Silvia Frigato (sopraan), José Maria Lo Monaco (alt), Rafaele Giordani (tenor), Matteo Bellotto (bas)
      Händel, Bononcini , D'Astorga
      Vivaldi Sonata a 4 al Santo Sepolcro in Es, RV 130
      D'Astorga Stabat Mater
      Bononcini Anthem for the funeral of the Duke of Marlborough
      Händel Dixit Dominus, HWV 232

  • Zaterdag 2 februari 2019


    • Goebaidoelina's Offertorium en Brahms' Vierde symfonie

      Zaterdag 2 februari 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, James Gaffigan (dirigent), Simone Lamsma (viool)
      Radio Filharmonisch Orkest, James Gaffigan (dirigent), Simone Lamsma (viool)
      Brahms, Goebaidoelina
      Goebaidoelina Offertorium, concert voor viool en orkest
      Brahms Symfonie nr. 4 in e, op. 98

  • Zaterdag 9 februari 2019


    • Vivaldi op de Olympische Spelen: de opera L'Olimpiade

      Zaterdag 9 februari 2019 13:00Grote Zaal

      La Cetra, Barockorchester & Vokalensemble Basel, Andrea Marcon (dirigent), David Hansen (countertenor, Megacle)
      La Cetra, Barockorchester & Vokalensemble Basel, Andrea Marcon (dirigent), David Hansen (countertenor, Megacle), Carlos Mena (countertenor), Vasilisa Berzhanskaya (alt), Anna Aglatova (mezzosopraan), Federica Carnevale (alt), José Coca Loza (bariton), Sergio Foresti (bas)
      Vivaldi
      Vivaldi L'Olimpiade, RV 725

  • Zaterdag 16 februari 2019


    • Liederen en dansen van de dood: Moesorgski en Verdi

      Zaterdag 16 februari 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Kinderen uit het Nationaal Kinderkoor en Nationaal Jongenskoor
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Kinderen uit het Nationaal Kinderkoor en Nationaal Jongenskoor , Xian Zhang (dirigent), Michael Gläser (koordirigent), Irene Verburg (koordirigent), Dmitry Ulyanov (bas), Lisette Bolle (sopraan)
      Verdi, Moesorgski, Whitley
      Whitley Speak out
      Moesorgski Liederen en dansen van de dood (arr. D. Sjostakovitsj)
      Verdi Quattro pezzi sacri

  • Zaterdag 2 maart 2019


    • Sacraal theater: Kaïn en Abel

      Zaterdag 2 maart 2019 13:30Grote Zaal

      B'Rock Orchestra, René Jacobs (dirigent), Brigitte Christensen (sopraan)
      B'Rock Orchestra, René Jacobs (dirigent), Brigitte Christensen (sopraan), Kristina Hammarström (mezzosopraan), Olivia Vermeulen (mezzosopraan), Benno Schachtner (countertenor, Voce di Dio), Thomas Walker (tenor, Adam), Robert Gleadow (bas)
      A. Scarlatti
      A. Scarlatti Cain overo Il primo omicidio

  • Zaterdag 9 maart 2019


    • Bartók, Beethoven en geestesverwanten

      Zaterdag 9 maart 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Tabea Zimmermann (altviool)
      Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), Tabea Zimmermann (altviool)
      Beethoven, Kurtág, Bartók
      Zimmermann Sinfonie in einem Satz
      Bartók Altvioolconcert, Sz. 120
      Kurtág Petite musique solennelle - En hommage à Pierre Boulez 90
      Beethoven Symfonie nr. 4 in Bes, op. 60

  • Zaterdag 16 maart 2019


    • Geisers, fjorden en de Russische connectie: Thorvaldsdottir, Sibelius en Rachmaninoff

      Zaterdag 16 maart 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Sergey Khachatryan (viool)
      Radio Filharmonisch Orkest, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Sergey Khachatryan (viool)
      Rachmaninoff, Sibelius, Thorvaldsdottir
      Thorvaldsdottir Aeriality
      Sibelius Vioolconcert in d, op. 47
      Rachmaninoff Eerste symfonie in d, op. 13

  • Zaterdag 23 maart 2019


    • Groot Omroepkoor: Wantenaar en Goebaidoelina

      Zaterdag 23 maart 2019 14:15Grote Zaal

      Groot Omroepkoor, Philipp Ahmann (dirigent), Ivan Monighetti (cello)
      Groot Omroepkoor, Philipp Ahmann (dirigent), Ivan Monighetti (cello)
      Goebaidoelina, Tsjaikovski, Wantenaar
      Wantenaar Dit zijn de bleeke, bleeklichte weken (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee)
      Tsjaikovski Negen geestelijke koorwerken
      Goebaidoelina Sonnengesang

  • Zaterdag 30 maart 2019


    • Raskatov en Tsjaikovski’s ‘Pathétique’

      Zaterdag 30 maart 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Otto Tausk (dirigent), Maria Milstein (viool)
      Radio Filharmonisch Orkest, Otto Tausk (dirigent), Maria Milstein (viool)
      Tsjaikovski, Raskatov
      Raskatov In excelsis
      Tsjaikovski Symfonie nr. 6 in b, op. 74 'Pathétique'

  • Zaterdag 6 april 2019


    • Pablo Heras-Casado dirigeert Stravinsky, Beethoven en Falla

      Zaterdag 6 april 2019 13:15Grote Zaal

      Asko| Schönberg , Mahler Chamber Orchestra, Pablo Heras-Casado (dirigent)
      Asko| Schönberg , Mahler Chamber Orchestra, Pablo Heras-Casado (dirigent), Alexander Melnikov (piano), Marina Heredia (mezzosopraan)
      Falla, Beethoven, Stravinsky
      Nas A horseless carriage (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee, met finianciële ondersteuning van het Fonds Podiumkunsten)
      Stravinsky Suite uit 'Pulcinella'
      Beethoven Pianoconcert nr. 1 in C, op. 15
      Falla El amor brujo

  • Zaterdag 13 april 2019


    • Giancarlo Andretta dirigeert Verdi’s Nabucco

      Zaterdag 13 april 2019 13:30Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Giancarlo Andretta (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Giancarlo Andretta (dirigent), Klaas-Jan de Groot (koordirigent), Franco Vassallo (bariton), Tatiana Serjan (sopraan), Iris van Wijnen (mezzosopraan), Giordano Lucà (tenor, Ismaele), John Relyea (bas), Jeannette van Schaik (sopraan), Fabricio Gori (tenor, Abdallo), Jasper Leever (bas)
      Verdi
      Verdi Nabucco

  • Zaterdag 20 april 2019


    • Nieuwe juwelen uit de barok: Colonna en Giorgi

      Zaterdag 20 april 2019 14:15Grote Zaal

      Cappella Mediterranea, Chœur de Chambre de Namur, Leonardo García Alarcón (dirigent)
      Cappella Mediterranea, Chœur de Chambre de Namur, Leonardo García Alarcón (dirigent), Mariana Flores (sopraan), Julie Roset (sopraan), Carlo Vistoli (countertenor), Valerio Contaldo (tenor), Alejandro Meerapfel (bas)
      Giorgi, Colonna
      Colonna Mis in e
      Colonna Dixit Dominus
      Colonna Sacre lamentazioni
      Giorgi Improprium expectavit
      Giorgi Ave Maria
      Giorgi Dextera Domini

  • Zaterdag 4 mei 2019


    • René Jacobs dirigeert Beethovens Missa solemnis

      Zaterdag 4 mei 2019 14:15Grote Zaal

      Freiburger Barockorchester, RIAS Kammerchor, René Jacobs (dirigent)
      Freiburger Barockorchester, RIAS Kammerchor, René Jacobs (dirigent), Polina Pastirchak (sopraan), Sophie Harmsen (alt), Steve Davislim (tenor), Johannes Weisser (bas)
      Beethoven
      Beethoven Missa solemnis in D, op. 123

  • Zaterdag 11 mei 2019


    • Vänskä & Gavrylyuk: Pastorale en pianogeweld

      Zaterdag 11 mei 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
      Radio Filharmonisch Orkest, Osmo Vänskä (dirigent), Alexander Gavrylyuk (piano)
      Beethoven, Rachmaninoff, Saariaho
      Saariaho Ciel d'hiver
      Rachmaninoff Pianoconcert nr. 1 in fis, op. 1
      Beethoven Symfonie nr. 6 in F, op. 68 'Pastorale'

  • Zaterdag 18 mei 2019


    • Grenzen voorbij: drie premières door Ensemble Musikfabrik

      Zaterdag 18 mei 2019 14:15Grote Zaal

      Ensemble Musikfabrik, Emilio Pomàrico (dirigent), Marco Blaauw (trompet)
      Ensemble Musikfabrik, Emilio Pomàrico (dirigent), Marco Blaauw (trompet)
      Chin, Hirs, Bauckholt
      Germanus Im Vortex (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee. Mede mogelijk gemaakt door de BankGiro Loterij en het Prins Bernhard Cultuurfonds)
      Saunders Bite
      Bauckholt Schlammflocke
      Hirs nieuw werk (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee. Mede mogelijk gemaakt door de BankGiro Loterij en het Prins Bernhard Cultuurfonds)
      Chin Gougalon 'Scenes from a street theatre'

  • Zaterdag 25 mei 2019


    • Uit Tsjechië: Martinů en Dvořák

      Zaterdag 25 mei 2019 14:15Grote Zaal

      Rotterdams Philharmonisch Orkest, Manfred Honeck (dirigent), Frank Peter Zimmermann (viool)
      Rotterdams Philharmonisch Orkest, Manfred Honeck (dirigent), Frank Peter Zimmermann (viool)
      Dvořák, Martinů, Dvořák / Honeck
      Dvořák / Honeck Rosalka-fantasie
      Martinů Tweede vioolconcert, H. 293
      Dvořák Symfonie nr. 8 in G, op. 88

  • Zaterdag 1 juni 2019


    • Schrekers amorele wereld: Die Gezeichneten

      Zaterdag 1 juni 2019 13:00Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Markus Stenz (dirigent), Peter Dijkstra (koordirigent), Michael Kupfer-Radecky (bariton), Markus Eiche (bariton), Steven Humes (bas), Allison Oakes (sopraan), Marco Jentzsch (tenor, Alviano Salvago), Lars Terray (bas), José Kamminga (mezzosopraan), Tanja Obalski (sopraan), Lucas van Lierop (tenor, Jüngling), Jeff Martin (tenor, Guidobald), Emilio Pons (tenor, Menaldo Negroni), Gurgen Baveyan (bariton), Miljenko Turk (bariton), Thilo Dahlmann (bariton), Nikki Treurniet (sopraan), Gala El Hadidi (mezzosopraan), Denzil Delaere (tenor, Pietro), Wiebe-Pier Cnossen (bariton), Jeannette van Schaik (sopraan), Leon van Liere (tenor, 1. Senator/1. Bürger/3. Jüngling), Henk Neven (bariton), Martijn Sanders (bariton), Ruben Budding (jongenssopraan, Das kind)
      Schreker
      Schreker Die Gezeichneten

  • Zaterdag 15 juni 2019


    • Bernard Haitink dirigeert Bruckners Zevende

      Zaterdag 15 juni 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Bernard Haitink (dirigent), Camilla Tilling (sopraan)
      Radio Filharmonisch Orkest, Bernard Haitink (dirigent), Camilla Tilling (sopraan)
      Bruckner, R. Strauss
      R. Strauss Ich wollt' ein Sträusslein binden, op. 68/2
      R. Strauss Das Rosenband, op. 36/1
      R. Strauss Säusle, liebe Myrte, op. 68/3
      R. Strauss Die heiligen drei Könige aus Morgenland, op. 56/6
      R. Strauss Morgen, op. 27/4
      Bruckner Symfonie nr. 7 in E

  • Zaterdag 14 september 2019


    • Rachmaninoff en Tsjaikovski: Francesca da Rimini

      Zaterdag 14 september 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Stanislav Kochanovsky (dirigent)
      Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Stanislav Kochanovsky (dirigent), Benjamin Goodson (koordirigent), Maria Bayankina (sopraan), Oleg Dolgov (tenor, Paolo Malatesta), Dmitriy Golovnin (tenor, Dante), Vladislav Sulimsky (bariton), Mikhail Kolelishvili (bas)
      Rachmaninoff, Tsjaikovski
      Tsjaikovski Francesca da Rimini, op. 32
      Rachmaninoff Francesca da Rimini, op. 25

  • Zaterdag 28 september 2019


    • Bastiaan Everink: marinier wordt operazanger

      Zaterdag 28 september 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, James Gaffigan (dirigent), Bastiaan Everink (bariton)
      Radio Filharmonisch Orkest, James Gaffigan (dirigent), Bastiaan Everink (bariton), Annemarie Kremer (sopraan)
      Hindemith, Zuidam, Schubert
      Schubert Symfonie nr. 8 in b, D 759 'Unvollendete'
      Zuidam Hercules (In opdracht van NTR Zaterdagmatinee. Mede mogelijk gemaakt door het Fonds Podiumkunsten)
      Hindemith Symfonie 'Mathis der Maler'
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.