Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op
  • 24 jan. 2019

1063 concerten vanaf vrijdag 25 januari 2019


  • Donderdag 6 juni 2019


    • Woodstock Legends

      Donderdag 6 juni 2019 20:15Grote Zaal


  • Vrijdag 7 juni 2019


    • Marc Albrecht dirigeert Bruckner 7

      Vrijdag 7 juni 2019 20:15Grote Zaal

      Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Martin Helmchen (piano)
      Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Martin Helmchen (piano)
      Bruckner, Mozart
      Mozart Pianoconcert nr. 22 in Es, KV 482
      Bruckner Symfonie nr. 7 in E
    • Camerata RCO: eigentijds mysterie en negentiende-eeuwse melancholie

      Vrijdag 7 juni 2019 20:15Kleine Zaal

      Camerata RCO
      Camerata RCO
      Schubert, Keuris
      Keuris Klarinetkwintet
      Schubert Octet in F, D 803, op. 166
    • Will Varley

      Vrijdag 7 juni 2019 20:15Koorzaal

      Will Varley
      Will Varley

  • Zaterdag 8 juni 2019


    • Marc Albrecht dirigeert Bruckner 7

      Zaterdag 8 juni 2019 20:15Grote Zaal

      Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Martin Helmchen (piano)
      Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Martin Helmchen (piano)
      Bruckner, Mozart
      Mozart Pianoconcert nr. 22 in Es, KV 482
      Bruckner Symfonie nr. 7 in E

  • Zondag 9 juni 2019


    • Zara: een muzikale reis door Anatolië

      Zondag 9 juni 2019 20:15Grote Zaal

      Zara, Mehmet Kılınç (zang), Büşra Demirtaş (zang)
      Zara, Mehmet Kılınç (zang), Büşra Demirtaş (zang), Emre Merallı (viool), Kutay Özcan (bağlama), Yücel Erbasan (ney), Ali Akcan (drums), Mehmet Akatay (percussie), Tuluğ Tırpan (piano/leiding)

  • Woensdag 12 juni 2019


    • Gratis Lunchconcert

      Woensdag 12 juni 2019 12:30Kleine Zaal

      Winnaar Grachtenfestival Conservatorium Concours, xSight@ Percussion Duo, Georgi Tsenov (marimba)
      Winnaar Grachtenfestival Conservatorium Concours, xSight@ Percussion Duo, Georgi Tsenov (marimba), Jose Miñarro Sánchez (marimba)
      Morag, Sibelius, Bartók
      Bartók Zes dansen in Bulgaars ritme (uit 'Mikrokosmos vol. VI', Sz. 107/6) (arr. G. Tsenov)
      Sibelius De dood van Mélisande (uit 'Pelléas en Mélisande') (arr. G. Tsenov)
      Morag Octabones
    • Amsterdam Sinfonietta en Eva-Maria Westbroek

      Woensdag 12 juni 2019 20:15Grote Zaal

      Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Eva-Maria Westbroek (sopraan)
      Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Eva-Maria Westbroek (sopraan), Mikhail Petrenko (bas)
      Sjostakovitsj, Britten, Pärt
      Pärt Cantus in memoriam Benjamin Britten
      Britten Variations on a Theme of Frank Bridge, op. 10
      Sjostakovitsj Veertiende symfonie, op. 135
    • Rising Stars: Amatis Trio

      Woensdag 12 juni 2019 20:15Kleine Zaal

      Amatis Trio
      Amatis Trio
      Piazzolla, Mendelssohn, Tarrodi
      Haydn Pianotrio in C, Hob. XV: 27
      Brahms Pianotrio nr. 2 in C, op. 87
      Tarrodi Moorlands (In opdracht van Festspielhaus Baden-Baden, Konzerthaus Dortmund, Elbphilharmonie Hamburg, Kölner Philharmonie (KölnMusik) en de European Concert Hall Organisation)
      Mendelssohn Pianotrio nr. 1 in d, op. 49
      Piazzolla Verano Porteño, nr. 4 (uit 'Las cuatro estaciones Porteñas')

  • Vrijdag 14 juni 2019


    • Winnaars Dutch Classical Talent: Maya Fridman en Pieter van Loenen

      Vrijdag 14 juni 2019 20:15Kleine Zaal

      Winnaars NPO Radio 4 Dutch Classical Talent Award 2019, Pieter van Loenen (viool), Maya Fridman (cello)
      Winnaars NPO Radio 4 Dutch Classical Talent Award 2019, Pieter van Loenen (viool), Maya Fridman (cello)
      Gordon, Van Geel, Vasks
      Bartók Sonate, Sz. 117
      J.S. Bach Chaconne (uit 'Tweede partita in d', BWV 1004)
      Tanaka The Song of Songs
      Fairouz Kol Nidrei
      Vares Red Velvet
      Vasks Pianissimo (uit 'Het boek')
      Van Geel Quintessence (In opdracht van stichting De Suite, met dank aan het Fonds Podiumkunsten)
      Gordon Light is Calling
    • Pierre-Laurent Aimard bij het Koninklijk Concertgebouworkest

      Vrijdag 14 juni 2019 20:15Grote Zaal

      Koninklijk Concertgebouworkest, Vladimir Jurowski (dirigent), Pierre-Laurent Aimard (piano)
      Koninklijk Concertgebouworkest, Vladimir Jurowski (dirigent), Pierre-Laurent Aimard (piano)
      Ravel, Messiaen, Birtwistle
      Debussy Jeux, poème dansé, L. 126
      Birtwistle Responses
      Messiaen Oiseaux exotiques, I/ 41
      Ravel La valse

  • Zaterdag 15 juni 2019


    • Bernard Haitink dirigeert Bruckners Zevende

      Zaterdag 15 juni 2019 14:15Grote Zaal

      Radio Filharmonisch Orkest, Bernard Haitink (dirigent), Camilla Tilling (sopraan)
      Radio Filharmonisch Orkest, Bernard Haitink (dirigent), Camilla Tilling (sopraan)
      Bruckner, R. Strauss
      R. Strauss Ich wollt' ein Sträusslein binden, op. 68/2
      R. Strauss Das Rosenband, op. 36/1
      R. Strauss Säusle, liebe Myrte, op. 68/3
      R. Strauss Die heiligen drei Könige aus Morgenland, op. 56/6
      R. Strauss Morgen, op. 27/4
      Bruckner Symfonie nr. 7 in E
    • 50 jaar Nederlandse Cystic Fibrosis Stichting: Jubileumconcert

      Zaterdag 15 juni 2019 20:15Grote Zaal

      Almeers Jeugd Symfonie Orkest, Hans Welle (dirigent), Nicolas van Poucke (piano)
      Almeers Jeugd Symfonie Orkest, Hans Welle (dirigent), Nicolas van Poucke (piano), Tanja Jess (presentatie)
      Márquez, Prokofjev, Elgar
      Gershwin Rhapsody in Blue
      Elgar Eerste mars 'Pomp and Circumstance' 'Land of Hope and Glory'
      Prokofjev Delen uit Romeo en Julia, op. 64
      Márquez Danzón 2
    • Deliverance: Colorful Voices

      Zaterdag 15 juni 2019 20:15Kleine Zaal

      Deliverance (koor), Erwin Young (dirigent), Rick Piepers (bandleider/piano)
      Deliverance (koor), Erwin Young (dirigent), Rick Piepers (bandleider/piano), Daan de Nobel (gitaar), Harm Wijntjes (bas), Luis Díaz (percussie)
    • Pianist Pierre-Laurent Aimard

      Zaterdag 15 juni 2019 21:00Koorzaal

      Pierre-Laurent Aimard (piano)
      Pierre-Laurent Aimard (piano)
      Verplaatst
      Verplaatst

  • Zondag 16 juni 2019


    • Hohe Messe met Herreweghe & Collegium Vocale Gent

      Zondag 16 juni 2019 14:15Grote Zaal

      Koor en Orkest van Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan I)
      Koor en Orkest van Collegium Vocale Gent, Philippe Herreweghe (dirigent), Dorothee Mields (sopraan I), Hana Blazíková (sopraan II), Alex Potter (countertenor), Thomas Hobbs (tenor), Krešimir Stražanac (bas)
      J.S. Bach
      J.S. Bach Mis in b, BWV 232 'Hohe Messe'
    • Finale Koninklijk Concertgebouw Concours 2019

      Zondag 16 juni 2019 15:00Kleine Zaal

      Finalisten Koninklijk Concertgebouw Concours 2019, Christiaan Blom (blokfluit), Andrej van Brakel (cello)
      Finalisten Koninklijk Concertgebouw Concours 2019, Christiaan Blom (blokfluit), Andrej van Brakel (cello), Fama Koning (cello), Rory Bleeker (marimba), Shaza Manla (kanun), Alexander Jansen (piano), Julia Nefedov (piano), Adriana Lisitskaya (piano)
      Lack, Mozart, Mendelssohn
      Walsh The Bull Finch (uit 'The Bird Fancyers Delight')
      Walsh Wood Lark (uit 'The Bird Fancyers Delight')
      Walsh The East India Nightingale (uit 'The Bird Fancyers Delight')
      Van Eyck Engels Nachtegaeltje (uit 'Der Fluyten Lust-hof')
      Chédeville Largo (uit 'Sonate in g')
      Chédeville Fuga da cappella: alla breve (uit 'Sonate in g')
      Tsjaikovski Valse sentimentale in f, nr. 6 (uit 'Six morceaux', op. 51)
      Popper Tarantella, op. 33
      Fauré Elégie, op. 24
      Schmitt Ghanaia
      Saber Abdel Sattar Farah (arr. S. Manla)
      Glinka / Balakirev De leeuwerik
      Larregla ¡Viva Navarra! 'jota de concierto'
      Mendelssohn Rondo capriccioso in E, op. 14
      Mozart Menuet (uit 'Sonate in Es', KV 282)
      Mozart Allegro (uit 'Sonate in Es', KV 282)
      Lack Etude, op. 95, nr. 14
    • Meesterpianisten: Emanuel Ax 70 jaar!

      Zondag 16 juni 2019 20:15Grote Zaal

      Emanuel Ax (piano)
      Emanuel Ax (piano)
      Chopin, Ravel, R. Schumann
      Brahms Eerste rapsodie in b, op. 79
      Brahms Rhapsody No. 2 in g, op. 79
      Benjamin Piano Figures - Ten Short Pieces For Piano
      R. Schumann Fantasiestücke, op. 12
      Ravel Valses nobles et sentimentales
      Chopin Nocturne in B (uit 'Deux nocturnes', op. 62)
      Chopin Drie Mazurka's, op. 50
      Chopin Andante spianato in G en Grande polonaise in Es, op. 22

  • Maandag 17 juni 2019


    • Rabbi Haim Louk | Abderrahim Souiri

      Maandag 17 juni 2019 20:15Grote Zaal

      Rabbi Haim Louk (zang), Abderrahim Souiri (zang)
      Rabbi Haim Louk (zang), Abderrahim Souiri (zang)
      Geannuleerd
      Geannuleerd

  • Dinsdag 18 juni 2019


    • Sweelinckorkest en NAKK doorbreken klassieke concertervaring

      Dinsdag 18 juni 2019 20:15Grote Zaal

      UvA-Orkest J.Pzn Sweelinck, Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet, Konradin Herzog (dirigent)
      UvA-Orkest J.Pzn Sweelinck, Nieuw Amsterdams Klarinet Kwartet, Konradin Herzog (dirigent)
      Gershwin, Lago, Weill
      Franck Symfonie in d
      Brel Amsterdam
      Weill Kleine Dreigroschenmusik
      Lago Sarajevo (uit 'Ciudades')
      Lago Ríos (Rivers, Rivieren)
      Gershwin Rhapsody in Blue
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.