Concertagenda

Zoekfilters

Gezocht op
  • 21 mrt. 2019

2 concerten op donderdag 21 maart 2019

  • Het Koninklijk Concertgebouworkest speelt Schuberts 'Grote' symfonie

    Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Kersten McCall (fluit)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Kersten McCall (fluit)
    Wennäkoski, Schubert
    Schubert Ouverture. Andante - Allegro (uit 'Alfonso und Estrella', D 732)
    Wennäkoski Soie
    Schubert Negende symfonie in C, D 944 'Grote'
    Donderdag 21 maart 2019 20:15Grote Zaal
  • Silje Nergaard

    Silje Nergaard (zang), Audun Erlien (bas), Andreas Ulvo (toetsen)
    Silje Nergaard (zang), Audun Erlien (bas), Andreas Ulvo (toetsen), Wetle Holte (drums)
    Donderdag 21 maart 2019 20:15Kleine Zaal

697 concerten vanaf vrijdag 22 maart 2019

  • Mariss Jansons leidt BRSO in Saint-Saëns’ Orgelsymfonie & Dvořák 9

    Symphonieorchester des Bayerischen Rundfunks, Mariss Jansons (dirigent), Iveta Apkalna (orgel)
    Symphonieorchester des Bayerischen Rundfunks, Mariss Jansons (dirigent), Iveta Apkalna (orgel)
    Ligeti, Sibelius, Saint-Saëns
    Dvořák Negende symfonie in e, op. 95 'Uit de Nieuwe Wereld'
    Saint-Saëns Derde symfonie in c, op. 78 'Orgelsymfonie'
    Sibelius Valse triste, op. 44 no. 1 (Uit 'Kuolema', op 44)
    Ligeti Molto vivace (uit 'Concert Românesc')
    Vrijdag 22 maart 2019 20:15Grote Zaal
  • Groot Omroepkoor: Wantenaar en Goebaidoelina

    Groot Omroepkoor, Philipp Ahmann (dirigent), Ivan Monighetti (cello)
    Groot Omroepkoor, Philipp Ahmann (dirigent), Ivan Monighetti (cello)
    Goebaidoelina, Tsjaikovski, Wantenaar
    Wantenaar Dit zijn de bleeke, bleeklichte weken (In opdracht van NTR ZaterdagMatinee)
    Tsjaikovski Negen geestelijke koorwerken
    Goebaidoelina Sonnengesang
    Zaterdag 23 maart 2019 14:15Grote Zaal
  • Pianofeest met Martin Oei en Klára Würtz

    Klára Würtz (piano), Martin Oei (piano)
    Klára Würtz (piano), Martin Oei (piano)
    Milhaud, Stravinsky, Debussy/Schumann
    Mozart Sonate in D, KV 448
    Chopin Polonaise-fantaisie in As, op. 61
    Chopin Barcarolle in Fis, op. 60
    Debussy/Schumann Zes etudes, op. 56
    Stravinsky Petroesjka
    Milhaud Scaramouche, op. 165b
    Zaterdag 23 maart 2019 14:15Kleine Zaal
  • Scherpdenkers: Aaltje van Zweden over troost in muziek

    Aaltje van Zweden (spreker), Nederlands Blazers Ensemble, Christianne Stotijn (mezzosopraan)
    Aaltje van Zweden (spreker), Nederlands Blazers Ensemble, Christianne Stotijn (mezzosopraan), Marcel Reijans (tenor)
    Mahler
    Mahler Das Lied von der Erde
    Zaterdag 23 maart 2019 20:15Kleine Zaal
  • KCOV Amsterdam zingt de originele Carmina Burana

    KCOV Amsterdam, Het Promenade Orkest, Frank Hameleers (dirigent)
    KCOV Amsterdam, Het Promenade Orkest, Frank Hameleers (dirigent), Marene Elgershuizen (sopraan), Gerben Houba (tenor), Pieter Hendriks (bas), Matthias Havinga (orgel), Hans van Beelen (piano)
    Orff, Duruflé
    Duruflé Requiem, op. 9
    Orff Carmina Burana
    Zaterdag 23 maart 2019 20:15Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Kom, we gaan spelen! (4 en 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie)
    Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie)
    Zondag 24 maart 2019 10:00Koorzaal
  • Beethovens Eroica en Mendelssohns 'Meeresstille'

    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent)
    Beethoven, Mendelssohn
    Mendelssohn Ouverture 'Meeresstille und glückliche Fahrt', op. 27
    Beethoven Derde symfonie in Es, op. 55 'Eroica'
    Zondag 24 maart 2019 11:00Grote Zaal
  • KleuterSinfonietta: Kom, we gaan spelen! (4 en 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie)
    Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie)
    Zondag 24 maart 2019 12:00Koorzaal
  • KleuterSinfonietta: Kom, we gaan spelen! (4 en 5 jaar)

    Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie)
    Amsterdam Sinfonietta, Kiki Jaski (regie)
    Zondag 24 maart 2019 14:00Koorzaal
  • Zondagmiddagconcert: Amsterdam Piano Trio

    Shin Sihan (viool), Alexander Warenberg (cello), Yang Yang Cai (piano)
    Shin Sihan (viool), Alexander Warenberg (cello), Yang Yang Cai (piano)
    Sjostakovitsj, Ravel, Beethoven
    Beethoven 32 Variaties op een eigen thema in c, WoO 80
    Ravel Sonate
    Sjostakovitsj Tweede pianotrio in e, op. 67
    Zondag 24 maart 2019 14:15Kleine Zaal
  • Het Koninklijk Concertgebouworkest speelt Schuberts 'Grote' symfonie

    Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Kersten McCall (fluit)
    Koninklijk Concertgebouworkest, Thomas Hengelbrock (dirigent), Kersten McCall (fluit)
    Wennäkoski, Schubert
    Schubert Ouverture. Andante - Allegro (uit 'Alfonso und Estrella', D 732)
    Wennäkoski Soie
    Schubert Negende symfonie in C, D 944 'Grote'
    Zondag 24 maart 2019 14:15Grote Zaal
  • Levende legende Martha Argerich & Stephen Kovacevich

    Martha Argerich (piano), Stephen Kovacevich (piano)
    Martha Argerich (piano), Stephen Kovacevich (piano)
    Debussy/Schumann, Rachmaninoff, Debussy
    Debussy Prélude à l'après-midi d'un faune
    Debussy Lindaraja
    Debussy En blanc et noir
    Rachmaninoff Symfonische dansen, op. 45
    Debussy/Schumann Etude in a kl. t., nr. 2 (uit 'Zes etudes', op. 56)
    Debussy En bateau (uit 'Petite suite')
    Zondag 24 maart 2019 20:15Grote Zaal
  • Dina Ivanova en Jeroen Dupont

    Jeroen Dupont (viool), Dina Ivanova (piano)
    Jeroen Dupont (viool), Dina Ivanova (piano)
    Bartók, Debussy, Scott
    Badings Capriccio voor viool en elektronica
    Webern Vier Stücke, op. 7
    Dupont nieuw werk voor viool en piano
    Scott Suite
    Debussy Sonate in g, L 140
    Bartók Tweede sonate, Sz. 76
    Zondag 24 maart 2019 20:15Kleine Zaal
  • Simon Keenlyside & Julius Drake

    Simon Keenlyside (bariton), Julius Drake (piano)
    Simon Keenlyside (bariton), Julius Drake (piano)
    Schubert, Ravel, Poulenc
    Brahms Nachtigallen schwingen lustig ihr Gefieder, nr. 6 (uit 'Sechs Gesänge', op. 6)
    Brahms Verzagen, nr. 4 (uit 'Fünf Gesänge', op. 72)
    Brahms Über die Heide, nr. 4 (uit 'Sechs Lieder', op. 86)
    Brahms O kühler Wald, nr. 3 (uit 'Fünf Gesänge', op. 72)
    Brahms Nachtwandler, nr. 3 (uit 'Sechs Lieder', op. 86)
    Brahms Es schauen die Blumen, nr. 3 (uit 'Vier Lieder', op. 96)
    Poulenc Paganini (uit 'Métamorphoses')
    Poulenc L' Anguille (uit 'Quatre poèmes de Guillaume Apollinaire', op. 58)
    Poulenc Carte postale (uit 'Quatre poèmes de Guillaume Apollinaire', op. 58)
    Poulenc Avant le cinéma (uit 'Quatre poèmes de Guillaume Apollinaire', op. 58)
    Poulenc 1904 (oorspr. titel Carnaval) (uit 'Quatre poèmes de Guillaume Apollinaire', op. 58)
    Poulenc Suite française, op. 80 (naar C. Gervaise)
    Ravel Histoires naturelles
    Poulenc Le travail du peintre, op. 161
    Schubert Liebesbotschaft, nr. 1 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert Alinde, D 904
    Schubert Ständchen, nr. 4 (uit 'Schwanengesang', D 957)
    Schubert An die Leier, D 737
    Schubert Nachtstück, D 672
    Schubert An den Mond in einer Herbstnacht, D 614
    Schubert Herbstlied, D 502
    Schubert Abschied (nach einer Waltfahrtsarie), D 475
    Dinsdag 26 maart 2019 20:15Kleine Zaal
  • Ludovico Einaudi

    Ludovico Einaudi (piano), Federico Mecozzi (viool/altviool), Redi Hasa (cello)
    Ludovico Einaudi (piano), Federico Mecozzi (viool/altviool), Redi Hasa (cello)
    Dinsdag 26 maart 2019 20:15Grote Zaal
  • Gratis Lunchconcert

    Studenten van het Utrechts Conservatorium, Elise van Etten (sopraan), Violetta Adamova (viool)
    Studenten van het Utrechts Conservatorium, Elise van Etten (sopraan), Violetta Adamova (viool), Yulia Gubaidulina (viool), Damiano Rizzato (dwarsfluit), Léa Hemmerlin (klarinet), Phaedra Kalogerakou (altviool), Laia Terre (cello), Clio Panagiotopoulou (cello), Eline Verkuijl (piano), Stephanie Lauwrencia Christianto (piano)
    Weber, Schubert, Prokofjev
    Prokofjev Allegro sostenuto (uit 'Tweede strijkkwartet in F', op. 92 'op Kabardische thema's')
    Schubert Der Hirt auf dem Felsen, D 965
    Weber Allegro moderato (uit 'Trio in g', op. 63, J 259)
    Woensdag 27 maart 2019 12:30Kleine Zaal
  • Angelich, Feng en Moreau: Schubertiade

    Nicholas Angelich (piano), Ning Feng (viool), Edgar Moreau (cello)
    Nicholas Angelich (piano), Ning Feng (viool), Edgar Moreau (cello)
    Schubert
    Schubert Sonate in a, D 821 'Arpeggione'
    Schubert Sonate in A, D 574 'Grand duo'
    Schubert Pianotrio in Bes, D 898, op. 99
    Woensdag 27 maart 2019 20:15Kleine Zaal
  • National Philharmonic Orchestra of Russia

    National Philharmonic Orchestra of Russia, Vladimir Spivakov (dirigent), Dali Gutserieva (cello)
    National Philharmonic Orchestra of Russia, Vladimir Spivakov (dirigent), Dali Gutserieva (cello), Ekatarina Lekhina (sopraan)
    Rachmaninoff, Boyarsky, Sjostakovitsj
    Sjostakovitsj Negende symfonie in Es, op. 70
    Boyarsky Concertsuite
    Rachmaninoff Symfonische dansen, op. 45
    Woensdag 27 maart 2019 20:15Grote Zaal
Wij raden u aan om uw concertkaarten te bestellen via een andere browser. Gebruik hiervoor Chrome, Firefox, Safari, Edge of Internet Explorer versie 10 of hoger.