Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op
  • 11 feb. 2019

2 concerten op maandag 11 februari 2019

  • Ticciati, Gotlibovich, Arp & Gvetadze: Brahms, chansons en improvisaties

    Nino Gvetadze (piano), Hugo Ticciati (viool), Yuval Gotlibovich (altviool)
    Nino Gvetadze (piano), Hugo Ticciati (viool), Yuval Gotlibovich (altviool), Julian Arp (cello)
    Brahms, Guglielmi, Hahn
    Fauré Eerste pianokwartet in c, op. 15
    Hahn Chanson d'automne (arr. D. Lundblad)
    Guglielmi La vie en rose
    Improvisatie
    Brahms Eerste pianokwartet in g, op. 25
    Maandag 11 februari 2019 20:15Kleine Zaal
  • Tsjaikovski, Mozart en Saint-Saëns door het Nederlands Philharmonisch Orkest

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Karel Deseure (dirigent), Jan Wierzba (dirigent)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Karel Deseure (dirigent), Jan Wierzba (dirigent), Rosanne Philippens (viool), Frederieke Saeijs (viool), Dana Zemtsov (altviool)
    Smetana, Mozart, Saint-Saëns
    Tsjaikovski Romeo en Julia, fantasie-ouverture naar Shakespeare in b
    Saint-Saëns Derde vioolconcert in b, op. 61
    Mozart Sinfonia concertante in Es, KV 364
    Smetana De Moldau (uit 'Má vlast')
    Maandag 11 februari 2019 20:15Grote Zaal

668 concerten vanaf dinsdag 12 februari 2019

  • Karin Strobos & Thomas Beijer: Brahms’ Die schöne Magelone  

    Karin Strobos (mezzosopraan), Thomas Beijer (piano), Sieger Sloot (acteur)
    Karin Strobos (mezzosopraan), Thomas Beijer (piano), Sieger Sloot (acteur)
    Brahms
    Brahms Die schöne Magelone, op. 33
    Dinsdag 12 februari 2019 20:15Kleine Zaal
  • Canto ostinato op vier vleugels met o.a. Polo de Haas en Kees Wieringa

    Polo de Haas (piano), Kees Wieringa (piano), Arielle Vernède (piano)
    Polo de Haas (piano), Kees Wieringa (piano), Arielle Vernède (piano), Gerard Bouwhuis (piano)
    Ten Holt
    Ten Holt Canto ostinato
    Dinsdag 12 februari 2019 20:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Winnaar YPF Piano Competition, Yang Yang Cai (piano)
    Winnaar YPF Piano Competition, Yang Yang Cai (piano)
    Albéniz, Rachmaninoff, Debussy
    Mozart Rondo in a, KV 511
    Fauré Tweede impromptu in f, op. 31
    Debussy Pour les degrées chromatiques (uit 'Etudes, Livre 1 & Livre 2', L. 136)
    Rachmaninoff Etude-tableau in c (uit 'Etudes-tableaux', op. 39)
    Albéniz El Albaicin, nr. 7 (uit 'Iberia (boek III)', B. 47)
    Woensdag 13 februari 2019 12:30Kleine Zaal
  • Iván Fischer & Boedapest Festival Orkest: Stravinsky  

    Boedapest Festival Orkest, RIAS Kammerchor, Iván Fischer (dirigent)
    Boedapest Festival Orkest, RIAS Kammerchor, Iván Fischer (dirigent)
    Stravinsky
    Stravinsky Four Norwegian Moods
    Stravinsky Scherzo à la russe
    Stravinsky Tango
    Stravinsky Symphonie de psaumes
    Stravinsky Le sacre du printemps, tableaux de la Russie païenne en deux parties
    Stravinsky Ave Maria
    Woensdag 13 februari 2019 20:15Grote Zaal
  • Rising Stars: cellist Kian Soltani

    Kian Soltani (cello), Mario Häring (piano)
    Kian Soltani (cello), Mario Häring (piano)
    Damenga, Rachmaninoff, Helbock
    R. Schumann Adagio und Allegro in As, op. 70
    Sjostakovitsj Sonate in d, op. 40
    Helbock Soul-Searching (In opdracht van Wiener Konzerthaus en de European Concert Hall Organisation)
    Rachmaninoff Sonate in g, op. 19
    Damenga New York Honk
    Woensdag 13 februari 2019 20:15Kleine Zaal
  • Meesterpianist in de Kleine Zaal: Sergei Babayan

    Sergei Babayan
    Sergei Babayan
    Chopin
    Chopin Polonaise in cis (uit 'Twee Polonaises', op. 26)
    Chopin Wals in cis (uit 'Drie walsen', op. 64)
    Chopin Barcarolle in Fis, op. 60
    Chopin Wals in bes (uit 'Twee walsen', op. 69)
    Chopin Nocturne in B (uit 'Drie nocturnes', op. 9)
    Chopin Polonaise-fantaisie in As, op. 61
    Chopin Impromptu in As, op. 29
    Chopin Prelude in As, B. 86
    Chopin Wals in As (uit 'Drie walsen', op. 34)
    Chopin Mazurka in cis (uit 'Vier Mazurkas', op. 6)
    Chopin Mazurka in cis kl.t. (uit 'Drie mazurka's', op. 63)
    Chopin Mazurka in f kl.t. (uit 'Drie mazurka's', op. 63)
    Chopin Mazurka in f (uit 'Vijf mazurka's', op. 7)
    Chopin Mazurka in bes (uit 'Vier mazurka's', op. 24)
    Chopin Mazurka in Bes (uit 'Vijf mazurka's', op. 7)
    Chopin Mazurka in g kl.t. (uit 'Vier mazurka's', op. 67)
    Chopin Mazurka in C gr.t. (uit 'Vier mazurka's', op. 67)
    Chopin Mazurka in a kl.t. (uit 'Vier mazurka's', op. 67)
    Chopin Mazurka in a (uit 'Vier mazurka's', op. 68)
    Chopin Mazurka in F (uit 'Vier mazurka's', op. 68)
    Chopin Mazurka in Bes, op. post.
    Chopin Mazurka in es (uit 'Vier Mazurkas', op. 6)
    Chopin Mazurka in As (uit 'Vier mazurka's', op. 41)
    Chopin Mazurka in c kl.t. (uit 'Vier mazurka's', op. 30)
    Chopin Mazurka in b kl.t. (uit 'Vier mazurka's', op. 30)
    Chopin Mazurka in b (uit 'Vier mazurka's', op. 33)
    Chopin Mazurka in C (uit 'Drie mazurka's', op. 56)
    Chopin Wals in F (uit 'Drie walsen', op. 34)
    Donderdag 14 februari 2019 20:15Kleine Zaal
  • Valentine Classics at the Movies

    Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano)
    Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano), Harry Piekema (presentator)
    Brahms, Bizet, Prokofjev
    Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
    Black James Bond Medley
    Gershwin Rhapsody in Blue
    Bernstein Ouverture (uit 'West Side Story')
    Rachmaninoff Adagio sostenuto (uit 'Tweede pianoconcert in c', op. 18)
    Prokofjev Montagues en Capulets (uit 'Tweede suite Romeo en Julia', op. 64ter)
    Prokofjev De dood van Julia (uit 'Derde suite Romeo en Julia', op. 101)
    Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
    Brahms Vijfde Hongaarse dans in fis, WoO 1
    Donderdag 14 februari 2019 20:15Grote Zaal
  • Valentine Classics at the Movies (VIP)

    Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano)
    Noord Nederlands Orkest, Pavel Baleff (dirigent), Wibi Soerjadi (piano), Harry Piekema (presentator)
    Bizet, Prokofjev, Rachmaninoff
    Verdi Ouverture (uit 'La forza del destino')
    Black James Bond Medley
    Gershwin Rhapsody in Blue
    Bernstein Prologue (uit 'West Side Story') (arr. M. Peress)
    Rachmaninoff Adagio sostenuto (uit 'Tweede pianoconcert in c', op. 18)
    Prokofjev Montagues en Capulets (uit 'Tweede suite Romeo en Julia', op. 64ter)
    Prokofjev De dood van Julia (uit 'Derde suite Romeo en Julia', op. 101)
    Bizet Ouverture 'Les Toréadors' (uit 'Carmen')
    Donderdag 14 februari 2019 20:15Grote Zaal
  • Los Hermanos Martinez y Morelo: Cádiz, canciones de ida y vuelta

    Los Hermanos Martinez y Morelo, Eric Vaarzon Morel (gitaar), Juan Martinez (saxofoon)
    Los Hermanos Martinez y Morelo, Eric Vaarzon Morel (gitaar), Juan Martinez (saxofoon), Miguel Martinez (saxofoon)
    Martinez / Dominguez, Núñez, Falla
    Vaarzon Morel Serrana
    Martinez / Vaarzon Morel La Luz
    Leadbelly My Girl (arr. J. Martinez)
    Vaarzon Morel Recuerdo/Yunque/Morelo
    Martinez Tres Hermanos
    Falla Preludios (arr. J. Martinez / M. Martinez)
    Vaarzon Morel El Bosco
    Martinez / Vaarzon Morel Soleá
    Martinez / Vaarzon Morel Alegrías
    Núñez De Aqui P'Alla (arr. J. Martinez)
    Martinez / Dominguez Mr.CI
    Vrijdag 15 februari 2019 20:15Kleine Zaal
  • Liederen en dansen van de dood: Moesorgski en Verdi

    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Kinderen uit het Nationaal Kinderkoor en Nationaal Jongenskoor
    Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, Kinderen uit het Nationaal Kinderkoor en Nationaal Jongenskoor , Xian Zhang (dirigent), Michael Gläser (koordirigent), Irene Verburg (koordirigent), Dmitry Ulyanov (bas), Lisette Bolle (sopraan)
    Verdi, Moesorgski, Whitley
    Whitley Speak out
    Moesorgski Liederen en dansen van de dood (arr. D. Sjostakovitsj)
    Verdi Quattro pezzi sacri
    Zaterdag 16 februari 2019 14:15Grote Zaal
  • Zussen Labèque spelen Poulenc en Le carnaval des animaux met Pepijn Gunneweg

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katia Labèque (piano)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katia Labèque (piano), Marielle Labèque (piano), Pepijn Gunneweg (verteller)
    Mozart, Poulenc, Saint-Saëns
    Saint-Saëns Le carnaval des animaux
    Poulenc Concert voor twee piano's in d, op. 61
    Mozart Symfonie nr. 39 in Es, KV 543
    Zaterdag 16 februari 2019 20:15Grote Zaal
  • Ray Chen in Tartini, Tsjaikovski’s Souvenir de Florence  

    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Ray Chen (viool)
    Amsterdam Sinfonietta, Candida Thompson (viool/leiding), Ray Chen (viool)
    Tsjaikovski, Tartini
    Tartini Sonate in g, Bg. 5 'Duivelstriller' (arr. F. Kreisler)
    Tsjaikovski Souvenir de Florence in d, op. 70
    Zondag 17 februari 2019 11:00Grote Zaal
  • Familieconcert: Carnaval van de dieren (5+)

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katia Labèque (piano)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katia Labèque (piano), Marielle Labèque (piano), Georgina Verbaan (verteller)
    Saint-Saëns
    Saint-Saëns Le carnaval des animaux
    Zondag 17 februari 2019 14:00Grote Zaal
  • Familieconcert: Carnaval van de dieren (5+)

    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katia Labèque (piano)
    Nederlands Kamerorkest, Gordan Nikolić (viool/leiding), Katia Labèque (piano), Marielle Labèque (piano), Georgina Verbaan (verteller)
    Saint-Saëns
    Saint-Saëns Le carnaval des animaux
    Zondag 17 februari 2019 16:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Nuala McKenna (cello)
    Nuala McKenna (cello)
    Ligeti, Knigge, J.S. Bach
    Ortiz Recercada tercera
    J.S. Bach Allemande (uit 'Zesde suite in D', BWV 1012)
    Knigge To the Lighthouse
    J.S. Bach Courante (uit 'Zesde suite in D', BWV 1012)
    Ortiz Recercada ottava
    Ligeti Sonate
    Woensdag 20 februari 2019 12:30Kleine Zaal
  • Mahlers Achtste symfonie onder leiding van Marc Albrecht

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Camilla Nylund (sopraan)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Camilla Nylund (sopraan), Ailish Tynan (sopraan), Regula Mühlemann (sopraan), Janina Baechle (alt), Helena Rasker (alt), Klaus Florian Vogt (tenor), Tommi Hakala (bariton), Ain Anger (bas), WDR Rundfunkchor Köln, London Symphony Chorus, MDR Rundfunkchor Leipzig, Knabenchor Hannover, Koorschool St. Bavo
    Mahler
    Mahler Achtste symfonie in Es 'Symphonie der Tausend'
    Zaterdag 23 februari 2019 20:15Grote Zaal
  • Fedorova, Nisinman & Friends: Piazzolla

    Marcelo Nisinman (bandoneon), Daniel Rowland (viool), Dana Zemtsov (altviool)
    Marcelo Nisinman (bandoneon), Daniel Rowland (viool), Dana Zemtsov (altviool), Nicholas Schwartz (contrabas), Anna Fedorova (piano)
    Gardel / Lattès, Piazzolla, Nisinman
    Nisinman Hombre Tango
    Piazzolla Le grand tango
    Gardel / Lattès Cuando tú no estás (arr. M. Nisinman)
    Piazzolla Otoño Porteño (uit 'Las cuatro estaciones Porteñas') (arr. M. Nisinman)
    Nisinman Daniel's Tango
    Piazzolla Adiós Nonino (arr. M. Nisinman)
    Piazzolla Jeanne y Paul (arr. M. Nisinman)
    Piazzolla Violentango
    Nisinman Argentinos in Europe
    Zondag 24 februari 2019 11:00Kleine Zaal
  • Mahlers Achtste symfonie onder leiding van Marc Albrecht

    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Camilla Nylund (sopraan)
    Nederlands Philharmonisch Orkest, Marc Albrecht (dirigent), Camilla Nylund (sopraan), Ailish Tynan (sopraan), Regula Mühlemann (sopraan), Janina Baechle (alt), Helena Rasker (alt), Klaus Florian Vogt (tenor), Tommi Hakala (bariton), Ain Anger (bas), WDR Rundfunkchor Köln, London Symphony Chorus, MDR Rundfunkchor Leipzig, Knabenchor Hannover, Koorschool St. Bavo
    Mahler
    Mahler Achtste symfonie in Es 'Symphonie der Tausend'
    Zondag 24 februari 2019 14:15Grote Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.